Aan verbetering van sitnatie in woonwagenkamp Schiedam is nog nauwelijks iets gedaan Drankfabrikanten krijgen geen collectieve televisiereclame Burgemeester opende Galerie Be Graaf f Schiedam wil meebetalen aan ambtenaren-school Notaris Blaisse viert zijn zilveren jubileum VLAARDINGS ALLERLEI DFC morgen naar Vitesse Gemeenteraadslid van Vlaardingen stelt vragen VPSO organiseert voor zesde maal wandeltocht Predikbeurten Vlaardingen Regering wenst omzetstijging gedistilleerd tegen te houden Cricketer Jan Offerman overleden Predikbeurten Schiedam Een ambt met muziek Damclub Schiedam heeft nu eigen verenigingsblad WAT WAAR WANNEER? ïtOTTERDAUSCH XIEIIWSBI AD 7ATKRDAG IB AVCUSTUS lp';7 pa si na acn. fit BB.OERSVEST 3, TEL. 26 80 91. KlacfU.'H beioi.;!n« 18.30—19.31) uur. Tel. 26 58 28. Zaterdags 17.3018.30 uur. VLAARDINGEN De Vlaarding- se Politie Sport- en Ontspannings vereniging, die dit jaar haar 40- jarig bestaan viert, organiseert voor de zesde maal haar jaar lijkse nationale wandeltocht, die op zaterdag 2 september wordt gehouden over afstanden van 10, 15 en 25 km. Gestart wordt bij het clubgebouw van De Hollan- diaan in het park 't Nieuwelant, waar de liefhebbers voor het eerst al des morgens om tien uur terecht kunnen. Iedere deelnemer, die de tocht uit loopt, kan rekenen op een fraaie medaille en groepen ontvangen een jubileumsurprise. Inschrij ving is tot vrijdag I september mogelijk op het hoofdbureau van politie, Delftseveer, bij de afdeling herkenningsdienst. Zij die vooraf inschrijven, zijn in elk geval verzekerd van een me daille op de wandeldag 2elf. VLAARDINGEN Het KVP- gemeenteraadslid mevrouw J. J. van Gent-de Ridder, heeft burgemeester en wet houders schriftelijke vragen gesteld over de naar haar me ning zeer onbevredigende gang van zaken met betrekking tot het verbeteren van de hygiënische en sociale omstan digheden in het gemeenschap pelijke woonwagenkamp te Schiedam. Op 21 maart stelde de Schiedam- heer en kampraad bij herhaling hebben gepleit. Verdrin kings gevaar Het college heeft, aldus mevrouw Van Gent, evenmin positief ge reageerd op een voorstel van de Schiedamse raadsfracties tot het noodzakelijke herstel, resp, de vernieuwing van de omheining, die kleuters moet beschermen te gen het gevaar van verdrinking in de omliggende diepe sloot. Verdere klachten, waarop de vragen van mevrouw Van Gent betrekking hebben, zijn nog, dat de herindeling van de woonwa- gens ter weerszijden van de twee gêmêenlêraad* een krediet vankampstraten zo traag verloopt, f 20.500 beschikbaar voor het |dat daardoor o.a. een aantal gro te wagens nog steeds is verstoken van elektriciteit en dat de bewo ners van achttien wagens met een vaste standplaats een afwij zend antwoord hebben gekregen op hun verzoek hun wagens op de waterleiding aan te sluiten. Herinnerd wordt ook aan een brief van het kampbesiuur, vori ge week geschreven aan de ge meenteraad van Schiedam, met een klacht over discriminerend optreden door R. en W. van die begrip bij dat college voor de woonwagenbewoners- ook waar het de uitvoering van wettelijke raagt B. en W, van Vlaardingen dan, of zij treffen van de dringendste voor zieningen in het woonwagenkamp en mevrouw Van Gent vraagt nu of het B. en W. bekend is, dat met het uitvoeren van dat raads besluit nu, bijna vijf maanden later, nog nauwelijks is begon nen. Zij geeft dan een overzicht van de stand van zaken, waaruit blijkt, dat pas in juli is begonnen met het bouwen van een tweede toiletgelegenheid, bestaande uit tien eenheden, waarvan echter nog slechts de buitenwanden zijn opgetrokken. In de bestaande. .--T onn nopsn. uiivutfxuiiï» van zeven, toiletten \eor 200.Pers<>;heDaiinEen betreft nen zijn in het vorige najaar ESfvin rVi t en winter de plastic waterleiding-:Mc^1OJW an Gent\. bulzen poor nachtvorst alle ge sprongen, maar de lekke leidin gen zijn. tot op heden niet gerepa reerd, laat staan vervangen door leidingen van deugdelijk, vorst- bostending materiaal. In. deze zeven toiletgelegenheden 2ijn overigens nog nooit toiletten ge plaatst» aldus mevrouw Vano Gent in haar schrijven. Zij informeert voorts ook of het college weet, dat met de toege zegde uitbreiding van het aantal kranen in de openbare wasgele genheid nog geen begin is ge maakt en evenmin met de af scherming tegen regen en wind. Ook is op het kampterrein nog niets gedaan aan het repareren van de talrijke gaten in het weg dek, noch aan het beloofde op nieuw asfalteren van de beide kampstraten. Het verwijderen van de autowrakken van de woon-j wagenstandplaats is nog steeds niet klaar en R. en W. van Schie dam hebben afwijzend beschikt op een voorstel van vijf Schie damse raadsfracties om een ver vangend sloopterrein beschikbaar te stellen aan de kampbewoners, die in het slopen van auto's hun bestaan vinden. Dat was een maatregel, waarvoor kampbc- niet van oordeel zijn, dat het be drag, dat door Schiedam, Vlaar dingen en Maassluis samen voor 1967 hiervoor beschikbaar is ge steld, de eis rechtvaardigt, dat alle bovenbedoelde voorzieningen op deugdelijke manier worden getroffen ert zó tijdig klaar zijn, dat de kampbewoners niet op nieuw een herfst en een winter behoeven in te gaan onder hy giënisch en sociale omstandig heden, die al jaren „slecht" genoemd moeten worden. Hoger tempo De vragenstelster verzoekt B. en W, van Vlaardingen nogmaals contact op te nemen met B. en W. van Schiedam en aan te drin gen op verhoging van. het werk tempo en in laatste instantie de hulp in te roepen, van Gedepu teerde Staten en-of van het mi nisterie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk, om te bereiken, dat het maatschappe lijk welzijn van de kampbewo ners in Schiedam op een mens waardig peil wordt gebracht en gehandhaafd. Dit alles klemt te meer, aldus de vragenstelster» omdat de medewerking van gemeente en over het gebrek aam Schiedam aan het tot-standko- men van een regionaal woonwa igenkamp waarvoor de richtlij» |nen ook al in maart in Schiedam j bekend waren naar haar me* jning tot woorden beperkt is ge- i bleven. HJvRV GEMEENTE, Grote Kerk: tij delijk gesloten. Nieuwe Kerk: 10 uur dhr. A. van Zet ten. 5 uur ds. W J. Kolkert. Betbelkerk: 10 uur ds. A. P. Nauta, doop, 7 uur ds. A. Romein uit Wezep. Immanuelkerk: 8.30 en IQ uur dhr. JSC. Westmaas. Reho both kerk: 0 en 10 50 uur ds. A. A. Bos, uur ds. J W. de Jong. ïenthusfeerk: 8.30 en 10 uur ds. A. J, Hoorn. Holy wijk: 10 30 uur ds, A. Romein. HoJyziekenhuis: 9 uur dr. F- L. Bos. Zonnehuis: 10 uuf cis. w. J. Kolkert. JEUGDKERKEN. worden gehouden voor 12-16 jarigen om ld uur in de grote zaal van de immanuelkerk. m c«i zaal van Triangel en 19 30 uur in de grote zaai van de Rehobothkerk. JEUGDAPPEL voor boven 9-jarigen om 10 uur m Obadja. Callenburgstraat. REM GER GEM en NPB: 10 uur ds. L. van Os uit Maassluis. GEREF KERK. Oostcrkerii: 10 uur ds. V. J. Tiemersma. 5 uur dr. F. L. Bos. Emmauskerk: 10 utir ds. L. R. Krol, 5 uur ds. Joh. Lever. Holy kapel: 3 u ds. H. j. jcouivcnhoven. Pniéikerk: Zat. H uur: „Kom zing met ons en doe ais wij!"; zondag: 9 en 30.30 uur ds. Joh. Lever, 5 uur ds. Y. J. Tiemersma. Maranathakerk: 10 uur ds. K. J. Kou- wenhoven, 5 uur ds L. R. Krol. CHR. GEREF KERK: 10 en uur ds. j, van Dijken van Biezciinge: Aula H. de Cocksehool: 1« uur Leendienst. 3 uur ds. H. Toorman uit Den Haag GEREF GEMEENTE: lo en 5 uur ds. L Huisman. GER GEM IN' NEDERLAND: 10 en 5 uur Leesdlenst. LEGER DES HEILS. Baanstraat 5: 10 uur Heiligtngssamenkomst, 8.30 uur Openluchtsamenkomst (Visbank), 7.30 uur Evangellsatiesamenkomst; dinsdag 2.15 uur Vrouwenbond; donderdag 7.30 uur Bidstond: zaterdag 1 uur Straat zang; Iedere zondag 12.25 uur zondags school. Maassluis NED HERV GEM. Extra collecte voor de Herv. Jeugdraad (landelijk en plaat selijk); Grote Kerk; 10 uur ds. Kalk man. 7 uur ds. Vogel; ichthuscentrum: 10 uur ds. Bell, van vlaardingen, Open Deurdienst. GEREF KERK. ïrnmanueJkerk; 9 30 u d-s. Bohlmeijer, 4.30 uur ds. Dereksen; Maranathakerk: 9.30 uur ds. Dereksen. 7 uur ds. Bohlmeijer; Andreaskapel, Maassluis-West; 19 uur ds, Dereksen. GEREF KERK (Vrijgem.): 8.30 en 5 uur ds. Van Tongeren. CHR GEREF KERK: 9 30 en 4.3» uur prof. v.d. Schuit, van Utrecht In beide diensten extra collecten voor het nieu we orgel. NED PROT BOND: 10.15 uur s, Brin kerink, van Oojtvoome. SCHIEDAM Van 1 januari af zullen de fabrikanten van alcoholhoudende dranken reclame kunnen maken via TV. Enige weken geleden is dit bekend geworden. Voor die tijd was het nog steeds onzeker of fabrikanten van deze dranken hun artikel via TV konden pousseren. Nu dit toch mogelijk is geworden, zijn meteen de bepalingen bekend geworden, waarmee de fabrikanten rekening moeten houden. Eén van de belangrijkste bepalingen is erop gericht een omzetver- hoging van alcoholhoudende dranken tegen te gaan. Dat wil zeggen, dat slechts marktverschui vingen toegestaan zullen zijn. Een collectieve TV-reclame voor bijvoorbeeld Schie dams gedistilleerd is daardoor onmogelijk. Deze zou nl, stellig een omzetverhoging tot gevolg hebben. Nu is het dus de vraag of de fabrikanten per bedrijf gaat adverteren op TV. Naar wij vernamen, zijn de dis- ze reclameslag kunnen meedoen. tillateurs niet van plan iets col; lectief te doen. Men heeft kennis Henomen van de bepalingen en is het er over eens, dat een reela- itne voor bijvoorbeeld jenever als 'produkt niet mogelijk is. Dit zou direct een effect kunnen hebben 'op de landelijke omzet, Jaar geen merknaam wordt genoemd, imaar slechts het produkt. Vol- igens de bepalingen is dit niet [toegestaan. Geen collectieve rc- jc'ame dus. Zelfs geen kleine pro gramma's, zoals de gezamen lijke fabrikanten sinds enige ja ren via Badio Veronica uitzen den. Dit programma is zuiver op de gezelligheid gericht. Dit is namelijk de enig overblijven de mogelijkheid. In de bepalingen wordt ook ge zegd. dat de reclame niet op een bepaalde bevolkingsgroep mag zijn gericht. De fabrikanten heb ben dit reeds lange tijd begrepen en nooit zal men advertenties te- De firma De Kuyper heeft reeds geruime tijd reclame via Ve ronica. Of deze firma overgaat t op TV-advertenties is moeilijk te zeggen. De prijs per minuut reclame van Veronica ligt name lijk gelijk aan de prijs per secon de op TV (produktiekoslen van de films inbegrepen). Dit alles betekent, dat de allergrootste bedrijven, kunnen gaan adverte ren en hun naam via TV bekend heid kunnen geven. Dc kleine, nog moeizaam op gang te hou den bedrijfjes zouden aan deze strijd niet kunnen meedoen. De dan optredende marktversehui- vmg zou funeste gevolgen kun nen hebben voor de jeneverindu strie in Schiedam. Op Duitse zender? Het ligt daarbij geheel nan de maatregel van de regering. SCHIEDAM Jan Offerman. vroeger een zeer succesvol cric ketspeler van Hermes-DVS is op 72-jarige leeftijd overleden. De heer Offerman heeft een zeer groot aandeel gehad in het popula riseren van de cricketsporl in Schiedam en voor zijn spel, dat zeer spectaculair was, kwamen de toeschouwers in steeds groter aantal naar de wedstrijden op de Damlaan kijken. Voor Hermes heeft hij 227 wed strijden gespeeld en hierin scoor de hij in totaal 5657 runs en vijf maal scoorde hij per wedstrijd meer dan honderd runs. Als bow ler veroverde hij voor Hermes '272 wickets. Ook voor het Neder lands cricket elf tal heeft nij diver- se wedstrijden gespeeld. Daarnaast was hij recordhouder, want hij scoorde op 9 juni 1935 op 40-jarige leeftijd in een wed strijd tegen Rood en Wit 240 runs en bleef not out. Hierbij waren 10 zessen en 30 vieren. Toen de heer Offerman voelde dat hij niet meer zou genezen, had hij een gesprek met Hermes-voor zitter Manus Stolk. Bij het af scheid overhandigde hij aan Stolk het bat, waarmee hij die gedenkwaardige wedstrijd had ge speeld. Het had bij de familie Offerman 32 jaar aan de muur ge hangen en bevat de handtekenin gen van alle 22 spelers van die wedstrijd. Het zal een plaats krij gen in het clubhuis. SCHIEDAM Burgemeester Roelfsema heeft gisteren aan. het Oude Kerkhof de derde Schiedamse galerie geopend. Hij prees daarbij dc ijver van Simon galerie. Er is anderhalf jaar gewerkt aan het interieur. En ik moet zeggen met een de Graaff, de eigenaar van de knap rakmanschap. Maar, u had dit niet kunnen be reiken, indien u geen medewer king had verkregen van het ge meentebestuur, in de vorm van het beschikbaar stellen van dit pand. U moet echter weten dat het gemeentebestuur de kunst een goed hart toedraagt, en dat het hulp op brede basis wil geven aan de kunst". .Hierna ging de heer Roelfsema in op de betekenis van de woorden kunst en galerie. Hij gaf ook een beschrijving van het werk dat hij tijdens zijn vakantie gezien had. De galerie vond hij van belang, omdat het een ontmoetingsplaats is voor de kunst met* de mensen. Op de eerste expositie in Galerie Simon de Graaff zijn werken te zien van Jan Burgerhout, Daniël den Dikkenboer, Jan Goedhart. Charles Kemper en Maarten Kemper. De tentoonstelling wordt gehouden tot 14 september en is op werkdagen van D tot 18.00 uur geopend. genkomen, spert,a. ?ericMopbe- volkingsgroepen waarvoor al co- h 1 funest is (verkeer en jeugd). Zeer duur Of fabrikanten zelf gebruik gaan maken van het recht re- clamesnots uit te zenden is de vraag. De prijzen liggen zeer hoog en de jeneverindustrie beknib belt op het ogenblik reeds gron dig op het reclamebudget. Toch is. zoals gezegd, reclame per bedrijf de enige mogelijkheid. Men zou de naam van het bedrijf steeds kunnen herhalen, waar door de consument zou kunnen worden beïnvloed. In plaats van een fles met inhoud van produ cent A te kopen, koopt hij er nu een van firma B. Deze markt- verschuiving is wel toegestaan. Van insiders vernamen wij, dat slechts de allergrootsten aan de- omzetverhoging mag worden geconstateerd. Zoals wij van wei-ingelichte zijde vernamen, hebben de fabrikanten zich over «p gang van zaken beraden. Voor een collectieve reclame, die aan ai Je distillateurs ten goede zou komen, zal men in de toekomst gebruik kunnen maken van de Duitse TV. In Duitsland bouwt men aan een zender, die pro gramma's gaat uitzenden, die tot in de Randstad te volgen zijn. Dit betekent, dat bijna geheel 'Nederland de uitzendingen van deze zender kan zien. Ook op jdeze zender zal reclame worden [gemaakt. Bepalingen zoals de Nr d» rlandse regering nu neeft ont- I worpen met betrekking tot de branche der alcoholhoudende .dranken kent men daar niet. Het zal dus voor de Schiedamse dis- tillateurs kitzen of delen worden, luit Woerden, V eteranentoern ooi 'S-GRAVENDEEL De vetera- nor. van de voetbalvereniging 's-Gravendeel nemen zondag deel mm het veteranentoernooi van SSW waarvoor nog voorts zijn in geschreven Merwede, ODS en AJblasserdam. Mejuffrouw Sluurwold naar Califomië 'S-GRAVENDEEL Mej. T. Stuurwold, die vanaf november ,'1964 als onderwijzeres aan de Christelijk Nationale school is i verbonden gaat op 29 september [naar Californië, In de ontstane jvacature is voorzien door de be- jnoeming van mej. W, Griffioen HERV GEMEENTE, Grote Kerk: 10 uur ds. J. W, Zimmerman, 17 uur üs. H. J. Grocnewegen Beth eikerk: 10 uur ds. J. G. Jansen. Qpstandingskerk: 10 uur ds, D. J. Spo- Hng. vredeskerk: 10 uur drs. R. K. Wisslnk. De Rank; 10 en 6.30 uur ds, H. J. Groenewegen, Schiedam, 19 uur ds, J. G. Jansen, Schiedam (Jeugddienst). GEREF KF.RK, Oosterkerk: 10 uur ds. A. G. Baayen, Rhijnsburg, 5 uur ds. J. A. Nammensma. Kethel „De Ark": 9 uur ds. G. D. Ha» nemaayer, Haarlemmermeer, 4.30 uur ds. J. F. Mantz. Rozenburg. Magna) ta Dei Kerk: 10.15 uur ds. G. D. Hflnemaayer. 5 uur ds. J. C. v. veen. De Goede Haven: 10 uur ds. J. C, van veen, 5 uur ds. G. D. llanemaayer. Julianakerk: 50 uur ds, J. A, Nam- mensma, 5 uur ds. A. G. Baaycn. NED PROT BOND, Kerk Westvest: 10.30 uur ds. A. D. Kiaassen. NED HERV GER EVANO, Irene: 10 en 4 uur ds, J. Bakker, Randwijk. SCHIEDAM B. en W. geven de sluitende avond gegeven. De kos- Schiedamse gemeenteraad in overweging om tot toetreding tot dc gemeenschappelijke rege ling „Bestuursschool Zuid-Hol land" te besluiten. In Rotterdam en in Den Haag zijn reeds be- stuursscholen gevestigd. De les sen aan deze scholen, die tot doel hebben het opleiden voor het di plom'. gemeente-administratie I, beginnen in september. De scho len gaan uit van de Bestuurs- schooi Zuid-Holland, waaraan een groeiend aantal gemeenten mede werking heeft toegezegd. Van deze scholen mag worden - verwacht modernisering van vorm en inhoud van de opleiding voor de bestuursdienst, verho ging van het opleïdingsrende- ment, aktivering van de studie zin van het personeel en verster king van de werfkracht van de betreffende gemeente. De lessen worden op een middag en aan- ten bestaan hoofdzakelijk uit een jaarlijkse bijdrage van f 0.06 per inwoner of ongeveer een to taal van f 5000 per jaar. Do bijdrage wordt per school jaar geheven en aan het begin daarvan geïnd, zodat reeds m 1967 het volle bedrag is ver schuldigd. Twee jaar geleden heeft de Vere niging van Zuid-Hollandse Ge meenten besloten om de oprich ting van een bestuursschool in de provincie Zuid-Holland op ge meenschappelijke basis te be vorderen. Geldlening 695.000,- DORDRECHT B. en W. hebben op daartoe ingediende aanvragen een aanbieding ontvangen voor oen geldlening van bij'na 700.600 gulden. De opbrengst van deze [lening zal worden aangewend jvoot de financiering van de aan koop van diverse machines, ma- u-rialen e.d. voor het energiebe drijf. die dienst openbare wer ken, de sociale werkplaats en het gemeenteziekenhuis. Zij stellen de raad voor tot het aangaan van deze lening te be sluiten. SCHIEDAM „We vieren het zilveren jubileum van mijn man gewoon thuis. Niet in de huiselijke kring zoals men wel eens zegt, want alle ken nissen en relaties kunnen langs komen. Maar mijn man houdt echt niet van uitgebrei de feestjes." Dat zegt me vrouw M. G, M. Blaisse, echtgenote van notaris Blais se, die morgen zijn 25-jarig jubileum als notaris viert. De heer Blaisse is een bescheiden man. Precies 25 jaar geleden werd hij te Schiedam als notaris benoemd. Niet door de koningin, want dat was in de oorlogsjaren eenmaal niet mogelijk. De ko ninklijke benoeming kwam pas later, in 1945. Vijfentwintig jaar lang vervult hij nu reeds zijn ambt. Steeds met toewijding en ook dikwijls met begrip voor bij voorbeeld de moeilijke financiële positie van verenigingen. Zeer dikwijls bood hij de helpende hand bij het oplossen van proble men in de verenigingen. Zijn aan dacht voor het verenigingsleven komt waarschijnlijk door de pas sie voor zijn eigen hobby. Notaris Blaisse is een verwoed pianist en dat heeft hem in Schie dam bekendheid gegeven. Op vele concerten trad hij als solist op. Hij is niet zonder meer een ama teur. Men zou hem een amateur met beroepsgave kunnen noemen. De muziek Laten we het niet in tijd uit drukken, maar toen ik na enkele jaren van beginlessen en stu dieus gekwakkel als zeventien jarige jongen - ik had toen net de HBS doorlopen - bij Phons Dusch terechtkwam, heb ik er ernst meegemaakt. Grote, ernst, want het tuas mij er om te doen de schoolse trant van mijn spel kwijt te raken. Acht jaar, vanaf 1924 heb iJc bij hem les gehad, en ik kan hem nog steeds niet dankbaar genoeg zijn Daarna heb ik nog gestudeerd bij Hans Goemans. Het is misschien een naam die weinig zegt, maar het was een groot pianist en een beganigd pedagoog, wiens zenuw stelsel echter niet op kon tegen een podiumcarrière*Dat beide leraren successen hebben met hun lessen, bewijst het spel en het zaaloptreden van de heer Blaisse wel. Onder leiding van Eduard Flipse speelde hij met het Rotterdams Philharmonisch Orkest. Voorts speelde hij in een dubbelconcert samen met Mari- nus Flipse. De heer Blaisse heeft echter geen spijt van het missen van een beroepsloopbaan: „Nee, dat niet, maar wel heb ik spijt van het missen van een goede theoretische ondergrond". Het is misschien wat vreemd om bij een zilveren jubileum van een notaris alleen te schrijven over zijn hobby. Het was echter ziftn wens. SCHIEDAM Do Damclub Schiedam staat voor een nieuw seizoen. Op 8 september is er al lereerst de jaarlijkse ledenverga dering. Op de agenda staan o.a. j aarverslagen, prijsuitreiking, bespreking tientallen en de ko mende competities. Voorts slaat de competitie in de hoofdklasse van de Rotterdamse Pambond weer voor de deur. Het eerste tiental wordt vertegenwoordigd door de heren. Den Boor, Heuvel man, Den Houting, Van Kuyk, Onink, Van Otterloo, Quist, Ris- seeuw, Vrijland en De Wilde, De eerste wedstrijd wordt gespeeld tegen Macstandtsluvs op vrijdag 25 september in Schiedam. DCS zal dit jaar het kampioenschap van Schiedam 1968 organiseren. De vooruitzichten zijn vrij gun stig, want dit jaar deden 21 heren een gooi naar de hoogste titel in Schiedam, wat meer is dan een jaar daarvoor. Dit jaar is er zo wel in de voorronden als in cle fi nale meer gevochten dan in vori ge jaren. Een nieuw aspect in de vereniging is het verenigingsbad, waarvan met ingang van het nieuwe verenigingsjaar het eer ste nummer is verschenen. Voor het clubkampioenschap is L. Vrijland overtuigend als eerste uit de bus gekomen. Hij haalde 37 punten uit 20 wedstrijden. EHBO-eollecte SCHIEDAM ïn de weck van 21 augustus tot en met 26 augustus zal er dagelijks een collecte ten bate van de EHBO worden ge houden. De opbrengst zal ten goede komen aan de gezamen lijke EHBO. VLAARDINGEN Met ingang van maandag is de gemeentel!j- k;.' scciale dienst gehuisvest op het Fdres Fransenstraat 31. Met ingang van die datum zullen de sociale dienst, de gemeentelijke sociale werkplaats, Oosterstraat P6 cn die in de Zomerstraat 27, telefonisch uitsluitend bereik- baa- zijn onder nummer 350244. DORDRECHT DFC's tweede competitieduel wordt morgen in Arnhem uitgevochten tegen Vites se. De eerste uitwedstrijd wordt ongetwijfeld een moeilijk treffen voor de Dordtenaren. hoewel de Arnhemmers 11. zondag niet ver der kwamen dan een doelpuntloos resultaat tegen Velox. Het is echter te verwachten dat de tegenstand van Vitesse groter wordt dan die van WV afgelopen zondag, De debuterende Venlo- naren werden toen in de tweede helft overspeeld. De verwachting onzerzijds is e n gelijkspel. ZATERDAG collecte De Reddingsmcdaüie. PNleLKERK, li—11.43 uur, Samenzang ..Kom zing met ons GEERT GROTELAAN. 2 UUT, Jubileum- v/edstrijden chr. korfbalclub Spirit OBADJA. 8 uur. Instuif en sociëteit Elysium. LUXOR, a uur. Agent 077 operatie Tanger (18 jr.). STADSGEHOORZAAL, 8 uur. Sneeuw witje en de zeven dwergen (a.1.). ZONDAG LUXOR, 2.30 uur, De spoorzoekers fa.L); 5 uur. Bruiden van Dracula <L4 jr); B uur» Agent 077 operatie Tanger (18 )r). STADSGEHOORZAAL: 6.30 etl 9.1S uur, Sneeuwwitje en de zeven dwergen MAANDAG LUXOR; 8 uur, Agent 077 operatie Tanger (18 jr). DINSDAG LUXOR: uur. Agent 077 operatie Tanger (18 jr) STADSGEHOORZAAL: 8 uur, Sneeuw witje en de zeven dwergen (a.J.J- CïEOPEND: Van Hagendorpapotheek, Van Hogendorplaaa 129a, tel. 34 42 34.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1967 | | pagina 3