EQÏÏËBDAMSCH ram Jygjfl V 1 E3 PPSC door monsterzege van 7-1 een groots kampioen van de vierde klas Watervrienden Schiedam wederom allersterkste Ie de gehele competitie slechts éénmaal verlies HBSS beëindigt competitie op de vierde plaats RAT VEROORZAAKT GROTE OPSCHUDDING OP PARKWEG Regen ook spelbreker bij competitie veldhandbaï FAMILIEBERICHTEN KLACHTEN jfSi jj' WÊÊsê Amateiirwedstrijden alle verregend AT ANNEER TIJDENS ZWEMVIERKAMP Burgerlijke stand Uit het politierapport Twee jubilarissen bij scheepswerf De Jong Nog geen finalist bij strijd om damtitels Nieuwe klanten voor U! t EOTTERDAiXSCH NIEUWSBLAD MAANDAG 22 MAART 1965 Hoofdagentschap en Redactie: SCHIEDAM, BROERSVEST 3 - TELEFOON 268091 over bezorging: Schiedam: van 18.3U19.30 uur Tel. 26 72 92, Kotterdamsedijk 232c. Kethel: Kerkweg 6. Voorzitter Martien Kiooijman a!s sinds veie jaren eminent leidsman van de zaterdagmiddagvoetbal vereniging PPSC was zaterdagmiddag door het dolle heen. Zyn Pro Patria Stormvogels Combinatie was als het ware over tegenstander Oegstgeest hecngewalst en de cijfers 7—1 betekende niet alleen een grote overwinning, maar wat belangrijker was, de kam pioenstitel van de vierde klasse a van de zaterdagcompetitie, PPSC be haalde dit resultaat na een enerverende eindsprint, waaraan de laatste weken met wisselend succes JAC uit Den Haag, TSB uit Vlaai-dingen en Den Lier hebben deelgenomen. Dat de kampioenstitel bij de sterkste ver eniging terecht is gekomen bewijst het feit'wel dat er de gehele com petitie slechts één wedstrijd werd verloren n.l. de allereerste (uit) wed strijd tegen JAC. Chris Smit is nu drie jaar als trainer van PPSCL werkzaam, hij is echter de mening toegedaan dat drie jaar genoeg as en kan een voetbaltrainer mooier afscheid nemen dan met een kampioenschap. Hij heeft dan ook het bestuur van PPSC officiceL laten weten dat by het contract dat dit jaar af loopt niet wenst te verlengen. Diverse andere sprekers voerden hierna nog het woord: aanvoerder Jan Teeuw sprak namens ihet eerste elftal woorden van waardering voor lifaiiner Smit en het PPSC-bestimr. Verschillende andere spre kers gaven uiting van hun diepe genegen heid voor PP.SC Tot middernacht bleef men in Schuttershof bijeen. A.-s. zaterdag 27 maart is er een receptie t.g.v. het behaalde kampioenschap. Deze wordt gehouden in het zaaltje „De Bron", onderdeel van Musis Sacrum aan de Lange Haven van vijf uur "tot half zeven. Op 30 april ('koninginnedag) is ei dan. voor de ledten een groot feest. Dan wordt tegelijk het 45-jarige bestaan Intern gevierd. Des ■ochtends en "smiddag zijn er wedstrijden tussen junioren, terwijl -er ook in de och tenduren nog een speciaal en zo langza merhand traditioneel geworden evenement zal worden gehouden, In de avonduren is er dan gekostumeerd bal voor leden en donateurs in de prachtige nieuwe kantine, in het sportpark „Thurlede". Grote vreugde in de PPSC kleed kamer. Bloemen uoor de kampioenen. Voorzitter Jo Bosman van SFC biedt als De resultaten In het Sehicdamse zondag- voeibal ztfh- ditmaal uiterst mager te noe men. In de semi-prof-sector kwamen zowel SVV als Hermes DVS binnen de witte lijnen. Hermes DVS zorgde voor een keurige over winning op Roda JC, maar SVV stelde ern stig teleur door het grote 51-verlies in VJaardïngen. In het Schiedarase amateur voetbal ditmaal een enkele wedstrijd. Door de steeds maar neergutsende regen vond geen enkele wedstryd doorgang. SFC moest voor een belangrijke wedstrijd naar Oude water en was daar reeds binnen de witte lijnen verschenen toen de wedstrijd door de scheidsrechter werd afgekeurd. Opmerkelijkste figuur was tijdens de ontmoeting PPSC-Oegstgeest ook weer iniJvoor Piet van Veen (22), die zelf twee doelpunten voor zijn rekening nam, maar door zijn ragfijne pasjes ook zaterdagmid dag weer veel heeft bijgedraigen tol deze monsteroverwiarmog. Zelfs de uitblinkende Oegstgeest-doelman Henk Hulsbergen, die vrijdag juiist 16 jaar was geworden, werd e:- moedeloos onder. Toch moest de trouwe PPSC-aanhang, doe in groten getale waar het sportpark „Thurlede' was gekomen, -nog tot de 30e minuut wachten voqrdat men kon juichen. Rechtsbuiten Ron Herlaar voorzag zijn linksbinnen Lodi Kalden van een niet te missen kans 10. Nadat een combinatie Van VeenKalden, en. een solo-actie van Piet van Veen zelf voor de ruststand 30 had gezorgd, werd het doelpunbenfestijn, ir de 17e minuut van c's tweede helft voort gezet, jiioen. opnieuw Herlaar de Oegstgeest- doelman passeerde. Nadat kort na rust rechtsachter Jan Jongepier was vervangen door Loeki: Kalden, had im de 20 e minuut rr.idvoor Selier van Oegstgeest succes. Hij profiteerde handig van enkele slaperige ogenblikken, van de PPSC-defensie en doelman Ad Kalkhoven was. een geslagen man. Overigens zette dlit geen domper op de doeipuntenhon.ger van PPSC, wamt in de 30e miiwuut, was het Piet van Veen, in de 35e opnieuw Herlaar en. 'in de 40e Ger ikt Boertje, die voor de eindstand 71 zorgden. Na het eindsignaal van de goed leidende scheidsrechter Van Zurienen uit Nieuw Lekfcerland verplaatste de feest vreugde zach door het slechte weer in eerste instantie naar de kleedkamer van PPSC waar het een komen en gaan was van juichende supporters en andere be langstellenden. Hier werden ook de eerste fcampioensbloemen aangeboden, n.l. door Jo Bosman, voorzitter van SFC, die met PPSC de speelvelden deelt. Op het veld hadden de spelters van enthousiaste supporters reeds bloemen aangeboden 'gekregen. In de PPSC-kleedkamer bood ook de heer P. Kalden, tweede voorzitter van PPSC de kampioensvlag aan, die in goed ventrouwen a) door enkele enthousiaste dames van be stuursleden was vervaardigd. /ijscheid van trainer 's Avonds was het gehele eerste elftal met hun echtgenoten en verloofden als mede alle bestuursleden en leden van de ftfit MAANDAG Raadszaal stadhuis» 2 MAART uur: vergadering gemeenteraad. DINSDAG 23 MAART Bïonopole, 20 uur: Schiedamse Filmkring: Russische Filmavond. Musis Sacrum, 20 uur: SG Toneelwedstrijd Sektie Toneel: „Het Zuiden". Geref. Jeugdhuis. 20 uur: Kath. Vrouwen Gilde: Demonstratieavond. Chr. Soe. Belangen, 20 uur: Schiedamse Voirfs- tuinders Ver. „Klein Babberspoider": Jaar- vergadering. FILMS Passage Theater: „Topkapi", 14 jaar; dag. 2 en 8.15 uur. Monopolc Theater: „Striptease van Parfjs 18 j.: vanaf morgen dag. 2 en 8 uur. (Hedenavond gesloten). Dinsdagavond be- - sloten voo/stelling. EXPOSITIES Stedelijk Museum: Expositie Neder- Jonge land se Kunst. Galerie Honger: Expositie zuster Gertrudn Martens. Galerie punt vier: Expositie Maarten Kemper. Galerie Wiegman: Werken van Octave de Coninck. APOTHEEK Jansen, Swammefd am singel .41, lel. 284917, van vrijdagavond 19,3 18 uur tot vrijdag- morgen 26/3 8 uur "s morgens. Piet van Veen, „spielmacher" bij PPSCneemt zelf het tweede PPSC- doelpunt voor zijn rekening. Op zijn kopbal had de Oegstgeest-doelman geen verweer. eLftakocnniissie. het erelid Voogd en enkele aodtere nauwe vrienden van de vereniging ■de -gast van PPSC tijdens een groots" diner döjt werd gehouden cn eafé restaurant het „Schuttershof" op het Zuióplein in Rotter dam. Hoer fungeerde het erelid Voogd als tafelpresident en hij kon het .woord geven aan voorzitter Kooymans, die namens de vereniging van de belangrijkste dag in het 45-jarige bestaan van PPSC sgrak.. Nog ntomer hebben wij de derde klas bereikt, aldus de heer Kooyman. Hij bood namens hot bestuur en alle PPSC leden de eerste elftal-spelers die gelukwensen aan. Ook bracht hij hulde aan 'l-rainer Chris Smit, dr.e eveneens aan hot diner aanzat SCHIEDAM Door een schitterende 7—1 zege op Oegstgeest heeft PPSC op even fraaie, wijze het kampioenschap in de 4e klas A van de KNVB behaald. Hoe de zege tot stand kwam en wat er verder rond. het kampioenschap van PPSC is geschied kunt U elders op deze pagina lezen. HBSS besloot de competitie met een 11 puntenverdeling bij Barcndrecht, waarbij het opvallend is, dat HBSS beide doelpunten scoorde. Voordat deze wedstrijd begon werd op het terrein van Barendrecht één minuut stilte in acht genomen. De 22-jarige echt genote van de midvoor van Barcndrecht, v. d. "Waarde, werd die middag begraven en men nam daarvoor op gepaste wijze een mi nuut .stilte in acht. Daarna begon een strijd, die een zeer sportief verloop kreeg en die door arbiter Buitendijk prima werd geleid. In de eerste helft werd er niet gescoord, ondanks het feit, dat vooral HBSS enkele malen gevaar lijk voor het Barendreehtse doel kwam. Na een kwartier spelen in de tweede helft zette rechtsbuiten Schop de bal goed voor, aanvoerder Seheffers ving hem op, passeer de een tegenstander en beheerst schoot hij de bal in het doel (01). Het zag er naar uit, dat het zo zou blijven, maar enkele minuten voor het einde kwam toch de gelijkmaker tot stand, ook al kwam Barendregt daar op zeer goedkope wijze aan. BIJ een aanval op het deel van HBSS begrepen Mulder en doelman v. Heest el kaar verkeerd en voordat de rechtsbinnen van Barendrccht de bal in het verlaten doei zou schieten, wilde Boender de bal lat hoekschop verwerken. Hij deed dit al glij dend cn in volle vaart. Tot zijp verwonde ring kwam de bal daardoor In eigen doel terecht (1—1). Toch was dit gelijke spel we! de juiste weerspiegeling van het spel- beeld in deze leuke wedstrijd. GTB en GSS hadden vrijaf en mogen a s. zaterdag uitmaken," wie het sterkst is wan neer deze twe rivalen elkaar gaan be strijden. Toch zal het GTB goed gedaan heb ben, dat Sunlight en GFB met 2—2 de pun ten deelden, waardoor GTB nu met twee punten achterstand op Sunlight nog een redelijke kans heeft op de bovenste plaats. Ook DOS dingt nog steeds mee, want de Rotterdammers wonnen met 41 van NBSW, Het kan dus nog een spannend slot \yorden in deze afdeling. SCHIEDAM De B.K.Maan tussen Bos boomlaan en Julianalaan bood gisterenmid dag; half één een ongewone aanblik. Talrijke bussen arriveerden daar uit Rotterdam, Delft en Den Haag om hun inhoud bestaan de uit ca. 250 zwemmers en zwemsters, 25 ploegleiders en een 15-tal functionarissen en officials af te leveren voor de ingang van het Sportfondsenbaö, Voeg daarbij nog de meer dan 100 deel nemers uit Schiedam, eveneens vergezeld van de nodige functionarissen en -de ca. 300 toeschouwers dan was het wel duidelijk, dat hier een groot zwemfestijn.^ op Set punt stond te beginnen, nl, de jaarlijkse ontmoe ting tussen de Watervrienden-verenigingen uit Rotterdam, Delft, Den Haag en Schie- Inzet van de strijd was de wisseiprijs- dam. schaal, die ditmaal door Schiedam moest worden verdedigd. Na een welkomstwoord van de voorzitster, mevr. G. M. v. Hoek- Mees verschenen de eerste zwemstertjes op de startblokken. Al gauw bleek, dat het ditmaal niet Rot terdam zou zijn, die de rot van ,,runner-up' Geboren: Paul W. z.v. W. D. Dorsman en P. F. van der Burg; Erwin, z.v. T. A. Heijnsbroek en M. Noïet; Pieter, z.v. P. Scheenloop en P. A. Hardy. Overleden: J. M; van Welzenis, 62 jr, echtge. ds Koning; J. Qnartel, 77 jr; C. F. V. Lagendijk, 45 jaar. Zeventig kilometer reed in een bestel auto op de Rotterdamsedijk de Schiedam mer J. K.: Hij werd aangehouden en bleek bovendien drie gladde banden, een on deugdelijke handrem en een defecte rich tingaanwijzer te hebben, kortom, een ge- aar voor de weg te zijn. Een actetas begroef een jongen van 13 op het zandiichaam van de toekomstige Rijksweg 20. Bij onderzoek bevond de politie, dat er zich in de tas zeven flessen frisdrank bvonden, die de jongen, samen met een paar vriendjes van gelijke leeftijd had ontvreemd uit het Clubhuis St Joris- rïoelen. De jongens hebben zicli al eerder aan een kantinediefstal schuldig gemaakt. Ze hadden in totaal 12 flessen en rolletjes pépermunt meegenomen. zou gaan spelen, De Haagse Watervrienden bleven Schiedam op de voet volgen, en na het negende nummer namen zij zelfs de lei ding over. Vervolgens nam Schiedam de leiding weer in handen. Onder oorverdoven de aanmoedigingen liep Schiedam steeds verder uit en Den Haag moest-zich er ern stig toe gaan bepalen het naar voren ko mends Rotterdam op afstand te houden. Na het optrekken van de kruitdamp bleek, dat de kleinste van de vier verenigingen zich wederom de sterkste had getoond en de Gestolen zijn de autopapieren van G. E. J., uit de auto, die deze geparkeerd had in de Korte Kerkstraat nabij de Hoog straat. Van een personenauto, geparkeerd in de Overschiesestraat. eigenaar P. B.. zijn vier wieldoppen ontvreemd. Een dief, die probeert zijn auto stukjes een beetjes by een te stelen? Geen rybewjjs bleek de 34-jarige M. B. te hebben, die komende uit de Leifonitz- slraat linksaf de *s Gravezandsestraat pro beerde in te rijden en daarbij opreed tegen de daar geparkeerde personenauto van P. S. Diens wagen school tegen een voor hem geparkeerde wagen van J. M. B. De drie wagens werden alle beschadigd. M. B. reed door, maar de politie slaagde er in de loop van de nacht zijn identiteit vast te stellen en hem naar het bureau over te brengen, waar bleek, dat hij geen rij bewijs bezat Een botsing veroorzaakte de auto van J. v, d. B. op de kruising BK-laan— Warande, die geen voorrang verleende aan de wegen van O. v. D. uit Poortugaal. die naderde van de BK-laan richting Rubensplein. De wagen van v. O. draaide een slag om en botste tegen een derde wagen komende uit de tegenovergestelde richting en vloog daarna weer achteruit en kwam op de andere rijbaan tot staan. Gelukkig deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. eerste zijn gelukwensen aan en laat deze wens vergezeld gaan van bloemen. Aanvoerder Jan Teeuw neemt deze in ontvangst. Het nieuwe gebouwtje van de gemeente- Secretarie aan het Oude Kerkhof, - nog maar enkele weken in gebruik, heeft be zoek gehad van een ongewenste gast, die met veel moeite een raam heeft openge broken en naar binnen is geklommen. Alleen de raamlijst was beschadigd. Veel gegevens heeft de politie niet kunnen ver garen, omdat een ijverige werkster de sporen van de inbreker reeds goeddeels had weggepoetst» Er wordt niets vermist. Ingebroken Is in het kantoor van de N.V. Securitas aan de Nieuw Ma the ness er- straat 77. Een dief is door een raam naar binnen geklommen, heeft alle bureaus opengebroken en een geldkistje geforceerd, waaruit hij een bedrag van ongeveer ƒ30 heeft ontvreemd. De S3-jarige A. de Jager uit de Stephen- sonstraat kwam in de Villastraat te vallen en is met een linkerarm-fractuur ter vér- pleging naar het gemeente-ziekenhuis ge bracht. B Eind vorige week werd het feit herdacht dat de heren D. Kloos Jr. en J. van Dijk» 25 jaar in dienst waren bij A. de Jong N.V. Scheepswerf en Machinefabriek te Vlaardin- gen en Schiedam, Belde jubilarissen werden, vergezeld van hun echtgenotes en hun kinderen in het privékantoor ontvangen door de directie waar zij, naast de woorden van welkom, hartelijk werden bedankt voor hun toe wijding voor het bedrijf die zij in de af gelopen 25* jaren ten toon gespreid hebben. De heer Kloos wist zich van leerling op te werken tot medewerkend voorman elec- trisch lasser en de heer Van Dijk wisselde het Ijzerwerkersberoep voor dat van tijd- schrijver. Beiden kregen het gebruikelijke jubileum geschenk, vergezeld van het getuigschrift van de Nederlandse Maatschappij van Nij verheid en Handel, met de daarbij behoren de legpenning. Bij de partijen in de voorronden van het persoonlijk damkampioenschap van Schie dam ondervindt de Damclub Schiedam enige tegenslag, doordat twee partijen nog niet gespeeld konden worden. Vrijdagavond vond de vijfde en laatste voorronde in de consistorie van de Bethei- kerk plaats, maar zowel -in groep A als in groep B moest een partij wachten. In groep A kon J. de Wilde tegen R. Kent niet uit komen, wegens ziekte van Kent. Dat was jammer, want De Wilde was vrij zeker van zijn overwinning door zijn grote voorsprong vijf punten uit vier partijen) op Kent, waar door De Wilde met C. -den Boer de twee finalisten vau deze groep geweest zouden zijn. In overleg met de in theorie nog kans- hebbende C, van Dam werd besloten de heer Kent te vragen of hij sccoord gaat met een remise-verklaring van deze partij, waar door De Wilde finalist is. In groep B zal dinsdagavond de beslissen de partij tussen B, Quist en J. J. Kuljfc plaatsvinden. De bewoners van de Farklveg cn de winkelende mensen die. zich zaterdag in de namiddag daar be vonden, kregen bij het zien van een grote waterrat de rillingen over het lijf..De rat, die kennelijk uit het water van de Noordvest kwam, waar meerdere rat ten huisvesten. Het zich eerst zien voor de winkels aan de Parkweg, aan de Noordzijde. Door geschrok ken omstanders werd de heer A. v. Q. K. gewaar schuwd, die prompt met een bezem op stap ging om de rat te vangen. Na vele keren misgeslagen te heb ben zocht de rat een veilig plekje ln de zelfbedienings zaak van „De Spar" waar uiteraard de daar aanwezi ge cliënten behoorlijk wer den opgeschrikt. De jacht werd - voortgezet, maar doordat het dier achter de etalngerulmte wegkroop, moest één en ander weg gehaald worden. Toen de rat weer zichtbaar werd, werd weer menige misslag in zijn [haar) richting ge daan en toen het beest kans zag de winkel uit te tippelen, was men nog weinig verder dan daar voor, Toch was het daama gauw gebeurd met het dier, dat aan de overzyde juist voor de winkel van de nog steeds met een bezem Ja gende heer v. d. K. zonder pardon werd doodgeslagen. Of dc rast van lange dnur zal zijn Is nog een open vraag, want nog onlangs hebben we er melding van gemaakt dat het Noord- vestwaler meerdere water ratten telt. En waarom zou den ook die niet eens een kijkje gaan nemen op de Parkweg? SCHIEDAM De handballers hebben gis teren met weemoed aan de zaalhandbal" competitie teruggedacht nu op de eerste dag dat alle teams weer in het veld zouden gaan spelen, de regen als spelbreker is op getreden. Geen enkel Schiedams bandbal- team is door deze weersomstandigheden aan spelen toegekomen. Een terugblik op de competitie zaalhand bal iaat ons zien dat er dit jaar met wisse lend succes is gespeeld. Bij DWS noteerde men vier kampioenen.'Het waren de Meis jes adsp. C, dames junioren 1, heren juni oren I en heren senioren I. Doordat er een versterkte promotie is ontstaan, verband houdende met de instelling van een hoofd klasse, zag DWS nog enige teams omhoog gaan. Het tweede damesteam gaat naar de afd. eerste klasse 20als ook het tweede en derde herenteam een klasse zullen opschui ven. Het meest verheugd is DWS ongetwij feld over de promotie van het eerste heren team naar het district eerste klasse. Alle overige DWS-teams konden zich in hun af deling handhaven. ÜVG kon twee kampi oenen huldigen. In de eerste plaats is dit het eerste dames-elftal, dat het kampioen schap van de afdeling Rotterdam behaalde. Het volgend seizoen komen zij uit in het districts tweede klasse. Ook de dames-junio ren konden de titel üi de wacht slepen, A3 deze vreugde werd overschaduwd door de gradatie van het heren-elftal De eerste elf tallen van Wilton hebben heel wat hoofd brekens op de groene tafel gebracht. De heren hebben dit seizoen van het begin af aan iü de onderste regionen vertoefd. De belangrijke wedstrijd tegen Hermes werd met duidelijke cijfers verloren, waardoor degradatie een feit werd. Het damesteam speelde met wisselend succes. De laatste wedstrijden brachten ook "WF in de gevaren zone. Een beslissingswedstrijd met HVP was nodig, welke )aatste stroohalm de "Wilton- dames met beide handen hebben aangegre pen en zich handhaafde. De reserve teams deden het beter. Beide kwamen op de eerste plaats en gaan het vólgend jaar een klasse hoger proberen. Overal zijn er mensen die Uw klant zuuden zijn... als zij U ken den. Wanneer U bij voorbeeld schoonheids middelen verkoopt, of speelgoederen, af col berts - weten dan al degenen die zoiets nodig hebben, dat U .die voor treffelijk kunt leveren? U zegt nee? Maar dan mist U vele, vele kansen want het is immers heel eenvoudig om al die mensen te bereiken. De ervaring heeft ge leerd, dat in dit land dagbladadvertenties wor den gespeld dat ze tienduizenden ja hon derdduizenden tot de koopdaad brengen. kunt U niet missen geen dag! Uw advertentie in de dagbladen, die doet het 'ra! Daarmee laat U van U horen, daar mee brengt U nieuwe klanten in beweging. Maak daar goed gebruik van 1 B B broersvest 84-68 topmerken gaven aan kroes voor- keur als dealer in Schiedam! waarom zou u het niet doen artifort. bovenkamp, formule fristho, gelderland, g-plan e.a. Tot onze diepe droefheid overleed op 53-jarige leeftijd geheel onverwacht mijn innig geliefde man en onze beste vader, broer, schoonzoon en zwager PAUL JULIUS WILLEM BEUKERS arts, officier in de orde van Oranje Nassau met de zwaarden L. BEUKERSSanger LOES EVELINE WILLEM—EVERT STEFAN1E YOLANDA ELIANE Venlo: A. VAN DER GRINTEN—Beuk-.-. K. VAN DER GRINTEN Amsterdam: CL. BEUKERS S. J. Arnhem: S. SaNGER—Roes Wageningen: A. W. SaNGER A. SaNGERFiieringa Vancouver, (Canada). A. VAN DE POLL—Slinger G. VAN DE POLL Schiedam, 20 maart 1965. Rurgemecster Knappertlaan 76. De gezongen H. Mis van Requiem zal worden op gedragen op woensdag 24 maart om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H, Liduina. Nieuwe Haven 110, waarna omstreeks 11.45 uur de begra fenis op het R.K, Kerkhof Vlaardingerdijk 50 za! plaatsvinden. Rozenkransgebed maandag 22 maart om 19.30 u. in de Dr, Noletstichting, Avondmis dinsdag 23 maart 19 uur in de Parochiekerk. Condoleance-registers 'iggctV ter tekening in de Dr. «oletstichting. Parochiekerk en op de begraaf, olaats. Met diepe bewogenheid geven wij kennis van het plotselinge overlijden, op 53-jarige leeftijd, van ous medebestuurslid, de heer P. J. W. BEUKERS arts, officier in de orden van Oranje Nassau met de zwaarden Zijn grote belangstelling en toewijding voor onze parochiekerk zullen wij ons ln dankbaarheid aan zijn sympathieke persoonlijkheid blijvend herin neren. Het Kerkbestuur van de parochie van de H. Liduina te Schiedam. F- P. J. BOEL,RIJK, deken en pastoor A. A. FÖLST M. A. JONGEPIER P J. M. MEYER J. C. "WINTER Schiedam, 20 maart 1965.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1965 | | pagina 1