leuters werken voor Sint 38R5Ï WOENSDAG 30 NOVEMBER 1977 Vlaardingen Wat heb ben wij een tekeningen, kleurplaten en fraaie schilderwerkjes ontvan gen. Het zijn er honder den! Vooral de leidsters van de kleuterscholen in Vlaardingen hebben met de kinderen hun beste beentje voorgezet. In on ze krant van maandag 21 november hadden wij gevraagd tekeningen en dergelijke te maken, of briefjes te schrijven aan Sint Nicolaas met het verzoek of hij volgend jaar zijn officiële entree in Nederland op de tele visie in Vlaardingen wil maken. Inmiddels heeft de redactie van deze krant intensief contact gehad met het se cretariaat van de Sint dat tijdelijk is gevestigd in het Muiderslot. Naar aanlei ding hier van heeft Sint Nicolaas een brief ge stuurd, gericht aan alle Vïaardingse kinderen. Hij schrijft letterlijk: Beste, lieve kinderen Enkele dagen geleden ben ik er van op de hoogte gesteld dat jullie graag wil len dat ik volgend jaar op de televisie in Vlaardingen kom. Je snapt wel dat mijn Pieten en ik ons zeer ver eerd voelen. Geloof ons maar, wij zouden het fijn vinden om by jullie onze officiële aankomst te hou den. Maar wat jullie niet weten is, dat dat allemaal niet zo gemakkelijk kan. De meneren van de televi sie in Hilversum, met wie ik natuurlijk nauw samen werk, hebben gezegd dat zij nog niet weten of de televisie naar Vlaardingen komt. Dat wordt pas be paald in het voorjaar, in maart. Helaas kan ik jullie dus nog niet vertellen of ik op jullie uitnodiging kan ingaan. Wel beloof ik je, mijn best te zullen doen. Natuurlijk kom ik op 5 de cember wel bij jullie thuis langs, of mijn Pieten. Im mersje weet dat ik ook niet overal tegelijk kan zijn. Zing die laatste dagen maar goed voor mij en... leg je een extra stukje wor tel in de schoen voor mijn brave schimmel? Ik zai je er voor belonen. Sint Nicolaas P.S. Kijken jullie maandag om half vijf naar mij op Nederland 1? Het is de harde waarheid beste kinderen, vaders, moeders en schooljuffen. Wij, dat wil zeggen de re dactie van deze krant kun nen nog geen definitief uit sluitsel geven. Sint heeft ons voorts nog laten weten dat hij zijn tekeningen op een van de donkere nach ten zelf komt bekijken in de etalage van het Vlaar- dings Dagblad, Bredi Ha venstraat 6 in Vlaardingen. Daarom hebben wij de leukste tekeningen alvast maar opgehangen, ook bin nen. Wie langs komt is van harte welkom. Natuurlijk hebben wij een aantal van deze tekeningen ook in deze krant gepubli ceerd. Misschien zit jouw tekening, of die van uw kind er bijOnze dank gaat wat dat betreft uit naar de leiding van de volgende kleuterscholen: Prinses Ire ne, Westnieuwland 29, Prins Hendrik, Prins Hen drikstraat 152 a, De Kla proos, Westnieuwland 25, De Karekiel, Stadhouder slaan 3, Open Venters, Ko- ninginnelaan 769.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1977 | | pagina 8