IPÖRT Produktiemedewerkers y Verdiende 3-0 nederlaag HVO deelt Vlaardingen in halve finale Peter Heij ster sprint snel FERRO Bloedneus VTSC komt tekort tegen VI Jan 't Hoen beste papieren... HBSS niets te vertellen ZEKER ZIJN VAN UW ZAAK voor bedieningsfunkties in 4-ploegendienst. Zwaluwen verslikt ich in Spijkenisse Spijkenisse- Na afloop waren de meningen verdeeld:- Gaf nu Harrij Remmerswaal het beslissende tikje of verkeek doelman Ab Nijgh zich op de terugspeelbal van Leen Pijpers. Hoe het ook zij—twee minuten voor rust rolde de bal tussen de palen en stond Spijkenisse met 1-0 voor in de belangrijke inhaalwedstrijd tegen Zwaluwen Vlaardingen. Spijkenisse putte er de moed uit in het tweede bedrijf door te gaan en uit te lopen tot een verdiende 3-0 zege. Zwaluwen daarentegen liep na de thee wat verloren rond, wat oefenmeester Theo de Waard na afloop als een „off-day" bestempelde. De thuisclub bewees dat de gen IJmuiden geen uitsehie- winst afgelopen zaterdag te- ter was geweest en dat men wel degelijk op de goede weg terug is. In ieder geval werd door de verdiende zege wat verder afstand genomen van van de gevarenzone, waar door de ploeg nu in punten tal gelijk is gekomen met SDCP uit Putten en op een gedeelde vierde plats van on deren staat. Zwaluwen daar entegen miste de kans om zich in de suptop te nestelen en heeft dat dan toch wel ge deeltelijk aan zichzelf te wij- ten.Wanl zonder iets af te Delft In een typische zo meravondwedstrijd hebben DSVP en HVO de punten broederlijk gedeeld. Voor beide teams wogen geen de gradatie of promotiebelangen :meer en dat was aan het spel duidelijk te merken. In de eerste helft zette Henny Brouwer de Vlaardingers nog op een voorsprong, maar na een blunder in de HVO-defen- sie was in de tweede helft E weer snel gelijk. Dezelfde Henny Brouwer miste daarna f nog een goede kans om het team van Wim van Trigt toch de twee punten te schenken, maar al met al bleef de score In evenwicht: 1-1. «tiaiiiiiiiiiiiiiimiiiiuiimmiiinuiiiiuuntiia Di rksland-Tijdens de in Dirksland gespeelde wedstrijd DES 2 - GSS 2, waarbij kam- pioensbelangen op het spel stonden, is Hans Bout, een spe ler van de Schiedammers, die wegens een schorsing buiten de lijnen moest blijven, door een aantal aanhangers van DES gemolesteerd. De G53-er moest met een flinke bloed neus, wat schrammen en een aantal bloedvlekken op zijn kleding, de terugreis naar Schiedam aanvaarden, iiHuiiimmuimiiinmiimiimnimnmiiiiiim Rotterdam In een sfeerlo ze energie heeft VTSC het in 1 de kwartfinales van de zaal- voelbalbeker tegen het team van VI niet gered. De pupil len van Joop Niezen bleken met 31 toch te sterk voor de Schiedammers die niet wisten te profiteren van het ontbreken van de Rotter damse vedettes, Arie van der Sluis en Arie Riedijk (beiden geblesseerd). „Een ontzettend stugge ploeg om tégen te spe len dat VTSC", moest Frans Bouman de Hermes-spits toe geven. Desalniettemin opende juist de Vlaardingse mini voetballer de score, toen hij al na vijf minu ten van rechts keihard inknal- de. VTSC probeerde met een sterke man tegen man verde diging de kampioenen tegen te houden, maar het was vooral doelman Rinus Suurmond die de pogingen van Hans Venne- ker en Piet de Vries moest verijdelen. Tien minuten voor het rustsignaal was ook hij kansloos toen Rob Theuns de score op 20 bracht na goed voorbereidend werk van de zelfde Frans Bouman. VTSC kwam zowaar voor de rust nog sterk terug, toen Arie van de Klooster roet een ge niepig schot Koos van Elles- wijk verraste. Rob de Bruin miste daarna nog de kans op de gelijkmaker en ook de paal stond een Schiedamse treffer in de weg. In de tweede helft stelde VI orde op zaken toen door Emiel Schelvis al vrij snel Arie Damzijl met het hoofd 31 aantekende. Bewonderenswaardig was daarna de inzet van het team van Cor Donkersloot om als nog de halve finale te berei ken. Behalve een tweeminu- tenstraf van Piel de Vries en een afgekeurd doelpunt van Coen Winkelman plus een knal op de lat van dezelfde speler, kwam de Schiedamse equipe niet. Zodoende moch ten Coos van Elliswijk, Arie Damsma, Frans Bouman, Rob Theuns, Piet de Vries, en Hans Venneker gewoon doorbeke ren. Dat gold ook voor Vlaardin gen, dat korte metten maakte met het Rotterdamse Xerxes in een zeer spannende strijd (85), en de oud-kampioen De Rozet uit Rozenburg. Als laat ste kwalificeerde ook Euros port zich. willen doen aan de knap winst van Spijkenisse zak door Leo Touw ten de Vlraardingers in de tweede helft wel erg ver weg en mochten uiteindelijk nog blij zijn dat het bij de 3-0 ne derlaag bleef. ..Een kwestie van mentaliteit" vond Theo de Waard later, die "yook terecht opmerkte dat in de eerste helft een technisch be ter Zwaluwen afstand had moeien nemen tegen een met name in het eerste half uur verkrampt spelend Spijkenis se. De thuisclub, nog steeds in de- gradatiezorgen verkerend- .moest tenminste een punt uit de ontmoeting met de Zwalku- wen overhouden om de kan sen op behoud van het eerste klasserschap in eigen hand te houden. Vandaar ook dat de gasten in die periode de betere kansen kregen, zoals na vijf minuten toen Leen Pijpers een afstandschot maar net tot cor ner getipt zag en na een krap half uur toen Jardez zich ver slikte in Theo Juistinga, die zijn knappe inzet even knap gekeerd zag door Hans Leyen. Het was wat Zwaluwen betreft het laatste wapenfeit, want Spijkenisse besefte toen dat er iets moet gebeuren. Midden velder Hans Groot gaf het sein door vanuit de tweede lijn uit alle standen te gaan schieten. En nadat Harrij Remmerswaal na 38 minuten na een solo van diezelfde Hans Groot net naast tikte raakte Zwaluwen in pa niek. Leen Pijpers, driftig ge-' stoord door Remmerswaal wil de kort voor rust op Ab Nijgh terugspelen, maar de doelman schrok van de doorgaande Remmerswaal, waardoor de ploeg plotseling tegen een 1-0 achterstand aankeek. Toen Aren Buvens acht minuten in de tweede helft van dertig me ter vernietigend uithaalde, was het gebeurd met Zwalku- wen, dat niet meer in staat bleek terug te vechten. Cor van der Meer kon na 20 minu ten van 20 meter aanleggen om de eindstand op 3-0 te be palen. Waarmee Zwaluwen dan nog goed wegkwam ook. woensdag 16 april 180C VD/SC/WW Harrij Remmerswaal, tussen twe Zwaluwen verdedigers links Gerrij de Goede) Schiedam/Vlaardingen -—Jan rt Hoen, de getalenteerde voor- zitterszoon van PPSC, heeft samen met Peter van de Meer de leiding genomen in de maand april van de Water weg-topscorerscompetitie. De beide Schiedammers hebben driemaal de roos getroffen, maar omdat Peter van de Meer (met 35 treffers in het jaarklassement nu helemaal onbereikbaar) reeds in het be zit is van een maandprijs (fles sen drank van discotheek Down-Town en voetbalschoe nen van Sporthuis Passage), staat de PPSC-aanvaller er het beste voor. Alhoewel er na tuurlijk nog twee weekeinde volgen, waarin nog veel kan gebeuren. Vlaardingen Met maar liefst 97 ren ners ging voor de A-klasse, bestaande uit junioren, veteranen, liefhebbers en amateurs, de eerste vierweekse wieler- competitie van start. In dit uitgebrei de gezelschap ontpopte Vlaardings wielerkampioen, de junior Rob Hoefs loot zich inderdaad als Coureur's co ming man. De strijd werd meteen hevig ingezet, waarbij het rennersveld vaak als een langgerekt lint voorbijtrok. Een spervuur van demarrages bereikte echter niet het gewenste resultaat, het peloton bleef bijeen. Alleen de zwakkeren werden naar de achterhoede gereden. De ontsnapping van Peter Heijster en Rob Hoefsloot had een ernstiger karak ter. Schïedam-renner Tom Steen3 onder kende het gevaar en voegde zich bij de vluchters. Daarmee was hij tevens de laatste, want het drietal ging er zó hard tegenaan, dat de achtervolgers ai snel het hopeloze van de situatie onderkenden. In de eindsprint toonde Peter Heijster nog eens het snelle finishen nog niet te zijn verleerd. Met vele f ietslengten voor sprong bereikte hij de eerste zege in de wielercompetitie 1980 vóór Tom Steens, die geen moeite had Rob Hoefsloot achter zich te houden. Schiedam HBSS heeft wei nig te vertellen gehad tegen de aanstaande kampioen van de vierde klasse, Maasdijk. Op „Harga" toonden de Westlan ders de betere vorm, wat na een 0-0 ruststand resulteerde via treffers van Solleveld en Roomers in een alleszeggende 0-2 overwinning. HBSS kon slechts incidenteel wat terug doen, toen Leen Dijkshoorn vlak voor rust de paal schamp te en Ton Gunter in de tweede helft de lat raakte. Officieel kan Maasdijk zaterdag bij MVV'27 kampioen worden. Pak Merk: Travel. Kolbert: wol/polyester in linnen struktuur. Broek: wol/polyester kamgaren in matting struktuur. In grijs/ bleu en beige/bruin. Pak Merk: He-Man, Kolbert: wol/polyester in linnen struktuur. Broek: wol/polyester kamgaren serge. In bleu/grijs A jp en bruin/beige. Pak Merk: Career Club. Kolbert: wol/polyester zomerse donegal-tweed. Broek: wol/polyester^satijn gabardine, in bleu en beige. OPMERKUUKEMOOE-OPMEBKEWmPRUZBI (S? Een ideale situatie schetsen? Dat doen we niet. Dat bestaat nergens, nee. we zoeken. Mensen die, gewoon willen werken als produktieman (produktiemedewerker). Mensen die de schouders eronder willen zetten en goed met hun collega's kunnen opschieten. In dat geval hebben wij wat te bieden, dan kunt u bij ons. Van uw zaak. Onze zaak. Ferro (Holland) B.V., plm. 700 werknemers, is sedert 1929 in Rotterdam gevestigd als dochter van Ferro Corporation (USA) en staat geheel onder Nederlandse direktie. Het grootste deel van de produktie word geëxporteerd via eigen verkoopkantoren in Europa en het Midden-Oosten. Eén van Ferro's specialiteiten betreft de fabriksge van glazuren ert emails. De produktie van deze halffabrikaten bestaat uit een meng-, smelt- en maalproces. Voor de tweede produktiefase. HET SMELTPROCES, zoeken wij op korte termijn Het bezit van een LTS-dïpIoma is wenselijk, doch niet noodzakelijk. FERRO (HOLLAND) B V. producMrt grondstoffen en Installed** voor d« emailleer-, keramische en plastics industrie, bodem- verbetering»- produklen voor de landbouw. Eigen vestigingen In geheel Europa en het Midden-Oosten, Zustermaat schappijen over de gehele wereld. WIJ bieden de volgende arbeidsvoorwaarden: het aanvangssalaris is afhankelijk van uw leeftijd, ervaring en eventuele opleiding. Bij vakvolwassen leeftijd (gehuwd of 22 jaar en ouder) bedraagt het aanvangssalaris voor de 4-ploegendient inclusief de 4-ploegentoeslag f 2.469,17 (minimaal). Dit salaris groeit de eerste 6 jaar verder d.m.v. het functiejarensysteem. Daarnaast is salarisgroei mogelijk door promotie. U begint meestal met de bediening van de aftapinstallatie. Afhankelijk van uw vooropleiding en ervaring kunt u doorgroeien van leerlingstorter naar starter en van leerling-smelter naar smelter of all- rounder. Direkte aanstelling in leerling- funkties is op grond van ervaring ook mogelijk. 22 vakantiedagen en 13 compensatiedagen 2 extra dagen. U bent ieder jaar vrij met Pasen, Pinksteren, kerst en Nieuwjaar. Daarnaast is er een bedrijfsluiting van 3 weken, de periode voor dit jaar is vastgesteld van 6 juli tot en met 27 juli. 8% vakantietoeslag, winstdelingsregeling van 7%, gratis werkleding schoenen en tevens een studiekostenregeling en een premiespaarregeling. Onze 4-ploegendlenst kent de volgende regeling: Avonddienst van 16.00 tot 24,00 uur, dinsdag tot en met maandag, vrij op dinsdag 00.00 lot donderdag 08.00 uur. Dagdienst van 08.00 tot 16.ÜO uur, donderdag tot en met woensdag, vrij op woensdag 16.00 tot vrijdag 24.00 uur. Nachtdienst van 00.00 uur tot 08.00 uur, zaterdag 00.00 uur (d.w.z. vrijdag 24.00 uur opkomen) tot en met vrijdag 08.00 uur, vrij op vrijdag 08.00 uur tot dinsdag 16.00 uur. Ferro's bereikbaarheid met het openbaar vervoer is ook zeer gunstig. Vanaf station Schiedam lijn 1 en 8. Vanaf Centraal Station R'dam lijn 1. Vanaf CoolsingeNijn 6 en 8. Overige plaatsingsmogelijkheden. Ook op andere afdelingen heeft Ferro nog een aantal vakatures (met vakantieafspraken wordt rekening gehouden). Interesse? Neem voor informatie kontakt op met de heer A. Hisken, afd. personeelszaken van Ferro (Holland) 8.V., Van HeJmontstraat 20 (bij Marconiplein). 3029 AB Rotterdam. Telefoon (010) 760144.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1980 | | pagina 5