RÖÏÏERDAMSCH1EDWSBLAD Slopers lieten in vlammen boerderij opgaan m De 29e kan u nieuwe Holy ziekenhuis bezichtigen Een nieuwe leerling voor school te Simonshaven Gezin Rodenburg was met vakantie Vanavond de grote lampionoptocht Auto koos voetpad Geen voorrang verleend Artsendienst Fliizi-terrein bijna volgebouwd Nieuws uit Spiikenisse Nieuws uit Rhoon Agenda Mamsluiser geëerd Meester v. d. Linden wacht op de tweede Flakkee uit zijn isolement Nieuws uit Barendreeht Medische diensten Predikbeurten AFSLAG Hoofdateatsdup ég SMttsstte: VLMRDiNGEN, Sm. H»v«nitrait 1 - Toi. 3219 ROTTERDAMSCH NIEUWSBLAD ZATERDAG 15 AUGUSTUS 1954 A m. ma VLAARDINGEN t KLACHTEN OVER BEZORGING 17.30 TOT 19.30 UUR: TELEFOON 8637 INSUL1NDESINGEL 33 Dit was er gistermiddag nog over van de bekende Holytooérderij, tegenover 'het nieuwe Holyziekenhuis, nadat het Rotter damse slopersbedrijf Mes Zn er 's mor gens 10 uur de brand:, in had gestoken, Tien minuten daarna stond het gebouw reeds in lichterlaaie» volop voedsel als het gretige vuur vond in -het vele oude hout werk en het rieten dak. Vorige week maandag wareri de slopers, met da af braak van de boerderij begonnen. Echter alleen'maar het woonhuis leverde daar voor de moeite op, al viel de opbrengst hiervan ook tegen, zo verklaarden de broers Mes, die we op het erf tegen het lijf liepen. Want de molm zat in de dik ke eikenhouten dakbalken, welke de brand volkomen heelhuids bleken te hebben over leefd. De rest van het woonhuis ging wel, maar aan de stallen zat -voor ons niets goeds meer, zodat we deze in vlammen hebben laten opgaan» waarbijde muren grotendeels overeind zijn blijven staan, zo als de foto weer geeft. Met het neerhalen hiervan en van alles, dat aan deze boer derij doet herinneren, verschijnenmaan dag de bulldozer met shovel (laadschop) en de dragline op het toneel, die hun werk hebben gedaan op het terrein, waar boerderij Van Mill aan de Kethelwég heeft gestaan, waarvan de gemeente de sloop eveneens aan Gebr. Mes had opgedragen. In de loop van de volgende week moeten alle resten, van de Holyboerderij zijn ver dwenen voor de aanleg van een rondweg, die oostelijk langs het nieuwe ziekenhuis complex komt te lopen en daarbij tevens dwars door de oude boomgaard achter huize Marleen zal gaan, waar de bomen bijkans staan te kreunen onder de zware last appels en peren,, die zij torsen. In de ze boomgaard waren'deze week jagers aan het schieten. Een levensgevaarlijk tijdver drijf voor de. daarin nog geregeld spelen de kinderen. Om maar niet te spreken van de daarin grazende schapen, die de dood schrik op het üji werd gejaagd. OOK JEUGD ACTIEF Ditmaal had de jeugd de slopers niet tevoren een handje geholpen, want tot het laatste dtoe was zoon Jan van het gezin Piet Rodenburg, die als laatste op de Ho- lyboerderij had geboerd, er met zijn melkveniersbedrijf in gehuisvest geweest. Het gezin Rodenburg-Oosthoek is overi gens geen getuige van de brrmd geweest, want dat vertoeft met vakantie in Valken burg. Terwijl echter het vuur nog smeulde en de slopers voor een vrij weekeinde huis waarts keerden, namen drie jongens het initiatief .tot de'sloop van de oude muur. die naar men zegt, van het vroegere kas teel van de heerlijkheid Holy resteert Een muur, gemetseld met uit de hand gevorm de IJsselsteentjes, die. tegenwoordig al leen nog maar worden gebruikt voor kost bare restauratiewerkzaamheden, zo licht ten de. broers Mes onsdeskundig toe. Als sloopgereedschap gebruikten de jongens daarvoor de muurankers, die ze In het puin van de boerderij hadden aangetrof fen- Later tikte een van hen ook nog" een slopershamer op de kop, die de slopers hadden vergeten op te bergen. Het. zal ons benieuwen of men bij de graafwerk zaamheden op fundering en andere resten van de vroegere bebouwing zal stuiten. Van het zorgvuldig afgebroken monu mentaal toeganshek van de vroegere heerlijkheid was niets meer te bekennen. Vanavond S uur begint het sluitstuk van Kindervakantiefeest 1964: de door muziek begeleide lampionoptocht, startend van het feestterrein, aan de Broekweg en eindi gend In.het Oranjepark, waar luebtvuur- werk als spectaculair besluit zal fungeren. Wie niet over een lampioen beschikt, kan deze vanmiddag tussen 3.30 en 5-30 uur gratis in het vakantiebureau aan de V.'"j bank bekomen, De route van'de lampixr- optoóht luidt: Start: Feestterrein Broekwag. Dr. Abra ham Kuiperstraat, Potgieterstraat, V. d. Driftstraat. Markgraafstraat, Joiïbert- straat, Van Riebeekstraat. Bothastraat, Gedempte Botersloot, Waalstr.» Markt de- filé) Hoogstr.. Brede Havenstraat, Oude- Havenbrug, Sohiedamseweg, Call en burg straat, Emmastraat, Binnensingel, Julia- nasi Hg el, Oranjepark. Op de BLllitonlaan reed de bestuurder van een Franse vrachtauto over het voet pad. Dit had tot gevolg dat de auto weg zakte en door een kraanwagen op de weg moest worden -gezet. De auto werd be stuurd door.de 33-jarige J. B. wonende te Parijs. Het voetpad werd over een opper vlakte van 50. m2 beschadigd. Op het kruispunt Maassluissedijk-Indus- trieweg verleende de 22-jarige' varensgezel M. A. de. G. met zijn bromfiets geen voor rang aan een personenauto. Er volgde een aanrijding waarbij De G, evenals de ach terop de brommer zittende 25-jarige C. v- G.- lichte verwondingen opliepen. Van zaterdagmiddag 1 uur tot maandag morgen 3 uur zullen in bijzondere geval len dienst doen: de artsen: N. Warmolts, Hoflaan. 37, telefoon 2074; H. A, R, Nik- kels, Gansfoortstraat 4, telefoon 5100. De zondagsdienst van dr. J.A, Leegsma wordt waargenomen door B. W, Bussema- ker, Schiedamseweg 107, tel, 3183. De zondagsdienst van dr. G. X Bos wordt waargenomen door E, Leynse, Mr. Verschuurstraat 42.tel. 7371. Aan het eind van deze maand, zaterdag dc 29e, krijgen u en allen die .daar belang in stellen, de gehele dag de gelegenheid <le gebouwen te bezichtigen van het nieu we Holyziekenhuis» dat 8 september door de patiënten in. gebruik zal v.orden geno men, wier verhuizing yan uit het huidige ziekenhuis aan de Hofsingel een groot scheepse operatie, wordt, waarbij het Rt>; de Kruis en andere hulporganisaties wor den ingeschakeld. Van 's morgens 9 t t '9 middags 4 uur zullen deskundigen be schikbaar staan, om de belangstellenden In groepen van 20 in de gebouwen rond te leiden, waarhij elke rondleiding ongeveer een uur zal duren. Voor deze bezichtiging zijn de besturen vaft de in het verzorgingsgebied van het Toeristische route over Goeree-Overflakkee PREDIKBEURTEN. Ned. Herv. Kerk: Dorpskerk 10 uur ds. G. C-azemier, 7 uur kand. H. G. v d. Vlist rit Utrecht; Michaëlkerk 10 uur 'kand. H. G. v. d. Vlist uit Utrecht, 7 uur ds. G. Cazemier_ Gerei, Kerk 9.30 uur ds. H. J. Koffrie, 130 uur ds. J. de Waard uit Oostvoorne. Cbr. Geref. Kerk. benedenzaal Geref. icerk, 2.30 uur student P. den Butler uit Apeldoorn. Geref. Gemeente, zaal verenigingsgebouw 't Kon takt. IC en 3.30 uur leesdienst. Leger des Hcils, zaal Molenlaan 2, 10, 11.45 en 7.30 uur Heiligingssamenkomsten, 6.45 uur openluchtsamenkomst bij de krom in de. Voorstraat oJ.v. majoor Knaester. PREDIKBEURTEN. Herv. Kerk 10 uur ds. H. C. van Itterzon. 7,uur ds. ,T. C. Brokken. Geref. Kerk 10 en 5 uur ds. A. Griffioen. ZATERDAG Euxóc Theater: 18.45 uur film, Hinderlaag bij het Totnahawkravijn <14 jaar). 21.00 uur, film. Groot Alarm (14 jaar). •tadsffehoorzaal, 10.30—14.30—16.30 uur; Optre den van Swiebertje, georganiseerd door de C.P.-fabrieken; 20.00 uur Srfvwarzmeer Ko- ïakken Koor. ZONDAG 'kdsgehoorzaaj, 15.45 uur: kinderfilm, Dik Trom en het circus;" 18,30 en 21.15 uur: film, Hercules en de koningin van Lydië. Volgende week is cLe Stadsgehoorzaal van maandag t.e_m. woensdag gesloten wegens ©pknap- werkzaamheden. Lïxor Theater; 17.00 uur: Nederlaag bij het Totnahawkravijn (14 jaar); 20,00 uur; film. Groot Alarm (14 jaar). 15 augustus Wassende maan Zon- op 5.25 uur. onder 20.02 uur Maan op 1527 uur, onder 23.51 uur H augustus Wassende maan Zon op 5.27 uur, onder 20.00 uur Maan op 16.31 uur, onder Het Flu2i-terrem te Middelhamis, 3 ha groot, is bijna volgebouwd. Het ziet er bij zonder levendig uit. Fraaie hallen zijn ver rezen, de toren is bijna klaar en aan de warenhuizen wordt gewerkt en de stand- ruimte is verhuurd. Waterleiding ert elek triciteit is aangelegd en de eerste standhou ders zijn bezig hun stands In te richten. Honderden vlaggemasten worden geplaatst en er wordt gewerkt aan de fraaie in gang van verlichte overspanningen. Velen zullen na een. bezoek aan de ten toonstelling, het eiland willen verkennen, Verkeersopstoppingen zijn niet denkbeel dig, vooral in bet westen van het eiland, waar de politie de laatste weken handen vol werk heeft gehad om het verkeer in goede banen te lelden. Daarom heeft het i*luzi-bestuur besloten zelf een toeristenrou te uit te zetten in samenwerking met de rijkspolitie. Men kan eventueel van de door de bekende rood-oranjepijlenroue af wijken, maar voor Ouddorp is verdwalen door de mooie, maar smalle en onoverzich telijke wegen, niet uitgesloten. De route is 100 km lang. Veerdienst tussen Flakkee en Seliouwen Van 21 augustus zal tussen Goeree-Over flakkee en Schouwen een veerdienst wor den onderhouden, die twee maal per dag vaart uit de visserijhaven van Bruinisse; 's morgens om half negen en om tien uur. De passagiers zullen gebruik kunnen maken van een bus, die de bezoekers aan de Fluid van de Hoek van St. Jacob naar het ten toonstellingsterrein zal brengen. Holyziekenhuis gelegen gemeenten op vrijdag 21 augustus uitgenodigd. Een ver zorgingsgebied, dat de gemeenten langs de noordelijke waterwegoever, een gedeel te van het Westlande n Rozenburg -omvat. Voor het gemeentepersoneel, dat hij de bouw van het ziekenhuis betrokken, is ge weest, is daarvoor donderdag 27 augustus gereserveerd, op welke 'dag ook de pers is uitgenodigd. Aan de entourage :van het ziekenhuiscomplex wordt mat man en pacht gewerkt. Daar vieren thans nog modder en chaos hoogtui, waarvan de foto enige indruk geeft, waar-op u op de ach tergrond het beddenhuis ziet afgebeeld, met links een gedeelte van het torenhoge zusterhuis.- - Mensenredder onderscheiden door Carnegie Heldenfonds Op het gemeentehuis te Maassluis heeft de loco-burgemeester, wethouder P. v. d. Snoek gisteravond aan de heer H. M. de Lange Jr. te Maassluis, wegens zijn ver dienstelijk en menslievend optreden het diploma van het Carnegie Heldenfonds uit gereikt De heer De Lange sprong in de middag van de 7de februari yan dit jaar, toen hij in zijn werkplaats aan de Dr. Kuyperkade opgeschrikt werd door hulpgeroep, gekleed te water en wist r zij het met moeite de in het Zuidvlietwater geraakte mevrouw Zeegers uit Velsen, te redden. De omstandigheden waaronder deze red ding geschiedde 'waren niet gemakkelijk. Er stond een sterke stroming in het Zuid- vlietwater, daar dekluizen naar de Haven geopend waren om te spuien. Bovendien bedroeg de temperatuur van het water slechts 4 graden. Hoewel de heer De Lange de zwemkunst beheerst bestond er even eens levensgevaar voor hemzelf. De heer Van. der Snoek zei in zijn toe spraak gaarne aan het verzoek van1 het Camegie .Heldenfonds om hét loffelijk ge tuigschrift uit te reiken, te voldoen. Hij voegde er een persoonlijk woord van waar dering aan toe: Gij hebt getoond een waardig lid van de samenleving te zijn door ii 2onder u één gen^blik te bedenken in te zetten om sen moeder van een. wisse dood te redden" aldus de loco-burgemees ter die de redder namens hst gemeente bestuur van Maassluis dank bracht, voor de grote -mate van naastenliefde die hij betracht bad Bij de overhandiging van het getuigschrift sprak de heer Van der Snoe de hoop uit dat het èen waardige, plaats, in de woning van de heer De Lange z u krijgen en de onderscheiding mede daar door anderen ten voorbeeld zou strek-ken. ■L_J Burgerlijke stand Gehuwd: Liduinus Simeon Maria Jozef Bakker, 22 jr. en Anna Maria Vis, 21 jr. Eduard Kleikorst, 28 jr. en Maria Apolonia Bernards van Rossum, 26 jr. Jan van San ten, 24 jn. en Helena Christina Hofman, 20 jr. Geboren: Erwin, z.v. J. C. van der Ben en A. R. Lussenburg, Meodelssohnple'm 12b Fietertje Antonia, d.v. A. C. van Toorn en P. van Es, SchLedamseweg 256a, Gerrit, P. de Ligt en G. van Vliet, Dwnrsbleek- straat 3. Petronella; d.v. W. Duijverman en P. Hopman» van Aerssenstraat 24c. Corne lia Johanna, d.v. M. A. Verschoor en H. J. Boer, Schiedamseweg 230. Nog een korte tijd en de lange vakantie is ten einde voor de schooljeugd in Neder land. Begin september begint het nieuwe schooljaar en in een zo dichtbevolkt land als Nederland levert dat van dorp tot stad grote problemen op. Bij elk' nieuw school jaar rijst de vraag 'bij gemeentebesturen, schoolhoofden en ieder die hiermee te maken heeft: „Hoe vinden we de ruimte om het steeds V groeiende aantal kinderenjp te herbergen." Zo wordt veelal in overbevolkte klas- sen les gegeven onder zeer moeilijke omstandigheden. In Simonshaven, onder de rook van Rotterdam, heeft men eveneens een leerlin genprobleem, maar dan een probleem dat juist het tegenovergestelde ia van het landelijke probleem. In deze gemeente heeft zich voor het schooljaar 1964/'65 zegge en schrijve in totaal één leerling aangemeld voor de openbare Jagere school. Op deze school, midden in Simonshaven, wordt aan ruim 50 leer lingen les gegeven en ledereen in en buiten dit dorp is hoogst tevreden over het onderwijs dat daar wordt gegeven. Terwijl an dere hoofden van scholen in ons land niet weten waar en hoe de kinderen te bergen, zit het hoofd der openbare lagere school in Simonshaven, meester Van der Linden, nu te wachten op de tweede leerling die zich zalaanmelden voor het nieuwe schooljaar! Het kereltje, dat alle nieuwe leerlingen vertegenwoordigt, is Leen Moree, vijf jaar oud. „Ja," vertelde moeder Moree-van het Prinses Ireneplein 2 in Simonshaven, „eigenlijk is Leen nog te jong om naar de grote school te gaan, hij wordt pas S op 13 september, maar meester v. d. Linden vindt het goed dat Leen een jaar eerder begint!" Zo. met een knipoogje van de meester, is er één leerling voor het nieuwe schooljaar. Maar ook al zit meester v. d. Linden diep in de zorgen over deze gang van zaken, de schooljuffrouw, waar Leen les van krij'gt, heeft een zeer pas sende naam voor deze moeilijkheden. Haar naam is juffrouw Treurniet! Tentoonstelling gaat donderdag open Flakkee is door de opening van de Haringvlietbrug uit ,zyn isolement. Direkt na de brugopening heeft het eiland een' ononderbroken stroom bezoekers ie ver werken. gekregen. Deze stroom duurt nog voort en zal in de komende weken nog toenemen vanwege de grote tentoonstel ling „FLUZF' (Flakkee uit zijn Isolement) waarmede de strcekbcvolking alle facet ten van haar leven en.werken wil presen teren. Deze tentoonstelling wordt vanaf donder dag 20 augustus tot on met zaterdag 29 augustus in de centrumgemeente Middel- bamis gehouden. Het initiatief tot de organisatie ervan, waarmede men al vele maanden bezig is, is spontaan uit de be volking opgekomen en iu handen gelegd van. de drie standsorganisaties van" de landbouw op Goeree-Overflakkee, de Holl. Mij. van Landbouw, de CBTB en de LTB. Vanaf het begin hébben de organisatoren een tentoonstelling voor ogen gestaan, die in opzet en omvang evenzeer uniek voor het eiland zou zijn als dc ontsluiting door de brug dat is. Meerdere bedrijven van nationale be tékenis hébben beslag gelegd op stand- ruimte en al wat op Goeree-Overflakkee zelf een rol speelt in het economische en culturele leven geeft eveneens acte de presence. De inzending van de gezamenlijke ge meentebesturen van liet eiland biedt een duidelijk beeld van de plannen, die men in bestuurlijke kring heeft op het gebied van gemeentelijke uitbreiding van tuin bouw en bollencultuur en vooral van de plannen op het gebied van de rekreatie. Een groot deel van de FLUZIE zal dn be slag genomen worden door een expositie van de gladiolen- en bloemen telers van het eiland. De sinds vele jaren voor de streek- zeer belangrijk geworden tentoon stelling van gladiolen de „Gratia" is nu in dc FLUZI ondergebracht De opening zal geschieden door de Com missaris van de Koningin in de Provincie Zuid-Holland, mr. J. Klaasesz. Bij de opening zullen tevens aanwezig zijn minister J. van Aartsen van Verkeer en Waterstaat, minister prof. dr. J. E. minister B. W. Biesheuvel van Landbouw en'Visserij. PREDIKBEURTEN. Ned. Hcrr. Kerk: Dorp 10 uur ds. B. C. Bouwen, 5 uur ds. P. van Die; Smilshoek 10 uur ds. J. A. Talma te Hoogvliet; Stationswijk 10.30 uur eerw. heer W. H. d. Dool te Rotterdam. Geref. Kerk; Beth eiker k 10 uur ds, P. Joosse, 4 uur ds. H. J. .Riphagen: Reho- bothkerk 10 uur ds. H. J. Riphagen, 3.30 uur ds, J. J, Ritsema te .Rijsoord; Triom- fatorkerk 10 uur ds, J. J. Rj.tseraa te Rijs oord, 5 uur ds. P. Joosse. C'Iir, Geref. Kerk 10 en 5 UUr ds. M. C. Tanis. Geref. Kerk vrijgemaakt) 9 en 4 uur ds. F. van Beursen. Herv. Geref. Evangelisatie 10.45 en 5,45 uur ds. Van Doelen te St. Antoniepolder. "Weekeinddienst wijkverpleegsters (.voor Baxendrecht en Heerjansdam): zuster T. Hydra, Singel 32, Barend recht, telefoon 01806-2401. Van zaterdag 12 uur tot maandag S uur wordt, uitsluitend in spoedgevallen, de medische dienst als volgt waargenomen: Voome: A. M. Koolhaas, tel. 01883-2520; If. J. Stoutjesdyk, tel. 01886-2155; A. C. W. Schep, telefoon 01885-3000.' Putten inclusief Heenvliet en Zwarte, waal; A. Stuurman, tel. 01887-208; K. C. Knaap. iel. 01880-2356. Rozenburg; H. J. v. d. Graaf, telefoon 01889-2208. Rlioon en Poortngaal; F. Greup, arts te Poortegaal, telefoon 01807-2565. JBarenJrecht, Rijsoord en Heerjansdam; P. v. d. Linde, 1ste Barendrechtseweg 174, Barendrecht, telefoon 01806-2120. Leen .Nloree, de euige leerling voor het nieuwe schooljaar, staat parmantig voor zijn school. OUDENBOSCH, 14 aug. Tomaten A B 2.10—2.2D, C 2.ÖO—2.05, per kg 33—40; bloemkool AA I 33—54, AA II 19, A I 40, A II 2123, afwijkend 12; savoyekooi 11; dubbele bonen 38—63; stoktros 782.11; snijbonen 3374; andijvie 812; sla 710; komkommer 1014; prei 3438; augurken A 1.11. B 89. C 37—38, D fijn 15. D grof 12, AB 50, CD 29, stek 68; eigenheimers 1315, clapps 1 3836. II 28; zigeunerin 618, p. zomerappel 15; bramen 29—34; rode bessen 75. Fabriek: dubbele bonen 1.45, II 2.35. 0 Naast het organiseren van. de jeugd kampen en plaatselijke spelen, zijn er in het kader van de vrijetijdsbesteding ook enkele singels voor de SpjjkenIsserjeugd waarin gevist kan worden. Op de achter grond de wijk Schiekamp-Hoogwerf die begrensd wordt door de groengordel waar in deze singels zijn opgenomen. Ned, Herv. Gemeente: Grote Kerk, Markt, zondag 10 uur de heer Jac. Westmaas, 3 uur ds, A, Romein uit Noordeloos; Reho- bothkerk. Biliilonlaan. zondag 9 uur ds. A. Romein, 10.30 uur ds, A. Romein, Bed. Heilige. Doop, 7 u. de heer Jac. Westmaas; Bethelkerk, VI.-Ambacht, zaterdag 7.30:toi; 8.15 uur Avondgebed, zondag 10 uur ds. J. C. Brokken uit Rhoon, Bed. Heilige Doop, 7 uur ds. P, van der Vloed; Immanuëlberk, Vart Bogendorplaan. zondag 16 uur ds. A. J Hoorn, Samen uit - samen thuis-dienst. Thema: Gemeente en Predikant. Tekst EL 4 11-12. 7 uur ds. K. M. -Vogel uit Maas sluis; Nieuwe Kerrk, Binnensingel, zondag 16 uur ds. J. G. Jansen uit Schiedam, 5 uur di K. M, Vogel, Bediening H. Doop: Wijkgemeente Ichthuskerk. zaal Geref. Maranathakerk. zondag 8.45 uur ds. K. A. Bot uit Heenvliet; Westwjjkkapel zondag 10.30 uur ds. K. A, Bot. Jeugd kerken worden gehouden voor 12 tot 16-jarigen om 10 uur in gebouw „Soli Deo Gloria", Callenburgstraat» in de grata zaal van de Bethelkerk, in de grote zaal van de Immanuëlkerk, in een zaal van Triangel en 10.30 uur in de grote zaal van de Rehobothkerk. Kinderdiensten, voor 612-jarigen om 10 uur in Obadja, Callenburgstraat en Maas- sluisedijk 7a. Rem. Geref. Gem. en N.P.B., Hoflaan, zondag 10 uur da. J. van Rossum uit Voor burg. Gereformeerde Kerk: Oosterkerk, Schie damseweg, zondag 10 uur ds. Tb. Sweti, 5 uur ds. B. Wentsel, De Lier: Emmaüskerk. Van Linden van den HeuvelIsinge!, zondag 10. uur ds, H. X Heynen, Openbare belij denis des geloofs, 5 uur ds. Joh. Lever; Pniëlkerk. Henriëtte Roland Holststraat. zondag 9 en 10.30 uur ds, Ds. Joh. Lever. 5 uur drs. A, Verschoor uit Vlissingen; Maranathakerk, Zuid wijk, zondag 10 uur drs. A Verschoor. 5 uur ds. G. Aalhers- berg; Rusthuis ,,De Wetering" zondag 7.15 uur ds. H. J, Heynen. R.-K. Kerk. Parochiekerk van dc H. Joannes de Doper, Hoogstraat, HH Missen: 78.15, 9.30 en 11 uur, 12.15 en 7 uur Lof. Parochiekerk van St.-Willibrordu$. Insu- Lin-desingel, HH Missen: 7, E.30, 10 en 11.30 uur, 4.15 en 7 uur Lof. Parochiekerk H. Geest v, Hogendorplaan, HH Missen: 7, 8.30, 10, 11 en 12 uur. 7 uur Lof. Bijkerk St. Willibrord, Westwijk, H.H. Missen: 8, 9.30 en II uur. Het Leger des Heüs, Baanstraat, zondag 10 uur Heiligi ngssamenkomst, 32.15 uur Jeugddienst, 6.30 uur openluchtsamen komst bij de Visbank, 7.39 uur Verlossings- samenkomst. Leider brig. H. Hordijk. Dinsdag 2.15 uur Gezinsbond samenkomst. Jehovah's Getuigen, Gemeente Oost, Muziekzaal Volksgebouw, Schiedamseweg 12, zondag 5 uur openbare toespraak: „Het huwelijk eerbaar houden" met aansluitend bijbelstudie. Donderdag 7.30 uur dienstver- gadering en school der theocratische be diening. Gemeente West, zaal Excelsior. Ouaihavenkode, zondag 5 uur openbare toespraak: „Wat respect voor de heiligheid van bloed inhoudt" met aansluitend bijbel studie. Donderdag 7.30 uur dienstver gade- ring en school der theocratische bediening. B.C.U., zaal Roode Kruis, Emmastraat 38, zondag 10 uur samenkomst. Evangelist M. Kooymaus. BERGEN OP ZOOM, 14 aug. Rode bes sen 3842; pruimen 32—62; St> Earlies 3552; bramen 43 per .doosje; snijbonen 3034; sla 422: Prei 33—37; wasp een 922; bloemkool 3263; aardappelen 16; net meloen 331.06; selderij 761-23; an dijvie 812; -dubbele bonen 3052. op is augustus I9« in het Ge- houw Coucordla, Rijkestraat te Vlaardhtgen, des namiddags 5 uur van liet te Vlaamingen gelegen perceel: Het vrije herenhuis met schuur en achteruitgang, alsmede het eeuwigdurend erfpachtrecht van de grond, staande en ge legen aan de WlliielmluasinKet nummer 22 te VlaardJngen, welk; perceel geheel ontruimd .ert vrij van huur wordt opge leverd, in trekgeld op f44.30D.-r Aanvaarding en betaling van de kooppenningen op 31 sep tember 13B4. Nadere inlichtingen ten kan tore van notaris P. Schaberg, Tulnlaan 102 tc Schiedam.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1964 | | pagina 1