bekeken Single top lo SCHIEDAMSOHE COURANT ZATERDAG 12 JANUARI 1974 om eens flink te ravotten. 3p een £*asrs!djB tes robbertje vechten met horri, riem en baas is bij hem "het einde". Vol vuur werpt hij zich in de. strijd om de riem die doordat hij te lang is herhaaldelijk tijdens, de wandeling -om z'n voor poten slingert en met de kline maar o zo scherpe tandjes voert hij een complete one-dog- show op. Zo als wij verleden week al schreven is dit blokje rond het laatste van een serie in deze vorm gego ten. Op 30 september 1972 startten wij met deze rubriek in navolging van de tot ons concern beho rende Haagsche Courant. Enkele maanden later volgde toen ook het Rotterdamsch Nieuwsblad met "blokje rond".' Het ommetje met de hond van de week zal in ieder geval blijven, maar bo- vendien zal vanaf volgende week ons team ook eens aandacht gaan besteden, aan de andere di- ren (kat, vogel, konijn, marmot) die feitelijk nu in de schaduw van de hond leven. Omdat tevens is gebleken dat de zaterdag nogal een moeilijke dag is om een hondje "aan teprijzen" (zaterdagmiddag en zondag is het asiel gesloten), heeft de redactie besloten deze rubriek voortaan elke dinsdag te plaatsen, ook op pagina 3. Vanaf aanstaande dinsdag, 15 januari, zal het blokje rond in de nieuwe vorm verschijnen. Bobble is nog niet zo lang in het asiel aan de Sint Annazusterstraat. Het zwarte ge valletje nauwelijks tien weken oud kan je eigenlijk moeilijk in zo'n eng hok wegstoppen. Het bastaardje heeft nog te weinig van de wereld gezien om in zijn lot te berusten. Vrolijk en levenslustig rent-ie er dan ook op los als hij buiten de muren van het dierenverblijf de frisse lucht mag proeven. lïet guitige snoetje kijkt je doodgelukkig aan tij dens de wandeling. In het begin jankt Bobbie van dankbaarheid en .springt voortdurend tegen zijn helaas -- tijdelijke baas aan. Bang om zijn nieuw verworven speelkameraad kwijt te raken kijkt hij herhaaldelijk naar "boven". Eenmaal een eindje op weg houdt het gejank op, maar steeds meer toont hij zijn ontzettend vriendelijke en aanhankelijke aard. Het is kortom een grandioze hond. Vooral nu hij ruim twe maanden oud is, heeft hij nog volledig de kans om echt te wennen aan zijn toekomstige baas. Volgens de, asielbeheerder zal Bobbie*n Dé jonge hond heeft niet eens zoveel ruimte nodig bastaard-bouvier - nog flink groeien. ELPEE TOP 10 1. (1) Tales from topographic oceans Yës\ 2. (7). Ferguslïe Park Stea ler's Wheel 3.' (10) Stranded Roxy Mu- 1 (3) Forever and ever Demis Roussos. 5. Tubular bells Mike Oldfield 6 Home - Gats 7; Brothers and sisters Allman Brothers Band 8. (9) Ringo Ringo Starr. 9. (2) Harmony Ray Con- Naam: Bobbie Ras= bast.-bouvier Geslacht: reu Leeftijd: 2% maand Kleur zwart Hoogte: 31 cm Beharing: kort 10.Iskander Supersis- meer populair te zijn dan men zou vermoeden. De populariteit van; de Griek Roussos (met de baard in zijn keel) lijkt nu wel wat gedaald te zijn M et nog maar één schijfje in de single top 10 en de welbe kende elpee op "slechts" een vierde plaats (een diep tepunt voor Roussos) zal hij vermoedelijk langzaam maar zeker uit deze ru- briek verdwijnen. Mis-, schien is hij, na Cassidy en j de Ossies, ook wat.gaanj vervelen...;? Y 'Y\?''"

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1974 | | pagina 3