I FIR' pirit en ven winnen wist daiü 499.- 599,- 129,- 329,- 195,- 69,- 39.90 89,- 20,- 69,- 69,- 89,- 449,- 69,- 95,- 99,- li 149,- 75.- 75.- 137.- 17?° 18: 345,- 32! Juttige overwinning Vlaardingen Dat U op de bij ons in voorraad zijnde Gero Zilvium Cassettes 50% Korting krijgt? DatEvatoom een grote, sterk afgeprrride tmcollëctle bezit? DatEvatoom ook doublF verkoopt? iTïsm Uülia 50 50 Schledamseweg 39-47 Vlaardingen téi. 010-346000 Mgr. Nolenslaan 686 Schiedam tel. OiO-70266? maandag 22 december 1939 VD/SC/WW Iaardingen Schie- am - Door overwin-, ing op Harga 4 en" vanti hebben zowel pirit ais ODO de sluiting met de medekoploper behou den. Vlaardingen be haalde de tweede overwinning op rij, in een slechte wedstrijd. Ondanks het scoren van twaalf doelpun ten moest Maassluis met een nederlaag genoegen nemen. Succes kon ondanks de stijgende lijn van de laatste weken weer niet winnen en blijft stevig op de on derste plaats. IJsselvogels-Maassluis 18*12 Onder leiding van hoofdklas se-scheidsrechter Cor Visser kon Maassluis tot halverwege de tweede helft gelijk op gaan met de thuisspelende ploeg. Toen raakte Maassluis door een opeenvolging van activi teiten de concentratie kwijt. Eerst miste Maassluis bij 10-10 een strafworp, daarna ging Wiima Nieman door haar en kel en defensief lette men even niet op.,IJsselvogels pro fiteerde daar grandioos van en liep binnen drie minuten weg naar 16-10. Tot dan hadden de ploegen in een leuke partij el- kaars korf regelmatig door boord. De centrale man bij IJs- zoek maar uit er is Seiko dames Guarlz horloge met fraaie aangesoldeerde slagenband van edelstaai. Diverse modellen. 14 Kt. gouden herenplaatbanden. Vanaf Sportief dames Quartz horloge met wijzers, dag en datum. Nu 14 Kt. gouden collier met parels. Zolang de voorraad strekt. Rustiek eiken wandklok met oerdegelijk Duits uurwerk, model 4050.1 jaar garantie nu voldoende Dat u op Gero Zllmeta en Zilduro cassettes 30% korting "krijgt? Dat a la minuut Uw batterij verwisseld wordt voor ƒ7,50 Echt zilveren koordcolliers. Aflopend model. Nu Cilizen herenhorlogo Quartz. Ana-digi. met wijzers en digitale stopwatch en alarm. Nu.vanaf 14 Kt. gouden armbanden met cultivee parel. Zolang de voorraad strekt 14 Kt. gouden shorty Nu vanaf Dónker zilveren rozenchoker. Nu vanaf Bijbehorende armband Quartz scheepsklokje compleet met batterij. Nu 14 Kt. gouden hangertjes mei echt bloedkoraal of saffier. Zolang de voorraad strekt, nu Citizen heren Quartz .horloge digitaal. Compleet met crisialglas en stalenband. Uren- minuten-seconden- maand- datum en dagaanduiding. Nu Doublé rinkeiarmbanden met laqué. Inde nieuwste kleur. Nu vanaf Doublé chokers, niet van echt te onderscheiden. Zilveren miniring compleet met zilveren collier met echt Blau saffier of robijn. Ook in goud leverbaar. Aansteker met bijbehorende balpen. Nu Copal klokradio's met middengolf en FM. Nu Digitale reiswekkers compleet met batterijen. Nu Strak gelijnd dameshorloge van puur zilver strak, gelijnd fraaie band. Verschillende wijzerpla'lén. Nu 14 Kt. gouden ring met brilliant. Div. modellen NU Doublé oorknoppen. Diverse modellen. Nu Fraaie 14 Kt. gouden koordarmbanden. Nu vanaf Citizen heren Quartz horloge met wijzers, datum en fraai6 edelstalen band. Diverse kleuren wijzerplaten. 14 Kt. gouden letterhanger Nu Met2brllliantjes 14 Kt. gouden rinkelbanden. Nu vanaf „Maharani" parelcollier. Nu vanaf 14 Kt. gouden hangertjes met brilliant. Diverse modellen Nu sel vogels kon inde eerste helft niet loskomen en pas na het concentratieverlies bij Maas sluis kwam hij tot doelpunten. Uiteindelijk was hij goed voor de helft van de Moord rechtse score. Maassluis probeerde nog wat teriig te doen door meer risico te nemen, maar ook dat lukte niet. Het werd een 18-12 nederlaag. Doelpunten: Mieke Montizaan. Konny Moerman (2). Leo van der Vaart (3). Martin Bergwerff (2). Henny en Wiima Nieman (elk twee maal). Zuidwester-TOV 7-7 De reactie van aanvoerder Ton Sluimer na de wedstrijd was alleszeggend: 'We'hebben- in. Goes een punt laten liggen, als je vooraf in Zeeland weet dat je gelijkspeelt ben je blij, maar na de wedstrijd zeg ik dat we ruimschoots hadden moeten winnen'. Oranje Nas sau had volop de gelegenheid om een ruime voorsprong op te bouwen, maar door het mis sen van legio doorloop ballen en twee strafworpen werd het slechts een gelijkspel: De Zeeuwse dames waren bedui dend zwakker, mar Oranje Nassau verzuimde d„ze zwakte uit te buiten. Gr burende de gehele wedstrijd was Nassau wel gevaarlijk tr, maar het missen van de kansen gaf de Zeeuwse formatie de kans om steeds in de buurt te blijven. De eerste helft werd met een 3-3 stand afgesloten en in het tweede deel nam Nassau tot driemaal toe een voorsprong. Verder kwam men niet (7-7). Doelpunten: Lenneke Verheij, Coby van Keulen(2), Sjanïe Bot(3) en Ton Sluimer. O DO-A vanti 13-7 ODO was duidelijk de sterkste de Maaslandse formatie was verbaasd over het stugge verzet van de Pijnaekerse ploeg. Tot de rust kon Avanti bijblijven en had slechts een minimale achterstand 4-5. In de eerste tien minuten na rust verhoogde ODO het tempo en drukte simpelweg door naar 11-5. Avanti was rijp voor een afslachting, maar ODO spaar de de gasten en sloot af op 13- 7. Bram. Hanemaaïjer was we derom de topscorer en zorgde voor zes van de dertien tref fers. Overige doelpunten: Mar tin Boschma (4),' Cees van der Vaart (2). Anja Noordam, Harga 4-Spirit 5-12 Harga 3-ODI 7-7 In een leuke gelijk opgaande strijd heeft Harga alle pogin gen gedaan om tenminste één' punt uit dit duel te slepen. Door de bal niet in de ploeg te houden verspeelde OD1 tien seconden voor tijd een 6-7 voorsprong. De teams wogen goed tegen elkaar op en kon den geen van tweeën meer dan een doelpunt afstand ne men. Doelpunten: Rïa van Zeeuw, Elly van der Lely{2), Jaap Blokhuis. Louis de Vries(2) en Mariene Olivier. Harga-TOV 8-7 Harga speelde in de eerste helft erg slordig, maar was wel iets beter dan TOV. De gasthe ren waren iets doortastender en sloten-op 3-4 de eerste helft af. Na de thee stelde Harga orde op zaken en liep uit naar een 7-4 voorsprong. Daarna ging men niet door en TOV kwam gevaarlijk dichtbij. Maar het belangrijkste bleef bij Harga en dat waren de punten. Doelpunten: Karei van der Linden{2), Nicolette Rissema(2), Gien van Dijk, Koos van Leeuwen, Rob Bons en Anja Pranger. USV-Succcs 6-5 De Schiedamse formatie blijft na de belangrijke wedstrijd te gen USV rode lantaarndrager. Ondanks de stijgende lijn van deiaatste weken was er geen succes weggelegd voor Paul van Waas en zijn ploeg. Na een 5-1 achterstand verhoogde Succes het tempo en kwam ge vaarlijk dichtbij. Eén punt kwam men uiteindelijk tekort voor een gelijkspel (6-5). Doel punten: Rod de Bus. Nel Maijer, Kees Gouweleeuw, Pe ter van der Zouwen (2). Vlaardingen-De Overkan ters 10-8 Vlaardingen startte goed en nam na een kwartier een 3-1 voorsprong. De Overkanters kwamen echter goed terug en bogen de stand om tot 3-4. Een omdraaibal van Dick van Eke- lenburg betekende een 4-4 ruststand. Vlaardingen kwam in de tweede helft voor op 7-5 en De Overkanters leken rijp voor een grote nederlaag. Harga was geen partij voor Spirit, voor rust had Spirit het karwei reeds geklaard, 2-5. Na de rust werd het een rustige, wedstrijd en Leo van der Bie had er geen enkel probleem mee als scheidsrechter. De Spirit-dames namen zeven treffers voor hun rekening en de wedstrijd eindigde in een 5- 12 overwinning voor de Vlaar- dingers. Doelpunten: Agnes Hoogenraad (3), Jacqueline Boog (3), Lia van Leeuwen (3), Jolanda van der Velde en Jan de Visser (2). Vlaardingen verzuimde om door te gaan en de Rotterdam mers kwamen weer gelijk (7- 7). Een strafworp en een af standstreffer betekende weer een tweepunts-voorsprong. De slotfase was voor de Vlaardin- gen-sanhang erg angstig, want de Vlaardingse aanval kon de bal niet in, de ploeg houden. De Overkanters speelde echter te gehaast om echt gevaarlijk te worden. De eindstand werd tenslotte 10-8. Ron Ek:' het was een nuttige overwinning, maar fraai korfbal is anders.' Doelpunten: Annemieke Wil- lemsen (3), Rik Brouwer (4), Dick van Ekelenburg (2), Ma rieke Boshuizen. «Harga was kansloos tegan Spirit, dat door zege karis blijft houden op de titel.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1980 | | pagina 6