SCHIEDAM Schiedamse bard zingt morgen voor de radio Briellenaar heeft klein museum in huize Maarland Grote belangstelling voor orgelconcert in de Grote Kerk Hermes DYS zondag tegen het Zwolse PEG Cricketspelers resten nog enkele wedstrijden Creatief hoogtepunt in de Brandersbuurt wordt morgen bereikt Fortuna voor vuurproef VLAARDINGS ALLERLEI Martin Bresser met eigen liedjes Uit (le agentia van de gemeenteraad Inbrekers lieten elkaar in de steek Jongetje kreeg ammoniak in gezicht Restauratie Prinsenhuis bijna voltooid Om 10 uur begint grote paint-in' Bezoekerstal brandweerimiseuin overschreed 16000 Bijbel auto naar Maassluis Bibliotheek Hellevoetsluis in nieuw pand N.L.S. geeft zaterdag concert Burgerlijke stand Schiedam rqTTERDAMSCH KIEUWSBLAD VRIJDAG 18 AUGUSTUS 1967 pagina 5>c!l BHOERSVEST 3, TEL. 26 80 91. Klachten bezorging 18.30—19.30 uur. Tel.26 58 28 Zaterdags 17.30—18.30 uur. SCHIEDAM Hij komt zo maar even langs. Een moderne bard in corduroy met hemelsblauwe trui, zijn lijf instrument, de gitaar, onder de arm in een zelfgemaakte flanellen zak. Even later davert ons kleine kantoortje van zijn machtige opera-stem. De ruiten trillen. Voorbijgangers blijven staan, de bovenburen komen verschrikt naar beneden. Dat is dan Martin Bresser, oud 28 jaar, broer van Gerard Bresser, de bekende Schiedamse organist. Wat zingt hij? Louter zelfge maakte liedjes. „Ik ben creatief', zegt hij, „ik maak mijn chansons zelf en het merkwaardige is, dat van mijn repertoire thans negen liedjes er maar één wat ouder is. Acht zijn gemaakt in de laatste acht weken Het eerste liedje dat hij laat horen, laat ons niet in twijfel over de oorzaak van deze plotseling opbloeiende creativiteit. Het is een hartekreet: „Waar ga je heen, Marianneke?" heet het. Er zit geen zoetigheid in. maar het is van een felle directheid. Wel, t: kunt het zelf zaterdag horen, want tussen 10 uur en 12.15 uur wijdt de Vara tien minuten aan dacht aan hem met. een interview van Joop Daalmeyer. Behalve 'Marianneke zingt hij „Leugenaarster". Martin Bresser heeft plotseling succes na een wat langgerekte moeizame start. Vermoedelijk komt er half sep tember een plaat \*an hem uit. Dat zou een plaat kunnen worden van ..Kijk, daar komt die lange man" of van „Caroussel", waar in hij met indringende kracht zingt van „de mensen met hun houten koppen en glazen ogen, die maar altijd recht door lopen". Of „Alle wit zal zwart zijn, nu je pr niet meer bent". Of nog heter het lied „Mensen, mensen, men sen", waarover hij op dit moment loopt te broeden. Diverse beroepen Altijd rechtuit doorlopend is onze Schiedamse zanger beslist niet. Maar dat kan hij u beter zelf ver tellen: ,,ïk ben begonnen om voor bankwerker te leren, maar dat sins niet. Toen ben ik gaan varen. Een paar jaar. Beviel ook riet. In militaire dienst kreeg ik voor het eerst een gitaar te pak ken. Ik probeerde toen al liedjes te maken. Ik heb het tot sergeant /'ebracht. Toen ontmoette ik Roel Baltcn. die meende dat ik zanger moest worden omdat ik zoveel geluid kan voortbrengpn, ,.Si si signora" kwam voor de radio mijn eerste lied ie. Voor de militaire dienst deugde ik ook mot. Een tijd lang probeerde ik Italiaanse operazangers te imite ren en toen werd het nodig zang les nemen. Maar op het conservatorium kon ik niet, omdat ik geen middelbare school had. Dank zii mevr. Da- niskas-Van Sudeten uit Rotterdam kreeg ik tenslotte toch een vrij stelling van de minister en toen heb ik anderhalf jaar gestudeerd on het conservatorium En nachts werkte ik in de expe- rikte. Tk kreeg een studiebeurs van net rijk en studeerde nog twee iriar, maar dat beviel me 1 n'et. Ik kon niet wennen aan de sfeer en kree* bovendien een ernstige ontsteking in miin kaken, tiat zat allemaal niet goed er» ik hen dus van het conservatorium wsegaan. Nog een tiidie privé- studies in Den Haag en daarna ppn eerste contract bü de £uid- nedprlandse Opera in Maas tricht". Ontmoeting Ach, eigenlijk is dit een zwarte periode geworden in het leven van Martin Bresser. Een te ont- stuimig opgezet huwelijk mis lukte. De opera werd zijn grote hefde, maar wie kan in Neder land van de ooera leven? Tot hij 7es weken geleden een zeldzaam in«nirerende ontmoeting bad ..Mensen, mensen, mensen" is er bet directe gevolg van. Hü houdt van mensen, hii is er vol van. hij beeft hen nodig, hij zingt voor hen. Iedereen moet hem horen. Wilt u nog wat horen?, vraagt hij. En even later galmt ons kleine kan toortje van een daverend „Regen en Wind". „Maar niets publiceren nog, want ik heb me verbonden voor een half jaar. dus asjeblieft geen tekst. Opera is geen markt in Nederland, maar deze negen chansonsen de tiende, die op komst isik zing om te leven. Als ik niet zing leef ik niet. Dus zing ik. „En wie hem wil horen zingen, deze jonge Schiedamse bard, die krijgt hem zaterdag in zijn huiskamer, als hij op hel juiste moment de juiste knop omdraait". KEURING VAN VLEES. Op her haald aandringen van de minis ter van Binnenlandse Zaken moet de gemeente een verandering aanbrengen in haar tarieven voor de keuring van vlees. De minister maakt bezwaren tegen het ver- sehï' in keuringsrechten voor vlees uit eigen gemeente en dat van elders, dat Schiedam 50 pro cent hoger belastte. Van de ge legenheid wordt thans gebruik ge maakt de tarieven wat op te trek ken: het wordt thans f 0,09 per ke. Bij uitvoer uit Schiedam wordt dit recht gereduceerd tot f 0,04 bij uitvoer naar het buiten land tot f 0,05. Het tarief voor vlees dat van elders wordt aan gevoerd en Schiedam weer ver mat, wordt f 0,02 per kg bii een kwantum van 200.000 tot 500.000 kg. oplopend tot f 0,07 bij kwan- tj van 2,500.000 kg en meer. Be rekend naar de omzet van 1966 betekent dit een stijging van de ocbrengst met f 40.000 Siijgende verpieegkosten maken een Verhoging van de begroting van de gemeentelijke dienst voor sociale zaken met rond f 250.000 nodig- Hiervan komt 220.000 vooi rekening van de verpleging van geesteszieken, de rest is door het toenemend aantal bijstands- gevallen noodzakelijk geworden. HOEK VAN HOLLAND De Hoekse politie heeft C. A. H. (15) uit Rotterdam aangehouden. De iongen werd slapend aangetrof fen in een consumptietent op het strand. Volgens zijn verklaring zou hij samen met twee onbeken de Duitse jongens in de tent heb ben ingebroken. Daarna was men gezamenlijk gaan slapen en 's nachts waren de beide Duit sers verdwenen. Op de jongen werd een aantal souvenirs aange troffen. Deze zou hij op het strand hebben gevonden. De eige naar van de strandtent kon nog niet zeggen of er in zijn tent iets vermist wordt. Dienst dierenarts MAASLAND Komend weekend wordt de dienst voor dierenart sen voor Maasland en Vlaardin- gen waargenomen door C. v. d. Most, Kethetweg 13a, Vlaardin- gen. Tel. 010-343084. P. SMITS. SCHIEDAM De honkballers hebben het einde van het seizoen a' bereikt. Voor de cricketspelers resten nog enkele wedstrijden. Van de twee cricketclubs Hermes en Excelsior komt alleen laatst genoemde in actie en wel thuis op Thurlede tegen de Krekels. Excel sior, dat geen kans meer heeft op de titel, zal toch wel willen laten zien, dat zij tot de sterkere teams in de afdeling behoort en daar om zal de ploeg deze wedstrijd met volledige inzet spelen. Het elftal is als volgt samenge steld: J. Goukf, W. Schewe, "W. Bruning, Th. Janse, J. v.d Lee, M v. Wassenaar, R. Schewe, P. Gijteabeek, N. F-7?hflfj W. Putter en A. Duimel. Het Excelsmrelftal, dat dinsdag 22 augustus tegen Hermes speelt, ook op Thurlede en om -ie Amstel- bt-kaal. ziet er als volgt uit: M. Friederich, W, Schewe, F. cle Lee- de, W. Bruning, H. Zuijderwijk, J. Gokke, J- Vüllebregt, G. de Leede, 3. v. d. Water, A. v. d. Hoeven en W. Kleijzen. Inbraak opgelost SCHIEDAM De Inbraak in de technische school blijkt te zijn gepleegd door de Schiedammer H. v. d. H. Op het ogenblik zit hij in de gevangenis te Rotter dam reeds een straf uit voor een andere inbraak» Marianneke Medische dienst Schiedam SCHIEDAM In dit weekend en 's avonds zijn voor spoedgevallen de volgende artsen beschikbaar: C. J. M. Vlootman, Singel 151, Tel. 267.760; A. Q. C. Klomp, Jul. v. Stolbergstr. 3, tel.269952- G. Pet, Tuinlaan 38, tel. APOTHEEK: Jansen, Swammcr- damslngei 41, tel. 264917. De tweejarige Antonia Opzee- land werd op de Maasslulsedijk door een personenauto aangere den, toen het kind onverwacht de rijweg opliep. Zij moest met een gebroken rechterbeen in het Ho- lyziekenhuis opgenomen worden. 'SCHIEDAM Een 11-jarig jon getje moest voor zijn moeder een plastic fles ammoniak halen. Op de terugweg kwam hij een aan tal vriendjes tegen, die graag j wilden weten wat er in het flesje |zat. Iedereen rook eraan. Toen de jongen zelf aan de beurt was, kneep een van zijn vriendjes in. het flesje waardoor een straal ammoniak in het gezicht van het kind kwam. Hij moest onmiddel lijk naar het Oogziekenhuis wor den gebracht. Plotseling overleden SCHIEDAM De 55-jarige tim merman E. M. Kip uit Rotter dam, werkzaam bij Pieterman, werd gistermiddag op het werk onwel Hij wilde naar huis en stapte daarom op zijn fiets. Even latei zakte hij in elkaar. Toen de GG en GD arriveerde, bleek de heer Kip te zijn overleden. HELLEVOETSLUIS De res- tauratie van het gemeentehuis aan de Oostzanddijk (het zoge naamde Prinsenhuis) is bijna vol tooid. De officiële opening van hot gebouw zal pas plaatsvinden als de meubilering en de verlich ting aangepast zullen zijn aan dit bijzonder fraaie gebouw. In af wachting daarvan is de ontstane ruimte reeds in gebruik genomen. Huwelijksvoltrekkingen, raads- vwgaderingen en vergaderingen van B. en W. zullen in het ver- olg weer plaatsvinden in het Prinsenhuis. Ook de burgemeester en de se cretaris hebben hun werkruimte hierin gekregen alsmede de se cretarie-afdelingen Algemene Zaken en Ontwikkeling. Het semi- permanente houten gemeentehuis; gelegen achter het Prinsenhuis, hoeft inmiddels een verbouwing endergaan ten behoeve van de dienst openbare werken en de verschillende uit hun jasje ge groeide secretarie-afdelingen die niet zijn verplaatst naar het ge restaureerde gemeentehuis. SCHIEDAM Morgen zal de creatieve week in de Branders- buurt eindigen. Des morgens om circa 10 uur begint op het plein Verbrande Erven een grote „paint-in". De leiding van deze schilderhappening zal in handen zijn van de Vlaardingse Chris van der Hoeven. Hij zal de eerste stre ken op het grote doek zetten en gedurende de gehele dag aanwijzingen geven. Aan deze action painting kan iedereen deelnemen. De organi satoren hebben gemeend voor de ze manifestatie een lage toegangs prijs te moeten heffen, om zo- veel mogelijk belangstellenden in de gelegenheid te stellen creatief te zijn. Men hoopt ook op een gro te deelname van de jeugd. Verf en kalk is er voldoende, zodat een groot aantal deelnemers tege lijk aan de slag kan gaan. Schilder behoeft men niet te zijn voor deze paint-in. Hoewel, een aantal bekende kunstenaars uit het Rijnmondgebied heeft reeds verklaard te zullen komen. Dat zijn o.a. Diet Wiegman en Cees Bouw. Zii zullen ook hun streken op het witte doek zetten. genuren via de zender Hilver sum 2. Daartoe zijn vandaag reeds de nodige technische voor zieningen getroffen. De VARA- verslaggever zal trachten een beeld te geven van wat er precies gaande is, en tevens een aantal aanwezigen interviewen. Met het oog op deze reportage is het aan- vangsuur van de happening van twee uur 's middags verschoven naar half elf 's ochtends. Ver schillende leerlingen van de aca demie zullen aanwezig zijn bij wijze van kunstzinnige opluiste ring. Verfraaiing Deze creatieve week was geheel jewijd aan de verfraaiing van de buurt. Hoewel in de huisjes het werk slechts langzaam op gang komt, denkt men reeds aan de verfraaiing in de \'orm van kunst werken. Het plastiek, waar dins dagavond Vogel en Wiegman aan zijn begonnen, is gereed gekomen en is reeds een baken voor de buurt. Organisator Herbert Voogt heeft nog geen bestemming in zijn hoofd, al ging het hem daar ook niet in de eerste plaats om. De gebeurtenis was voor hem belangrijker. In het begin van de week ston den de toeschouwers rustig toe te kijken, maar de volgende da gen werden er reeds aanwijzingen gegeven door het publiek en heeft zelfs een enkeling meegeholpen. Dat betekent, dat verschillende mensen thans voelen dat er iets moet gebeuren in het buurtje. De organisatoren verwachten dat het morgen druk zal worden en dat veel mensen zullen meedoen. Morgen tussen tien uur en half elf zal de paint-in beginnen en om zes uur in de middag moet het werk klaar zijn. Vara zendt uit Deze paint-ln zal in de landelijke belangstelling staan. De VARA- radio zal een rechtstreekse radio reportage geven tijdens de mor- Antiqtiair M. J. Hoogvliet bij een kast vol kostbaar porselein. BRIELLE De Brielse anti- wel eens op om er naar te kij- cjuair M. J, Hoogvliet, een bekend ken", zei de heer Hoogvliet. Met figuur bij vele antiekhandelaars in Nederland, heeft zijn intrek senomen in een passend huis in de Brielse monumentenwijk het Ma ar Land. In woning Maarland, cie een prachtig uitzicht biedt op dc huisjes met Iaat middel eeuwse trapgevels, staat al het kostbare antiek. Er zijn o.a. klokken van hout, hrons, zilver cn bladgoud met één of twee wij zers. Verspreid over twee ver diepingen liggen op de parket vloeren tapijten van gemiddeld f 4000,- per stuk. Antieke kas ten en schrijftafels, waarop in de zeventiende eeuw de heer des huizes met ganzenveer zat te schrijven. Etsen van Goya, schil derstukken uit de Italiaanse school en uit de school van Rem brandt. Porselein Behalve al deze kostbare schoon heid is er nog iets anders dat het antiekhuis eigenlijk tot een kleir. museum maakt. Deze Briel lenaar heeft nog een hobby en dat is het verzamelen van por selein. In de antieke wandkas ten ligt het als het ware opge slagen. In elke kast is iedere cen timeter ruimte benut voor Chi nees porselein, waarvan de tota le waarde niet te schatten is. Vier verschillende soorten porselein met de hoofdkleuren groen, rood blauw en roze. Het Hollandse Ta rselein is eigenlijk namaak. Maa*- zelfs van dit namaak zijn dc bordjes nog honderden gul dens oer stuk waard. „ïk meen bet werkelijk als ik zeg dat ik liever niet verkoop, zegt anti quair Hoogvliet. Wat ik verkoop brn ik kwijt. Als ik iets van de l and doe dan is het iets wat ik pas heb, daar ben ik dan nog niet aan gehecht". Klein museum De rijkdom van deze man heeft hi-' grotendeels aan zichzelf te Janken. Een kast van f 5000 heeft hij in Rotterdam gekocht (in 1936) voor veertig gulden. Een prachtige marmeren kop vond hij op een markt voor acht gul den. Tussen al deze pracht hangt een schilderij van de Brielse schil den Springer, waarde rondom de t 40.600. Het stelt een markt in Amsterdam voor op een na-zo- nierse dag. „Toen ik dit schilder stuk pas had, stond ik 's nachts [dit huis vol antiek, dat veel weg heeft van een klein museum is dn monumentenwijk Maarland een aanwinst rijker geworden. Men kan er rustig een kijkje gaan nemen al doet het van bui ten wat particulier aan. SCHIEDAM Hermes DVS is de ;competitIe met een verrassende 41 overwinning op Noad begon- i. Dit onverwachte resultaat rechtvaardigt wellicht dc grote be langstelling, waarmee de strijd van zondag op HaTga tegemoet- gezien wordt. Tegenstander in deze wedstrijd is het Zwolse PEC. De Zwollenaren zijn evenals Hermes de comeptitie begonnen met een over winning. De wedstrijd begint om twee uur. In deze tweede wedstrijd van de competitie kunnen doelman Ton Ruts en verdediger Jan van Dongen bewijzen dat hun glansrol in de eerste wedstrijd geen uitschieter betekende. Het B-elftal van de blauwwitten speelt zaterdag om half drin in het sportpark Harga tegen DFC. SCHIEDAM Het vierde or gelconcert dat de Schielandkring dit seizoen liet geven, vond don derdagavond plaats in de Grote of St. Janskerk. Organist was Jacq P. Bekkers, die een ver heugende belangstelling voor zijn als steeds rustig spel heeft ge trokken. In deze statige hallen kerk begon de organist zijn pro gramma met Est-ce-Mars, een thema met zeven levendig ge schreven variaties op de melo die Ga je mee over zee van Sa muel Scheidt (1587—1654) om het Bocht te ruim genomen SCHIEDAM De 17-jarlge bromfietser C. J. S. heeft op de Van Haarenlaan tijdens het af slaan de bocht tc ruim genomen, tvaardoor de op hem toerijdend e 21-jarige automobilist C. L. hem niet meer kon ontwijken er» een frontale botsing volgde. De brom fietser is met een gebroken been in de Dr. Noletstiehting opgeno men. Vrachtwagen in sloot HOEK VAN HOLLAND Op de Dwarshaak 5n Hoek van Holland is een vrachtwagen in de sloot geraakt. Aanvankelijk probeerde men het gevaarte met landbouw trekkers weer op het droge te brengen. Toen dat mislukte werd een kraanwagen ingeschakeld, die het karweitje klaarde. uur orgelkunst te besluiten met Thème et Variations uit Homma ge a Frescobaldi van Jean Lan- glais (1907). De machtige gewel ven van de kerk komen de klank van dit in 1920 door de fa. Stan daart vernieuwde orgel ten goe de. De oiganist zag zich beperkt tot het gebruik van de grond- en mid denstemmen, waarvan hij in deze heide werken een zo goed moge lijk gebruik heeft weten te ma ken Het zeer slecht aanspreken der registers van het boven- klavier kwam duidelijk tot uiting. Het programma bevatte o.a. een orgelconcert in Bes van Handel, met de delen: twee andantes, larghetto en bourree. Een min der bekend concert dat ons zeer boeide door stijl en registratie. Ir, de Drei Vorspiele und Satz op Christe, du Lamm Gottes van Hugo Distier. geschreven in de stijl van het polyfone klankbeeld van de oude Nederlandse mees ters. wa» modern getint met een ontroerende melancholieke stem ming. was de klankverhouding karakteristiek. Met psaume 23 van Henri Gagne- bin (geb 1886), directeur van het conservatorium van Genève, vormden deze composities een In teressant deel van het program ma. In Bach's preludium en fuga in C, Peters band II no. 1, kon men niet het instrument in het volle werk horen wegens de onbruik baarheid van de tongwerken van hoofdklavier en pedaal. S. W. J. S. v. W. FELLEVOETSLUIS Negen da mes. die deze week het nationaal brandweermuseum in Hellevoet- sluis binnenstapten, werden daar hartelijk verwelkomd door de be heerder van het museum, de heer J. W van den Akker. De hepr Van den Akker had er alle reden toe om juist deze negen bezoekers hart^hik welkom te heten in zijn museum. Onder deze dames be vond zich namelijk de 16.000ste bezoeker sinds de opening van het museum in juli 1963. De dames, die verblijven op de kampeerboerderij in Roekan ie, kregen een speciale rondleiding door het museum. Hoewel het be zoekerstal in de beginjaren wat tegenviel, is er thans sprake van ren sterke stijging. Duizend he la ngsteilenden m één maand voor het brandweermuseum geen zeldzaamheid meer. Met uitbreidingsplan Hellevoetsluis wordt begin gemaakt HELLEVOETSLUIS Met het bouwnjpmaken van het laatste gedeelte van het uitbreidingsplan Nieuw-HeLvoet Zuid-west is een begin gemaakt. De fa. L. J. Zoe- temeijer uit Brielle is begonnen met het uitvoeren van de nodige werkzaamheden. Op het terrein komt een toegangsweg tot de ge- jnoemde nieuwbouwwijk tegen over de Cornells van Kleiburg- straat en aansluitend op de Tol weg. Dit jaar hoopt men nog te beginnen met de bouw van 24 een gezinswoningen. MAASSLUIS In het kader van de zaaiweek richt Maassluis voor Cnristus dit jaar de volle aan dacht op de bijbel. Van 28 augus tus tot en met 1 september komt de bïjbelauto van het Nederlands Bijbelgenootschap in Maas sluis-West en in het nieuwe ge deelte in Sluis polder-Oost. Op 31 augustus om 20 uur spreekt de htei H. A. v. Til var» het NBO in het zalencentrum Maas sluis-West over de bijbel van daag met muzikale medewerking van het evangelisatie koor. Dc zaaiweek wordt besloten met een openiuehtbijeenkomst op 2 sep tember om 19 uur op de Markt, welke door het Leger des Heils werdt verzorgd met o.m. als spreker brigadier Hoevens. Mu zikale verzorging van de beat- toep van het Leger des Heils, afdeling Schiedam, het gerefor meerd kerkkoor, de Maassluise 'raimonie en de stringband van hot Legei des Heils. HELLEVOETSLUIS De open- bare leeszaal en bibliotheek in Hellevoetsluis zal in een nieuw pand worden ondergebracht. De Stichting Openbare Bibliotheek Hellevoetsluis heeft opdracht ge geven voor de bouw van een nieuw pand aan de Ambachts- struat. Met de funderingswerk- zuamheden is al een begin ge maakt. KLAASWAAL De muziekvere niging Na Lang Streven geeft za terdag half acht een concert in de nis. Om zeven uur maken N.L.S. en het Jeugdkorps een mars door de gemeente. Het concert wordt gegeven door achtereenvolgens het Jeugdkorps van N.L.S. en de st-niorenfanfare. Hi-t Jeugdkorps van de muziek vereniging houdt zaterdagmiddag om half drie in zaal Koster een cudercontactbijcenkomst. Ver schillende zaken op het Jeugd- kOïpA betrekking hebbend zuilen r de revue passeren. iPM Koogertorug- VLAARDINGEN Manager Beltman lijkt er In geslaagd te zijn Gooiland dusdanig met nieu we spelers te versterken dat deze Hilvèrsumse club hoge ogen gooit voor een der topplaatsen in de 2e divisie. De O3 zege op AGOVV. waarmee Gooiland de competitie in Apeldoorn opende, wijst in de ze richting. Me' Gooiland zondag als gastheer komt Fortuna in zijn tweede com petitiewedstrijd voor een vuur proef te staan. Dit geldt met na me voor de defensie, die vorig seizoen een hecht bolwerk was maar jongstleden zondag tegen Heerenveen geen solide indruk maakte, Hieraan was ook de zwakke middenveldbezetting niet vreemd. Fortuna heeft getracht dit te ondervangen door Cees Bouman te vervangen door Ger- rle Pijl. Overigens treedt Fortune in dezelfde opstelling aan ais te gen Heerenveen. ONDERTROUWD A 3 Bogaard» 2 ize 24 M Broere 19 en E FT F Eiberse 2D C Jensen 35 en B G van de Keere 37 T A de Jong en Y van der Lubbe 37 van der Lee 21 en T M H van Gro ningen 19 w J Lmkels 23 en T A Krohne 22 A C Oomen 25 en M Remkes 21 J Redert 23 en ai C Dijkshoorn 2» J H van Velzen 38 en C M var> Pelt 27 GEHUWD R Louis 34 en I r.r AugusteIJn 28 D J Wevers 2S en J H v.m der Zouwen 21 J Weggers 24 en J Hoekman 19 h yi van der Haven 24 en G D Jcnse 18 T D j p:ngering 28 en C M H Wil lem» e 23 J A Timmermans 22 en A J T van Winden 21 J van Wagiendonk 22 en H Monster 22 P Valk 23 en E Nesse 20 A I. van Leeuwen 21 Jr en C ai A de Gier 21 II M Knie 23 en j Bader 19 P van der Laar 29 cn J K Troost 22 H L A Kreuger 38 en H 13 Couka 29 F a van Mil 25 en C F II Posma 20 Johanna p d v W Schadee en P tr Lefjtcn Francisea AdvJ Oostra en A van Rij OVERLEDEN J odé 84; j b wijehers 84; j van der Vlies 64. Kortsluiting in de bedrading van een personenauto was de ver moedelijke oorzaak van een nach telijke brand in een garage op de Ged. Biersloot. De wagen was eigendom van de garagehouder: twee personenauto's zijn uitge brand. De brandweer had het vuur spoedig onder de knie; de omvang van cle schade kon nog niet precies worden vastgesteld, maar zij wordt door verzekering gedekt.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1967 | | pagina 1