„Middenstand zou wat meer bescheiden moeien zijn" Alle Hens' wijst bemoeienis van deelraad af Schooljeugd plant bomen Waarom u blij mag zijn met dat nieuwe, grote ANWB-kantoor in Schiedam Hans Versluys over protesten Verkeer scirculatieplan St. Radboud in concert KERKDIENSTEN Paaseieren zoeken in liet Staeldninse Bos Nogmaals protest tegen korvetten voor Indonesië Kamer - muziek Visserij- museum Posthoorn zoekt ruimte voor OBK - VRIJDAG 6 APRIL 1979 SCATD/WW5 Vlaardingen „De mid denstand mag de gemeente raad niet verwijten dat on zindelijk gehandeld wordt door het structuurplan als uitgangspunt te hanteren bij de vaststelling van het verkeerscirculatieplan. Er ligt een aantal zaken vast. Dit is ook duidelijk aange geven. Daar moeten we maar mee leren leven". Dat zei fractieleider Hans Ver sluys van de PvdA woensdag avond in de Vlaardingse gemeen teraad over de protesten, die zijn losgebarsten bij de Vlaardingse winkeliers over de proefafsluitin gen en andere maatregelen, die met het VCP verband houden. De PvdA-voorman had weinig goede woorden over voor de wijze, waar op de middenstanders momenteel naar buiten komen. ,,De middenstand zegt: „We heb ben geen uitnodiging gehad om aan de inspraak van het struc tuurplan mee te doen. Iedereen wist en kón weten, dat er sprake was van een inspraakprocedure. Twee jaar lang. Ik neem het de middenstand niet kwalijk dat ze toen niet mee hebben gedaan. Maar ik vind wel, dat enige be scheidenheid van hun kant op zijn plaats zou zijn". Discussie Deze harde woorden werden ge sproken tijdens de behandeling van de inspraak-procedure, die het college van b. en w. voor het vast stellen van het circulatieplan had voorgesteld. Met dit inspraakplan en de daaraan verbonden kosten (65.000 gulden) ging de gemeente raad akkoord. Dat gebeurde ech ter niet zonder discussie. Diverse raadsleden gingen eerst even nog wel uitgebreid in op inhoudelijke aspecten van dié inspraak. Na tuurlijk waren de acties, zoals die sinds enkele dagen door de plaat selijke ondernemers worden ge voerd, aanleiding voor opmerkin gen van velerlei aard. Vanuit de diverse kampen werd aangegeven, dat het er iedere fractie aan gelegen was, een zo goed mogelijk functionerende bin nenstad te krijgen. De centrum functie, die het Koopcentrum heeft, zou zeker niet moeten wor den verminderd, maar eerder zelfs worden versterkt Versluys: „Aan trekkelijker maken voor voetgan gers, maar ook voor de automobi list, die niet meer uren hoeft te zoeken naar een parkeerplaats: dat zijn geen maatregelen die de middenstand benadelen". De WD had nog wel de nodige kritiek op de wijze, waarop de in spraak van burgers en midden standers in het vat wordt gegoten. Deze fractie had, bij monde van Floor Quast^ toch nog wel de no dige bezwaren tegen het feit, dat veel in het circulatieplan, zoals het feit dat bepaalde straten afgeslo ten zullei -orden en dat er par keergarage. .uilen komen, al vast liggen volgens het structuurplan. Quast: „De juridische status van het structuurplan is niets meer en niets minder dan een wensenlijstje van de raad. Het structuurplan is richtinggevend en niet maatge vend. Maar het wordt wél naar buiten verkocht alsof het kracht van.wet heeft", aldus de WD-er. Meer tijd Ook was de VVD van mening, dat de wens van de Insprekers om meer tijd ter beschikking te krijgen zeer terecht was. Immers: de ambtenaren hadden ook tijd genoeg gehad om de parkeemota voor te bereiden, terwijl de bur gers zich nog helemaal in de ma terie moeten verdiepen- Daarnaast staat de vakantieperiode voor de deur, zodat daaruit wel de nodige vertraging zal leiden. Quast kwam met een amendement op het concept-draaiboek, waarin werd aangegeven dat de inspraak procedure met enkele maanden zou moeten worden verlengd. Daar voelt het college, zoals be kend, helemaal niets voor. Wet houder Goudriaan liet nogmaals blijken, dat altijd nog besloten kan worden wat meer tijd te ge ven, als dat in de praktijk noodza kelijk blijkt. En Wijnstok, wethou der van inspraak: „Op voorhand beginnen we daar niet aan. Bij het voorbereiden van het bestem mingsplan voor de Westwijk is ook gebleken dat het best kan lukken meteen strak tijdschema". Floor Quast van de WD had tij dens de behandeling van het voor stel overigens een aardige opmer king in de richting van het CDA. „Het was de heer Schriel, fractie voorzitter van het CDA, die bij de collegevorming het kort-parkeren heeft ingeleverd voor twee we thouderszetels. Zo komt het dat er niet meer gezeurd kan worden over kort-parkeren en de plaats van de proefafsluitingen". Een constatering, die hem door het CDA uiteraard niet in dank werd afgenomen. Uiteindelijk ging de gemeenteraad accoord met het draaiboek, zoals dit door het college van b. en w. was samengesteld. Duidelijk was echter, dat er nog alleraardigste discussies te verwachten zijn, als straks bet uiteindelijke resultaat van al die inspanningen in de raad behandeld zal worden. Bij het vaststellen van het definitieve verkeerscirculatieplan zullen er nog vast wat harde woorden ge sproken worden. Maar dan zijn we al wel weer enkele maanden verder. Schiedam De muziekvere-" •- ruging St. Radboud, die no- v vember haar 90e verjaardag v, gaat \deren, geeft morgen een ij concert m dc grote zaal van het Schiedamse gebouw Arca- de. gevolgd door een gezellig samenzijn mei gelegenheid tot Z* dansen. Onder leiding van di rigent J. Segers wordt een programma uitgevoerd met populaire- en semi-klassieke werken zodat de bezoekers elk wat wils krijgen aangebo den, het concert begint om 8 uur. VLAARDINGEN Oosterkerk zondag, 8 april v.m. 10.00 uur mevr. W.K. v.d. Beukei en n.m. 17.00 uur "irs. H. Eikelboom. ZZ Emmauskerk zondag 8 april v.m. 10.00 uur ds. H. J. 'Swierts en n.m. 17.00 uur drs. H. J. Kouwenhoven. Kerkcentrum Holy 8 april v.m. 9.00 uur ds.' D. K. van Kampen en n.m. 17,00 uur ds. A. van Zetten. De Deel 8 april v.m. 10,30 uur ds. B. Baak. Pnielkerk 8 april v.m. 10.00 uur ds. D. Braam en n.m. 17.00 uur ds. D. Braam. Haranathakcrk 8 april v.m. 10.00 uur drs. H. Eikelboom »n n.m. 17.00 uur ds. H. J. Swierts. Holyziekenhuis 8 april v.m. J.0Q uurds. A. van Zetten. Zonnehuis 8 april v.m. 10.00 jur ds. H. J. Kouwenhoven. Emmauskerk vrijdag 13 april n.m. 19.30 uur ds. B. Baak. I Kerkcentrum Holy vrijdag 13 april n.m. 19,30 uur ds. A. van Zetten en ds. K. D. van - Kampen. Pnielkerk vrijdag 13 april dr. H. J, Kouwenhoven. Zonnehuis vrijdag 13 april v.m. 10.00 uur ds. Y. J. Tie- mersma. v Sionkerk zondag 8 april v.m. 10.00 uur en n.m. 17.00 uur is. D. Rietdijk. Sionkerk vrijdag 13 april n.m. - 19.45 uurds. D. Rietdijk. Remonstrantse kerk zondag 8 k, april v.m. 10,30 uur Jhr. ir. A- C.D.deGraaff. p(, Remonstrantse kerk vrijdag 13 april n.m. 19.30 uur ds. G. Duinker. r Christelijk Gereformeerde kerk zondag 8 april v.m. 10.00 ^"uur en n.m. 17.00 uur ds. B. r deRomph. Christelijk Gereformeerde kerk vrijdag 13 april n.m 20.00 uur ds. B. de Romph. Leger des Heils zaterdag 7 april n.m, 19.00 uur Straat- - zang Parijslaan/Zeelandlaan Zondag 8 april v.m. 10,00 uur Heihgingssamenkomst, n.m l" 12.15 uur Zondagsschool en n.m, 18.30 uur Openluchtsa- menkomst Johan de Witt- straat en n.m. 19.30 uur Ge- H luigenissamenkomst De sa- v' menkomsien staan onder lei- ding van majoor en mevrouw O. Krommenhoek van der Pijl. Medewerking verlenen - zangkoor en brassband. Grote Kerk zondag 8 apnl v.m. 10.00 uur ds. J. Wieman •n en n.m. 17.00 uur ds. W. W. Verhoef. U Nieuwe Kerk 8 april ds. A, Jumeletv.m. lO.ÖOuur. Belhelkerk 8 april v.m, 10.0C j uur ds. G. F. H. Keiling en n-m. 19.00 uur ds. W. W. Ver- hoef. Wijkgemeenle Immanuel aula *7 Groen van Prinstercr lyceum zondag 8 april v.m. 10.00 uur ds. J.Bouterse. Rehobothkerk 8 april v.m. j 10.00 uur ds. J. J. van Thiel. ïchtuskerk S april v.m. 10.00 T- uur ds. W. W. Verhoef en n-m. 19.00 uur ds, J. Wieman. Holycentmm 8 april v.m. 10.30 uur ds. A. van Zetten £•- en n.m,. 17-00 uur ds. A. van [J Zelten-leerdienst. De Deel 8 april v.m. 9.00 uur cand. A. VosvanGorkum. Zonnehuis 8 april v.m. 10.00 uur ds. H. J. Kouwenhoven. tJ' Holyziekenbuis zondag 8 april -T v*m- 900 uur ds. A. van Zet- ten. Grote Kerk zaterdag v.m. fi 11.00 uur „Kom zing met ons en doe als wij". «v Dagkapel H. Geestkerk/Oos^ f' terkerk woendag a.s. nun. 19.30 uur Avondgebed, ïchtuskerk donderdag n.m. r 19.30 uur Avondgebed. k. Nieuwe kerk donderdag 12 april n.m. 19.30 uur ds. G. F. H. Keiling, viering H. Avond maal. ïchtuskerk donderdag 12 april n.m. 19.30 uur ds. W. W. Verhoef. Grote kerk vrijdag 13 april v.m. 10.00 uur ds. J. Wieman en n.m. 19.30 uur ds. A. Ju- melet, viermg H. Avondmaal. Belhelkerk vrijdag 13 april v.m. 10.00 uur ds. G. F. H. Keliing en n.m. 19.30 uur ds. W. J. Schouten, Aula, Groen van Prlnsterer lyceum vrijdag 13 april mm. 19.30 uur ds. G. F. H. Keliing. Rehobothkerk vrijdag 13 april n.m. 19.30 uur ds, J. J. van Thiel, ïchtuskerk vrijdag 13 april n.m. 19,30 uur ds. W. W. Ver hoef. Holyccntrum vrijdag 13 april n.m. 19.30 uur ds. K. D. van Kampen, ds. A. van Zetten. De Deel vrijdag 13 april n.m. 19.30 uur ds. A. v.d. Kooij van Woerden. Rusthuis Vaartland vrijdag 13 april n.m. 15.00 uur ds. J. van Lambalgen. SCHIEDAM Nederlandse Protestanten bond zondag 8 april v.m. 10.30 uurds. B. van Blanken. Nederlandse Protestanten hond vrijdag 13 april n.m. 19.30 uur ds. B. van Blanken. Grote Kerk zondag 8 april n.m, 17.00 uur ds. H. W. van Kooten, Gebouw Irene zondag 8 april v.m. 10.00 uur dhr. H. P, Wil- stra. Gebouw Irene vrijdag 13 april n.m. 19.30 uur ds. D, B. V, Lokhorst. Grote Kerk zondag 8 april v.m. 10.30 uur ds. S. Tijmstra en n.m„ 17.00 uur ds. S. H. van Kooten. Opstandingskerk zondag 8 apnï v.m. 10.00 uur kand. C. de Jonge. Bethelkapel zondag 8 apnl v.m. 9.15 uur Geen dienst. Aula Pinasplein zondag 8 april v.m. 10.00 uur Geen dienst. Havenkerk Johan Maasbach Wereld Zending zondag 8 april n.m. 15.00 uur ev. Paul Olson, zang Efi Knevel. Dins dag 10 april n.m. 20.00 uur mevr. W. Maasbach en vrij dag 13 april n.m. 20.00 uur Holder. KETHEL St. Martinuskerk zondag 8 april v.m. 9.30* uur ds. P. Ma- gre, n.m. 19.00 uur Lijdensde- clamatorium. Dorpskerk zondag 8 april v.m. 10.00 uur ds. N. J. Flink m.m.v. Happy Generation. Om L9.00 uur Geen dienst. De Ark zondag 8 april n.m. 17.00 uur ds. P. Magre, ves perviering. MAASLAND Gereformeerde Kerk v.m. 8.30 uur en 10.30 uur ds. J. Sonne- veld en n.m. 15.00 uur en 19.00 uur ds. H. Makkmga, zondag. Nederlands Hervormde Kerk zondag v.m. 10.00 uur ds. H. J. J. Keijzer, n.m. 19.00 uur ds. J. Weiswinkel van Rozen burg. Rooms-Katholieke Parochie zaterdag n.m. 19.00 uur en zondag v.m. 10.00 uur, MEDISCHE DIENSTEN MAASLAND: Dit weekeinde wordt de art- sendienst in Maasland vanaf zaterdagmiddag 12 uur tot maandagmorgen 8 uur waar genomen door dr. P. Noord- ain, tel. 12035. De weekenddienst der wijk verpleegkundigen wordt waar genomen door zr. Vreeken. Kon. Juliana weg 16, teL 15131. Hoek van Holland De commissie „Alle Hens" die jijdens hèi s(randseizoen in Hoek van Holland o.a. diverse activile^en organiseert, wijst elke extra bemoeienis van het dagelijks be stuur van de deelgemeenteraad af. De commissie schrijft dij in een brief aan hetdagelijks bestuur. Secretaris Bert de Schot en voorzitter Joop Jansen stellen dat zij het 'gehele huidige beleid van het deelraadsbestuur ervaren als een motie van wantrouwen. Controle op financieel gebied acht „Alle Hens" wenselijk, omdat men zich ervan bewust is jaarlijks te werken met een aanzienlijk bedrag aan ge meenschapsgeld. „Alle Hens" heeft correct gefunctioneerd", zo constateren de bestuursle den, „maar thans worden wij geconfronteerd met een pa.k- ket regels, welke wij hever als subsidievoorwaarden zou den willen interpreteren. Deze voorwaarden voelen wij als een opleggen van bovenaf, zij het dat onze commissie wel inspraak wordt gegund. Ge zien deze hele gang van za ken hebben wij er "behoefte aan de thans gerezen proble men ook enigszins formeel te gaan benaderen". Volgens „Alle Hens" is het door de gemeente Rotterdam in het kader van Rotterdam Promotie aan Hoek van Hol land gevoteerde bedrag een zuiver stedelijke subsidie. Dat Hoek van Holland tot op he den een gedeelte van het tota le subsidiebedrag ontvangt, mag een uitzondering worden ggrvoemd en is gebaseerd op de karakteristieke rol die deze wijk speelt in het totale recreaucve beeld van de ge meente Rotterdam, zo meent de commissie. Andere deelge meenten in Rotterdam ont vangen een dergelijke subsi die niet. „Alle Hens" stelt dat de aan de deelgemeenteraad gedele geerde bevoegdheden voor wat betreft diverse subsidiere gelingen een duidelijk wijkge- bonden karakter hebben. Bij de jaarlijkse vaststelling van de begroting en rekening van „Alle Hens" heeft de deelge meenteraad formeel gezien niet gehandeld in overeen stemming met de gedelegeer de bevoegdheden. De raad heeft geoordeeld en besloten over een subsidie wat niet tot zijn competentie behoort. De commissie vreest dan ook door een aantal deelraads- voorwaarden aan handen, en voeten te worden gebonden. Het bureau Rotterdam Pro motie maakt er geen punt van door wie van de twee partijen de subsidie voor een bepaald jaar wordt aange vraagd. „Het gaat erom dat het gevoteerde bedrag in het kader van de doelstelling wordt gebruikt". „Alle Hens" is van plan, wanneer de be dragen niet worden afgerond zich rechtstreeks tot het colle ge van B en W Rotterdam te wenden met verzoeken om subsidie en zich daar ook te verantwoorden. Deze procedu re wordt echter door de com missie niet wenselijk geacht omdat men, het belang van een goede en intensieve rela tie met de deelgemeenteraad zeker op prijs stelt. De be reidheid tot een gesprek blijft volgens de commissie met het dagelijks bestuur van de deel raad aanwezig. Tientallen bomen en 'struiken zijn de afgelopen week door Schiedams schooljeugd geplant Schiedam Leer lingen van de plaatselijke scholen voor het Schiedam se basisonderwijs hebben deze week bomen en heesters geplant. Als eerste ging de Dr. Sau- werschool, onder toezicht van perso neel van de hooif- dafdeling Plantsoe nen van de dienst Gemeentewerken, dertien bomen ach ter en rond het schoolgebouw plan ten, waaronder pla tanen, elzen en wil gen. In het gere construeerde speel- plantsoen achter de school gingen de nodige heesters in de grond waaron der bloem- en* be- ssendragers. Een soortgelijke aan- plantmg krijgt ook de omgeving van de Willen Gehrels- school en later de Burg. Verv een- school in Kethel. Jongens en meisjes van de Klaas de Vries/Willem Brou- werschool en de Koningin Wühelmi- naschool in Zuid werden belast met het aanbrengen van b o d em begroeiingen in het Volkspark. Hier streeft men naar het meer en meer creeren van een echte bossitua- tie wat een voedsel keten zal doen ont staan bevorderlijk voor de vogelstand ir, dit park. Voor de amateur-planters aan het werk togen kregen ze de nodi ge instructies hoe te planten maar te vens de aansporing zuinig te 2ijn op de jonge boompjes en heesters. Westland Op Tweede Paasdag wordt de langzamerhand traditioneel geworden Paaseie- renzoekwedstnjd m het Staelduinse Eos ge houden. De organisatie is weer in handen van de Verenging Vrienden van het Staelduinse Bos, en de opbrengst is ten ,bate van het m het bos gevestigde informatiecentrum. Voor het zoeken naar de eieren ts een heel mooie route uitgezet langs de wandelpaden in het centrum van het Staelduinse Bos. Langs deze route zijn paaseieren, paashazen en nog meer paasfiguren op borden verdekt opgesteld. Zon der de paden te verlaten is het de grap er zo veel mogelijk te zien, te tellen en eventueel te noteren. Aan het eind van de wandeling kan het gevonden aantal (uitgeblazen en gebakken eieren tellen ook mee) aan de jury worden verteld. Voor iedereen is er dan een verras sing als beloning. De starttijd voor de zoekwedstnjd is tussen 13.00 en 16.00 uur. De inschnj fpost is vlakbij de parkeerplaats, te befeiken via de ingang Staelduinse Bos bij de Staelduïnhoeve (bij de Ook dit jaar weer eieren zoeken in Stael duinse Bos stoplichten op de Maasdijk tussen Hoek van Holland en Maasdijk). Wat het informatiecen trum in het bos betreft, is er weer een verbe tering aangebracht. Er is namelijk nu ook een centrale verwarming aangelegd. De winterperi ode is verder goed gebruikt om het tentoon gestelde van het centrum wat aan te passen aan het prille voorjaar. Ook is er een meuwe diaserie vervaardigd, die vooral wat de vogels in het bos betreft zeer de moeite waard is. Voor de scholen en groepen die het centrum willen gaan bezoeken, heeft de commissie be manning een leuk vragenspel voor jong en oud m elkaar gezet. De bemanningsleden wil len klassen van basis en voortgezet onderwijs bovendien graag helpen bij natuurprojekten. Het centrum staat als zodanig ook op de lijst van de CRH projekt landschapskaart. Hier voor kan, tenminste drie weken vooraf, kon- takt worden opgenomen met F. Abbas, Kerk- weg 4, Maasland, tel. 01899-19691. Voor het publiek is het centrum in april geopend iedere zaterdag van 14.00*17 00 uur en zondag van 13.00-17.00 uur. In het centrum zijn tevens kaarten voor de Stichting Zuid-Hollands Landschap en de Vrienden van het Staelduin se Bos te verkrijgen. Schiedam De afdeling Schiedam van de PSP staat morgen met een kraam op de Hoogstraat om nogmaals te proteste ren tegen de levering van korvetten aan Indonesië, die op de werf Wilton Fi- jenoord worden gebouwd. Bij die kraam zal een borchure van de pacifisti sche partij verkrijgbaar zijn, die geheel handelt over de levering van de oorlogsschepen aan Indo nesië, en het gebruik dat de regering van dat land volgens de PSP van de oorlogsbodems zal maken. De pacifistisch solialisti- sche partij bestrijdt m die brochure overigens de al gemeen gehuldigde stel ling dat de bouw van de korvetten de werkgelegen heid ten goede komt. Het tegendeel ts het geval, schrijft de PSP: door de bouw van de oorlogsbo dems worden structuurve randeringen op de werf alleen maar uitgesteld, en juist die structuurverande ringen zullen in de toe komst van het allergroot ste belang zijn. Bovendien belemmeren militaire or ders de uitvoer van ntel- militaire goederen naar het land. Daardoor wor den de slechte levensom standigheden van de be volking volgens de PSP alleen maar slechter. Als laatste argument wijst de PSP op het meer techni sche en dus duurdere per soneel dat voor de bouw van oorlogsschepen moet worden aangetrokken. Daardoor worden, de pro- dukien van de werf duur der, en wordt de concur rentiepositie voor met-mi- ntaire orders verzwakt. Maandag zaJ met het eer ste korvet voor Indonesië een proefvaart worden ge maakt. in Vlaardingen In de muziek kamer van hei Visserijmu seum wordt dinsdag 10 april weer een kamermuziek-con- cert gehouden. Onder auspici ën van de Culturele Raad zul len Martine Heijndcrs-Schilt en de Japanse violist Eiji Okada werken spelen van Beethoven, Ravel, Mozari en Schubert Hel concert begint om 20.15 uur. Kaarten kosten ƒ5,- per stuk; houders van Pas 65 of een CJP betalen de helft. De kaarten zijn te koop aan de balie van het Visserijmuseum of telefonisch onder 34.87.22. Schiedam Drumband OBK, zwaar getroffen ,oen inbre kers hei clubgebouw in brand s\ aken en zo voor een t'on aan schade aanrichtten, staat bij wethouder Herman Pos- ,hoom boven aan de Ujst als het gaa». om heL vinden van nieuwe ruimte. Samen met de Rijnmondband zijn het dege nen die een nieuwe ruimte het hardsv nodig hebben", sprak wethouder Herman Posthoorn in de vergadering van de commissie voor vor ming en recreatie. Tegelijk echter liet de wei- houder weten dat hij „nog geen idee had" waar een nieuwe ruimte zou kunnen worden gevonden. advertentie De ANWB doet veel voor u. heelt veel voor u U weet waarschijnlijk n«ot half hoeveel Getukkig dal Schiedam nu een GROOT ANWB-kantoor heeft, waar u alte diensten en artikelen uitgebreid gepresenteerd knjgt "t Nieuwe ANWB-kantoor hefptu in het zadel De (tets heeft een apart plaatsie m het ANWB-harl. Dat merkt u wel op 't ANWB-kantoor. Vraagt u er maar 'ns naar de speciale fietsroutekaan. de vele fiets tochten in binnen- en buitenland, üe toeristische fietsroutes en üefietsgtdsies Kies'n clubreis van de ANWB Voorleden - ANWB-lid wordt u trouwens zeer simpel op 't ANWB-kantoor - organiseert de ANWB zgn clubreizen Iets heel aparts. Wat dacht u van kano - reizen, zweefvliegvakanties en een weekje parachutespringen? Kies en boek uw reis op 't nieuwe ANWB-kantoor De reis-experts adviseren u met plezier bij het kiezen van een reis Keuze genoeg bij de ANWB Reizen van alle bekende tour operators. Maar ook 'eigen' reizen Dip u bovendien ook kunt boeken op t ANWB-kantoor. 't Nieuwe ANWB-kantoor heeft 'm zeker: de Internationale Reis-en Kredietbrief Op vakantie in het buitenland. Fijn Maar dan een vastgelopen motor Een acute blindedarm ontsteking Een gebroken been Nare zaken Met de Internationale Reis- en Kredietbrief blijven het nare zaken, maar aifes komt wel m kannen en kruiken Ziekte- en reparatiekosten worden voorge schoten Onderdelen verzonden Geld gestuurd Eventueel worden personön en auto s gerepatrieerd 't Nieuwe ANWB-kantoor koppelt u en uw auto aan zekerheid De mannen van de Wegenwacht staan dag en nacht voor u klaar Da mensen m 't ANWB-kantoor alleen overdag Maar dan doen ze ook veel voor u en uw auto Zo kunt u by hen uw auto uit stekend laten verzekeren U kunt zich opgeven voor een njvaardigheidstest. U kunt gratis roadtests van ieder gewenst automerk bestellen. Nieuwe ANWB-kantoor raakt nooit van de kaart Wegenkaarten Waterkaarten Landkaarten Kampeerkaarten Stadsplattegronden Boeken. Gidsen u merkt 't. er hggen stapels informatie op 't nieuwe ANWB-kantoor Loop eens langs. U bent van harte welkom. 's Gravelandseweg 565 3119 XT Schiedam Tel. 010-734333.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1979 | | pagina 5