SPORT Adri van Tiggelen naar FC Groningen UITSLAGEN1234567890UIÏSLAGEII123456 m HIGUERAS OP MELKHUISJE Lierse SK voor AZ'67 ORANJE KLOPT RUSSEN Ralf Elshof ontkomt aan massasprint Noah wacht schorsing ter meulen Twijfels over winnaar Dauphiné Libéré Sportraad wijst ook nieuwe bezuinigingen af Junioren Ahoy' winnen tijdrit Neptimus ontvangt Sparta Hennie Kuiper mogelijk ook naar ploeg Raas Junioren van Rijvers maken indruk Vergeefse jacht van peloton Rot'erckms Nieuwsblad dinsdag 7 juni 1983 Rotterdam Nadat eerder Adri van Tiggelen (26) en FC Groningen al overeenstem ming hadden bereikt over een 3-jange verbintenis, zijn nu ook de clubs tot een ak koord gekomen. Sparta krijgt voor de iinkervleugeiverde- diger een vergoedingssom die 325.000 gulden bedraagt. David Loggie (25) heeft een contract voor twee jaar gete kend bij AZ'67. De Britse spits, die vorig seizoen Sparta moest verlaten vanwege zijn hoeveelheid schorsingen, speelde het afgelopen seizoen voor het Belgische Lierse SK. waarvoor ook Jan Boskamp uitkomt. Tijdens de afgelopen competiue heeft hij geen schorsing gehad. „Slechts twee boekingen, meer niet. Ik heb mijn lesje geleerd. Een kwestie van zelfbeheer sing". aldus Loggie, die drie jaar geleden transfervrij overkwam van York City, dat in de vierde divisie uit komt. De vraagprijs voor Loggie ligt rond de vier ton. Overigens had Loggie, voor dal hij naar Lierse vertrok, nog een schorsing van vier wedstrijden te goed. De Bel gische voetbalbond heeft die schorsing niet overgenomen. Vooralsnog neemt AZ-trainer Piet de Visser aan, dat die schorsing inmiddels is verlo pen. „Die is venaard". zegt hij, „Als men die in Belgie niet overneemt, is dat hun zaak". De Braziliaanse stervoet baller Paolo Roherto Falcao van AS Roma heeft een aan bod van ruim 1,3 miljoen gul den geweigerd. Falcao heeft voor zijn diensten bij de Ita liaanse landskampioen een jaarsalaris van twee miljoen gulden geeist. De Braziliaan is inmiddels naar zijn vader land afgereisd. Falcao staat sinds 1980 bij AS Roma onder contract en volgens de sup porters is de eerste nationale David AZ G7. Loggie ...naar titel in veertig jaar met name aan hem te danken. Juven- tus, Inter Milaan en verschei dene Braziliaanse clubs heb ben belangstelling voor hem getoond. De vijftigvoudige Zweedse international Hasse Borg heeft een contract voor twee jaar getekend bij Malmo FF. Borg kwam de laatste zes sei zoenen uit voor Eintracht Bra unschweig- Voor de Westduitse inter national duigen Milewski van Hamburger SV is het sei zoen voorbij. De 25-jarige aanvaller scheurde in de laatste wedstrijd tegen Schal- ke 04 een enkelband. Hij zal vanavond niet van de partij zijn in de vriendschappelijke interland van West-Duits- land tegen Joegoslavië. Adri van Tiggelen ...naar FC Groningen... Didier Six verlaat VfB Stuttgart na twee jaar. Hij keert terug naar Frankrijk, waar hij volgend seizoen uit komt voor Mulhouse Bruno Pezzey, de Oosten rijkse international, moet weg bij Eintracht Frankfurt. Hij is te duur. Evenals de Zuidkoreaan Bum Kun Cha, voor wie in Italië belangstel ling bestaat. Laury Cunningham, die door Real Madrid was uitge leend aan Manchester Uni ted. keert terug naar de Spaanse hoofdstad. De door Bayern Munchen ontslagen trainer Pal Csernai werkt het volgend seizoen in Griekenland. De Hongaar te kende een eenjarig contract bij PAOK Saloniki. Pascal Simon vroeg in vorm Pierrelatte Wat vorig: jaar niet lukte, volbracht Pascal Simon nu wel. De 26-jarige Fransman eiste de Dauphiné Libéré voor zich op, zonder echt in problemen te komen. Op de laatste dag haalde de Amerikaan Greg Lemond mid- dels de afsluitende tijdrit nog een dikke minuut van zijn ach terstand at maar het verschil tussen beide kemphanen was inmiddels zo groot geworden, dat Pascal Simon onbedreigd de huldiging mocht ondergaan. Het zag er lang naar uit dat Bernard Vallet, vorig jaar oergkoning in de Tour de France, evenals twaalf maanden geleden de laatste race tegen de klok zou winnen. Vallet, die overigens in het hooggebergte deze keer niet gemakkelijk marcheerde, werd evenwel nog met veertien seconden geklopt door Greg Lemond, die daar door zijn tweede etappe winst in de Dauphiné Libéré behaal de. Dat is er een meer dan eind winnaar Pascal Simon, die in de bergen evenwel de sterkste was. „De training vooraf in de Rotterdam De Rotterdamse raad voor sport en recreatie wijst ook de 16,3 miljoen die de sport moet bezuinigen van de hand. In eerste instantie ging het om een bedrag van 23 miljoen dat de georganiseerde sport zou moeten inleveren. Het sportcollege wijst het ge meentebestuur erop dat de sport- en recreatieactiviteiten door het toenemen van de werkloosheid en de arbeids tijdverkorting steeds meer toe- nemenen. Rotterdam De juniorenploeg van wielerclub Ahoy1 leverde in het Drentse Borger een uit stekende prestatie door een ploegentijdrit te winnen. In de «rste Hunnebedomloop, een rit over 62 kilometer, bleven Giel Jongejan, Mathieu Hen driks. Servaas Roos en André de Groot de nationale selectie- ploeg net twee seconden voor. Ge Rotterdammers legden de afstand af in 1.29.15 uur. Rotterdam Morgenavond wordt in de hoofdklasse honk bal een volledig compeiitiepro- iramma afgewerkt. Aan het Roe! Langerakpad ontvangt Kok/Nept un us het negental van Brugman/Sparta. De ove rgo ontmoetingen zijn: Quick- OLa/UW, Amstel Tijgers-Uni- Giants. The Herons-Pi ra tes en ADO-Haarlem Nicols. In de eerste klas komt Feye- ooord op Varkenoord in aktie tegen Gambro Twins. Alle Wedstrijden beginnen om ze ven uur. Alpen heeft me goed gedaan", prees Simon zichzelf. De win naar van de Tour de l'Avenir van 1981; „Met deze vorm ga ik met een gerust hart naar de Tour de France. Ik sta er veel beter voor dan vorig jaar, toen ik achter Laurent en Bernau- deau als derde in de Dauphiné eindigde". Met alle respect voor Pascal Simon, denkt Joop Zoetemelk dat de Fransman de grote vorm al te vroeg heeft bereikt. „Het klinkt misschien op schepperig, maar als ik ook veertien dagen in trainings- Pascal Simon, winnaar van de Dauphiné Libéré. kamp was gegaan en in de bergen had getraind, dan had ik de Dauphiné ook kunnen winnen. Ik heb dat er niet meer voor over. Als ik dat nog moest doen, was ik nooit meer een dag thuis". De 36-jarige Nederlander die in Frankrijk grenzeloos popu lair is, stemt zijn conditie vol ledig af op de Tour. Terwijl Zoetemelk dit jaar al twee wedstrijden heeft gewonnen, zag hij de nog naar succes hunkerende Peter Winnen in de tijdrit nog iets sneller rij- den. De dagelijkse test van de door Hans Coolegem Limburger werd tot eigen te vredenheid afgewerkt. „Om dat hel nog niet fameus gaat, ben ik heus niet angstig voor de toekomst. Ik heb gehoord dat de ronde van Zwitserland dit jaar bijzonder zwaar is. Dat zie ik als een groot voordeel voor mij. Daar pak ik het rit me mee op". Afsluiting De andere kanshebber van Pe ter Post, Johan van der Velde, stoorde zich niet al te veel aan de afsluiting van de 'kleine Tour'. De Brabander had 's morgens in de korte rit tussen Carpentras en Montelimar nog met Van Vliet geprobeerd om de eerste Nederlandse ritzege in de Dauphiné van dit jaar te behalen. Het Nederlandse duo eindigde evenwel als derde en vierde achter ritwinnaar Gil bert Glaus. De geprikkelde Leo van Vliet: „Het bord met de aanduiding van vijf kilome ter ontbrak, Ineens stond er nog een kilometer aan de kant. Dat was te laat. In die laatste duizend meter kun je praktisch niet meer naar vo ren rijden en toen er ook nog eens een haakse bocht vlak voor de finish kwam, was het allemaal verkeken". Onopvallend, maar erg dege lijk besloot Gerard Veldschol- ten de Dauphiné. Hij deed dat als beste Nederlander, al zag de Tukker in de tijdrit Phil Anderson nog zijn zesde posi tie in het klassement overne* Montelimar Ook Hennie Kuiper en Adri van der Poel zouden volgend sei zoen de nieuwe profploeg rondom Jan Raas versterken. Het Nederlandse duo, momenteel op Tourverkenning in de Franse Alpen, rijdt dit jaar bij ploeglei der Fred de Bruyne. die eind 1982 een Belgische meubelhandeiaar wist te inte resseren voor een wielerploeg. Hoewel door de prestaties van Kuiper en Eric Vanderaerden (van hem wordt beweerd, dat hij volgend jaar rijdt in de ploeg Post) de meubelhandelaar bijzonder veel reclame heeft gekregen, blijft de vraag of hij z'n ploeg tot aan het eind van dit jaar in stand kan houden. De recessie knaagt ook aan dit bedrijf, waardoor werknemers moesten worden ontslagen. Met de renners die bij Raleigh vertrekken en het duo Kuiper/ Van der Poel wordt de nieuwe équipe van ploeg leider Jan Gisbers en manager Lomme Driessens aangevuld met een aantal ren ners uit de Belgische ploeg, waar Dries sens in april bij op straat werd gezet. Het zijn de Nederlander Jan van Hou- welingen en de Belgen Roger de Cnijff, Dirk de Wolf en Noel Segers. Ook Ste ven Rooks werd voor de nieuwe Neder landse ploeg benaderd. Maar de Noord hollander. die dit seizoen opzien baarde door goede prestaties in het voorjaar en het winnen van de klassteker Luik-Bas tenaken-Luik, ging niet op de aanbie ding in. Hij verhuist waarschijnlijk vol gend jaar naar de Franse ploeg van Joop Zoetemelk. De nieuwe ploeg van Jan Raas is derhal ve voor 1983 op een plaats' na (voor een buitenlander) vol, als van een formatie van vijftien renners wordt uitgegaan. De enige neo-prof is Gerrit Solleveld uit De Lier. Verder telt de ploeg de Nederlan ders Raas, Kuiper, Van der Poel, Van Vliet, Wijnands, Priem, Hanegraaf, Jan en Adrie van Houwelingen en de Belgen Peeters, De Cnijff, Dirk de Wolf en Se gers. Mario Been Monterrey - Het Nederlands juniorenelftal heeft vrijdag aan een gelijkspel tegen Nige ria genoeg om zich te plaatsen voor de kwartfinales van het toernooi om het wereldkampi oenschap voetbal in Mexico. Het team van bondscoach Kees Rijvers versloeg vanmor gen de Sovjet-Unie met 3-2. Zaterdag al had Oranje voor 45.000 toeschouwers het favo riete Brazilië een gelijkspel af gedwongen. In Monterrey vanmorgen te gen de Sovjet-Unie stond Ne derland bij rust nog gelijk (1- I). De Nederlandse treffers kwamen op naam van de Fey- enoorders Henk Duut en Ma rio Been en de Ajaeied Marco van Basten. Voor de Sovjet- -Unie scoorden Salimov en Protasov. Brazilië, dat evenals Neder land en de Sovjet-Unie in groep D is ingedeeld, won tn Guadalajara met 3-0 van Nige ria. In Mexico is men bijzonder onder de indruk van het Ne derlandse spel. dat herinnerin gen oproept aan de successen van Oranje tijdens het WK van 1974 in West-Duitsland. In de lofuitingen over het team van aanvoerder Gerald Vanenburg wordt gesproken over 'de mechanische sinaas appel". waarmee wordt be doeld de wijze waarop de Mexicaanse kenners weer het beroemde Hollandse totaal voetbal menen te herkennen. Veel indruk heeft tot op heden vooral Feyenoord-linksbuiten Mario Been gemaakt. Na zijn fenomenale treffer van zater dag tegen Brazilië en zijn doel punt van vanmorgen tegen de Russen (een door een Russi sche verdediger van richting veranderd schot) wordt kleine Mario al stilletjes de 'witte Pele' genoemd,,. Uitslagen: Groep D: Brazilië—Nigeria 3-0 (3-0). 6. Oliveira 1-0, 32. Santos 2-0 (straf schop). 43. Silva 3-0. Nederland—Sovjet-Unie 3-2 (1-1). 13. Do ut 1-0, 22 Salimov 1-1, 46 Prota sov 1-2, 50. Been 2-2, 55. Van Basten 3-2. Stand: 1. Brazilië 2. Nederland 3. Nigeria 4. Sovjet-Unie 2 0 0 2 0 6-3 4-3 1-3 2-4 Groep B: Uruguay—Polen 3-1 (0-0). 51. Salazar 1-0, 53- Agullera 2-0, 58. Klemenz 2-1 (strafschop), 66. Aguile- ra 3-1. Stand: 1. Uruguay 2 2 2. Polen 2 1 3. Ver.Staien 2 i 4. ivoorkust 2 0 0 0 0 1 6-3 8-5 3-3 2-4 Greg Lemond, winnaar van de laatste etappe en tweede in het eindklassement. men. Veldscholten heeft slechts een doel: een betere Tour rijden dan vorig jaar, toen hij met een toch fraaie 32ste plaats debuteerde. Door zijn nuchtere opstelling ont popt Veldsehoten zich steeds meer als het 'lachnummer' van de ploeg, maar intussen gaat de nog niet gerijpte pro fessional gemakkelijk op zijn doel af. Meer zorgen Vee! meer zorgen heeft Peter Post om Theo de Rooy, die 20 april z'n sleutelbeen brak en ondanks een operatie bij bot- tenspecialist Derweduwen in het Belgische Mol nog sukkelt. Op de Mont Ventoux had De Rooy zondag z'n zitvlak kapot gereden en dat betekende op deze gevoelige plaats weer een fikse ontsteking. De Rooy kon nauwelijks normaal op het za del zitten en beeindigde de tij- drace dan ook met elf minuien achterstand. Maar net vol doende om met automatisch te worden geelimineerd. „Hoe het verder met me moet, weet ik met", riep De Rooy vertwij feld uit. „Maar ik heb vandaag meer afgezien, dan de winnaar van de tijdrit". Hilversum De Spanjaard Jose Higueras is dit jaar de to pattractie van het toernooi om de open Nederlandse kampi oenschappen, dat van 18 tot 24 juli op de banen van het Melk- huisje in Hilversum wordt ge houden. Higueras, momenteel zevende op de ATP-werel- dranglijst en halve finalist op Roland Garros in Parijs, moet de Hongaar Balazs Taroczy van diens zesde achtereenvol gende titel afhouden. In de Amerikaan Eliol Telt- scher krijgt Higueras vermoe delijk zijn moeilijkste tegen stander. Voorts meldde organi sator Piet van Eysden de deel neming van de Tsjechoslo- waak Tomas Smid, het Zweed se talent Henryk Sundstrom en de Roemeense veteraan Ilie Nastase. Het is nog niet be kend welke Nederlandse spe lers in aanmerking komen voor een plaats in het toernooi. Zeker is dat Michiel Schapers, op het ogenblik de beste Ne derlandse tennisspeler, niet deelneemt. De Rotterdammer verkoos een toernooi in Kitz- buhel, dat met 100.000 dollar (275.000 gulden) is gedoteerd, boven het Melkhuisje, waar tn totaal 75.000 dollar (205.000 gulden) aan prijzengeld wordt verdeeld. Parijs De tuchtraad van de organisatie van ten nisprofs (ATP) vzijn beslissing in de zaak-Noah tot donderdag uitgesteld. ;ianniek Noah. de 23-jarige winnaar van de Franse tennistilel, bloest zich maandag voor deze raad verantwoorden voor zijn ge- tijdens de ploegenstrijd om de wereldbeker. Noah ver dween toen voer de wedstrijd West-Duitsland - Frankrijk zon- opgaaf van redenen uit Dusseldorf. De Fransman kan reke nen op een schorsing van 21 dagen tot een maximum van drie Numansdorp Ralf Elshof voorkwam juist op tijd dat de wielerronde van Numansdorp in een massasprint zou worden beslecht. In de voorlaatste ron de sprong de amateur uit Naarden (20) weg uit het com pacte peloton, waarin de sprin ters zich reeds voor de massale aankomst opmaakten. In de bekende stijl, waarmee hij af gelopen winter in Ahoy" nog door Hans van Houdt op overtuigende wij2e het kampioenschap achter de der- mes veroverde, behield Ralf Elshof zijn veroverde voor sprong op de fel jagende groep De dienstplichtig militair be haalde daarmee zijn eerste sei- zoenoverwinmng- Kuchend er proestend meldde de gebruinde Ralf Elshof zich na zijn geleverde prestatie voor de huldiging, „Zwaar verkouden ben ik uit Olympi ad ronde gekomen", verklaar de hij. „Eerst moest jk met de militaire ploeg in Itahe het wereldkampioenschap rijden. Lekker temperatuurtje daar, zo rond de dertig graden. Maar toen ik terugkwam, was het hier negen graden. Niet vreemd, dal je ziek wordt". In feite was Ralf Elshof dan ook van plan de hernieuwde uitgave van de wielerronde in Numansdorp als training op te vatten. Geen enkele keer meldde hij zich aan de kop van het peloton, waar vanwe ge het hoge tempo elke ont snapping tot mislukken was gedoemd. Ondanks pogingen, waarbij vooral Leen den Har- tigh de Oud-Beijerlander werd wel beloond mei de lei- dersprijs en René den Boer waren betrokken. Het meest serieus was nog de ontsnapping acht ronden voor het eind. waarbij Arie Versluis was betrokken met Michel Bik die, als hij zo blijft rijden zijn vader best volgend seizoen als sponsor kan terugkeren. Theo Appeldoorn, Wim Lugtenburg en Wim van Kooien. Ook deze ontsnapping werd teniet ge daan, evenals de nieuwe vlucht van Leen den Hartigh. De demarrage van Ralf Elshof bleek ten slotte beslissend. De overige renners streden in een massale sprint voor de reste rende klasseringen, waarbij de Brabander To ine den Braber de snelste was van het breed uitwaaierende peloton, voor de verrassende Dordtenaar Geert. Verhoef, lid van de organise rende club De Hoekse Ren ners, LOTTO/TOTO Lotto 22 Winnende geiallen 19 - 22 - 31 - 34 35 - 41 Reserves®'al 21 Inleg 3 mihoen gulden Prijzenbedrag 1.55 miljoen gulden, inclusief jackpot von 111 DDO gulden Ci]tefspel 66 52 44 Toto 22 Foutloze kolom 2-2-2*2-2-1-1-3- 1-3-1-1 Pr ijzen oedrag SU 000 gutden Supertrio Ovatio-priis op Outndigt 1 nr 11 Valentin Melodie (J van Oooyewefird). 2. nr 15 Udeï Westiandia (G W van Eyfcelenborg). 3 nr 3 Tresoz Kandia (C J de Leeuw) Omzet. t 121 272.- Uitkering 1 1054,50 Belgische lotto Winnende getallen 1 - 3 - 9 - 28 - 32 - 34 Bijkomend nummer 17 Wool du it sa lotto Winnende gelaiien t - 9 15 - 35 36 - 44 Reservegetal 18 Spiei 77 Winnende getallen 1-1-0-4-7-2-2 WIELRENNEN Dauphin* Llb*r* Zevend* etappe: 1 Gii&ert Glaua (ZmJ 1 uur 59 mm 43 sec (mei bonificatie 1 59.28, gemiddelde snel heid 46.610 km/uur). 2 Phil Anderson (Aus) i (met bomlicane i 59,35). 3 Johan van der Velde (Ned) z 1 (met bonificatie 1 59.40'. 4 Leo van VIiel (Ned). 5 Sean Kelly (ter). 6 Serge Demierre (Zwi). 12 Greg Lemond (Vs1). 14 Jacques Hanegraaf (Ned). 26 Henk Lub berd mg (Ned) 45 Joop ZoeiemeJk (Ned). 62 Gerard Veldscholten (Nedl. 69 Peter Winnen (Ned), 70 Theo de Ftooy (Ned) alten dezelfde tijd winnaar Glaus Achtste en laatste etappe, tijdrit over 33 kilometer van Montelimar naar Pierrelatte: 1. Grog Lemond (Vsi) 47 minuten en 3 se conden (43 343 km/u). 2 Bernard Vallet- tFra) 47 17, 3 Phil Anderson (Aus) 47 19, 4 Regis ciöre (Fia) 47 35, 5 Paul Hagheöoor- en (Bel) 47 59. 6 Pascal Simon (Fra) 48 12, 7 Claude Crtqutehon (Bel) 48 43. 5 Robert Miliar (Gbr) 48 54. 9 Robert Aiban (Fra) ie 57. 10 Gilbert Glaus (Zwi) 49 00. 13 Ge rard Votdschoiton (Ned) 45 03. 14 Peter Winnen (Ned) 49 22. 15 Joop Zoetemelk (Ned) 49 23. 24 Henk lubberdmg (Ned) 49 53. 26 Leo van Vliet (Ned) 50 16, 33 Jo han van der velde (Ned) 5t 43. 54 Jacques Hanegraaf (Ned) 5309. 75 Theo de Rooy (Ned) 58 04 Eindklassement 1 Pascol Slmon (Fra) 34 uur 9 min en 48 sec. 2 Greg lemond (Vst) op 2 12. 3 Ro bert Millar (Gbr) op 504. 4 Robert Alban (Fra) op 824. 5 Ene Salomon (Fm) op 10 35, 6 Phil Anderson (Aus) op 12 26. 7 Gerard Veldscholten (Ned) op 14 1 j, 8 Lau* rent Biondt (Fra) op 16 11 9 Gtltes Mas (Fra) op 1806. 19 Alain Vigncron (Fra) op 18 51. 11 Joop Zoetemelk (Ned) op 20 05, 15 Johan van der Velda (Ned) op 25 25, 24 Peter Winnen (Med) op 32 11. 25 Henk Lub- berding (Ned) op 32 3l. 32 Lea van Vliet (Ned) op 40 03. 41 Theo de Rooy (Ned) op 57 14. $4 Jacques Hanegraaf (Nad) op 1 17 40 Het Superprestige klassement: 1 Saronni (Ha) 175 punten. 2 Raas (Ned) 1453 Hinault (Fra) 120Anderson (Aus) en Ducios-iassaiie (Fra) 105 6 Van vnot (Ned) 1007. Visenlim (Ua) 958 Kuiper (Ned) 90 9 Rooks (Ned) 6510 Peelers (Bei) 60, 15 Simon SS Zesde etappe ronde van Oostenrijk: 1 Lienhart (Oos> 140 km van lienz naar St Johann in 4 uur 13 minuten en 38 seconden. 2 Zelinoter (Oos! z t21 Haoeis (Neö) op 10 19.41 Maas (Ned) op 3 1 20. 52 Thooian (Nod) 45 04 Ronde van Numansdorp Amataurs: 1. Ralt Etshof (Naarden) 80 Km in 1 50 34 uur 2 T da Braber (Fijnaart) 3 G Verhoef (Dordrechi) t F Vissers (Rijen) 5 R Groen (Baarn) 6 A Versluis (Ameide) 7 C»a Meijden (Putterstioek) B B Huveneers (Berkel) 9 A Lugtenburg (Zuidland) tO F Biesheuvel (Poorlugaall 11 LGöddo (H 1- Ambachi) 12 B Kroone (Schoonhoven) 13 J v d Breggen (Berket) 14 Lden Hartigh (Oud-Beijerland) 15 F Brand (Dordrecht) 16 T Gevers (Riisoerpen) 17 H Doelen (Zwijn- drecni) 18 G Smtnlcoiaas (Dordrechi) 19 T Groenanberg (SP'jkenisse) 20 H R00vers (Roosendaal) APPIE HAPPIE als AEROBIC-ROBOT APPIR HALF- EN HU .zvr HALF, Ziet U W£L kütoMEL) T 16 NWkP öceo OATAp Pip. au ml) aal. de Lés sen HEEFT GÊMAD VOETBAL Weraldkamproenachap UEFA-Jeugd Poule A Zind-Koroa - Mexico 2-1 (1-1}. Au stralië - Schotland 2-1 (0-0) Poule B Verenigd® Stalen - Ivoorkust 1-0 (O-O) De standen Poule A 1 Austrabe 2 1 1 0 3 3-2 2. Schotland 2 1 O 1 2 3*2 3 Zmd-Knrea 2 10 12 2-3 4. MeMca 2 0 1112-3 Poule B 1 Polen 1 1 C 0 2 7-2 2 Uruguay 1 1 0 0 2 3-2 3 Ver Staten 2 10 12 3-3 4 Ivoorkust 2 0 0 2 0 2-8 TENNIS Queen* Club Enkele verrassingen in eersie ronde, Paul McNamea (Aus) - fioscoe Tanner (VSt) 8-3. 8-3. Rafael Acuna (Chi) - John Sadr) (VSt) 6-4. 7-e ADVERTENTIE Her mesetas zoetjes. 1000 tabletjes m handig zak formaat doosje van 9,65 voor Bac deodorant. Grote gezinsbus in 4 geuren, inh 150 ml. van 7,95 voor Fa zeep. 6 stukken Van 4,98 voor

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1983 | | pagina 5