Boekje over kabeltelevisie V k r i c 2.395, 1.995,- 2.595, 2.850, Nog even geduld Fleurig centrum Selekt selekteert>- meubelen voor u wIHÏS^Jlil EoK «school in Steendijkpolder m In de wijk gespeeld -Jt Pax Chrisli Parochie viert tweede lustrum DONDERDAG 2 JUNI 1977 Vreemde conclusie over nul Bazar in Hoekstee Speeltuin i^riiiHminiHHiiiimiiiifniiiiiifiuiniiiiiiiiiiiiiiiiiniiniiiiiftiiiiniufuuuiiiiiiniifiianiiiiimifitmiiiimiiiiNiiiiiiiiiiHiitiiiiiiiHffiiiuiifiiHiiiuiniiiiiinii? Clubhuis zoekt vrijwilligers Addie de Jong in Maassluis weer open Sociaal en gezond allebei tegelijk IN#. v;<^ VD/SCAYW 4 Maassluis De Stichting Katholiek Onderwijs te Maassluis is van voorne mens om reeds per 1 au gustus een zelfstandige R.K. kleuter, en basis school te stichten in de Steendijkpolder. Deze scholen zullen gehuis vest worden in het in aan bouw zijnde scholencom plex waarin ook het Prot. Christelijk- en het Open baar onderwijs gehuisvest zullen worden. Aangezien dit gebouwencom- plex a de loop van het schc r 1977-1978 ge reed 'tomen, zullen de leerling, voor de basis school tijdelijk gehuisvest worden in de school aan de Lijsterlaan 13 en de kleu ters zuilen tijdelijk onder gebracht worden in de kleuterschool Windekind aan het Burgemeester Do- misseplein 2. Met ingang van 1 augustus is de heer J. S. M. Rijntjes benoemd tot schoolleider van de R.K. baisschool in de Steendijkpolder. Nieuwe leerlingen voor deze school kunnen worden aangemeld .bij de heer N. C. M. Meinders, hoofd van de Joh. F. Kennedyschool aan de Plevierstraat 2 en voor de kleuterschool bij Mej. A. de Bruijn, hoofd - leidster van Windekind. Op donderdag 9 juni wordt vanaf 21) uur in de aula van de John. F. Kennedy school aan de ouders van de toekomstige leerlingen van de Steendijkpolder- scholen nadere informatie verstrekt. Maassluis Ter gelegenheid van de definitieve aanleg van de centrale antenne inrich ting (c.a.i.) heeft de gemeente Maassluis een brochure over dit systeem uitgegeven die in middels huis aan huis ver spreid is. In een voorwoord zegt wethouder IsaSc van der Knaap van economische aan gelegenheden blij te zijn dat met de aanleg nu is begon nen. In het boekje staat onder meer wat het c.a.i. is, het „waarom" ervan en de voordelen. Voorts vindt men er een programma- overzicht van zowel de televi sie als de (fjm)radio. Op over zichtelijke wijze - aan de hand van een platte grond van de stad - kunnen de gebruikers aflezen wanneer bij hen wordt begonnen met de aan leg van de c.a.i. Als alles vol gens plan verloopt zullen de kabels in november gelegd zijn. Ook over de kosten wordt ge rept. Belangrijk is te weten, dat wanneer men zich tijdig aanmeldt, de aansluitkosten nihil zijn. Later, dus wanneer de kabels eenmaal in de grond iiggen, kunnen deze kosten oplopen tot 76,70. Met enige reserve spreekt wet houder Van der Knaap over het gebruik van alle binnen- en buitenlandse netten: „0t geloof dat, mits verstandig ge bruikt, deze uitbreiding van mogelijkheden ook in meer figuurlijke zin onze visie zal kunnen verruimen". En dat is toch wei een wat genuanceerder benadering van het gebruik van de c.a.i., dan de enige bladzijden ver der vermelde conclusie. Daar staat namelijk dat zoveel mo gelijk moet worden geprofi teerd van „uw kostbare televi sie- en radioapparatuur en niet te vergeten van uw kijk en luistergeld". Niet bepaald een aanmoediging ook nog eens iets anders dan tv-kijken te doen. Wie niet in de gelegen heid is geweest eind april de zogenaamde koningin- nekermis op het kaalslag- terrein aan de Eerste van Leydengaelstraat in Vlaar- dingen-Oost met een be zoek te vereren, kan bin nenkort alsnog zijn hart op halen. Van 8 tot en met 11 juni wordt namelijk op het, parkeerterrein aan de Rei gerlaan nabij het winkel centrum Hoiiërhoek (Vlaar- dingen-Holy) een onverval- Hoek van Holland fn wijkgebouw De Hoek stee aan de Mercator- weg wordt vrijdag en zaterdag een bazar ge houden. De opbrengst hiervan moet dienen voor de bouw van een ontmoetingscentrum nabij de Katholieke kerk in Hoek van Hol land. Volgens pastoor Kever kamp wordt het een bazar die klinkt als een klok. Er zijn enorm veel prij2en te winnen, men kan de laatste loten kopen met kans op een gratis oversteek naar Lon den voor twee perso nen. Voorts vindt men: een stand met een echt paar in Brabants cos- tuum, -waar verschil lende artikelen ver kocht worden; een mi- ni-supermarkt; een schiettent; grabbelton; en nog veel meer spec taculaire activiteiten. De openingstijden van de bazar zijn vrijdag en zaterdag van twee tot vijf en van zeven tot tien uur. Zaterda gochtend zijn de poor ten van De Hoekstee geopend van tien tot twaalf uur. Balancerend op een smalle ladder... De man nen van de gemeentelijke plantsoenendienst hebben er kennelijk veel voor over om het stadscentrum van Vlaardingen tijdens de zo mermaanden een nog fleuriger aanzien te geven dan nu reeds het geval is. Zijn de talloze betonnen planten- en bloembakken reeds een vertrouwd beeld, gisteren werden aan de daarvoor bestemde haken weer bakken met fleurige geraniums opge hangen. Zoals op de foto te zien is, een inspannend en niet ongevaarlijk kar wei. De plantsoenwerkers hebben echter wel alle eer van hun werk: de binnen stad ziet er weer een stuk je leefbaarder uit. En dat willen we toch graag..? ste kermis gehouden met alles d'r op en d'r an. Voor de groten: schieten, botsau tootjes, roetsbaan, en ande re evenwiehtstoornisver- wekkende attributen en voor de kleintjes de draai molen, het spookhuis, touwtje trekken en suiker spin. Of er, zoals op deze foto te zien is een reuzen rad zal zijn, dat moet wor den afgewacht. Even ge duld alstublieft... Hoek van Holland In het nieuwe seizoen zal Hoek van Holland weer mee kunnen profiteren van een tiental pro gramma's „in de wijk ge speeld", een sterk gesubsi dieerd circuit van toneel, ca baret, muziek en dans. Een tiental programma's is aan de deelraad aanbevolen waarbij de meerderheid van de com missie recreatie aandringt op nieuwe elementen en niet op een terugval van oude pro gramma's en groepen. De „kind- en dierendag" wordt in de kerstvakantie in de Hoekstee gehouden. De deel raad zal proberen de kosten (1500 gulden) via de dienst sport en recreatie terug te krijgen. Als nieuwe leden van het bestuur van het Creatief Centrum zijn de heren C. Ver kerk en R Schrunder voorge dragen. Vlaardingen Het ontmoe tingscentrum West zoekt voor de kinderclubs enkele enthou siastelingen die bereid zijn om een deel van hun vrije tijd aan het jeugdwerk op te offe ren. Samen met de andere leiders en leidsters wordt te voren een programma ge maakt. Wte zich hiervoor be schikbaar wil stellen moet er echter rekening meehouden dat hij/zij ook de trainings- avonden en de vergadering van de clubhuiscommissie be zoekt. Wie belangstelling heeft kan contact opnemen met de leiding van het ontmoetings centrum West, Floris de Vijf delaan 2. telefoon 348993. Maassluis De Rotterdamse organist (tevens stadsbeiaar- dier) Addie de Jong geeft za terdag 4 juni om 20.15 uur een concert op het orgel van de Immamielkerk in Maassluis. Addie de Jong, die cantor-orga nist is van de Goede Herder kerk in Rotterdam-Sehie- broek, speelt onder meer de volgende werken: Preludium en fuga in G. van J. S. Bach, de koraal-fantasie „Wie schön Ieuchtet der Morgenstern" van Reger, en voorts enkele koraaispelcn van J, P. Kellner en Johannes Brahms, Tenslot te wordt een sonate van J, G. Töpfer uitgevoerd. Hoek van Holland De speeltuin aan de Prins Hendrikstraat in Hoek van Holland gaat za terdag weer open. De speelplaats ligt achter de zogenaamde kor- reibetonwoningen. De renovatie van deze woningen is nog niet helemaal voltooid, maar het bestuur is van mening dat men toch alvast de gelegen heid moet geven om in de tuin te spelen- Het wachten is nog steeds op subsidie om nog meer speel gereed schap te kopen. Iede reen is zaterdag van harte welkom. Op de eerste dag is de entree gratis; men kan zich als lid opgeven voor zes gulden per jaar voor het hele gezin. Wie geen lid is of dat niet wil worden kan voor een kwartje per dag toch terecht in de speeltuin- De officiële opening vindt plaats in juli. Voor die gebeurtenis wordt een groot speel- tuinfeest georgani seerd. Vlaardingen Afgelopen vrij dag was het precies tien jaar geleden dat in de Vlaardingse Holywijk de r.k. Pax Chrisli Parochie werd gesticht. Een gebeurtenis waar al is het dan niet op de dag zelf niet ongemerkt aan voorbij zal worden gegaan. Tn het komen de weekeinde zullen de eucha ristievieringen geheel in het teken staan van dit tweede lustrum en donderdag 9 juni wordt een informele avond gehouden in de Pax-Christi- kerk aan de Reigeriaan waar gesproken wordt over de toe komst van het kerk-zijn en met name voor de Holywijk. Er zal gelegenheid zijn tot het stellen van vragen. Vlaardingen De com missievergadering voor sociale zaken zal - bij wijze van uitzon dering - eenmaal wor den gecombineerd met de vergadering van de commissie voor volksgezondheid. Dit gebeurt in verband met de vakanties en dergelijke. De gecom bineerde vergadering vindt plaats op maan dagavond 13 juni in het Vlaardingse stad huis aan de Markt. Om zeven uur begint het „sociale" gedeelte van de vergadering. Eén uur later zullen ook de gezondheidszaken aan bod komen. 'n Groot aantal gerenommeerde meubelzaken In Nederland koopt gezamenlijk in. - j T Zij selekteren op vormgeving en kwaliteit en\f bedingen door hun aantal de laagste prijs! - U profiteert daarvan. Oersolide, degelijk eiken bankstel in een warm, groene velours met losse, keerbare kussens, met origineel Pullmann-interieur. De fauteuils zijn ook los leverbaar. Compleet voor de Selektmeubel prijs van Hoge fauteuil 635,- Lage fauteuil f 595,- Salontafei eiken, met originele, bardgebakken tegels. Selektmeubel prijs f 380,- Eiken wandmeubel, 215 cm breed, met massief eiken fronten. Compleet met barindeling en verlichting. Selektmeubel prijs Robuust eiken wandmeubel „Brabant", 250 cm lang, exclusief van vormgeving, front voorzien van massief eiken lijsten en regels. Speciale Selektmeubel prijs Massief bankstel in boerenstijl, voor 'n sfeervol, warm interieur. Ook verkrijgbaar met 2-zitsbank, in mohair look. Selektmeubel prijs 3-1-1 kombinatie 2-zttsbank 1.C95,- Bijpassende salontafel 1495,- Eiken lectuurlafeltje 1112,- In eiken, teak, palissander of wengé verkrijgbaar. Bekleed met sterke stof, naar keuze Zuidvliet 8,10 en 11' Dr. Kuyperkade 3, 4 én 6 Telefoon 12161 Alleen in Koppcentrum De"Lantaarn

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1977 | | pagina 4