WOENSDAG 13 JUNI 1979 In 1975 kwam de Sprinter: op het traiect tussen Rotterdam enHoek van Holland trad Lems op a!s eerste bestuurder. De datum is 30 mei. Morgen gaat de ambtsketting af. die Truus Verwei] op 1 augustus 19/4 als iGco-ourgemeester om ce nek van hsar nieuwe baas hing. In ootocht naar het stadskantoor: zo kwam Lems Schie dam binnen op 1 au gustus '74. Op 20 januari van dit jaar trad hij voor de derde maal in het huwelijk. Rotterdams burge meester And ré van der Louw kwam het jonge echtpaar Arie Lems en Elly van Rooijen ge lukwensen. Tja, Van oer Louw... als die eenmaal Den Uyl opvolgt, zo willen politieke speculanten, za! Lems hem in .Rotterdam wel opvolgen. draaide hij aan het grote wiel 1975 was voor Schiedam een druk jaar. Ook No- votel werd geo pend. Hij is het echt! Tij dens Schiedam- 700, in welk eeuw feest wethouder Cor Bclmers nog zo'n belangrijke rol speelde... In zijn begintijd nam Lems het nogal eens op voor dieren, die in cir cussen wat al te veel onder de plak zaten. Maar zo af en toe trok een olifant hem daarvoor aan zijn jasje. Het Hof van Spaland was al een tijdje open, toen Lems op 19 okto ber vorig jaar een ka non afschoot en een eerste boom in het winkelcentrum van- SchiedanvNoord plant te: de openingshande ling was symbolisch voor de bloei van de wijk. In Bijdorp kregen WK en Wilton-Fi- jenoord een nieu we kantine. Op 2 september vorig iaar nam Arie Lems op de bij behorende nieu we sportvelden een penalty: hij miste. Carnaval wordt in Schiedam lustig gevierd. Hier wordt Lems gehuldigd door Ge Krom menhoek, de voor malige prins Ge ral- do f van de Riet- zeilers. „Als er iets in het water viel. dan namen wij het in het colle ge altijd voor elkaar op..." 2B augustus 1975: op de wielerbaan in Harga, tijdens de enige 24- uursmamfesta- tie die Schie dam in vijf jaar gekend heeft. -7

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1979 | | pagina 4