Boete voor rijden zonder rijbewijs en verzekering Inspraak commissie blijft SIERSTENEN EN PARACHUTISTEN AGENDA ,agbiadi met uw advertenties. Gevonden voorwerpen Koninklijke onderscheiding voor jubilaris Kerkdiensten buurten in Vlaardingen FEUILLETON DOOR A.J. ZOETMULDER I Ia een zit u goed i| TEMPO-TEAM TEMPO-TEAM DAAROM TEMPO-TEAM mW® ïj£ 2 fSTADi Horecabedrijven op feestdagen tot twee uur open WSJ VRAGEN MET SPOED GLASSNIJDERS 9 MAGAZIJNPERSONEEL BIJRIJDERS N.V. Van Katwijk's Glashandel SCHIEDAMSCHE COURANT ZATERDAG 25 APRIL BURGERLIJKE STAMP E de Jong, 26 jr, en J B van den Brand, 21 jr. Ir. PARACHUTISTEN Melden aan kantoor LANGE KERKLAAN 32-38 SCHIEDAM - TEL. 26.08.60 UITZEND ORGANISATIE geroutineerde steno-typistes geroutineerde typistes (aank.) vertegenwoordiger En .1 1 •li' Schiedam De Schiedamse kantonrechter mr. VV. E. van Vloten veroordeelde de Vlaardinger W.v.N. woensdag tot twee boetes van elk honderd gulden en een voorwaardelijke ontzegging van de rij bevoegdheid voor de tijd van drie maanden met twee jaar proef- tfjd, conform aan de eis van de officier tmr tmmme, mr A. C. 't Hart. N. had zijn vrouw, die slecht ter been is, met een auto weg gebracht zonder dat hij in het bezit was van een rijbewijs en zon der dat de auto verzekerd was. 197(1 „Dit is een opzettelijke overtre ding. Een verkeersfout kunnen we allemaal maken, maar U wist van tevoren wat u deed en nu moet u de consequenties daarvan aanvaarden", stelde mr. Van Vloten. De Duitser B. H. die in Rotter dam woont, had gereden met een Duits rijbewijs, dat, omdat hij langer dan een jaar in Ne derland was. niet meer geldig was. Bovendien deugden het Te bevragen aan het hoofdbureau van politie te Schiedam, dage lijks van 9.0017.00 uur, behal ve op zaterdag en zondag: Dameshorloge; parel oorbel; tas inh. werkkleding; herenporte monnee; bromfietsplaatje; soort bahco-sleutel (Post Ke- thef); dameslaars; herenregen jas; kinderschoen; herenhand schoen (R); 2 autosleuteltjes; étui met 2 sleutels; 1 sleuteltje; hond (teef). Te bevragen bij de vinders: Bruine boxer. M. J. Remkes, Buijs Ballotsingel 87b (tel. 153260)rng et 3 sleutels Hertog, Klaas Katerstraat 69; étui met 2 sleutels, Koreneef, Bachplein 427; ring met 2 sleutels; v. Eek, Rubensplein 22; Yale sleu tel, Woudhoek, P. van Anrooy- laan 2; sleuteltje, v. Dijk, Jaco- bastraat 24; leesbril, Hogen- doorn, v. Hogendorplaan 5d te Vlaardingen; ring met 2 Lips- sleutels, G. Konings, Rossini- straat 25; etui inh. 2 Lipssleu- tels, Gordijn, Diepenbrock- straat 46; sjaal, A. F. Daal, Nieuwsticht M 23; dameshand schoen, Hille, v. Oldenbarne- velstraat 1; kinderjurkje, H. v.d. Spoel. Mariastraat 48b; kinderfiets, Klarenbeek, L. van Spieringshoek 10; reservewiel (Renault), Baartmans, Schie- damseweg 225 (tel 265320), on der- en boven kunstgebi. J. v.d. Stelt, Beyerlandsestraat 17b: stortingsbewijs, Loch, B.K Laan 245b; damesportemonee met inh., E. van Leeuwen. Schiedamseweg 2; damesporte monee met inh., raderink, D. Schaferplein 116; protemonee met inh. Bergkotte Rotterdam- sedijk 202a; knipportemonee met inh., Wetter, v. Ostadelaan 48a: bruine damesportemonee met inh., mevr. Bruns, v. Hall straat 84; trouwring, F. A. v. Rook, Chopinplein 103; borche, mevr. Vermaat. Halleystraat 28a; 2 bankbiletten, P. Op- schoor, Maasstraat 23a; schake larmband, v. Doodewaard, v. Heuven Goedhartstraat 26 (tel. 156687.). Geboren: Jantina A W, d v J A P Elberse en J van der Sluis. Mi randa d.v. A C van der Belt en E van der Steen; Stefaan z.v. A J Offerman en E Masznyik; Michael z.v. A Stad en C C Zwaan; Natalie, d.v. P. C. F. J. Ruigrok en M. d. 1. C. Zabela y Crespo. ONDERTROUWD J Admiraal, 22 jr en J M de Ruiter, 22 jr. P de Beukelaar, 30 jr, en J Sa- dowski, 19 jr. W K brak, 20 jr, en D A C J Beek huizen 19 jr. A M Buitenhuis, 25 jr, en J J A van der Hoeven 21 jr. H C Elshof, 23 jr en A L Beuman 19 jr. W Hartendorp, '22 jr. en D de Jong, 18 jr. D L van de Heuvel, 23 jr. en S J Schmitz. 20 jr. P Klaasse, 44 jr, en G van den Nouwland, 30 jr. R de Man. 20 jr. en M Wisse. 18 jr. C Möhring, 23 jr, en L H ktock. 18 C Möhring, 23 jr en Y J Maagde- lijn, 18 jr. D W Poot, 22 jr, en J P Verkade. 22 jr A Risseeuw, 64 jr, en B A M Pe ters, 57 jr. M van .Rossen,23 jr en C. van Dij ken, 21 jr C Schoneveld, 26 jr en B N R van der Toorn, 21 jr. J G Seuneke, 22 jr, en G W de Munnik, 23 jr. P N Soeters, 29 jr, en C C R Keii- ser, 21 jr. M Timmers, 35 jr en J. E Ver sloot, 25 jr. J JL H M Willems, 24 jr, en R. Stock, 21 jr. GEHUWD K G Verstijnen, 22 jr, en M Kool. 21 jr. A E Lever, 24 jr, en E Groen. 19 jr. B G J Breedijk, 23 jr, en W van Dalen, 22 jr J A de Snoo) 23 jr, en C T van den Bos, 21 jr. A G Berkhout, 29 jr en M Loohuis, 23 jr. Overleden: J C. Kuil, 81 jr, echtg. A L Elgers.; W van Doorn, 84 kenteken, de rem en de uitlaat van de auto niet. De officier van Justitie eiste vier boetes voor deze feiten, tot een totaalbedrag van 215 gulden en onttrekking aan het verkeer van de ondeugdelijke auto. Al voor mr. Van Vloten zijn von nis had uitgesproken verklaar de de verdachte in hoger beroep te willen gaan. Mr. van Vloten veroordeelde hem tot vier boe tes van in totaal 180 gulden en ging mee met de eis tot ont trekking aan het verkeer van de auto. De boetes voor het rijden zonder rijbewijs verlaagde mr. Van Vloten omdat de verdachte in middels in het bezit was van een geldig internationaal rijbe wijs. Vlaardingen De heer J. P. F. Dartee, Valeriusstraat 60, al hier, was vrijdag 40 jaar in dienst bij de N.V. Rotterdamse Verzekerings Sociëteiten (RVS) te Rotterdam. Tot 1948 werkte hij voor de binnendienst op het hoofdkantoor, sindsdien is hij agent voor de RVS in Vlaardin gen. Ter gelegenheid van zijn jubileum is de heer Dartee ko ninklijk onderscheiden met de eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. in brons. Deze is de jubilaris uit gereikt door de directeur van het RVS-bijkantoor Heemraad singel, te Rotterdam, de heer H. Naar. Vlaardingen Twee padvinders zijn gisteravond onderscheiden met de gouden Jacobsstaf door het bestuur van de Vereniging De Nederlandse Padvinder. De Jacobsstaf werd toegekend aan oubaas J. van Krimpen, as sistent-districtscommissaris voor voortrekkers en aan ou baas W. J. de Jong, voortrek kersleider van de groep Vlaar dingen Prins Maurits. De on derscheidingen werden gister avond uitgereikt door districts commissaris C. Labohm tijdens een informele bijeenkomst van leiders en leidsters ter gelegen heid van Sint Joris-dag. De heer Labohm zei dat de onder scheidingen waren toegekend voor zeer verdienstelijk werk, verricht gedurende een groot aantal jaren, voor de padvin dersbeweging. Maassluis De Commissie Leef baarheidszaken Vogelwijk zal niet worden opgehevén. Het be stuur is teruggekomen op dit voornemen na vele verzoeken daartoe, onder andere van poli tieke partijen. Het bestuur meende de commissie te moe ten opheffen omdat burgemees ter en wethouders geen prijs stelden op hun inspraak. Het werk zal nu toch worden doorgezet volgens het zelfde principe, hoewel de wijze waar op de commissie haar doel wil bereiken veranderd zal worden. In een circulaire aan donateurs en sympathisanten zegt het be stuur: ,,De wijze waarop wij in de toekomst ons doel hopen te bereiken, is alle voorkomende zaken voor te leggen aan de ge meenteraad. Dit zal tevens etn testcase zijn in verband met de gedane beloften van de politie ke partijen". Het betekent in feite dat de commissie met meer via burgemeester en wet houders wil werken maar recht streeks de gemeenteraad zal in schakelen. Vlaardingen Van 30 april tot en met 5 mei, met uitzondering van 4 mei (dodenherdenking) zijn de horecabedrijven tot 2 uur 's nachts open. Herv. kerk. Grote Kerk 10.00 uur: Ds B. A. Koek, dienst van Schrift en Tafel.; 17.00 uur: Ds G. H. van Kooten. Delft. Bethelkerk 10.00 uur: Ds. J. G. Jansen. H. doop. Opstandingskerk 10.00 uur: Ds. L. van der Burg, Utrecht, 9.00 uur: ds. D. J. Spaling. Utrecht, 19.00 uur: Ds D. J. Spaling. Vredeskerk 10.00 uur: Ds J. W. Zimmerman. Gereformeerde kerk: Oosterkerk 10.00 uur: Ds. H. M. Ploeger, 4.30 uur: Ds. J. C. van Veen. Kethel ,,De Ark" 9.00 en 10.30 uur: Ds J. C. v. Veen; 5.00 uur Ds. J. J. Banga. Magnalia Dei Kerk 10.00 uur: Ds. C. v. Zuylen; 4.30 uur Ds. C. v. Zuylen. ,De Goede Haven" 10.00 uur: Ds. K. H. Schuring; 5.00 uur Ds. H. M. Ploeger. Julianakerk 10.00 uur: Ds. J. Banga; 5.00 uur Ds. K. H. Schu ring. Ned. Prot. Bond 10.30 uur: Ds. A. D. Klaassen. Ev. Luth. kerk 10.00 uur; Ds. A. Sternhart. Ned. Herv. Geref. Evang. 10.00 uur: Irene Dr. H. Goedhart, Delfshaven, 5 uur Grote Kerk Ds. G. H. van Kooten. Het plan om op de Markt een sier bestrating aan te brengen en verkeersmaatregelen te nemen om de Markt grotendeels vrij te maken van rijdend verkeer, zal gerealiseerd kunnen wor den nu binnenkort wordt be gonnen aan de sierbestrating in de Brede Havenstraat, de Dayer en de Zomerstraat een verbrede rijbaan krijgen. Zodra deze werken zijn afgerond kan de Markt voor doorgaand verkeer worden afgesloten. Rij dend verkeer zal men daarna nog aantreffen voor wat betreft vrachtvervoer naar bedrijven aldaar en personenvervoer rich ting stadhuis (trouwstoeten). Het verkeer uit het westen kan via de Maassluissedijk op de Markt komen en het verkeer uit de richting Westhavenkade kan door de Bredesteeg, die in één richting open blijft. B. en w. willen in de nieuwe situatie het plein een beter aanzien geven door sierbestrating te laten aan leggen. Rondom zal een ver hoogd trottoir van graniet keitjes worden aangebracht die beter in de stijl van de Markt passen dan trottoirtegels. Op Bevrijdingsdag zullen drie parachutisten ter inleiding van een feestprogramma op het Veerplein om kwart voor tien 's morgens een landing maken op de speelweide van het Oranjepark. Daarna zullen ze in optocht met muziekkorp sen en de gymnastiekvereniging Leonidas-Dovido naar het Veer plein gaan en de burgemeester daar een „origineel blik bevrij dingsrantsoenen" aanbieden. Het feestprogramma dat daarna volgt, bestaat uit een optreden van het tamboer- en trompetter korps De Pijpers, een bevrij dingsestafette uit Wageningen, die het bevrijdingsvuur zal ont steken, gymnastiekdemonstra- ties en een wagenspel. In de grote tent aan de Kethelweg zal om 10 uur 's morgens een jongerenfestival worden ge opend, dat gratis toegankelijk is tot diep in de nacht. Eén en ander zal afgsloten worden met een bevrijdingsbal in de Har monie en een vuurwerk op een terrein aan de Buijs Ballotlaan. SCHIEDAMSCHE COURANT tevens bijkantoor Rottcrdamsch Nieuwsblad Broersvest 3 Administratie en abonnementen telefoon 268091 Redactie: telefoon 262566 Klachtendienst: telefoon 261773 van 18.3020 uur, Van Maanenstraat 35 zaterdag van 1719 uur. Deze krant wordt uitgegeven door de Sjjtlioff Pers NV. ZATERDAG ARCADE, ZONDAG ARCADE, TIVOLI, MAANDAG IRENE, DORPSKERK KETHEL, STADHUIS, WOENSDAG ARCADE, TENTOONSTELLINGEN STEDELIJK MUSEUM, GALERIE DE GRAAF, WEEKFILM PASSAGE THEATER, PASSAGE THEATER, 20 uur: Feestavond Algemene 20 uur: Instuif. 20 uur: Red House Disco-bal. EHBO, 20 uur: Bijeenkomst KNMTP 20 uur: „Open House" orgelbesBelm. door Aad van der Hoeven. 20 uur: Gemeenteraad. 20 uur: Studievrienden. tot 10 mei: Space Dimensions (ruimte i projekten Coen Wilderom, Peter Lowp Colin Jones, John Law). van 25 april tot 15 mei: Jan Verio,, tekeningen. 23 t/m 29 april: „Bezeten", 18 j Weekdagen 14 uur en 20.15 uur. z'ater dag 14 uur, 19 uur en 21.15 uur. Zonda? 16.15 uur, 19 uur en 21.15 uur. 1 26 april 14. uur: „Drie kleine detec tives", a.l. NIEUWE WEGEN 21 ,Je hebt wel veel gemist, Her man. Dominee Zijlma heeft heerlijk gesproken". Maar daar bleef het dan ook bij. Nochtans, in de langzamerhand zich verhuiselijkende kring mama, de theetafel naast zich, schonk zelf in. Suus had 'n bor duurwerkje voor de dag ge haald zweemde nog iets van spanning, was 'n zoeken naar de rechte toon, naar 'n aflei ding, waardoor die spanning geleidelijk onvoelbaar worden 2HS3 KANTOOR SCHIEDAM vraagt voor directe uit zending naar bij haar be kende bedrijven ned. en/of moderne talen, voor hele dagen. ned. en/of moderne talen, voor hele dagen. per medio mei min. leeftijd 21 jaar, in bezit van rijbewijs B-E. Elke vrijdag uitbetaling per kas, bank of giro. Volledige sociale verzeke ring. U bent iedere dag voor vrijblijvende inlich tingen van 9.0017.00 uur welkom. Op ons kantoor ontmoet u mej. Brand, afdelings leidster. Hoogstraat 198. Tel. 260844. de grootste uitzendorganisatie voor iedereen. TIEN JAAR OP DE BRES voor de belangen van zijn uitzendkrachten. a. met de hoogst toelaat bare honoraria. b. met snelle herplaatsin gen. c. met een uniek spaar systeem 2 rente per maand d. met de grootste vakken nis voor de juiste inde ling en goede plaatsing van zijn uitzendkrachten. e. met een kosteloos abon nement op het unieke informatieve blad voor uitzendkrachten Tem po-Team Nieuws X. met gelegenheid tot kos teloos adverteren voor uitzendkrachten in ons Tempo-Team Nieuws. g. met snelle uitbetaling per kas, bank oX giro maandag beginnen, vrij dag geld h. met eigen centraal kan toor voor de verzorging van alle sociale voorzie ningen en informaties daarover Hoogstraat 198 Schiedam i. met talloze open plaat sen voor kantoorkrach ten, en evenzeer voor industriële krachten. j. tnet vriendelijk en har telijk personeel waar u voelt dat u welkom bent. k. als een gemeente, wijk of straat u niet lijkt, dan krijgt u de keuze uit tientallen andere moge lijkheden. Loop eens binnen bij een van de Tempo-Team kan toren. Bekijk de Tempo-Team ad vertenties, die u iedere zaterdag hier kunt vinden. Inderdaad is een nieuwe naam, maar met 20 kantoren in Neder land en een gevestigde reputatie. zou en verdwijnen, 'n Trage ge- sprekswisseling verkwijnde en leefde dan opeens te geani meerd weer op. Ze praatten over de tobbende grootvader in de stellige hoop, dat hij wel weer op zou knappen, als het voorjaar maar eerst weer in het land was en ook over Ja cobs gaan naar Rotterdam maar zonder veel afkeuring, met spijtige verwondering veeleer Toen, opeens in het zeurderige, waarschuwend belgerinkel van viel nijdig-fel, snauw-kort het de telefoon. „Hé" zei mama verwachtingsvol, 't zou me niet verwonderen, dat is meneer Meerhold dat is zijn manier van opbellen. „Suus zou jij dan maar niet naar de telefoon gaan?" zei Emmy in onbedwingbare plaaglust. Even donkerde Suus' wang, het meisje boog zich wat dieper over haar borduurwerk, maar bleef zitten, zweeg. Leyter echter was al opgekomen, 't Kon ook wel voor zaken zijn, dacht hij en ging naar het klei ne spreekkamertje, waar het toestel hing. En uit de brokstukken telefoonge sprek, joviaal-luid dat het galmde door de holle marme ren gang en in de nabije huis kamer woordelijk verstaanbaar was, begrepen de anderen, dat het werkelijk Henri Meerhold was, die opgebeld had en ook, dat hij iets aanbood, wat papa lachend eerst afsloeg „nee, kerel, heus, doe dat nou niet, zegjij als gast, 't gaat waarachtig niet we mógen dat niet accepteren eigenlijk je maakt ons verlegen," hoorden ze hem bezwaren ma ken maar tenslotte, zich ge wonnen gevend, dankbaar scheen te aanvaarden. Doch terug gekomen en di rect met vragen overstelpt, bracht Leyter het gesprek enigszins aarzelend over, alsof hij achteraf toch 'n beetje spijt had van dat aanvaarden: „Verbeeldt je, Meerhold stuurt ons verse kreeftHij be weert, dat ie ze zelf cadeau heeft gekregen, maar nou niet weet, wat ie er in z'n eentje mee moet aanvangenOf wij er wat op tegen hadden om ze met vereende krachten te verorberen vanavond, vroeg-t- ie". „Hè, welnee", zei mama gretig, verrast, „wat zouden we daar op tegen kunnen hebben? Ik vin 't vreselijk aardig, erg attentVind jij 't ook niet vreselijk attent, man?" „Ja ja welja zeker natuurlijk 't is heel aardig", beaamde Leyter weifelend. Als gastheer voelde hij toch wel vage bezwaren. „Enne 't mooi ste is wij hoeven voor niets te zorgenhij heeft ze door de kok op laten maken Te gen 'n uur of tien zou de schotel bezorgd worden. Of dat goed was Ik heb maar gezegd van ja". „Zo", zei Laurens droogjes, ,,onze weldoener doet geen half werk". En mama, dit als 'n prijzing opvattend, ging er op door; ja, ja dat was nou zo Waarom, begon Emmy opgewoa- in tam-lieve gesprekken tevo ren vergeefs hadden getracht en, als met telkens krachtiger oplaaiinkjes, flikkerde de ani mo op, om de avond van 'n knusse feestelijkheid te doen zijn en al grandiozer werden de plannen. echt iets a la Meerhold.. daar proefde je Meerhold uit om ie mand op discrete wijze 'n ge noegen te doen En in haar opgetogenheid viel ze voortdurend in herhaling, Hen riet, kwamen die zinnetjes te rug als 'n refrein. „Nou moest jij er 'n glaasje champagne bij schenken," kwam ze ook opeens op de ge dachte, om zich van hun kant niet onbetuigd te laten, „ja man, daar moest jij nou eens- op tracteren, hè". Hermans wenkbrauwen trokken fronsend omlaag; weerzinnig plukte hij in z'n baard. „Ik moet je eerlijk zeggen, ik wou dat restant je champagne, dat nog in de kelder ligt, voor 'n feestelijker gelegenheid be waren". ,,'t Is maar 'n aardigheid. Aan twee flessen hebben we immers genoeg", drong Henriet aan. Maar Leyter verschoof de beslis sing naar het eind van de avond, wou het van de stem ming af laten hangen; goed hoor, hij zou nog wel eens kij ken. En intussen overwoog hij, of hij dan in 's hemels naam maar niet eens royaal zou zijn, al was 't toch eigenlijk al te gek, dat hij dit rampjaar met champagne ging besluiten. Van Terwijl die twee daar overlegden- de Moët et Chandon, die over- Laurens op aanwijzing van z'n gebleven was van z'n zilveren bruiloft, nu twee jaar geleden bijna 'n fles of acht was er nog wel van kon hij mis schien wel een paar flessen missen, ofschoon hij ze veilig had weggesloten met het oog op de viering van andere feesten in de naaste toekomst Suus' verloving naar alle waar schijnlijkheid. Ja, tegenover die attentie van Meerhold kon 't wel niet anders of hij moest ook uit z'n slof schieten. den te betogen, waarom zoudin ze er niet 'n klein soupeetje van maken nu de hoofdschotel, bui ten bezwaar van pa's schatkist en ma's provisiekast er was? O, als ma haar d'r gang maar 'ns wou laten gaan En onder gescherts en geplaag somde ze het menu op; eerst bouillon en tasse, dat kon, want de soep voor de volgende dag stond te trekken, dan de ra gout-broodjes, die papa besteld had, dan de kreef: homard frais ,,Ik geloof waarachtig, dat ze 't klaar speelt", lachte papa, aan gestoken door haar geestdrift. „O, u zult er van op kijken", be loofde ze enthousiast. En ook Suus ondersteunde haar plan. Zij zou helpen de tafel in orde brengen; 't was juist leuk zo'n soupeetje a 1' improviste. Eindelijk; nu goed, stemde mama toe, de meisjes moesten dan maar 'ns laten zien wat ze konden en met 'n enigszins plechtige ernst overhandigde ze Suus de sleutel van de provisie kast. Opgewonden stormde Emmy to® naar de eetkamer, waarheen Suus haar met haar kalme gra tie volgde. Met verbaasde ontstemming ech ter had Laurens mama aange keken, toen ze met dat voorstel voor de dag kwam, doch na de halve toestemming van z'n va der was hij weer achter z'n krant weggedoken, z'n gedach ten broeiend over die vreemde inconsequentie Hoe was 't. toch gods-ter-wereld mogelijk van mama, wat 'n idiotisme nou weer klagen over slech te tijden, praten van zuinig zijn en toch champagne willen drin ken. En natuurlijk gaf pa toe ten leste, zo ging 't immers altijd en dan morgen weer pruttelen, dat 't huishouden zo duur was Evenwel, onder de anderen was een ontspanning in zeggen en denken gekomen, waarnaar ze vader 'n kistje betere sigar® haalde uit de zorgvuldig ges'°" ten kast, waar de keuken- schoorsteen langs liep en waar in, vanwege de droogte, de si- garenvoorraad werd geborgen- gebruikte Henriet dit mom®' van hun samen-alleen-zijn haar man toe te vertrouwen: ze geloofde heus, dat Suus Wj toch meer om Henri MeeriwM ging geven. Ze kon dat aan ar les zo merken. Nu weer aa» haar instemming met En®? plan. Want eigenlijk was da zo niets voor Suus; zelden sta'» ze 'n hand uit voor huishoude lijke dingen en nu zo in «eI,s- „Hum zo", deed Leyter naden kend. „Enfin ik had dat we verwachtJe wil natuurlij niet influenceren hè maa wat het financiële gedeelte j> treft, zou ze bijna geen bet huwelijk kunnen doen eigenlijk, ik weet op z'n gedra- ook niets aan te merken want dat z'n vader... 3a" nou ja „Ik hou haar dikwijls voor", zei Henriet. „En wat antwoordt ze dan' ste Herman nieuwsgierig. v' vor-

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1970 | | pagina 2