ÜÖTTERDAMSCH illSfflAO wm I De Simpl ex-schoolgebouwen verrijzen als paddestoelen uit de grond Eerste spade voor tijdelijk winkelcentrum in wijk Holy Invaliden en bejaarden wachten op 18 september HVO (.53 leden) bereidt zich voor op nieuwe competitie b. besteüer/bestelster der PTT a. besteller der PTT KLACHTEN mm Classificeerder wegens oneerlijkheid veroordeeld Huldiging VZC-ploeg Morgen Ie paal voor uloschool In 15 maanden 8 scholen gereed Agenda Opening misschien binnen 2 maanden Oranje-Nossau huldigt twee ereleden Nationaal hengelconcoucs Hoofdagentsdrap en Redactie; VLAARDINGEN, Sm. Havenshr. Ï-Ss5. 3229 Redactie: Tel, 5453 over bezorging: VlaartBngöK 13.30 tot 1930 tttsr: fnsulindesingel 33 - Telefoon WiTBHDAMSCH NIEUWSBLAD DINSDAG 7 SEPTEMBER 1365 De Rotterdamse Politierechter heeft de 20-jarige classificeerder H. L. S„ Uit Vlaardingen veroordeeld tot f75,» boete Subs- 15 dagen hechtenis, conform de ets van het O.M. Op 15 mei ƒ.1. had S. bij de uitbetaling van lonen door de onderneming, waarbij hij werkzaam is, het loonzakje met f54.70, van een collega weten te; bemachtigen. Van het geld gaf S- f 12.50 aan de 18-jari- ge classificeerder J, K en een gelijk be drag aan de 21-jarige classificeerder C. v. L., beiden uit Vlaardingen- v. L. v/as nooit eerder veroordeeld. De Politierechter heeft K- en van L. elk f40,- boete subs. 8 dagen hechtenis opge legd, Het O.M. had tegen elk f 50,- boete subs. 10 dagen hechtenis gevorderd wa gens heling. De nationale wedstrijden, die VZC za terdag in het Kolpabad zou organiseren, in het kader van de huldiging van de in de nationale zwemkampioenschappen te Era- men uitgekomen VZC-afvaardiglng, zijn voorlopig uitgesteld. Dit besluit heeft hei VZC-bestuur moeten nemen, omdat geeo bevredigend programma kon worden sa mengesteld door de wedstrijden van Ne derlandse zwemteams tegen een Russische ploeg en het afzeggen van de uitnodiging die aan de sprir.gclub Joop Stotijn was ge richt, waardoor ook het onderdeel schoon- springen moest vervallen. Na een overla den programma nemoh de leden van Joop Stotijn thans een maand rust. Ir. oktober begint de zu-emvierkamp tussen Dolfijn on HDZ (beide te Amster dam). VZC en een nog nader afin te wij club, waarbij alle vier clubs om beur ten als gastheer fungeren. Als eerste zal Dolfijn deze vierkamp organiseren. Mocht V2C de tweede zijn, dot zal genoemde hul diging waarschijnlijk tijdens de vierkamp in het Kolpabad plaats vinden. Zo niet. dan iu oktober of november tijdens natio nale of onderlinge wedstrijden. Morgenochtend 9 uur wordt de Je paal geslagen voor de eerste Prot, Chr. ulo school in Vlaardingen. Een school gebouw met zestien lokalen en een gym» nastiekgebomv, dat aan de Spalandlaan -errijst en waarvan de bouwtijd l'/j jaar bedraagt, De bouw van dit schoolgebouw „.uit aan op de serie van 8 scholen en een gymnastiekgebouw in Simplexsys- reem, ontworpen door het Vlaardingse ar chitectenbureau Nuyt en Keikens en met van der Tempel uit Schiedam als bou wer. Het gemeentebestuur verstrekte in september vorig jaar de eerste opdracht. Voor de paasvakantie dit jaar werden hiervan de eerste twee scholen in gebruik genomen: de aan de Prof. Teldersstraat staande 2-klassiige openbare en de 3-kïassi- ge Prot. Chr. Kleuterschool. Vóór de pink- stervakantie volgde de opening- van de eer ste 6-klassige lagere school van deze serie: de Prot. Chr. Savornïn Lohmanschool aan de Kamerlingb Onnesstraat. Van de vijf overige 6*klassige lagere scholen werden er drie van de Van Maer lantïaan in buurt Hoogkamer van dc West- wijk geprojecteerd en twee in wijk Holy. Aan de Van Maerlantïaan werd, een R.K.- lagere school, de Paulusschool, vorige week maandag in gebruik genomen en gis teren was dit het geval met een openbare school, de Van Maerlantschooi. Op 1 no vember volgt daar de ingebruikneming van een Prot, Chr. lagere school, de Van Hasselt school. Dan kan de officiële ope ning van deze drie lagere scholen aan de Van Maerlantïaan als de laatste lagere scholenbouw in de West wijk, tegemoet worden gezien. Architectenbureau Nuyt en Heikens en bouwer Van. der Tempel stre ven ernaar de twee scholen in wijk Holy een openbare en een Prot. Chr. lage school, nog in de loop van dit jaar op leveren. In januari of februari volgend jaar wordt de serie afgesloten met de op levering van het gymnastiekgebouw aan de Melis Stokelaan, Daarmee zal Vlaardingen in een tijdsbe stek van 15 maanden 8 schoolgebouwen rijker ?jjn en een maand of twee later bo vendien nog 'n gymnastickgebouv. Duide lijk springt bier de snelle scholenbouw met het arbeidsbesparende Sïnvplexsysteem naar vor^n, waarmee in een half jaar een G-klaSsïge, iu 3 maanden een 2-klassige en in 4 maanden een 3-klas si ge school wordt opgeleverd. Reeds eerder versezen drie schoolgebouwen in Vlaardingen met dit systeem: dc Lculse De Colignykleu terschool in buurt Wetering en de twee la gere "rcholen: dc Van Kampensehool aan het -'fi- -.uïeuwland en de Govert Maan- schoc aan de Prof. Teldersstraat. Ook el ders werden er met dit systeem scholen gebouwd: 6 in Ridderkerk en omgeving en 1 in Ede, terwijl er 40 In voorbereiding zijn. Hiervan een serie van 8 in Lciöseben» dam, voor de bouw, waarvan de raad van deze gemeente in zijn vergadering van donderdagavond een voorstel krijgt te be handelen. GASTVRIJHEID AAN VAN HASSELTSCIWOL Blijkens de ervaringen in Vlaardingen gaan met dit systeem snelle r -"rede bouw hand in hand. De heer .m Ma rion, die gisteren ais schoolhoofd Van Maerlantscbool betrok, is in de .ken over. 2ijn nieuwe school en dat -? ook schoolhoofd E. A. Kersseboom, die een WOENSDAG Veerplein, 3 cn 8 uur: Voorstelling circus Bol tin L l.uxor. 2-30 uur: Gezworen kameraden (uJ-Jï 8 uur:, Dreigende 'trommen (14 j-j. Stadsgehoorzaal, 8 uur: Cireuswerelfl (34 i.b Geopend: Apotheek Bot, Blllitonlaan 68, telefoon 4729, 8 september Wassende maan Zon op 6-0.1 uur. onder 19.12 uur Maan op 18.55 uur. onder z.40 uur weck eerder in de ernaast riaar.de Paulus school zijn intrek nam. Hij heeft 4 van dc 6 lokalen in gebruik. In 1 lokaal ver leent hij gastvrijheid aan de 3e klas van de Van Hasseltse hooi van schoolhoofd P. v. d. Berg, wiens school op 1 november gereed komt. Zelf geniet hij met een le, 4e en 5e klas tot zolang gastvrijheid bij de heer Van Marion in de Van Maerlant- school, waar zij beiden drie lokalen bezet ten. Deze in H-vorm gebouwde Simplexscho- len lijken als 't ware voor een dergelijke gezamenlijke huisvesting gebouwd te zijn. Want drie lokalen, zijn aan een gang aan de ene zijde en drie lokalen aan een gang aan de andere zijde van het schoolge bouw gesitueerd. Tussen en aan deze twee gangen bevinden zich de toilet- en was ruimten en de bergingsruimten. Aan. de ene gang bovendien een keuken en de cen trale verwarmingsruimte en aan de ander het vertrek van het schoolhoofd. De twee gangen zijn door een lial met elkaar ver bonden. HANDENARBEID INDERAL In deze hal wordt handenarbeid gege ven, sedert begin van het vorige school jaar een verplicht leervak op de lagere scholen in Vlaardingen. Daartoe zijn er 4 werktafels geplaatst,- aan elk waarvan plaats is voor 8 leerlingen, met voor ieder een eigen materiaallade. In de onmiddellij ke nabijheid bevinden zich de troggen met kraan en drukfontein in de wasruim ten bij de toiletgroepen. Ook de meisjes op mijn school worden in de gelegenheid ge steld aan de handenarbeidlessen deel te ne men, vertelde de heer Van Marion, terwijl hij ons door zijn schoolpaleis met een en al licht en lucht rondleidde. Zijn collega Tabeling. schoolhoofd van de Prof. Telders- school. welke tot de serie Geluk-scholen behoort, was ook een kijkje wezen nemen en had als zijn oordeel gegeven: deze school is nog veel mooier dan de mijne, veel beter afgewerkt en met meer mate riaalberging. De werktafels voor handenarbeid zullen ook in de hallen van de eerder gereedge- omen en in die van de nog op te leve- •eit Simplex-lagere schoolgebouwen aan gebracht worden. De hal van de Van Maer- lanischool is opgeluisterd met 'n ogenstre- 6 Gisteren werd de laatste openbare lagere schooi in dc Westwijk in gebruik genomen: de Van Maerlantschoftl, waarin de Prot. Chr. Van Hasseltschool met 3 lokalen tijdelijk gastvrijheid geniet. Voor de heer C. van Marion, die u hier m ztfn gloednieuwe klas ziet, betekende deze in gebruikneming tevens het begin van zyn loopbaan als schoolhoofd. En voor de kin deren uit buurt noogkamer, dat zij nu allen een lagere school In hun eigen buurt kunnen bezoeken. Niet het staan van «en eerste paal, maar het steken van een eerste spade vormde maandagmorgen aan de Sperwerlaan in wtfk Holy het begin van uitvoering van de plannen voor het stichten van een tijde lijk winkelcentrum. Bij afwezigheid van burgemeester mr- 3. Heusdens, die met vakantie Is,- werd d«e handeling vak kundig, z|j het linkshandig, verricht door loco-burgemeester H. X. van Minnen, die bjj deze gelegenheid sprak van een „zon nig" moment voor de nlenwe Wflk. Htf werd „op de vingers gekeken' door een aantal vertegenwoordigers van de midden- stand organisaties en toekomstige hoarders, evenals door gemeente-ambtenaren, die bij d« voorbereidingen betrokken ztfn geweest. In „De Serre", waar het gezelschap in tweede instantie bijeen kwam, gaf de heer Van Minnen, namen® het gemeentebestuur, uitdrukking aan zijn voldoening over het feit, dat nu begonnen was met het schep pen van een mogelijkheid om .in Holy althans de eerste levensbehoeften in eigen wijk te kopen. Hij dacht dat een wijkraad iö dit verband nog wel goed werk had kunnen doen en wenste de bewoners van Holy geluk met de gang van zaken. Dit initiatief van de middenstand is iets ge heel nieuws voor Vlaardingen. De heer Minnen hoopte, dat het komende winkel centrum een ontmoetingsplaats zal worden voor de wyk en het begin zal zijn van een normale ontwikkeling met betrekking tot het winkelen in Holy. Inhakend op hetgeen in de gemeenteraad is gezegd naar aan leiding van wimkelhouwplannen in dit In verband met het opheffen van de Schaakvereniging V, S. G. waarbij prak tisch alle leden zijn overgegaan mar de Schaakvereniging H. V. O., is maandag avond in de kantine van het Havenbedrijf Vlaardingen Oost N.V- een nieuwe leden vergadering gehouden waarbij de plannen ten aanzien van de komende competitie zijn besproken. Dat het samengaan goede perspectieven zal bieden voor het nieuwe seizoen,, ligt 9 Een nieuwtje in de Van Maerlanisehool ïs de plaatsing van werktafels In de hal voor het onderricht in handenarbeid. Deze Itrrde wandversiering van de Schipluiden- se kunstenaar Willem Brinkman, Als voor ziening voor het honden van dia- en film vertoningen zal de hal geen dienst behoe ven te doen. Want binnenkort wordt voor do scholen dc mogelijkheid geschapen zich te voorzien van een projector, speciaal ont worpen voor gebruik in de klaslokalen. ïïet is helemaal niet belangrijk of men kerkelijk of na et-kerkelijk is. Niemand wordt uitgesloten als-op zaterdag 18 sep tember sprake zal zijn van Ivet bloemen- feest. Aldus de heer J, Thurmer tijdens de zaterdagmorgen in de Grote Kerk gehou den samenzangdienst van „Kom zing". Zelfs zei hij, dat vernacht wordt, dat ver over de tweeduizend boeketten bloemen nodig zullen zijn om aan de aanvragen tc kunnen voldoen. De adressen komen bij honderden bin nen en daarom is het nodig dat zich nog tal van automobilisten melden om bet gro te feest te kunnen doen slagen. Het Rode Kruis en de E.H.B.O. hebben hun mede werking toegezegd, terwijl de EVAG bus sen beschikbaar stelt voor het vervoer van de bejaarden, van en naar de rusthuizen. Er worden dus nog automobilisten ge vraagd, die mensen naar de Grote Kerk willen brengen teneinde deze actief deel te laten nemc-n aan de zangdienst, ter wijl daarnaast autobezitters welkom zijn, die dames en heren, willen vervoeren naar de adressen waar de bloemen voor zijn be stemd. Kortom, iedereen kan op deze za terdag iets doen voor de ander en daar gaat het om. Op zaterdag 16 oktober zal het twee jaar geleden zijn dat de eerste zangdienst werd gehouden en wekelijks werd aan de uit gang van het kerkgebouw gelegenheid ge boden om iets te offeren, ten bate van de restauratie van de Grote Kerk, terwijl ook op andere wijze giften binnenkwamen. Er wordt naar gestreefd, om bij het twee-ja rig bestaan een bedrag van f. 25.000 bij elkaar te hebben. Iedereen die maar enigs zins bekend is met de toestand waarin bet kerkgebouw momenteel verkeert zal moe ten toegeven, dat de restauratie ervan een dringende eis is. Met de verkoop van de grammofoonplaat „Vlaardingen Zingt" gaat het uitstekend. Men beschikt nu over een aantal platen, die speciaal verpakt zijn voor verzending naar het buitenland. Aan het postkantoor zijn formulieren verkrijgbaar en als men daarop vermeldt, dat het een geschenk- zending betreft, behoeft de geadresseerde geen invoerrechten te betalen, aldus dhr. Thurmer. De samenzang werd muzikaal begeleid door de Maassluisse Organist Gerrit de Ja ger, die als intermezzo een werk van Jo- hann Ludwig Krebs ten gehore bracht. Na afloop van de redelijk bezochte bijeen komst werden 35 boeketten bloemen aan zieken en bejaarden bezorgd. HENGELAARSVER. D.Z.V Zondag hield de Vlaardingse hengelaars- vereniging D.Z.V. haar negende seriecon cours in de Vlaardingse Vaart. Door de gunstige weersomstandigheden was de vangst niet slecht. De uitslag luidt als volgt: 1. W. v. Veen 931 gr.; 2. G, v. Veen 657 gr.; 3. G. v.d. Zwart 683 gr; 4. J. M. dc Bruin 663 gr.: 5. M. Groen 519 gr.; 6, M. Kop 460 gr.; 7. M. de Bruin 457 gr.; 8„ A. Hoogendijk jr 365 gr.: 9. D. Verburg 343 gr.; 10. R. Wijnhorst 303 gr,; 11. M. R. de Bruine 302 gr.; 12. A. Hoogendijk 236 gr.; 13. M. Vermeer 212 gr.: 14. H. Doomert 202 gr.; 15. S. v.d. Arend 1S3 gr.; 16. C. v. Oosten 106 gr.; 17. H. Vink 98 gr.; 18. E. Bos 95 gr.; 19. L. Stout SÖ gr. voorziening zal Jn alle Simplex-lagere schoolgebouwen worden aangebracht. De hal-ramen moeten nog van gordijnen worden voorzien. voor de band. Temeer daar men momenteel 53 leden telt waardoor sprake is van een duidelijke groei van H. V. O. Tijdens deze jaarvergadering werd be sloten om met 4 tientallen aan de compe titie van de Rotterdamse Schaakbond deel te gaan nemen. Mr. Auwerda, die uitkomt in het eerste tiental van de Schaakvereni ging Rotterdam zal in de nieuwe huishou delijke competitie van H. V. O. meespelen waaruit kan worden opgemaakt, dat hij in het volgende seizoen een sterke aanwinst zal betekenen voor de gefuseerde Vlaar dingse verenigingen. Het ïs te verwachten, dat dit jaar fc l ge* streden zal worden in de huishoudelijke competitie, want er zal worden gespeeld In groepen van zes deelnemers. Als wedstrijdleiders van de, bondsont» moe tingen zal fungeren de heer G. Kornaat, Mauritssingel 23. tel. 4684. De partijen in het kader van de huishoudelijke competitie, ook wel genoemd de onderlinge-, zullen onder leiding staan van de heren B. van Driel, Hozenlaan 104, tel. 8805 en P. Korpel, Primulastraat 40b, tel. 8579, Schaakliefhebbers, die graag in clubver band deze sport willen beoefenen kunnen zich opgeven aan één der bovenstaande adressen, waar tevens alle inlichtingen wor den verstrekt. De clubavond wordt gehou dentelkens op maandagavond in de kantine van H. V, O. aan de Scbiedamsedijk. De genen die zich binnenkort aanmelden kun nen dan meteen aan de onderlinge compe titie deelnemen. Wellicht dat beide verenigingen gebaat zijn bij het samengaan, want bet kostte steeds moeite om zich te kunnen handhaven in de promotiecompetitie van de P. S. B. Het combineren kan er toe bijdragen, dat Vlaardingen binnen enkele jaren een sterk tiental zal krijgen, dat zou kunnen toetreden tot de K. N. S. B. Een wens, waar velen reeds jaren naar uitzien. ZOEKT U EEN VRIJE EN ZELFSTANDIGE BETREKKING, WAARBIJ U VEEL IN DE BUITENLUCHT WERKT? Op het Post-en Telegraafkantoor te VLAARDINGEN Is nog plaats voor JONGENS in de leeftijd van 15 tot 18 jaar die in aanmerking temen voor de opleiding tot MANNEN EN VROUWEN jn ds leeftijd van 18 tot 40 jaar als Vol'edlg Lager Onderwijs vereist. Geboden wordt: goed salaris nl. op 15-jarige leeftijd reeds f136.» en op 25-JarIge leeftijd f575,- (Ind. huurcompensatte) toeslag voor werk op ongeregelde tijden (2040%) uitstekende sociale voorzieningen o.m. welvaartsvast pensioen volledige doorbetaling zonder wachtdagen Ingeval van ziekte AOW/AWW-premie voor rekening van PTT. Sollicitaties kunt u richten aan de directeur van het Post en* Tefegraaf- kantoor te Vlaardingen Westhavenkade 42. Persoonlijk kunt u terecht dagelijks van 9 tot 12 en van 14 tot 18 uur en eventueel 's avonds na telefonische afspraak telefoon 7641). stadsgedeelte kon de 3ooo-4«irgemeester nog zeggen, dsrt er contacten zijn ontstaan tussen het gemeenteebstuur en de stichting owtwikkelingsbureau winkelcentra, waar uit In de toekomst een nauwe samenwer king kan voortkomen. De heer L. A. M. Bracco-Gartner, voor zitter van de stichting drie het nieuwe mid- cf;nstarxiswmkelcentnim de „Midhal" gaat exploiteren, had ia rijn begroetings woord al gememoreerd, dat voor dit plan heel veel voorbereidend werk verricht moest worden en bij noemde in dit ver band niet slechts de naam van de initia tiefnemer, de heer D. van Heusden, maar ook die van de eecretaris-penaingineester van de stichting, de heer C. Brouwer. Laatstgenoemde stelde met enige trots vast, dat Vlaardingen met dit staaltje van samenwerking tussen middenstanders mo menteel in heel Nederland als voorbeeld Wordt genoemd. De Vlaardingse Midden- acandscentrale tot de oplichting waarvan de heer BrouweT destijds, ssroen met de heer Bracco-Gartner dc stoot Xreeft gege ten heeft een stichting in het leven ge roepen, die de plannen moet uitvoeren en waarvan het oorspronkelijke eotniié van initiatief nemers het bestuur zal vormen, aangevuld met twee van de huurders. Voor de financiering vande plannen kan de stichting rekenen op medewerking van de Nederl. Middenstandsbnnk en van het Algemeen Waarborgfonds voor de Midden stand. Het feit, dat ook de coöperatie De- Voorlooper deelneemster is, noemde d# heer Brouwer als bewijs van zijn,stelling, dat de middenstand niet bang is van de concurrentie van anderen. De middenstand zal echter waakzaam en actief moeten zijn. Voor deelneming aan het nieuwe win kelcentrum hebben zioh vele gegadigden gemeld, zodat een aantal teleurgesteld moest worden. Zij krijgen echter later hun kans. als er definitieve voorzieningen ge troffen kunnen worden. Een belangrijke conclusie, die de heer Brouwer uit de gang van zaken trok, is dat de middenstand in £rtaat is zelf datgene te doen, wat nodig is om in de ontwikkeling bij stadsuitbreiding e.d. bij te blijven. Gehoopt wordt, dat dit tijdelijke winkel centrum binnen, twee maanden in gebruik genomen kan worden. De bedoeling is, dat er zich een levensmiddelen bedrijf zal ves tigen, evenals een drogist, oen slager, een dametfkapper, een brood- en banketbakker, een zaak in fietsen cn elektrische artikelen, een textielbedrijf, een sigarenwinkel, een postagentschap en een koffiebar. Er biy/t dan nog ruimte over. die het stichtingsbestuur graag Ingenomen zou tien door een herenkapper. Hiervoor heeft rich lot nu toe geen gegadigde gemeld, xodat wellicht deze kans door een kapper van elders gegrepen zal worden, dan wel hier toch nog een ander bedrit wordt onder gebracht. In. beginsel ko-men echter voor vestiging in het nieuwe centrum allereerst Vlaar dingse zakenmensen in aanmerking en dan vooral de jongeren onder hen (dit laatste ook op aandrang van het gemeentebe stuur). Ook de heer J. Ligthart, voorzitter van de Vlaardingse Middenstandscentrale, heeft woorden van lof gesproken aan het adres van de initiatiefnemer, de heer D. van Heusden, die wegens vakantie afwezig was en door het stichtingsbestuur telegrafisch op de hoogte werd gesteld. De heer Ligt* hart legde er de nadruk op, dat de midden stand met iedereen wil samenwerken, ook met het grootwinkelbedrijf. Allen hebben elkaar nodig. Hij verheugde zich er ovef. dat het gemeentebestuur heeft toegezegd bij de verdere bouw van winkelcentra in Holy namv te zullen samenwerken met de middenstandsorganisaties. Hij hoopte, dat dit het begin zou zijn van een goede sa menwerking, in, het belang van Vlaardin gen. In de jaarlijkse algemene vergadering var. dc chr. korfbalclub Oranje-Nassau zijn twee ereleden gehuldigd in verband met bei feit, dat zij er 25 jaar trouwe dienst hadden opzitten. Het getrof de huidige competitieleider in de afdeling Rotterdam, de heer W. Benjert en de vroegere pen- ningmeesteressc van Oranje-Nnssau. me vrouw J. Benjert-Bot. Beiden kregen de goudenbondsspeld uitgereikt, waarnaast het echtpaar Wigman namens de oud-le den mevrouw Benjert nog verraste met een mooie bos bloemen. Het nu 30-jarige Oranje-Nassau telt thans vier leden, die de gouden bondsspeld mo- gert dragen; al eerder werd die uitgereikt aan de heren S. P. Wigman (oud-voorzit ter en erelid van Oranje-Nassau en mo menteel districtsbestuurder) en J. M. de Keyzer, nog steeds wedstrijdsecretaris van de vereniging. De vergadering werkte overigens vlot de agenda af. Het bestuur ïs nu als volgt sa mengesteld: L. Veldheer, voorzitter; K. Smit, v. Blankenheimriraat I, secretaris; mej. J. Bredius, penningmeester esse en J. v.d. Windt, penningmeester; J. v. Duffe len, commissaris van materiaal; J, M. de Keyzer, Pr. Hendrikstraat 66. wedstrijdse- Cretans; mevr. W. Vermeer-v. Zelm, alg.* adjunct. De twaalftalcommissie bestaat dit sei zoen uit: M. Romers, J. Schilder en J. ós Keyzer, Oranje-Nassau is afgelopen zaterdag oe competitie slecht begonnen; geen enkele van de voor de vereniging vastgestelde wedstrijden kon door het slechte weer doorgaan. Voor komende 2aterdag ziet het programma er als volgt uit; Thuis: Oranje-Nassau—KOAG. 4 uur; Oranje-Nassau 3—Blauw-Wit 2.15 uur; Oranje-Nassau BKWIEK Bf 2 uur; Oran je-Nassau CRWR E, 3.15 uur; Oranje- Nassau DBlauw-Wit B, 4.15 uur. Uit: KWIEK 2—Oranje-Nassau 4; NIO Oranje-Nassau (jun.); Nio A—Oranje-Nas sau A. In verband met een. groot nationaal hen- gelconcours, dat zaterdag wordt gehouden in de vijvers van park 't Nieuwelant, doet het bestuur van de Vlaardingse Hengelaars- bond een dringend beroep op haar leden om in de morgenuren geen gebruik te maken van deze yijvers. Het betreft hier de eerste drie singels sanaf de spoorlijn-

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1965 | | pagina 2