Korfbal toernooi stijl nieuwe voor Inschrijven het school- voetbaltoernooi LASSERS MTEÜHS Maassluise Geuzen toch naar Den Briel Weinig belangstelling voor geslaagde filmavond van NRV S3 WATERWEGAGENDA WANNEER KOMT U ONZE MANIA PROEFRIJDEN? ALARMNUMMERS Het koraalshand John Masters Autowrakken opgehaald Kerkdiensten STUDENTEN CONGRESSEREN Keet afgebrand fUBecnra FABRIEK VAN LANDBOUWMACHINES C. VAN DER LELY N.V. y (sporlieve prestaties voor u en uw gezin) PIETERSEN CO. SCHIEDAM N.V. wi SCHIEDAMSCHE COURANT ZATERDAG 25 MAAKT 1972 128 De op handen zijnde zeken waren ongelukki gerwijze wat gecompliceer der. Gokal en ik hurkten op het vlL>rkIeed, tegenover de Prins. De ouwe jongen, liet het mondstuk van de waterpijp rondgaan. Ik begon te onder handelen- Ik ben nu vergeten wat het probleem was, behal ve dat het drie maanden gele den door een jongere kapitein had moeten worden opgelost. Nu waren het een generaal, een luitenant-generaal en een brigadier, die er zich een uur lang in vast beten. We ruzie den en beuzelden maar door. De wolk van rook uit de wa terpijp werd dikker en fijne zweetdruppeltjes parelden op het naakte torso van het meis je. Vervolgens moesten we een nieuwe officier van. admi nistratie aanstellen voor de guerrillas. X was niet geschikt, want hij was al verantwoorde lijk voor de inkoop van vlees een winstgevend baantje, Y had op de teen getrapt van de moeder van de nicht van de oud-oom van de Nawab op een receptie in 1896. Hij niet, Allah verhoedde het!.. De eeuwen omringden me, niet de een na de ander, maar alle tegelijkertijd, in een schrikaanjagende stortvloed. Ik was De Boigne, de kaken opeengeklemd, trachtend Scindia te overtuigen dat als hij zijn vete met Holkar niet bijlegde, zij beiden zouden worden verzwolgen door de Peshwa. Ik voelde me als Du plex, die zat te luisteren naar kibbelende Maharadjahs, ter wijl Clive oprukte. Ik was een eenzame Amir van Sind, die, terwijl Napier zijn troepen tot slagorde bracht, naar een tent vol met verstijf de despoten riep: ,,De Engel sen, ze komen er aan! De ge disciplineerde combinatie van intrigue, diplomatie en brute macht ging van de nadere zij de uit, daar bij Max en Roy en Nehru. Zij waren de War ren Hastings, Stringer, Law rence en Eyre Cote; ik, die hier op dit tapijt gehurkt zat, was het oude, vrije en chaoti sche India... We werden het eens over een naam. volgende probleem. De arme, oude Afif sloot zijn ogen van vermoeid heid. We bezorgden hem hoofdpijn, Gokal zette zijn standpunt uiteen, ik het mij ne.... Ruzie, ru2ie en nog eens ruzie. Ik had, in feite, bij het eerste probleem gewonnen, en ik wist dat de Opperbevelheb ber in deze Gokal zijn zin zou geven, wat hij ook deed. Militaire politie om het verkeer te regelen. Er waren er niet genoeg. Er behoorden er ge noeg te zijn.. Er moest iets gedaan worden.. Wat? Twee uur later stonden Gokal en ik op. Afif bleef gehurkt zitten, zijn leeftijd was hem heel erg aan. te zien. Een chu» prassy schoot schuchter naar binnen met een code-bericht in zijn hand en overhandigde het hem. Hij tastte in het rond naar zijn bril. Het meisje vond hem en reikte het m aan. Hij zette zijn bril op en las het telegram. Toen las hij het weer, nu hard op. Tanks, vrachtwagens en infanterie in opmars van Bhowani naar Bijoli... Gede codeerd om 11.30 v.m Waarom werd me dat niet eerder bezorgd? zei hij knor rig. Prins, jammerde de chupras sy u was in conferentie. Uw orders,.. Het was een strikte regel, dat was waar. Niemand mocht de Prins storen wan neer hij hier binnen was met het meisje en de waterpijp. Het was nu twee uur en ik stierf zo ongeveer van de hon ger. U brengt dus uw troepen in beweging? zei de Prins. Gokal krabde zijn kin. We zouden misschien eerst Zijne Hoogheid moeten inlichten...? We kunnen hem vóór van avond niet bereiken, mengde ik me er in Hij is de hele dag gaan jagen met de Maha- radja, in Maragan, We heb ben zijn handtekening, voor het geval dat we zo'n soort in formatie zouden krijgen. Gokal zei: Het is een grotê beslissing om te nemen zon der dat Zijne Hoogheid er van afweet. Actie zou het oorlogs gevaar kunnen vergroten. Ik zed: Sir, werkeloos toezien zou enkele executies kunnen verhaasten. Ik salueerde en liep naar bulten. (wordt vervolgd) Maassluis Hoewel het er eerst niet erg naar uitzag, zul len de Maasluïse Geuzen van Sociëteit Nil Desperandum hun traditionele tocht naar Den Briel, zoals gisteren nog gemeld, toch gaan volbren gen. De reis (de eerste werd vijf jaar geleden gemaakt) is langzamerhand uitgegroeid tot een niet meer weg te den ken manifestatie voor zowel de MaassJuizers als voor de Briellenaren. Wanneer op 1 april de feesten in Den Briel aan de gang zijn, zitten al vele Briellenaren hoopvol uit te zien naar de komst van de vloot uit Maas sluis. Deze komst zal dit jaar niet op dé dag, 1 april, plaats vinden. Door verschillende omstandigheden heeft het geuzencommando besloten de Brielse geuzen de kans te ge ven zich te herstellen van de gevechten vóór en op 1 april, zodat men de CJV-groep NU Desperandum op tweede paasdag 3 april, op waardige wijze kan ontvangen. Zoals ieder jaar, zal er ook nu een aandenken voor de Briel se burgerij worden meegeno men. "Vorig jaar werd een prachtig Delfsblauw bord aan de burgemeester aangeboden, waarop het wapen van Maas sluis en het wapen van Den Briel waren afgebeeld, alsme de het teken van Sociëteit Nil Desperandum. Dit jaar gaan de Brielvaarders met een oor konde, die zij ondertekend meekrijgen van de Schout en Schepenen van Maesland- sluys Verwacht wordt, dat zij van de autoriteiten van Den Briel 'n aandenken terugkrij gen, dat dan weer 's avonds aan de burgemeester van Maassluis zal worden aange boden. Om negen uur in de morgen wordt het schot van vertrek gegeven voor de vesting Sursum Corda, aan de Pena- coliuslaan. Een peloton van 21 man, met daarachter voetvolk van omstreeks 60 man, mar ch eert via Zuiddijk, de Ha ven Koepaardbrug naar de buitenhaven. Dit gaat natuur lijk niet geruisloos. Met ka nongebulder zal de Maasslui se bevolking uit haar bed wor den geschoten om dit schouw- spel te gaan zien. Nadat ie dereen is ingescheept, zal om half tien de vloot de Water weg op varen. Deze „gevaar lijke" vloot bestaat uit het slagschip Scheepmaker l, het troepentransportschip Diana en welgeteld vijf stormsloe- pen. De eerste slag die zij gaan leve ren zal de beruchte slag tegen de Hartelsluis zijn. Dat dit oen zware strijd is, is al vele malen gebleken, in 1970 boden de Spanjaarden veel tegen stand bij de brug nabij de Hartelsluis. Vorig jaar was het de sluis zelf die zich voor de Maassluise Geuzen niet wilde overgeven. Zelfs na een flink schot van, het kanon, gin gen de deuren niet open. Hier na werd besloten de sluis te rammen. De vloot is nu wat zwaai der bewapend en men hoopt op een spoedige overga ve van de Spanjaarden. De landing in Den Briel is ge pland om 1 uur in de Brielse Haven. Terwijl de vloot zal binnenvaren zal het Brielse slagschip, Admiraal in de ha ven rondvaren en een gevecht voeren met de Maassluise vloot. Deze slag wordt natuur lijk gewonnen. Na de strijd zal onze eigen veerman Cop- pelstoek (in lijve de Brielle- naar Cock Smit) de bevelheb ber van de CJV'ers naar de Admiraal roeien. Deze zal dan een proclamatie aflezen en de overgave van Den Briel laten tekenen. Aan het Maerland zal intussen een groot leger klaarstaan om de Maasslui- zers te begeleiden naar het stadhuis, alwaar de oorkonde van Maeslandsluys zal wor den overhandigd. Dm ongeveer half zeven zal Nil Desperandum na een glorieu ze triomftocht de thuishaven weer binnenvaren, waarna een mars wordt gehouden naar de burgemeesterswo ning. Hier zal dan de attentie van Den Briel aan de burge meester worden aangeboden. Vlaardingen Op een avond belegd door de Ned. Reïsverenï- ging werden vier films gedraaid. Deze waren opgenomen door de filmdienst van de Shell, hadden een zeer gevarieerd ka rakter en waren van uitstekende kwaliteit. In zo'n geval mag men op een volle zaal rekenen. Het tegenovergestelde was waar. De vlce-voorzitter jhr. F, Teöïng van Berkhout sprak zijn teleurstelling hierover uit en excuseerde zich bij de operator, de heer Devilee, omdat hij zich zoveel moeite moest getroosten voor zo'rt klein publiek. Dc heer Devilee nam dit echter zeer sportief op en ook nu weer bleek, gezien het niveau van de films, hoe ongelijk de thuisblijvers hadden. Zeer wetenswaardig was de eer ste film over het boren en winnen van de olie en het aardgas. Als de motor draait of het vlammetje brandt, rea liseert men rich zelden dit enorme voorspel! Wat er alle maal kwam kijken eer de onbedwingbare" Zambes-ie, een van 's werelds grootste ri- vieren van de Karibastuw in Rhodesië was voorzien, toon de de volgende film. Woudreu zen moesten vallen, moeras sen bevaren en doorwaad, tal loze dieren namen in paniek de vlucht. De operatie Noach liet zien hoe men met „de Ark" deze beesten in veilig heid bracht om ze vervolgens naar de natuur terug te bren gen. Van. een heel ander karakter was de aanpak van de verou derde landbouwmethoden in Toscane. Een inheemse „landbouwdokter" won ten slotte het pleit. De gloednieuwe film, opgeno men in Frankrijk: „Morgen begint de vakantie" zou een leder, die per auto de weg op gaat moeten zien en ter harte nemen. Een echtpaar met twee kinderen, dat precies doet wat men doen moet, komt ook nog voor verrassin gen, door balorigheid van de kinderen. Verder kruist een gloednieuw echtpaar in een 'hippe open kneus de andere auto geregeld en zorgt voor de zotte, maar gevaarlijkste si tuaties. Rookglasplaten Deuren moderniseren Glasplaten Spiegels op maat Glas op maat Diverse soorten figuurglas Wastafel-spiegels VAN s.OOPIK'S -GLASHANDEL RÖtëfst raat ;T» Sc hl ril An TCL: -6^9.<3. J" ZatcrcfciKs jjrsloicn. Schiedam -—De gemeentelijke V.R.o.M.-dienst heeft acht in wrakke staat verkerende au to's van de straat gehaald en naar het wrakkenterrein aan de Van Heekstraat gesleept. De auto's, die uit diverse plaatsen in Schiedam zijn op gehaald, zijn eerst voorzien van een sticker. Deze wordt door de politie aangebracht. Op de sticker staat de waar schuwing, dat de politie bin nen een bepaalde termijn de auto van de straat zal verwij deren als de eigenaar hem ter plaatse geparkeerd laat staan. HERVORMDE GEMEENTE Grote Kerk 10.15 uur Ds. M. C. Baart, Ds. D. J. Spaling, Ds. H. J. Groene wegen, Bev, v, Lidmaten, H. Avondmaal: 17,00 uur: Ds. J. C, Stelwa gen, Delft. Bethelkerk: 10.00 uur: GEEN DIENST. Opsta n din gskerk 10.00 uur; Eerw. heer J. Hoogendam. Vlaardingen. Aula, Pinasplein 10.00 uur; GEEN DIENST. Dorpskerk 10.00 uur: Ds. S. Gerbrandy, Bev. v. Lidmaten, 19.00 uur: Drs. E. Verwaal. St. Martinuskerk 9.30 uur: Drs. E. Verwaal. Schepphuls 10.00 uur: Jongeren- dienst o.l.v. de Heer Gerrin- ga. Maassluis Het gemeentebe stuur van Maassluis za! don derdag 30 maart om 15.00 uur jn het Gemeenschapshuis, P- C. Hooftlaan 9 (hoek Zuid- vliet), zestig studenten en eni ge stafleden van het Geogra fisch Instituut der Rijksuni versiteit Utrecht ontvangen. De heer H. Kramer, gemeen tesecretaris, zal voor hen een inleiding houden over ,,De rol van de kleinere gemeente bij de besluitvorming in het Rijn mondgebied". Het congres van de derdejaars sociaal- geografische studenten maakt deel uit van een excursie naar het Rijnmondgebied, waarin bezoeken worden gebracht aan het Burorama op de Maasvlakte en Europe Contai ner Terminus N.V, in Rotter dam en een rondrit wordt ge maakt door het Botlek- en Eu- ropoortgebied. Tevoren zijn de studenten in een aantal werkcolleges bekend gemaakt met de belangrijkste rappor ten die de laatste jaren over de toekomst van het Rijn mondgebied 2ijn verschenen. Te snelle rijders op de bon BODEGRAVEN De rijkspoli- tie van Bodegraven heeft gis teren bij een snelheidscontro le op de kruising Goudseweg rijksweg naar Lelden 19 te snelle automobilisten be keurd, De snelheden varieer den van 83 tot HO km per uur, terwijl de toegestane snel heid op dit gevaarlijke kruis punt 70 km per uur bedraagt. Vlaardingen De drie Vlaardingse korfbalverenigingen Vlaardingen, Oranje Nassau en Spirit, hebben gezamen lijk een brief gestuurd naar de scholen voor voortgezet on derwijs om het komende korfbaltoernooi op maandag 1 mei tot een groot succes te maken, In de brief worden de leraren van de scholen geactiveerd om hun team zodanig te begeleiden, dat men van de meest actieve onderwijzer kan spreken. Daar is ook een prijs aan verbonden. In tegenstelling tot voorgaande jaren widen de drie korfbal verenigingen de twaalftallen niet de naam laten dragen van de school die zij vertegen woordigen, maar denkt men meer aan namen die bekend zijn van radio en televisie. De organisatie van dit toernooi, dat voor de zestiende maai wordt gehouden, is in handen Hoek van Holland.Op het ter rein van de voetbalvereniging Hoek van Holland is een op slagkeet tot de grond toe afge brand. De Hoekse vrijwillige brandweer wist het vuur met vijf stralen te bedwingen, maar het houten loodsje ging geheel verloren. De keet werd gebruikt voor het opslaan vari oude kranten. De vereniging ls verzekerd tegen brandscha de. van de Vlaardingse Raad voor Sport en Recreatie met mede werking van de drie korfbal clubs. Scholen die niet in staat zijn een team op de been te brengen, kunnen zich laten in delen in groepen. De VRSR is tevens bezig met de organisatie van een groot vol leybaltoernooi, dat op 22 april in de Vlaardingse sporthal aan de Floris de Vijfdelaan wordt gehouden. Ook dat toer nooi is bestemd voor leerlin gen van het voortgezet onder wijs. SCHIEDAMSCHE COURANT tevens bykantoor Itotterdamsch Nieuwsblad Broersvest 3 Administratie en abonnementen telefoon 26.80.91 Redactie: 26.25.66 Klachtendienst: telefoon 71.09.38 van 18—20 uur; zaterdag van 17—19 uur. Deze krant wordt uitgegeven door de Sythoff Pers N.V. SCHIEDAM GG en GD, Tuinlaan 80, telefoon 269290. Gemeentearcbief,_Outie Kerkhoi VANDAAG 5, telefoon 26bva/. «a Gemeentelijke technische be. Passage Theater, 20 uur. „Mid- drijven, Dwarsstraat 42, tele- mght Cowboy", achttien jaar. f0on 264980. Grote Kerk, Lange Kerkstraat, 19 uur: ,,2o maar een uurtje Gemeentelijk bureau voor huis zingen". vesting. Westmolenstraat 26, telefoon 267756. MORGEN Passage Theater, 20 uur: „Mid night Cowboy", achttien jaar. RK scholen, 13.30-17.30 uur: fan cy-fair voor Lomblem. VLAARDINGEN Gemeentelijk Voorlichtingsbu reau, Nieuwstraat 26, telefoon 269051, toestel 174, Reinigings- en ontsmettings, dienst, Buitenhavenweg 154 telefoon 264895. Over* VANDAAG J VVV, Proveniershuis, schiesestraat 1, tel. 2 Gemeentelijke Sociale Dienst Broersveld 142, tel. 204816, J Actie Moeders voor Moeders, Diepenbrockstraat 8, telefooa 702646. Woningdïenst, Lange Haven 145 tel. 269375, I VLAARDINGEN Luxor, 20 uur: „Ontsnapt kamp McKensie", 14 j. De Heipaal, Reigerlaan, 20 uur: film over Angela Davis. Grote Kerk, 20.15 uur: Johannes Passion door C.O.V, Gloria in Excelcis Deo en het Toon kunstkoor. Stadsgehoorzaal. 20,15 uur: „Celia", thriller door toneel- en letterlievende vereniging Politie, Delftseveer 6, telefoon Varia. 342355. Brandweer, Hoflaan 13, telefooa MORGEN 343099, GG en GD, Hoflaan 7, telefooa Luxor, 14.30 uur: „Batman", 342541 &otf.UTL''D!oTu?erS PMn Em™ Boston i« 20 uur. „w 5, teteioon 342872. 14 snapt uit kamp McKensle' j- De Heipaal, Reigerlaan, 19.; uur: instuif jongeren. MAANDAG Gemeentelijke energie- en wa terleidingbedrijven, Hoflaaa 25, telefoon 354444. Gemeentelijk voorlichtingsbu reau, Veerplein 118, telefoon 342413. Gewestelijk Arbeidsbureau Nieuwe Waterweg Noord, Van SUngelandstraat 25, telefoon 705300. Binnensingel 69, 8.45-11.45 uur: peuterspeelzaal. De Heipaal, Reigerlaan, 8.45- 12.15 uur; peuterspeelzaal. De Valkenhof, 10-11-30 uur: be- Gemeentelijk bureau voor huls- lastingservice NW voor be- vesting, Hoogstraat 220, td jaarden. 344544. Emmastraat 71, 14-26 uur: be- i-.ifv.mro Reinigings- en ontsmettings. lastingser\ ice NW voor be- ölenst Hoflaan 3, telefoon jasrden. 142212 Stadhuis, 19.30 uur: openbare vergadering commissie stads- Interkerkelijk bureau voor ontwikkeling en volkshuisves- maatschappelijk werk, Ent- ting. Vanaf ïfi uur: spreekuur. mastraat 71, telefoon 351022. Dr- A,bert Fleiminschaol, Am- Gemeentelijke sociale dienst, van 2-5 en dlnsdaaavond van bonlaan i0l. 20-22 uur: repeti- Fransenstraat 31, teleloffl tie Het Bevrijdingskoor. Maranathakerk, 20-22 uur: repe titie ehristelij'ke koorvereni- ging Progeza. Havenstraat 92a, 20-22.30 uur: stichting Hulp aan buitenlands! repetitie accordeonvereniging Concertino. De Oude Markt, 20 uur: cluba- e.. i» D°SdM. KaVerlaSVereniBlng telefoon 34«5 Van Acrssens trant 30d, 20 uur: Actie Moeders voor Moeden, baha'i fire side. BDerhaavestraat 124, telefooa Groen van Prinstererlyceum, Gemeentemuseum: schilderijen van Alfons Brunott. Expositie tot 27 maart, geopend van van 2-5 en dinsdagavond van 7-9 uur* lijk geschieden onder leiding van het hoofd der school en de leraar voor lichamelijke op voeding of een andere leer kracht aan de school verbon den. In geen geval mogen leerlingen in een elftal van een andere school spelen. Van onze sportredactie Vlaardingen Het traditionele schoolvoetbaltocrnooi zal dit Jaar in zijn geheel in mei wor den afgewerkt en wel op de volgende data: lagere scholen op de woensdagen 17 en 24 mei; voortgezet onderwijs op dinsdag 23 mei en dc finale De samenstelling van een van LO en VO op donderdag schoolelftal zal zoveel moge- 25 mei. De commissie school sport, afdeling voetbal, die on der auspiciën van de Vlaar dingse Raad voor Sport en Recreatie dit toernooi organi seert, hoopt dat alle Vlaar dingse scholen zullen mee doen. Ook mag een leerling van een school niet Sn een ander elftal spelen, wanneer de school di verse elftallen laat deelene- men. Het toernooi bestaat uit de vol gende afdelingen: A: Voortge zet onderwijs leeftijdsgroep 13 jaar en ouder; afdeling B: voortgezet onderwijs leeftijds groep 14 en 15 jaar; afde ling C: voortgezet onderwijs leeftijdsgroep 12 en 13 jaar; afdeling D: lagere scholen. De scholen kunnen inschrij ven bij de heer J. J. Dekker, Eksterlaan 428, Vlaardingen, tel. 34.16.24. Wij zoeken voor de produktie-afdelingen: voor pijp- en plaatconstructies. voor de voorbewerking van onze landbouwmachines. voor het samenbouwen van het eindprodukt. Eigen vervoer naar Vlaardingen, Schiedam en het gehele Westland. Kom eens praten of bel ons op. Wij zijn bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 8 tot 17 uur op het fabriekskantoor, Weverskade 33, Maasland, tel. 01899 - 2844. Zaterdags kunt u ons daar tussen 10 en 12 uur ook bereiken, telefonisch echter onder 01899 - 3755. WEVERSKA0E ID MMSUtiO TEL. 01688-2644 Manta is gebouwd volgensOpel'a nieuwe formule: sportwagen voor het hele gezin en alle bagage, komfort voor U en al uw passagiers (traploosverstelbare kuipstoelen voor, mime bank achter), topprestaties: fel optrekken en hoge topsnelheden. Manta-een ongekende sensatie, dte u ervaren moet om er over mee te kunnen praten. Manta-hij staat in onze showroom voor u-klaar. Opel Manta vanaf f10,306,-(incl.BT Wen ex General Motors Continental), 350244. Woningbedrijf, Emaus 31, tele foon 350411. werknemers, Binnensingel 35, telefoon 351993, 346030. CordaUUr; repe"tie Sursum VVV, Westhavenkade 12, tel» BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Hotyzlckenhuis, Holysingel 3, Vlaardingen, tel. 345666, 14- foon 348048. Jongeren Advies Centrum, K j K. Drossaertstraat 201, tel 344713, IAASSLUIS 14.30 uur 3e fel.» 14-15 uur 2e klas. Zondag 14-15 uur alle klassen. Alle werkdagen 's a- vonds 19-18.30 uur 3e klas, 19- p0mje 20 uur 2e klas. Kinderafdeling 14-14.30 uur en 18-18.30 Westlandseweg, telefoon 3444. Ge*. ziekenhuis SchMam, VVV. Zuiddljk H, idefoon 3SM Burgemeester Knappertlaan Gemeentebedrijven, gas, watei 25, tel. 269126. Zaal 13.30-14 uur gn electriciteit en 19-19.30 uur. Klas 13.30-15 - uur en 19-20.30 uur. Kraamaf- deling 13,30-14.30 uur en 19- 19.30 uur. Dr. Noletstichtïng, Stadhouders laan 98, Schiedam, tel. 26ÜÖ80. Derde klas 13.30-14 uur en 18- 19.30 uur, tweede klas 13.30- 14.30 uur en 19-20 uur, eerste klas 12.30-14 uur en 19-20 uur. Kinderafdeling zondag, dins dag, woensdag, vrijdag en za terdag 13,30-14 uur en maan dag en donderdag 18-18.30 uur. Havenstraat 2, telefoon 2117. Gemeentelijke sociale dienst, P. J. - Troelstraweg 4, telefoon 2700. Woningstichting Woningbriietf» Zuid dijk 78, telefoon 8111 EXPOSITIES IN SCHIEDAM |U BELTIN SCHIEDAM afdeling verkoop en showroom: Broersvest 74-76, Schiedam, tel. 010 - 269404 Politie, Lange Nieuwstraat 55, tel. 260760. Brandweer, 269123. Singel 81a, tel. Stedelijk Museum, Hoogstraal 112, tot en met 18 april „Koo- frontatle VIII", reliëfs en 1st bussen van Ewerdt fill!'- mann, tekeningen van Siks, torsies van Frans Pet ters en een schilderij vat Joop van Meel, gemaakt samenwerking met Eric B* kema en Gerard van Soest SCHIEDAM Politie: 264663, brandweer: 269123, GG en GD: 269290. Apotheek voor avond- en nachtdienst: na 17.30 uur, W* 264918. VLAARDINGEN Politie, brandweer en GG en GD: 344444. Apotheek voor avond- en nachtdienst Van Hogendorp, V Hogendorpaan 129 a, tel 704233. MAASSLUIS Apotheek voor avond- en nachtdienst: De Jong, Markt tel. 2234. Politie, brandweer en GG en GD: 3333. MAASLAND Politie: 2375, brandweer 2326, GG en GD: 2639. HOEK VAN HOU,AND Politie: 2133, brandweer 2345, GG en GD: 2133. RIJNMOND Meld- en Rcgelkamer, klnchlen vuile lucht en trrlterW geluid, tek-foon 150,000.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1972 | | pagina 2