Richard Rrummer Rij ïUv-t Je mag zelfs zeggen dat hij 't al een beetje is. Want zijn nieuwe Medingzaak op de Lijnbaan (in het voormalige pand van Eekhart) heeft hij ingedeeld in een groot aantal verschillende maatgroepen. Waardoor niet alleen mannen met eennormaal formaat, maar ook kleine, slanke, grote, forse, lange, corpulente, extra grote, extra lange en extra corpulente mannen kunnen kiezen uit een complete collectie. Hetgeen wil zeggen: uit honderden pakken, jassen, broeken en sport-colberts. Alles in één maat op één plaats bijeen. Voortreffelijk van [kwaliteit. Exclusief van dessin. (Een uniek systeem, zou je bijna kunnen zeggen. Ware het niet dat Richard Rrummer het al drie jaar toepast in zijn zaak in de Kalvers traat te A. Niet zonder succes.) Richard Brmnmer denkt niet alleen in termen van formaat. Maar ook van gastvrijheid. Zijn verkopers zijn vriendelijk en voorkomend. Zij adviseren u, maar praten u nimmer in 't pak. Zijn coffee-comer staat open voor ieder die aan nader overleg toe is. Of die gewoon maar even rustig wil zitten. En ook als u alleen maar komt kennismaken, zonder iets te kopen, dan krijgt u een parkeerzegel voor de Parking-„Schouwburg". Koopt u daarentegen wèl iets en betaalt u direct, dan krijgt u 3% korting. En u krijgt ook nog eens een bonus van f 100 als u 3 pakken tegelijk zou kopen. (Wat, gezien de indrukwekkende keuzemogelijkheden niet zo onmogelijk is als u wellicht denkt.) Hiermee is Richard Brummer's dienstbetoon nog niet ten einde. Wie niet direct wil betalen kan gebruik maken van Richard Brummer's credit-card systeem. U mag dan gireren met een maand. Of in 3 maanden met 3% service-charge. Mogelijke veranderingen aan een costuum zijn altijd binnen de week klaar. Mouwen en pijpen zelfs in 24 uur. En ieder die vóór Pinksteren een pak, jas of sport-combinatïe bij Richard Brummer koopt, heeft recht op een paar originele pigskin autohandschoenen. (Winkelwaarde f25, maar u krijgt ze voor niets.) Eigenlijk zou men Richard Brummer maar één ding kunnen verwijten: dat hij alles doet vooi heren en niets voor dames. Wie dat zegt, moet in augustus nog maar eens komen kijken. Lijnbaan 79 B Ui Forse, .extra corpulente, grote, slanke, lange, kleine, extra lange, normale, extra grote en corpulente maten. Richard ummer van plan een Rotterdammer vai i foi r; a Ed te t1 ie v c*cte i.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1969 | | pagina 3