W elzi j nsplanning wil eigen pand niet verlaten SPORT 17 Problemen voor Nol de Ruiter WATERWEG Hermes D VS: half dozijn COMMENTAAR Onver standige 3 zet Nieuw college laat erfpacht 'sudderen' VZC start sterk Vrij baan voor brandweer op Oosthavenkade Presentiegeld commissie dan maar afschaffen9 Nieuwe discotheek pas november open Probleem Brugmanstraat is wisselende kwaliteit Pontje troef voor gemeente Tweetal tijdens diefstal gepakt Henk Salari: twee weken rust Rob Henneveld naar Zweden Olsthoorn - r wint bij i De Sprint De Ooievaars knap in beker Lobman spreekt t DE BEWONERSKERN- ly GROEP van de 695 MUWM- woningen in de Bab herspel en der heeft een onverstandige zet gedaan door de manier, -1 waarop men de bewoóers van dit complex er toe heeft aangezet,, de renovatïepian- nen af te wijzen die in sa- menwerking met de ge- meente waren ontwikkeld. 4Als gevolg daarvan zal het '1 'nog jaren duren, voor aan de slechte huizen iets méér dan het minimale onder- boud gedaan kan worden. UZoafs de situatie er momen- - teel voorstaat is de kans k zelfs groot dat er over een jaar of tien, vijftien, alleen - nog maar kan worden ge- sloopt. DE KERNGROEP, DIE zo- .als haar taak en opdracht 'isde laatste maanden ge- 'vochten heeft voor een zo 'goed mogelijk renovatieplan tegen'een zo laag mogelijke huurprijs, heeft met het uit- spelen van haar laatste troef ••een grote vergissing ge smaakt. Inzet was de voorlo- *;pige huurverhoging van 93 Hgulden per maand, die een tientje hoger lag dan het be- C ,drag dat de kerngroep in 'het hoofd had. Zonder te wachten op de aanbeste- ding, die de huurverhoging J 'wellicht nog had Kunnen la- jten zakken tot vrijwel het ni- - veau van de bewonerseis, stuurde de kerngroep een informatiepakket de wijk in, 'waarin werd gesuggereerd v dat het uitstekend zou zijn Hals de bewoners nee zouden "'^zeggen tegen het plan. In **dat geval zou de rechter na- ^fmelijk, via een kort geding, l i de gemeente wel verplichten -;|om de renovatie alsnog uit u'^te voeren, maar dan zónder /«huurverhoging. U-DE KERNGROEP MAAKTE daarbij twee grote fouten. Enerzijds kwam haar publi- Urcatie op een dusdanig tijd- -,fstip, dat er na het 'nee' van Utde bewoners geen wegen jflfneer~ overbleven om de re- ^7vS/föVatlëcalsnog "rond te krij- l^fgen: de plannen moeten op rï^;1 oktober in Den Haag zijn. T/r Anderzijds verzuimde de - kerngroep te vertellen dat ;de rechter, in het geval dat de bewoners in het geiijk zouden worden gesteld, nooit een complete renova- tie zou kunnen gelasten. Als v de rechter de eis van de be woners om achterstallig on derhoud te plegen zou toe wijzen, zou ook dan de ge meente alleen het hoogst nodige onderhoud kunnen doen verrichten. Van reno vatie, in de zin van instand houding voor een langduri ge periode, zou dan geen sprake zijn geweest. DE KERNGROEP HEEFT ZICH het werd gister avond in de commissie stadsontwikkeling terecht van alle kanten opge merkthaar grote verant woordelijkheden ten opzich te van de bewoners niet goed gerealiseerd. Zij heeft haar hand overspeeld, om het in kaarttermen te zeg gen. Het resultaat van dat alles is, dat er nu helemaal J niets meer met de woningen gebeurt en dat de bewoners over een aantal jaren voor vele honderden guldens per maand een woning elders in de stad zullen moeten be trekken, wanneer het com plex wordt afgebroken. Een trieste ontwikkeling, zeker voor de 22 procent van de bewoners, die wél voorstan der van de renovatie waren. P.H. Vlaardingen Het zal de brandweer -gemakkelijker worden gemaakt om op de Oosthavenkade tegen de rij richting te kunnen rijden. Het gaat vooral om de snelle door gang wanneer de Oude Ha- venbrug is gesloten. In dergelijke gevallen gebrui ken de brandweerwagens de kade al. Maar in de praktijk levert dat nog al wat proble men op, omdat,automobilisten nauwelijks kunnen uitwijken voor de uitrukkende brand weerwagens. Daarom zullen aan de huizenkant van de kade, vlak bij de kruising met de Sehïedamseweg, zeven par keerplaatsen komen te verval- "Aen®n zal op die plaats de fietsstrook worden doorge- trokken. Automobilisten kun- £sPen uitwijken op de fiets- ^AjïStoookfbm de brand weer wa- ^igëns te'laten passeren. -.Meldde aanpassing, die zeer ^•v binnenkort wordt gerealiseerd, bedrag gemoeid van r- gnlden.' iiimiiiiiiiiiiiiiiinniiiiiiiiiimiiiimiiitniiiniii Vlaardingen De verbou wing van het voormalige Ex- celstor-pand .tot een gloednieu we disco in Vlaardingen neemt meer tijd in beslag dan eigenaar Peter Dangerman had verwacht. Hij had in eers te instantie gepland de dan cing, waar zeker driehonderd discogangers hun 'stapavond' kunnen doorbrengen, aan het eind van deze maand te ope nen. Door extra werkzaamhe den blijkt dit nu pas aan het eind van november te gebeu ren. Dat extra werk vloeit voorna melijk voort uit het feit dat Maaslander Dangerman ook de vroegere kelder bij zijn dis cotheek heeft getrokken. Naar zijn zin was de ruimte voor het vertier anders te beperkt ge bleven. Toch vlot het werk volgens hem gestadig. Veer tien ton gipsplaat is als isolatie in het pandje aan de Oostha venkade verwerkt, het dak heeft weer solide pannen en 'vernieuwde' staalconstructies zijn nodig geweest om het boeltje te verstevingen. Eigen lijk kon er maar heel weinig blijven staan", aldus de eige naar. Op verschillende hoogteni- veau's zullen een dansvloer, drie bars waarvan de eerste al gereed is en een soort snackbarretje worden geïnstal leerd. Veel meer dan dat het een luxueuse, op Spaanse leest geschoeide disco moet worden, wil Peter Dangerman niet over de inrichting loslaten. In ieder geval gaan artiesten er optredens verzorgen, want aan een speciale kleedkamer wordt nu gewerkt. iimiiuiiiiiiimimiiiiiiiiiiiiiiimiiimtmiiifiii De verbouwing is nog in volle gang. In november gaat de nieuwe disco open. Schiedam Grootste pro bleem bij de tweede fase van de stadsvernieuwing in Schie- dam-West, die zich richt op de omgeving Brugmanstraat, wordt het dwars door elkaar heen staan van opgeknapte koopwoninkjes en zeer slecht onroerend goed in bezit van gemeente en particuliere huis bazen. Dat er gesloopt moet-- worden, is voor een aantal Vlaardingen Met het pontje dat over enkele weken van Vlaardingen naar Pernis gaat varen, denkt de gemeente een hele goede troef in handen te hebben om van het rijk toe stemming te krijgen voor het doortrekken van buslijn 52 naar de Maasboulevard. Enige tijd geleden heeft Vlaar dingen al bij het rijk gepleit voor het doortrekken van de bus, die nu van Schiedam naar de Vlaardingse binnenstad rijdt, naar de rivier. Als reden werd toen opgegeven dat aan de Westhavenkade over enige tijd een bejaardenflat wordt gebouwd en dat die wijk mo menteel verstoken is van openbaar vervoer. RET en ge meente Rotterdam zijn het met Vlaardingen eens, maar omdat het rijk de verliezen van het openbaar vervoer voor zijn rekening 1 neemt, moet van die zijde ook toe stemming worden verkregen. Nu zeker is dat begin oktober de rederij Steïnmann uit Spij- kenisse een voet-fietsveer gaat beginnen tussen Vlaardingen en Pernis heeft de gemeente er wederom bij de minister op aangedrongen snel een besluit over het doortrekken van lijn 52 te nemen. In het verzoek aan de minister wordt nu te vens gewezen op het belang van een goede bereikbaarheid van het veer. panden zo klaar als een. klon tje. Maar het wegbreken valt de buurt zwaar, evenals het geval was bij de eerste fase, de omgeving van de Mariastraat. Verplaatsing van enkele be drijven ligt in het verschiet en wat er gebeurt, vertoont ook samenhang met de plannen van huize Frankéland, die een deel van de bejaardenwonink jes aan de Liduinahof wil slo pen en denkt aan nieuwbouw van 135 aanleunwoningen. Hiertoe heeft de verantwoor delijk stichting al slooprijpe panden aan de Fabristraat op gekocht. De gemeente ontkent dat Frankéland nóg meer zou willen slopen, zoals geruchten in de buurt willen. De nieuw bouw van Frankéland zal zeer goed gaan passen in het stra tenplan van de Westfranke- landsestraat, de Fabristraat en de Van Beverenstraat, die daar dan niet meer zal doodlo pen en ook iets langer wordt Wat er in de Brugmanstraat en omgeving het best kan ge beuren, zal de gemeente eerst gaan polsen bij de bewoners zelf. Hiertoe zijn inspraaka vonden belegd in wijkcentrum De Bever, de eerste is morgen avond en de volgende op 28 en 30 september en 5 oktober. Voor winkeliers en bedrijven is er een avond op 29 septem ber. Rectificatie Jan van Hemert zei eergiste ren in de Vlaardingse commis sie algemene zaken, uat in een Saab rijden in Vlaardingen op zich al riskant is. Het ging daar over een antwoordbrief aan een mevrouw die boos was dat haar auto was weggesleept en die van een wethouder met. Wij verstonden en schre ven 'een misstand' in plaats van 'riskant'. Onze excuses. Redactie Schiedam Op het hoofdbu reau van de Schiedamse poli tie zijn rechercheurs bezig met een uitvoerig verhoor van twee mannen, fiie op heter daad betrapt werden bij de diefstal van een autoradio na bij het NS-station. Schiedam- /Rotterdam-West. De politie sluit niet uit dat het tweetal veel meer misdrijven op de kerfstok heeft Het gaat om de 24-jarige J. van de S, uit Rot terdam en de 29-jarige „W. van de B. uit Ridderkerk. v Vlaardingen -Het Vlaardingse Centrum voor Welzijnsplanning voelt er niets voor zijn ei gen ruimte in het pand Oosthavenkade 31 op te geven, om op die manier 25.000 gulden te kunnen bezuinigen op zijn begro ting. De suggestie van het college van B en W, om de werkzaamheden van het Centrum te verplaat sen. naar het stadhuis of het secretariegebouw, wijst het VCW van de hand, omdat dat zou kun nen worden uitgelegd als het opgaan van het VCW in de secretarie. „Het verschil in positie tussen VCW-werk en secretariewerk zal vervagen. Wij achten een eigen huisvesting voor het VCW dan ook van groot be lang om de ondersteuningsta- ken te kunnen uitvoeren", al dus het VCW in haar advies aan de commissie voor demo cratische planning. Die com missie moet volgende week dinsdag haar standpunt bepa len ten aanzien van de bezui nigingen. Het Centrum voor Welzijns planning heeft een alternatief bezuinigingsplan opgesteld, dat op hetzelfde bedrag uitkomt als in het voorstel van het col lege. Belangrijk onderdeel van dit bezuinigingsplan is het voorstel aan de commissiele den, om hun presentiegelden vrijwillig op te geven. Daar mee zou al een bedrag van 15.000 gulden kunnen worden bespaard. EM) De historische vereniging Schiedam houdt donderdag avond een avondje voor de le den. In het stedelijk museum op de Hoogstraat kunnen de liefhebbers van oud Schiedam hun hart ophalen aan een fo totentoonstelling, die tot stand kwam via een fotowedstrijd waarvan donderdag de uitslag bekend gemaakt wordt. En ook zijn er dia's van de recente schildjes-actie van de vereni ging in Kethel. Aanvang: acht uur. Onder leiding van Tjimke Bruins kan voorlopig tot en met december elke dinsdag middag worden gevolksdanst in de Blauwe Brug, het wijk centrum van Schiedam-Noord. De duur is steeds van half twee tot drie uur. Inlichtingen via telefoon 010-701049. Aad Zoutendijk verzorgt donderdag in de Grote Kerk in Vlaardingen weer een lunchconcert op orgel. Hij speelt van kwart voor tot kwart over één werken van diverse componisten. Schiedam In de door VVD en PvdA ondertekende sa menwerkingsovereenkomst wordt met geen woord gerept over erfpacht en grondpolï- tiek. Van oudsher zijn dit de vaste geschilpunten tussen de twee partijen, die nu samen het dagelijks bestuur van de gemeente Schiedam vormen. De gevoerde onderhandelin gen tussen de beide collegepar tijen hebben zich met name toegespitst op de zetelverde ling. De VVD had een paar 'harde' punten, die vooruitge schoven moesten worden. Vol gens PvdA'er Arie Verlinde, één van de onderhandelaars, moet het allemaal zuiver ge zien worden als een samen werkingsovereenkomst. De 'harde' punten bleven open. En daar zit niets over erfpacht en grondbezit bij. De VVD is grof gesteld -veel meer voorstander van verkoop van gemeentegrond aan particulie ren. Gerard Verhulsdonk ge looft echter niet dat zijn partij dit punt écht is vergeten. De noodzakelijke programverge lijking gaf daar niet eens zo veel aanleiding toe. Verhuls donk: „Maar er moet wat over blijven om voor te vechten..." Hij verwacht dat deze zaak bij de vaststelling van het college- -werkprogram opnieuw ter sprake zal komen. De~PvdA zal dan echter vast willen hou- den aan de nu ondertekende overeenkomst. Gistermiddag zijn de eerste gesprekken ge voerd tussen de vijf nu in dienst zijnde wethouders. Hevige kritiek Overigens is er vanuit de be volking hevige kritiek op dat gene wat vrijdagavond uit de bus is gerold. Diverse instellin gen, verenigingen, een enkele politicus en ongebonden bur gers verbazen zich erover hoe die vijfde wethouder er nu toch heeft kunnen komen. „Hoe is het toch mogelijk. Met veel pijn en moeite komt er een bezuinigingsoperatie van een miljoen of zo; en dan wor den de partijen het in de on derhandelingen niet eens. Dan maar een vijfde wethouder. Daar gaat voor de komende vier jaar weer meer dan een half miljoen." Die woorden kwamen deze week uit de mond van een—topambtenaar van de gemeente. Maar dit soort opmerkingen zijn onge veer gelijkluidend te verne men ïn café's, sportkantines, op straat en in buurthuizen. De PvdA'ers en VVD'ers, die voor die vijfde wethouder ge zorgd hebben, klinken deze geluiden al niet vreemd meer in de oren. Zij hebben er ook al een en ander over moeten vernemen. Gerard Verhuls donk, de ex-onderhandelings leider van de liberalen, stelt echter: „Het was zo dat de PvdA per se vast hield aan die drie wethouders, anders waren: we er niet aan begonnen. Maar hoeveel kost het als ie drie wethouders op wachtgeld moet zetten? Toen hebben wij dat aanbod naar vijf gedaan." Het was namelijk voor VVD en CDA op hun beurt weer on aanvaardbaar met één wet houder naast drie PvdA'ers te gaan zitten. Alleen de kleine linkse partijen wilden dit des noods; alleen waren zij voor de PvdA 'te moeilijk' wanneer er over bezuinigingen gepraat moest worden. Rotterdams Nieuwsblad woensdag RW 22 september 1982 Vlaardingen Hermes DVS had aan een meer dan goede tweede helft genoeg om stad genoot Exceisïor'20 klein te krijgen. De oefenwedstrijd, in het kader van de Rijnmond- Cup, werd door Hermes DVS met 2-6 gewonnen. DHS en de reserves van SVV speelden 3-3 gelijk, waarna DHS zich van de stip de betere toonde. Ex celsior M was de meerdere van vv Vlaardingen: 1-2. Olympus Schiedam verloor de vriend schappelijke voetbalwedstrijd van SFC 2 met 0-1. Excelsior'20-Hermes DVS 2-6 (Rijnmond-Cup) Tot aan de rust waren beide elftallen goed tegen elkaar opgewassen. Her mes DVS nam dan wel steeds een voorsprong, maar evenzo- vele malen kwam Excelsior'20 goed terug. Het was Rob van Vooren, vorig jaar nog spelend voor Hermes DVS, die zijn nieuwe vereniging tweemaal langszij bracht Na de hervat ting was er echter geen hou den meer aan voor de thuis ploeg. Het ontstuimige Hermes DVS overklaste toen de oppo nent op alle onderdelen en liep soepel uit naar 2-6. De doelpunten voor Hermes wer den gescoord door Fred Meer hof (driemaal), Hans de Roos (tweemaal) en Rob van "der Tuyn. DHS-SW 2 3-3 (Rijnmond- Cup, DHS w.n.s.) DHS en de reserves van SVV maakten er aan de Sehïedamseweg een aantrekkelijke wedstrijd van. In de beginfase kreeg DHS de beste kansen, maar het was juist SW dat tweemaal scoor de. Eerst was het Eric Kolmei- er die raak schoot en even la ter doelpuntte Edwin Bleiks- loot. DHS kwam echter bijzon der sterk terug. Voor de rust scoorde Sjaak Koster al 1-2 en na de hervatting bracht Ferry Holster beide partijen weer op gelijke hoogte. Holster was ook nog verantwoordelijk voor het derde doelpunt van DHS. In de slotfase kwam SW toe nog gelijk via een treffer va wederom Eric Kolmeier. D strafschoppen werden bete genomen door DHS. DH£ doelman Jos Sparla stopt twee penalty's. Vlaardïngen-Excelsior M 1- Excelsior M was gewoon bete dan Vlaardingen en won d wedstrijd dan ook meer da verdiend: 1-2. Al snel was he de slimme Henk Boomsma, di de score voor Excelsior I opende. Voor de rust ko Vlaardingen nog iets teru doen via een treffer van Jaa Westenberg. Na de hervattin kwam Vlaardingen er nit meer aan te pas en scoord Excelsior, na eerst nog ee strafschop gemist te hebber halverwege de tweede omloo de winnende treffer. Schiedam De pro blemen voor Nol de Ruiter stapelen zich op. De ziekenboeg van SVV telt momen teel liefst vijf spelers. In de oefenwedstrijd tegen Schiedam (2-0) ontbraken aanvoer der Leen Warnaar, Rob Kiebert, Richard Dercks, Henk Salari en Frans Schaap op het appèl. Het ergst is Henk Sa lari er aan toe. De voorstopper heeft twee weken absolute rust voorgeschreven gekregen en zal dan voorzichtig weer de looptraining hervat ten. Ook met de bles sure van Rob Kiebert gaat het niet goed. Hij speelt tegen Telstar ook (bijna) zeker niet. Henk Salari: „Alleen te gen FC Den Haag heb ik zonder pijn gespeeld. Na die wedstrijd kreeg ik weer last en dan speel je niet meer vrijuit. In over leg met de trainer heb ik nu besloten om volstrekte rust te nemen." Nol de Ruiter, weer een beetje bijgekomen na het echec tegen Volendam, moet dan ook noodgedwongen een beroep doen op spelers uit het schaduwteam van Aad Putters. Tegen Schiedam speelden Marcel van der Ven en John Munnik in de basis. De deceptie kwam al snel, want na nog geen kwartier spelen verdween Marcel van der Ven weer richting kleed kamer met een lastige knie blessure. Ook hij is voorlopig uitgeschakeld. Meivin Chin- choen Lim mocht het toen Maassluis -Rob Henneveld is opgenomen in de Nederlandse judoploeg, welke op 25 septem ber zal deelnemen aan de Open Zweedse kampioen schappen. De Maassluise judo ka van sportschool Mahorokan zal uitkomen m de klasse >tot 71 kilogram. De wedstrijden worden afgewerkt in Lund. Een week later zal Rob Hen neveld in Milaan deelnemen aan de Europese kampioen schappen voor landenteams. i Henk Salari ....rust... proberen op de rechterflank en hij deed dat niet eens on verdienstelijk. „Het is nu even moeilijk", wist Nol de Ruiter, maar de oefenmees- ter maakt zich (nog) geen echt grote zorgen. „Richard Dercks en Leen Warnaar gaan morgen weer trainen en ik verwacht dat die twee zeker zullen spelen tegen Telstar. Ook Frans Schaap is geen punt, die speelt." Beduusd SVV weet inmiddels weer waar het aan toe is. De 7-2 nederlaag kwam niet alleen bij Nol de Ruiter hard aan, ook de spelers waren be duusd. De Veenendaalse oe- fenmeester: „Ik had ze er nog zo voor gewaarschuwd. Als je het eerste kwartier on geschonden doorkomt, kun je aan je eigen spel gaan den ken, maar de jongens lieten zich gewoon overrompelen. Onervarenheid hé." Tegen Schiedam ging het ze ker nog niet vlekkeloos, maar er was tenminste weer agressie. Nol de Ruiter nog maals: „Misschien dat ik zon dag iets probeer met John Munnik. Dat is een agressie ve speler, die voor wat meer •kracht kan zorgen, want dat ontbreekt gewoon bij ons. Daarom is dit ook een nutti ge partij géweest." Tot aan de rust bleef de score steken op 0-0. Jaap van der Nol behoedde Schiedam toen voor een achterstand. Na de hervatting was het eerst Fer ry Meerhob die met een kop bal scoorde en even later be paalde Rob Koevermans de eindstand op 2-0. Schiedam zag Leen Kooren gevel vrij voor John Bos mis sen en John van den Toorn presteerde het zelfs om een terecht toegekende straf- Nol de Ruiter ...bïjgekc' men... vu schop (Lier van der Heidt haalde Robert Koorengeve' [ji onderuit) te verprutsen. "-M "Vlaardingen De zwemjeugd van VZC, die dit jaar voor het eerst uitkomt in de nationale divisie, is gestart met een ruime overwinning. Zian/Vitesse en RZV werden het slachtoffer van de dadendrang van de Vlaardïngers. Topper was Léon van IJzerloo, die op de 200 meter vrije slag een nieuw clubrecord vestigde in een tijd van 2.24.7 seconden. Een tijd die goed was voor de gouden plak. Goud was er ook voor Gertine van den Berg op de 100 meter vrije slag. Zij kwam uit op een tijd van 1.23.5 seconden. Astrid van Irsen zwom de 100 meter rugslag in 1.25.6 seconden en Annemiek van Driel 'vlinderde' 1.19.3 seconden eveneens naar een eerste plaats. Een gouden plak was er verder voor Dennis van Uzerloo, Caro line van Neuren, Jacqueline Claas, en voor dé 'beide estafette ploegen met Natasja Vermeulen, Carola van den Burg, Mariëlle de Ligt en Caroline van Neuren en de jongens Peter Tempelaar, André van Hees, Bobby Verbeek en Léon van IJzerloo. De einduitslag: 1. VZC (4544.1 -punten); "2. RZV-Rijswijk (4621dB punten); 3. Zian/Vïtesse-Den' Haag (4688.4 punten). Vierpolders Gerard Olst hoorn, lid van de Spijkenisse tafeltennisvereniging De Re;j. pelaer, heeft het toernooi va De Sprint in Vierpolders o zijn naam gebracht. Olsthoor _u kwam uit in de op dit toernoc hoogste licentieklasse D en I Deelnemende vereniginge - waren De Sprint, De Repelae Hellevoets Effekt en Bernisst De prijzen werden als volg verdeeld: Leeuwarden De basketbaL Iers van invalidensportveren ging De Ooiervaars zijn de bfs kercompetitie knap begonnei De Schiedammers wonnen d zware uitwedstrijd bij DOV u ,L Leeuwarden met 34-47. In de eerste helft ging de wee, strijd nog gelijk op. Na eer. J>; een achterstand te hebbe weggewerkt, kwamen de ga:'', ten steeds beter in vorm. E Jf Ooievaars nam een klein.] voorsprong, maar de thui: v' ploeg bleef goed volgen: 18-21 In de tv/eed e omloop startl De Ooievaars bijzonder fe, DOV liet zich afbluffen en na tien minuten hadden d Schiedammers een voorspron van negen punten opgebouwt s 28-37. DOV kwam nog even terug te vier punten, maar in de slotfj f; se van de wedstrijd nam EU] Ooievaars het heft weer 'L f handen. De voorsprong wer vastgehouden en 2elfs nog vei groot naar een eindscore va""' 34-47. Schiedam Arnold Lob man is morgenavond te gast bij de Schiedamse j-; scheidsrechtersvereniging.-J De oud-trainer van PPSC zal de scheidsrechters in de kantine van Schiedam toespreken over tal van actuele voetbalzaken. Ar-;; nqld" Lobman,naast- trai^ her ook nog- actief '5'als voetballer-bij OVV,/ start om 20.30 uur.met zijn ver^ haal. f,;-—

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1982 | | pagina 3