BEZORGERSCSTERS) HOTTERDAMSCH NIEUWSBLAD Nog steeds onderwaardering voor het werk van de clubtrainers Een goed weekeinde voor de heren van Basket Boys Rennersclubs De Coureur en Delta hadden clubontmoeting P. Blanker opende expositie in propvolle Visbank KLACHTEN NEDERLANDSE ZWEMTOP IN HET SLOP Met erfenis opgescheept VFC-Fluks op 27 maart Agenda Fa. Hofstee opent uitbreiding Salon Artistique ANMB- jaarvergadering had vlot verloop Groene-Kruiseursus raoederschapszorg en kinderhygiëne .Garage .Van Roon in Westwijk Jaarvergadering ABC Met de IsRV naar Servië, Bosnië en Montenegro Intiem 2 heeft kans op behoud in eerste klasse Aanbesteding N V. Rotterdamsch Nieuwsblad ROTTERDAMSCH NIEUWSBLAD WOENSDAG 16 MAART 1966 Hoofdagontschap en Redactie: VIAARDINGEN, Sm. Havenstr. 1 .«él. 3229 Redactie: Tel 5451 over bezorging in Viaardingen Smalle Havenstraat 1, tel. 3229 van 9 tot 17 uur. Van Boisostraat 1, tel. 4936 van 18.30 tot 19.30 uur. Zaterdags van 17 tot 18 uur. v": De positie van de jonge bondscoach Rob Kerkhoven (23) is niet te be nijden. Het was hem niet van het gezicht te lezen, maar de resultaten in het nieuwe Brabantbad in Den Bosch moeten hem zeer somber hebben gestemd over de vooruitzichten van de Nederlandse zwemveitegenwcor- diging op de Europese kampioenschappen, die van 20 t/m 27 augustus in Utrecht staan te wachten.. Daar in de Brabantse hoofdstad moest hij constateren, hoe zij cracks bij het herenzwemmen nog verder op het Europese peil zijn achter geraakt en de aanstormende mannelijke jeugd nog veel te ver van het topniveau is verwijderd, om op de Europese kampioenschappen te kunnen worden ingezet. Voor zijn vrouwelijke pupillen geldt hetzelfde. Met slechts als onderscheid, dat onder hen althans 4 cracks zijn van Europees forma&t, die in Den Bosch overigens nog ver «van hun topvorm verwijder-d bleken te zijn. Rob Kerkboden beeft de erfenis van hrt echec van Tokio over moeten nemen. Een grote leegte achter een te oude top, die bovendien door een grootscheepse uittocht werd gedecimeerd. Uiteraard is het voor hem niet mogelijk geweest in zo'n korte tijd uit. de jeugd een nieuwe top te kwe ken. Zijn beleid heeft hij af moeten stem men op de volgende Olympische Spelen van 1968 in Mexico Het komt voor hem bijzonder ongelukkig uit, dat de Europese kampioenschappen du jaar in Utrecht worden gehouden en daardoor in het cen trum van de nationale belangstelling ko men te staan. Een Utrechts echec na dat van Tokio kan men hem niet aanrekenen, maar het zal voor hem toch geen pretje zijn. een ploeg te moeten presenteren, die een modderfiguur slaat. Ook al niet. om dat de Nederlandse dnmesploeg altijd een toonaangevende rol in de Eurnupse 7.wem- v/ereld heeft vervuld en omdat dit een domper kan zetten op do weg. die hi] met zijn pupillen voor Mexico nog af moet leggen. ONOVERBRUGBARE KLOOF Onthutsend was de vorm, waarin cracks als Jan Jiskoot. Aacï Oudt. Dick Lenger- horst en Bert Sitters op de wedstrijden in het Brabantbad bleken te steken. Neem Jan Jiskoot. die op de 400 meter wissel slag door de twee buitenlanders ver naar de achtergrond werd gezwommen en met zijn tijd van 519 meer dan 17 seconden boven, zijn nationaal record \*an 5.010 bleef. Mei 0.59.5 staat ook het nationaal record oo do 3fin meter vlinderslag op rim naam, In Den Bosch werd hij 3e in 1.03. En daarmee stak hij nog ver uit boven hen. die hem moeten opvolgen, terwijl de Europese records op deze nummers resp. op 4.502 en 0.58 5 staan Van hetzelfde la ken een pak is het met de cracks op de andere nummers, op wie Nederland de laatste jaren bij het herenzwemmen heeft moeten teren. We zijn nog 5 maanden van de Europese kampioenschappen verwij derd. Maar het is niet in te denken, dat in de7G korte tijd de huidige enorme kloof met de Europese topzwemmers ook maar enigszins overbrugd kan worden. Het lijkt vrijwel onafwendbaar, dat wc met onze heren in Utrecht ver in de ach terhoede belanden Op elk nummer. En bij de dames zullen hierop slechts de per soonlijke nummers vlinderslag, school slag cn wisselslag een uitzondering kun nen maken. Mei op elk van deze num mers slechts één. troef. Resp. Ada Kok, Klenie Bimolt en Betty Heukels. De laat- ste heeft een zwakke rugslag en op de door haar in Den Bosch gemaakte tijd van 5-34 zal aanzienlijk moet,en worden opgevoerd, om hoge ogen te kunnen gooien gelet op de huidige Europese recordtijd van 5.25.6. die bepaald niet scherp staat, als men weet, dal 5.1.4.9 de wereldrecord tijd is. Op de 100 meter vrije slag zat het van Toos Beumer moeten komen, al mag voor hacr slechts op een finaleplaats wor den gerekend. Voor de 400 rneter vrije slag zijn we aangewezen op .vlinder slagzwemster Ada Kok, als enige, die on der de 5 minuten kan komen. Op de rug- slagnummers hebben we in het geheel geen waardige representante. En dal wordt funest voor het estafettenummer 4 x 1M meter wisselslag. NEGATIEF BEELD Na Den Bosch rijst de vraag of zowel met de cracks als met de jeugd, wel vol doende vorderingen zijn gemaakt, sedert de nationale kampioenschappen van vorig jaar in Emmea, Of zij op de nationale kampioenschappen van 25 tot en met 31 juli in Eindhoven tot zichtbare betere pres- tatics zullen komen dan Ln Emmen. De resultaten in Den Bosch wijzen daar al lerminst op. Neem een jeugdig talent ais Ronnie V err oen. die vorig jaar op kosten van het Leo van der Kar-fonds een leer gang in Amerika mocht volgen. Als wis selsla gzw emmer kwam hij op de 400 me ter maar liefst 28 seconden na de win naar aan. En ook onder de andere jeug dige talenten was er vrijwel niemand, wiens prestaties op een aanmerkelijke vooruitgang wezen. Ook niet, als we daar bij in het oog houden, dat Den Bosch niet in het trainingsschema paste, hetwelk gericht is op de nationale en Europese kampioenschappen in juli en augustus. Althans niet een vooruitgang, die perspec tieven biedt voor Mexico, waarvan y/e uiteindelijk nog maar 2 jaar zijn verwij derd en waar op wereldtopniveau moet worden gezwommen. GEEN SPELD IN 'N HOOIBERG Het zoeken naar de oorzaak hiervan, lijkt niet bijzonder moeilijk. De door Rob Kerkhoven geleide wekelijkse trainingen in centraal en regionaal verband kunnen alleen maar wat bijslijpen en controle van het prestatieniveau betekenen. De voor dc topwedstrijdsport benodigde techniek en boog opgevoerde conditie zullen de rret de dagelijkse leiding belaste clubtrainers moeten aankweken. Zij zijn de centrale figuren in de topzwemsport, die met groot geduld, veel energie, ten koste van hun vrije tijd en voor een zakcentje hun pupillen waar de top voeren. De waarde ring en. „erkenning, die zij hiervoor van het KNZB-bestuur krijgen, heeft in het verleden al veelvuldig tot kortsluiting ge leid. We behoeven daarbij alleen maar te denken aan Jan Sten der en Wil van Breukelen. die zwemsterren aan de lopen de band hebben afgeleverd maar zich van bet beleid van het bondsbestuur hebben gedistanciecrd en als toptrainers voor de Nederlandse wedstrijdzwemsport ver loren zijn gegaan. Hun bronnen, waaruit zo veelvuldig kon worden geput, zijn op gedroogd. Dat de neergang van Nederland als zwemnatie hiermee in verband staat, lijkt ons voor de hand te liggen. Ook bij de training moderne stijl onder leiding van Rob Kerkhoven heeft het KNZB-be- Voor het weer in de running zijnde VFC dat zondag in Rotterdam tegen DHZ uitkomt, staat de week. daarop de thuis wedstrijd tegen Fluks te wachten WOENSDAG Stadhuis, 8 uur: verg. jeugdgemeenteraaci, Uiulever Research Lah, 8 uur: Opening „Salon Artistique" door mevr. G- BoeKea- oGgen-Vaii Manen. Luxor, 2 30 uur: De iietscndutvcls (al.); 8 uur: Guadalcanal {14 j.). Stadsgehoorzaal, 8 uur: Operation Crossbow (34 j p. DONDERDAG Volksgebouw, 2 uur, Bijeenkomst Co-op Vrou wenbond: G. Walstra spreekt over aardgas. Stadsgehoorzaal, 3 uur, Friese ver. Lyts Bigjm met cabaret. Rients Gratama. Unilever Research. Lab., 7—00 uur, Salon Ar» Ustique. Luxor, 8 uur, Voor de vuist weg (14 jr). TENTOONSTELLINGEN Galerie Viaardingen 65, t/m 20 maart: ttsen. litho's en rotaprenten van Aat Veldhoen Geopend: ma, t/m vr. 12-31 uur; za- en zo. 14-17 uur Het Reedershuys, tot 28 msart: Expositie „Oranje en de Visserq Geopenddagelijks van 10—12. 14—16.30 en 19—21 uur; zondag van 14—16 30 uur. apotheken Geopend: Apotheek v. d. Corput, Schiedamsc- weg 83, tel. 3224. 17 maart Afnemende maan Zon op 6,51 uur, onder 18.47 uur Maan op 5.44 uur, onder 13,22 uur 9 Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. Op d" startblokken de mannelijke jeugd voo* de 200 meter vrije slag, Met van brits naar rechts: Harm Drent (Mcrwede), Theo Schouten (HVGB), Gerard van Op stal (VZC VI. 1Tino Jansen (EZPC) en Jan Evert Veer (ZIAN). Op het hier niet zichtbare startblok 6: Jos Praat (ZIOS). Ome Vlaardingse Gerard fX7) won met een straatlengte. stuur hieruit kennelijk geen lering getrok ken Heeft het voor de clubtrainers niet de plaats ingeruimd, waarop zij als leve ranciers van zwemtalent recht hebben en waardoor uit dit talent optimale resulta ten kunnen worden verkregen. Ook nu is van het zo noodzakelijke re gelmatige contact cw overleg tussen deze werkpaarden eu de bondscoach geen sprake. Ook nu nog mogen zij het „vuile werk" doen zonder noemenswaardige ho norering en zonder de waardering, waar op zij aanspraak mogen maken. Ook nu nog worden zij niet betrokken bij de wed strijden, waarop de bond hun pupillen laat deelnemen. Ja, er is een lichte voor uitgang te bespeuren. De cluhtraincrs, wier pupillen in Den Bosch aantraden, kregen een uitnodiging voor deze wedstrij den. Maar met als nadrukkelijke medede ling; u moet zelf uw reiskosten betalen. Kijk, zo vragen we ons af; gold dat ook voor al de officials, die we in het Bra bantbad als luxe-paardjes zagen rond zwermen? Het is een teken aan de wand voor de onderwaardering van dc inzet der werkpaarden, waarmee de gehele top zwemsport staat en valt. Wil het werk van de bondscoach Rob Kerkhoven de beoog de vruchten afwerpen, dan zal allereerst deze instelling moeten worden herzien. En tevens dc middelen gevonden moeten wor den, om een eind te maken aan het ver schijnsel. dat clubtrainers voor een appel en een ei hun vrije tijd moeten opofferen om zwemtalent op te fokken, De positie van de j'onge bondscoach Rob Kerkhoven (28) is niet te benijden, Hier ziet u hem in het Brabantbad met een stopwatch cn de door club trainer opge fokte Mirjam van Hemert (IS) voor het opnemen van de tfjd van een 5ö-metcr sprint tijdens het inzwemmen, dat zon dagmiddag aan dc wedstrijden vooraf ging. Met de vestiging van de warenhuizen Hema en van Vroom Dreesmann bij ens in Viaardingen, is de fa. Hofstee, als exploitant van het warenhuis aan de Breede Havenstraat, niet bij de pakken, gaan neerzitten. Het eerste stadium van een spectaculaire uitbreiding i3 nu zover voltooid, dat het geheel verbouwde pand van de fa. Hakbijl op vrijdag 18 maart zal worden heropend. Hierin wordt de af deling woninginrichting gehuisvest. Deze verbouwing opende tevens de mogelijk heid de afdelingen dames-, kinder- en babykleding te vergroten en modernise ren. De fa. Hofstee heeft derhalve kunnen bewerkstelligen, dat deze opening vijf da gen voor de opening van het Hemafiliaai plaats vindt. Dc personeelsvereniging van het Unile ver Research Laboratorium heeft, ter ge legenheid van haar tienjarig bestaan, een „Salon Artistique"' georganiseerd, waar aan ongeveer 45 personeelsleden van Uni lever meedoen. Van de ca. 130 inzendin gen is ongeveer 90 pet afkomstig van het eigen personeel van het Unilever Research Laboratorium. De aard van de inzendin gen is veelzijdig: geslepen stenen, een zelfgemaakte klok. foto's, schilderijen, boetseerwerk, tekeningen, mozaïek, gou aches enz. Een deskundige jury zal haar oordeel over deinzend ingen geven en dc beste er van worden bekroond met een oorkonde. De tentoonstelling wordt gehou den in dc vergaderzaal van het laborato rium. Mercatorweg 2. alhier en wel van donderdag t m zaterdag; de expositie ïs ook 's-avonds van zeven tot tien uur ge opend. De opening geschiedt woensdag avond, acht uur, door mevrouw G. Boe- ketioogen-van Manen, echtgenote van een der directeuren van het Unilever Research Laboratorium. Er is deze week goed nieuws van het basketball front te melden, want de twee herenteams van Basket Boys wisten alle bei hun wedstrijd met winst te beëindigen. Door deze overwinningen is de positie van beide teams op de ranglijst aanmerkelijk verbeterd. Het tweede team kreeg het Rotterdamse DOC als tegenstander. Het zag er al spoedig hoopgevend uit, want na acht minuten had Basket Boys al een 102 voorsprong opgebouwd. DOC kwam ■er daarna weliswaar steeds beter in, maar het werd ook al gauw duidelijk, dat het bij de Rotterdammers allemaal van hun speler Meijer moest komen, die over een zuiver schot beschikte. Basket Boys raak te zijn voorsprong langzaam maar zeker kwijt en mocht bij de rust nog-blij zijn met de gelijke (16—16) stand. Na hervatting werd Meijer door de Oranjeblauwe verdediging, die in Mick Goudhart weer haar grote uitblinker had. scherp bewaakt- De strijd werd zeer spannend, daar beide partijen om beurten 1 of 2 punten voorstonden. Vlak voor tijd stond het 28—28, waarna Hans van Hoorn en Mick Goedhart beiden een strafworp benutten. DOC was nog niet verslagen, maar uit een snelle aanval scoorde Hans v. Hoorn, nogmaals en vlak daarop scoor-1 de DOC nog een keer. Basket Boys gai de winst niet meer uit handen en won, zij het zeer benauwd, deze zeer sportief ge speelde wedstrijd met 32—30 Deze sportieve sfeer was niet altijd te vinden in de wedstrijd Basket Boys 1 te gen Arrows 1, die een verrassende 52-40 overwinning opleverde voor de Boys. Ar rows. dat twee jaar geleden nog in do eredivisie speelde, is een vereniging, die voornamelijk nog drijft op ds routine van spelers als Koemans en Van der Ree. dje Op originele wijze heeft de Rotterdam se cabaretier Peter Blanker zaterdag middag in de expositiezaal „De Visbank" een tentoonstelling geopend van beeld houwwerk, plastiek en grafiek. En daar mee was dc tentoonstelling een Rotter damse aangelegenheid want het betreft al lemaal werken van 4 Rotterdamse kunste naars, namelijk Parry Abramsen, Joop Brans, Jan van Dijk en Rob Maningay. De cabaretier begaf zich op een trap, waarvan hij een. goed overzicht had op de bijna honderd bezoekers in de prop volle Visbank. Nog nooit was er zoveel belangstelling voor dc opening van een expositie. Men vroeg 2ich af of men geko men v.'ziz om de tentoonstelling te bezich tigen of dat men Peter Blanker eens wil de zien en horen. Hoe het ook zij, gezellig was het wel in het gobouw waar het wemelde van kunstenaars, al of niet met een baard ge sierd. Peter Blanker typeerde de exposan ten als een stelletje vrijbuiters, die een goede zaak dienen erx die zich het motto voorhouden: „Eén voor allen, allen voor één". Het zijn jongens, die los van elkaar zijn, maar toch aan elkaar geweven zijn; jongens die wat door hebben, aldus de cabaretier- Hij besloot zijn openingstoe spraak roet enkele door hem vervaardigde gedichten, waarvan het laatste een plas tiek-grafisch versje was, speciaal gericht op de exposanten. De in het Volksgebouw gehouden jaar vergadering van de plaatselijke afdeling van de Nederlandse Bedrijfsbond voor de Metaalnijverheid en Elektronische Indu strie heeft een vrij vlot verloop gehad. De agenda telde tien punten welke allen, zon der strubbelingen werden gepasseerd. De bestuursverkiezing had tot gevolg, dat de heren A. Timmermans, K. Hamelink c-n H. van Teylïngen herkozen werden. Nieu we bestuursleden werden de heren J. v. d. Horde en W. Penning. M f'3 JPkNé/Efc Er bevinden zich 18 bronzen beeldhouw werken in het gebouw, in prijs variërend van f450 tot f 10.000. Verder een 20-tal etsen, uitsluitend van Joop Brans, die allen f75 per stuk kosten. De tentoonstelling, die is georganiseerd door de Commissie voor Beeldende Kuit- sten is tot 27 maart dagelijks geopend van 19 tot 21 uur. Op zaterdag bovendien van 14 tot 17 uur en op zondag uitsluitend van 14 tol 17 uur. Bij aankoop door par ticulieren. is de Rijkssubsidieregeling van toepassing. Dinsdag begint in het wijkgebouw aan de Goudsesingel 81a weer een cursus moederschapszorg en kinderhygiëne, ge organiseerd door de Vlaardingse Vereni ging voor Gezondheidszorg Het Groene Kruis Het Ordnje/Groene Kruis. De cursus omvat weer acht lessen, die gege ven worden op dinsdagmiddag, half drie. Docente is mejuffrouw zuster, A. v.d. Burgh, districtsverpleegster kinderhygiëne van de provinciale vereniging Het Oranje- Groene Kruis. C. van Roons Autobedrijf, alhier heeft een tweede bedrijf ingericht in het winkel centrum Hoogkamer, aan de Van Baerle- straat. Vrijdagmiddag, vier uur. zal bur gemeester mr. J. Heusdens dit bedrijf of ficieel in gebruik stellen. Ter gelegenheid van de opening is er tot volgende'week dinsdag in de toonzaal een expositie van alle laatste Simcamo- dellen. De afdeling Viaardingen van de Alg. Be. drijfsgroepencentrale CA.B.C.) houdt vrij dagavond, acht uur, in Triangel haar jaarvergadering, waap o.a. het bestuurs beleid aan de orde wordt gesteld en jubi larissen gehuldigd zullen worden. Na de pauze treedt Henk Polder op met zijn ca- baretprogramma 't Is feest vandaag en tot slot is er bal met muziek van Les Dia bles o.Lv. de heer v.d. Ven. allebei over een dodelijk" schot beschik» ken. Hoewel ze niet zo snel meer zijn bezorgden 2e de Vlaardingse verdediging menig moeilijk moment. Bij Basket Boys waren er echter ook een p. spelers goed op schot. Hans Sch rips na, Gert van den Berg en Leen Boon meurden te- samen 31 punten tegenover 29 voor Ar rows. In de tweede helft vergrootte Basket Boys zijn voorsprong tot 8 punten. En toen Koeraans het veld met 4 persoonlijke fouten moest verlaten en de Rotterdam mers geen wisselspeler hadden leek da overwinning veilig. Maar Arrows liep niet temin in tot Berg en Leen Boon. die met 26 punten topscorer was, de zege veilig, Eindstand 5246, De toneelzaal van het bejaardencen trum De Valkenhof in de Westwijk ls vrij dagavond gereserveerd voor <le afdeling Viaardingen van de Nedcrlandsche Heis ver eeniging. Dr. J. J. Smith komt daar een lezing houden, aangevuld met de ver toning van film en dia's, onder'de titel: „Met twee Joegoslaven als gids op rel# door Servic, Bosnië en Montenegro". Dr. Smith kwam enkele jaren geleden in contact met een Joegoslavisch meisje, dat Engels studeerde en die kennismaking leidde tot een uitnodiging om in Belgrado te komen logeren. Dr. Smith kreeg zo« doende gelegenheid om het gewone dage lijkse leven in het land te leren kennen cn met het meisje en haar verloofde als gids en tolk bezocht hij vele streken, dia nog bulten hei toeristische verkeer lig gen. Hij had op deze manier veel meer contact met de bevolking dan anders mogelijk was geweest en over dat alles komt hij nu vertellen, wat een interessan te avond belooft op te leveren. Van do Vlaardingse tafeltennis verenigin gen bracht Intiem de meeste punten bin nen. Uit negen wedstrijden werden 8 pun ten behaald. Hollandiaan kwam tot 3 pun ten uit vijf ontmoetingen, de Shell-teams noteerden 2 punten uit drie wed strijden evenals de drie teams vim Dc Windmo lens. Intiem 1 verloor met 10—0 van UiV 1 en dit kan wel eens tot gevolg hebben dat de blauvvhemden naar de tweede klas se zullen degraderen. Intiem 2 kwam te gen, NKF l tot een gelijkspel (55) «n heeft de kans in eigen handen om zich in de eerste klasse te handhaven. Intiem 4 dat in de tweede klasse alles in het werk stelt om zich te handhaven speelde tegen NOAD 4 gelijk <5—5) en dat was een redelijke prestatie. Hollan diaan 1, dat reeds kampioen is, moest aan Feyenoord 1 een puntje afstaan want het werd 5—5. Het tweede team van Hol landiaan was kansloos tegen leider TOGB 1. dat met 82 zegevierde. De- overige tweede klasser, Shell 1 won van Natio nale I, maar blijft toch in de gevaren zone verkeren. Van 't Oever, Vrijbloed en Brcuwer deden niet voor elkaar onder en scoorden elk 2 punten, uitslag derhalve 6—4. Uitslagen derde klasse: Shell 3—Intiem 5 46. RET 1Intiem 6 3,7 Holl. 4 SVA 2 28, Overschie 4Shell 2 100, Shell 3—Intiem 5 46, Roteb 1—Windmo lens 1 1—9. Vierde klasse: Intiem 8Stadshuis 6 2—8, Intiem 9SVA 5 82, Intiem 10— ÜSV 5 4—6, TSF 4HolL 6 7—3, Wind molens 2NOAD 9 4—6. Vijfde klasse: Intiem 11—NOAD 10 3— 7. SSAVR 5—Holl. 7 4—6, Windmolens 3— SRA 1 28, Junioren: Intiem 1—TOG 1 2—3, Intiem 3Germinal 3 50. In het Gebouw van de Dienst Zuiderzee werken aan £et Sweelinckpleln in Den Haag is grondwerk aanbesteed ter verbe tering van het punt van de samenvloeiing van Oud Maas en Nieuwe Waterweg ter hoogte van Viaardingen, met bijkomende werken. De laagste inschrijving was van Aanne mingsbedrijf Zaanen Verstoep N.V. C. J. van der Hoeven in Den Haag. Zij kwa men met een bedrag van ƒ6.284.000. Het B. bedrag was 6.325.00Q Zaterdag is dc Vlaardingse rennersclub De Coureur de gast geweest van de Put- tense rennersclub Delta in Sominshaven en zondag kwam Delta naar Viaardingen voor een tegenbezoek op het traject in de industriewijk in de Vettenoordsepolder, Zaterdag waren de uitslagen als volgt: B. adspiranten II. 2 km.: 1 J. Budden- böhmer (Coureur), 2. R. Meeldijk' (C.). A. adspiranten 22,4 km.: 1 L, 't Mannetje (Delta)2 N. Moerman (C)3 D. de Fagter (O; 4 F. Hanson (C); 5, P. Bekhoven <C). Amateurs 46.5 km: 1 S. Koevermans (C); 2 W. Lïebreehts (C); 3 A. Oosthoek (D); 4 S. v. Dongen (D); 5 D. v. d, Vlugt (D); 6 A. v. d. Klundert (D>; 7 A. Dalmeijer <C); 8 M. v. Driel (D); 9 H. v. d. Lugt <C); 10 L. Franken (C); 11 J, v. d. Gaag (C). Nieuwelingen 34.8 km: 1, W. Breukel CD) 2 G den Boer (D); 3 H. Kaptein CO; 4 L, v. d. Schee CD); 5 R. v. Halen CD); 6 M- Kerremans (D): 7 A. Gerards (D); 8 F, v. d. Houwen (D); 9 J. Harms (C); 10 M. Drop (C); 11 J. Sonneveld (C). De resultaten, die zondag behaald wer den, zien er a!s volgt uit (tussen haakjes de uitslag van. beide ontmoetingen samen>t B. adspiranten 10.8 km: 1 J, Buddenböh- mer, C, (1); 2. R. Meeldijk, C, (2); A. adspiranten 20.2 km.:; 1. N. Moerman C, (1); 2. L, *t Mannetje D, (2); 3. D. de Pagter C, (3); 4. L. Boer C. (7); 5 F. y. Bekhoven C, (4); 6. J. Oomtm C, (6); 1 F. Hanson C, (5). Amateurs 47,2 km; 1 J. Timmers C, (8); 2 A. Dalmeijer C, <3); 3 S, Koevermans C, (I);4 J. v, d. Gaag C, (7); 5 W. Liebrecbts C, (2); 6 A. Oosthoek D, C4); 7 A. y. d. Klundert D, (6); 8 S. v. Dongen D, (5); 9 H. v. d. Lugt C, (9); 10 J. Frankpn C, (11> 11 M. y. Driel D, (10). Nieuwelingen 35.1 km:: 1 H. Kaptein C, (1); 2 P. Heijster C, (9); 3 W. Breukel D, <2>; 4. R. Zoeteman C, (12); 5 M. Kerre- mans'D, (3); 6 R. v. Halen D, (4); 7 L. y. d. Schee D, (5); 8 G. Moerman C, 10)] 9 M. Drop C, (7); 10 C. de Vries C, (13); C. den Boer D, (6); A. Gerards D, (8); J. Harms C, (11). vraagt voor direkt of later Hoog loon. Aanmelden: Smalle Havenstraat 1 - Telefoon 3229.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1966 | | pagina 2