WATERWEG Toch vergunningen voor Tanker cleaning Ml spoot tal Instituut muziekheilkunde breekt met stichtingsbestuur Hans Lingen treurt niet Korenbeurs en NOAD naar NK ter meulen natuurlijk SVV verdedigt zaalvoetbaltitel Van wie Is lopende band? Nieuwe ruimte voor Terpstraschool Mogelijk terugkeer Bert van den Ham Imova B.V. Goetsch tekent bij Hans Ribbe erelid NTO Programma verkeerd UVG-jeugd in voorronde SPORTAGENDA eh de D, >rv- de Er de nd :el iff; at lil ad at Schiedam De vrees bestaat dat de verhuizing van Tanker- Clearing naar de Botlek in de knel komt, nu toch vergunnin gen zullen worden verleend aan het bedrijf. Zowel de ge- jneene Schiedam als de bewonersvereniging Schiedam-Zuid hebbei beroep aangetekend tegen het verlenen van onder 'meer hinderwetvergunningen aan Tankercleaning, dat is ge- yestijjjd aan de Havendijk. •Andeihalf jaar geleden is överemgekomen dat het be drijf rit Schiedam zou moeten 'vertrskken en dat het in af- ■waching van de verhuizing een vergunning zou krijgen. Er wtrd toen met name door wethcuder Zijdeveld voor ge pleit dat die vergunningen voor ie hinderwet en de wet jnzale de luchtverontreiniging 'een ijdelijk karakter zouden Jiebbn, maar de vergunnin gen aten dat in het midden. jJu vordt gevreesd dat van de verplaatsing van Tankerclea- hingnaar de Botlek niet veel meei terecht komt. Doordat hel bedrijf over de vereiste vergmningen beschikt dreigt het jevaar, dat het op de hui- Verzamelaars kunnen za- ïerag in de Maassluise Ko- nin.shof terecht op de grote poszegelbeurs, die daar jaaiijks wordt gehouden. Mei kan er van tien tot vijf uinpostzegels ruilen, kopen en /erkopen. )e Schiedamse sociëteit QT presenteert zaterdaga- yoid de dertiende de vijf- thnsgroep Nereida uit pcdrecht. Bezetting: twee güiristen, toetsenman, bas- sis en drummer. Nereida brngt melodieuze pop met he accent op de zang. De Nederlandse jeugd held voor natuurstudie jWN) organiseert voor de kenende maanden weer bei aantal excursies en ten- tonstellingen. Reisjes zul- Jei onder andere worden smaakt naar het Stael- diinse Bos, de Akkerdijkse passen, diergaarde Blijdorp £i de Maasvlakte. Ook gaat ts jeugdbond met de Delf- hndse knotgroep bomen Jnotten. In dezelfde periode uilen er vier tentoonstel- jngen worden gehouden: De NJN door de jaren leen1: 'Red het tropisch woud', dat met Actie Stro halm wordt georganiseerd; De insectenwereld', opgezet samen met de inseeten- »roep; terwijl de naam van de vierde tentoonstelling nog niet hekend is. Voor meer informatie kan men bellen met 343357 of 352167 voor Vlaardingen en 709865 ■foor Schiedam. i Liefhebbers van accorde on en mondharmonica kun nen zaterdagavond uitge breid aan hun trekken ko men. Het Vlaardingse ac cordeon- en mondharmoni ca orkest verzorgt in de stadgehoorzaal een geza menlijk concert met accor deonverenigingen uit Utrecht en Amersfoort, die beide Apollo zijn genaamd. Na de pauze presenteert to neelvereniging 't Masker de eenakter Plaza en na af loop kunnen de voetjes van de vloer op het bal in de Harmonie. ADVERTENTIE Alléén dit weekend! Massief vurehouten ledikant voor een ongekend lage prijs' Kompleet met lattenboctem 80x190 cm. Matrassen 30/190 vanaf 99.80 dïge plek een legale status krijgt, terwijl rijk, provincie, gemeente en het bedrijf zelf afspraken hebben gemaakt over verplaatsing naar de Bot lek. De bewonersvereniging en de gemeente staan daarom op het standpunt dat het bedrijf aan de Havendijk eigenlijk hele maal geen vergunning mag krijgen. „Tankercleaning hoort pas een vergunning te krijgen wanneer het uit Schie dam vertrekt", stelt de bewo nersvereniging. Uit praktische overwegingen hebben ze beide toch beroep aangetekend. Schiedam is bang dat Tanker cleaning dermate hoge inves teringen moet plegen om aan de vergunningen te voldoen dat er geen geld overblijft voor een verhuizing naar de Botlek. De vorige minister van volks gezondheid en milieuhygiëne Ginjaar heeft weliswaar finan ciële steun toegezegd bij de verhuizing, maar tevens merkte hij daarbij op geen cent te willen uittrekken voor de kosten die Tankercleaning moet maken om voorlopig in Schiedam te blijven. Verder ziet de gemeente pro blemen in een aantal bepalin gen in de vergunning. Zo zou het bedrijf een veertig meter hoge schoorsteen moeten heb- Rotterdams Nieuwsblad donderdag RW 11 maart 1982 De gemeente Schiedam en de bewonersvereniging Schiedam-zuid vrezen dat van de verhui zing van Tankercleaning niets terecht komt nu het bedrijf toch de vereiste vergunningen krijgt. ben voor de uitstoot van afval stoffen. De gemeente is echter niet van plan daarvoor een bouwvergunnïg te verlenen omdat ze er niets voor voelt de sky-line van de stad op een dergelijke wijze te laten aan tasten. De bewonersvereniging heeft de indruk dat het bedrijf met de vergunningen in de hand toch buiten z'n boekje kan gaan. „De omschrijvingen zijn zo vaag en zo naar alle kanten uitlegbaar, dat wij het ergste vrezen", aldus de werkgroep milieu van de bewonersvere niging. Als voorbeeld wordt een artikel uit de hinderwet vergunning aangehaald. Daar in staat dat het bedrijf voorzie ningen moet treffen om de verlaadleidingen te ontlasten, en leeg te laten lopen voordat ontkoppeling plaatsvindt, waarna de vrijkomende stof fen naar een daartoe bestemd systeem moeten worden afge voerd. De bewonersvereniging stelt voor de bepaling aan te scherpen door het bedrijf voor te schrijven, dat bij dat trans port naar een daartoe bestaan de tank geen dampen of vloei stoffen kunnen worden ge morst. „Dit om te voorkomen dat bestemd systeem wordt geïnterpreteerd met de ha ven," aldus de vereniging die tevens vindt dat schepen die bij het bedrijf liggen aan de zelfde voorwaarden moeten voldoen. „Wij hebben name lijk regelmatig meegemaakt dat klachten geen gehoor vin den, omdat de overlast afkom stig zou zijn van schepen die niet onder de verantwoorde lijkheid van de hinderwet val len." Verder stelt Schiedam-Zuid dat de geluidsvoorwaarden in de vergunning veel te ruim zijn doordat industrienormen worden gehanteerd in plaats van woonnormen {het bedrijf ligt op enkele honderden me ters van woonhuizen). Boven dien verwacht de bewonersve reniging niet veel effect van de vergunningen. „Voor ons is niet duidelijk hoe de dienst centraal milieubeheer Rijn mond Tankercleaning kan houden aan dergelijke voor waarden. Zelfs bij voor de be volking controleerbare zaken, zoals de geluidshinder van de Hollandse Constructiegroep, slaagt de dienst er al niet in ervoor te zorgen dat voor schriften woren nageleefd. Hoe zal dat gaan bij veel inge wikkelder controleerbare din gen, zoals giftige dampen in de lucht?", vraagt de bewonersve reniging zich af. Paula Kassels-Kroon: 'V weigerde iets voor ons te doen' Vlaardingen Het instituut voor Muziekheil kunde en Bewegingsleer heeft alle betrekkin gen met haar overkoepelende stichting verbro ken. De directrice van het instituut, Paula Kas- sels-Kroon, weigert verder zaken te doen met de drie huidige stichtingsbestuurders zij heeft zelfs al mensen achter de hand voor een nieuw bestuur en eist hun aftreden. „Dat doen we dan ook", reageert voorzitter J.H. van der Hout van het bestuur rustig. „Per 1 april stappen wij op." De problemen zijn ontstaan door gebrek aan communica tie, waardoor misverstanden niet uitbleven. De aantijgingen gaan over en weer. „De stich ting heeft geweigerd, naast de subsidie andere geldbronnen aan te boren", stelt mevrouw Kassels. „Mevrouw Kassels kan totaal niet met geld om gaan", zegt het bestuur. Eén van de geschillen is, dat de stichting niet alle werk van het instituut voor muziekheil kunde subsidieert Voorzitter Van der Hout: „We mogen dat geld van de gemeente alleen besteden aan motorisch ge stoorde kinderen uit de sociaal lagere milieus. Wat mevrouw Kassels echter daarnaast privé voor werk verzet, kan le niet op ons verhalen. Ze doet pri ma werk, daar niet van, maar uw en mijn kind vallen niet onder die subsidie en zeker niet haar school, die docenten in de bewegingsleer opleidt. Ze heeft medewerkers in dienst genomen voor haar eigen rekening maar sociale las ten heeft ze voor hen nooit be taald. Zodoende kreeg ze een proces aan baar broek. Is ze aangepakt door de belasting." Paula Kassels: „Ik heb echt niet illegaal zitten werken. Mijn accountant zei indertijd dat ik geen premies hoefde te betalen, omdat mijn medewer kers zelfstandig waren. Dat bleek niet zo en daarom stuur de de bedrijfsvereniging voor Gezondheid, Geestelijke en Maatschappelijke Belangen een deurwaarder." Ze verloor het proces, werd tot een boete van 15.000 gulden veroordeeld en zag zich ge noodzaakt een lening bij een bank afsluiten. In een brief aan de stichting schrijft de di rectrice: „U weigerde tenslotte iets ten gunste van het insti tuut, het werk en mijzelf te doen." „Dat is helemaal niet waar. Wij hebben éénmaal 3.000 gul den overgemaakt, hoewel de subsidie daar niet voor is. Hoe zouden wij dat aan de gemeen te moeten verantwoorden, als we al het geld aan haar belas tingschuld hadden opgemaakt? Dat was een zaak waar wij niets mee te maken hadden", aldus Van der Hout. In dezelfde periode, rond no vember 1981, speelde een tweede probleem. De mutaties van de door de Vlaardingse schoolartsendienst doorverwe zen leerlingen naar het Insti tuut voor Muziekheilkunde en Bewegingsleer zou voortaan per computer worden afge werkt bij het Technisch Bu reau Vlaskamp. De directrice tekende bezwaar aan tegen de hoge kosten (2.400 gulden) en bij navraag bij het handelsre- door Cock Reineveen Paula Kassels: nieuwe bestuurs leden willen oplossingen zoeken. gister bleek secretaris-pen ningmeester van het stich tingsbestuur C.H. Vlaskamp, de man achter dat technisch bureau. „Dat is een minder sterk punt van ons", geeft Van der Hout toe. „Daarvóór werden de mu taties door de leerlingenadmi nistratie van het Groen van Prinstererlyceum verwerkt. De heer "Vlaskamp was daar administrateur, tot hij vorig jaar met pensioen ging. Hij kwam toen met het voorstel de administratie voortaan per computer te voeren bij het be drijf van zijn zoon. Dat drukte de kosten tot duizend gulden. Dat bedrag van 2.400 gulden? Ja, ze had zeker verwacht dat de kinderen die zij privé on derrichtte, ook door ons zou den worden verwerkt." Ondertussen is er een ploeg mensen samengesteld die een nieuw stichtingsbestuur kan vormen. Paula Kassels: „Dat zijn mensen, die wel willen meedenken en oplossingen zoeken. Daar ben ik echt ver schrikkelijk blij om." De oudercommissie van het instituut heeft inmiddels laten weten, het totaal oneens te zijn met de uitleg die het huidige stichtingsbestuur aan de oor zaak van de problemen geeft. De commissie was in dit stadi um echter niet bereid haar vi sie op de zaak te geven. De gemeentelijke raadscom missie voor volksgezondheid buigt zich op 25 maart over de problemen. Vlaardingen De Vlaardingse politie heeft onlangs vanaf de Vetteoordskade een mobie le lopende band weggesleept, die daar hin derlijk geparkeerd stond. Tot nu toe heeft de rechtmatige eigenaar van het ding zich ech ter niet gemeld. De politie doet daarom aan de rechthebbenden de oproep, zich bij het bureau te melden. Ook personen die menen te weten van wie het stuk gereedschap is kunnen zich tot de politie wenden. De afde ling recherche van de Vlaardingse politie is bereikbaar via telefoon 342355. iillllllllllllllllllinillllllllllUHIIIIIlllllllllllllllllMlllBIBilllllllllllllllllllllJHJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIllllllllllHIHIIIIIIIIIIillllllllllllllHIIIIIIIIIIIHIIl^- Schiedam De twee Schie damse tafeltennisverenigin gen De Korenbeurs en NOAD zijn goed vertegen woordigd tijdens de zaterdag en zondag in de Utrechtse Catharijnehal te houden na tionale kampioenschappen. NOAD is met liefst zes spe lers van de partij en De Ko- renbeurs met twee. Hans Lingen en Ron van der Aa vertegenwoordigen De j Korenbeurs in de A-klasse, i waarin NOAD met Hans van den Broek en Jan Simons i aanwezig is. Waar Lingen en Van der Aa uitsluitend indi vidueel uitkomen, doen Van den Broek en Simons ook nog in het dubbelspel mee. De NOAD-spelers Jan Landsbergen, Ron van der Wijk, Aad van Opstal en Pe ter van der Wijk spelen in de B-groep, Twee jaar geleden legde Landsbergen in deze klasse beslag op de nationale titel. In de A-groep gaat de Schiedamse belangstelling het meest uit naar Hans Lin- gen om te zien of hij zich bij j de top kan handhaven. Vlaardingen Op de Terp straschool in de Chrysantstraat in Vlaardingen is het een beet je feest. Na wekenlang in de rommel te hebben gezeten, kan morgen de nieuwe ge meenschappelijke ruimte in gebruik worden genomen. De Mr. J. Terpstraschool was oor spronkelijk in een U-vorm gebouwd. De nieuwe gemeen schappelijke ruimte vult de U op tot een vierkant. De volledige integratie met de Julia na kleuterschool zal over een paar jaar een feit zijn en dan zal de nieuwe ruimte zijn nut zeker gaan bewijzen. Van avond vieren de ouders feest. Eerst met wat handenarbeid In februari weinig verkeersongelukken Schiedam In de tweede maand van 1982 hebben 2ich in Schie dam beduidend minder verkeersongelukken voorgedaan dan in februari van het vorig jaar. Dit is met name terug te lezen in het aantal gevallen van zware autoschade: 3 om 27. Er waren in vergelijking met dezelfde maand van het vorig jaar 32 verkeersongelukken minder (112 tegenover 143). Vorig jaar februari moesten drie mensen met zware verwondingen in het ziekenhuis opgenomen worden. Dit jaar niemand. Ook het aan tal lichtgewonden bleef met het aantal van zes altijd weer vier lager dan in de maand februari van het vorig jaar. en wat kleine klusjes, dan met een feestje in de nieuwe ruim te. Aan de school zal een ge schenk worden aangeboden en één ouder verzorgt een diale- zing over het verleden en he den van Vlaardinger-Am- bacht. De nieuwe gemeenschappelij ke ruimte gaat dienst doen bij feestelijkheden en bij school activiteiten. Het lerarenkorps heeft er bovendien een eigen koffiekamerije in gemaakt. Go*d gesitueerde 4-kmr, woningen aan de Schle- dainseweg. met keuken, balkon, douche en tollet, Inl- Mak.kntr. 070-635969 ol 01819-14377 Schiedam Met de ver wijdering van Jan Vlieg is de kleine kans voor De Korenbeurs om zich als nog in de eredivisie te handhaven totaal verke ken. De Schiedamse tafel- tennisformatie rest nog het plichtmatig afwerken van de laatste vier wed strijden, waarna afscheid kan worden genomen van het hoogste nationale ni veau. Nochtans treurt Hans Lingen niet eens zo erg over die degradatie. „Sportief gezien is het na tuurlijk een stapje terug", aldus Lingen, die tijdens de Nederlandse kam pioenschappen komend weekeinde kan bewijzen nog tot de top te behoren. „De hele kleine kans op redding die we mèt Jan Vlieg wellicht nog had den, is nu verdwenen. Maar het kon zo niet lan ger met Jan. Door zijn ak- tiviteiten bij De Veluwe werd de sfeer in ons team verpest". Deze week staat er nog wel een gesprek met de Gronin ger Vlieg op de waarvan het initio tï. het bestuur is 0_. n. „Voor mij hoeft aat niet meer", zegt Lingen oprecht. „Maar uit beleefdheid zal ik er uiteraard wel bij zijn". Vlieg heeft voor Lingen al lang afgedaan en Schiedams sterkste speler speurt Intus sen naarstig naar een opvol ger. „Zondag zijn de NK", lacht Lingen, „dan zien we elkaar allemaal weer". Hetgeen betekent dat er con tacten worden gelegd voor transfers. „Ik denk dat ik zelf wel bij De Korenbeurs blijf", aldus Lingen. „Ron Hans Lingen (links) en Jan Vlieg acterend in naam van De Korenbeurs. Een beeld dat voorgoed verleden tijd is. van der Aa blijft ook, dat hebben we al afgesproken. Ik heb geen trek in bijvoor beeld een aanbieding van Ni- kan Valkenswaard. Als ik weg zou gaan, kan het alleen maar naar Scylla zijn". En dat is de ploeg die in de ere divisie de plaats van De Ko renbeurs overneemt. V oorkeur Moeten de contacten tijdens de nationale titelstrijd nog wor den gelegd, een voorkeur heeft Hans Lingen al. „Nee, geen Nico van Slobbe, die wil Vlaardingen- De succesvolle trainer van korfbalvereniging Oranje Nassau uit Vlaardingen Maarten Goetsch heeft gistera vond beslaten ara het contract met die vereniging voor nog één seizoen te verlengen. Goetsch is reeds drie jaar werkzaam in Vlaardingen en leidde de club dit jaar in de zaal van de derde naar de tweede klasse. Maasland Tijdens de alge mene ledenvergadering van de Maaslandse gymnastiekve reniging NTO (Nu Tweezaam Onderweg), heeft voorzitter Hans Ribbe zijn functie neer gelegd. In totaal heeft Ribbe 2ich negentien jaar voor NTO ingezet. Als blijk van waarde ring werd hij onderscheiden met het erelidmaatschap en werden hem enkele cadeau's aangeboden. Behalve het vertrek van de voorzitter was er een tweede bestursmutatie. Penningmees- teresse Van Zijl was afgetre den, maar wera herkozen. De opengevallen plaats in het be stuur werd ingenomen door de heer Boekestexn, terwijl het al zittende bestuurslid A. van Velzen tot voorzitter werd be noemd. Zeist Het competitie programma voor net di strict West II, zoals dat in het laatste Voetbal Totaal voor zondag 21 maart staat gepland, is fout. Deze wedstrijd reeks moet worden vervangen door programmanummer 10. Dat is het program ma, dat zowel op 6 de cember 1981 als op 24 ja nuari in zijn geheel werd afgekeurd. Dit betekent dat voor zondag 21 maart in deze regio de volgende wed strijden gespeeld moeten worden: Nieuwenhoorn- Hermes DVS, Texas DHB-VFC, Zwijndrecht- Fortuna VI, DHS-Gouda, Excelsior'20-Zwervers, De Hollandiaan-Bodegra- ven, Groeneweg-VDL, Albïasserdam-Martinit, ADS Kraaijestein-Hoek van Holland, SFC-Heke- lingen, FCN*66-Meeu- wenplaat, RKWIK-IFC, Schiedam-De Groen Wit ten en Hillesiuis-Ursus. Schiedam In de Schiedamse Margriethal wordt zondag 21 maart het zaalhandbalseizoen afgesloten met de Nederlandse kampioenschappen voor ju- niorteams. Komend weekein de worden de voorrondes af gewerkt De zeventallen van het Schiedamse UVG hebben zich geplaatst voor de voorron des. nog te professioneel spelen, >- terwijl wij niets meer dan een; reiskostenvergoeding te bie--; den hebben". De voorkeur van Lingen gaat uit naar Bert ran den Ham. Tegenwoordig speelt hij bij 't Hoge Huys in Alk maar en daarvoor enkele jaren* bij De Korenbeurs, „Of het lukt, is echter nog de vraag", meent Lingen. „Het draait niet goed bij Alkmaar en Bert heeft het niet zo naar zijn zin".* Hans Lingen verwacht overi gens dat, als het met Bert van den Ham niet lukt, er wel een andere speler zal worden ge-, vonden. „Het lost zich in dit kleine kringetje vanzelf op", •zegt hij optimistisch. Met een redelijk sterke speler er bij, is nu al zeker dat de Schiedam mers na de najaarscompetitie in de ereklasse terugkeren... Schiedam De voorrondes van het Schiedamse zaalvoetbal kampioenschap worden dit jaar op 3, 10, 19 mei en 2 juni afge werkt in de Margriethal. De finale van dit traditionele evene ment, dat de laatste twee jaren werd gewonnen door SVV, staat voor vrijdag II juni op het programma. De voorrondes worden gespeeld in vier poules van vier en twee poules van vijf teams. Leen Schotting, voorzitter van de Schiedamse Scheidsrechters Vereniging, verrichtte hiervoor de loting, waarvan de uitslag als volgt is: Poule 1: SVDPW, Martinit, GSS, Demos; Poule 2: Schiedamse Boys, PPSC. FCN'66, DHS; Poule 3: SVV, Olympus S, Excelsior'20, DCMR; Poule 4: SFC, HBSS. BFC, GAS; Poule 5: Ursus, DRZ, Hermes DVS, SPSV, SVV; Poule 6: Schiedam, GTB, VVK, OACN Boys en Groenoord. Vrijdag 12 maart: Volleybal: 20.30 Broleco-VC Krimpen (d), 20.15 uur Holy-Broleco 5 (d); Biljarten: 19.30 Dlstrictsfinale hoofdklasse libra in bïi- jartcentrum De Griffioen te Vlaardin gen; Voetbal: 20.00 Algemene leden- vergadering DRZ in clubgebouw, 20.00 Voorbespreking Vlaardingens kampioenschap in clubgebouw HVO; 19.30 SW 2-FC Amsterdam 2. Zaterdag 13 maart: Voetbal: 14.30 Zwaluwen Vl-Ter Leede, 14.30 Rljs- ocrd-PPSC, 14.30 viaardlngen-ARC, 15.00 Excelsior M-Katwijk, 14.30 DUNO-MVV '27, 14.30 Unïcum-TSB, 14.30 DSVP-Hoekse Boys. 14.30 ZBVH-DSS '26, 14.30 Zuldiand-HVO, 14.30 Sateltlet-Herklngen, 14.00 DVO '32-Egelantler Boys, t4.30 Berkel- GSS. 15.30 ONIT-CION, 13,30 FC Veronica-GTB. 14.30 VDL-ZInkwegse Boys, 14.00 WK-Bemisse; Dames voetbal: 11.00 DSS '26-DBGC. 11.00 Vlaardlngen-Hekelingen 2; Volleybal: 19.00 Broledo-V&A Zevenhuizen, 17.00 Both Partners-Shot th), 14.30 - Gemlni/K 2-MVC (d), 18.15 uur Schippers Berkel 2-Holy (h), 14.15 uur Broieco 4-MVC (h), 17.15 uur Shell- Schovocomca 4 (h), 20.30 uur Both en Parlners-Meteoor (d); Biljarten: 13.00 Districtsfinale hoofdklasse llbre in billartcentrum De Griffioen te Vlaardingen; Hockey: Asvfon-Krom- houlers (h), Rijswijk-Pollux (h), VCL- Spiril (hj; Bodybuilding; 20.00 Kam pioenschappen van de Randstad in Passagelhealer te Schiedam; Kort- bal: 21.00 Kamploensreceptfe Oranje. Nassau In clubgebouw, 16.00 Hoog- vliét-Spirit (vr}, 16.00 Oranje Nassau- Ons Eiland {vr): Waterpolo; 20.05' ZPC-VZC (h), 21.10 Shetl-Nautikis (d), 20.40 Vlklng-Menveda (d); Tafelten- nia: Nederlandse kampioenschappen In Catharijnehal te Utreecht met deel- neming van De Korenbeurs en NOAD. Zondag 14 maart: Voetbal: 14,00 Lugdunum-Herrres DVS, 14.30 Blauw Zvvart-VFC. 14.00 Coal-Fortuna VI, 14.30 DHS-ZwijndrecM. 14.30 VDL- Bodegraven, 14.30 Groeneweg-Excet- sior '20. 14.30 EBOH-Martfnit, 14.30 De Holiandiaan-Feyenoord, 14.00 Hoek van Holland-RAVA, 14.30 FCN '66-WRW, 14.30 SCO '63-SFC. 14.30 RKWIK-Ursus, 14.30 GLZ-Schledam, 14.30 Progress-Demos. 14.30 Swlft Boys-Olympus S, 14.30 RDM-DRZ. 14.30 FC Zuldemter-MSV *71, 14.30 OHW-Schiedamse Boys; Dames voetbal: 14.30 DemoS-DCL 2, 14.30 DRZ-Kreekboys. 14.30 VFC-Zwart Wit, 12.00 Hermes DVS-HWD 2; Handbal: 13.00 uur VELO-UVG (d), 13.45 uur HEC-De Hollandiaan ld), 14.10 uur DWS-Snetwiek (d). 13.30 uur Saturnus-UVG (h), 14.00 uur EHC-De Hollandlaan (h), 15.20 uur DWS-WIngs (h); Biljarten: 13.00 Dt- fiirictsffnaia hoofdklasse llbre In bil jartcentrum De Griffioen te Vlaardin gen; Honkbal: 14.00 Vlaardingen Haly-DVH; Hockey: Asvlon-RIng Pass (h). Poliux-HC Voorna (h), Spirit-Car touche (h), Middelburg-Evergreen (h), VI issingen-Spirit (d). Asvion-Oude Maas (d), Ommoord-Evergreen (d), DSHC-Spirit (d); Waterpolo: 17.20 Zeus-SZC (b); Korfbal: 14.00 Vlaar- dingsn-De Bermen (vr); Tafeltennis; Nederlandse kampioenschappen in Catharijnehal te Utrecht met deelne ming van De Korenbeurs en NOAD; Wielrennen: 10.00 Fletstoertocht door Rijnmondgebied met start en fi nish vanaf de wielerbaan In Harga (Schiedam).

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1982 | | pagina 3