Hans Verhart wint eerste paar voetbalschoenen Johnnie Meyer beste nieuweling BM TOG benut open plek niet Fortuna- atleten op laatste plaats RKWlK'doelman absolute uitblinker tegen DFC Vanavond DHS-SVV Shell wint driekamp Meeldijk derde Veel interesse voor dames trimclub Hermes DVS Jan van der Schee geeft judoles VERKEERSMAATREGELEN vertegenwoordiger WOENSDAG 10 SEPTEMBER 1975 FC Viaardingen '74 wint proces Jo van der Touw jubileert Van ome sportredaktie Viaardingen Het arbitraal vonnis is de zaak René Pas en Koos van Elleswijk van FC Viaardingen '74, die een proces hadden aangespannen omdat zij begin dit jaar plotseling op non-aktief werden gesteld, is ten gunste van de Viaardingse eerste divisieclub uitgevallen- De arbitragecommissie van de KNVB, onder voorzitterschap van mr. K. H. C. Arts, ontzegde genoemde voetballers de vor-| deragen waarop zij meenden aanspraak te maken - waaron der ieder 15.000 gulden schade vergoeding omdat zij in hun goede naam en eer waren aan getast - behalve dan de vorde ring tot het betalen van loon tot. aan het einde van de con tractperiode. Bovendien werd FC Viaardingen '74 veroor deeld tot een vierde deel van de proceskosten, zijnde f 60.41. Viaardingen De atleüekploeg van Fortuna moest in de finale voor een plek in de hoofdklasse genoegen nemen met de laatste plaats en daarom dit jaar geen promotie. Ook deze keer was de roodgele formatie weer sterk gewijzigd, in verband met va kanties en ziekte. Bij het speer werpen bereikte Theo Maat een tweede plaats met 56.96 meter en Jan van Bodegom gooide de - speer naar 45.10 meter, dat hield een 2evende plaats in. Op de 110 meter horden finiste Louis Spek in tweede positie (16 sec.) en kwam Theo Maat tot 16.8 en dat hield een vierde plaats in. Van onze sportredactie Viaardingen Het eerste paar voetbalschoenen wordt gedragen door keeper Hans Verhart van derdeklas ser RKWIK. Zijn act, afgelopen zondag tegen DFC, was voor onze verslaggever aanleiding hem tot de beste speler van RKWIK uit te roepen en van sporthuis Passage uit Schiedam, in samenwerking met de firma Patrick, een paar voetbalschoenen uit te reiken. Wekelijks in deze actie van de krant om het sportgebeuren in het Waterweggebied te stimuleren wordt een club geloot waaraan de sportredactie extra aandacht besteedt. De eerste maal was dat RKWIK, dat in zijn 'ouverture' welis waar een 'slechte' beurt maak te tegen het gepromoveerde DFC, maar desondanks met ge noegen kon terugzien op uit blinker Hans Verhart, de ex- doelman van Sparta C, die de Dordtcnaren van een grotere nitslag afhielp. Trainer He- nogh Van der Burgh, die in park t Nieuwelant de vuur doop onderging: "Ik geloof dat Met Dordtenaren die veel routine in zich hadden en RKWIK in ver legenheid achterlieten. Henogh van der Burg: "Het is vrijwel zeker, hoewel afhankelijk van de eerstkomende resultaten, dat het elftal op vier S vijf plaatsen zal worden gewijzigd. Van som mige spelers ontbreekt inzet en daar kweek je geen eenheid mee." Kees den Hoedt klokte over de BOO meter 2,02 en Theo Willems 2.03,2. Theo van Nielen gooide de kogel 13.15 meter ver en Kees den Hoedt 9.41 meter. Over de 100 meter liep Wout Péper 11.7 sec. en Jan van der Heiden 11.9 sec. Bij het discuswer pen - kwam Jan van Bodegom tot 3254 xneter en Theo van Nielen tol 3154 meter. Van onze sportredactie Schiedam Vanavond start eersteklasser DHS eea imposante neder laagserie tegen betaalde en gerenommeerde ama teurclubs. Te weten Feyenoord, Sparta, Ex celsior, Ajax, SW en FC Viaardingen '74, maar ook Hennes DVS, PPSC, VUC, UVS en Schiedam. Dankzij de medewerking van sponsors (Rabobank, Night bar Lion d'Or, Speelautomaten, Grana da, De Amstelbron, Bo dega De Pacha, café De Zon, 't Gouden Glaasje, La Romantica, 't Hoefij zer, café 't Centrum West en Toyota Texaco) staat er gedurende twaalf woensdagavonden, om het beginnen vanavond tussen DHS en SVV, een brok gezonde ontspan ning te wachten. De toe gangsprijs bedraagt 1,50 per persoon en het ge heel komt ten goede aan de lichtinstallatie. Be halve de bokaal van Kappa Schiecarton, voor de club die het beste re sultaat bereikt, zijn er door sporthuis Passage vier Adidas wedstrijd ballen: beschikbaar ge steld voor de winnaars van de drie gevormde poules en de in totaal op de 12 de plaats eindigen de vereniging. Vanavond dus al DHS-SVV, vanaf 20 uur in het sportpark Kethel, het een terechte keus is, want de rest behaalde nauwelijks een voldoende". Met recht gaf trainer Van der Burgh te verstaan dat Verhart de eerste keus is geworden." Jaren achtereen was Cees van Haasteren de eerste man, als sluitstuk van de blauwwitte bri gade, maar" aldus trainer He nogh van der Burgh weer, "in de acht oefenwedstrijden wa ren er voor de keepers gelijke kansen. Met als uitvloeisel dat Hans Verhart sterker was. Hoe wel Cees Van Haasteren vorig seizoen nog als aanvoerder fun geerde en een redelijk goede keeper is, organiseert Hans het eerste paar voetbal schoenen voor Hans Verhart (2(3), die op het ogenblik in militaire dienst staat, is deze krant met een actie begonnen die niet langer, zoals voorheen, het doelpunten maken hono reert, maar wekelijks een paar voetbalschoenen uitreikt aan de speler die bij de uitgelote club de beste prestatie ver richt. Dat kan naast een keeper vanzelfsprekend ook een libero zijn of zelfs een wisselspeler schoenen, wanneer die opdraaft en enke le malen scoort. De gedragin gen van de speler tijdens de volle negentig minuten dus ook de sportiviteit is van doorslaggevende aard. Trainer Henogh van der Burgh ontvangt uit handen van Frans van Rijsbergen de nieuwe Verhart beter en dat hadden de Om een eerlijke 'competitie' te wikkers tegen het geroutineer- waarborgen wordt het resultaat de DFC echt wel nodig". van de loting niet van tevoren Niettemin bleef het 1-0 voor de bekend gemaakt. Pas na de wedstrijd weet de trainer welke speler de voetbalschoenen heeft verdiend. Elke club die uitge loot is neemt verder geen deel meer aan de loting, zodat per club slechts één speler in aan- Hoewel Hans Verhart de eerste merking komt voor de weke- was van deze actie, verdedigde lijkse prijs. In totaal worden er de Viaardingse keeper tijdens 26 paar uitgereikt waarop alle garantiebepalingen van sport huis Passage van toepassing 2ijn. het uitreiken van het eerste paar door de eigenaar van sporthuis Passage, de heer Frans van Rijsbergen, het va derland. Daarom nam zijn trai ner Henogh van der Burgh het eerste paar schoenen gister avond in ontvangst Van onze sportredactie Puttersboek Ruim honderd en vijftig renners in de verschillende categoriën waren aan de start bij de eerste wedstrijd van de achtste en laatste competitie van het wegseizoen 1975. In alle klassen werd er hard gereden en dat is wel eens anders geweest dit seizoen. Jan Zuidweg (Feyenoord) was bij de amateurs de beste coureur en bewees hier mee goed terug te komen na zijn val van enkele weken terug. Opvallend was het Zrndweg (Feyenoord), 2 Joop Vos (Afioy), 3 Rinus den van Rijn (Barrhopoort), 4 Rene Blokzeyl (Ahoy) Braber (Feyenoord), 4 Cees Jonkers (Sportief), 5 Rien Bennie Heeze (Harga), 6 Rudie de Bruin (Harga) Terhorst (Feyenoord), 6 Harrie Moret (Ahoy). Liefheb- Jan Schenderling (Rotterdam), 8 Maria Zaadhof (Feve- bers 55 kilometer 1.17.51 uur 1 Wim Tonder (Sportief), noord). 2 Jan Neleman (Ahoy), 3 John Hooymeier (Ahoy), 4 Jeugd 12-13 jaar 15 kilometer 28,53 minuut 1 Jos van Aad Meier (Ahoy), 5 Theo Zwanenburg (Feyenoord), de Berg (Barrhopoort), 2 Teun van Vliet (Barrhopoort) 6 Harrie Blokker (Feyenoord), 7 Aad van Kleef (Feye noord), 8 Fred Stassen (Sportief), 9 Gerard Scholier (Hoekserenner), 10 Rob Koch (Sportief). goede riiden van veteraan Beb de Rooy, die een mooie Veteranen 50 kilometer 1.13,23 uur l' Toon Blokzeyl derde plaats behaalde, vóór mannen als Ceelen en /AT-—x n - - Schuringa die het gehele seizoen voor hem waren geëindigd, Johnnie Meyer (Harga) zorgde ook deze week voor een overwinning bij de nieuwelingen, met Cees Heeze (Harga) als vierde. Bij de 14-jarige jeugd een vijfde plaats voor Bennie Heeze en Rudie ae Bruin werd zesde. Bij de 12-13-jarigen was Johnnie Heeze 12e, Stefano Boceanero lie en Silvia Meier 16e, Bij de 10-11 jarigen sprongen in de laatste ronde nog Rob de RoGjr (Ahoy) en Herman de Bruin (Harga) weg, maar werden toch nog voor de finish terug gehaald, waar toch De Rooy nog won en De Bruin 8e werd in een massaspurt, De Italiaantjes Claudio en Mauro Callegari wisten bij de 8-9 jarigen ook weer goed mee te komen en werden 4e en 7e. De uitslagen; amateurs 60 kilometer 1.20,42 uur 1 Jan Van onze sportredactie Schiedam Gisteren was het precies 25 jaar geleden dat Jo van der Touw voorzitter werd van de SV en HV Schiedam, Die kwart eeuw trouwe dienst zal worden gevierd met een receptie op vrijdagavond 26 september van 20 tot 22 uur in de kantine aan de Sportlaan, sportpark Harga. (Ahoy), 2 Bram Berghaan (Sportief), 3 Beb de Rooy 3 Rob van de Linden (Hoekserenner), 4 Rob Rondberg (Ahoy), 5 Fred Tïggelaar (Feyenoord), 6 Aad van Herwijnen (Feyenoord), 7 Mary Barendrecht (Barrho poort), 8 Peter Imholz (Ahoy), 9 Marchel Barendrecht (Barrhopoort), 10 Rob de Beer (Ahoy), U Stefano 4 Gerrit Ceelen (Ahoy), 5 Joop Schuringa Boceanero (Harga), 12 Johnnie Heeze (Harga), 16 Silvia (Hoekserenner). Junioren 50 kilometer 1.12,53 uur 1 Meier (Harga). Pf^f Bijnderse (Feyenoord),^ Wout de Zwaan_(Barr- Jeugd 10-11 jaar 10 kilometer 18,34 minuut 1 Rob de Booy (Ahpy), 2 Perry Groenenberg (Barrhopoort), 3 John Kleinendorst (Hoekserenner), 4 Rob Lupgens (Ahoy), 5 Jaeo van Gaaien (Ahoy), 6 Dick Burghout (Feyenoord), 7 Fred de Berg (Barrhopoort), 8 Herman de Bruin (Harga), 9 Henk Ceelen (Ahoy), 10 Jan Vermaas (Barrhopoort), 12 Maurizio Barbagli (Harga), - 15 Diëgo Bergamassi (Harga). Van onze sportredactie Maassluis - In het nieuwe tafeltennisseizoen komt Bowling Maassluis TOG in de overgangsklasse uit. De Maassluizers waren al gedegradeerd, maar door een fusie kwam er alsnog een plaats vrij in de promotie-hoofdklasse, In een zaterdag in Gouda gespeelde drfekamp eindigde TOG echter op de laatste plaats. BM TOG, dat al weer vier weken trainde, moest het opnemen tegen de gefuseerde verenigingen Evro-Salamanders uit Den Haag (ontstaan uit Evro en Salamanders) en het Hilversumse Jaski-Quick, dat tot deze naam kwam door ze bij elkaar te trekken. Hvro-Salamanders bet er geen twijfel over bestaan wie de sterkste van het drietal was. De Hagenaars waren dan ook aanmerkelijk versterkt door de komst van Clausen, die promotie ereklasse heeft gespeeld. Verder bestond het team uit Pijnenburg en Tijgenman. Jaski-Quick kwam met Kra- nenveld, Leppens en Brakké achter de tafel, waarvan de - laatste'het afgelopen seizoen nog uitkwam voor Iduna Habé uit Utrecht Nico en Frans Ca pellen en Wim van der Poort wisten geen van de twee wedstrijden te winnen. Evro-Salamanders won met liefst 6-0 (de partijen werden na de beslissing beëindigd). Ook Jaski-Quick werd met deze cijfers door het sterke Haagse drietal verslagen. Frans Capellen was overigens Jteweldig op dreef, getuige vooral zijn partij tegen Clausen. De jongste'Capellen dwong Clausen tot een derde set, om daarin pas met 27-25 de vlag te strijken. Ook tegen de nieuwe Hilversumse combinatie redde BM TOG het niet, de ook nu weer opvallende sublieme vorm van Frans Capellen ten spijt. De beslissing in deze wedstrijd viel na het verloren dubbel (drie sets),waama Jaski-Quick met 6-3 zegevierde. hopoort), 3 Peter van de Vlist (Feyenoord), 4 Dick Kuykstra (Feyenoord). Nieuwelingen 35 kilometer 54,28 minuut 1 Johnnie Meyer (Harga), 2 Karei Dupon (Barrhopoort), 3 Piet van de Linden (Feyenoord), 4 Cees Heeze (Harga), 5 Peter van Dillen (Feyenoord), 6 Wim Ooms (Feye noord), 7 Wim van Drie! (Barrhopoort), 8 Ronald van w Q_,. de Linden (Hoekserenner), 9 Ton van Buytene (Hoekse- Jeugd 8-9 Jaar 5 kilometer 11,08 minuut I Rene Bree- renner), 10 Ted de Wahle (Ahoy), 11 Hans Meier straat (Barrhopoort), 2 Teun Breur -(Ahoy, 3 Tim (Hargal Fortuin (Harga), 4 Claudio Callegari (Harga), 5 Sandra Jeugd 14 jaar 20 kilometer 36,43 minuut 1 Theo Scholtes Breestraat (Barrhopoort), 6 Mauro Callegari (Harga), (Hoekserenner), 2 John de Vries (Feyenoord), 3 Ton 7 Reinier van Buytene (Hoekserenner). Viaardingen De jaarlijkse hengelontmoeting tassen de verenigingen Shell, Sunlight en Windmill is wederom een spor tief gebeuren geworden. De driekamp, gehouden in de Trekvliet te Maasland en geor ganiseerd door Shell, eindigde tevens in een overwinning voor de Shell-hengelaars, die met een vangst van 4285 gram de wisselbeker overnamen van Sunlight, die vorig jaar de driekamp organiseerde. Merkwaardig dat in 1973 de drie- kamp werd georganiseerd door de Windmill, welke ploeg toen: zegevierend tevoorschijn kwam. Op de tweede plaats eindigde dit maal Windmill -met 4020 gram, terwijl Sunlight derde werd met 3775 gram. De vangst was wel beneden de verwachting. Echter had men veel last van het kroos dat door de wind naar de waterkant werd gedre ven, hetgeen de vangst zeer na delig beïnvloedde. In het persoonlijk klassement won M. van Arkelen van Sun light de eerste prijs. Hij liet 1310 gram voor zich noteren. Er waren twaalf prijzen te verde len en de verdere volgorde was: M. de Wal (SheU), 1300; H. Klos (Windmill), 1280; T. Snoek (Windmill), 1220; M. v.d. Kreeke (Shell). 1140; L. Klos (Windmill) 1070; J. Blanken (SheU) 995; J. Stad (Sunlight) 950; A. Vis (Windmill) 945; O. Kampers (Shell), 845; M. de Goede (Wind mill), 835 en O. Kampers jr. (Shell) met 800 gram. Moerdijk In de ronde van Moerdijk finishte de Viaar dingse renner Ronald Meeldijk in derde positie bij de nieuwe lingen. Winnaar van deze ronde in het West-Brabantse dorpje was Evers. Er waren 65 deelne mers. Piet Roozen „knijpt" de dames af. Schiedam Hermes heeft dit seizoen een bescheiden begin gemaakt met zijn plannen om uit te groeien naar een vereniging voor recreatie-sport. Op het programma staan een aantal bowling-avonden en een trimclub voor dames. Vooral voor bet laatste is de belangstelling bijzonder groot. Toen ex-IIermes-speler en leraar lichamelijke oefe ning Piet Roozen de dames voor het eerst onder handen nam, verschenen er maar liefst 38 vrouwen en meisjes. Piet Roozen: „Ik stond wel te kijken van die opkomst. Als het zo blijft ben ik zeer tevreden." Het wordt de dames op die dinsdagen overigens niet gemakkelijk gemaakt, want Piet Roozen gaat er in dat ene uurtje goed tegenaan. Het op de eerste avond door het Hermes-bestuur beschikbaar gesteld kopje koffie bleek zeer welkom om vele van de hogelijk vermoeide dames weer een beetje op peil te brengen. Piet Roozen: „Als ze er eenmaal aan gewend zijn, zal het allemaal wel meevallen voor ze, denk ik," Van onze sportredaktïe Viaardingen Naast de sport scholen Tino Hogendijk en Westwijk heeft zich thans ook Jan van der Scbee in Viaardin gen gevestigd. De 22-jarige ju doka, eertijds pupil van Jan van Gorsel, opereerde al op drie fronten in Rotterdam (Overschie), maar geeft nu ook (jeugd) les in een gymnastieklo kaal aan de Meidoomstraat (vrijdag) en in de zaal De Halte aan de Callenburgstraat (don derdag). In dat laatste lokaal is er bovendien jazz-gymnas- tiek onder leiding van Vera de Ruiter. GEMEENTE SCHIEDAM Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, dat zij op 10 juli 1975 krachtens artikel 132 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens in het alge- meen belang van het verkeer hebben besloten: 1. a. door het plaatsen van de borden modal 16 bijlage II RW de volgende wegen gesloten ie verklaren voor alle vBrkeer. aan de andere zijde van de borden dan die, welke de pijlen aanwijzen: Churchill weg, Mozartlaan, Eduard van Bainumlaan tussen VivaldWaan en Mozartlaan, Zwaluwlaan nabij' de Churchillweg, Eduard van Bainumlaan nabij da Vivaldi- laan en Pnnsas Beatnxlaan nabij da Cnurchtuweg; b. door hel plaatsen van de borden model 12 en 13 bijlage II RW de aansluiting van de Churchillweg op de Willem Andriassen laan gesloten te verklaren voor alla verkeer, In de richting van da Churchillweg: e. door het plaatsen van bord 12 bijlage n RW het pad tussen de Mozartlaan en de Willem Andriessenlaan geslo ten te verklaren voor alle verkeer, fn de richting van de Mozartlaan: d. door het plaatsen var de borden model 8 en 9 bijlage II RW de kruisingen Mczartlaan-aansluitmg Bach plein en Mozartlaan-Borodinlaan als voorrangskruising of -split. 6ing aan te wijzen, waarbij het verkeer op dB Mozartlaan voorrang heeft; e. door het plaatsen van de borden model 59 bijlage 11 RVV de volgende paden als verplicht fiolspad aan te wijzen: Churchillweg: van Pnnsas Beatnxlaan tot Zwaluwlaan, In noordalijkB richting: vanaf de aansluiting Bachpfeln tot Mozartlaan, In zuidelij ke richting; van Mozartlaan tot Willem Andriessenlaan, in zuidelijke richting; van Willam Andriessenlaan tot Laan van Bal'Es daar waar het pad parallel langs de Churchillweg loopt, in zuidelijke richting; Prinses Beatnxlaan: beide zijden, vanaf de Churchillweg tot de aansluiting op de hoofdrijbaan; Zwaluwlaan belde zijden, vanaf de Churchillweg tot de aansluiting op de hoofdrijbaan: Mozartlaan: beide zijden, tussen de Churchillweg en da Brederoweg; Vivaldllaan: bBïde zijdon, tussen de Mozartlaan en de Eduard van Beinumlaan: Bachplein: de aansluiting vanaf de Mozartlaan naar het tussen het 2e en het 3e llat van het Bachplein gelegen pad; 1. 2 verkeersruiten, model 62 en 64 bijiaga II RW in de Vivaldilaan, onmiddellijk ten westen van de aansluiting van het Johan Straussplein in he! Vsrkeersbesluit op te nemBn; g. de volgorde plaatseri afs voBtgangersoversteekpiaats aan te wijzen: Mozartlaan: onmiddellijk ten zuidan van de Brederoweg; Brederoweg: onmiddellijk ten westen van de MozsrtlaanA van Dalsumlaan; Van Dalsumlaan: onmiddellijk ten noorden van de Brede roweg: 2. door het aanbrengen van een gele streep ex. art 126 RW van 25 meter langs ds noordzijde van de Borodin- laan nabij de Mozartlaan. het parkeren ter plaatse te verbieden; 3. a. door het plaatsen van de borden model 12 en 13 bijlage II RW met onderbord de Westfrankelandsedijk, hat gedeelte gelegen tussen de Rubenslaan en daar waar de Westfrankelandsedijk ombuigt in oostelijke richting, gesloten te verklaren voor alle verkeer, behalve fietsen en bromfietsen, in de richting van de Julianalaan; b. door het plaatsen van de borden model 12 en 13 bijlage II RW met onderbord de Julianalaan, het gedeelte gelegen tussen da Bosboomlaan en de Rubenslaan, gesloten te verklaren voor alle verkeer, behalve fietsen en bromfietsen, In de richting van da Rubenslaan; c. door het plaatsen van de borden model 59 bijlage II RW de volgende paden als verplicht fietspad aan te wijzen: belde doorsteken in de verlengde middenberm van de Hubenslaan in de Julianalaan; de aansluiting van het fietspad landgs de Westfranke landsedijk met de Julianalaan; het pad vanaf de Westlrankelandsedijk, daar waar de weg ombuigt in oostelijke richting naar het terrein van Wilton Fïjenoord; d. door het verwijderen van de borden model 8, 9 en 10 bijlage II RW de bestaande voorrangsregeimg op het kruispunt Westfran kelandsedijk/Rubenslaan-Jullanalaan in te trekken; 4. A. door het verwijderen van de borden model 12 en 13 bijlage II RW de bestaande gesloten verklaring vow alle verkeer van de Aleidastraat westzijde, lussen de panden nrs. 121 en 131, in da richting van de Viaardin gerdijk in te trekken; b. door hetverplaatsunvan bord modat 49 bijlagetlRW het bestaande parkeerverbod voor de noordzijde van da VlaardmgBrdijk over een lengte van 135 meter nabij de kruising Aleidastraat-Fa b ristra at uit te breiden en de lengte van bet verbod te wijzigen ir^ 150 meter, c. door het aanbrengen van twee gele strepen van circa S meter elk ex. art. 126 RW het parkeren voor belde zijden van de Viaardingerdijk ter hoogte van de panden nrs. 41/43 te verbieden; d. door het inkorten van de geie streep ex. art. 126 RW vancirca 30 meter tot een strook van circa 15 meter het parkeerverbod voor de zuidzijde van da Viaardingerdijk, nabij de kruising met de Nieuwe Haven te beperken: e. de volgende verkeerszuilen in het Verkeersbssiuit op te nemen: Aleidastraat: twee verkeerszuilen, model 62 en 64. bijlage II RW, onmiddellijk ten zuiden van de Viaardin gerdijk; Viaardingerdijk: twee verkeerszuilen, model 62 en 64, bijlage II RW. onmiddellijk ten oosten van de Fabri- slraat; Viaardingerdijk: twee varkeerszuiian, model 62 en 64. bijlage II RW. onmiddellijk ten westen van de Aleida straat; Van drt besluit staat voor iedere belanghebbende beroep open lot hot eïne van een termijn van dertig dagen na heden. Het adres van beroep wordt gencht aan H.M. de Koningin, doch ingediend bij de Commissaris der Koningin in de provincie Zuid-Holland te 's-Gravenhage. Dit besluit is in afschrift verzonden aan de Hoofdingenieur- Directeur van da Rijkswaterstaat in da directie Zuid-Holland, de Hoofdingenieur-Directeur van de Rijkswaterstaat. Directie Wegen, de Koninklijke Nederiandsche Automobieldub K.N.A.C., de Koninklijke Nederiandsche Motorrijders Vereni ging en aan het College van Gedeputeerde Staten der provincie Zuid-Holland. Hel besluit ligt gedurende genoemdeberoepstljdter visie ter gemeentesecretarie afd. Openbare Werken. Stadskantoor, Schiedam, 10sept. 1975 Burgemeester an wethouders voornoemd, de secretaris de burgemeester, MJ. Blok AJ. Lems TV, radio, ree. enz. Te koop aangeboden SABA DEALER voor Schiedam e o. o RADIO RAVEKO. Van Ruysdaaliaan 72. M. OtO-267274. Het juiste adras voor al uw MEUBEL- STOFFEERWERK Fa. Hajsola en Co. Eendrachtstraat 52, tel. 341583 - Meub., huisr. enz. T# koop: 1 BRUIN BANKSTEL in staat, prijs 200.—. tel.: Onderhoud en reparatie Ta koop LUXAFLEX ALUM, klrur. breed m#»r, 1 jaar oud, prijs f 200.-, tel: 354653, na 1B uur. Voor WITTEN, SCHILDEREN E N BE HANGEN b het vertrouwdst en voor deligst adres P A-vd Kruit Voorree- str. 2b. Schiedam, tal. 264432. v/h G. J. J Ponjé. DeHIandseweg 250. tef. 704014. BANKSTELLEN mat 5 jaar garantie op het binnenwerk. Normals prijs 1350 voor 695. Verder talloze mogelijkheden tegen de scherpste prijzen, bijv. zeer fraai hoekbanksiel m ribcord 795. Lunstroo-maubelen Industriegebouw, oostzeedilk 234, Rotterdam, tel, 010-12 90 88. Hoefweg 12S. Bleowl|lc, tel. 01892-5188. di Vm zaterdag 10-17 uur, vrijdag tot 21 uur. Voor l»t LEVEREN, SCHOONMAKEN EN REPAREREN van uw geisers naar Smederij Daub, Caltenburgsir. 60, Viaardingen, tel. 34 3Q96 Divers personeel gevraagd Gevraagd: voor het rayon Zuid-Holland en Zeeland Vereist: rijbewijs B/E Voor de2ö functie bieden wij een ruim salaris Brieven met vermelding van leeftijd en beroep aan: Meutelfabr.D.BIankestijnB.V. Postbus 77, Nijkerk (Gld.)

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1975 | | pagina 4