Mislukte ouverture van Vlaardingen m Pt :!l ttÉi HM BjjBlI WÊ kssfi smÊÊ mÊÊÊÊÊm SW-amateurs gaan clubhuis bouwen Wereldmerken tegen sensationeel lage prijzen 449.' S De Ooievaars deelt ODI en Succes verliezen tittïi Frans en Jenny onder contract Hans van Rasteren weg bij Fortnna KRACHTPROEF VOOR ORANJE NASSAU DINSDAG 23 NOVEMBER 1976 MÊmËSËmrnm NASSAU ODI ACTIE SCHETS Herstel NTO duurt voort SUCCES „Vijfsluizen" tweede plaats schiedamseweg 39-47, vlaardingen, tel. 346000 mgr. .nolensfaan 686, Schiedam, tel, 702667. Indesit koelkast Sauter gasfornuis Esta diepvrïeskist 225 liter dubbel- deurs koelkast Centrifuge Zanussi Miele schoonzulger Sauknecht wasautomaat Indesit wasautomaat Creda droogfrommel Schiedam In een zeer spannende wedstrijd hebben de tafeltennis sers van de Schiedamse Invaliden Sportvereni ging De Ooievaars in een uitwedstrijd tegen Bow ling Maassluis de punten broederlijk verdeeld, 5—5. Hoos van Es en Ro nald Oosthof kwamen' tweemaal zegevierend uit de strijd, terwijl Rie- nus van der Zouwen, die voor Ton van Balveren inviel, dit éénmaal deed. In de openingspartij had Koos van Es tegen Van der Gaag geen moeite en werd met grote cijfers 1121 en 1021 door hem gewonnen: 0—1. Omdat het zo gemakkelijk ging, heb ben de Schiedammers deze wedstrijd waarschijnlijk te lichtvaardig opgevat. Dit bleek al spoedig uit de volgende par tijen, die door Ronald Oosthof, Rienus van der Zouwen en het koppel Koos van Es en Ronald Oosthof werden verloren. Door dit slechte resultaat keek De Ooievaars tegen een 3—1 achterstand aan. Toch gaf het de strijd niet op, want vechtend voor iedere punt kwamen de spelers achter de tafel Koos van Els gaf het voorbeeld hoe hij zijn tegenstander J. van der Hoeven in twee games klopte. Invaller Rienus van der Zou wen had ook geen last met Van der Gaag, die eveneens in twee games werd verslagen. Ook Ronald Oosthof bleef niet achter en versloeg H. van der Hoeven in drie games. Hierdoor hadden de Schiedammers de 3—1 achterstand in een 34 voorsprong omgebogen. Echter niet voor lang, want Rienus van der Zouwen ging al strijdend in twee games tegen J- van der Hoeven ten onder. Ook Koos van Es had tenslotte op Van der Hoeven geen antwoord en verloor deze in twee games. Hierdoor werd er weer, met nog één wedstrijd te spelen, tegen een 54 achterstand aan gekeken. In de slotpartij had Ronald Oosthof tegen Van der Gaag geen enkele moeite en won deze in twee games, waar mee de spannende strijd op 5—5 werd afgesloten. sa&a- w&M Vlaardingen Een opvallend micro-resultaat bereik ten Maassluis en Oranje Nassau die beide met 4-1 wonnen. Daarentegen was de ouverture van Vlaar dingen tegen KNS niet bijster sterk en verloor met 7-6. De beide Schiedamse afdelingsclubs, ODI en Succes verloren beide van resp. Waterschip met 5-3 en van De Spartaan met 5-4. In een veel te harde wedstrijd van de instructies van trainer tegen De Kapellen heeft CKC Goetsch, kon Nassau zelfs een Maassluis voor de derde maal achterstand van 4-1 wegwer- in de zaalcompetitie de volle ken. winst gepakt Maar dit duel was In de beginfase opende Theo van het zwaarste voor de Maasslui- Veel en de score, maar Oranje zers tot nu toe. De Kapellen had het wapen gevonden om Maassluis uit het ritme te halen en dat lukteén helft Met zeer veel slaan- en duwwerk liet Maassluis zich overrompelen en Nassau ging niet door. SC Olympia nam het initiatief over en met het voor SC Olympia bekende wapen, nL het verre schot werd Nassau op een 3-1 ruststand gezet zag kans maar één doelpunt te Na de rust kwam Nassau goed scoren via een strafworp van - Leo van der Vaart De Kapellen daarentegen hadden vier maal de korf doorboord. Direkt na het beginsignaal na rust gaf Rob Koevoet zijn ploeg een stimulans; 4-2. Maassluis bleef snel spelen cn trok daar door de defensie uiteen. Henny Nieman voltrok het vonnis en bracht de teams naast elkaar; 4-4. Ondanks een veldoverwicht van terug en al scoorde SC Olympia eerst nog 4-1, daarna was het allemaal Oranje Nassau wat de klok sloeg. Via doelpunten van Ton Sluimer en Sjanie van Zelm werd het 4-3. SC Olympia deed wat terug (5-3), maar Nas sau was niet meer te stuiten. Het overheerste op alle fronten en door Yvonne van der Kooij en Ton Sluimer werd het 5-5. Sjanie van Zelm zorgde ook nog voor 5-6. Maassluis scoorde De Kapellen, maar Leo van der Vaart trok VLAARDINGEN de stand gelijk: 5-5. In de slotfa se probeerde De Kapellen een Vlaardingen begon tegen KNS overwinning te forceren en ging zeer goed en via een strafworp Mg Een Vlaardingse dame op weg naar de korf. daardoor verdedigend in de fout. Henny Niemand, kon daardoor twee keer scoren; 5-7. Het werd in de allerlaatste se conde toch nog 6-7. In een bijzonder goede wedstrijd heeft Nassau voor de eerste verliesposten gezorgd van SC Olympia uit Spijk enisse. Nas- van Dineke Boutkan en een afstandstreffer van John Kult kwam het op een 2-0 voor sprong. Maar KNS kwam goed terug en zag kans om weer op gelijke voet te komen: 2-2. Di neke Boutkan gaf Vlaardingen opnieuw een voorsprong, 3-2, maar de vreugde was van kor te dnnr. KNS nam het initia tief over en bouwde een 3-5 voorsprong bij rust sau had gedurende de gehele Ondanks doelpunten van Wim wedstrijd het betere van het Blokland. Rien Roozendaal en spel en door bet goed opvolgen een derde treffer van Dineke I Vlaardingen slaat de aanval van KNS af. Boutkan kwam Vlaardingen na rust niet verder dan zes tref fers. KNS bleef staan op zeven. Zodat KNS met 7-6 de gelukki ge winnaar werd. Ook de vierde microwedstrijd van ODI ging verloren. Ditmaal was Waterschip te sterk voor de Schiedam In september 1977 zal zeer waarschijnlijk een stukje Schiedamse voetbalhistorie niet meer in gebruik zijn. Dan namelijk hoopt SW het aloude clubhuis te vervangen door een volledig aan deze tijd aangepaste accommodatie. Het huidige onderko men wordt dan na minstens 35 jaar trouwe dienst uit de roulatie genomen Toen SW van de Havendïjk ver huisde naar sportpark Harga was één van de vele dingen die werd meegenomen het club huis. In delen werd het overge bracht om op het nieuwe ter rein weer opgebouwd te wer den. Lang hebben de amateurs en junioren gebruik kunnen en ook moeten maken van het ge bouwtje. Tot het allemaal niet meer kon. Jeugdbestuursüd Aad van Dijk erover: „We waren het er alle-' maal over eens dat er iets aan gedaan moest worden. Het deed de naam SW geen eer meer aan. Ook het hoofdbestuur zag een bouw van een nieuwe kan tine wel zitten, maar financieel zat het allemaal wat moeilijk. Tenslotte moest het nieuwe zaakje ongeveer twee ton kos ten. Vandaar dat we ook een actie gaan houden onder de leden, donateurs en andere be langstellenden". Wat voor inzamelingsactie het gaat worden is nog niet bekend. Er bestaan plannen maar de commissie die zich intensief be zighoudt met de vernieuwing, is het er nog niet over eens wat gedaan zal worden om het ge heel te kunnen bekostigen. Van Dijk: „Waarschijnlijk wordt de ze week beslist wat het gaat worden. Het wordt wei een ac tie waar iedere SW-er direct bij betrokken zal worden". In de weekbrief van SW heeft al een globale schets gestaan van hoe het clubhuis er uit moet komen te zien. Het geheel zal in steen worden opgetrok ken en bevat ondermeer een scheidsrechterskamer, een EH- BO-ruimte, acht kleedlokalen, een ruime commissiekamer, ne gen douches en WC-ruimten en een keuken. Verwacht wordt dat in april ge start zal kunnen worden met de bouw van het nieuwe clubhuis. Maar de rechtgeaarde SVV- supporter hoeft niet bang te zijn dat het zoveelste stukje nostalgie verdwijnt Want voor al het hoofdbestuur denkt er niet aan om het oude gebouw af te breken..... Maasland Het NTO tafel tennis te am is na een zwakke competi tiestart nu de problemen volle dig te boven. Met twee achter eenvolgende overwinningen rijn de dreigende degradatie- zorgen meteen van de baan.' Ook nu was het Maaslandse team weer compleet, en wat dat inhoudt moest Elan 7 ondervin den. In Rotterdam wonnen de Maas- landers liefst met 9—1. Aad van den Doel verloor de openings partij, maar verder liet NTO geen steek meer vallen. Freek Deus en Ted van Uffelen ble ven derhalve ongeslagen en wonnen samen ook het dubbel (13-21,26—28). NTO 2 verloor met 13—0 van Hoogvliet 3. De uitslag was ech ter geen juiste afspiegeling van de krachtsverhouding. De wed strijd duurde ruim 4 uur, waar bij niet minder dan zeven par tijen een derde game nodig hadden. Hoogvliet had net dat beetje ge luk meer dat Ton Heine, Ruud Muuren en Eddie Janvier steeds misten. De overkanters rijn nu vrijwel zeker van pro motie. NTO 3, met een niet fitte John van der Neer, verloor met 4—6 van SVS 3. Theo de Jong en Rob Eouman scoorden ieder twee keer. V* a Het jonge paar op weg naar de ambtenaar Vlaardingen Voor de spits van afdelingsclub CION Was het een vreugdevolle dag toen hij in het huwelijk trad met Jenny E rob bel. De Vlaardinger speelt voor zijn tweede seizoen bij CION en kwam voort uit de jeugd van RKWIK, Over belangstelling had het jonge paar niet te klagen, 's Middags van de CION-jeugd op het stadhuis en in de avonduren op een receptie, waar het van de club bloem stukken en een enveloppe met inhoud kreeg aangeboden. Vlaardingen Hans van Kasteren, de uitermate lange afstandloper die zelfs tweede staat op de wereldlijst voor de 100 kilometer, gaat per 1 ja nuari volgend jaar in Duitsland wonen. De Schiedammer heeft daar voor bedankt bij de atle tiekvereniging Fortuna. Ook zijn broer Ralf ver andert van vereniging. Hij is lid van het Rotter damse Metro, maar gaat over naar veteranen Ne derland. Fortuna krijgt er echter Max van der Does voor terug, die al trainer van de Vlaar dingse club was, maar rijn competitiewedstrij den voor het Rotterdam se Metro liep. Vlaardingen Vanavond speelt om 20 uur Oranje Nassau in de Rotterdamse Energiehal weer een belangrijk micro-duel. Omdat vele teams aanspraak maken op de titel, is in feite elk duel belangrijk. Maar het Rotterdamse Kwiek is volgens ingewijden getipt als de toekomstige kampioen. Oranje Nassau weet waar het aan toe is en zal dan ook tot het uiterste moeten gaan om Kwiek af te stoppen. Kwiek heeft tegenwoordig Hans Berman (oud ODI-speler) in het topteam zitten. Schiedammers: 5-3. De rust ging in met 3-1 voor Het Water schip. ODI haalde hierna op tot 3-2 door Eily van der Lely, maar Het Waterschip bracht de marge weer op twee doelpun ten. Ronald de Kruif liet 4-3 noteren. Het laatste woord was weer voor Het Waterschip dat daarmee de eindstand bracht op 5-3. Succes heeft de overwinnings reeks niet kunnen voortzetten. In een harde en rommelige wedstrijd verloor het met 5-4 van De Spartaan. Deze neder laag had niet nodig geweest als Succes rich beter in bedwang had kunnen houden. De Spar taan nam de leiding waarna Peter van der Zouwen de par tijen weer op gelijke voet bracht. Via 2-1 werd de stand weer gelijk toen Koen van der Schalk een strafworp mocht ne men. Toch ging De Spartaan met een 4-2 voorsprong rusten. Succes haalde direkt na de rust op tot 4-3. Weer was het Koen van der Schalk die een strafworp be nutte. Deze werd direkt gevolgd door een doelpunt van De Spar taan: 5-3. Rob de Bus, die was ingevallen voor de geblesseerde Chris Alblas, schoot van ver nummer vier voor Succes in: 5-4. Hierna werd er door Succes nog een strafworp gemist en wat Succes ook probeerde, er kwam geen verandering meer in de stand. Vlaardingen De badminton- spelers van „Vijfsluizen" had den geen enkele moeite met het laag geklasseerde Vlietwijk 2 en bleven daardoor met een royale 71 overwinning op de tweede plaats, Frans Bergmans nam het eerste enkelspel voor zijn rekening, terwijl hierna ook Jan Willem Kroon voldoen de had aan twee sets. Wil Odijk verloor daarentegen in drie sets, maar Hèlén Toutenburg won met gemak het enkelspel van de tweede dame van Vliet wijk. De gemengde dubbels gin gen. er gemakkelijk voor de Vlaardingers door heen, even als het dames- en herendubbel. 140 liter tafelmodel, breed vriesvak, verlichting en half* .automatische ontdooiing. Catalogusprijs 355,-. Bil Evatoom compleet met oven. thermostaat, afdekblad en la de klep. Adviesprijs 574,-. Korting 21% 125,-. Bij Evatoom type KF3D, inhoud 300 liter,_ apart invriesvak, 3 controle-' lampjes, Inclusiefmand. Adviesprijs 852,- Kortïng 37% 333,- Blj Evatoom waarvan 40 liter vriesruimtSi automatische ontdooiing, afm. h x b x d 132 x 5u x 59 cm. Adviesprijs 599.- Korting 22% 134,- BiJ Evatoom inhoud 2 1/2 kilo. 2800 toe ren, loopt niet bij geopend deksel. Catalogusprijs 19S,- Blj Evatoom type Si 80, geweldige zuig kracht (motor 950 watt), ke- makeur, dus veilig, compleet met alle accessoires. Adviesprijs 352.- Korting 29% 103,- Blj Evatoom type 4704.12 volautomatische programma's, 3-detig zeep bakje. Adviesprijs 909.-. Korting 36% 330,-. Bij Evatoom WASAUTOMAAT MODEL L 5 3 UITVOERINGEN 9 programma's, 2 zeepbakjes, inh. 5 kg. Adviesprijs 599.- SiJ Evatoom m, inhoud 2 1/2 kilo, 2 warmte- standen. voorzien van geë mailleerde trommel. Adviesprijs 525,-. Korting 27% 146,- Bl] Evatoom

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1976 | | pagina 4