SVV pakt punt in Groningen Belangrijke winst voor Excelsior M Uitspraak rMog maar drie dominees over Blessures vellen defensie MAANDAG 1 DECEMBER 1975 Heeft u Sinterklaas nog niet gezien? Deze veeek brengt de goedheiligman een be zoek aan vrijwel alle sportclubs in het Wa terweggebied 0 De grootste wens van de Maassluise sportver enigingen is een twee de sporthal 0 Want de Olympiahal is overvol 0 „Per jaar komt er twintig pro cent meer aanvragen bij", zegt het sportbu- rean 0 Half januari gaan de clubs mee denken over het type. dat in de Steendijk- polder komt te slaan O Vlaardingen vestig de een absoluut re cord met afschrijvin gen 0 Van de tien opgestelde spelers voor het zesde micro team schreven er zes af O De prestatieloop voor leerlingen van het iager onderwijs is opnieuw vastgesteld voor woensdag 0 Hoekse Boys heeft de onderbouw van zijn nieuw clubhuis in ge bruik genomen 0 De schoonmaakploeg van Met een klein „handigheidje" lukt het De Ruiter om deze situatie te klaren. Uiv Mening Herwïg, "natuurlijk heeft hij invloed gehad op het verloop van de wedstrijd. Maar het zou onzin 2ijn om te zeggen dat hij schuldig is aan onze nederlaag. We hebben gezien het spelbccld toch de beste kansen gehad. Maar nu hadden wij eens hele maal geen geluk. Die bal werd op de gekste manieren uit dat doel gehaald, Toen Excelsior door die mazzelgoal op 0—1 kwam konden zij lekker gaan tikken."

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1975 | | pagina 4