1500 kinderen gratis maar De Uithof I i 01 ffi randstad ran HAVENKERK St. Nicoiaas Aanbiedingen*™*^ 6.C0 49.90f" 49.90 $t. Hic6jaasaanüed!$9J Super Si Mcoiaas Aanbieding 59.90 Stent MAANDAG 13 NOVEMBER 1978 Maasland organisatie van toertocht boekhoudkundige kracht uitzendbureau ONTMOETINGS- DIENST VOOR VROUWEN SUCCES DOOR EEN. KLEINTJE uitzendbureau 2 filmk emmen films kleur negatief 3 halen twee «iï betalen Groothoek objectief 2,8/28mm Projectiescherm MGR. NOLENSLAAN 686, SCHIEDAM. Te!.; 702867 - SCHIEDAMSEWEG 39- 47, VLAARDINGEN. TEL. 346000. VD/SC/WW Vlaardingen De vijftien honderd kinderen, die elke zaterdag op de kunstijsbaan nDe Uithof" in Den Haag deelnemen aan het jeugd- schaatsen» kunnen gratis naar de wereldkampioen schappen schaatsen voor da mes, die op 3 en 4 februari worden gehouden op die baan. Dat geldt dus eveneens voor de jeugdrijders uit Maassluis, Vlaardingen en Schiedam, die wekelijks ge bruik maken van De Uithof- Voorts krijgen alle leden van de schaatsbond een reductie van een rijksdaalder op hun entreeprijs. Deze mededelin gen de«d voorzitter Bliek van bet gewest Zuid-Holland van de KNSB tijdens de jaarver gadering in Berkenwoude. De komende winter treedt de ijsclub Maasland op als orga nisator van een toertocht over veertig kilometer en die van Den Hoorn voor een tocht over honderd kilome ter. De kortebaankampioen- schappen voor de heren wer den op de vergadering toege wezen aan Lekkerkerk. Ber kenwoude kreeg de organisa tie voor de gewestelijke lan- gebaanstrijd voor heren en Ammerstol dezelfde voor A en B-junioren. De marathon zal worden georganiseerd door ijsclub Binnenmaas in de Hoekse Waard. De Zilveren Schaats. <üe jaarlijks wordt toegekend aan de gemeente die zich het meest voor de schaatssport heeft ingezet, ging naar het gemeentebestuur van Lisse. In deze gemeente is een nieu- door Bert Hertog we Iandijsbaan van 333 1/3 meter met verlichting en clubhuis aangelegd. De pro vinciale subsidie (f 1,25 per jeugdlid) zal voortaan recht streeks met de ijsclubs wor den verrekend. Het wordt in korting gebracht op de af te nemen schaatsabormem en ten. De bemanning van de diver se commissies baart het ge westelijk bestuur grote zor gen. Verscheidene commis sies zijn niet voldoende bezet. In het gewestelijk bestuur werden de heren P. J. Bliek en H. Kolff herkozen. Tus sentijds zijn twee vacatures opgevuld door de heren J. Erkelens (secretaris) en J. R. van Mansum. Tot voorzitter van de technische commissie hardrijden werd benoemd de heer C. H. Boelsma. Hij volgt de heer Ch. van der Sluis op. De heer G. A. Sluimer werd de nieuwe voorzitter van de jeugdschaatscommiss ie hardrijden. Het gewest zal penningmees ter A. J. W. Nuy voordragen als penningmevj ter in het bondsbestuur. De huidige penningmeester W. Zeekant blijft deel uitmaken van het dagelijks bestuur van de schaatsbond dat wordt uitge breid tot vijf man. Ook komt er een vacature voor secreta ris, omdat de heer W. Comel- lo zich voortaan alleen zal belasten met het directeur schap. Bondsvoorzitter H, J. van Laer vertelde dat in de bondsvergadering een voor stel zal worden gedaan om jaarlijks een bedrag van 10.000 gulden te reserveren voor het jubileumfonds. De KNSB bestaat in 1982 hon derd jaar en wil zich in dat jaar bij de ISU kandidaat stellen voor de organisatie van de WK heren. In Zuid- Holland hoopt men dat de wedstrijden aan De Uithof worden toegewezen. Een voorstel tot heru.Reling van het district Alblasstrwaard is aangehouden. Volgend jaar vindt de gewestelijke jaarvergadering plaats op 24 november bij dc dan 100-jari- ge Vlaardingse IJsclub. direct werk op kantoor voor: TELEXISTE M.T. Frans telexen mag voor haar geen probleem zijn- Zij moet voor een lan gere periode beschik baar zijn. Voor een re latie in Maassluis. Liefst mot P D. of iMEAO-opleiding- ;Met ingang van zo spoedig mogelijk voor hele dagen gedurende een langere periode bij een relatie in Vlaardin- gen. Dinsdag 14 nov. 10 uur v.m. L. Haven 70 - Schiedam Spreekster o.a. zendelinge Els de la Croix Toegang vrij - leder welkom. T JE* NOOTEBOOM AUTOBANDEN B.v. Zwaluwlaan 84 Schiedam/Kethel- -> Tel 700069-708976 b9-g-708328-:- zaterdags-; y^x-3 tot 13.00 uurigeopen<J: direct technisch werk voor: L-T.S.-er electro die zal word®" inge werkt als kamer. Hij moet voor een langere periode beschikbaar zijn bij een relatie in Vlaardingen. ELECTRO MONTEUR voor een van onze rela ties in Maassluis. Hij rnoet met ingang van begin december voor een langere pe riode beschikbaar zijn. H.T.S.-er electro M.f.V-zo spoedig moge lijk voor een relatie in Maassluis. Ook hij dient voor een langere periode beschikbaar te zijn- De broek gaat vrijuit in corduroy. Zit perfekt, ziet er prima uit. In smalle rib van 100% katoen. In alle kleuren die de mode kent: zwart, donkerbruin, grijs, beigeen marine. Merk: He-Man. En alleen deze weekextra aantrekkelijk geprijsd: van 38-voor 35,'- -opmerkelijke prijzen/ papierroller 0Q Ontwikkel schalen voor zwart-wit en kleurenpapier nu scherpsteller-- QK nu 66i99 nu Philips kleuren' Durst complete neg. PRAKTICA Telelens 238/1385mm P-draad. Automatische dragfragma incL zonnekap en etui. 199 Evatoom prijs automatisch diafragma incl. zonnekap en etui P-draad Fully-Multy-Coatmg 229.- Evatoom prijs Agfamatic Pocket PrakticasuperTL3 kletnbeeld spiegelreflexcamera lichtmeting door het objectief verwisselbare objectieven Sluitertyden van t t/m 1/500 sec. plus B Pocketcamera voor Jonq en Evatoom prijs Oud met de bekende Sensorpunt voor haarscherepe foto's in Zv/art-wi| en kleur Compleet met polsriem en kleurenfilmpje 79.- Flitssynchronisatie voor lampjes en etectronenflitser. Sneliransport en Ouik Returnspieget Domiplan objectief 2.8/50mrn Raynox 3000 filmprojector Prisma kijker 8x30 incl. öraagnemen en fuxe tas 119 Evatoom prijs voor Super-Single en dubbel Bmm Variabele filmsnelheid Speciale Slow-Motion stand flikkervrij stüstaanübeeld Automatisch filminleg Zoomlens Stof kap voor het stofvrij opbergen van de projector. Spoelen tot 120 meier Prisma kijker 7x50 incl tas en draagriemen 149 Evatoom.prijs Beirette kleinbeeldcamera een camera voor Jong en Oud geschikt vaor Zwart-wil kleur en dia's. Compleet mot Electronen Flitser en luxe tas voor de camera Een St Ni colaas geschem waar blije gezichten mee maakt. Evatoom prijs compleet tunermgen automatisch 4-delig Pallas teteconverter 2x Zeer solide statiefen Evatoo 3 poot met en zonder middenzuil versteviging vanaf in div" iengtes vanaf luxe lederen Jobo ontwikkeltank Aan-en afloopstroo voor Uw film 10 meter nu voor klembeeld incl spoel camerariem voor aan Uw spiegclrofclcxcamera nu Eenbeen statief Kahnel filmviewer luxe uitvoering vanaf voor Super en Single 8mm Spoelen tot 180 meier Markeorinrichting. scherps telling en kaderverslefling 159.90 Evatoom prijs elektrische diavieuwer werkt via het licblnoj mooi lichtsterk beeld grootbeeld üiaviewer Pallas magnetische titeiletters in div. kleuren nu 125x125 zitverscherm op statief, met spaninrichting Evatoom prijs voor Uv chemi caliën vanat Evatoom prijs Projectietafel dubbelbladig Bovenblad verstelbaar Evatoom prijs ITO Watt Filmzon incl lamp 39 Metalen camerariem vanaf Pijiaanwijzer incl Pallas dekakiok voor in Uw donkere kamer batten] onmisbaar bij Uw film of diaavondje 15.90 Evafoom prijs 89.90 Evatoom prijs mprtis Scherm plüs tafel totaal Evatoom prijs opmerkelijke mode 4 Opgelet: juweltersaWellng, doe-bet-zelf, sport, alsmede foto-film, alleen ïn filiaal Vlaardingen.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1978 | | pagina 8