SPORT WATERWEG II FC niet echt de Hermes DVS, de slechtste... Fortuna in minuut gevloerd SVV bewijst niet alleen zichzelf een goede dienst Reserves herwinnen aansluiting Finale op Harga TSB krap Nu al 10.000 gulden Paal en lat verhinderen succes DHS Eef van Splunder mag zich uitleven KNVB ZATERDflB 3e KLASSE 46 KLASSE Vlaardings weekeindje GTB pas na rust RVB ZATERDAG KNVBZONDAG 3e KLASSE Excelsior'20 nog steviger aan kop FCN'66 bedwingt Puttershoek 46 KLASSE RVBZONDAG MSV'71 onderuit Rotterdams Nieuwsblad maandag RV/ 6 december 1982 De sportieve wraak van Nol de Ruiter... Wapeningen Een mooiere comeback op de Wapeninpse Berg had SW-trainer "Nol de Ruiter zich nauwelijks kunnen wensen. Vorig seizoen de laan uitge stuurd door het bestuur van FC Wageningen nam De Ruiter via een herboren SVV op sportieve wijze revanche. Een zeer terechte wraak overigens van een periode wai goed spelend SVV, dat via de 2-4 overwinning een zwakke vier nederlagen op rij leed, afsloot. waarin het Dit gebeurde op een ongekend 'voortvarende wijze. PC Wage ningen leek al een begin te "hebben gemaakt met zijn win terslaap, toen SVV reeds na een kwartter op een comforta bele 0-2 voorsprong stond, vDeze marge was het resultaat van het veel betere spel van de Schiedammers, die hun op ponenten in alle opzichten overtroefden. Koelbloedigheid De spelers toonden van meet 'af aan over meer inzet, combi natievermogen, snelheid en bovenal koelbloedigheid te be- schikken dan hun respectieve lijke tegenstanders. Met Harry „Van Kapel op de plaats van de .vorige week als rechtsback fa lende Michael van Alphen nam SVV direct het initiatief. .FC Wageningen liet het spel veel te veel op zich afkomen "waarbij het de SVV-spelers 'alle vrijheid liet om rustig combinerend de aanval te zoe- ,ken, *Een houding die al na negen minuten door een solerende '•'Jan Könemann - werd afge- Xstraffc 0-1. Nauwelijks vier mi- SchiedamDe door een aantal fanatieke SW-supporters opge richte Club van Hon derd heeft nu al een be drag van ongeveer 10.000 gulden mogen ontvangen. Van dit be drag zullen in de toe komst tal van aktivi- teiten worden gehou den, die zowel de vere niging SVV als de A-se lectie van de Schiedam- se eerste divisieclub ten goede komen. Geïnte resseerden kunnen hun gift overmaken op bankrekening (Bonds spaarbank) 96.66.20.496, ten name van Club van Honderd SW, Schie dam. nuten later lag de bal al weer in het Wageningse doel. Na een goede combinatie op links bracht Aad van der Vlist de bal voor het doel waar Ferry Meerhof beheerst de ten on rechte in zijn doel gebleven doelman Harry Suvee via de binnenkant van zijn voet pas seerde: 0-2. Op dat moment was de koers eigenlijk al gelopen. Toch had FC Wageningen een prima mogelijkheid nog voor de pau- - ze de stand een draaglijker aanzien te geven. Met nog vijf tien minuten te spelen vloerde Rob Koevermans Wagenin- gen-speler Adrie#Hazeleger in het strafschopgebied waarna arbiter Severein naar de stip wees. Cees van de Berg ont popte zich vanaf elf meter echter als de goedheiligman zelve door het presentje in de handen van de goed anticipe rende Bas van Noortwijk, te schuiven. Vijf minuten na het herbegin toonde spits Meerhof van SVV zich bepaald minder onbaat zuchtig toen Dercks op de lat kopte. In de rebound sloeg hij onverbiddelijk toe: 0-3. FC Wageningen-aanvoerder. Van der Lei bracht zijn team zes minuten later nog wel aan een tegentreffer, maar toen zijn""" collega Richard Budding ever hiedam Het schaduwelf-' tal van SVV herwon de aansluiting met koploper FC Twente door DS'79 met 2-0 terug te wijzen. Dat ge beurde overigens In een van Dordtse zijde kei- en keiharde {SVV-traïner Aad Putters: „Onbegrijpelijk, dat de scheidsrechter daar niet tegen optrad") wedstrijd. Drie Dordtenaren kregen 'geel' en een vierde zelfs 'rood'. Bij SVV liepen Mei vin Tjin-Tsjoe-Lïm en John Munnïk tegen een bekeu ring aan. Het technisch veel betere SVV had in eerste aanleg veel moeite om zich DS van het lijf te houden. In de vijftiende minuut doorbrak de met de v/eek beter spe lende Edwin Bleiksloot de ban. Na de hervatting voeg de dezelfde speler daar nog een treffer aan toe. De competitiewedstrijd SW 2-FC Den Haag 2 is in verband met de zondag te spelen ontmoeting SVV-SC Amersfoort verschoven naar dinsdag 14 december. Aanvang 19.30 uur. Dit is gedaan om het hoofdveid van SVV te sparen. later, een tweede strafschop (vermeende overtreding van Edwin de Man) hoog over het doel mikte, brak de Wage ningse weerstand. Twintig minuten voor tijd mocht Könemann zelfs de vierde treffer van SVV aante kenen door via een fraaie lob de zwaar uit vorm zijnde FC Wageningen-keeper Harry Su vee het nakijken te geven. Bij het scheiden van de markt stelden de gastheren via Van der Lei (Van Noortwijk: „Ge heid buitenspel, maar gelukkig deed dat er niet meer toe") de laatste daad: 2-4. Opstelling SVV: Van Noort wijk, Van Kapel, Warnaar, De Man, Van der Heide, Van der Vijst, van Dijk, Koevermans, Könemann, Meerhof en Dercks. Schiedam - Paal (tweemaal) en lat (vijfmaal) stonden gis termiddag een nieuwe thuisze ge van DHS in de weg. Boven dien weigerde de onthutsend zwak leidende arbiter Den Hartogh, die Hafts Schop, en een speler van Zwijndrecht noteerde, de Schiedammers op een cruciaal moment een strafschop te geven toen Hans Schop was gevloerd. Met kunst en vliegwerk hield Zwijndrecht zich echter staan de in de Schiedamse 'heksen ketel': 1-2. Al in de tweede minuut nam Zwijndrecht een voorsprong en hóe -DHS ook aandrong, verder dan een schuiver op de paai van Karei Doesburg kwam het voor rust niet. In de pauze ruilde DHS-trainer Henk Könemann, die zijn oude ploeg weer eens terug zag, Joop Koster in voor Joop van Gulik en dat bracht meer vaart in de geel-zwarte aanval. Toch was opnieuw het woord aan Zwijndrecht, dat uit een tegenstoot 0-2 op het bord zet te. In het laatste kwartier ontwik kelde DHS een alles of niets offensief, dat een treffer van Joop van Gulik opleverde. Zwijndrecht-trainer Jan van Loon had het niet meer in zijn dug-out, toen achtereenvol gens Doesburg, Schop en Van Gulik (tot driemaal toe) paal en lat op hun weg vonden, maar Zwijndrecht gaf de volle buit echter niet meer uit han den. Hellevoetsluis Dat een technisch betere ploeg niet -altijd met de winst gaat strijken heeft de ontmoeting tussen Hellevoetsluis en VFC eens temeer bewezen. De Vlaardingse ploeg was balvaardiger, maar de formatie van Hans Venneker werkte in de tweede helft zo hard, dat de winst als het ware werd afgedwongen: 2-0. Toch had het niemand, ook de meest verstokte aanhanger van de thuisclub, verbaasd als VFC na de eerste 45 minuten óp voorsprong had gestaan) De Vlaardingse ploeg combineer de, goed en zette vooral op de linkervleugel enkele knappe aanvallen op via John Mill, die echter niet die mogelijkhe den opleverden, die men er van zou mogen verwachten.. Dat VFC op links zo gevaar- üjk kon worden lag vooral aan het zwakke optreden van de Hellevoeter 'Aad Beelaard. De linker-middenvelder vond het in de eerste helft niet noodza kelijk mee te verdedigen, zo dat linksachter Peter Klomp nogal eens tegenover twee man kwam te staan. Aan de andere kant werd de thuisploeg niet erg gevaarlijk, omdat de aanval onvoldoende werd gevoed door het midden veld. De spitsen Dick Klein en Rob Kievit waren daardoor gedwongen om op de indivi duele toer te gaan, maar de VFC-verdediging raakte daar niet in het minst van in pa niek, In de slotfase van de eerste helft was de aanvoerder van VFC, Teun Kornaat, tweemaal •dicht bij een treffer. De eerste _kéer ging zijn schot centime ters naast en drie minuten ïa- Jér reageerde de Hellevoetse sluitpost Edward Elvers ade quaat op Kornaats kogel. Werken In'de tweede helft had de tt,uiSpioeg het kleed der laks heid volledig van zich afge schud. Vooral het middenveld herinnerde zich opeens weer wat werken is en VFC werd teruggedrongen, hoewel de Vlaardingse uitvallen zeker niet ongevaarlijk waren. In de achttiende minuut gaf Rob Kievit een nette voorzet vanaf links, invaller Martin Verplanke kopte goed in, maar trof de hand van Erik Theunissen, die (helaas voor VFC) nu eenmaal geen keeper is: penalty. Martin Klomp maakte vanaf elf meter geen fout. Na deze treffer mochten de bezoekers van Hellevoetsluis komen. Hans Jansen (ingeval- door Jan Kees van der Velden len voor Peter hekhoven) om speelde Elvers knap, maar werd teveel naar rechts ge dwongen, zodat zijn 'inzet on gevaarlijk was. Hellevoetsluis kreeg door de aanvallende as piraties van VFC meer ruimte, maar moest tot de laatste mi nuut wachten op de tweede treffer. De verdedigers Van der Berg en Smit wachtten op elkaar met het wegwerken van de bal, waardoor Cees Hermsen, goed inkomend, 2-0 kon aantekenen. VFC's trainer Wim van der Zwart was zeer ontevreden met het verlies. „Hellevoet sluis heeft al met al een pove re ploeg. Wij waren het enige team, dat voetbalde. Gezien het spelbeeld hadden we toch minstens een punt- moeten pakken". Rob van der Tuyn ontwijkt de sliding'van de Nieuwenhoorn-verdediger, maar ook deze aktie zal geen rendement opleveren. door Donald Bax Schiedam Niet eens teneergeslagen gezichtjes op een, behou dens de door de goedheiligman verrichte aftrap, allerminst in Sinterklaas-stemming gehuld Harga, waar Nieuwenhoorn gast heer Hermes DVS op een onverwacht negatieve verrassing (0-3) onthaalde. Berusting in een lesje geduld, karakter en kwaliteit in de frontlijn was een betere typering voor de gemoedstoestand, waarin Schiedamse oefenmeester Jan van der Velden het deba cle over zich heen liet komen. Nul-drie heette dus de verras sing van de dag, „En niet eens te groot uitgevallen", analy seerde Van der Velden de 'faalbeurt', die door de winst van lijstaanvoerder Wilhelmus plotsklaps nog grotere gevol gen kreeg. „De slechtste wed strijd van het seizoen", mop perde Wan der Velden. „Al hadden we nog twee uur door gespeeld, dan nog hadden we niet gescoord. We hebben niet eens kansen gecreërd. Hoe wil je dan. is vredesnaam win nen?" Eigenlijk was het geenszins eenzijdige duel (Van der Vel den: „Optisch bedrog. Wij le ken, sterker, maar Nieuwen hoorn was veel en veel slim mer") al na welgeteld 72 toe ren op het uurwerk van de matige Bodegraafse arbiter Clemens Covers beslist. Een hoekschop (Van der Velden; „Dat Had al een aanwijzing moeten zijn. Van organisatie was bij ons totaal geen spra ke") van Hans van Asch werd door de inkomende Eef van Splunder steenhard achter Hans Jonker gekopt; 0-1. „Tegenvallend", noemde ook - Ylaardingen In nog Jjeen zestig seconden zag fortuna een vertrouwen .gevende 1-0 voorsprong -Veranderd in een 2-1 ach terstand. Wat de Vlaar- ■dingers, verzwakt door hét ontbreken van Peter s&bnneveld, Stanley Nooit- ^teeér, André de Haas en «kudolfo Gardeslen, daar na ook probeerden, de verdediging van DBGC gaf geen krimp. In de eerste helft, die zich voor het merendeel op het middenveld afspeelde, waren Fortuna en de Flakkeese ploeg aan elkaar gewaagd. Fortuna had de strijd onder controle, maar viel in de rust ten prooi aan wanhoop, toen ook Ron Berveling gebles seerd moest afhaken. N'attemin vocht Fortuna verbeten voor de punten. Het leek daar in te slagen, want' uit een combinatie tus sen Ron Hofman en Mari Visser brak Ron Bekenkamp de score open. DBGC liet de verdedigende instelling va ren en drong de thuisclub naar achteren. Een onoplettendheidje leidde de gelijkmaker, gefabriceerd door "mister DBGC' Hans Teyn, in. Direct na de aftrap heroverde DBGC de bal en opnieuw niet zonder succes:, 1-2. Fortuna probeerde nog wel deze tegenslag te ver werken, maar het kon geen er vinden in de defensie. gaatje meer vinden Flakkeese Van der Velden's tegenpool Wil Kwast het spel van het onterecht naar de top lonken de Hermes. „We 2ijn nauwe lijks in problemen geweest. Wat voor kansen heeft Her mes gehad?" Een vraag, die niet eens een nader antwoord behoefde, aangezien de Schie dammers stereotiep het hoofd van Fred Meerhof, beurtelings afgeschermd door Wim de Bruyne en Peter Langendoen, zochten. En, omdat Hermes te vergeefs om een strafschop smeekte, toen eerst Hans de Roos wel erg gemakkelijk over de drassige mat tolde en even later Danny Warrenaar on zichtbaar voor Govers de bal met de hand beroerde. Hermes DVS bakte er hele maal niets van en het mocht zelfs Govers bedanken, dat hij het signaal van zijn secundant Van den Berg honoreerde bij een 'kopgoal' van Bob Meijster en affloot voor buitenspel, an ders was het meteen gedesillu sioneerd aan de tweede akte begonnen. De patronen veran derden echter niet in de twee de helft, ook niet toen Co Gou- driaan (Van der Velden: „Dat was afspraak. Als het niet be- ter ging, zou ik er een verdedi ger uithalen") het veld ruimde voor de in eigen kringen ver guisde Bart Kreft. Het was zelfs opnieuw de ongenaakba re Van Splunder die tot twee maal toe directe belagerBen' Lansbergen dolde en in de korte hoek raak mikte: 0-2. Dezelfde Van Splunder accen tueerde zijn zelfs voor de eers- unieke kwaliteiten door, na een half uurtje, een combinatie tussen Van Asch en de constant dreiging uit stralende Cor Oostdijk ineens op de schoen te* nemen: 0-3. Verder dan een buitenspoel- doelpunt van Cock de Zwart (ingebracht voor de ditmaal onzichtbaree Wim de Haan) kwam het onmachtige Hermes niet... Schiedam Het ter rein van SW -sport park Harga- is morgen avond het strijdtoneel voor de finale van de Rijnmond-competitie. Om 18.00 uur wordt af getrapt voor het duel om de derde en vierde plaats tussen DHS en Feyenoord 2, waarna om 20.00 uur HOV en Sparta 2 aan de 'grote finale' beginnen. De toegang is gratis. Mocht de toestand van sportpark Harga niet toelaten, dat twee wed strijden op één veld worden gespeeld, dan zal de strijd om de der de en vierde plaats op het complex van DHS worden afgewerkt. Vlaardingen—- Vlaardingen wordt steeds vaster op de laatste piaats ge drukt. Tegen Ter Leede werd een 0-3 nederlaag geleden. MW'27 pakte in Heinenoord de volle winst (ö-3).Ook TSB trok aan het langste eind; 0-1 le gen Meerkerk. Visarding en-Ter Leede 0-3 Heewel de uitslag anders doel vermoeden, is Vlaardingen de hele wedstrijd sterker geweest. Het gebrek aan een goede spits lijkt de ploeg van Jaap de Boode achter op te Preken, want de mooiste kansen werden 'om zeep ge holpen'. Ter Leede kwam na een fout je van doelman Gerben de Jong Op een 0-1 voorsprong. In het tweede bedrijf hBett Vlaardingen constant op de helft van Ter Leede gevoetbald. maar de gasten konden door counters nog tot 0-3 uitlopen. Heinenoord--MVW27 0-3 In een var! beide kanten matige wedstrijd heeft' MW'27 toch de, tn dit stadium van de competitie, zo belangrijke twee punten kunnen pakken. Barry Zuid- geest zorde voor een 0-1 voorsprong' en met deze stand brak ook de rust aan. Ai snel na de hervatting werd Gilbert Remeeus in het 16-meterge- bied neergelegd, waarna hijzelf het vonnis voltrok: 0-2. Bert Gritter be paalde de eindstand op 0-3. Meerkerk-TSB 0-1 TSB speelde bfj-, zonder goed tegen Meerkerk. Hoewel Ton Rcovers pas vijf minuten voort, tijd de verlossende treffer produceer-f de. domineerden de Vlaardïngers de gehele wedstrijd. Vooral het midden—t veld (Hans Campen, Ton Roovers en Gerry Stam) kwam prima uit de verf,- maar de kansen dte door dit trio wer-: den gecreeerd konden door onder; andere Jos Odijk niet tot doelpunt- worden gepromoveerd. Vlaardingen Het was een goede dag voor de Vlaardingse vertegen woordigers in de vierde klasse. Satel liet won met 3-0 tegen Den Bommel en HVO was de baas over MW'58: 3- 2. DVO'32 tenslotte herstelde zich van de nederlaag van vorige week te gen DSS'26 en zegevierde over Her mandad met 1-0. Satelliet-Den Bommel 3-0 Door het uitstekende keeperswerk van Henk Kloppenburg wist Satelliet tot aan de rust de stand op 0-0 te houden. In de tweede omloop dicteerde de ploeg van Wfm Poulus de strijd. Dat resul teerde ai snel In een drietal doelpun ten. Henny Boerdam, Rob Dijkshoorn en Marcel Zeebregts waren de scftut- ters. HVO-MW58 3-2 in een enerverende wedstrijd neen oe poioeg van taer wjlj een verdiende overwinning behaald. Cas van der Velden zorgde voor 1-0,1 waarna John Westerdijk 2-0 liet aarn tekenen. Een loutje van laatste mao' Cees Schilder was de aanleiding voor een tegentreffer (2-1). maar alweer Cas van der Velden vergrootte de voorsprong via een afstandschot; 3-1. 1 MW'58 kon nog terugkomen tot 3-2.1 maar doelman Jan van Eysden liet het niet verder komen. DVO*32-Hermandad 1-0 De hefe wed- strijd was de ploeg van Gertie Baas sterker. Jrt de twintigste minuut nd rust was het Addy Nijssen. die een voorzet van Addy de Jong doeltref- fend afrondde: 1-0. De vele kansen i die de Vlaardïngers nog kregen wer- j den verder niet benut. Vlaardingen GT8 biijft het goed doen. De Schiedamse zaterdagclub gaf SSV in eige huis niet veel kans; 1- 3. CION wees Egelantier Boys met dezelfde cijfers terug, terwijl Groen Wit R GSS op Harga een punt af snoepte (1-1). Verlies was er voor VDL, dat in Maassluis met het kleinst mogelijke verschil (2-1) Zinkwegse Boys voor moest laten gaan. GSS-Groen Wit fi 1-1 Uitblinker Henk Schiermanie stelde het punt veïilg voor de Schiedammers door op voor treffelijke wijze een strafschop te stoppen. Wout Tims zette GSS op 1-0 hij rondde een voorzet van John van Leeuwen af— waarna Groen Wit in de laatste minuut langszij kwam, CION-Egelsntier Boys 3-1 De thuis club stond halverwege nog met 1-0 achter, maar onaer leiding van de te ruggekeerde Hans Buytenhek stelde CION orde op zaken. De treffers kwa men op naam van Jan van den Engel, Hans Buytenhek en Martin Blitters- wijk. SSV-GTB 1-3 De Schiedammers moesten eerst een vroege tegentref fer (eerste minuut) verwerken, alvo rens de machine warm was gedraaid. Toen was er ook geen houden meer aan voor SSV, dat Hans Hoogen- doorn, Leo de Koning en Robbie Bey- nlng zag doelpunten. VDL-Zinkwegse Boys 1-3 Een ver diend .verlies voor de Maassiulzers, die door de Hoekschewaardse Boys naar een regelmatige 2-0 achterstand werden gespeeld, in de slotfase te kende Rob Custers voor 1-2, maar verder reikte VDL niet. Vlaardingen Jn de derde klasse verstevigde Exceisior'20 de kopposi tie met een klinkende overwinning op Zwervers, terwijl Marttnit fraai pres teerde met een zege In de uitwed strijd tegen CKC. De Hollandlaan is met een puntendeling op de weg te rug. Excelnior'20-Zwervers 3-0 Koploper Excefsior'20 heeft een fraaie overwin ning behaald op Zwervers. Ton de Leede schakelde de boomlange spits Cor Ardon volledig uit, waarmee het gevaar bij de gasten voor het groot ste gedeelte was uitgeschakeld. Mid denvelder Peet Boon kreeg daardoor volop de ruimte zich met de aanvat te bemoeien. Uit een pass van hem zet te Edwin van der Hoeven in de vijf tiende minuut hard voor, waarna Rob Glimmerveen de bat In het doel kon werken: 1-0. Tien minuten tater bracht Peet Boon opnieuw Edwin van der Hoeven in stelling, die een lobje richting tweede paal stuurde. Daar stond Mathieu Scheffers klaar om met binnenkant voet 2-0 in te tikken. Even later miste Peet Boon een strafschoo. In de tweede heJft slaagde de thuis ploeg er niet in even geconcentreerd door te voetballen. Pas vijf minuten voor tijd werd via een kopbal van Too de Leede definitief afstand genomen: 3-0. CKC-Martinit 1-3 In een geiijkop- gaande wedstrijd was Martimt de technisch betere ploeg. Desondanks liepen de Schiedammers in de dertig ste minuut tegen een achterstand aan. Vijf minuten voor rust maakte Kees Hoogwerf uit een indirect geno men vrije schop gelijk. - Na de hervatting drong de thuisploeg aan. Desondanks bleef Martlnit de gevaarlijkste ploeg, hetgeen een kwartier voor tijd werd bewaarheid, toen Hoogwerf via een counter scoor« de. Vijl minuten later completeerde Hoogwerf zijn hattrick: 3-0. EDS-Do Holiandïaan 1-1 Het gelijk spel was bij de Vlaardïngers, bij wie' het dit seizoen niet zo wil vlotten, eer> grijns op het gezicht waard. Voorat omdat lange tijd tegen een achter stand moest worden aangekeken, aangezien Hans van de Berg ïn de dertiende minuut, nadat Gerard varf Berkel in eerste instantie de ba) van de doellijn had gehaaid, raak schoot. Vlak voor rust schoot Ben Floridas op de paal, waarna hij in de twintigste minuut van de tweede helft opnieuw,, maar nu met een kopbal, het hout werk raakte, in de 35e minuut stapte Fred Moerman over een hoekschop heen, waardoor Gerard van Berkel de gelijkmaker kon inschieten. Vlaardingen FCN'66 Is er op vreemd terrein in geslaagd koploper Puttershoek te bedwingen. Door het O-O gelijkspel blijven de Schiedam mers twee punten van de koppositie verwijderd. Met dezelfde cijfers speel de RKWIK gelijk tegen NOC. Puttershoek-FCN'66 0-0 „Omdat het de laatste tijd niet zo best ging, had den we tegen koploper Puttershoek een nederlaag Ingecalculeerd. Het ge lijkspel Is dan ook een mooi resultaat, terwijl ik vooral over de inzet en men taliteit ditmaal dik tevreden ben", al dus trainer Martin Schaap, die de laatste weken verschillende discipli naire maatregelen had genomen, toen mentaliteit en inzet wel te wen sen overlieten. FCN'66 hield de normaal gesproken op eigen veld vlot scorende Putters- hoek-aanvai goea In bedwang. Het meeste gevaarkwam nog uit de hoekschoppen van de eilandbewo ners. Aan de andere zijde waren er kansen voor Rene Koetsenruiter, die. tweemaal net over schoot en voor Henny Kuil, die een van de doelman terugspringende ba! net met goed kon inschieten. Ook een mooie com-, blnatle van Leen Koolman, Ruud Kaptein en Dlck Schaap leverde de volte winst niet op. PKWIK-NOC 0-0 Bij een licht over wicht van NOC slond doelman Peten Heineman tegentreffers fn de weg. RKWIK kon weinig aanvatlende acties ontplooien. De wissel in de rust, Rob Timmer ten koste van Arthur van Haaren, leverde weinig verandering op in de aanvallende onmacht van da Vlaardïngers. die vijf minuten voor. tijd hun beste mogelijkheid kregen. De NOC-doeiman haalde het schot' van Leo Jansen echter fraai uit de hoek. Vlaardingen MSV71 zag de aan sluiting met de kopgroep In de eerste klasse RVB-zondag verloren gaan door een 3-0 nederlaag tegen DEH. Olympus Schiedam daarentegen klopte DRC me! 2-0. SVDPW en Büj- dorp deelden de punten; 1-1. Schie damse Boys boekte weer eens een zege. Het versloeg SC Zuid met 3-0. DRZ won in een vriendschappelijk duel met 4-3 van SFC. Olympus S-DRC 2-0 In de .tiende mi nuut zette Den Hartog de Schiedam mers op een 1-0 voorsprong. Vlak voor tijd tekenoe iienny mug uit een hoekschop voor de 2-0 eindstand. 1 DEH-MSV*71 3-0 'De Maassiuisé ploeg was voor rust gelijkwaardig.* Nadat MSV'71 met 1-0 achter.was" gekomen, koos het massaal de aan-- val. DEH profiteerde bekwaam van,de- ruimte dia het kreeg: 3-0. 7 SVDPW-Blijdorp 1-1 Büïdorp nam' voor rust de leiding. Dat was net iets- te veel voor SVDPOW, dat na de thee verwoed ten aanvaJ trok. Slechts^ Chris Verwiel slaagde er echter in tej doelpunten; 1-1. Schiedamse Boya-SC Zuid 3-0 Harri den Held luidde de-overwinning van Hi de Boys In door de eerste treffer, te^ scoren. Na rustvoegde Peter-van Heiten nog twee doelpunten aanj^^.-'1 totaal toe: 3-0-

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1982 | | pagina 5