Hallomet Rudie Lubbers Gerrit Boomsma imnnaar Zwart Wit» SW: amusant BEGROTING Schorsing of boete accepteer ik niet SCHIEDAMSCHE COURANT WOENSDAG 24 OKTOBER 1973 Toch hield Bos Maaskant, overi gens ndet zoals gesuggereerd vanaf de tribune, contact met de „Sehiedamse" dug out, waar Fratns Eijkenbroek de honneurs waarnam. Bod Maaskant: „Toch is het ergens een rottige kwestie. Zoiets verarwakt natuur lijk wel je positie. SW is de laatste tijd toch al ie veel nega- tief in 't nieuws geweest, maar door dit voorval wordt het voor mij moeilijker om de spelers daarop tc wijzen." Maar ook de eventueie gevolgen houden hem bezig. Bod Maas kant: „AJa ze me zouden schor sen of een boete geven, accep teer ik dat zeker niet. Ik heb dan ook onmiddellijk een brief geschreven aan de bond en mijn visie gegeven op het voor val. Ook heb ik contact opgeno men met Jaap van de Leek en momenteel is het zo, dat als er inderdaad een beschuldiging komt, een rechtskundig advi seur van de bond voor oefen- meesters mijn belangen zal be hartigen." Tuch Is het meer zijn ten opzichte var de selectie verzwakte posi tie die hem zorgen baart. Is het een uitvloeisel van een eerder gedane uitspraak, waarin Bob Maaskant het een winstpunt noemde dat de spelers htm angst om een overtreding te makea» waren kwijtgeraakt? „rk geloof niet dat dit er iets mee te maken heeft. Kijk, als bij vcorbeeld Jan den Tuinder in eer laatste poging om de zaak te redden zijn tegenstander on deruit haalt, reken ik dat tot iets wat in het spel kan gebeu ren. Het hoon er bij. Niet dat het is goed te praten, begrijp me goed, maar zoiets noem ik „in het vuur van het spel". Dat bedoelde ik toen met die uit spraak en ik geloof niet dat dit scort voorvallen daar iets mee te maken hebben. Wel blijf ik er op hameren dat dat gezeur te gen de scheidsrechter niet kan. Ik blijf er op wijzen dat het de jongens bovendien geld kost. £n daarom vind ik het des te rotter dat ik zelf nu ook in. het rijtje, kan gaan staan. Al blijf ik vol houden dat het een belachelijke zeak is. De leden van De Zwervende Vis ser kozen de Loosduinse Vaart om te trachten punten voor het kampioensklassement te verove ren. Veel kwam er niet boven water maar gezien het barre en boze weer bereikten de deelne mers nog een gunstig resultaat. Dagwinnaar was weer Gerrit Boomsma met 2174 gram maat- vis; 2. W. van Tienen, 2160 gram; 3. H. Eilers, 1850 gram; 4. C. Lucardie, 1723 gram; 5. G. Leerdam, 171? gram; 6. A. van Tienen.1657 gram; 7. J. Marijn, 1465 gram; 8. A. Tetteroo, 1357 gram; 9. T. Boomsma, 1205 gram; 10, S. v.d. Arend met 1098 gram maatvis. Zondag komen de hengels niet uit de foudraten, want zaterdag vie ren de jeden het gouden be- staausfeest. Eerst een receptie en avonds komen de leden met hun dames bijeen voor de feestavond. Om de andere och tend dan weer vroeg uit de ver ren te komen is uiteraard niet haalbaar. Beukmans officiële formulering vanuit een andere hoek. In dit geval een serieuze hoek. ,Want waarom", vraagt hij zich nog af, „moest di scheidsrech ter, en schrijf dat maar gerust op, in zo'n sportieve wedstrijd In het begin steeds dreigen met: „Als je dat nog een keer doet gn je d'r uit"? Hij heeft zeker niet gehad. Wie weet heb ik wel gezegd, „anders zet ik je in de hoek", weet ik veel.Waar mee Bab Maaskant ruimte laat voor vele mogelijkheden waarin het woord „hoek" een lieflijker betekenis meekrijgt. Haalt hij met deze verklaring ongetwij feld de lachers op zijn hand, zelf benadert hij scheidsrechter rechter te gaan lopen ouwehoe ren."), volgde in de 41ste minuut het verlengde van Beukmans richting uitgang wijzende vin ger. „Allemaal show", ver klaart Bod Maaskant, „die man vond het natuurlijk prachtig, zo vlak voor de tribune, je kent dat - wel, met twee van die zwaaiende armen." acht SW'ers gedreigd met weg sturen. Ik durf genist te stellen dat de benadering van deze man anti-spelers was. Zoiets als een onderwijzer uit het jaar 1800". Maar niet een speler, juist de: trainer (-Ik hamer er bij de spelers steeds weer op toch vooral niet tegen de scheids- Vlaardingen - De Vlaardingse Baad voor Sport en Recreatie vergadert maandag op het stad- huis. Eén van de onderwerpen is de begroting *74 van de VRSR. De bijeenkomst is open baar en begint om 19.30 uur. Peier Lagerwaard lstaand) eerste provinciale file' BURGERLIJKE STAND Getrouwd: B. Steenbergen 24 en .M. A.P. L'. Hollander 22; P. Schneiders 29 en. E. Waasdorp 32; M. B. Struis 25 en I. L. C. M. Steijger23;. M. Mulder 42 en M. Konaszewska 47; J. M. Kol- meijer 60 en M. C. H. Meeuwis- sen 64; P. Benning 23 en N.' C. Gravendeel'20; F. M. Vink 26 en C. L. van der Linden 29; N. J. Klaassen 23 en P'. M. van Leeuwen 19; C. Erussaard 23 en A. H. H. Or.neki.nk 19; C, Bieze 30 en P. M. Magnjh 30; B. J. 3. Bakker 30 en A. H. Baas 29; W. van; Dijk 19 en P. L.Plaes 20; L. A. de Galan 23 en A. M. G. Beekman 21; C. H. W. Kotzem 26 en C. E. var Hcrwijnen 25.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1973 | | pagina 4