'Noord' succesvol tijdens rayon- turnwedstriiden Pech voor van EVATOOM MOEDERDAG Een feestin EVATOOM Tennisieams zetten nederlagenreeks voort 14 karaat Concurrentie speelt schaak- 77.7"; kampioenschap parten 29.95 12,95 D elba na-coureur doet ervaring op Ronde ■onderling Schiedamseweg 41 Vlaardingen SCHIEDAMSCHE COURANT DINSDAG 7 MEI Sï. FUJICA FILM KAMERA PI Zeer eenvoudige bediening normale prijs 199,: JAN BEEUïï "versdirMdifk vee! geleerd' Bij Evatoom otrMeus Schiedam Het is de Schiedamse teimisteams opnieuw nièit gelukt om een.ovei'winning te behalen, KSW verloor met 7f van Daisy, concurrent voor .de degradatie- Met deze nederlaag lijkt- afdaling naar de overgangsklasse wel zo goed als zeker... .7 - Toch smaakten de Schiedammers het genoegen om een aantal partij en te winnen. Dat was na11—0 nederlagen tegen Joy Mozaïek en v Alta tMuyeos öokweleens prettig. v.77-.iV -V'P De'ieers te overwinning van de dag na Id Wijma. Met: B—2 wérd van kwam op naam van Ada Wasse- CC.:Overschiegewonnen. ;Schie- riaar, die in haar single oud- dams andere tweedeklassers de- KSW-sp eel ster Andrea Kwak- den het minder goéd. kei in drie sets versloeg. De an- Zo ging TSF roemloos ten onder dere single-overwinning kwam tegen Thor Rood Wit, 0—8, SLV op rekening van Peter Dieman, deed het beter, maar kon toch die trouwens samen met René niet tot een overwiuning komen. Koppe ook een knappe heren- Nadat Henk TescJimacher (9—7, double, winnend afsloot. Dc eind- 119) en Marja de Buck (46, stand, werd tenslotte 1—4 voor 8—6, 6—1) hun singles, en Paul Daisy Apeldoorn. Nolet. samen met Henk Tesch macher de herendubbel hadden Het tweede team van KSW, gewonnen, leidde SLV nog met tweede klasse, iijkt onbedreigd 4—3. De beslissende gemengd- op het kampioenschap af te dubbels gingen echter beide gaan. Na drie wedstrijdenzijn verloren, waardoor de eindstand ze nog ongeslagen. Die ;-,ze" 35 werd. Wanneer SLV zondag zijn dan Joyce Findharamer, van de Hartei wint, ontloopt het Marjo en Peter Nedcrlof en Ro- degradatie. OLYMPUS TRIP 35 Automatische kleinbeeidkamera normale prijs 242,— Bij Evatoom Fuji Single 8 Kodak Super 8 Agfa CT18. Alle films met afloopdatum uiterlijk mei 1975 dus ruim één jaar I Een van de deelneemsters Jn actie op de even- wichtebalk. rijkskeurmerk Gouden closed forever normale prijs 179..— Bij Evatoom. gewicht 8 gram Schiedam De Schiedamse Mo- del jacht De Viking opende ïn het Prinses Beatrixpark. offl- cieeel het vaarseizoen mét on derlinge wedstrijden en demon straties gegeven door eën groot deel van de mini-vloot. Ondanks het koude weertje was er- ge noeg belangstelling aan de boor den van de vijver waarin een wedstrijdparcours voor radiogra fisch bestuurde modellen van bestaande schepen was uitgezet. Voortgedreven door elektromoto ren ploegden modellen van sleepboten, kruisers en zelfs een duw-eenheid moeizaam door het vrij sterk kabbelende water. 'Met brullende motoren joegen ra- ceboten als - Ideinè snelheids monsters hierop 'rond. Ook scheerde af en toe een:-, rank zeiljachtje over de vijver, ge luidlooseri geleid door vaanbe- sturing. Dreigden valwinden ze uit de koers te slaan,; dan wer den langs radiografischeweg de nodige correcties aangebracht, In, het kampement; mochten dé kijkers een blik slaan' op het ia- weridige van' de aanwezige scheepjes en -raceboten. ..Tevens zien hoe de mecano's hun sche- pen en boten gereed maakten voor een start. Vooral de jongeren onder het pu bliek; toonden veel belangstelling voor de bouw van mini-schepen. Ze. kregen van de Vikingen alle gewenste inlichtingen. Om alles natuurgetrouw te maken waren bij de startplaats in miniatuur uitgevoerde aanlegpontons aan gebracht vanwaar de scheepjes vertrokken en later weer meer den. Sterrenbeelden 144taraat goud; Nog juist op tijd ontvingen wij een nieuwe collectie groot-klein nu in Schiedam-— Het schaakkampioen- rens.^Hierbij had hij echter een schap van Schiedam, georgani- kleine misrekening gemaakt, seerd door de 3 samenwerkende Ondanks hardnekkig verzet van schaakverenigingen, had in de Malkus wist de Graaf op een tweede ronde veel concurrentie fraaie manier te winnen. Hier van de competitie tegen andere door staat de Graaf voorlopig verenigingen. Hierdoor kon, bovenaan met .l'/j uit .2, ge- vooral in de hogere klassen, een volgd door C. Groeneweg met 1 aantal; partijen niet gespeeld uit 1. en Butterman met I uit 2. worden. In de derde klasse sléchts l parïj: v.d. VUst versloeg v. Vliet In een half uur. Hierdoor 3 man op kop: v.d. 'Vlist Schillen en v. Dierendonck, allen 1 uit 1. In de vierde klasse A zijn nu 2 koplo pers: Van Vuuren en, R. Kruys beid en met V& uit W. Kruys bereikte dit door een remise te gen de Gids, v. Vuuren door een overwinning op Beket. In de vierde klasse B ïs den Boer er in geslaagd om alleen bovenaan te komen; iyz uit 2. H3j bereikte dit door Stalk te verslaan. Bij de jeugd van 13 t/m 18 jaar In de tweede klasse speelden But- 'blijft Gerrie Dröge doorgaan, terman en van Troost ook een Hij .won van v. Maurïk en staat Siciliaan. Dit werd een recht ge- nu alleen bovenaan .met 2 uit 2. vecht om het centrum, waaruit Gerrie won vorig jaar de beker Butterman als winnaar te voor- in de groep t/m 12 jaar en zou schijn kwam. Malkus en de dit jaar kennelijk weer graag Graaf - speelden een Italiaanse een beker meenemen; Maar ook partij. In een spannende partij v. Grevenbroek is een serieuze gaf Malkus zijn dame voer 2 to- kandidaat met iy2 uit 2.; De hoofdklasse lag helemaal stil. In de. eerste klasse slechts één partij: Bogers-Zwart. Dit werd een siciliaanse partij,, waarin Zwart een overwicht op- deda-, mevleugel kon opbouwen. So gers slaagde er. niet in om een pion van Zwart tegen te. hóuden en Zwart bad. gewonnen. Hier door staat hij voorlopig "alleen aan kop met V/z punt uit 2 wedstrijden. Hij wordt gevolgd door Huyzer en v.. Alphen met 1 uit 1. REISWEKKER degelijk uurwerk diverse kleuren normale prijs 21, Bij Evatoom

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1974 | | pagina 4