SIJÏHOFF PERS WISSEL-BOKAAL
T7 B118 SEPTHHBER1883
OP IHMBHUIK MBIWHKQiK
INIEmffm/BUSSEll
ROTTERDAMS NIEUWSBLAD/GOUDSCHE COURANT
a
Dit circuit heeft tot doel de beste toemooispelers en speelsters in het K.N.L.T.B. District Rotterdam ie
selecteren in de categorieën BIB2, C en D enkelspel, teneinde deze spelers en speelsters in een eindtoemooi
te laten spelen om de prijzen in natura, een reis naar Wimbledon 1984 en de
De selectie geschiedt via een systeem van puntenwaardering in de enkelspelen van onderstaande
BIB2, C en D toernooien.
De acht spelers en speelsters in elke categorie, B1B2, C en D, die op 4 september 1983 de meeste punten
hebbenbehaaldplaatsenzich voor het eindtoemooi, dat gehouden zal worden op
Publikatie van de diverse ranglijsten van het Tennis Circuit zal vanaf 25 mei 1983 wekelijks plaatsvinden op
elke woensdag in het ROTTERDAMS NIEUWSBLAD en in de GOUDSCHE COURANT. Gedetailleerde
circuit-gegevens kunnen opgevraagd worden bij Sijthoff Pers, afd. Tennis Circuit, tel. 070-190577.
Het' ennis Circuit Rotterdams Nieuwsblad/GoudscheCourantstadt onder auspiciën vanhetDistrictRotterdam
vandeK.N.L T.B. De algehele leiding berust bij de heer J. Knupker, kompetitieleider.
Dit circuit wordt mede mogelijk gemaakt door ALL WEATHER SPORTS te Zoetermeer, importeur van
Dunlop, Puma, Babolat maillot, Carlton, Dita, Geze, Kastie, Koflach.
-*20 ROTTERDAMS NIEUWSBLAD ZATERDAG 19 MAART 1983
TB IS CIRCUIT
ROTTERDAMS NIEUWSBLAD GOUDSCHE GflURANT
Datum
Park
Categorie
Plaats
21mrt/27 mrt
N.L.T.C.
c-dl8+
Nieuw-Lekkerland
21mrt/27mrt
cortugaa!
G+
Poortugaal
28mr Gapr
T.V.Reyerbos
c-dl8-
Ridderkerk
4apr/10apr
T.V.de Bevers
dl8+
Rotterdam
4apr/10apr
Z'67
bl-b2-c-d
Rotterdam
30mei/5jun
/.Maasdam
c-d 16+
Maasdam
lümei/Sjun
T.< R.Oaze
d
Rotterdam
30me Sjun
Moordrecht
d
Moordrecht
6jun/12jun
T.('s-Gravendeel
18+
s- Gravendeel
6jun/ ljun
L.T.V.Zuidland
c-d
Zuidland
6jun/12jun
T.CXekk ''kerk
b2-c-dl8+
Lekkerkerk
6jun/12jun
L.T.C.de Merwede
18+
Hardin xv. /Giessendam
6jun/12jun -
t Slat
cd 18+
Zuid-Beijerland
6jun/12jun
T. '/.Hiaten
bl-b2-c-d
Hendrik Ido Ambacht
;3jun 9jun
District R'dam
:l-b2-c
13jun 9jun
Gouderak
d
ouderak
13jun 9jun
T.V.Klaaswaal
dl8+
Klaaswaal
,3jun/19jun
/ierpolders
dl8+
/ierpolders
3iun -un
Dubbeldam
d25+
Dordrecht
3jun 9jun
T.C.Meerkerk
d
Meerkerk
20jun/26jun
el
b2-c
Spijkenisse
20jun Bjun
Dislrid R'dam park Blijdorp
d
Rotterdam
27jun, jul
L.T.C.Trioml
c-d
Bergsohenhoek
27jun/3jul
L.T.C ïe Quick
Gouda
7jun/3jul
T.C.de Binnenmaas
b2-c
4ijnsheerenland
27jun, /jul
LdeHartel
d
Spijkenisse
27jun/ ljul
T.V.Menheerse
c-d
Middelhamis
27jun/3jul
T C.Nieuwerkerk
bl-b2-c-d
Nieuwerk.a.d.IJssel
27jun/3jul
G.T.C.Overwaard
-c-d 18+
Gorinchem
27juri/ jul
T.S.F.
bl-c-dl8+
Schiedam
27jun/3jul
r.C.Zevenhuizer
dl8+
levenhuizen
27jun/3jul
Z.L.T.C.Ter Steeghe
dl8+
Zwijndrecht
27jun/3jul
bl-b2-c
Iwijndrecht
4jul/10jul
Dash'35
1-1 i-c-d
Dordrecht
4jul, 1 Ojul
Belt
c-d
leukelum
4jul/10jul
L.t /.Be Quick
bl-b2-c
Gouda
4jul, 1
V/.C. Overschie
b2-c-d
'.otterdam
4jul, Ojul
R.L. C
c-d
de-kerk
4jul/10jul
G.
c-dl8+
'Gordingen
4jul/10jul
Vaddinxveen
Waddinxveen
4jid/I0jul
T. Zwartewaal
c-d
Zwartewaal
4jul/10jul
'1 C.Krimpen
bl -b2-c
Inmpen a.d.IJssel
4i 41 Ojul
„T.V.Bleiswijk
c-d 18+
lleiswijk
4jul/IÜ;,
'.Puttershoek
c-d
'uttershoek
4jul/10jul
T.C.Rozenburg
d 18+
Rozenburg
Datum
Iljul/I7jul
lljul/17]ul
lljul/17jbl
llju /17jul
lljul/17jul
lljui/17jul
lljul/17jul
lljul/17jul
lij /17jul
11 jul, /ju!
18jul/24ji -
18j il
18jul/24jul
,8jul/24jul
18jul/24jul
25j /31jul
15jul/31jul
25jul, ljul
laug/7aug
laug aug
laug, aug
aug, 7aug
v 8aug/14aug
8aug/l4aug
&ug/14aug
3aug/14aug
3aug/14aug
iaug/14aug
iaug/14aug
8aug/14aug
3aug/21aug
iug/ aug
5aug/21aug
5aug/21aug
15aug/21aug
5aug/ aug
22aug/28aug
22aag/28aug
22aug/28aug
22aug/28aug
22aua/28aug
29aug/4sept
Park
T.V.Laatjes Kaai
1 V
T.V Waddinxveen
W C.Plaswijck
T.V.Melissant
T.V.Be Ouic
T.V. Asterix/Challenge/
'end oht
Love'70
L.T.V.Bemisse
S.L.T.C.
Phoenix/Alexandria
W.C.Spieringshoek
L l.Spijkenisse
T.V.Driebruggen
B.T E'68
T.C'Papendrecht
Los Bigotes
T.C.Schiebroek
L.T.C.Hoc vliet
T.C.Toeg-R'dam
1 LHoly
C.C.
A.T.V.Berkenrode
T.C.Ouderkerk
L.T Rhoor
W.C.IIsclub Kralingen
T.I.O.D.
T sr Jan
W.C Soendi
r.V.Numansdorp
United Service
eFair
T.I.O.D.
D.
V.L.T.C.
T.V.Het Testrak
Aeolus/ lede
H.L.T.C.Bergvliet
A.T.V.
T.V.Oostvoome
'.V.Barendrecht
Kralingen '77
Categorie
d
bl-b2-c-d
bl-b2-c
b2-c-d
c-d
bl-b2-c-d
bl-b2-c-d
c-d
c-d
c-d
bl-b2-c-d
b2-c-d
c-d
c-d
c-d
c-d
bl-b2-c-d
bl-b2-c-d
bl-b2-c-d
c-d
bl-b2-c
b2-c-d
c-d
bl-b*2-c-d
bl-b2-c-d
dl8+
c-d
bl-b2-c-d
c-dl6+
bl-c-d
c-d25+
bl-b2-c
dl8+
bl-b2-c-d
b2-c-d
bl-b2-c-d
c-dl6+
c-d
bl-b2-c-dl8+
b2-c-d
c-d
Plaats
Pemis
Oud-Beijerland
Vaddinxveen
Rotterdam
Melissant
4aassluis
Rotterdam
Moerkapelle
Heenyliet
iliedrecht
Rotterdam
Jchiedam
Spijkenisse
Waarder
Brielle
'apendrecht
ichiedam
Rotterdam
loogvliet
Rotterdam
Vlaardingen
Dordrecht
Berkel/Rodenrijs
5uderk.a.d.IJssel
Ihooi
Rotterdam
Gouda
Heerjansdam
"aardingen
Ju mansdorp
lellevoetsluis
Waddinxveen
Gouda
Zwljndrecht
Taaldingen
Dude Tonge
Rotterdam
Haastrecht
Alblasserdam
Oostvoome
Barendrecht
Rotterdam
17/18sept
Finales Sijthoff Pers
mnisörcuit
Park: Nieuwerkerk
bl-b2-c-d
Nie. verkerk
a.d. IJssel