Echtpaar Meijer vierde voor 65e maal huwelijks ver j aardag Proef met sociale raadsman in Schiedam D 66 geeft mening over Vlaardingse ivethouderskwestie Op markt in Groenoord komen 47 kramen Wat waar wanneer? VLAARDINGS ALLERLEI zijn B Huisvrouwen gaan op excursie .Blaffende Honden Bijten Niet*' in Stadsgehoorzaa l Nieuwe telefooncentrale te Maassluis Jongeman slaags met schoonvader Aü STERDAM-ROTTER DAM BANK Amro-baiik opende nieuw filiaal MCC verreed bekerwedstrijd Klaverjassen hij Sunlight Nieuw filiaal van Vegro geopend Programma Martin Greens Society TRS huldigde erevoorzitter Maassluis bespreekt Rijnmond ROTTEHDAMSCH NIEUWSBLAD DINSDAG 3 SEPTEMBER 1968 N J VLAARDINGEN Wie na resp. zijn koperen, zilveren, gou den en diamanten bruiloft het voorrecht heeft ook de 65e ver jaardag van zijn huwelijk te mogen vieren krijgt te maken met de vraag hoe die mijlpaal tcel moet worden aangeduid. Is het platina? Of moet de naam van dat edele metaal gereser veerd blijven voor het uitzon derlijke geval, dat twee mensen samen 70 jaar in de echt ver bonden zijn? De traditie, die ge groeid is in een tijd, toen de mensen niet zo oud plachten te worden als nu vaak het geval is, geeft geen overtuigend ant woord op deze vraag Het was ook de vraag, waar in ee burgemeester mr. J. Heus- dens te maken had, toen hij, in gezelschap van mevrouw Th, Heusdens-Mansholt, maandag middag een bezoek bracht aan de heer en mevrouw Meijer, Wete ringstraat 23, die in de eigen fa miliekring opgewekt het feit vierden, dat zij 0a jaar geleden op het Vlaardingse stadhuis in de echt werden verbonden, De brui degom, Adrianus Meijer, is een geboren Vlaardinger, die hier op 15 maart 1884 het levenslicht zag en dus 84 jaar oud is. Zijn echtgenote, Jacoba van Bode- gom, Is nog enkele jaren ouder: zij werd op 9 augustus 1881 in Spiikenisse geboren. Incident Hun huwelijk werd op 2 septem ber 1903 gesloten en mevrouw Meijer weet nog heel goed, dat het toen niet alleen een prachti ge dag was, ook wat het weer betreft, maar tevens dat de piecn- tigheid even in de war dreigde te lopen door een klein incident. Er was toen nl. op de Markt ook een slagersknecht, die kennelijk iets van de trouwerij wilde zien. Die slagersknecht was echter niet al- leen; hij had een varken bij zich, met een touw aan een der poten om het in bedwang te houden. Juist toen het bruidspaar de trap van het stadhuis zou bestijgen en de bruidegom al uit de vigilante met één paard was gestapt, zag het vette beest kans zich van zijn bewaker te ontdoen, De bruid was toen niet bereid het rijtuig te verlaten en wachtte, staande voor "t geopende portier, tot de slager de zaken weer onder controle had. U ziet, ook vlak na de eeuwwis seling gebeurden er in Vlaardin- gen al dingen, die bij een „hip" huwelijk niet zouden misstaan- De huwelijksvoltrekking is ver der zonder haperingen afgewerkt en 2ij vormde het begin van een periode, waarop de heer en me vrouw Meiier nu met grote dank baarheid terugzien, al zijn de moeilijkheden hun bepaald niet bespaard gebleven. Toch over heerst de dankbaarheid, zoals dui delijk bleek tijdens het bezoek van burgemeester en mevrouw Heus- dens. toen met name mevrouw Meijer daaraan geen twijfel liet bestaan. DEZE EDITIE bestaat uit het volledige Eotterdamscb Nieuwsblad, zoals het in Rot terdam en naaste omgeving wordt verspreid, met EXTRA twee pagina's nieuws uit uw gemeente en streek. ROTTERDAMSCH NIEUWSBLAD BUREAU SCHIEDAM2 Broersver 8, telefoon 84 «o 91, Klachten dienst: telefoon 261113 van 18.38—1BJ0 ultf: uterdagB I7.88—!tLS) uur. BUREAU VLAAHDINGJSNj Smalte Havenstraat l, telefoon S4 33 29. fClaehtenflleBitt Nar cisstraat 1, telefoon tl tg 84 (van ib.Iö20 uur; catwea» vafl nath-UM uur). Zet kinderen Het echtpaar heeft zes kinderen grootgebracht en beleeft nu veel plezier aan acht klein- en drie achterkleinkinderen. „Als ik op bed lig en zo eens overdenk, wat ons allemaal geschonken is, dan kan. ik wel zingen, zo gelukkig voel ik me dan", aldus de bruid, die het niet valt aan te zien, dat zij maar juist hersteld is van een lichte ziekte die bijna de bruiloft in de war had geschopt. Gelukkig viel het allemaal mee en het feest werd nu nog opgeluisterd door vele bloemen en fraai opgemaak te fruitmanden. De heer en me vrouw Heusdens hadden niet al- leen een grote feesttaart meege bracht, maar ook een exemplaar van het bekende fotoboek van Vlaardingen, voorzien van een op dracht. SCHIEDAM De afdeling Schiedam van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen toont zich ook het komende najaar weer actief. In haar orgaan kon digt zij een aantal interessante activiteiten aan, zoals op 11 sep tember een excursie naar Cuyk, waar een bezoek zal worden ge bracht aan de firma Sprij. Op de terugweg van deze excursie neemt men een kijkje in het kleine klokkenmuseum In Alem en drinkt men thee in Rossum aan de Waal. Op 16 september wordt er voor de leden van de vereniging in ge bouw Irene een lezing over antiek gehouden. De heer Schuurman, die de spreker van die middag is, zal meegebrachte antieke voor werpen bespreken. Dinsdagmiddag 24 september spreekt in hetzelfde gebouw me vrouw Smit-Goemans over textiel. Ook wordt er dit jaar weer een excursie naar de Femtna georga niseerd. Deze valt op 10 oktober. Belangstellenden kunnen zich tot 16 september opgeven. VLAARDINGEN Hes Tour nee Theater geeft zaterdag in de Stadsgehoorzaal een opvoering van Blaffende honden bijten niet. De rolverdeling voor dit komi sche stuk vermeldt de namen var. Johan Kaart, Bert van der Linden, Hens van Dorth, Ans Koppen, tVmnifred Bosboom, Tom van Beek, Louis Borel, Betsy Smeets, Ger Smit en Henk Hase- bos. Het programma van de Stads gehoorzaal voor het komende sei zoen vermeldt voorts nog: 10 oktober; concert door duo Theo Olof en Marinus Flipse; 1 november: Hoofdstad Operei- te met ,,Die Czardasfürstin"; 28 november: Cabaret Harle kijn met o.a. Herman van Veen; 30 januari: Voordrachtsavond met Nel Oosthout; 18 februari; Toneelgroep Pro loog met „Wachten op Godot" van Samuel Beckett; 20 maart: optreden van twee Vlaardingse orkesten, t.w. het Delta-Orkest en The Smog Town J azz Band. MAASSLUIS De automati sche telefooncentrale te Maas sluis wordt op maandag 16 sep tember uitgebreid met 1000 num mers, waardoor de capaciteit van deze centrale is gestegen tot 4000 nummers. Van de ruim 1500 wachtenden op telefoon zullen er ruim 900 van telefoon voorzien worden. Een kleine 100 abonnees te Maassluis die bij wijze van nood oplossing tijdelijk zijn aangeslo ten op Vlaardingen krijgen thans een Maassluis telefoonnummer. De wachtenden die nu niet kun nen worden aangesloten zullen geduld dienen te hebben totdat de nieuwe telefooncentrale met een capaciteit van 7000 nummers eind 1969-begin 1970 in gebruik kan worden genomen. Alle wachtenden ie Maassluis zijn dooy de telefoondienst op de hoogte gesteld van de stand van zaken. HOEK VAX HOLLAND Een meisje en drank speelden een be langrijke rol bij de fikse vecht partij die zaterdagavond ontstond in de Mahusstraat. De 19-jarige P. XX'. u:t Hoek van Holland had m de namiddag al moeilijkheden veroorzaakt in het restaurant waar zijn aanstaande schoonva der werkt. Hij kwam dronken binnen en sloeg twee ruiten ka pot. In de avond ging de jonge man naar het huis van zijn meis je waar men hem de toegang weigerde. Er ontstond een vecht partij die eindigde toen XV. door de politie werd meegenomen en ter kalmering in een cel werd gesloten. Twee adeiiekkampioenen in Maassluis MAASSLUIS Twee leden van de atletiekvereniging Maas- Sluis hebben een kampioenstitel behaald tijdens de Zuidhollandse kampioenschappen in het sport park Laan van Poot te Den Haag. Marijke de Ruiter zorgde voor de eerste Ma as sl ui se -titel bij het nummer verspringen. Zij werd kampioene door een sprong van 4.65 meter. De tweede titel ging naar Agaatb van Tielen bij het num mer 800 meter hardlopen. meis jes-A. In de laatste 150 meter gaf zij door een felle eindsprint haar concurrenten het nakijken. Met ruime voorsprong stelde zij haar titel veilig in de tijd van 2 min. 37.5 seconden. SCHIEDAM De Amsterdam- Rotterdam Bank NV heeft giste ren aan het Nieuwiandplein haar tweede Schiedamse filiaal geo pend. Het filiaal resorteert onder de direktie van het kantoor aan de G. Verboonstraat. Het modern ingerichte kantoor beslaat een op pervlakte van 226 m2- Het filiaal is vooral gericht op particulieren. Men heeft dit filiaal aan het Nieu landpiein opgezet om dichter bij de bestaande relaties te zitten en ook om in dit rayon nieuwe rela ties te verwerven. Er zijn vier man personeel aangesteld. SCHIEDAM Vanaf 9 septem ber zal in verschillende wfjken van Schiedam ccn sociale raads man spreekuur houden.- De heer P. J. Drenfch, ambtenaar van de afdeling algemene zaken zal deze functie op zich nemen. Het definitief aanstellen van een sociale raadsman in Schie dam zal afhangen van het al of niet slagen van dit experiment dat zich voorlopig uitstrekt tot 1 januari 1969. VLAARDINGEN Het bestuur van de afdeling Vlaardingen- Maassluis van de Democraten *65 heeft als volgt zijn visie ge formuleerd op het aftreden der beide socialistische wethouders, na het debat over de structuur van Rijnmond: Hoewel onze partij niet in de ge meenteraad van Vlaardingen is vertegenwoordigd, volgen wij" de gang van zaken met veel belang stelling. SCHIEDAM De weekmarkt Groenoord wordt dinsdag 17 sep tember officieel geopend. Nadat het voorstel tot de instelling van een weekmarkt op 2 mei door de raad was aanvaard hebben het ambtenarenkorps en de andere betrokken instanties vaart gezet achter de realisering. Gistermid dag zijn door loting de toekomsti ge standhouders aangewezen. De markt wordt gehouden op het zuidelijk deel van het Johann Straussplein van S tot 14 uur. Dit vroege sluitingsuur is o.a. vastge steld met het hoog od de verplich te dinsdagmiddagsluiting van de geplande winkels aan de Borodin- laan. De weekmarkt Groenoord biedt plaats aan 47 standhouders ver deeld over 2fl branches. Het is een z-g. gesaneerde markt, d.w.z. dat de standhouders maar één groep produkten mag verkopen. Zo moet de groenten- en fruithande laar b.v. kiezen voor de verkoop van uitsluitend groenten óf van uitsluitend fruit. Patattent De toekomstige kopers kunnen in Groenoord terecht voor de vol gende zaken: groenten (5), fruit (5), aardappelen G), zuivel (2), chocolade (2), koek en banket (2) dropwerken en zuidvruchten (1), gerookte vis (2), verse vis (1), snijbloemen (2), vaste planten (2), schoenen en pantoffels (2), rotanmeubelen (1herenmode (1), modetijdschriften (i). stof fen (1), coupons (1), klein vak-ga ren (1), aardewerk (1), tricotage- lingerie (1), bonnetterie (2). kou sen en sokken (2), vogelzaden (1), stroopwafels (1), lakens en slo pen (1), babytextteL (l), huishou delijke artikelen fl), wild en ge vogelte (1) en natuurlijk want zonder dat is een markt geen echte markt een patattent. Om de omwonenden van het marktplein en het personeel var> de gemeenteli jke reinigingsdienst zomin mogelijk overlast te be zorgen is een speciale politiever ordening van kracht geworden waurdoor de politie gemachtigd wordt strafsancties^ te nemen te gen de standhouders die hun sc hoonh ou^'ng splicht ve r wa arlo- zen. Dat ook het verkeer tijdens de marktdag aan andere bepalingen onderhevig is spreekt haast voor zich. "Vanaf maandag 18 uur tot dinsdag 18 uur is voor het zuide lijk deel van het Johar.n Strauss- plein een parkeerverbod en een richtingsverkeer ingesteld. Beroepen MAASSLUIS Ds. P. van Zon neveld. cbr. geref, predikant in Papendrecht is beroepen in Maassluis. Ds. J. Noordmans te Tjamsweer heeft bedankt voor de toezegging; van beroep naar de hervormde' wijkgemeente 2 in Maassluis. Ds. J. Vlaardingerbroek, geref. predikant te Ermeio. heeft be dankt voor Maasland. De Rijnmondnota is een be stuursrechtere aangelegenheid, die als zodanig onder de verant woordelijkheid van de ïjurgemees- ter, voorbereid moet. zijn (artikel 78 - lid II. Ill en IV van de Ge meentewei). In de vergadering van de ge meenteraad van 22 augustus is deze nota ook uitsluitend door de burgemeester verdedigd. Ook al was de nota typografisch, fraai verzorgd, qua inhoud gaf zij geen nieuwe visie op de structuur van de Rijnmond. Het was dan ook juist dat de raad een motie aan nam. waarin hij een duidelijker uitspraak inzake de toekomst van. de Rijnmond eiste van het college van B. <Sc W. Dat het aannemen van deze motie het verwerpen betekent van de nota van B. en W. volgt volgens ons hieruit; dat de nota van B, en W. op het al lerlaatste ogenblik is ingetrok ken, is wat dit betreft niet van belang. Dat de wethouders van de Partij van de Arbeid nu al menen te moeten aftreden is volgens ons on juist, omdat óf de figuur onder wiens directe verantwoordelijk heid deze nota is opgesteld, c.q. de burgemeester moet aftreden, óf als men stelt dat het een zaak is die het hele college betreft, dan moet het hele college aftre den. De partij Democraten '66 heeft in haar partijprogramma al ge wezen op het nut van een geko zen burgemeester. In deze situa tie blijkt eens te meer dat be noemde bestuursfunctionarissen op politieke posten niet thuis ho ren. Als in de onderhavige situatie deze twee wethouders menen hun ontslag te moeten aanbieden, wordt dit door ons zeer betreurd. Wij vragen ons af, of het verwer pen van de Rijnmondnota wel voldoende argument is voor een dergelijke stap. Wij zijn dan ook van. mening, dat andere belangen een rol zouden kunnen spelen. Dit zou geheel onjuist zijn en niet tot de door ons gewenste duidelijk heid in de politiek bijdragen. Ver eten is dan ook, dat momenteel alleen een door het bestuur van de Rijnmond 2elf geëntameerde discussie actueel is en dat men met het rammelen van wethou- rlerszeteis m een gemeente geen invloed op de rijksoverheid of het parlement kan uitoefenen. De sociale raadsman 20u men kunnen, zien als een soort levende wegwijzer. Het is iemand die de mensen wegwijs kan maken_ in het doolhof van sociale en niet- scciale instellingen en hen in ge val van moeilijkheden in contact kan brengen met de personen en instanties die daar voor zijn. Het is een zeer gedifferentieer de vorm van helpen, waarbij men b.v. de ene keer voor iemand een brief aan een overheidsinstantie moet schrijven en de andere keer meehelpt aan het oplossen van gezinsmoeilijkheden. Het is zeer beslist niet de be doeling om van het spreekuur by de sociale raadsman een doublure te maken van het spreekuur voor huisvestingsgevaUen. Voor de spreekuren zijn de vol gende data vastgesteld: Ie maandag van de maand: Groenoord-Kethel, in het oude stadhuis. 2e maandag van de maand: Westen, Dr. Wibautpiein 129. 3e maandag van de maand: Centrum, Stadhuis. Ie dinsdag van de maand: Oosten, lokaal van de prof. Kohnstammsehool aan de Fahrenheitstraat. 2e dinsdag van de maand: Zuid, zaal van de Belhelkerk. Het spreekuur wordt gehouden van 19-20 uur. SCHIEDAM i— De Motor Cross Club Schiedam heeft in de 's-Gra- venlatidse polder een bekercross- wedstrijd verreden. Vele inwo ners van Schiedam hebben kun nen genieten van een wedstrijd die bijzonder aantrekkelijk was omdat zoveel rijders aan de start waren gekomen die een grote be kendheid genieten in de junioren klasse. Er is gereden in de klasse 56 cc junioren, 50 cc senioren en in de 250 cc klasse. De uitslagen zijn als volgt: 50 cc .junioren: le prijs H. v. Soest. 2e prijs K. de Jong, 3e prijs V. de Nispel, 4e prijs Mackman. 50 cc senioren: le prijs F. v. Peer, 2e prijs H. Steeman, 3e prijs Noorlander, 4e prijs v. d. Arend. 250 cc klasse: le prijs R. Huys- man, 2e prijs XV. Rossenberg/3e prijs S. de Wit, 4e prijs G. de Bruin. VLAARDINGEN De klaver- jasvereniging Sunlight organi seert wederom haar jaarlijkse wisselbekerconcours. dat wordt gespeeld in de Sunlight-recreatie- zaal op de Deltaweg. Er tvordt gespeeld op de maandagavonden 9, 16, 23 en 30 september, 7 en 14 oktober met de finale op 21 ok tober. Iedere vereniging kan met een of meer zestallen inschrijven voor dit toernooi speelwijze 2 x 20 beurten waarvoor op iede re speelavond fraaie koppelprij- zen beschikbaar zijn. Het hoogst geklasseerde koppel van iedere avond komt in de finale en voor iedere finalist is er een vereni- gings prijs- Aanmelding voor deelname bij de secretaris van de k.j. Sunlight, XV. M. Vare- wijck, v.d. Spiegelstraat 7b. SCHIEDAM De firma Vegro heeft gisteren een nieuw filiaal geopend aan de *s-Gravelandse- weg 414 te Schiedam. In tien jaar heeft deze groothandel in verwarmings- en kookinstalla- ties, vier complexen geopend en wel in Alkmaar, Schiedam Utrecht cn Amsterdam. De tota le magazijnruimte van deze 4 bedrijven beslaat een oppervlak te van 10.000 m2. Het Schiedamse filiaal speelt met zijn oppervlakte van 4.000 m2 geen onbelangrijke rol in de zaak. Het Schiedamse filiaal le vert voornamelijk, aan winke liers in Zuid-Holland, Zeeland, Brabant en Limburg. In het Schiedamse filiaal wer ken op het ogenblik ongeveer twintig mensen. Het grootste deel van het personeel bestaat uit technici. Verder magazijnbedien den, kantoorpersoneel en verte genwoordigers. SCHIEDAM Martin Greens Rhythm an Blues Society had zaterdagavond een vol huis. De grote belangstelling gold The Free. Deze grote formatie, met een opvallend sterke kopersectie, kreeg de honderden jongelui op de stoelen. Gedanst werd er niet. De jeugd klapte slechts in de handen en zong luidkeels mee met de zanger van de bluesfor matie. Opnieuw bleek Martin Green met de keuze van de band in de roos te hebben gescho ten. Voor 7 september staat The Swinging Soul Machine op het programma: Op 14 september komt The XVorld of Oz uit Enge land naar Arcade. Het verdere programs luidt: 21 september Frank and Burt and the Explosi ve Soul Serenade; 28 septem ber Golden Earrings, zondag middag 29 september Peter Green Fleetwood Mac uit Enge land. Verder iedere zondagavond discotheekdansen. VLAARDINGEN De heer Karei Schot is zaterdagmiddag op hartelijke wijze gehuldigd met zijn 12,/s-jarig voorzitterschap bij The Red Stars. Voor de aanvang van de ontmoeting TRSMaluku kreeg hij op het middenveld van de nieuwe voorzitter de heer Mul der te horen dat hij als eerste TRS'er de gouden verenigings- speld mag dragen. Van de spe lers ontving de erevoorzitter een zilveren sigarendoos en van de leden kreeg mevrouw Schot bloe men aangeboden. Het volgende cadeau dat de heer Schot kreeg aangeboden was de fraaie winst van alle TRS elf tallen op de eerste competitie dag. Het eerste won met 21, het tweede overwon GTB met 82 en het derde elftal liet zich niet on betuigd met een 5—1 zege op HBSS. VLAARDINGEN Zaterdag wordt hier met bussen gecollec teerd voor het Koningin XVIlhel- minafonds. Het plaatselijke afde lingsbestuur doet een beroep op allen, die als collectant of coliec- trice deze actie willen helpen sla gen. om zich zaterdag te melden op het collectebureau in Trian gel. Men kan daar vanaf acht uur 's morgens terecht. De afdeling XHaardingen e.o. van de Kon. Ned. Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde heeft voor donder dag 12 september een lezing met film georganiseerd over „Van wildpark tot dierentuin"- Plaats van handeling: R.K. Verenigings gebouw, aanvang acht uur. De af deling haudt verder van 2 t.m. 5 oktober in. de Visbank een lus trumtentoonstelling. Donderdag, van half twee tot twee uur is er bij de Vlaardingse huisartsen gelegenheid tot gratis inenting tegen pokken van kinde ren beneden twee jaar en tegen difterie-kinkhoest, tetanus-kin der verlamming voor zuigelingen, en kleuters. Kinderen, die deze injectie een half jaar geleden driemaal hebben gehad moeten nu voor een vierde komen. Kin deren, die in 1964 zijn geboren en een volledige inenting tegen ge noemde serie ziekten hebben ge had, komen nu voor herinentmg in. aanmerking. De wandelsportvereniging Door Weer en XVind houdt zaterdag haar tweede wandeltocht, waar van men. hoopt, dat hij minstens zoveel succes zal hebben als die van vorig jaar, toen ruim 1-250 deelnemers uit alle delen van het land naar Vlaardingen kwa men. Er worden afstanden van 5. 10, 15 en 20 km gelopen. Ge start wordt tussen half twee en haH drie bij de kantine van RK WIK in de Hugo de Vriesstraai. Inschrijving o.a. bij het secre tariaat, Bachstraat 40, alhier. De elfjarige Anne Kuypers is in de Louise de Colignylaan van een door de jeugd gebouwde houten stelling gevallen. Zij kwam van drie meter hoogte op de grond terecht en is met rugklachten naar het Holyzïekenhuis ge bracht. Een zestienjarig meisje verloor op de Industrieweg de macht over het stuur van haar brom fiets, waardoor zij tegen een stoeprand reed en kwam te val len. Zij is met een lichte her senschudding en schaafwonden naar het Holyziekenhuis ge bracht- De expositie van beelden van Nic Jonk, -die van 10 t.m. 22 sep tember gehouden wordt in De Visbank, wordt dinsdag, 10 sep tember, 's middags vijf uur, ge opend door prof. dr. N. R. A. Vroom. MAASSLUIS De gemeente raad van Maassluis bespreekt op dinsdag 17 september in een openbare vergadering de Rijn- mondraad, In de officiële aan kondiging van deze vergadering, die B- en XV. aan de gemeente raad heeft gezonden, wordt ge zegd dat men bijeen zal komen ter bespreking van de toekomsti ge structuur van het Openbaar Lichaam Rijnmond. Vlaardingen GEM. BIBLIOTHEEK. D. de Dcrdelaan 43. 7—3.30 uur. Zitting gemeentelijk voorlichtmgs- en inlichtingenbureau. WOENSDAG HV0-KANTI5TE II, 3.30 uur: Afscheid mej. E. van der Nagel. SCHOOL MEERKOETSTRAAT, 7.30—9 uur: zitting gemeentelijk vooriichtlngs- en inlichtingenbureau. STADHUIS, 7.30 uur: Vergadering ge meenteraad. O BAD JA, s uur: Sociëteit Elysium, v. HOGENDORPSCHOOL, 8 uur: Bij eenkomst plantenv/erk groep KKNV. LUXOR. t uur: Irma la Douce (18 jr). STADSGEHOORZAAL. 0 UUi*. De twaalf \eroor deel den 04 GEOPEND: Delta-apotheek. Floris de Vijfdelaan 112, tel. 34 83 89. Tentoonstellingen DE KATTENBEKER, t.m. 14 «eptemtJO, Expositie van beelden en tekeningen van Frits van Eeden. Geopend: op werkdagen (uitgezonderd dinsdag) 8— 18 uur. Schiedam MAANDAG 2 SEPTEMBER: CIIR. SOC. BEL, 7 uur 1.5, W. Chr. SOC, bel. 8 uur wijk ver. Nieuw* tand; klavet jassen. CHR. soc. bel, 8 uur: oefening B,B. CHR. SOC. BEL, i uur: Vergadering S.R.B. ARCADE, b uur NKV: adviesbureau. DINSDAG 3 SEPTEMBER CHR, SOC, BEL., 1—S uur: Bridgeclub damea CHR. SOC. BEL. 8 uur Repetitie Toon- kunstkoor CHR. SOC. BEL. 8 tiur: Oratio: Spreken fn het openbaar voor gevord. CHR. soc. BEL,, 3 uur: Vergadering Melksanenng. ARCADE, 7.30 uur: st. Blot: advies bureau. arcade, 8 uur Natuurgenot in buis, Geeomb. vergadering NJC.V,, C.N.V. en N.v.v. ARCADE, 8 uur: Repetitie Orpheus. WOENSDAG 4 SEPTEMBER WIJKCENTRUM NIEUWLAND, UUr: T.S.F. vergadering. CHR. SOC. BEL, 2—* uur; Cenflctute. FILMS Bioscopen PASSAGE THEATER „Wat niet weet, wat niet deert**, alle leeftijden. DW ISjks 8,15 uur; za. 2, 7 en &J5 uur; k. 2, 4.15, 7 en 9.15 uur. MONOFOLE THEATER: De Vtklngke- ningin, 14 jaar, vrijdag en zaterdag 7-J.w uur; De zoon van Captain Blood. 24 J*~' zaterdag en zondag 2-4.13 uur; pa «ng hete zomer, 18 jaar, taterdagnacht U m»

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1968 | | pagina 2