K Cultuur is ons en verder niks lipiilfi Isfc Disco Vogels weg Radicalen vergaderen Met een Kleintje zit U goed! aM 4 p&+!ir Reeds 7000 handtekeningen Personenauto ontvreemd Inbraak in foouwcontainer Nu ook stichting voor wijkcentrum Causerie over stadsarchief Theeconcert m Koningshof Kijnmond band naar Leiden VRIJDAG 17 MAART 1978 2 W3U JE MAJJMEE ZEGCÉW, VEJWEL 2öffi. HET Vffil» MT7IMEHKhET0« J KAN HAMEt'Jt Of VEE- H EBBOJ &KAP 5CHIUBJCE AWNIKEH 0P- 7EEPEW AUEEN OE VlgtHEIt- Tg VOW E2VAN VEKWEWCT VLAMING EN K COOP t>Mt 5AAT-IE PAN. «KOU OM H6THtelKOxT 7E ÏEOOQiIK 5E57UDEK HI5£ PE 00 KAKEN VAN folio WT DACHT JE MME. ZOWAT IEÜKEEN OP HET EILAND HEEFT £££EH UCH7E AANVAL VAN6EHfD. HET 15Hl£C ENPEMtSCTH. WMttKUUSTHIEgOP SAKIElA? EE HEEFTZJCtf tfiECNOG f NOOIT EEN GEVAL VDÜ26Eö\AN. IK STE6K HET VUUR MN en jij 16ST auk mr OH» ]K HEB AAb UIT IS EEA1 MOOI TOCK 20 OP DIT PLÉKJE OM B0SUiT5TAPJE VERHEUGD OK! DE LUCIFERS LIGGEN NOO IN DE KEUKEN! WAT MOETEN m NU KLAAR VOOR DE OmELET Wanneer Rob de „Ranger" be- hoedzaam door de doorgang stuurt, blijkt dat zij te maken- hebben met twee afzonderlij ke eilanden, door een nauwe zee-engte gescheiden. Op de kaart staan de eilanden niet nauwkeurig aangegeven ei dat is ook geen wonder, want er zijn duizenden eilanden in deze buurt. „Kijk eens", zegt Rob, „vind je dat niet gek? De rotsen op dat eiland zijn helemaal met vogelmest be dekt, maar op dat andere ei land schijnen ze nooit te ko men, de rotsen zijn tenminste lang zo vuil niet" Dan laat hij het anker vallen en met be hulp van Clinton strijkt hij de bijboot Eddy wil een kijkje nemen op een der eilanden. „Pak die koker eens aan. Rob," zegt hij, terwijl hij Rob een zware cilinder aanreikt „Wat zit daar in?" vraagt'Rob. „O, een paar instrumenten," antwoordt Eddy nogal vaag. Maar wat ik eraan kan doen, zal ik eraan doen om dit wérk behoorlijk uit te geven - en dat zal u niets kosten, dat garan deer ik u. Alle eventuele risico'3 draagt mijn maatschappij en ver der ikzelf. Eigenlijk heb ik aan u maar één verzoek: bij Zijn leven hebt u uw zoon nooit aan het woord gelaten, laat u hem dan nu eindelijk eens uitspreken." Ze keken elkaar aan: Amold op recht verontwaardigd, Rogiers va der met een ondefinieerbare uit drukking op zijn verweerde ge zicht. Tenslotte knikte hij. „Weet u wie 2ijn erfgenaam is?" vroeg hij ten laatste - en zijn stem was vlak, maar zonder hardheid meer. „Wat er over is van zijn moeders erfdeel, zowel als even tuele revenuen van zijn werk, gaat naar een tehuis voor oude, afge werkte paarden, die dan niet naar de slager hoeven. Ze worden daar verzorgd tot aan hun natuurlijke dood." Hij wachtte even en bleef Amold vast aankijken. „Ik hoop dat ze veel krijgen mettertijd, me neer Wljdeveldt. Dat Is alles wat ik kan en wil zeggen." Hij stond op en ook Amold rees overeind. Raolijn stak hem zijn grote hand toe. „Succes met uw uitgave, meneer Wijdeveldt," zei hij. „En misschien wilt u mij toch nog een presente xemplaar sturen, als u erin slaagt- uw medefirmanten zo gek te krij gen de uitgave niet tegen te wer ken." Een ogenblik aarzelde Amold, dan drukte hij kort de hem toegestoken hand. „Dat is dan afgesproken." Hij liep mee tot aan de uitgang van het kantoor, boven aan de trap. „O ja," zei Raolijn en bleef staan alsof hem plotseling iets te binnen schoot. „Misschien zou u het beek dan aan uw vrouw willen opdragen - als u in staat bent tot die ruim hartigheid. Rogier had ook nog een dagboek, weet u, al heb ik er niet meer dan de laatste bladzij van gelezen voor ik het verbrand de." Hij was de trap al half af voor Arnold in staat was om te antwoor den, een toestemmend antwoord, dat misschien niet eens meer werd gehoord. Later pas op die middag, toen Nan even weg was en niemand hem zag, tikte hij zelf twee woorden rechts onderaan op het titelblad van het manuscript. Van tijd tot tijd, door Rogier Rao lijn, stond er, en in de rechterbe nedenhoek: voor Ffeur. Lang keek hij op die woorden. gegrepen door de ontijdefijkheid ervan, da onherroepelijke erken ning. Fleur zou er blij mee zijr» aJa zij het zou kunnen begrijpen. Als er geen sJuiers om haar geest zweefden, geen lichamelijke om standigheden haar het denken be lemmerden. Dat kleine, broze li chaam, dat dio grote, oude geeet kerkerde en belemmerde. Mijn God, wat dacht hij? at Wat hij bijna verlengd? Welke onbaat zuchtigheid werd er gevraagd van zijn liefde voor haar. voor wat zij was ais totaliteit en niet alleen ais verwelkend, verziekt, jong li chaam? Meest zijn liefde voor haar dan, in plaats van een binding te zijn, op een bevrijding aansturen van de beklemmingen, de belemmeringen, de verdovingen, waarin rij leefde? Was dat de hulp waarnaar zij hun kerde en die zij van hem had verlangd en gevraagd? Brandende onzekerheden, waarop hij geen antwoord wist of het niet durfde weten. Hij hoofde zich zelf niet te offeren op de brandsta pel om haar lijden te verlichten, maar haarzelf, haar lichaam, haar aardse tegenwoordigheid moest hij loslaten, overgeven, dat was iets dat oneindig veel zwaarder woog. Mensen wisten zo weinig van de mensen. Rogiers vader bijvoor beeld. Wat was er in die man omgegaan? Had hij. Amold Wijde* veidt met al rijn moeizaam ver gaarde mensenkennis als kunst enaar en ais zakenman dan toch nog een verteerd, een te hard oordeel geveld? Kon het niet zo zijn dat ook die .harde vader" een beetje gelijk had gehad? Da! het manuscript hoe goed ook op zich zelf. toch de paraoon, voor het dagelijks leven gesproten, te zwart-wit getekend had? Uitgave: SlJTHOFf PERS BV Deze krant verschijnt »n het gebied Nieuwe Waterweg-noord (van Schiedam tot Hoek van Holland) en is uitsluitend verkrijg baar m combinatie met het Rotterdamsch Nieuwsblad (in Maassluis eveneens in combinatie met de Haagsche Courant of Het Binnenhof), REDACTIE Chef: H. L. Lambregtse Redactie Schiedam:K. Kegel en W. J. van der Post. Redactie Vlaardingen: J. Hazejager, W.A.M. Visser on C. H. van Bremen. Sportredcriie: B. v.d.Berg en M. Verwaaijen (Vlaardingen). Da redactie Schiedam is gevestigd aan de Broersvest 3a, tel. 262566 en 266046 postbus 137. Schiedam. De redactie Vlaar dingen is gevestigd aan de Brede Havenstraat 6, tel. 343229 en 345209, postbus 110. Vlaardingen. Berichten voor de redactie kunnen per telex worden doorgege ven. Telexnummer 32177 plaatselijke correspondenten Maasland: S, P. van Zuilen, Diepenburchstraat 34, tel. 01699- 15f 43 Hoek van Holland: L. van Ooijen, Mahustraat 135. tel. 01747- 2804 ABONNEMENTEN Opgave van abonnementen kan geschieden op de volgende adressen: Broersvest 3a, Schiedam, (tel. 010-268091) en Brede Havenstraat 6, Vlaardingen, (tel. 010-354525, b.g.g. 354587) Voor inlichtingen over administratie en abonnementen kan men verder terecht bij het Rotterdamsch Nieuwsblad, tel. 01O-144144 KLACHTENDIENST Dagelijks van 18.00 tot 19.00 uur en zaterdaa tot 18.00 uur. Rotterdamsch Nieuwsblad, Haagsche Courant. Het Binnenhof, tel. 010-144144. tel. 070-624562. tel. 070-624562 NABESTELLEN FOTO'S Geplaatste foto's kunnBn telefonisch worden nabesteld tussen 14.30-15-30 uur. Tel. 010-144144, toestel 147, de hr. W. v.d. Knaap. ADVERTENTIES j Advertentietarieven op aanvraag, tel. 010-144144 SG bemoeit zich niet met alternatieven Lindenhof: •kerkdiensten Schiedam Het culturele er- gaan van de gemeente Schie dam, de Schiedamse Gemeen schap (SG), heeft gisteravond het verwijt gekregen zich blind te staren op cultuur zonder oog te hebben voor maatschappelijke problemen in de stad. „Gaat u dan voor bij aan aile andere mogelijk heden voor de Lindenhof', vroeg Henk van de Velde vanaf de publieke „tribune". „Ja hoor, want dat is onze taak niet," antwoorde Joop Daal- meijer, die de vergadering in Irene voorzat. „Wij rijn belaas de SG en die heeft uitsluitend met cultuur te maken. Alsde sportraad zou vinden, dat de Lindenhof een sporthaBetje moet worden, is dat ook best Dat moet het college van bur gemeester en wethouders maar uitzoeken. Maar wij ge ven alleen een idee van wat wij cultureel graag zouden willen", met de Lindenhof'. De vergadering an de SG-stich- tingsraad verliep bij wijze van uitzondering zeer levendig. Daalmeijer stond de aanwezi ge vertegenwoordigers van actiecomité De Laan en hef Komité Jongerenhuisvesting Schiedam vrijelijk toe op- en aanmerkingen te plaatsen. Vooral op hun wens om wo ningen in een vleugel van de Lindenhof hadden de inter rupties betrekking. Slechts Clara Stroman, oud-wet houder voor cultuur en mo menteel lid van het tijdelijke presidium van de SG, sputter de ietwat tegen: „Wij zitten niet op deze plek om te praten over wat anderen willen, het gaat ons om culturele plannen voor de Lindenhof." In de pauze verklaarde cultuur wethouder Herman Posthoorn volkomen achter het advies van een gemeentelijk direc- teurenoverleg te staan, waarin een bestemming wordt aanbe volen die museum, archief, bi bliotheek en SG ten goede komt Hij wees erop, dat het advies nog wel moet worden besproken door burgemeester en wethouders, en daarna in de commissie voor vorming en recreatie, enzovoorts, en ook dat de bestemming nog lang niet vaststaat. Onafhankelijke aanwezigen meenden echter, dat het ad vies van de „directeuren" door de lange ambtelijke pro cedure steeds meer gewicht in de schaal zal leggen, zodat daarop van buiten de gemeen te, vanuit de burgerij, geen invloed meer is uit te oefenen. Kortom, de bestemming van de Lindenhof zou dan toch al vaststaan. Actie „stop de neutronenbom" Vlaardingen De werkgroep „Stop de neutronenbom" heeft ia Vlaardingen reeds 7000 handtekeningen opge haald. Voorts is zij bezig geld in te zamelen voor het inter nationale forum dat op 18 maart in Amsterdam wordt gehouden. Henk Poldervaart, een van de leden van de werkgroep zegt dat er inmid dels driehonderd gulden is opgehaald. Voorts is er een Informatie avond in voorbereiding, die samen met het Inter Kerkelijk Vredesberaad wordt gehou den in de Pnielkerk. Belang stellenden kunnen dan films zien over de gevaren van deze bom. De avond wordt gehou den op 13 maart om 20.00 uur. Na een korte inleiding zal er ook gediscussieerd kunnen worden. Wie zondag 19 maart wil mee doen aan de grote demonstra tie m Amsterdam kan gebruik maken van een speciale bus. De kosten ervan bedragen tien gulden. Kaarten zijn ver krijgbaar bij leden van de werkgroep, De Kattenbeker op het Liesveld, ontmoetings centrum De Heipaal aan de Reigerlaan. Vlaardingen De 21-jarige C.AE. v. D. uit Vlaardingen heeft aangifte van diefstal gedaan bij de politie van zijn personenauto. Wanneer de wagen precies moet zijn ontvreemd is met bekend. De man had de auto vorige week op het parkeerterrein aan de Gedempte Biersloot achtergelaten. Het betreft een witte Vauxhall Chevette E ter waarde van ruim elf mille. Het kenteken is 72-SL-83. Vlaardingen Onbekenden hebben een bouwcontainer in de Balistraat in Vlaardingen opengebroken en verschillen de gereedschappen ter waar de van 7700 gulden ont vreemd. De container stond daar in verband met de reno vatiewerkzaamheden aan de woningen in de Indische buurt De uitvoerder heeft aangifte bij de politie gedaan. Vlaardingen Bij een inbraak in de kinderboerderij Holy- wood aan de Amsterdamlaan in Vlaardingen nam men een aantal vogels mee. Vermist worden acht vliegers, verder een konijn en een bruine Vlaamse reus. In totaal be draagt de waarde van de die ren ruim honderd gulden. Schiedam Met medewerking van Studio 5000 wordt er in zaal Marijke zondag 19 maart weer een disco-middag gege ven. Het gebeuren is bestemd voor kinderen tussen de twaalf en zestien jaar. De wijkvereni- ging Het Singelkwartier opent de deuren om half twee aan het Broersveld 121 in Schie dam. Schiedam Hetpegent" nieu we stichtingen. De nieuwste is de Stichting Initiatief Wijkcentrum West. Eerder meldden wij al dat er onder meer stichtingen in oprich ting zijn voor een Roddaert- tehuis in Schiedam en een open jongeren centrum in het noorden van de stad. Het doel van de nieuwe stich ting, ook nog in oprichting, is het van de grond krijgen van een wijkcentrum voor Sehie- dam-West, zoals de naam al suggereert. Het is een initia tief van de bewonersvereni ging Schiedam-West, stichting Algemeen Maatschappelijk Werk, Centrum De Kreek en de Vereniging van Turkse Werknemers in Schiedam. De werkgroep die de stichting voorbereidt stelt een voorlo pig plan op, dat aan de wijk bewoners wordt voorgelegd. Uit de resultaten van die in spraakprocedure wordt een definitief plan samengesteld. Vlaardingen zaterdag II uur in de Grote Kerk Kom zing met ons en doe als wij - zon dag 10 uur dhr. A. Jumelet en 17 uur ds. W. W. Verhoef - Goede Vrijdag 10 uur ds. W. W. Verhoef-viering H. A. en 19,30 uur ds, J. "Wisman. Oos- terkerk, zondag 10 uur ds. G. F. H. Keiling en Dagkapel H. Geestkerk/Oosterkerk, woens dag a.s. 19.30 uur Interkerke lijk Avondgebed - Nieuwe Kerk, zondag 17 uur ds. P. Vermaat en Goede Vnjdag 19.30 uur ds. W. J. Schouten,- viering H. A. Bethelkerk, zon dag 10 uur ds. P. Vermaat en 19 uur dhr. A. Jumelet - Goe de Vrijdag 10 uur ds. G. F. H. Kelling viermg H.A. en 19.30 uur ds. J. Bouterse vie ring H.A. Wijkgemeente lm- manuel - Aula Groen van Prins tererlyceum, zondag 10 uur Combodienst, voorg. ds. H. Eikelboom en Goede Vrij dag 19.30 uur ds. G. F. H. Kelling - Emmauskerk, zon dag 17 uur gemeenschappelij ke Dienst - Rehobothkerk, zondag 10 uur ds. J. J. v. Thiel bev. nieuwe Lidmaten m.m.v. Combo Pro Deo en Koor - en Goede Vrijdag 19.30 uur ds. J. J. v Thiel viering H.A. Ichthuskerk, zondag 10 uur bev. nw. lidmaten en 19 uur ds. W. W. Verhoef orgel vesper - Goede Vrijdag 19.30 uur ds. W. W. Verhoef - Holy- centrum, zondag 9 uur dhr. A. v. Zetten, bev. Ambtsdragers en 19 uur ds. J. J. v. Thiel - Goede Vrijdag 10 uur ds. P. Vermaat en 19.30 uur ds. K. D. v. Kampen/dhr. A. v. Zet ten, vie.ing H.A. De Deel, zon dag 10.30 uur dhr. A, v. Zetten - Zonnehuis, zondag 10 uur ds. L. R, Krol - Holyzieken- huis, zondag 9 uur ds. D. Riet dijk Rusthuis Vaartland, Goe de Vrijdag 15 uur ds- G. F. H. Kelling viering H.A. Oos- terkerk, zondag 10 uur ds. G. F. H. Kelling Herv./Geref. dienst en 17 uur ds. B. Baak en Mevr. W. K. v.d. Beukei, clubgezinsdienst - Emmaus kerk, zondag 10 uur en 17 uur dr. H. J, Kouwenhoven, Goe de Vrijdag 19.30 uur drs. H. Eikelboom - Kerkcentrum Ho ly, zondag 10.30 uur ds. D. Cloethe en ds. Ch. Petersen, Zuid-Afrika en 17 uur ds. L. R. Krol, Goede Vrijdag 19.30 uur ds. K. D. v. Kampen en dhr. A. v. Zetten Herv/Gerf. dienst H.A. De Deel, zondag 9 uur ds. B. Baak Openbare belijdenis, Pnielkerk, zondag 10 uur Mevr. W. K. v.d. Beu kei en 1? uur Cand. H. Hor- tensius, Amsterdam Goede Vrijdag 19.30 uur ds. D. Braam - Maranathakerk, zon dag 10 uur Cand. H. Horten- sius, Amsterdam en 17 uur drs. H. Eikelboom Holyzieken- huïs, 9 uur ds. D. Rietdijk - Zonnehuis zondag 10 uur ds. L. R. Krol, Goede Vrijdag 10 uur Y. J. Tiemersma H.A. - Groen van Prinstererlyceum, zondag 10 uur Combodienst drs. H. Eikelboom - Sionkerk, 10 en 17 uur Leesdienst Chr. Geref. Kerk, zondag 10 en 17 uur ds. B. de Romph en Goe de Vrijdag 20 uur ds. B. de Romph - Remonstrantse Ge meente, zondag 10.30 uur ds. A. C. Dorhout Mees Palm Pa sen en Goede Vrijdag 19.30 uur ds. A. C. Dorhout Mees - Leger des Heils, zaterdag 19 uur straatzang Schied.weg/2e v. L. Gaelstr. zondag 10 uur Samenkomst, 12 uur Zondags school, 18.30 uur Openluchtsa menkomst Faimius Scholten- str. en 19.30 uur Samenkomst- de samenkomsten staan o.l.v. Majoor en Mevr. O. Krom- menhoek-v.d. Pijl mu ziekkorps en zangkoor. Schiedam Ned. Prot. bond, zondag 10.30 uur ds. B. v. Blanken Goede Vrijdag 19.30 uur ds. B. Blanken Avond maal - Evangelisch-Lutherse Gemeente, zondag 10 uur ds. A. Steinhart, Goede Vrijdag 10.30 uur ds. A Steinhart vie ring maaltijd des Heren Ha- venkerk, vrijdag 20 uur G. v.d. Dussen, zaterdag 20 uur C. v. Agterberg - jeugdavond, zondag 15 uur Ev. G. D. Grootveld, dinsdag 20 uur G. v. Nieuwenhuizen - bidstond, Goede Vrijdag 20 uur G. v. Nieuwenhuizen H.A. zang The Lightbearers - Gebouw Irene, zondag 10 uur ds. H. Harke- ma, Zeist, Goede Vrijdag 19.30 uur ds. v. Vliet, Veenen- daal. Grote Kerk, zondag 10.30 uur ds. S. Trjmstra - bev. Nw. Lidmaten en 17 uur ds. W. Verboom, Nw, Lekkerland, Goede Vrijdag 19 uur ds. M. C. Baart H.A. - Opstandings- kerk, zondag 10 uur ds. J. W. Lely, Zoetermeer, Goede Vrij dag 19 uur ds. D. J. Spaling Dzn. H. A. Bethelkerk en Au la Pinaplein, zondag geen dienst - Bethelkapel, Goede Vrijdag 19 uur ds. S. Tijmstra H.A. - Aula Pinaplein, Goede Vrijdag 19 uur ds. J. W. Lely, Zoetermeer H.A. Keüiel Dorpskerk, zondag 10 uur ds. N. J. Flink - Openbare belijdenis en 19 uur ds. N. J. Flink. Goede Vrijdag 19.30 uur ds. N. J. Flink H.A - St. Martinuskerk, zondag 9.30 uur ds. Magre en Goede Vrij dag 19.30 uur ds. P. Magre H.. Maasland Gercf. kerk, zon dag 10 uur en 19 uur ds. H. Makkings Ned. Herv. Kerk, zondag 10 uur ds. H. J. J.. Keijzer en 19 uur ds. W. H. den Ouden Rotterdam - Rot terdam, Pauluskerk, zaterdag 1 april 1978 20-15 uur Concert Schiedam De stadsarchivaris van Schiedam geeft donder dagavond een lezing over zijn werk en het archief. Drs. Guus van der Feijst doet dat op uitnodiging van de His torische Vereniging Schiedam in de aula van het Stedelijk Museum aan de Hoogstraat Hieraan voorafgaande houdt de vereniging een algemene le denvergadering met als enige agendapunt de statuten'wijzi ging. Indien op deze bijeen komst wederom het vereiste quorum (eenderde van het aantal leden, dus ongeveer 130) niet aanwezig is, wordt deze zaak agendapunt van de jaarvergadering op 27 aorü. Maassluis Drie jonge mu sici, die allen hun diploma aan de conservatoria van Den Haag en Rotterdam behaalden, verzorgen zon dagmiddag een concert in de Koningshof te Maas sluis. Het zijn Frank Wesstein (gi taar), Maaike van der Star re (fluit) en Frank van der Starre (slagwerk). Het pro gramma, dat zij zullen uit voeren bestaat uit een aan tal korte werken uit ver schillende periodes. Zo zal Frank Wesstein op gitaar enige composities spelen van de zeventiende-eeuwse gitarist en componist Gas par Sanz. Veel impressio nistische muziek, ook met werken van de Franse componisten Ibert, Ravel en Debussy. Zuidamerikaanse invloeden zijn hoorbaar in een werk van Günther Braun voor slagwerk en gitaar en in „Eligo de la Danza" van de uit Zuid-Amerika afkom stige componist/gitarist Leo Brouwer. Frank van der Starre bewijst door een solostuk voor slagwerk van deze laatste componist te spelen, dat Brouwer niet alleen voor zijn eigen in strument, de gitaar, succes volle muziek schrijft. Fluit en marimba zijn te horen in „Diversions" van Peter Tanner. Ook moderne klanken worden niet ge schuwd blijkens de namen van Paul Hindemith en Re ginald Smith Brindle, die ook op het programma staan vermeld. Toegangskaarten kosten 3,50 gulden en voor de jeugd en houders van CJP of be jaardenpas twee gulden. Het optreden van de drie musici begint om half drie in de kleine zaal van het ontmoetingscentrum Ko ningshof. Vlaardingen De PPR mag niet verloren gaan. Onder dit motto lijken de radicalen in Vlaardingen de raadsverkiezin gen in te gaan. „Op grond van hetgeen de PPR gepresteerd heeft en de wijze waarop durf ik te beweren, dat dit anders een fiks verlies zou betekenen voor het poli tieke gebeuren in dit land en deze stad", schrijft voorzitter Henri Suttorp over de leden vergadering, die op vrijdag 17 maart in de Lijndraaier wordt gehouden. Ex-PPR-raadslid Willem Kwak- kelsteïn, die nu hoog op de kandidatenlijst van de PvdA staat genoteerd, krijgt in het schrijven nog een veeg uit de- pan: „In tegenstelling tot wat onder andere Willem Kwak- kelstein proclameert, is een partij als de onze van groot belang voor de progressieve politiek zoals in de huidige zittingsperiode bij herhaling is gebleken". Op de te houden ledenvergade ring zal de PPR onder meer de kandidatenlijst vaststellen. Het bestuur adviseert RieiEg- germont als nummer één te noteren, gevolgd door de hui dige wethouder Rien Boven berg. Schiedam De Rijnmondband gaat naar Leiden. Samen met het majorettenpeloton en pom pom girls „Fourty Four De grees" marcheert de band op zaterdag 18 maart door het centrum van die stad. De band uit Schiedam doet dat" in verband met het tienjarig bestaan van Holiday Inn in Leiden. Het optreden begint 's middags om twee uur. GEMEENTEPOLITIE SCHIE DAM Te bevragen aan het Hoofdbu reau van Politie te Schiedam,' dagelijks van 09.00 uur tot 17.00 uur, behalve zaterdag en zondag; dameshandschoen; dameshandschoen; verzeke ringsplaatje; helm; plaatarm band; meisjeshorloge; sleutel tje; bril. Te bevragen bij de vinders: Da meshandschoenen; Tas, Ker sons tra at 20 te Schiedam. Kinderlaarsje; v. "Uloten, Ju lian a singel 19, Vlaardingen. Kinderhandschoen; Seinen, v. Tienhovenstraat 76, Schie dam. Jasje; v. Gemerden, Vondellaan 39a, Schiedam. Broodrooster; Mulder, Heren pad 10e, Schiedam, tel. 730692. Damesparaplu; Smit, Abbenbroeksestraat 15b, Schiedam. Slee; Kazimir- school, Burg. Honnerlage Gre- telaan 496, Schiedam, teL 704296. Beertje; v.d. Linde, Lindenlaan 17, Schiedam, tel. 707642. Portemonnee met in houd; D.J. Salm, Rozenbur- gerplein 10a te Schiedam tel. 268140. kinderportemonnee met inhoud; J. v.d. Vaart, Rot- terdamsedijk 274, Schiedam, tel. 265403. Een geldsbedrag; Meerdink, Meezenstraat 12, Sliedrecht, tel. 01840-8798 p/a Jansen, Vier Molens, tel. 263021. Dameshorloge; Knook, v. Oldebameveltstraat 74, Schiedam, tel. 702126. Tas je; Vos, Parkweg 358, Schie dam, teL 711178. Dameshorlo ge; v. Noort, J. v. Zutphen- straat 47, Schiedam, tel. 709767. Bril in koker; De Joo- de, Singel 15b, Schiedam. Sleutels aan ring; v. Doom, v. Heuven Goedhartstraat 142, Schiedam. Sleutels aan ring; v. Meurs, Mgr. Nolenslaan 380, Schiedam. rolschaatsen, herenhandschoen, autosleutel, etui met sleutels, huissleutel, ring met sleutels, autosleutel, etui met sleutels, schaarkrik, koffer. Te bevragen bij de vinders: he renhorloge, v.d. Heiden, W. Passtoorsstraat 50 te Schie dam, tel. 712113; kinderhorlo ge, Altorf, Rooyaardsplein 85 te Schiedam, tel. 715218; lotto zegels, J. F. A. Gokke, J. Straussplein 114 te Schiedam, tel. 710677; herenhorloge, Maan, Burg. Knappertlaan 185 te Schiedam, tel. 265320; armbandje, v. Duijn, Pieter de Kooghstraat 11b te Schiedam, tel. 269649; plaatarmbandje, Zandstra, L. Singelstraat 5a te Schiedam, tel. 730919; tekkel, Kerver, Eksterlaan 418 te Vlaardingen, tel. 744038; ham sters, Dierentehuis Harga Hoeve te Schiedam; gym schoenen jack en sleutels, Poot, Kerklaan 89 te Schie dam, .tel. 704909; herenhand schoen, tel. 267295; etui met sleutels, Bijkerk, Griegplem 65 te Schiedam, tel. 705564; veiligheidsspeld met sleutels, v. Tilborg, Geervlietsestraat 7 te Schiedam, tel. 262022; sleu tels aan ring, v.d. Tas, Faas- senplein 14 te Schiedam; por temonnee met inhoud, Alijk, Zwaluwlaan 68 te Schiedam. De heer S. van D. te H. "Vindt u mij nou zo dik"> Mijn vrouw wil dat ik ga fietsen Ze zegt, vraag m 20'n rubnekadvertentie van de krant een vouwfiets te koop Ik dacht. 0 k. daar hoor je toch nooit wat op. Mis. Als u soms een vouwfiets zoekt heb ik een stuk of 25 adressen voor u."

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1978 | | pagina 2