fiomn KffiMD FOTO VAN VUUREN HEROPENEN FOTO VAN VUUREN „Plaats geen geurige oliewagens voor de deur van een ander H9 Trainer Seelaar maakt NOAD spelers klaar voor de strijd BIJVERDIENSTE VOOR SCHOLIEREN VOOR DE KANTONRECHTER: Uitkering ineens in landbouw niet overal vlot gedaan HOBBY-TENTOONSTELLING IN DE BEURS WERD FIASCO KLACHTEN AT C~) AAR, ANNEER Beschonken autorijder maakte brokken Kethels Bejaardensoos maakte bustocht Ds. Q. Huyser bevestigd te Barendrecht Uit liet politierapport Wensen in de Hoeksche Waard NIVON maakt bustocht naar Lage Vuursche Als OPENJN GS-ATTRACTIE EEN SPELDJE HOOGSTRAAT 106 nu ook 104 BOVENDIENgedurende de gehele week Spelmiddag voor DOK aspirantjes Burgerlijke stand Raadsagenda van Oudenhoorn HERHALING dc Toverlcracht de Reldame 'N PRETTIGE BAAN LEERLING VERKOOPSTERS AANKOMENDE VERKOOPSTERS VERKOOPSTERS HULPVERKOOPSTER Hoofdageatsehap en Redactie: SCHIEDAM, BROERSVEST 3 - TELEFOON 268091 ROTTERDAMSCH NIEUWSBLAD DONDERDAG 9 SEPTEMBER 1965 3 over bezorging Schiedam: van 18,3019.30 uur en 's zaterdags van 4r—6 uur Telef. 262857, Parkweg 198 Lit... GEEN BIER VAN DE MELKBOER Een wat emotionele zaafc diende woens dagmorgen tegen de Vlaardingse handelaar Van T.. die terecht stond om fia t hij zijn oliewagen permanent voor zijn of ander mans woning parkeerde, hetgeen voor de omwonenden aanleiding "was geweest tegen v. T. een klacht in te dienen. Niet ten onrechte, vond mr, W. E„ van Vloten, die opmerkte, dat hij zich had verbaasd over T.'s asociale gedrag. „Dit is het afwentelen van eigen lasten op dc schouders van de gemeenschap", besloot hy zijn tenlastcleg- ging. jjtk heb rechten", begon ®odra de kantonrechter hem het woord had gege ven T. pathetisch. „Ik betaal per slot van rekening wegenbelasting en „Jawel". onderbrak mr. Van Vloten, „maar niet om de buren te hinderen. Por slot van rekening is het niet bepaald een onverdeeld genoegen een oHewagen de hele avond en de weekends vlak voor do deur. Zo'n wagen stinkt altijd een beetjo en „Dia wagen stinkt niet", riep T. veront waardigd, „die wagen ruikt heerlijk!" en vol vuur over zijn «aar later bleek pas aangeschafte bron van inkomsten, vervolg de hij: „die wagen ruikt naar parfum en lekkere zeep en wasmiddelen". „Nou ja", vergoelijkte mr. Van Vloten, overdonderd door dit laaiend enthousias me, »hei feit blijft dat het het beste is dat u hem voor uw eigen deur zet". „Dat deed ik al direct na bet proces verbaal", kwam T., „ik »et hem trouwens altijd' zoveel mogelijk voor mijn eigen tleur". 4 T-.'ou, nou", vond de kan tonrechter, „zo bereidwillig was u anders niet toen de buien bet u verzochten". De officier van justitie, mr. G. G. Abeln, was bet geheel eens met hetgeen de kan tonrechter had gezegd-. Ook hij noemde het gedrag van T. min of meer asociaal en hoewel hij graag geloofde dat T.'s wagen erg lekker ruikt, -dit nam volgens hom toch niet weg dat hot plaatsen van die wagen voor andermans deur overlast betekende. Hu eiste togen T. 25 gulden of 5 dagen. „Ek ga in hoger beroep", riep T., nadat de officier een rekwisitoor had beëindigd, „die wagen is geen overlast en hij ruikt heerlijk". Het werd voor hem een. boete van 15 gulden of 3 dagen. Zo emotioneel als T. was, zo kalm èu - nonchalant -gedroeg de Schiedammer W. N, zich, toen hij zich voor de kantonrechter moest verantwoorden omdat hij met zijn ijzeren, hond zo weinig plaats bad vrijgela ten voor een auto, dat hierdoor een bot sing was ontstaan, „Klopt", zet nadat aar. Van Vloten de" dagvaarding had voorgelezen en hij bepaalde zich verder tot zwijgend rond kijken. Wat mij niet sympathiek aandeed", ver volgde mr. Van Vloten, „was het feit dat u na de aanrijding bent doorgereden"- ,Ik heb het niet gemerkt", deed N. lake- ww noNMHDAG S SEPTEMBER MKini core», 2 uur, Hsrv. Wltkeomocnte V. Bfijaardenaoos- Chr. Soc. Belangen» 8 uur: Welkende Jeugü» Kontaktavond. passage Theater» dag 2 cr» 8-15 uur: James Bond in „GoWflnger", 18 %.an Jklouapole Theater, dag. 2 en 8 uur. „Man, vrouw en bet huwelijk 18 ,i. VRIJDAG 10 SEPTEMBER Tivoll. 8 uur: fanclub De Mega's. dansavond - Si. Anna zusterstraat, 1» uur: Harmonie- repetitie Drumbandconcours. Galerie Honger, 8 uur; Opening Expositie vim Golden. films Passage Theater, dag. 2 en 3 13 uur: Jatnes Bond in GöJdflnger, Mono pole Theaters De SabiJnsc maagdenroof- APOTHEEK Xver*. Lange Haven 81. Schiedam» Kethel, Schiedamsaweg, Tietheh n-tek, maar ör \v&s niemand die dèt ge loofde. Het woord- was, nadat N. had afgezien van verweer, aan de beledigde partij, de in het nauw gedreven automobilist, de heer S., die een vordering in-dden.de van 1100 gulden. „Hebt u "nier nog iets op te zeggen 1", vroeg de kantonrechter, terwijl hij de reke ningen in de hoogte stak. N. schraapte zijn keel. „Nou, eh", begon hij, „hij stond naast me en „Nu het geld ter sprake wordt gebracht-", onderbrak mr. Van Vloten, die nu de mogelijkheid tot verweer voorbij was alleen maar op- -of aanmerkingen over de vordering wilde horen, „komt eindelijk het verweer". De officier van justitie zei in »jn rekwi sitoor dat in deze zaak de misdadige kant van het onverzekerd rijden duidelijk naar voren -kwam. „De civiele party", zei hij. „die bij deze aanrijding lichamelijk letsel had -opgelopen, heeft wekenlang bij N. moeien aankloppen om onderhoud, terwijl hij nu. na zoveel maanden (het ongeluk gebeurde begin maart) nog om zijn geld moet vragen". Hij eiste togen N. boetes van 35 gulden of 7 dagen wegens de verkeexsfout, 150 gulden of 30 dagen wegens het onverze kerd rijden en toewijzing van de vordering. Mr. Van Vloten dcivi va'n de boete voor het, onverzekerd rLj;m v> gulden af. De erfenis var, voorvaderen, die 21 eeuwen geleden per boomstam de Rijn afzakten, was er de reden van dat de Vlaandingse melkhandelaar H. de V. woens dagmorgen voor het bekje moest verschij nen. V. had namelijk tussen de flessen melk op zjjn wagen ook een aantal kratten bier staan met volgens heL proces-verbaal het oogmerk het .geestrijk vooht onderweg aan de man te brengen. V. ontkende dit laatste ten stelligste. Het bier stond tussen zijn, lading, vertelde hij, omdat hij hot die dag nogal druk had en geen 'kans meer zag het bier 's avonds bij zijn klanten te bezorgen, zosls zijn ge woonte was. „Ik girug namelijk ee« paar dagen, later trouwen, edelachtbare", voeg de hij er verklarend aan toe. „Ik begrijp bet", zei mr. W. E, van Vlo ten, „ïhaar dat is geen excuus". ..Boven dien", vervolgde hij, „kan ik uw houding tegenover dé politie niet erg bewonderen. De dingen, die u tegen de verbalisant hebt gezegd, zijn bepaald minder fraai". „Ek ben me van niets bewuat", ant woordde V. De officier vart justitie zei in zijn rekwi sitoor, dat het niet kon worden, toegestaan dat melkv erkopera drankh art del ar en. wor den. „De drankhandel", zei hij, „moet in banden blijven van mensen die er verstand van hebben. .Het verschijnsel, dat melkhan del 8 ren bier op hun wegen vervoeren, neemt de laatste tijd band over hand toe en dat kan niet worden getolereerd". Hij zei in liet vervolg veel hogere straffen te zullen eisen, maar wilde het deze maal nog laten bij tweemaal een geldboete van 50 gulden of 13 dagen, met verhetu«verkla ring van het in beslag genomen bier. De kantonrechter maakte er tweemaal 35 gulden of 7 dagen van. SCHIEDAM. Van dé plaatselijke ta feltennisverenigingen is NOAD de enige die met een eerste team in de landelijke competitie vertegenwoordigd te. Dit bete* kent dat de landelijke competitie eerder begint dan die van de afd. R'dam. De topspelers van de vereniging hebben met hun bestuur en trainer Remy Seelaar en in overleg met de keuze commissie voor hot nieuwe seizoen een bespreking gehad. Voorheen was het zo dal er enige afd. in de overgangsklasse waren, waarin men op door de weekse avonden kon spelen. Dit is nu niet meer het geval. Alle wed strijden voor de landelijke competities moeten op zaterdag-namiddag of -avond werden gespeeld. Bovendien moest hel eerste team op twee plaatsen gewijzigd worden, omdat Eikmans naar Service is teruggegaan en Henk Aben wegens zijn studie niet regelmatig beschikbaar is. Freek Suttorp is'de enige speler van het team; hij wordt nu. bijgestaan door Nico Allmetidingcr, een speler van het tweede team, die al meerdere seizoenen in da overgangsklasse heeft gespeeld, en Daan v.d. Oever uit het derde team. Deze heeft Sn het afgelopen Seizoen het grootste aan deel gehad in het kampioenschap van zijn team in de tweede klas. V. *J. Oever is een speler met èen behoorlijke technische vaardigheid, die zijn plaats In de over gangsklasse wel zal veroveren, onder dc kundige leiding van trainer Seelaar. De insiders bij NOAD zijn er vast van over tuigd, dat dit team in de overgangsklasse zijn partijtje wel zal slaan. Tevens heelt NOAD door het aantrekken van enige ouiï tafeltennissers een juniorcommissie ge vormd, die met een trainer voor de jeugd de bekende speler Koos Rost uiteraard onder supervisie van trainer Seelaar voor de jeugd gaat zorgen en meer dan in hot verleden het geval is geweest, extra zorgen zal wijden aan de jeugd, De com- petieieindeling van het NOAD-team in de overgangsklasse is- als volgt: DDC Den Haag, Elan 2 R'dam, GosBima 2 Voorburg Favoriet Rotterdam, Germinal Rotterdam, NOAD Schiedam. TOV Noord wijk, De Treffers 2 Raeiofar. v., Twenty one up Rotterdam, De Rotterdamse Politierechter heeft bij verstek de 23—jarige scheepswerktuigkun dige J. S, E'. uit Vlaardingen veroordeeld tot een maand gevangenisstraf, zomede een jaar en. zes maanden Intrekking van het rijbewijs. Op 16 december j.l. was F, omstreeks één. uur 's nachts met een door hem bestuur de auto in de Burg. Knappertlaau ie Schie dam op achtereenvolgens - drie aldaar parkeerd staande auto's gereden, tengevol ge waarvan een grote ravage. Bij hel on derzoek terplaatse door de politie bleek dat F. licht gewond was bij dc aanrijding en onder invloed vati alcoholhoudende drank verkeerde. Het OM sprak in zijn requisitoir over een kapitale aanrijding, die niet aan slippen was te wijten en vorderde zes weker, ge vangenisstraf, zomede twee jaar intrek king van. het rijbewijs tegen de niet ver schenen F. Woensdagmorgen vertrokken uit Kelhel twee bussen met bejaarden. De luitjes waren allen in een goede stemming en de dag begon goed; het weer liet zich aardig aanzien. De reis ging van Kethel naar Delft, waar de Oude Kerk bezichtigd werd. Vandaar richting Voorburg waar men een- kopje koffie gebruikte. In "Den Haag is men op bezoek geweest in het Planeta rium. Men heeft daar ook de lunch ge bruikt. Tn. het Westl&nd hebben de reizi gers zich tegoed kunnen doen aan de Hol landse druiven. Vandaar ging de reis naar Hoek van Holland, vanwaar men de terugtocht heeft ondernomen. In kelhel werd men met een regenbui ontvangen. Het is een mooie groep heden ten dage; toen men zes jaar geleden be gon; was het maar een onderonsje van een tiental leden. Maar door de goede orga nisatie is dit aantal uitgegroeid tot ruim 100 leden. Iedere woensdag komt de groep bij elkaar voor een gezellige middag. Daarom, aanvaardt elkander Tijdens een dienst m de Bethelkerk ds. Q. Huyser van Zonnemaire (Zld) woensdagavond j.l. bevestigd tot predi kant van de geref. kerk van Barendrecht, Ds, Huyser, die op 26 september a.s. 33 ju ar wordt, werd in 1961 predikant van de gevel, kerk van Zormemaire en was in die tijd ook legerpredikant. Ds. Gijsb, Lcene, die als bevestiger optrad, sprak naar aan leiding van Romeinen 15 vers 7a; „Daar om, aanvaardt elkander". Het gaat In deze tekst, aldus ds. Leene, over het functioneren van de gemeente als gemeen' schap. De gemeenteris geroepen tot har monieuze beoefening van de gemeenschap. Het is participeren tn het heil van Chris tus. Werken tegen de achtergrond van de genade. Baat dan de zonde niet langer heersen. Moet het Evangelie een supple, ment hebben, n.l. het vermaan? Neen, dit is inhaerent aan het Evangelie. Elkander aanvaarden betekent zich totaal verant woordelijk welen voor elkaar. Elkaar on geconditioneerd aanvaarden. Er is een ge- varieerdheld van personen: Paulus was anders dan Petrus. Wij kunnen niet uit onze huid kruipen. Zo moeten wij ook onze nieuwe Dienaar des Woords aanvaarden, Wij hebben allen een taak van zelfverloo chening, ïowel de sterke als de zwakke, waar Paulus van spreekt. Allen hebben de roeping elkaar te aanvaarden. Na de bevestiging va nde nieuwe predi kant werd hem toegezongen de zegenbede uit Psalm 134. Ds, Huyser sprak naar aanleiding van het tweede gedeelte van dezelfde tekst; „Zoals ook Christus ons aanvaard heeft fot heerlijkheid Gods". Het thema van elke preek zal zijn. dat wij u Christus prediker», aldus ds. Huyser. God is naar ons toegekomen in Jezus Christus. Overal hangen nog bordjes: geen plaats en de wereld roept: Weg met Hem. De Bij belse prediking zegt: de menselijke na tuur. daar kun je niet op bouwen. Chris tus heeft ons aanvaard. Wij willen niet van genade leven. En toch toont God on a Zijn heerlijkheid. Door Gods vrede worden uitersten verbonden, sterken en zwakken. Het einddoel van ons geloof is niet de ver lossing, maar de Eer van God. Deze sluit de verlossing in. God is met ons bezig. Hij te met de wereld bezig totdat alle knie zich voor Hem buïge. Ds. Leene heette vervolgens dc nieuwe dominee Welkom namens de gehele ge- meente en namens de collega's. <Ds. H. J. Hiphagen was wegens een lichte ziekte verhinderd). Ouderling Iz. van Hengel be groette ds. Huyser namens de kerkeraad en. ds. M. C. Mooy van Ridderkerk sprak namens de Classis. Als gasten waren o.m. aanwezig het College van B. en "W., verte genwoordigers van na buurkerken en van de plaatselijke hervormde en chr. geref. kerk. Aangifte van diefstal van een draagbare radio deed IJ. TT. Hij mist deze radio vanuit zijn woning In de Nieuwe Sluis straat. De Bouwcombinatie „Bouwdok acht*1 bij Wilton Fijenoord mist op het terrein bij Wilton. Fijenoord twee elektro motoren.' Ook deze zijn spoorloos verdwe nen. Eén aanrijding- ontstond in de Zijlstraat, toer» dé vierjarige Arle de koppeling los trok van een Ijzeren hond, waardoor deze boven op een bakfiets terecht kwam. De ze bakfiets werd zwaar beschadigd eu do ouders van de vierjarige Arle kunnen voor de schade opdraaien. De Federatie Hoeksche Waard van de Algemene Nederlandse Agrarische Be- dtijfsbond is dinsdagavond in zaal Koster te Klaaswaal bïjepn geweest. Voor de be stuurders van de aangesloten afdelingen heeft het lid van het hoofdbestuur van de AN AB en bestuurder voor het district Zuid- Holland en Noord Brabant, de heer C, Schelling, een aantal zaken die in de be langstelling staan nader toegelicht. Eerst- haakte de heer Schelling nader In op een in een eerdere ANAB-bijeenkomst door hem gemaakte opmerking over de samen stelling van het bestuur en 'de Raad van Toezicht van de Lagere Land- en Tuin bouwschool te Klaaswaal, waarin de Land- arbeidersorganisaties de ANAB en de NCAB niet vertegenwoordigd waren. Tot zijn tevredenheid kon de heer Schel* ling mededelen dat dat in het bestuur van de school een vertegenwoordiger van dc NCAB is opgenomen en dat op korte ter mijn naar de mogelijkheid zal. worden uit gezien in de raad van Toezicht een verte genwoordiger van ANAB op te nemen. Daarover zal contact worden opgenomen. Over de afwikkeling van de uitkering in eens in de agrarische bedrijfstak was de heer Schelling minder te spreken, .daar hem berichten bereikten dat het oor niet overal ever», gewillig Is, ondanks het ad vies van de organisaties aan de leden. Van deze 2 pet stond hu eens niet vast dat het een wettelijke verplichting is, zo stelde de heer Schelling, die verder zeide dal in de praktijk blijkt dat met uitzondering van grote groepen werkgevers die er wel aan voldoen er ook werkgevers hun eigen -wil volgen. De uitkering niet doen of de helft of zeggen: „We zullen nóg welecns zien". Het had de spreker gefrappeerd dat het juist werkgevers zijn waarvan anders het geluid weieens komt van ,,wij zouden graag meer betalen, maar dit wordt niet toegestaan, want dit staat niet In „bet boekje** waarmee dan de CAO bedoeld wordt. En dan naar onze richting verwij ten doen, dat niet meer is toegestaan. In SCHIEDAM, De zorneractïviteiten van de Nivon worden besloten met een week end op 25 en 26 september in het nieuwe natuurvriendenhuis te Lage Vuursche in het Koos Vorrink-Huis, Op 25 september vertrekt men om negen uur uit onze Stad om via Alphen aan de Rijn, Woerden cn Harmeien in de richting van Hilver sum. te rijden. Bij gunstig weer wordt de zondag be nut voor een wandeling in de omgeving van de Lage Vuursche. Als de weergoden Nivon. niet gunstig gezind zijn, maakt men een bustocht door de bossen. Tevens jvordt een bezoek overwogen aan het kas teel de Haar2uilens. Het gewest Zuid-Holland van de Nivon organiseert op vier en vijf september een kamp op het terrein van „De Kwakel" met een excursie naar Nieuwpoort. Het sluitingsweekend vindt plaats op elf en twaalf september te Delft, Op vertoon van hun lidmaatschapskaart hebben de leden vrij toegang tot het Stedelijk Museum. Het sekratariaat is thans gevestigd op de Dam- laan 242, SCHIEDAM De Aquarium- en Terra rium Vereniging „Natuurgenot in Huis" hield dinsdagavond in het gebouw Arcade haar eerste kontaktavond van het seizoen. Na een kort openingswoord van de voor zitter, de heer J. F. Bakkeren, deed deze enkele mededelingen. De nieuwe penning, meester is de heer G- Mulder. De financiële toestand van de vereniging is thans geconsolideerd. De heer Bakkeren sprak over de tentoonstelling, die deze zo mer in de Korenbeurs is gehouden en een volalageh fiasco is 'geworden. Dit debacle was mede tc wijten aan de geringe mede werking van diverse verenigingen. De Bond van Vogelliefhebbers bv. had wel- haast geen vogels ingezonden, zodat men hiér en daar nog enkele vogels vandaan had moeten halen. Zodoende werd deze tentoonstelling nogsl mager. Gelukkig had het tentoonstellingscomité bij de Schie- damse Gemeenschap weten te bedingen, dat deze Stichting het tekort zou dekken, hetgeen dan ook gebeurd is. Het ging in dit geval om een deficit van ruim f250. De Schiedamse Gemeenschap had reeds voor deze tentoonstelling een belangrijk bedrag aan subsidie gegeven. Het ware Vrijdag 10 september 1965 lol zijn geheel gemoderniseerde zaak IEDERE KLANT Bij «mschftl van een DIA/FILMPHOJECTOR, een Projectiescherm cadeau Foto-album Normaal 4.95 Als op én ingsa anbied iüg 2,95 Een Projectiescherm 125/125 op statief, glasparel mat Wit 'f Perlux, normaal f 99,- Openings-attractie nti. voor 69,- Een Prismakijker 7 x 35 compleet met tas. 2 jaar garantie. Normaal I 74.» Speciale openings-aanbieding 61,95 HOOGSTRAAT 104-106 TEL 266720-SCHIEDAM beter geweeit, als men deze tentoonstel ling in december had kunnen houden. De heer J. Iï. van Raam uit Amster dam sprak op deze kontaktavond over het onderwerp: „Kleurig palet". Aan-de hand van ruim tachtig fraaie kleurendia's ver telde hij over de wijze, waaróp men een aquarium en een terrarium moet inrich ten. De vele facetten van deze vorm van vrijetijdsbesteding hielden de aandacht van de aanwezigen geboeid. Er waren ve le nieuwe gezichten op deze eerste avond, onder wie enkele jeugdige belangstellen*' den, die zich als lid lieten inschrijven. dit licht maakte hij ook nog een opmerking over de tot stand gekomen personeelsvocr- voorzienïng voor de landbouw In de Hoek sche "Waard waar de ANAB de stelling heeft ingenomen dat het hier dan ook gaan moet om de sociale positie van de landar beider. „In dc Hoeksche Waard zijn er die wel „op de hoogte" zijn van de sociale bepalingen, maar er nog niet van door drongen blijken te zijn. De districtsbe stuurder zag het ale een teken aan de wand. Voor de werknemersorganisaties, maar ook voof de werkgeversbonden waar men de mond en de bladen vol heeft over goodwill bij dc eigfen leden. Hij vond dan toch dat er orde op zaken gesteld moest worden in eigen huis. Later bij de bespre king van het vast te stellen wïnterpro- gramma waarin het federatiebestuur ook een behandeling van de algemene BIJ- stands wet zou willen opnemen kwamen al gauw de tongen lós rvaarbij vooral ge ageerd ls tegen het verschil in normen die er overal zijn en waarbij de betrokkenen soms van goodwill afhankelijk Zijn, Hier onderstreepte de heer Schelling nadrukke lijk de CN V-uitspraak van deze week dat er vaak patfiarchiale houdingen zijn in colleges van B. en W. cn Cpmmissies voor de verlening van Bijstand. Spr. meenda dat er gestreefd moet worden naar unifor miteit en dat er verder gezorgd moet wor den dat de uitkeringen zo hoog mogelijk zijn op een niveau dat niet is ingegeven door zuinigheidsovervvegingen. Verder moeten de Colleges en Commissies aan bet erstand gebracht worden dat er hier een recht is, Hier zal dus getracht moeten, wor den invloed uit tc oefenen. Voor de verga dering van de Vakgroep Tuinbouw wees de vergadering aan A. J. de Groot, L. A. Hoek en H. Verbaas, Voor de vergadering van de Vakgroep Landbouw zijn dit ge worden C. Westelijk, J. W. Verhorst en C. IJzerman. SCHIEDAM De c.g.v. DOK organ!- seert a.s. zaterdag de tweede spelmiddag voor adspirar.tje« var. vijf tot negen jaar. Deze spelmiddag wordh, dit keer op het terrein gehouden nabij het v.m. Volkspark achter de Prins Bcmhardlaan. De eerste spcimiddas was in Kethel. maar ook a.s. zaterdag komen de in Kethel wonende adspirantjes aan de beurt. Zij worden zelfs met een bus afgehaald. Eerst zal een kor te mars gehouden worden, waarvan de start als vanouds om kwart voor twee 2al plaatsvinden op de hoek van de Warande cn de Schoolstraat. Ongeveer twee uur vangt de spelmiddag aan. die o.m. zal bestaan uit koekkappen, zaklopert, was ophangen, touwtrekken en. hindernisbaan. bestaande uit een serie toe- stelturren. Vanzelfsprekend zijn belang stellend zeer welkom. De toegang is gra- t;s. Geboren; Lena d.v. A. van Bedaf en W. Schotman, Maria L, T» W. d.v. A. J. Ve- liscèk en L. E. W. M. van Gendt; Hans A. z.v. J, A. Verhoef en M. J, T. Broe ders; Roland J. G. z.v, J. G. Wander en C, M, M. de Bok. Overleden; E. W. Winters, 69 jr. echtge van Iperen, M. Knoope, 74 jr. echtge van. den Hurk. De burgemeester heeft de leden van de gemeenteraad van Oudenhoorn opgeroe pen voor een openbare vergadering, welke woensdagavond half acht zal beginnen, Dc agenda vermeldt de volgende voorstel len van burgemeester en wethouders: aan koop van de boerderij met opstallen Ring 26 van de heer L. Kappeno], voor f72,000 in massa, herbenoeming leden advlescom- miErie ingevolge de woonruimtewet, ver hoging subsidie aan de Stichting voor sociaal-psychiatrische diensten van £225 tot f 400 per jaar (ruim 31 cent per inwo ner), elektriflcatie-ba&tbelasting voor het perceel Lageweg 169a en wijziging van de bezoldigingsverordening. iiiiiJiiiiHitmJiiiittiiiitiiiriiiiiiiiiiiiiiiiiiinut is 'iiHNHNiüNiiüuiiiiimmiininmiiiuii!! Wij vragen vöor dlrekt of later: Bent u met het vak bekend, dan kunnen wij u ook plaatóen. als Kom 'ns praten bij: r Modemagazijn BROERSVEST UT SCHIEDAM Na 6 uur bfó Dhr. v. Brse op no 109 - Tel. 267416 Verdien zelf jé bromfiets, fotoapparaat enz. nemen bij bet Rotterdamsch Nieuwsblad. Zo'n krantenwijk is tevens leerzaam. door een krantenwijk te Je leert met mensen omgaan, de waarde van het geld kennen en je studie behoeft er niet onder te lijden. Zjj, die interesse hebben worden verzocht, zich persoonlijk te komen melden. Rotterdamsch Nieuwsblad Broersvest 3 tel. 268091 Schiedam

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1965 | | pagina 2