mm Minui Muziekvereniging Voorwaarts kreeg 1000 van gemeentebestuur Zwaluwen op 6e plaats en degradatie van DVO Zware laatste loodjes voor de Hollandlaan ENCK werd winnaar van de Combinatie-sportdag KLACHTEN In het diamant Eerste paal voor restaurant Agenda BROMFIETS IN BRAND Ook Zwaluwen 4 naar cle KNVB Vlaardingen won van RSM Fleurige levendigheid ontbrak in SheU-dansliederen con eert ZATERDAGVOETBAL Nu nog produktiviteit opvoeren Oranje Groen gedegradeerd Roodwitten moeten driemaal winnen KONBNKLIjKE HOLLANDIA flinke mannen zuivelvakman LC. VAN DER LELY N.V.J Nieuwe klanten voor U! Hoofdagentsclrap en Redactie: VLAARDINGEN, Sm. Hovemif. 1 - Tel. 3229 Redactie: TcL 5453 ROTTERDAMSCH NIEUWSBLAD MAANDAG 17 MEI 1965 De Hollandiaan kwam pas Iaat op dreef over bezorging: Vlaardingen: 18.30 tot 19.30 uur; Insulmdesingel 33 - Telefoon 6637 Zeer velen hebben zaterdagmiddag de receptie bezocht, die In de Harmonie werd gehouden in verband met het dia- jnanten jubileum van de Muziekvereniging: .Voorwaarts" VIaardingen. Tal van spre kers voerden het woord en de meest en ran hen lieten hun gelukwensen verge zeld gaan met de aanbieding van de be kende enveloppe met inhoud. Namens het gemeentebestuur versche nen burgemeester, mr. J. Heusdens en de wethouders T. de Bruijn en H. K. v. Minnen. De eerste burger, die ruim 12 jaar de buurman was van het receptie lokaal aan de Schiedaraseweg, zei be wondering te hebben gehad voor het elan waarmee de leden de muziekwerken in studeerden. Meermalen had hij het diri- gentenstokje horen aftikken net zo lang totdat een bepaalde passage er goed in sat. Het korps doet het op straat best en Voorwaarts is uit ons stadsbeeld niet weg ie denken,-het hoort er "bij, aldus de burgemeester. Een bankbiljet van duizend gulden over handigde mr. Heusdens aan de penning meester, onder voorwaarde dat hij de kwitantie meteen zou tekenen. Dat deed de heer H. van Aalst maar al te graaj Voorwaarts-voor zilt er, de heer Ver burg loonde zich zeer erkentelijk voor het biljet met het astromonische getal er op, alsmede voor het bloemstuk van de ge meen te afkomstig. De heer J- Gregoor, ere-voorzitter van de Algemene Ned. Unie van Muziekver enigingen vond het een prestatie van de vereniging om 60 jaar lang stand tt houden, hetgeen niet altijd even gemak- kslijk ging- Een muziekwerk ter waarde van f50.- mag door Voorwaarts worden aangekocht als geschenk van het Anjer fonds, zei de heer Gregoor. KLOKKENSPEL De heer J- F. Pa la, dirigent-jurylid van de Alg. Ned. Unie van Muziekver enigingen bood een bijdrage aan, bestemd voor het instrumentenfonds. De heer 3. H. H. van Krogten, voorzitter van O.B.K. uit Schiedam, tevens leverancier van cle muziekinstrumenten toonde bewondering voor de wijze waarop Voorwaarts de moeilijke jaren is doorgekomen. Namens OBK bood hij een muziekwerk aan en in zijn tweede hoedanigheid verraste hij het bestuur met de aanbieding van het klokkenspel. VIERMAAL Namens diverse plaatselijke bonden sprak de heer. J. F. H. Ranshuyscn, die .vier enveloppen tegelijk overhandigde. Verder werd gesproken door de heer A. Cornelisse, vo orzitler van de Federatie Vlaardingen van de PvdA, de heer G. v. d. Plank, voorzitter van 'de Stem des Volks te Vlaardingen, de heer C. den Hamer, voorzitter van de plaatselijke af deling van de Vara, de heer D. van Rijn, vice-voorzitter van het comité Nationale Gedenkdagen, de heer W. v.d. Veer, secr. van de Fed. van VJaardingse Muziekge zelschappen, de c re-voorzitter van Voor waarts, de heer N. v. d. Wal en het oudste lid van de Chr. Muziekvereniging Sursum Corda, de heer A. Buis. NIEUWE LESSENAARS De heer C. v.d. Bergh, die er voor zorg de, dat de receptie een vlot verloop had, was de laatste spreker, die zijn gelukwen sen aanbood aan hel jubilerende Voor waarts. Een enveloppe had hij niet, maar wel liet hij weten, dat de vrouwen, moe ders of verloofden van de muzikanten gemeend hadden om ook iets te moeten doen voor Voorwaarts. Dit had geresul teerd in het aanschaffen van nieuwe, ge makkelijk verplaatsbare muzieklesse- naars. Het eerste ezemplaar daarvan werd aan de heer Verburg overhandigd door een tweetal dames, namelijk me vrouw J, Hardonk-van Bodegom. en me vrouw C. Struys-Hardonk. De dirigent, de heer A. de Bruyn, die fly de receptie niet aanwezig was, werd 's avonds in de Stadsgehoorzaal door de zelfde dames verrast met de aanbieding van een dïrlgentenlcssenaar, welke plaats maakte voor het houten gevalletje, dat wel afstak bij de nieuwe lessenaars, die reeds op het podium waren opgesteld. Met de ingebruikneming van de fraaie lessenaars ging een hartewens van de le den in vervulling. Een jaar geleden werd een geheel nieuw instrumentarium in ge bruik genomen, zodat de vereniging voor lopig weer even vooruit kan. Op maandag 24 mei zul de eerste paal worden geslagen voor een café-restaurant c.q, marktcantine van he heer J. Brouwer van C:ifé ,,De Waal" aan de Waalstraat 78. De nieuwe zaak komt op het voorma lige feestterrein aan de Broekweg; in de onmiddellijke nabijheid dus van de plaats waar iedere woensdag en zaterdag markt wordt gehouden. De koelkast, die zaterdag op de markt gratis te verdienen was, kwam in het be- van mevrouw Horn, Borneosiraat 55. Evenals de woensdag verstrekte koelkast kwam ook deze in het bezit van een be jaard echtpaar waar met verlangen werd uitgezien naar een koelkast. De fiets werd het eigendom van'me- rnuw Hoogwerf aan de Maasstraat 45. terwijlde step verhuisde naar mevrouw Rietdijk; wonende Jacob van Dijkstraat 36. Er werd zaterdag voor f2.000,- aan waar debonnen uitgegeven aan het kopend pu bliek. EX CEL SI OEN IE U WS Uitslagen gespeelde wedstrijden: Excelsior 2- Spirit 2 4l; Excelsior 4RSM 3 I4; Excel sior 5ÏPFSC 4 2—5. Junioren: Excelsior A I—RIC WIK AIO—1: Excelsior A2-VDLA2 2-3; Excelsior 3 I-PPSC RI 2-1 (Excelsior B I kampioen!: PPS Cl UNIFORMEN Vrijwel alle sprekers took nog de voor zitter van Sursum Corda, de heer A. P. Christ, boden een geschenk in couvert aan, waarvan de inhoud ten goede zal •komen aan het instrumenten fonds. Op het •verlanglijstje van Voorwaarts staat voorts nog de aanschaffing van nieuwe uniformen. In de uitstekend bezette Stadsgehoorzaal hebben de muziekliefhebbers genoten van een programma waarvan de kwaliteit op een behoorlijk peil stond. Geopend werd meg de Huldigingsmars van Grieg, waarna na dc zeven delen van het Faust Ballet als ware feestmuziek in de oren klonk van. de ruim zeshonderd bezoekers. Op succes- MAANDAG «c Valkenhof, 10 uur: Officiële opening door mevr. L. H. A. KJaaseszde Bruijne. Hotyzlekenhuis, 2 uur: Officiële opening door me. j. Klaasesz- commissaris der Koningin. Luxor, 3 uur Veel liefs uit Moskou (18 JO- Geopend: Apotheek Backer, Hoogstraat 228, telefoon 2182, TENTOONSTELLINGEN Triangel, t/m. 15 mi. Co-op jubileumshow; -5 en 710 uur: za- geopend dagelijks 2— terdag 10—d uur. 12 mei Afnemende ma: Zon op 4,42 uur, onder 211.32 uur i Maan op 23.55 uur, onder 6.24 uur volle wijze werden nog.enkele andere wer ken gespeeld. Het muzikale showprogramma na de pauze werd ook een geslaagd evene ment. Het was een muzikale fantasie, naar iedeeën van Wim Merch, Gé Borden, Aad Steenbergen en Dick Borst. Medewer king werd daarbij verleend door de VJaar dingse Accordeon Orkest Vereniging „Con certino" o.l.v.- Dick Borst, het jeugdorkest Con Br.lo, eveneens o.l.v. Dick Borst, Aron Boy er als parodist en de Delta Show band. Het geheel werd gepresnteer door de co ti ler en ei er Gé Borden, die weer goed op dreef was, Ten slotte was er nog een bal, waarbij de muziek werd gebracht door The Real Dancing Sextet" o.l.v. Jan van der Zwan Zaterdagavond 8 uur brak er een be gin van brand uit in een kelder, onder een der galerij woningen aan de Bilierdijk- laan. Eén van de bewoners, de heer Ij. v. D., was zijn bromfiets aan het repare ren, toen deze plotseling in brand vloog. De heer van D. rende naar buiten em zand te halen maai- kwam te laat. De brandweer was spoedig ter plaatse en met behulp van schuimblussers was het vuur spoedig gedoofd. Men moest toch nog ge bruik maken van gasmaskers vanwege de grote rookontwikkeling. Het vierde elftal van Zwaluwen, dat uit komt in de reserve-klasse van de aid el in Rotterdam, is er in geslaagd naar de KNVB te promoveren. Zaterdag vormen deze vogels met 2—fi van DVO 2 en dit betekende bet kampioenschap, dat behaald werd met 25 punten uit 16 wedstrijden. 53 x scoorde men bij de tegenpartij, terwijl dc eigen defensie 24 x werd gepasseerd. Het te laat gestarte Vlaardingen heeft zaterdag met 21 van RSM gewonnen -en daarmee het puntentotaal weer wat ver hoogd. De thuisclub nam al spoedig de leiding, maar van der Mark. zorgde ervoor, dat men met; een 31 sland ging rusten. In de tweede helft bleef het maken van do el punten alleen voor Vlaardingen gere serveerd én het was De Heer, die zijn ploeg naar de overwinning schoot, In de thuiswedstrijd tege» Puttershoek kwam De Hollandiaan pas in de tweede helfr goed op dreef. In de eerste speelhelft hadden de gasten, na een openingsoffen sief van de thuisclub, het beste van het spel. zonder echter tot doelpunten te ko men. Slechts eeramaal was men er dicht bij, maar toen redde doelman JungbiuU de situatie. In dc- voorhoede van de rood- witten liep men in de eerste 45 minuien vergeefs naar de middelen te zoeken om de gasten te verrassen. Na de hei vat ting ging het echter beter. A5 ra vijf minuten maakte Jansen goed gebruik van een foutje van spil De Baat en met een onhoudbaar schot werd doel man Dijkman voor de eerste maal ver slagen, 10. Drie minuten later vergrootte rechtsbui ten van IJperen uit een vrije trap de voorsprong tot 2—0 en deze tegenslag kon den de mannen uit Puttershoek nier ver dragen. De Hollandiaan. ging nu voluit in het offensief en. Har tog bepaalde in de 38e en 40e minuut de eindstand op 4—0. Er bestond voor deze wedstrijd veel be langstelling en men mag bij de melkman nen de hoop koesteren, dat deze belang stelling ook in de laatste twee thuiswed strijden nog zal groeien. Immers deze ontmoetingen, zullen beslissend zijn voor dc bezetting van de eerste plaats en dit garandeert in ieder geval spannend, voet bal, liet jaarlijkse concert van hel Shell da mes- eti mannenkoor onder leiding van Ris JBorgmeijer was dit jaar terecht aangekon digd als een <iansiïedervn-ottneert. Het pro gramma, dat zaterdagavond j.J, in het sportpark „De Vljfsiuizen" werd uitgevoerd vemeldde werken die uilen betrekking hadden op de dans. Bij de uitvoering van dit voor het meren deel toch vrolijke programma hebben we eigenlijk de gehele avond iets gemist, na melijk de fleurige levendigheid die de dans liederen kenmerkt, Zo klonk zowel de liederencyclus „Duitse dansen1" van Schubert als „LiébesliederwaL zer" van Brahms wat mat, waar het de voordracht betrof. Dat was jammer, want zowel het dames- als het mannenkoor liet Excelsior C-I 4—2: Excelsior C 2—Excelsior *20 Cï 1—5. De te spelen vriendschappelijke wedstrijd Excelsior/combinatie—NDL combinatie wordt nist gespeeld woensdagavond zoals oorspron kelijk gemeld, maar dinsdagavond 6,30 uur in de' Dijkpolder. WIK is -in 4C op de 2e plaats beland. De 42 zege thuis op Duindorp SV bracht de Kikkers op 23 punten. En DEO bleef op 23 punten staan door de competitie met een 4-2 nederlaag bij Gr. W. II/Vac. te be sluiten. In deze afdeling moet alleen nog de wedstrijd WIK—Gr. W. II/Vac. worden gespeeld, die voor komende zondag op het programma staat. WIK eindigt op de 2e plaats, ook als het deze laatste wedstrijd verliest, maar dan met klein verschil, zoais uit de stand kan worden afgeleid: Tonegldo WEK DEO ASC Wassenaar Gr. W. II/Vac. Te Werva De Ooievaars Duindorp SV GSC 20 IS 3 2 33 4.8—21 19 9 5 5 23 35—27 20 0 5 6 23 40—33 20 9 3 8 21 34—36 20 5 11 4 21 33—37 19 7 6 6 20 34—32 20 5 8 7 18 26—25 20 6 5 9 17 40—45 20 8 1 11 17 32—14 20 5 4 11 14 29—33 20 4 3 13 11 27—39 Aeolus 16 12 1 3 25 - 39—18 De Holland'n 16 11 1 4 23 46—24 Eurosport 17 10 3 4 23 30—20 The Rising H. 18 7 4 7 18 36—41 Puttershoek 15 6 3 6 15 24—25 FSV Pret. 17 6 2 9 14 32—32 "Bolnes 17 5 2 8 14 22—29 Gr. Witten 16 4 5 7 13 33—46 NRC 17 4 4 9 12 21—32 DRZ 17 3 3 11 9 27—41 Programma zondag 23 mei: De Hol Ia n- De 23 nederlaag van Oranje Groen te gen ASC en het 2—2 gelijke spel van GSC tegen Wasenaar voltrokken het vonnis over Oranje Groen. In dc le klas B van de onderafdeling staat een spannend slot in de titelstrijd te wachten. De drie titelgegadigden lieten geen steek vallen. Leider Aeolus overleef de de lastige uitwedstrijd - tegen Bolnes, door een 2 zege, zonder kleerscheuren. Eurosport keerde met een 12 zege van NRC terug, wat de 6e zege van Eurosport met de oneven' goal betekende en De Hollandiaan maakte zijn plannen duidelijk mat een 40 zege op Puttershoek. on dag komt Aeolus via een zege op het gedegradeerde DRZ op 25 punten. De Hol landiaan krijgt Eurosport op bezoek en moet winnen om in zijn laatste wedstrijd, thuis tegen Aeolus, een beslissingswedstrijd te kunnen afdwingen. Bij een gelijkspel is Aeolus zondag kampioen. Wint Eurosport, don is niet alleen, te Hollandiaan uitge schakeld. maar is dat praktisch gesproken, ook met Eurosport het geval. Het zal dan immers voor Aeolus een koud kunstje zijn het nog ene benodigde puntje bij het dan gedemoraliseerde De Hollandiaan weg tc slepen. Met andere woorden: alleen De Hollandiaan heeft nog een reële kans Aeolus het kampioenschap te betwisten en daarbij zijn lot in eigen hand; De stand maakt dit duidelijk: dia anEurosport, AeolusDRZ, I-'SV Pre toria—Puttershoek, Groen WittenNRC. Daarna resteren nog de wedstrijden: De HoIIandaanAeolus cn Puttershoek Groen Witten, welke 30 mei te wachten staan. De reeks wedstrijden zonder nederlaag heeft Zwaluwen tot 11 opgevoerd door In Noordwyk een 22 puntenverdeling te bewerkstelligen. Maar dit gelijke spel be tekende voor Zwaluwen tevens, dat de weg naar de vierde plaats werd versperd en de vogels, ongeacht dc resultaten in liun twee resterende wedstrijden, als zesde zullen, eindigen. Overigens een voortreffe lijk resultaat voor een elftal, dat na 13 wedstrijden met 9 punten, elfde stond en hierop ïl wedstrijden liet volgen met een oogst van IS punten en «loelgcmiddelde van 19—10. Cijfers, die duidelijk maken, dat de ]>roduktiviteit nog te wensen over laat en deze oogst vooral door het krachtige herstel van de defensie werd binnen ge haald. Om volgend seizoen nu eens niet als degradatie-, maar als titelkandidaat van start te gaan, weet men dus waar de schoen wringt: bij de voorbereiding op liet nieuwe seizoen zal bij de training het accent moe ten worden gelegd op vergroting van de produktiviteit. Voor komende zaterdag staat ill 2A alleen de wedstrijd Zwaluwen Ï1CSC op het programma. TIJD RIJP VOOR FUSIE Wat verwacht kon en gevreesd moest worden, voltrok ziel: zaterdag op sportpark Zuiclbuurt: DVO verloor met 0—2 van mede-degradatiekandidaat SC Zuiderpark en degradeerde naar de tweede klas van de onderafdeling, Slechts twee punten be droeg de DVO-oogst uit de laatste acht edstrljden. Hoezeer In tegenstelling hier mee is het herstel van Vlaardingen, dat na twaalf wedstrijden met vijf punten nog on deraan bengelde, maar hieraan zeven wed strijden toevoegde met een oogst van elf punten: vier overwinningen, drie gelijke spelen en dus geen enkele nederlaag. Vlaardingen, dat van RSM met een 12 zege terugkeerde, sprong van de negende naar de zesde plaats en kan zelfs nog als vijfde, pal onder het Maaslandse MW ein digen, bij een zege op SNS in eigen huis in de laatste competitiewedstrijd. Van de zeven clubs, die Vlaardingen In het zater dagvoetbal teil, zitten er nu drie in de tweede klas van de onderafdeling. Daar onder zijn er drie, welke als bedrijfsvoet- balclubs kunnen worden beschouwd: TSB, Sunlight en The Red Stars. Zou het geen aanbeveling verdienen, dat HVO, Vlaar dingen. en DVO een fusie overwegen, opdat er naast Zwaluwen, een tweede krachtige club het VJaardingse zaterdag voetbal kan Vertegenwoordigen. Dit drietal leidt nu. wat hun prestaties betreft, een noodlijdend bestaan zonder enig perspectief, wat be paald geen aantrekkingskracht kan uit oefenen op de jeugd, waarvan men het voor een bloeiend verenigingsleven toch moet hebben TOGR IS ER NOG NIET TO GR kwam. bij ZWSH niet verder dan een 11 puntenverdeling, waardoor voor Rozenburg te kans blijft bestaan gelijk met TQGTt te eindigen en via een beslissings wedstrijd naar de KNVB-afdeling te pro moveren. Dat is het geval, als TOGR za terdag thuis zijn laatste wedstrijd tegen het reeds gepromoveerde Heinenoord zou verliezen en Rozenburg daarna zijn nog openstaande thuiswedstrijd tegen Rhoort in winst omzet. Voorts staat zaterdag SC Zui derparkRhoon op het programma. Stand: Heinennord 19 13 3 3 29 42—18 TOGR 19 11 6 2 28 34—20 Rozenburg 19 12 2 0 26 37—27 MW '27 19 8 4 7 20 52—46 SNS 18 6 O 7 17 25—27 Vlaardingen 19 5 6 8 16 30—4.1 ZWSH 20 6 4 10 16 28—30 RSM 20 7 2 11 16 38—44 Rhoon IS 6 3 9 15 30—31 SC Zuiiorpark 19 fi 3 10 15 33-42 DVO 20 5 2 23 12 10—42 op andere plaatsen horen dal het tot veel bel ere zang in staat was, .Bij de dames denken we vooral aan. de uitvoering van Da rise Indien ne" van Vel- iones, dat mede door de voortreffelijke so listische medewerking van Els Bolken- si e in. een gaaf koorwerk werd. Het prach tige timbre van de sopraan stem van Els Bolkenslein konden we ook beluisteren in een aanvaardbaar uitgevoerd „Dans les Blés" van Piemé. In het „Choeur des femmes dansé" van Meyerbeer vond het dameskoor zich in ho mogene koorzang. Aan het begin van het programma moesten de dames het even wicht "og wat vinden in< o.m. ..In these delightful pleasant groves" van Furcell en „Ronde-dans' van Röntgen. Er was in de uitvoering van belde werken hier en daar een onzekerheid le 'bespeuren in het zuiver treffen van de hoge tonen. ..Lireboultre, lireboula", ook van Röntgen werd prettig gezongen, at klonken de so pranen in iet als een gesloten eenheid. De hoogste tonen waren soms wat aan dc schrille kunt. wat ook zijn oorzaak vond in het zeer snel genomen tempo. Van het mannenkoor hoorden we uitste kende koorzang in ,,Valu Vegen*' van Ara- ny Janos. De heren blonken uit door zui verheid en afwisselende voordracht. In het ritmisch zeer moeilijke „Schotse Tri je" van jEkdings ging wel eens Pent „Hup" verlo ren, maar het enthousiaste applaus van het publiek was ten volle verdiend. De „Dance-song" uit „The Dream Kee per" van Johanna Bordewijk—Koepman Is een werk waarin de verschillende partijen moeilijk ÏR> elkaar gepast zijn. Het was dan ook niet verwond or lijk dat de door zichtigheid In de kompositie hier en. daar verloren ging door onzuiver intoneren. Rosen aUs dem Süden" klonk echt Weens en vond ook verdiende bijval bij het pu bliek. Voor en» na de pauze werd het program ma besloten met gezamenlijke zang van de beide koren in „Liebesliederwalzer" van Brahms en „Polonaise et Choeur" uit „La vie pour le Tsar" van Glinka. Harry Hoilman heeft de ge-hele avond voortreffelijk begeleid. Matth-ïou ter Horst was in de Liebesliederwalzer van Brahms dc tweede pianist, ADA MEKES De zaterdag gehouden sportdag, georga niseerd door de Combinatie van Vlaardtng- se Personeelsverenigingen is een. alleszins geslaagd, evenement gebleken. Niet in het minst is dit te danken aan het bijzonder fraaie weer. terwijl verder de verenigingen en de scheidsrechters er voor zorgden, dat steeds op tijd kon worden begonnen aan de weds try den. die allen 2x10 minuten speeltijd kenden. In poule A bleek het ell'tal van D. en O., verreweg cle meerdere, want alle wed strijden werden isi een overwinning omge zet. Jh poule B eindigden, de elftallen van de ENCK en Fontijne belden met 3 punten op de eerste twee plaatsen, maar omdat de ENCK-crs een beter doelgemiddelde (71) hadden dan de mannen van Fontijne <82> ging de eer naar de ENCK. In de finale tussen D. cn O. en ENCK toonden de ENCK-ers zich absoluut de meerderen hetgeen werd uitgedrukt in twee doelpunten, waar tegenover D. en O. niets kon stellen, behalve het uitvallen van twee spelers wegens blessures. In dc strijd om de derde cn vierde plaats versloeg Fontijne de Newa met 21. De scheidsrechters hadder' behalve de uit slagen ook een cijfer genoteerd waarmee de sportiviteit werd beloond cn de daar voor beschikbaar gestelde prijs door de firma Madern kwam in het bezit van Van Dooren. De door deze firma beschikbaar gestelde poedelprijs werd het eigendom van het team van Walco, dat niet meer dan een punt, wist te behalen. Behalve de fraaie prijzen, ontvingen de aanvoerders van de deelnemende vereni gingen een herin neringsmedaille. Pc eindstanden poule A poule B D. en O. 5 5 0 0 10 ENCK 5 4 0 1 3 Ncwa 5 2 2 1 0 Fontijne 5 4 0 1 8 Muf 5 2 1 2 5 Boogaard 5 2 2 1 6 Muyhmrl 5 2 1 2 5 Madern 5 12 2 4 Moravan 5 113 3 Nop a 5 113 3 V. Dooren 5 0 14 1 Wnleo 5 0 14 1 De vrijdagavond begonnen CVP-zomer avond voetbalcompetitie vormde voor het elf lal van Hofstee aanleiding om aan te genstander No pa een vaantje te overhandi gen. Als „tegenprestatie" verloor Nopa met 62. Het elftal van Van Dooren won met liefst 9—0 van De Lange. Fabrieken van Melkprodukten en Voedingsmiddelen N.V, Voor het verrichten yan diverse afwisselende werkzaamheden op de afdeling Melkinrichting zoeken wij nog enkele LeeftijdvanaF 18 jaar. De betreffende werkzaamheden wordendeels an dagdienst, deels in nacht-of vroege dienst verricht. Voor aktieve'werknemers bestaat de gelegenheid om in de praktijk en door het volgen van een mondelinge cursus te worden opgeleid tot Sollicitaties (en/of inlichtingen -over de gunstige arbeidsvoor waarden) bij de afdeling Personeelszaken, Oosthavenkade 44, Vlaardingen {tel. 01898 - 2941). DageJ/jks tussen 8.30 - 17.00 uur,s dinsdagavonden tussen 19.00 - 21,00 mr. Fabriek van Landbouwmachines Woningfabrïek '(•kt u «en prettige werkkring In een modem bedrijf en lit u als ongeschoolde iets meer weten over onze afdelingen ELECTRICITEIT SANITAIR LAKSPUITEN BETON LASSEN SCHILDEREN/ BEHANGEN MAGAZIJN Kom (tan eens praten op de Voorlichtings avond in het gebouw „De Schans". Marijkeplem 12 tc Rozenburg, waar wij op donderdagavond 20 mei a.s. tussen 7 en 8 uur aanwezig zijn om U alle gewenste inlichtingen te ver strakken. Mocht u deze avond verhinderd 74J11. dan kunt u alle werkdagen van 8 tot 17 uur terecht op onze fabrieken en bovendien zaterdags tussen 10 en 12 uur op de navolgende adressen: Maasland, VVcverskade 33 F, telef. 01(09-3755. Vlaardingen, Hoogsiraat m i. MMSUN P^TSL et»»»'2<441 B'iV£VEP:5KA15t Jï- Overal z«n er mensen die Uw klant zouden zijn.... als zij TJ ken den. Wanneer U bij voorbeeld schoonheids middelen verkoopt, of speelgoederen» of col berts - weten dan al degenen die zoiets nodig hebben, dat TJ die voor treffelijk kunt leveren? TJ zegt nee? Maar dan mist TJ vele, vele kansen want het is immers heel eenvoudig om ai die mensen ie bereiken. De ervaring heeft ge leerd, dat in dit land. dagbladadvertenties wor den gespeld dat ze tienduizenden ja hon-. derd duizenden tot de koopdaad brengen. kunt U niet missen geen dag! Uw advertentie tn de dagbladen, die doet het 'm! Daarmee laat U van U horen, daar mee brengt U nieuwe klanten in beweging. Maak daar goed gebruik van J

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1965 | | pagina 1