KWART - FINALES EUROPACUP I reisbureau GROENEVELD as Inbraak in winkel Woningdienst helpt gehandicapten aan aangepaste huizen Johan blijft Steef 'n neuslengte voor Erkenning voor De Stoof RUIMTE VAN CIRCA 50-100 a Helkoraalstrand .jfg MEDEWERKEND VOORMAN in draaierij gevraagd Arsenal-Ajax Benfica-Feyenoord WATERWEGAGENDA ALARMNUMMERS John Masters Carnaval bij SRB Koffie-actie in Schiedam Inbreker op heterdaad betrapt Herbestrating Buitenkavenweg deze week in uitvoering Gebroeders Kijrte betivislen Molencross Te huur gevraagd in Schiedam Te koop Schiedam-centrum 430 m 2 bedrijfsruimte 100 m 2 kantoor J. A. Ooms Zn. B.V. POPPEZIJN PRACHTIG BEKLEDE TRAP!! METTAPIS0N OFTAPIFLEX LONDEN 22 MAART 1972 175.— 245— 295— LISSABON 22 MAART 1972 SCHIEDAMSTHE COURANT DINSDAG 8 FEBRUARI 1972 Hij zei: „We hebben in Cham- bal al twaalf radjah's die de soevereiniteit van de Nawab graag erkennen en al deze twaalf en hun. voorvaderen hebben hun landen lange tijd zonder bemoeienis van ande- ren geregeerd, alleen onder worpen aan de orders van Zij ne Hoogheid in zaken van al* »-genteer belang. ik geloof dat het niet zo moeilijk kan zijn om Dip Rao Rawan ie overtuigen dat hij beter de dertiende radja kan word es dan totaal le verd\ -jnen". Ik was bet er mee eens, terwijB ik in stilte bedacht dat die kleine staten zoals Kishanpur en Konpara waarschijnlijk in de ogen van Chambal waarde loos waren. Als ze konden worden overgehaald om zich bij Chambal te voegen, of als men zelfs maar trachtte dit te doen, zou het Indische goever- nemenl het er beslist niet bij laten zitten- Maar het zou al z'n krachten moeten aanwen den om 2e terug in het gareel te brengen en het zou ze moei lijk vallen om tegelijkertijd met Chambal af te rekenen. Natuurlijk, als de fusies kónden worden bewerkstelligd, des te beter. Als ik me met Kishan pur zou inlaten, zou ik St'i'rt- tra ontmoeten. Hussein stond op. „Ik heb niet veel meer te zeggen, kolonel. Ik laat u nu alleen om er eens over na te denken; ik hoop dat u mij binnen, achtenveer tig uur uw beslissing wilt la ten weten. IX kunt me vinden in Chambal House, New Del hi". Hij keek me recht aan en de doordringende zwarte oogjes schitterden bijna. ,,Ik geloof dat u, net als ik, een zwak voor dit land hebt- Ik biedu een positie aan die voor de toekomst van minstens even groot belang is als welke andere post ook die u in het verleden hebt bekleed. liets waarvoor je kunt vechten. Wanneer we later onze onaf hankelijkheid hebben verwor ven, zal er een plaats voor u verzekerd zijn met nog ho gere beloningen in zaken of regering, wat u maar wilt. Wij zullen u nodig hebben". Hij liep de eur uit. Zolang hij er was, had ik mijn gevoelens in bedwang gehouden, maar nu liet ik mijn gedachten de vrije loop. Ik merkte dat het moe ras was verdwenen. Ik kon mijn benen wser bewegen. Toen begon ik de dingen weer scherp te rien. 3k had Iets te doen, had weer een doel. Een warm gevoel doorstroomde mij er was iemard die mij nodig had. En dan was er ook de sensatie van bevredigde wraakgevoe lens. Die verrekte Indiërs hadden me gepest tot en met, en gedacht dat ze me hulpe loos en onschadelijk hadden gemaakt. Ze zouden er spijt van hebben! Ik stond op, terwijl een vrolijk gevoel zich van me meester maakte en alle andere emo ties verdrong. Ik dacht aan wat er volbracht moest wor den. Was dat niet precies de samenvatting van al mijn ge dachten op die vreselijke dag in de Pattan Herberg, toen ik mezelf afvroeg wat we ge daan hadden door het oude In dia, dat mijn voorvaderen ge sticht hadden, te vernietigen en over te leveren aan een middelmatigheid van de erg ste soort? Er werd mij hier een kans geboden in plaats van te vernietigen. Na een paar minuten schoot me de ei genlijke vraag weer te bin nen, bijna als een bijkomstige gedachte. Ik twijfelde in het geheel niet. Ik zou de taak op mij nemen en alles doen wat in mijn vermogen lag om Chambal vrij te maken, onaf hankelijk. En bovenal: In disch. En ik zou Sumitra ont moeten. Ik was diep in slaap toen Ratan- bir tegen middernacht terug keerde, dronken. Hij vertelde me al zwaaiend en wippend en saluerend dat hij had ken nis gemaakt met de bewakers van de Bank. De man die de avonddienst had was een Bu- rahoki van hetzelfde stamon- derdeel als hijzelf; zij waren zelfs in de verte familie van elkaar en hij was een. naik ge* weest in het achte Gurkha-rv- giment. wordt vervolgd Schiedam De feestcom missie van de Schiedam- se Reddingsbrigade orga niseert voor de leden een groot carnavalsfeest, te houden in de zaal van Christelijke Sociale Be langen op vrijdag 25 fe bruari. Onder het motto: ,,Duik erin-Duik eruit" belooft het een feest te worden van vrolijkheid en jolijt met als gangma ker Prins Carnaval, uiter aard vergezeld van zijn raad van elf. Van alle be zoekers beslist boven de IS jaar verwacht de commissie dat zij zicb zullen steken in camavals- kledij, liefst door de dra gers zelf ontworpen en vervaardigd. Het is te verwachten, dat deze nieuwe loot aan de stam van plaatselijke camaval- vierders op deze avond voor een daverend festijn zal.weten te zorgen- Cóhledam Het afgelopen weekend is ingebroken bij de firma Verlinde op de Hoog* straat. De inbrekers hebben de winkel en het woonhuis doorzocht, uit een portefeuille stalen zij 500 en uit jassen en tasjes ƒ160. Zij zijn bin-; nengekomen via een poort aan de achterkant van het: huis en behoefden daarna al-j leen nog maar een niet afge- sloten achterdeur open te doen. Schiedam De werkgroep Zui delijk Afrïka-Schiedam heeft dit weekeinde actie gevoerd op de Hoogstraat. De demon stranten hebben vouwbladen uitgedeeld waarin de situatie in Angola is beschreven. Te vens droegen zij borden met opschriften als „Koffie voor Nederland, bloed van Angola" en „Laat Angola niet ster ven". Ook werd Informatie verstrekt over de koifieactie, die vrij dag is gestart. De actie heeft tot doe] de import van Angole se koffie te stoppen, omdat Portugal er volgens de actie- voerders, jaarlijks 13 miljoen gulden mee verdient. Schiedam In de nacht van zondag op maandag is bij een inbraak bij de distilleerderij „.Wïnes-spirits" aan het Raam een inbreker op heterdaad be trapt. Voorbijgangers ontdek ten een man in hel bedrijf en waarschuwden de politie. De onverlaat ging snel naar bul ten door de ruit die hij had stuk geslagen om binnen te komen, en verdween richting Korte Haven. Even later werd hij aangehouden. Het bleek de 41-jarige lasser J.A. uit Rot terdam te zijn. Commissie vergadert fechiedam De Commissie voor Opvanging en Begelei- «ding van Buitenlandse Werk nemers houdt donderdag 10 februari «en openbare verga dering in het stadhuis, die 's middags om vier uur be gint. bp de agenda, die zeven punten teitr staat onder andere a Is punt van discussie de organi satie van gecombineerde acti- viteiten voor buitenlandse werknemers en andere inwo ners van Schiedam. Voorts komt de evaluatie van de Rijnmondbijeenkomst ter sprake. Schiedam Het is tegenwoordig niet nodig, dat lichamelijk ge handicapten moeten leven in een woning, waar ze zich niet of nauwelijks kunnen bewegen, omdat de voorzieningen In de wo ningen niet afgestemd zijn op de behoeften van de inwoner. Dit onderwerp heeft de laatste jaren sterk de aandacht van de Sehiedamse gemeentelijke woningdienst, die, indien mogelijk, woningen aanpast aan de lichamelijke gesteldheid van de per» soon die er in komt te wonen. Uiteraard gebeurt dit in overlea met een medicus en een sociaal werkster. De Woningdienst neemt deze maatregel om de gehandicapten de kans te geven een zo'n zelfstandig mogelijk leven te lelden en ze zoveel mogelijk in hun eigen omgeving te laten. Dit is niet slechts een idee van de Woningdienst, maar de mentaliteit van de huidige maatschappij, die niet zonder meer iedereen in hok jes stopt, maar die de nadruk legt op zelfstandigheid, die voor gehandicapten niet of nauwelijks weggelegd zou zijn, wanneer ze zonder meer in een verzorgingstehuis zouden worden opgeno men. TIEN Tot nu toe heeft de Woningdienst ongeveer tien woningen aange past voor gehandicapten. In de meeste gevallen moesten de deuren verbreed worden, zodat een rolstoel er gemakkelijk doorheen kan. ook moesten de drempels verwijderd worden, Uit sommige doucheruimten werd het lavet weggehaald. In enkele woningen. Ikon men met enkele kleine veranderingen vol staan om het geschikt te maken voor 'n gehandicapten. De kos ten van het aanpassen van woningen lopen van bijna niets tot enkele duizenden guldens. Het aanpassen van woningen voor gehandicapten is overigens geen1 zaak van de Woningdienst alleen: de medicus, de maat schappelijk werkster en de huiseigenaar hebben de grootste vin ger in de pap, de Woningdienst voert in de te verbouwen wonin» gen de opdrachten, uit. Meestal is het zo, dat de Woningdienst zelf de huiseigenaar is, maar dan nog moeten de aanvragen van gehandicapten voor ver anderingen. in hun woning in overleg met verschillende deskun digen en instanties behandeld worden- Niet elke woning is ge schikt om aangepast te worden, daar komen voornamelijk bene denwoningen en woningen, die bereikbaar zijn door middel van een lift voor in aanmerking. AANVRAGEN De tot nu binnengekomen aanvragen bij de Woningdienst, zijn, voor zover het mogelijk was. behandeld. Er is geen wachtlijSw voor het aanpassen van woningen. Wanneer iemand een aan vraag heeft ingediend, maar de woning blijkt niet geschikt te zijn om te verbouwen, moet de aanvrager contact opnemen met het bureau Huisvesting, dat dan naar een huis zoekt, dat wel aangepast kan worden. Gehandicapten, die een aangepast huis willen hebben, moeten zich eerst met een maatschappelijk werkster in verbinding stel len, die meestal beter de weg weet bij de verschillende gemeen telijke instanties. Via de maatschappelijk werkster komt de aanvraag binnen bij de Woningdienst, die het verder afhandelen van de zaak coördineert. Bij het bouwen van. nieuwe woningen wil de gemeente voortaan direct rekening houden met de eventuele vestiging van gehandi capten, de woningen worden echter niet speciaal gereserveerd, omdat het aantal aanvragen voor een aangepaste woning nu ook weer niet zo groot is. Omdat men ernaar streeft, steeds ruimere woningen te bouwen, voldoen de nieuwste woningen al vanzelf aan de meeste eisen van een gehandicapte. Schiedam Deze week begint men met de herbestrating van een deel van de Builenhave«- weg, waarbij de gladde keien worden vervangen door beton, klinbers. Behalve de rijbanen wordt ook de kade langs het water onder handen genomen, evenals de aangrenzende weg gedeelten. De werkzaamhe den zullen, wanneer het weer mee zit, ongeveer zes weken duren. Met de herbestrating van de Buitenhavenweg is reeds in 1970 een. begin gemaakt, toen kreeg het gedeelte van de Bui- tenhavenweg bij de Koemarkt een beurt. Door geldgebrek 1b het werk toen gestaakt, nu gaat men verder met het res terende deel van de Buitenha venweg: ongeveer van het Nieuwsticht tot aan de Maas dijk. Gedurende de werkzaamheden wordt het doorgaande verkeer gestremd. Voor de aan de Buitenhavenweg gelegen be drijven is echter een regeling getroffen ora de moeilijkhe den zoveel mogelijk te beper ken. Het is niet te voorkomen, dat men gedurende de uitvoer van het werk het middenge deelte van de Buitenhavenweg niet kan gebruiken, zodat men de Buitenhavenweg via dezelfde route weer verlaten moet zoals men er is geko men. Het werk wordt begonnen ter hoogte van het Nieuwsticht. Het noordelijke deel 5s dan uitsluitend te bereiken via de Koemarkt en het zuidelijke deel via de Maasdijk. Met het vorderen van het werk in de richting van de Maasdijk zullen steeds meer adressen uitsluitend via de Koemarkt bereikbaar zijn. Alblasserdam Vlaardinger Johan Kijne heeft in Alblasserdam de jaarlijkse Molencross gewonnen. De lange afstandloper maakte er op het 6000 meter lange parcours een spannende race van, door zijn broer Steef met nauwelijks waarneembaar ver schil (0,2 seconde) te kloppen. Marathon-specialist Wtm Hol moest in de slotfase de gebroeders Kijne voor zich laten. Met vijftien seconden achterstand eindig de de Dordtse atleet als derde. De bekende crosser Dirk de Bruin moest met 39 seeconden achterstand genoegen nemen met de vierde plaats voor de Rotterdammer P. Fritz. De uitslagen: 1. Johan Kijne (Shell) 6000 meter in 27.06.6; 2. S. Kijne (Metro) 27.06.8; 3. W. Hol (Hercules) 27.21; 4. D, de Bruin (AVR) 27.45) 5. P. Fritz (Metro) 28.25; 6. G. Bloem (Her cules) 28.33; 7. C. Melger (Hercules) 29.13; 18. K. Melger (Her cules); 21. C. Weeda (Hercules); SO. C. Kleton (SHedrecht Sport). Jongens AB: 7. B. Broere, 2000 meter in 11.34.6; 2. J. Storm (VI,/ TC), 3. A. Kolders (Cliedrecht Sport). Jongens CD: 1. R. Kon (Typhoon) 1000 meter in 4,27.8; 2. B. AI- derliesten (AAA). Meisjes AB: 1, C. de Groot (Typhoon) 1000 meter in 5.35; 2. C. Bakker (Sliedrecht Sport). Bouwvergunningen VIaardingen B. en w. hebben bouwvergunning verleend aan: de heer C. A. van Een denburg voor het oprichten van een „Mavo"-garage bij de woning Mauritssingei 5, de N.V. Nieuwe Matex voor het oprichten van een weegbrug met laadstation op het terrein Koningin Wilhelminahaven, de heer ~W. A, M. Scholtes voor het vergroten en gedeel telijk veranderen van de wo ning en bakkerij aan de Cal- Ienburgstraat 94 tlm 100 en de heer P. J. Mosselman voor het verbouwen van de woning Groene weg 21. Vlaardlngen Wanneer de le den van de Culturele Raad ak koord gaan met het voorstel van het dagelijks bestuur zal sociëteit De Stoof in dc secties „beeldende kunst, kunstzinni ge vorming en vrije expres sie". „toneel" en „algemene vorming" worden vertegen woordigd. Nadat het verzoek van de sociëteit hiervoor was binnengekomen, heeft het da gelijks bestuur advies ge vraagd aan de verschillende secties van de Culturele Raad en aan de Stichting Jeugd- en Jongerenwerk i.o. Beide stem men gaarne in met vertegen woordiging van jeugdsociëtei- ten in de verschillende sec ties, mits de sociëteiten de be langstelling voor het onder werp „cultuur" in hun pro gramma tot uiting brengen. Wat De Stoof betreft vormde dit geen probleem. Op het terrein van de beeldende kunst orga niseert de sociëteit iedere maand in haar ruimte aan de Callenburgstraat 67 een ten toonstelling. De leden van De Stoof ontvangen als onderdeel van het maandblad Plus een beschrijving van de exposant en een toelichting op diens geëxposeerde werk. Ook de beslissing tót toelating tot de sectie „toneel" was niet moeilijk. Eind 1969 is als on derdeel van de sociëteit de jeugdtoneelgroep De Stoof op gericht. De algemene vor ming van de leden geschiedt door middel van filmvertonin gen, gespreks- en discussie avonden. Daarnaast heeft het informatieblad Plus een dui delijk vormend karakter. Het dagelijks bestuur van de Culturele Raad ziet de erken ning van De Stoof en. toelating tot verschillende secties als ondersteuning van een goede wisselwerking tussen jeugd en uitingen van de cultuur. Soort gelijke verzoeken van andere sociëteiten zullen op dezelfde •wijze worden behandeld. De Stichting Jeugd en Jongeren werk i.o. zal teikens moeten beoordelen in hoeverre de be langstelling voor het onder werp cultuur in de program ma's tot uitdrukking komt. leeftijd liefst 40 tot 50 jaar. Brieven bureau van dit blad no. 12690. welke geschikt moet zijn voor het uitdelen van kranten aan de bezorgers. Uw brieven worden gaarne tegemoet ge zien onder Postbus 348 te Schiedam. (parterre) met Dienstwoning: 6 kamers en douche. Het complex grenst aan 2 straten. Oplevering direkt. Koopsom; mow,— k.k. MAKELAARSKANTOOR Sehlestraat aï Rotterdam-4 - Telefoon 13.27.90 RIJWIELEN BROMFIETSEN r en alle REPARATIES Hoogstraat103.» tel. 26.75.52 NU OF NOOIT!!! U WILT BEN DIT KAN i i REEDS v.a. 145,— B. SCHILPEROORD Rotterdamsedjjjk 397 B - Tel. 26.95.84 Ook 's avonds. Showroom voor alle vooraanstaande MERKEN VLOERBEDEKKING. Dagvluchten Lenden Woensdag 22 maart 2-daagse vluchten Londen Woensdag 22 maart Donderdag 23 maart 3-daagse vluchten Londen Dinsdag 21 maart Woensdag 22 maart Donderdag 23 maart Speciale goedkope dagvlucht Lissabon Woensdag 22 maart235.— Dagvlucht Lissabon Woensdag 22 maart260— 2-daagse vluchten Lissabon Woensdag 22 maart Donderdag 23 maart 305— 3-daagse vluchten Lissabon Dinsdag - Woensdag - Donderdag350.— Hoogstr. 35, Schiedam Telefoon 010 - 26 65 58 5CHIEDAIYISE COURANT levens bijkantoor Rotterdamsch Nieuwsblad Broersvest 3 Administratie en abonnementen telefoon 26.80.91 Redactie: 26.25.56 Klachtendienst: telefoon 71.09.3S van 18—20 uur; zaterdag van 17—19 uur. Deze krant wordt uitgegeven door de Sijthoff Pers N.V. fóLflftRDHGEN VANDAAG Groen van prinslererlyceum. 19—20 uur: repetitie majoret tes Sursum Corda; 2ö22 uur: repetitie trompettisten Sursum Corda. Van Hogenaorpschool, 20 uur: stran dw erkgroepbijeenkcmist. KNNV. Zaal Mlddelhuyse, 13.45—19.45 uur: repetitie kinderkoor Holy; 20—22 uur: repetitie ge mengd koor Holy. Zaal Excelsior, 20—22 uur: re petitie mannenkoor Orpheus. Prof. Rutgersschool, 20—22 uur: repetitie Gloria Toonkunst koor. Rehobothkerk, 20 uur: ds. P. H. Quartei over „De ontgoddelijking van deze tijd" voor N.C.V.B. MORGEN De Heipaal, Reigerlaan, 8.45 12.15 uur: peuterspeelzaal, Goudsesingel S7a» 912 uur: peuterspeelzaal. Harmoniezaal, 14 uur: gepensio neerden gemeente. Kraanvogelschool, Kraanvogel laan 101, 19—20.30 uur: ge meentelijk inlichtingenbu reau. Parochiehuis, Hoogstraat 28, 20—22 uur: repetitie jongeren koor centrum-Vlaardingen. Politiebureau. Delftseveer 6, 2022 uur: cursus veilig ver keer. Albert Schweitzerschool, Delft seveer, 2022 uur: repetitie gemengd Rijnmondkoor. SCHIEDAM "j Brandweer, Hoflaan 13, telefoon J 343099. GG en GD, Hoflaan 7, telefoon 342541. Gemeentearchief, Plein Emaus 5, telefoon 342972. Gemeentelijke energie- en wa- terlei dings bedrü ven. Hoflaan 25, telefoon 354444. Gemeentelijk voorlichtingsbu reau, Veerplein 118, telefoon 342415. Gemeentelijk bureau voor huis- vesting, Hoogstraat 220, tel. 344544. Iteinigmgs- cn ontsmetiings- dienst, Hoflaan 3, telefoon 342212. Gemeentelijke sociale dienst. Fransenstraat 31, telefoon 350244. Woningbedrijf, Emaus 31, tele foon 350244. Gewestelijk Arbeidsbureau Nieuwe Waterweg, Noord, Van Süngelandtstraat 25, tele foon 705300. Stichting Hulp aan buitenlands* werknemers, Binnensingel 39, telefoon 351993. interkerkelijk bureau voor maatschappelijk werk, Em- mastraat 71, telefoon 351022. Stichting Centrale Hulpdienst, telefoon 340554. Actie Moeders voor Moeders, Boerhaavestraat 124, (elektm 346030. WV, Westhavehkade 12, tele- focn 348643. jongeren Advies Centrum, P.& Drossaartstraat 201, tel 344713. VANDAAG Arcade, Lange Haven 71, 19.30 uur: bijeenkomst Studievrien den. 19.30 uur: bestuursverg. Sint Eloy. 20 uur: resp. KSM „Qrpheus", 20 uur: bijeen komst Bond van Vogelliefheb bers. 20 uur: bestuursverg, KVP. Irene, Nieuwehaven 155, 20 uur: Verg. Chr. Onderwijs. Passage Theater, 20 uur: „De non. van Monza", 18 jaar. Lange Haven 102, 20-22 uur: openbare verkeerstheorieles- sen. MORGEN Stedelijk Museum, 10-17 uur* tentoonstelling Konfrontatïe VII. Passage Theater, 20 uur: „De non van Monza", 18 jaar. 14 uur: kindermatinee „Mak ker's triomf", alle rangen 2,50. Galerie Zwart-Wit, Dam 5, 9-18 uur: expositie Gijs J. Vos- kuyl, tekeningen en portretten in keramiek. BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Holyziekenhuis, Holysingel 3, Vlaardlngen, tel. 345666, 14— 14.20 uur 3c klas, 14—15 uur 2e klas Zondag 1415 uur alle klassen. Alle werkdagen 's avonds 1919.30 udr 3e klas, 19-20 uur 2e klas. Kinderafde ling 14—14.30 uur en 18—18.30 Gem. ziekenhuis Schiedam, Burgemeester Knappertlaan 25, tel. 269126. Zaal 13.30—14 uur en 1919.30 uur. Klas 13.3015 uur en 1920.30 uur. Kraamafdeling 13.30-14,30 uur en 1919.30 uur, Dr. Noletstichting, Stadhouders laan 98, Schiedam, tel. 260080. Derde klas 13.30—14 uur en 1919,30 uur, tweede klas 13.30-14.30 uur en 19-20 uur, le klas 12.30-14 u. en 19-20 uur. Kinder afdeling zondag, dins dag, woensdag, vrijdag en za terdag 13.30—14 uur en maan dag en donderdag 18-18.30 uur. U BELTIN SCHIEDAM Politie, Lange Nieuwstraat 55, tel. 269333. Brandweer, Singel 81a, tel 269123. GG en^GD, Tuinlaan 80j telefooa 2692S0. Gemeentearchief, Oude Kerkhof 5, telefoon 266727. Gemeentelijke technische be drijven, Dwarsstraat 42, tele foon 264S80. Gemeentelijk bureau voor huis vesting, Westmolenstraat 26, telefoon 267756. Gemeentelijk Voorlichtingsbu reau, Nieuwstraat 26, telefoon -269051, toestel 174. Rei -igings- en ontsmettings- dienst, Buitenhavenwsg 154, telefoon 264895. VVV, Proveniershuis, Over- schiesestraat 1* tel. 266000. Gemeentelijke Sociale Dienst, Broersveld 142, tel. 264816. Actie moeders voor moeders, Diepenbrockstraat 8, tel 702646. Woningdienst, Lange Haven 145, tel. 269375. U SELT If! MAASSLUIS ÜBELT IN VLAARDINGEM Politie, Delftseveer 6, telefoon 342355. Politie VVV, Zuiddijk 11, telefoon 3339 Westlandseweg, telefoon 3444. Gemeentebedrijven, gas, water en electriciteit, Havenstraat 2, telefoon 2117. Gemeentelijke sociale dienst, J. Troeïstraweg 4, telefoon 2700. Woningstichting Woningbeheer, Zuiddijk 78, telefoon 8111. [EXPOSITIES IN j MAASSLUIS Gemeentemuseum, Zuiddijk 15» tentoonstelling van schilderij en, aquarellen en wandkleden van Carla en Cor Koppend- Expositie tot 28 februari, ge opend van dinsdag tot en met zondag van 2 tot 5 en dinsdag* avond van 7 tot 9. SCHIEDAM Politie: 264666, brandweer: 269123, GG en GDi 1 'Apotheek voor avond- en nachtdienst; na 17.30 uur, tel 264918, VLAARDINGEN Politie, brandweer en GG en GD: 344444. Apotheek voor avond- en nachtdienst: Delta-apotheek»} Flor Is de Vjjfdelaan 112, tel.: 34 88 88. MAASSLUIS Apotheek voor avond- en nachtdienst: Rijnmond, Mozart* laan 1, tel.: 2209.t Politie, brandweer en GG en GD: 3333. 1 MAASLAND Politie: 2375, brandweer 2326, GG en GD: 2639. HOEK VAN HOLLAND Politie: 2133, brandweer 2345, GG en GD: 2133. RIJNMOND Meld- en Regelkamer, klachten vuile lucht en Irriterend geluid, telefoon 150.000.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1972 | | pagina 2