Diame geen kilometervreter ra ©tips V,d. Arend winnaar VHB Ideaal is Olympische Spelen in Moskoe DINSDAG 12 JULI 1977 SNELSTE- Hengel- concoursen voor de jeugd KILOMETERS VD/SC/WW 4 Diane in concentratie vlak voor de start Zanussi wasautomaat type DL22. geschikt voor 4.5 kg was goed- Adviesprijs 869.-. Èvatoom opruimprijs 569,- Bauknecht wasauto maat WA4704, volautoma tisch met 12 programma's. Adviesprijs 909,-. Evatoom opruimpnjs 589,-. Philips wasautomaat AAC740 met 9 volautoma tische programma's. Ad viesprijs 1053,- Evatoom opruimpnjs 699,- Bauknecht wasauto maat zeer degelijk uitgevoerd met roestvrijstalen trom mel en kuip. Adviesprijs 1219,- Evataom opruimpnjs 849,- 2,5 kg centrifuge, toerental 2800. Adviesprijs 209,-. Evatoom opruimpnjs 149,- - AEG 4,5 kg droogautomaat. Ad viesprijs 1038,- Evatoom OpruimprijS 799,- AEG 4.5 kg droogautomaat met elek tronische besturing. Adviesprijs 1241Eva toom opruimpnjs 998,- Bosch wasautomaat, een bovenlader, slechts 45 cm breed. Adviesprijs 1475,- Evatoom opruimpnjs 998,- Bauknecht centnfuge met roestvrijstalen trom mel. Adviesprijs 279,- Evatoom opruimpnjs .189,- Esta EV250O een 250 liter diepvrieskast. met lichte schade. Advie sprijs 1074,- Evatoom op ruimpnjs 599,- Philips 130 liter diep vrieskast met laden. Hoog te 65 cm. Adviesprijs 660.-. Evatoom opruimprijs 449,- Bauknecht 200 liter diepvrieskast, met lichte schade. Adviesprijs 989,- Evatoom opruimprijs 499,- Esta KE30, een 300 liter diep vrieskist, met lichte schade. Adviesprijs 917,- Evatoom opruimprijs 549,- Bosch 250 fiter 4 ster ren dubbeldeurskoelkast, als beste getest. Advie sprijs 1155,-. Evatoom op ruimpnjs 799,- Indesït 140 liter tafelmodel koelkast Adviespnjs 349.-. Evatoom opruimpnjs 279,- Bauknecht 160 liter 3 sterren tafelmodel, volau tomatische ontdooiing. Adviesprijs 749,- Evatoom opruimpnjs 499,- Zanussi koel/vrieskast, 150 liter 4 sterren en 200 liter koelen. Adviesprijs 1299.-. Evatoom opruim- pnjs 849.- Philips 175 liter 2 ster ren koelkast, tafelmode]. Adviesprijs 660.-. Evatoom opruimprijs 399,- Atag gaskookplaat, wit te uitvoering, compleet met afdekplaat. Adviesprijs 385,-. Evatoom opruimprijs 239,- Sauter 4-pits gasfor nuis. Oven met thermos taat, compleet met afdek plaat Adviesprijs 598,-. Evatoom opruimprijs 395,- Atag gas-elektrofor- nuis, zeer luxe afwerking, tijdklokken voor automa tisch bakken en braden. Adviesprijs 1415.-. Eva toom opruimprijs *099,- Pelgrim gas-elektro-for- nuis, gas-kookgedeelte en elektrische oven Ad viesprijs 1198,- Evatoom opruimprijs 1049,- Pelgrim gaskookplaat in de kleuren bruin of groen, compleet met af- dekblad. Adviesprijs 330,-. Evatoom opruimpnjs 249,- Atag afzuigkap, de nieuwe 63 Super.' Ad viesprijs 330,- Evatoom opruimprijs 229,- Aristona (Philips) 36 cm portable tv. type 413, speelt op 220 en 12 volt. Adviesprijs 545,-. Evatoom opruimprijs 399,- Roberts klokradio met1 digitaal uurwerk, werkt met zoemtoon of muziek. Adviesprijs 149,-. Evatoom opruimpnjs 75,- Roberts klokradio, elektronisch digitaal uur werk, met regelbare licht sterkte. Adviesprijs 199,-. Evatoom opruimprijs 129,- Aristona (Philips) ver sterker Hifi type 540, ver mogen 2x10 watt, ingan gen en ingebouwde voor- versterker. Adviesprijs 295,-. Evatoom opruimpnjs 169,- Philips radio cassette recorder type 22AR27Q, een zeer complete uitvoe ring met een vermogen van 2000 mw maximaal. Adviesprijs 299,-. Evatoom opruimpnjs 219,- Aristona (Philips) 31 cm portante tv. type 611, speelt op 220 er» 12 volt. Adviesprijs 489.- Evatoom opruimprijs 349,- Vlaardmgen Diane Edelijn heeft bij voor baat al bedankt voor de zwem-interland te gen Italië. Zij rekent erop rond die tijd in irainingskamn te zitten langs het meer van Jönköping, de Zweedse badplaats waar zich tussen 12 en 22 augus tus de Europese strijd afsr eelt. Op welke af standen bondscoach Bert Sitters de 17-jari ge Vlaardingse gaat in zetten, is na de recente krachtsexplosie van de DDR-meïsjes een grote vraag. Zeker is in elk geval de 100 of 200 rug, waarvoor zij, vanaf zaterdag, nog limie ten dient te zwemmen in Amersfoort (1.06.5 en 2.22), maar dat zal, getuige haar fraaie tijden in het voor seizoen, geen enkel pro bleem opleveren. Op de Europese lijst, die voorna melijk bezat is van de DDR, neemt Diane Edelijn op de 100 rug de zesde plaats in, na haar 1.05.65 in april van dit jaar in Rotterdam tijdens de zes- 1 an den wedstrij d. Maar de plaatsen één tot en met vijf zijn door de DDR aan zienlijk verscherpt. Tot voor kort leidde Antje Stille nog in L03.36, maar vorige week, tij- door Bas van den Berg dens de Nationale kampioen schappen van de DDR in Leipzig, verschanste TJlrike Richter zich op de eerste plaats in 1.02.84, Zij wordt gevolgd door Birgït Treiber in 1.02.94 en pas op de derde plaats van die Europese lijst staat Antje Stille met haar 1.03.82. Diane Edelijn moet zeker rond de 1.04 kunnen zwemmen, is de vaste overtuiging van bondscoach Sitters en gezien haar progressie in het voorsei zoen zit dat er ook wel in. Vorig jaar op de OS in Mont real kwam het Vlaardingse zwemdiamantje al tot 1.05.11, dat heel even een Nationaal record was. Maar een dag la ter nam Enith Brigitha dit van haar over in 1.04.98 en die tijd staat nog steeds. Op de 200 rug dook Diane Ede lijn vorig jaar juni in Rotter dam al eens onder de 2.20 in 2.19.32, waarmee zij nog steeds de snelste van ons land is. In Turijn, een m.-iaTif) terug, klokte zij 2.20.48 en dat geeft de Vlaardingse even eens op de EK-iijst een zesde plaats te zien. Eveneens weer achter de meisjes van de DDR, met name Antje Stille, Elrike Richter en Birgit Trei ber. Hoewel Diane Edelijn de EK als een tussenstation ziet voor de Olympische Spelen over drie jaar in Moskou, wil zij er in Jönkóping, als het effe kan, ook op de 100 vlinder bij zijn. Een bijnummer dat haar de laatste tijd goed afgaat. Vorig jaar was haar snelste tijd nog 1.07.65, maar in het voorsei zoen klokte rij al iets boven de 1.05 in Rotterdam. Hoewel zij vorige maand in Turijn weer terugviel naar 1.07.64, moet de limiet voor deelname aan de EK (1.05) met haar explosieve kracht te halen zijn. Diane zelf daarover: .Jk geloof dat het voornamelijk door de krachttraining komt dat ik er plezier in krijg. Ik ging al van 1.07 naar 1.05 en volgens de bondscoach moet het op de NK nog sneller gaan". De Vlaardingse zwemvedette voor haar uitpuilende prijzenkash VIaardingen In het tweede visconcours van de Vlaar dingse Hengelaars Bond was de vangst over het algemeen matig. Van de 55 deelnemers hadden er maar dertig enige vangst van betekenis. Win naar werd S. Yan der Arend met 1705 gram vis. De overi ge resultaten: J. van Dorp 1040 gram, C. Vink C2Q gram, J. van Rees 510 gram, mej.' Van Dongen 500 gram, A. Koets 500 gram, mevrouw Groen 450 gram, A. Bagchus 335 gram, H. van Haren 315 gram, W. van Haren 220 gram vis. Het vierde avondcon- couis wordt op 27 juli gehou den tussen 7 en 9 uur in de waterpartij achter het com plex van Fort una. Schiedam De hengelsportver- e ai ging Schiedam en omstre ken houdt op de zaterdagen 23 en 30 juli visconcoursen in de Poldervaart De jeugd tot en met veertien jaar kan hie raan meedoen. Per vijf deel nemers is een prijs beschik baar. De nummers kunnen op zaterdag tussen 13 en 13.30 uur afgehaald worden bij het theehuis in het Seatrixpark, waar om circa 17 uur ook de uitreiking van de prijzen is. Ik heb roe vroeger al géörien- teerd -op die vlinderslagen, maar omdat er bij de VZC, toen ik daar lid werd, alleen plaats was op de rugslag, heb ik dat maar gedaan. Uite raard met snelle tijden zo langzamerhand, maar ik doe nu de vlinderslag erbij als een welkome afwisseling. Ik houd een beetje van verande ring. Ook ben ik geen kilome tervreter. Ik kan exploderen wanneer het nodig is. Je hoort wel eens dat de meisjes uit de DDR zo'n zes uur per dag trainen, alleen maar kilo meters moeten maken, nou, dan zou ik alleen maar blind voor dat zwemmen gaan wor den. Vorig jaar bij de OS in Mont real streek op de persoonlijke afstanden alleen Enith Brigit ha de medailles op. In Jonko- ping zullen een Annelies Maas en Diane Edelijn ook staan te dringen om metaal voor zich op te eisen. Kwalitatief gezien bezit Diane Edelijn een uitste kende rugslag. Voor de Zwit serse televisie was dat enkele weken zelfs aanleiding om tij dens het zwemgala in Turijn, de kijkers alleen Diane Ede lijn aJ een kwartier in beeld te laten zien I Geboren: 4 juli 1977 Willem Nicolaas, z.v. G. van der Voet en: G. A Snijder, Jaleh, d.v. B. Sluis en: B. Enayati, Jeroen David, z.v. J. A de Rond en: A. T. M. Balink, 5 juli 1977: Barbara, d.v. F. de Voogd en: M. J. C. Nieuwenhuijzen. Geboren: Sandra, d.v. T. G. van Oeveren en F. J. Karelse, Vld: Dahliastr. 27. Mohammed, z.v. H. C. M, Ouledyahya en D. Oulets Lahcen, Maassluis: Lan ge Boonestraat 46. Denise, d.v. J. A Bras en A, Schut, Vld: Broekweg 62. Ronald Willem, z.v. J. M. Don en A. van Loon, Vld: Emmastr. 63. Richard, z.v. de Ruijter en C. C. F. Jansen, Vld: Dr. "W. Beckmansingel 453. Linda, d.v. W. van Rijn. en G. L. H. Buijtenhek, Vld: Speen- kruidstr. 23d, Overleden: 2 juli 1977 Hendri ks Geziena Jansen wed. van: G. W. de Vries, 82 jr., Wilhelmina Maria Schoon wed. van: W. van Rij, 86 jr., 3 juli 1977: Komelis Schouten, wednr. van: P. Kor- naat, 78 jr., Elizabeth Molenaar, wed. van: F. Wapenaar, 84 jr., 4 juli 1977: Willem Jan Visser, wed. nr. van: L. M. van der Vliet, 87 jr. Maassluis Geboren: Gerrit Aart Jacobus, zoon van: P. v.d. Akker en van: K. Schot, Johannes, zoon van: T. J. iïaitjema en van: J. P, de Haas, Daphne Jasmin, dochter van: R T. L. Rijsdijk en van: F. J. M. v.d. Hoek, Alexander Gerard, zoon van: G. Polder vaart en van: D. J. v.d. Heuvel, Margaretha Hendrika, dochter van: A. Huizer en van: M. C. v. Dieren, Tanja Adriaantje, dochter van: A Labee en van: P. A Verwijs, Bas, zoon van: J. v. Gelderen en van: H. G. Both, Paul, zoon van: W. M. v. Dijk en van: C. W. Melis, Zahi- de, dochter van: M. A. Ersoy en van: M. Comak, Hanne, dochter van: G. v.d. Meulder en van: A, A v. Tilburg. Ondertrouwd: P. M. Koevoet, J. E. Dijkxh'oorn. Gehuwd: G- A v. Leeuwen en M. J. Schellenboom, G. v. Wijn gaarden en E. C. de Leeuw, J. L, Koesveld en M. J. v. Oossa- nen, S. Smidt en A. B. Simons, M. C. Sehravesande en G. To- xopeus, J. J. Kroondijk en J. Spruijt, C. Versteeg en E M Nienhius, D, B. v. Egmond en A. Linden. Overleden: A. Brinkman-de Ruij ter. FC Vlaardingen mag geen gebruik maken van het veld van de Van Viandenstraat voor trai- ningsdoeleinden. Het DB van de sportraad beslis te daarover. Fortuna zelf gaf geen toestemming aan de eerste divisieclub om het trainingsveld (vierde veld) te benutten voor training omdat het is ingezaaid. Klaas Kalfsb eek, chef van de gemeentelijke plantsoe nendienst, gaf er overi gens wel zijn fiat aan. Terwijl de sportraad zich liet leiden door For tuna Eén van de leden van het DB, die de training van Laseroms bijwoonde op de zg, groenstrook waar de nieuwe kleedac- commodatie moet ko men, vond het maar een ergelijke zaak dat de amateurclub z'n stand punt inneemt. Eigenlijk wel vreemd zo'n soort gewapende vrede, omdat enkele we ken eerder voorzitter Ad van Wijk van Fortuna de leden van de sportraad vertelde dat de samen werking weer optimaal was tussen beide clubs Q Hoewel trainer Theo La seroms op de groen strook aardig uit de voe ten kan met zijn selectie, is het niet de oplossing. Het betaald voetbal, dat intussen in burgemeester Wim Kieboom naar aanleiding van een ge sprek tussen stichtings bestuur FC Vlaardingen en de burgervader vorige week een warm voor stander heeft, die zeker alle plannen van FC Vlaardingen zal onder steunen, wordt thans in zijn aanloop tot het nieu we seizoen beknot door een amateurclub In een zg. tweede verga dering heeft handbal club DWS eindelijk een nieuwe secretaris gevon den. Het is I. van der Kaag. De overige be stuursleden zijn: voorzit ter L de Vries, penning meester E, Janse en de leden G. Gommel, J. Jansen, H. Grandazzi, C. Th. van Geenen, mej. Y. Carree en W. X C. Abramsen. Penningmeester J. D. van Weelderen van Hoekse Boys heeft op pa pier al een opstelling ge maakt. Een mengsel van oud en jong door elkaar heen. 't Is gezond als ook treiner Wim de Vries, de man die het voor het zeg gen heeft, zijn licht daar op laat schijnen. Ook ziet dezelfde penningmeester al enkele potentiële kan didaten voor de titel in de vierde klas: Hillegers- berg, TSB en Die Haghe. 't Is maar dat u het al weet. In de strijd om het per soonlijk damkampioen schap van Rotterdam deelt Tiny Mous de eer ste plaats met Cees de Zeeuw en Peter Poot. Gerrie Mak is toege voegd aan de baanselec- tie voor de WK, die van 25 augustus tot en met 4 september in Venezuela worden gehouden. Sa men met Geert Schipper zijn beide renners gese lecteerd voor de achter volging.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1977 | | pagina 4