aSRBttSCHBUAD t Met cle wordt grond van de oude vuilstaal Trekkade in Holy verbreed Met geringe middelen le lustrum VVV'bejaardenkoor Diamanten „Foommarts" viert zijn jubileum in Stadsgehoorzaal Youth for Christ' houdt internationale campagne Brede KLACHTEN Ties karwei met vele obstakels groenzoom met fietspaden Bevorderd Toch hebben de bejaarden zich kostelijk geamuseerd Vaantje als herinnering- Basket Bovs-dames niet te stuiten Nationaal Jeugtlappèl Agenda KONINKLIJKE HOLLANDIA a. ASSISTENT-BOEKHOUDER b. ADMIN. ASSISTENTE hóliandia serveerster ROTTERDAMSCH NIEUWSBLAD WOENSDAG 7 APRIL 1965 Hpofdageutschap en Redactie: VLAARDINGEN, Sm. Havenslr. 1 -Tel. 3229 Redactie: Tel. 5453 over bezorging: Vlaai-dingen: 18.30 tot 19.30 uur: InsuKndesingel 33 - Telefoon 663? De oever van's werelds drukst bevaren rivier wordt in Viaardingen nóg steeds ontsierd (door de oude gemeentelijke vuil staal. Maar op de bovenste foto ziet w, met de petrochemische industrie in Per nis, aan de andere zijde van de Nieuwe Maas, op de achtergrond, hoe een begin is gemaakt met de afgraving yan'de oude vuilstaai. De 'aag stadsvuil heeft een ge middelde dikte van 3 4 meter, maar is op sommige punten 7 meter hoog. Dit stadsvuil waarvan de hoeveelheid op 70.000 kubieke meter wordt geraamd, wondt ver voerd naar Vlaardings nieuwste stadswijk in wording: naar wijk Holy." Dnar vvortlt het stadsvuil, dat door inklinking, samen- persing en broeiing, in een hevig stinkend soort compost is veranderd, gestort aan de voet van hef smalle dijkje langs ile Vlaardlngse Vaart, waarover het smal le sintelpaadjc, dat met Trekkude wordt betiteld, naar Schipluiden en richting Delft loopt. Met deze 70.000 kubieke meter stads vuil wordt het dijklichaam van de Vlaar- dingse Vaart verbreed, waar deze de wes telijke begrenzing van wijk floly vormt. Hiermee worden Uvee vliegen |n «én klap gevangen: de angstwekkend smalle kade van het boezemwater ofïderg&at de drin gend noodzakelijke 'verbreding, waar dc- zo aan een nieuwe stadsgrens gaat gren zen en tevens kan ren brede groenzoom langs de Vaart worden gecreëerd met de aanleg van ruime fietspaden, welke zullen kunnen aansluiten op do toeristische wie- lerpadcu van Midden-Delfland. 'AFGRAVING TRANSPORT MET HiNDKRNïSSEX De afgraving e:i het transport van dit stadsvuil geschieden, in opdracht van ma chinefabriek Kreber, door hel Brabantse transportbedrijf Goebbels. Machinefabriek Kreber heeft deze verplichting op zich. ge nomen in ec-n overeenkomst met het ge meentebestuur. 'waarin is bepaald, dat het door de afgraving vrijkomende perceel wordt" bestemd voor de bouw van een nieuw fabriekscomplex van dit bekende. Vlaardlngse bedrijf en waarbij een 70 me ter, brede strook langs de Nieuwe'Maag en de mond van de Koningin Wilhelm inaha- ven eigendom en ter beschikking van dc gemeente blijft. Na de afgraving wordt dit perceel bouwrijp gemaakt, roet er een meter dikke laag zand- op te brengen. Be afgraving van dé oude vuilstaal is geen peuleschilletje en evenmin zonder ge vaar. Het blijkt hierbij, dat in de loop der: jaren behalve het normale huiswil,ook boomstammen, stukken heipaal énStads- puin zijn. gestort en dat ook vele funderin gen moeten worden weggegraven. Al deze ongerechtigheden mogen niet op de .nieuwe stortplaats worden gedeponeerd en móeten dus worden „geselecteerd" en op andere wijze worden afgevoerd. Het besluit om juist de vuilstaalgrond té gebruiken voor de kade verbreding vindt zijn oorzaak de noodzakelijk v lichte samenstelling van de te storten grond, met het oog dp dïjk- door-braakgevaar. Het vervoer geschiedt met vrachtwagens en met van kippers voorziene trucks. Niet 'zelden loopt bij het storten de lading bij de achterklep van de bakken klem en .dan moeten de chauf feurs de handschoenen aantrekken en de schop pakken om in de laadbak schoon schip te maken, waarbij hen een weeë, misselijk makende geur naar.de keel slaat. Eveneens komt het veelvuldig voor dat hun voertuigen jn de vieze boe! op de stortplaats wegzakken, zoals de andere, fo to, waarop u links de VIaardingsc Vaart aanschouwt, in beeld "-brengt. STEEKVLAMMEN Het is een transport vol voetangels en klemmen. Hetzelfde geldt voor de afgra ving. Niet alleen door de reeds vermelde ongerechtigheden in de vuilstaal. maar. ook door het veeljarige broeiingsproces. Het is levensgevaarlijk over de vuüstaai lopen, waarvan het welig begroeide op pervlak er zo onschuldig uitziet. Maar eronder smeult het op sommige punten dermate, dot bij het afgraven met de grij per van de dragline, dé steekvlammen er uit schieten- Wc vernamer. dit pas. nadat we kriskras er ever hadden gelopen op ven der dagen, dat het werk door te gro te nattigheid stil lag. Ondanks al deze obstakels leeft men bij machinefabriek Kreber in dc verwachting, dot aar. het eind van deze maand de af voer voltooid zal 2ijn en met het storten van de zandlaag kan worden begonnen otr> daar het nieuwe fabriekscomplex op te bouwen. Maar dan is men er nog niel. Want op een gedeelte van li«t perceel, waar het nieuwe fabriekscomplex moet verrijzen, ligt het schroot van Zelbamcta vele meters hoog opgeslagen. Dit moet verhuizen naar het opsiagierrrin, dat Zcthameta van de gemeente heeft aangekocht. Doch aan de overdracht van dit terrein zijn nogal wat ogen en haken verbonden, waarop we een andere keer hopeii terug te komen. Met ingang van 1 april zijn. cte "adspi- ranten van gemeentepolitie B. A.-Blom. en C. Rolaff bevorderd tot agent. O Vóór het bejaardenkoor van de UW* Is de maandagmiddag wekelijks bestemd als repetitiftsamenkomst in het kerkgebouw van de Remonstrantse kerk. Maar deze week was dit bejaardenkoor maandagmid dag in het Rode Kruisgebouw aan de Em- mastraat samengekomen om het Ie lus trumfeest te vieren. In alle huiskamers der UW-bejaardenkoorletlen hangt nu een vaantje aan de wand, als blijvende herin nering aan-het Ie lustrum van hel koor, dat overigens ai enige tijd geleden Sn stil te werd herdacht. Op een. paarse achter grond prijkt op dit vaantje het V'W-vignet cn in gouden letters: UV V-bejaard enkoor V! aard in gen I9-5JM9G1. QVIZ-PROCRAMMd Be bezielende figuur, de zakelijke leid ster van het UW-bejaardenkoor. mevrouw H. van der Kuijl-Van "Wit zen burg, had ais steeds., tezamen met de secretaresse van het UVV-bestuur, mevrouw P. M. J. van, den Berg-Man in 't Veld, ook voor het pro gramma van dit Ie lustrum de voorberei ding en uitvoering voor haar rekening ge nomen. n traditiegetrouw memoreerde zij op rijm.de mijlpalen en hoogtepunten uit de nog jonge historie van het koor, welke we al verschillende malen hebben mogen belichten. Het programma werd grotendeels gevuld met een quiz voor cn. na de pauze, waarbij deze twee dames als quizmasters optraden en de voor het voet licht getreden groepen van 3 bejaarden op hui kennis van typische bijzonderheden uit iet vroegere Vlaardingse volksleven testen. Deze kennis bleek nogal tegen te vallen, wat wellicht moést worden toege schreven aan de ..zenuwen." en geheugen verlies. Alleen de heer Brouwer bleei! daar geen laat van. te hebb§n en sleepte daardoor de zege voor zijn groep tot twee maal toe in de wacht, waarbij de winnende en verliezende partijen voor hun moed overigens geli jkei ij k werd en beloond VOOR BELANGELOZE INZET Een beloning, voor hun inzet voor- hot uyv-bejaardenkoor, ontvingen ook de di rigente van het koor, mevrouw C. C. Kocx. Willus (71) en de twee leidsters mevrouw S. Blaauw-Grotenboer en mé vrouw II. Key- zer-Van Witzenhurg uit handen Van. leid ster mevrouw - H. van der Kuil.-die op haar beurt in het zonnetje werd gezet on een stoffelijk blijk van waardering in. ont vangst mocht nemen van de-presidente van het UW-bestuur, mevrouw I. Teding van Berkhout-Miedema. Het bestuur -was voorts vertegenwoordigd door de penning- meesteresse, mevrouw C. Robert-Folkers, mevroinv - G.; w, G ro enenbponvZ&et, terwijl behalve de dirigente, als gast was uitgenodigd mevrouw H. M. van Helteii- Van'Ooijen (53). die, tot vorig jaar. het koor 3 jaar lang als pianiste heeft bege leid en wier opvolgster, mevrouw C. La- bruyère-Jacobs uit Schiedam, door ziekte helaas verhinderd wns. Evenals alle ancte- De Muziekvereniging „Voorwaarts" be staat op vrijdag 14 mei u zestig, jaar en naiuurlijk vormt dit voldoende aanlei ding om daar de nodige aandacht aan te besteden. Wellicht dat de bevolking ook in tel feest zal worden betrokken cn daar toe bestaat alle gelegenheid. In dc eerste plaats wordt op zaterdag 15 mei van, 15 tot 17 uur een receptie gehouden in ge bouw Harmonie, waarna 's avonds 700 per sonen in staat worden gesteld om de jubi leumuitvoering mee te maken, die dan in öe Stadsgehoorzaal zal worden gehouden. „Voorwaarts" zal dan het eerste gedeelte van de avond laten zien en horen wat men gedurende 60 jaar heeft bereikt. Na de pauze volgt een showprogxamma, -uit te voeren door leden vaai de Accordeon orkestver enigfaig „Concertino". Aan dit programmagedeelte zullen ook enkele, lo den medewerken van de Koninklijke Mili taire Kapel en van de Mariniers kapel van de Koninklijke Marine, alsmede de VJaar- Het damesteam van Basket Boys blijft maar doorgaan roet liet behalen van over winningen. Deze keer moest Rowic II er "aan geioeven, nog wel liefst met 50—12. Daar, Rowic de laatste weken -enkele uit stekende resultaten had. geleverd, o.a. -een overwinning op Rotterdam Zuid II, was men' in Viaardingen niet helemaal gerust op het resultaat, temeer daar Basket Boys met op volle sterkte naar Zwijndrecht kon trekken.' Al spoedig echter bleek, dat men zich voor. niets ongerust had gemaakt, want alleen gedurende de eerste tien minuten leverde Rowic tegenstand van betekenis. Tot 6—G ging dc strijd nog gelijk op, maar daarna waren de Vlaardingse meisjes op permachtig. Bij de rust was de stand al 20—8 in Vlaardings voordeel cn na dc pau ze ging het nog veel heter. Vooral Hanaeke van Noordennen was op weg naar de bas ket niet te stuiten en doelpuntte herhaal delijk, terwijl Renée de Vries enige ma len doel trof met prachtige afstandsscho ten. De verdediging had een rustige avond en kon hot weinige work, dat ze kreeg. makkelijk af. De hele ploeg kan op een goede wed- si rijd terugzien, al was Kanneke van Noor dennen dc2e keer wel de uitblinkster. Zij scoorde liefst 24 maat. Jean 't Hart speel de haar eerste competitiewedstrijd en zn maakte een uitstekend ccbuut Hoe goed de Vlaardingse pleeg er nu voor staat toont de volgende stand. Hier- - bij moet worden opgemerkt dat er een anderhalve competitie -wordt gespeeld. Tweede klasse R-B.B.. dames. Basket Boy"3 KJ 9 l 0 19 Rotterdam Zuid 3 9 ti 0 3 12 S.V.S. 10 4 15 9 Rowic 2 9 4 0 5 8 Blue Birds 2 9 3 0 6 6 A.M.V.J. 7 0 0 7 Opbrengst collecte. Be zaterdag gehou den collecte ten bate van Siroavi heeft een bedrag van ruim X 3.086 opgebracht. dingsc parodist Aron Boyer en de confe- dustriëlen, onder andere, .de heer G. B. H. render Gé Borden. Vorig jaar verkeerden de instrumenten van „Voorwaarts" in een dusdanig slechte staat, dat niets anders over bleef dan over te gaan tot aanschaffing van een compleet nieuw instrumentarium. Dat ge beurde ook, maar vanzelfsprekend was het onmogelijk om deze meteen af .te be talen. Er werd een lening gesloten van ƒ8.500,-, waarvan een groot gedeelte ren teloos. Om zo gauw mogelijk de schuld te kun nen aflossen kregen, de leden opdracht van het bestuur, voor een aantal donateurs te zorgen, waardoor de inkomsten wat rui mer zouden worden. Dit is gelukt en mo menteel; beschikt „Voorwaarts" over,.rond 200 donateurs, die bij elkaar 500,. per jsaar in de kas brenger.. Daarnaast span nen de leden zich regelmatig b om door middel van een oud-papier aktie de in komsten te vermeerderen. Niet. zonder succes want als de repetities worden, ge houden. komen, de muzikanten meestal aandragen met balen papier. Maar ook dit is niet voldoende om het kassaldo gunstig té krijgen. Daarom 5s buiten het bestuur om een aktie op touw gezet welke 'ten doel heeft, om het be stuur een Jubileumgeschenk aan te bie den. Via de vakbonden, aangesloten bij de plaatselijke N. V. V.-bestur exiboud zullen al. de leden daarvan een verzoek krijgen, om een gulden te "storten als aandeel aan; het jubileumgeschenk. Het wordt hen gemak kelijk genoeg gemaakt want de vakbonds bode, die de contributie ophaalt, zal dan een „bon" aanbieden, die tegen overhan diging-van de gulden wordt uitgereikt. In A.B.C.-kringen fis men zeer enthou siast en irt deze grootste afdeling wordt verwacht dat deze aktie een groot succes zal worden. De eerste, die een jubileum gift stortte was de ore-voorzitter van „Voorwaarts", de heer N. v. d. Wal. Er heeft zich inmiddels een ere-comité gevormd waarin het voltallig college van burgemeester en wethouders zitting beeft genomen, -alsmede .de gemeentescretaris, de; héér A, Kranenburg. Verder enkele ih- Een groot aantal jongelui uit Viaar dingen en omgeving'zal op Tweede Paas dag deelnemen aan het Nationaal Jeugd- appèl dat dan in de Juliana-hal van het Jaarbeurscomplex te Utrecht zal worden gehouden. De sprekers in de samenkomsten, waar totaal ongeveer vierduizend jongens en. meisjes worden verwacht, zijn Rev. G. A, Brucks, directeur van Youth for Christ- Nederland, ds. F. H. Veenhuizen, gere formeerd predikant te Overveen en de evangelist L. J. Pasman. Het Paasappèl wordt voorbereid door „Jong Nederland voor Christus", „Verdieping en Aktive- ring", ..Youth for Christ" en „De Navi gators". De eerste autobus die vanuit Vlaar- dingen om 3.00 uur van de Westhaven plaats vertrekt is al volgeboekt. Een tweede bus is in principe besteld. Lief hebbers worden verzocht zich zo spoedig mogelijk op te geven bij mejuffrouw L. de Witte, Nachtegaallaan 19, telefoon 2409. De prijs bedraagt f 5. Men denkt om streeks 21.00 uur in Viaardingen terug te zijn. Luxer 8 uur; Verraad op Jiontmartre (18 J.ï- Siadsgèhoorzaal, S uur: Speciale voorstelling van „Dc overval"- DONDERDAG ir: Vergadering Ned. Onderw. u,Jaarvergadering Vrouwen- Harmonie. 4 Vereniging. Volksgebouw, boad NVV: ISetheikcrk, b uur: Cemeentezangavond. Harmonie, 8 uur: Dansschool Korpershoek. Stadsgehoorzaal, 8 uur: Filmavond ANWB. Geopend: V. Hogen dorpsapotheek, V. Hogen- dorplaan 12SA, tel. 4283. Nicstadt, directeur van Cincinnati N.V., de heer B, Sprij van Sprij's Verkoop Mij. N.V, Ook de commissaris van politic, dr. C. N. Peyster bevindtzich in het comité, de hér S. Barendregt van tfe VI-Bestu renbond, dc heer P. de Goede van het Comité Nationale Gedenkdagen, de lieer J. :H. de Kluyver' van dc V.B.L.O. en de heer W. v. d, Veer van de Federatie van Vlaardingse .Muziekgezelschappen. Het bestuur van „Voorwaarts" wordt momenteel gevormd door de heren J. Ver burg, voorz., C. G. de Veer, secr., H, v. Aalst, penn., C. Hardonk, 2e voorz., J. Polstra, 2e secr,, J. Bruggeman, 2e penn., terwijl de heer G. Struys als bibliotheca ris fungeert. Het gironummer luidt 538661 tm.v. de heer J, Verburg, ren, die zich. voor bet XJVV-oejaa-rdenkoo; inzetten, doet zij dit belangeloos. Zbai ook.de dirigen-te dit doet en mevrouw Va? Heiten, beiden uit Rotterdam, dit heeft ga daan. Voor de tombola had. mevrouw Van den Berg weer een reusachtige boterkoek mevrouw Van der Kuijl twee appeltaarten gebakken, terwijl als hoofdprijs fungeerde dé door bakker J. L. Kuil geschonken en in het kader van het le lustrumfeest ge spoten slagroomtaart. Het was een ver- groot exemplaar van de slagroom- «n vruchterïgebakjes, waarop de feestvieren- de bejaarden bij de koffie werden getrac- teerd. Er werden bovendien nog koékjes geserveerd bij het ,2e kopje koffie, zodai ook de inwendige mens aan zijn trekken kwam. VIT EIGEN MIDDELEN Mevrouw Van der Kuijl deed, als zake. lijk leidster, letterlijk een ooekje open over wat er allemaal werd gedaan in het afgelopen jaar met het kwartje contribu. tie, dat de leden betalen. Het koorlid toe vrouw Van der Snoek bleek als rijmelaar*' Ster geenszins- voor mevrouw Van der. Kuijl onder te doen bij de dankbetuiging voor -alles, wat het UVV-bestuur en de leidster voor het koor doen. Zij verraste mevrouw Vatv der Kuijl met een fraai uitgevoerd Zonnestraal-collectebusje, dat nu het cacaobusje kan vervangen, waarin de léden hun giften deponeerden, bestemd voor attenties aan zieke leden en jubileren, de bruidsparen.; Bovendien is er nog een potje, waarin de opbrengsten van tombo la's en verlotingen worden gedaan, «B dé kosten té bestrijden en waarin weer een -bedrag van rond ƒ50 kon worden to«ge* voegd als opbrengst Van de tombola 05 dit ie lustrumfeest- Want de. UW ont vangt voor haar activiteiten met het be. jaarcleakoor en de breiclub geen subsidie en moet alles uit eigen middelen bekosti- gen. OUDSTE LID ZATERDAG 93 In het jongste jaarverslag staat vernield, dat-de leeftijd van de ruim 70 leden van het UW-bej aard enkoor varieert van 6 5-00 jaar. Dat klopt niet helemaal, want hei oudste aanwezige lid, Coen Dijkshoorn, die als tenor nog een stevige partij meezingt, hoopt zaterdag zijn 93e jaar ie vieren; En op 1 mei hoopt hij ook van de partij ta zijn, wanneer het UW-bejaardenkoor voor de tweede maal de zaterdagse zangsameu- komst in de Grote Kerk „Kom zing met one en doe als wij" gaat opluisteren, dit maal met de onlangs ingestudeerde oud- Hollandse liederen. Naast ons zat een der onlangs tot het bejaardenkoor coegetredcu leden: Daan Ereöerveld (78), die tot de oprichters van de voetbalclub. Fortuna be- hoort en de opvatting bestreed, dat Fortu- na zou zijn voortgekomen uit de voetbal club Union, zoals een andere Fortuna-op- richter, Maarten Reijnhout (76), verkondig, de bij ons bezoek in het flatje van De Val kenhof. waar hij zich met zijn vrouw heeft geïnstalleerd. Onder het motto „Feest Sn de linnen kathedraal" houdt de „Youth for Christ" Ëvangelisatie-tentcampagne, waaraan een keur van binnen, en buitenlandse krachten haar gevarieerde medewerking komt ver lenen, De campagne, die dit maal bijzon der groots wordt opgezet, zal van 15 tot en met 26 juni worden gehouden in een grote tent die wordt opgesteld achter het voormalig ziekenhuisin het Oranjepark en die plaats biedt aan duizend personen. Het plaatselijk .Y.F.C.-comité. dat nog druk met de voorbereiding bezig is, heeft o.a. contacten gelegd met enkele interna tionale Bijfoelscholen. Deze zullen sprekers en een muzikaal team afstaan. De algehe le leiding zal berusten bij Rev. G.A. Brucks te Zeist die sinds kort directeur Youth for Christ-Nederland - is. Ook aan plaatselijke predikanten én het "Léger des Heïïs Sa medewerking verzocht. Het ligt in de bedoeling dat het program ma de eerste vijf dagen door Nederlanders wordt verzorgd. Voor de tweede helft van de campagne zijn buitenlanders aange zocht. -V Naast de gewone rally's zoals die van vorige openlucht, en tentcaropagnes be kend zijn, zullen er dit maai speciale avonden worden georganiseerd, voor een gericht publiek. Men denkt o.a. aan ver loofde paren, jonge gezinnen, ouderen en in samenwerking met de Vereniging van Christen-Zakenlieden. Nieuwe aspecten, waarvan de uitvoe ringsmogelijkheden momenteel nog onder werpen van gesprek uitmaken, zijn verder het organiseren van korte introductiepro- gramma's tijdens de middagpauzes in plaatselijke bedrijven en het verlenen van medewerking aan de zaterdagmorgenzang van „Kom zing met ons en doe als wij" in de Grote Kerk. Vanzelfsprekend worden er ook dit jaar weer speciale kinder-rally's., gehouden, maar omdat de campagne nu wat vroeger in het jaar valt en de scholen dan nog geen vakantie hebben, alleen op de middagen da', de lagere scholen gesloten zijn. De kosten van het gehele project zij», geraamd op 1 5.D00. De kleine plaatselijke Y.F.C.-groep heeft, zelf reeds spontaan,.een bedrag van ruim f 1.100. aan giften en ga ranties bijeengebracht. De boekhouding loop via het makelaarskantoor C. de Witte er» Co„ Dosthavenkade 69. telefoon 2409, gironummer 49 72 31. Gelet op het offer dat de jeugd zelf heelt gebracht hebben do organisatoren de vrijmoedigheid dit gironummer bekend te maken in het ver trouwen dat het benodigde geld er zeker zal komen. Dat er voor dit vertrouwen reden ïs be wijst reeds nu de toegezegde medewer king van een schildersbedrijf dat zich be reid verklaarde een-vijftal houten borden te schilderen en van een tekst te voorzien.; Een ander vriendelijk aanbod betrof dé spandoeken,, die tegen een zeer lage prijs gemaakt 2tilten kunnen worden. In grote lijnen staat hetspectaculaire programma voor de komende zomeream- pagno reeds vast. Men wacht nog op de definitieve toezegging van een aantal aan gezochte medewerkers, waarna men de verdere detaillering van het geheelspoe^ dig ter hand hoopt te kunnen nemen. Fabrieken van Melkprodukien en Voedingsmiddelen N.V. Op ons nieuwe fabriekskantoor te Viaardingen hebben wij plaats voor een leeftijd: 'van ca 22-26 jaar, ....Zijn taak zal in hoofdzaak bestsan uit het zelfstandig va."torgen van de ihkoopadmfnlstra'tfe er»' het "opstellen van budget-overzichten. Het bezit van het ULO-dïpforria en het praktijkdiploma boekhouden zijn voor een goede taakvervulling gewenst. Leeftijd: van ca 16-18 jaar. Zij zal belast worden met diverse afwisselende werk-, zaamheden voornamelijk op rekenkundig gebied. Hiervoor zoeken -wij een accuraat meisje, die enige jaren ULO óf voortgezet onderwijs heeft gevolgd. Inde kosten van verdere studie zal in belangrijke mate worden tegemoet gekomen. Met vakantieafspraken wordt rekening gehouden. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afd. Personeelszaken, Oosthavenkade 44 te Viaardingen. Desgewenst kan telefonisch een afspraak worden gemaakt voor een informatief onderhoud (telefoon 01898-2941). ae 4tr*eU« van h« NIEUWSBLAD bfchoudï öcIl het rocht voor wlvertervtUa zonóer opgaaf van redenen te weigeren. BÖ «Iwrtenues onder num- taer worden win. de «över- teerdec niet doorgegeven, drukwerken. Circulair** en dergeUJlca «tukken afkom stig van tussenpersonen, he««Ud* geldt voor ander* stukken, welke niet bona fide op de inhoud van de advertentie reflecteren. Stukken, die bU het blad blijven berusten, worden m een maand na controle van de inhoud vernietigd. Voor fouten in tchefoniwh opgegeven advertenties is bet blad niet aansprake lijk- Verzoek om herplaat sing zonder betaling of restitutie kan defhalv* niet worden ingewilligd. CINCINNATI - NEDERLAND N.V. fabriek vaa gaieeasoiispswerktuiseiï VIAARDINGEN vraags yopr de kasrtineaiensb eea die tevens mat ander© kantlnawerkzaaraliedeii zal worden belaet. Leeftijd bij voorkeur 18-20 jaar- Sollicitaties mondeling of schriftelijk aan de afdeling Personeelszaken, postbus 98,. Viaardingen, Schiedamsedijk 20.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1965 | | pagina 2