Ligt het noodlot van B en W straks te zonnen op Menorca 11 Buffer tussen het bestuur en spelers b ^Links college wordt heel waarschijnlijk' Pij pers niet in selectie Zwaluwen 'fc y'v tl Hans van Os niet meer op zondag Oefenreeksen SPORTAGENDA wM-iïM Eef Collé vanuit Bretagne: V isseri j museum laat oester- cultuur zien 'Wilde stemming' voor geen enkele partij aantrekkelijk Ger Don blijft toch betrokken bij For tuna - v WMtëëMm J;> ml Jp. BBflllHr ■mm/p ■BI Wtf', Vlaardingen huldigt kampioenen Mariette eindelijk terug uit Libanon Vlaardingen „Het is ongelo felijk wat die mensen van de ambassade voor me hebben gedaan. Op het vliegveld in Damascus zei kanselier Hoppe: als zij niet mee kan, ga ik ook niet. Op het laatste moment hoorden we dat we met Luft hansa naar Frankfurt konden. We hebben zelfs eerste klas gereisd, terwijl we tickets voor de economy class hadden. Vol- fens mij kwam dat allemaal oor zijn diplomatieke pas poort. En van Schiphol heeft hij mij in een gehuurde auto hier voor de deur afgezet. Fantastisch toch! Ik ben echt van plan nog een bedankbrief te schrijven." Na een dag uit rusten in de Vlaardingse wo ning van haar familie vertelt Mariette Doornweerd er stellig van overtuigd te zijn dat wan neer kanselier Hoppe van de Nederlandse ambassade in Li banon er niet was geweest, zij er nog steeds had gezeten. „Het is natuurlijk niet leuk dat hij terug moest omdat zijn vrouw ziek is. Maar zonder hem had ik nooit een vlucht gekregen. Het vliegveld van Damascus was een gekken huis. Alle vluchten zaten vol. Als het dinsdag niet was ge lukt was ik in Libanon geble ven. Ik was moe en kon niet meer tegen de spanning. Het is geweldig zoals ik ben bijge staan door de ambassades in Libanon en Syrië," vertelt de 31-jarige Mariette Door nweerd, die bijna drie jaar in Libanon woont en daar werkt als stewardess van de lucht vaartmaatschappij Middle East Airlines. Werken kon ze niet meer, want de luchthaven in Beiroet is plat gebombardeerd. Vertelt dat ze nog geluk heeft, omdat ze wordt doorbetaald. Haar vriend moet het al we ken zonder inkomsten doen. Op het hotel waar hij in dienst was viel een bom. Ze zegt dat ze hier nu wel veilig en com fortabel in Vlaardingert is, maar heeft het er zichtbaar moeilijk mee dat haar Libane se vriend en zijn ouders nog in Libanon zitten. Zegt dat wan neer de gespannen situatie daar aanhoudt ze de familie misschien zolang naar Neder land kan laten overkomen. „Maar het probleem is dat ik niets van me kan laten horen. Vanaf begin juni zaten we daar zonder telefoon en elek triciteit en water. Je had de hele dag niets te doen. Je sliep een beetje en luisterde naar de radio." Na enkele hevige Is raëlische bombardementen, begin deze maand, was de rust in het bergdorp A ley, weerge keerd, maar toch stond haar vriend er op dat ze naar Ne derland zou gaan. „Begin juni zijn er bij ons in het dorp een paar bommen gevallen. Ik denk omdat er Syriërs zaten. Aley ligt vlakbij de hoofdweg 'Zonder de ambassade was het me nooit gelakt' Mariette Doornweerd:„A!s het dinsdag niet was gelukt was ik in Libanon gebleven." van Beiroet naar Damascus, dus het is van strategisch be lang. Op nog geen dertig me ter van ons huis ontplofte 's nachts een bom. Het was verschrikkelijk. Mijn schoon ouders zijn toen nog verder de bergen ingetrokken en hebben daar een hotel genomen, maar vrijwel direct kwamen ze weer terug. Want ook daar vielen bommen. Je was ner gens meer veilig. De laatste weken hoorden we *s nachts de vliegtuigen nog wel over- denderen, maar er werd bij ons in de buurt niet meer ge bombardeerd. Aley zat vol met Israëliërs; die hadden alles on der controle. De tanks reden af en aan voor ons huis. Maar mijn vriend wilde toch dat ik wegging. Hij zei als er een strijd om Beiroet uitbarst dan wordt het hier wel zo erg." Wekenlang stelde Mariette al pogingen in het werk om Li banon te verlaten. Na de eert- ste oorlogsdagen probeerde ze de Nederlandse ambassade te bellen, maar kreeg telkens geen gehoor. „Ik was pisnijdig, want toen wist ik nog niet dat de ambassade in Beiroet van wege de oorlog was gesloten." Van kennissen hoorde ze dat er een mogelijkheid was om per schip naar Cyprus te gaan, maar alle boten zaten vol. Ook een poging om over land naar Tel Aviv te reizen mislukte. door Hans van Reeuwljk „Tot op een dag mijn vriend in een Arabische krant las dat de ambassade een noodpost had geopend in het havenplaatsje Joenieh, zo'n twintig kilome ter ten noorden van Beiroet. Ik ben daar onmiddellijk naar toe gegaan en heb verteld dat ik weg wilde. Dat was op een woensdag, drie weken gele den." Er was een kans dat ze hei weekeinde daarop met mensen van de ambassade met de auto naar Damascus zou kunnen reizen om daar het vliegtuig te pakken. Omdat het voor Mariette een hele toer was om van Aley naar de Nederlandse ambassade te rei zen. zou ze een dag van te vo ren worden gewaarsschuwd door een Nederlandse journa list als het definitief was. Maar die afspraak liep fout. ,,Als ik naar de ambassade wilde kost te me dat twee dagen. Dan moest ik blijven slapen in Oost-Beiroet en dat deed ik liever niet. Het was verschrik kelijk moeilijk om daar te ko men. De wegen zaten overvol: je stond uren in files. Met vluchtelingen, maar ook met mensen die een dagje naar het strand gingen. Krankzinnig!" Tot Mariette vorige week ein delijk te horen kreeg dat ze het-afgelopen weekeinde naar Nederland kon vliegen. „Met kanselier Hoppe ben ik zondag in een auto van de ambassade naar Damascus gereden. Maar toen we daar na vijfeneenhalf uur aankwamen kregen we te horen dat alle vluchten die dag vol zaten, 's Nachts heb ik daar in de ambassade geslapen en de volgende dag hebben we het weer geprobeerd. Maan dagavond wist ik nog steeds niet dat ik wegkon, Gelukkig is het dinsdag gelukt." Eef Collé wacht de collegevorming liever af in zijn tweede huis aan de Bretonse kust. „Het zal mij een zorg zijn, bij wie ik moeilijk lig." Perros-Guirec In zijn twee de woning in de Bretonse bad plaats Perros-Guirec heeft oud-CPN-wethouder en aan komend raadslid Eef Collé gis termiddag de voorspelling uit gesproken, dat de komst van een links programcollege in Schiedam steeds waarschijnlij ker wordt, nu de PvdA in een impasse verkeert bij de onder handelingen met CDA en VVD. Collé zei in zijn riante optrekje aan de kust van Bre tagne, dat de toekomst van het nieuwe college net zo bewolkt is als de hemel waaronder hij momenteel in de Franse va kantieplaats vertoeft. Maar hij wordt door zijn aloude politie ke kameraad Gerard Verhuls- donk (VVD) geregeld van het Schiedamse welbevinden op de hoogte gehouden en van hem heeft de 64-jarige com munist begrepen dat ook de PSP/PPR-combinatie akkoord Vlaardïngen Naast alle na tuurfilms die in de zomerva kantie elke dag in het Visserij- museum te zien zijn is er ook m>g de film van de maand. Op zaterdag 7 augustus gaat die over de oestercultuur in Zee land. Het is de film 'Imperia len 00000', in 1951 gemaakt door de cineast Peter Creuz- owg. Een zestig minuten du rende film over de kweek van °esters. Een onderwerp dat nog altijd actueel is vanwege pijlerdam in de Ooster- schelde, die deze cultuur moet beschermen. De voorstelling is om elf uur zaterdagmorgen. gaat met zijn kandidaatstelling namens klein links voor een wethouderszetel. Wat dat be treft verwacht Collé geen vuil tje aan de lucht. „Voor zover ik de mensen ken, lig ik ook bij de huidige leden van het college aardig in de markt, dus dat mag eigenlijk geen punt zijn." Collé heeft namelijk in zijn wethouderspertode van 1970 tot 1978 ook met de huidi ge wethouders Sebeeres, Zijde veld en Posthoorn in één colr lege gezeten en merkte daar nooit persoonlijke strubbelin gen. Hij vindt het dan ook „raar" dat een aantal PvdA'ers nu bedenkingen tegen hem schijnt te koesteren, maar hij wil zich daar niet aan storen: „Het zal mij een zorg zijn, bij wie ik moeilijk lig." Het enige, dat Collé zegt te vrezen, is „de onbetrouwbaar heid van het CDA", Hij heeft wel gehoord van de CDA-ei- sen, die erop neerkomen dat de PvdA een wethouder inle vert en dat het CDA er ver volgens één of twee krijgt, maar Collé gelooft niet in de standvastigheid van de chris ten-democraten. „Jó, ze zijn zo happig om mee te regeren, dat zij straks ook wel met drie PvdA-wethouders en één van het CDA genoegen zullen ne men. Als puntje bij paaltje komt. zullen ze dat slikken, ondanks wat Van Lingen nu zegt. Dat zag je vier jaar gele den ook." Collé heeft één hoop. Ook ten tijde van de sa menstelling van de program- colleges in 1970 en 3974 ver toefde hij in zijn bungalow in Perros-Guirec en tijdens zijn afwezigheid werd hij tot wet houder gekozen. „In 1978 was ik er wèl bij in Schiedam en toen mislukte het. En nu ben ik weer hier in Frankrijk- Ik denk dat ik nog wel een tijdje blijf..." Schiedam Bij de installatie van de nieuwe Schiedamse gemeenteraad zal PvdA'er Jos van der Lugt er niet 2ijn. Hij geniet dan een vakantie op een zonnig Spaans strand, het luxe-eiland Menorca. Zijn partij verkeert op dit ogenblik nog in de uiterste onzekerheid, of zijn stem niet node gemist zal worden. Draait de vorming van een nieuw college van B en W immers uit op een 'wilde stem ming' in de raad, zoals de speculaties thans willen, dan telt elke stem. Schiedam verkeert in de unieke positie, dat het als enige gemeente in de Rijnmond nog niet weet wat het aan wil met het nieuwe college van B en W. De PvdA tracht zich te ontworste len aan de drang, die CDA en VVD uitoefenen om de socialisten tot een wethouder minder te pressen. In het geval van een links programcol lege blijven drie PvdA-wethouders mogelijk, maar dan is het lot zo sterk in handen van klein links. En dat bestaat uit lastige partijtjes. Zelfs PvdA'ers hebben het over 'linkse rak kers'. Kortom, de PvdA weet het niet. Leden van de onderhandelingsdelegatie zijn in stille wanhoop maar met vakantie gegaan. Met lede door Kor Kegel ogen wacht men af wat de evaluatie van de PvdA-ledenvergadering medio augustus bren gen moge. Ook bij de PvdA begint men een angstig vermoeden te krijgen, dat het kan uitlo pen op een 'wilde stemming' in de september- raad. En wat er dan gebeurt, hangt at van het aantal aanwezigen, vandaar de betreurde va kantie van Van der Lugt. Een lukraak stem men over zomaar aangeleverde wethouders kandidaten kan zo wild uitpakken, dat noch een college van vier PvdA-wethouders noch een college van twee CDA'ers en twee VVD'ers uitgesloten mag worden. Het ligt.er maar aan wat de kleine linkse partijen doen. - Tegenkandidaten Mocht het inderdaad zover komen: de PvdA stelt dan als grootste partij op die zevende sep tember als eerste een wethouderskandidaat. Bijvoorbeeld Posthoorn. Voor zover men nu de partijstrategieën beziet, mag het niet verwon derlijk zijn als de raad dan unaniem akkoord gaat. Ook bij een tweede PvdA-kandidaat, neem Scheeres, kunnen alle partijen het heel goed eens zijn. Maar dan komt het: wordt Zijde veld vervolgens door de PvdA kandidaat ge steld, dan zijn er tegenkandidaten te verwach ten. Niet vanwege de persoon-Zijdeveld, maar louter omdat CDA en VVD twee PvdA-wet houders welletjes vinden. De nu reeds genoem de tegenkandidaat van deze twee partijen wordt dan Aad van Lingen, die CD A-lijsttrek ker was. De race gaat dan tussen Zijdeveld en Van Lingen en dan staan PvdA en CDA/VVD tegenover elkaar: 14 tegen 16 zetels. Of juister: 13 tegen 16, omdat Jos van der Lugt er niet is. Hier geldt de macht van klein links. Kiest men unaniem partij, dan krijgt Van Lingen zeker de voorkeur niet van PSP/PPR, D'66 en CPN en dan wordt het Zijdeveld. Maar of met name de PPR partij kiest voor Zijdeveld, is gezien de historie ook maar een vraag. Zou héél klein links blanco stemmen, dan wordt het toch Van Lingen. Is klein links hierin intern verdeeld, dan ontbeert de PvdA ten zeerste de stem van Van der Lugt. Hier ligt het noodlot van B en W. Zo'n stemming neigt naar een minderheids- college en hoelang houdt dat stand? Tegenprestatie Want bij kandidaat nummer vier zou het even zo kunnen gaan. Kreeg Van Lingen de voor keur, dan blijft Zijdeveld de PvdA-kandidaat en krijgt hij VVD'er Lub Hafkamp tegenover zich. Bij een neutrale houding van de kleine linkse partijen krijgt Hafkamp de meeste stem men en krijgen bovendien CDA en VVD hun zin met een 2:1:1-eollege, Kiest klein links echter unaniem partij, dan wordt de vierde wethouder na Posthoorn, Scheeres en Zijdeveld óók een PvdA'er óf Eef Collé van de CPN. Want dan zou een te genprestatie van de PvdA kunnen gelden: uit dank voor de steun van klein links zou de PvdA de wethouderskandidaat uit die hoek naar voren kunnen schuiven. En dan vallen CDA en VVD uit de boot. Een tegenkandidaat namens die twee partijen valt dan niet meer te verwachten, omdat dan het 3:1-college bewerk stelligd wordt, waar zij beide zo tegen zijn. Om die reden nu verwacht Collé zie bij gaand artikel - een plotseling bijdraaien van het CDA, dat in zijn ogen bijtijds genoegen zal nemen met één eigen wethouder tegenover drie socialisten, zodat er in de samenstelling van het college dus niets verandert. Doch het is evenwel denkbaar dat de PvdA geen kandidaten stelt, omdat die partij niet het risico wil lopen met een minderheidscollege in zee te moeten gaan. Komen er bijvoorbeeld uit sluitend kandidaten van CDA en VVD, dan is een minderheidscollege uit die hoek te ver wachten. Maar geen van beide partijen zal die kans willen lopen, dat hebben zij met de PvdA gemeen. En dan is de impasse compleet. Dus als nu toch waarschijnlijker is, dat er drie PvdA'ers en communist Colle uit de bus zouden rollen bij een wilde stemming dan zouden die partijen het ook vooraf op een akkoord kunnen gooien, dat is politiek wel zo netjes. De gedoogsteun van PSP/PPR en D'66 zou evenals in Rotterdam groot kunnen zijn, want Collé is ook hun kandidaat. Het is om die reden, dat Collé's optimisme zo toeneemt. Of Van der Lugt aanwezig is of niet, telt dan niet meer mee. Rotterdams Nieuwsblad vrijdag RW 30 juli 1982 Vlaardïngen - Leen Pijpers, die begin juni als nog besloot de door hem aangevraagde over schrijving naar Heetjansdam in te trekken, maakt geen deel uit van de 31 personen tellen de selectie van de zaterdagse tweedeklasser Zwaluwen. Pijpers en trainer Cor Nieuwenhui- zen hebben sindsdien niet meer met elkaar ge sproken, al blijft de deur naar een terugkeer in de selectie op een kiertje staan. Ook Hugo Sluimer ontbreekt in deze groep, die over enkele weken van 31 naar 24 wordt terug gebracht. Sluimer, net hersteld van een vorig seizoen tegen DOTO opgelopen blessure, heeft om persoonlijke redenen (hij woont in Brabant en heeft een steeds drukker wordende werk- kring) bedankt. Nieuwenhuizen heeft met Slui-I mer afgesproken dat hij van harte welkom is.| als hij weer gaat spelen. Vlaardingen Gretig cre'érde het bestuur van Fortuna een nieuwe funktie voor een meer dan slechts middelmatig voetballer. Het mag dan voorgoed gedaan zijn met de actieve carrière van de pas 21-jarige Ger Don, wiens finaal afge scheurde kruisbanden ondanks tal van revali derende pogingen iedere extra krachtsinspanning 'honoreren' met een bot- door Donald Bax te weigering medewer king te verlenen aan korte wendingen, Itij blijft nadrukkelijk be trokken bij de aparte sfeer die een topselectie nu éénmaal uitstraalt. Een buffer wordt hij, tussen de organiserende kwaliteiten van het bestuur enerzijds en de voetbaltechnische aspecten van de spelersgroep ander zijds, Om onnodige botsingen tegen te gaan, om er voor te zorgen dat de trainers Jan Postema en Jan Bouman zich uitsluitend op het voetballende gedeelte kunnen richten en er niet langer meer op moeten letten dat de 'secundaire ar beidsvoorwaarden' door het bestuur met een lagere priori teit worden afgedaan. Het is natuurlijk een publiek geheim dat Jan Postema van zijn voormalige aanvaller lie ver nog op de groene mat ge bruik had gemaakt. Don heeft er ook alles aan gedaan, na die ongelukkige charge in het oe fenduel tegen Martinit, nu al weer bijna anderhalf jaar gele den. Drie dagen observatie in het ziekenhuis, intensieve the rapie bij fysio-therapeut Nico Houdijk, behandelingen van dokter Van den Bosch, maar het mocht uiteindelijk niet ba ten. Tngetaped' .Ik heb nog een tijdje zwaar 'ingetaped' gespeeld en dat ging prima", herinnert Don zich. „Heb ik nog zeven wed strijden in het eerste gespeeld. MM Wmt Ger Don...'Geen echt dui delijke taakomschriving'... Maar ja, toen dat been aan die tape was gewend, ging ik er weer doorheen tegen Ver- burch en later opnieuw tegen SVW. Vocht er in en een hele dikke knie. Houdijk gaf me toen het advies om definitief te stoppen, omdat zo iets eens in de paar maanden zou terug keren. Ik had op de tv gezien hoe die knie van Nico Jansen in elkaar zat en dat was voor mij het ideale voorbeeld zoals het niet moest. In een lager elftal verder gaan, zag ik niet zitten. Trouwens, ik ben de durf kwijt. Ik stierf iedere keer van de pijn". En nu is hij dus een klusjes man, die, zo zegt hij, „de signa len uit de selectie moet opvan gen, waar je als bestuur niet zo snel aan denkt". De aanstel- Vlaardïngen Hans van Os kan zich niet langer beschik baar stellen voor het eerste elftal van Fortuna Vlaardïngen. De aanvallend ingestelde middenvelder is waterklerk van beroep erl is in die branche gepromoveerd, waardoor hij praktisch altijd op zondagmiddag zal moeten werken. In overleg met de beide oefenmeesters Jan Postema en Jan Bouman is nu afgesproken, dat Van Os wèl in het tweede elftal, dat in de regel al om tien uur speelt, zal uitkomen en incidenteel (blessures, schorsingen) in de hoofdmacht zal worden ingezet. Aangezien Jasper Quak heel langzaam herstelt van een vo rig seizoen opgelopen blessure, moet Postema in de voorbe- riding twee middenvelders missen. „Ik kan het", meent Pos tema terecht, „niet maken om Hans tijdens de oefenwed strijden in het eerste op te stellen, als hij voor de competitie niet beschikbaar is". ling van Don. nadat eerdeil Dick Verburch niet zo gechar-I meerd bleek van deze funktie I gebeurde mede op aandranc[ van Fortuna's nieuwe secreta I ris en elftalleider Piet van derl Linden, die heel goed besef tel dat het doodzonde zou zijn! wanneer een jongen als Donl niet voor het veremgingsbcu-" ren zou worden gestrikt. Schelden „Ik zag het wel zitten Ik hoop! dat op die manier de probte-f men voortan niet meer aan del bar in de kantine worden bc*-j sproken", stelt Don zich onderj meer ten doel. „Want als spe-j Ier loop je meestal alleen tel schelden, maar nu, nu kan ik! zelf zien hoe moeilijk het isl om het iedereen naar de zin lef maken. Maar ik zal er nog he-f lemaal in moeten groeien Zegl maar dat ik nu in een inwerk-r fase zit. Vorig jaar btjvoor-1 beeld heb ik er voor gezorgd! dat er een vaatje bier klaar! stond, toen bekend werd datl het eerste met was gedegra-| deerd". „Ik wilde toch wat blijvenI doen m de voetballerij,! scheidsrechter worden of wall teams trainen. Er valt tuter-l aard ontzettend veel weg, alsl je zeg maar vier, vijf dagen I per week met voetballen bezigI bent. Dat ga je missen. Maar! wat deze funktie nou preciofl inhoudt? Ik kan er nog metf veel over zeggen Ik ga del strafzaken van één en tweef ook begeleiden, sta iedere dinsdagavond achter de bar.f En voorts, isja, dat zal wel opl me afvloeien. Er is eigenlijk I geen echt duidelijke taakom-l schnjvtng, Als er problemen I zijn, moet ik aan de bak Vlaardïngen De sportkam- pïoenen die uit Vlaardingen afkomstig zijn, worden dins dag 28 september uitbundig in de ontvangstzaal van het ge meentehuis in het zonnetje ge zet. Het gemeentebestuur zal voor deze ongetwijfeld sfeerrijke happening alle individuele en teamsporters uitnodigen, die in de twaalf maanden tussen sep tember vorig jaar en septem ber dit jaar een regionale, na tionale of zelfs internationale titel in de wacht hebben ge sleept. Vlaardingen De ooienreeksen van Zwaluwen VI (start 10 augustus). Hoekse Boys (start 3 augustus), Hoek van Holland-zaterdag (start 14 augus tus), Hoek van Holland-zondag (start 10 augusius). WK (start 7 augustus). Schiedam (start 4 augustus) On VDL- zondag (start 8 augustus) zien er als volgt uit: Zwaluwen VI: 10 aug. 19.00 Zwalu- wen-MVV'27, 14 aug. 15.00 Zwalu wen-Hoekse Boys, 17 aug. 19.00 ^Zwaluwen-Maasdijk. 21 aug 15.00 SSS-Zwaluwen, 24 aug 19.00 Zwalu- wen-Neptunus. 28 aug. 15.00 Excel sior P-Zwaluwen en 31 aug. 19.00 Ca- pelle-Zwaluwen. VDL-zondag: 8 aug 14 30 VDL-Swift Boys. 15 aug, 14,30 VDL-Alexan- dna'66. 22 aug 14.30 Nteuwerkerk- VDL, 24 aug. 19.00 Hoekse Boys- VDL 25 aug. 19.00 Unlcgm-VDL en 29 aug 14.30 RKW1K-VDL. Hoekse Boys: 3 aug. 19.00 Lyra- Vrijdag 30 julb Tennis: C- en D-toer- nooi Los Bigot es Schiedam; Sol tb el: 19.00 VLaardlngen Hoty-Braves (he ren). Zaterdag 31 Juli: Tannis: C- en D- toernooi Los Btgc:es Schiedam: Voetbal: 14.30 NSW-ExcelsiOr M. 14.00 VOL (zat)-Nedlloyd'70 R. Zondag 1 augustus: Honkbal: 14.30 Eurostars-Vlaardmgen Holy. 14.30 Schiedam-Botlek: Tennis: 14.00 fina les C- en D-toernooi Los BlgotBs Schiedam; Wielrennen: 9.30 en 11.30 Clubcompetitie bij De Pedaalridders (mm.v. De coureur): Cricket: 11.00 Excelsior'20-Koninklijke UP, 11.00 Kieviten 3-Asvlon: Voetbsh 19.00 SW-Haartem, 14.30 uur VFC-RKWIK, 14.30 Fortuna VLHüversum [KNVB- centrum te Zeist), 14.30 Martfnit-FC Den Haag 2. 14.00 De HolJandlaan (combFCION, 14.30 MSV71-OW. Maandag 2 augustus: Softbal: 19.00 Vlaardingen Holy-Eurostars (dames). Hoekse Boys, 7 aug 14 30 Qoie-1 vaars-Hoekse Boys, 11 aug. 19.001 TSB-Hoekse Boys, 14 aug. I4 30l Vlaardingen-Hoekse Boys, 18 aug T 19.00 Oude Maas-Hoekse Boys, 211 aug. tegenstander onbekend. 24 aug f 19.00 Hoekse BoyS-VDL. 28 aug I 14.50 Hoekse Boys-RFC en 31 aug 1 19.00 ADO-Hoekse Boys 1 Hoek van Holland-zaterdag: 14 aug 14.30 Hoek van Hoiiand-Honselers- dijk, 21 aug. 14.30 Hoek van Holland- Graaf Willem ll/VAC, 25 augustus I 19.00 Hoek van Holland-Holland Sport 2. Hoek vsn Holland-zondag: 10 aug. I 19.00 's-Gravenzande-Hoek van Ho-I land, 15 aug. 14.30 Hoek van Ho!-| land-WOH, 17 aug. 19.00 Hoek van I Hotland-Capelle. 22 aug. 14 30 Hoek I van Holland-Wassenaar, 24 aug. 19.00 IFC-Hoek van Holland, 26 aug, L 19.00 Hoek van Holiand-PDK, 29 aug. I 14.30 Hoek vbo Holland-Waddinx- f veen. 31 aug. Hoek van Holand-j Vlaardingen. WK: 7 aug. 14.00 FC Vlotbrug-WK. I 10 aug. 19.00 MSV71-WK, 14 aug.l 14.00 WK-SHQ 3, 17 aug 19.001 WK-HBSS. 21 aug 14 00 WK-1 DOS'32, 24 aug. 19.00 WK-Alexan-| dria'66. 7 sept. 19.00 VVK-DZB en 14 sept. 19.00 WK-Jeugdselectie Spar-I ta. h Schiedam: 4 aug. 19.00 SEP-Schie-| dam. 8 aug. 14.30 Nieuwenhorn-1 Schiedam, 10 aug. i9.00 WC7t-Scb)s-| dam. 15 aug. 14.30 Demos-Schte-1 dam, 22 aug. 14.30 Noaldwijk-Schie-1 dam. 24 aug. 19.00 Satelliet-Schle-| dam. 25 aug. 19.00 De Wusschen-j Schiedam.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1982 | | pagina 3