SPORT 13 Het leed is betrekkelijk! Zelfs Zoetemelk schrikt UITSLAGEN TOUR DE FRANCE 'Het wordt lastig om Simon nog uit het geel te krijgen9 VAN DER VELDE VERTELT 1 Rotterdams Nieuwsblad TOURPRIJSVRAAG Nog geen beslissing in zaak Kraay- Feyenoord Scheidsrechters Rotterdam- toernooi Theo de Jong naar Den Bosch Michels blijft bij FC Köln Wereldtitel voor Kees Musters Ovett vervangt zieke Druppers Nieuw wedspel Lubberding rijdend 'fietsenrek' APPIE HAPPIE en de BOEMERANG-BANAAN üllüllüli Het wordt nog gekker Rotterdams Nieuwsblad dinsdag 12 juli 1983 Botterdam Er is nog geen beslissing genomen in de zaak Kraay-Eeyenoord, die gisteren voor de Rotterdamse kanton rechter mr. E. Bos diende. De kantonrechter, die de zitting met gesloten deuren wilde be handelen vanwege de 'op de persoon gerichte belangen', zal vnjdag of uiterlijk maandag zijn beslissing bekend maken. Hans Kraay na afloop met een ironische ondertoon tegen Feyenoord-voorzitter Gerard Kerkum: „Dan halen we de eerste training van donderdag niet. Die moet dan maar wor den uitgesteld..." Hans Kraay, de heengestuurde manager/coach van Feye noord heeft de zaak aanhangig gemaakt, omdat hij meent ten onrechte te zijn ontslagen. Kraay baseert dit op het feit dat hij een optie voor nog een seizoen in zijn contract had staan en claimt daarom werk. Het Feyenoord-bestuur vindt dat Kraay in zijn functie van manager/coach vanwege ge zondheidsredenen niet opti maal kan functioneren. Feye noord zegt een juiste procedu re te hebben gevolgd bij het niet verlengen van het con tract van Kraay, Kraay, die er een principekwestie van maakt, wil voor de rechter zijn gelijk bewijzen. Rotterdam - De KNVB heeft de arbiters en grensrechters aangewezen, die de wedstrij den zullen leiden van het Rot terdam-toernooi, dat op vrij dag 5 augustus begint Het openingsduel tussen Liverpool en Hamburger SV, waarvoor om 19.00 uur wordt afgetrapt, staat onder Leiding van Henk van Ettekoven. Het verdere schema is: vrijdag 5 augustus 21.00 uur: Feyenoord - Stan dard Luik, Van Swieten. Zon dag 7 augustus om 15.30 uur (om 3e en 4e plaats) Van der Laar en de finale wordt vanaf 18.00 uur geleid door Geurds. Den Bosch Theo de Jong speelt het komende seizoen voor eredivisie-debutant FC Den Bosch. De Jong, die ach tereenvolgens uitkwam voor NEC, Feyenoord, Roda JC en Hongkong, heeft in principe overeenstemming bereikt met de club voor een contract van een jaar. Keulen Rinus Michels blijft bij FC Köln. De Nederlandse oefen meester hield dat de spe lers voor tijdens de eerste trai ning van FC Koln. Zondag overwoog de voormalige oe- fenmeester van Ajax en FC Barcelona nog om op te stap pen, toen hij na terugkeer van een vakantie in Californie werd geconfronteerd met de kritiek, die doelman Harald Schumacher had geuit tijdens enkele interviews. Hobbs - Kees Musters uit Al phen aan den Rijn is in Hobbs (Nieuw-Mexico) wereldkam pioen zweefvliegen geworden in de 15 meter-klasse. Op de laatste wedstrijddag eindigde hij op de 22e plaats. De 784 punten die hij daarmee be haalde, waren voldoende om zijn eerste positie in het alge meen klassement te behouden. De Amerikaan John Striedick, de enige die Musters nog had kunnen bedreigen, kwam niet verder dan de elfde plaats. Hengelo - Steve Ovett zal toch deelnemen aan de Fanny Blankers Koen-Games die vanavond in Hengelo worden gehouden. De Engelse atleet, die zichzelf als 'erg fit* kwali ficeert, is van plan in ieder ge val een aanval te doen op de heste wereldtijd van dit sei zoen, die met 3.32,45 op naam staat van de Marokkaan Ac- quita. Ovett bezit zelf het we reldrecord met 3.31,4. Ovett vangt door zijn deelneming het wegvallen van Rob Drup- (ziek) op waardoor de 1500 meter, m plaats van de 800 meter, dt* 'koningïnneloop' van de wedstrijden wordt. Haag Er komt met in- gang van 1 oktober een nieu we mogelijkheid voor wedden buiten de renbaan. Het is het zogenaamde winnend vijf-spel (W-5), waarbij de vijf winnen de paarden van vijf koersen voorspeld moeten worden. IIIIJIMIIlillllllilllillflIlIJIIjUllfllllillIINi Bagnères de Luchon Het was dus de dag gisteren dat de Tour richting de hemel reikte en de interesse voor het evenement derhalve ook daar aanwakkerde. Her en der dromden groepjes belang stellenden samen en er kwamen in teressante discussies op gang. „Het is niets meer", gromde de groot vader van Bahamontes, de Adelaar van Toledo. „Kijk ze eens omhoog zwoegen, wat stelt het voor, waar is de soepele pedaaltred, de vlucht van de arend, de dans van de vlinder". door Pim Stoel Er werd eerbiedig naar hem geluisterd, want hij gold van wege zijn familieband met de eens zo begenadigde klimmer terecht als een deskundige. Al leen een verre neef van Eddy Merckx, in het hiervoormaals al een notoire dwarsligger, sputterde wat tegen. „Die Schot heeft toch een mooie stijl", vond hij, „en daarbij, met al die klimcapaeiteiten van die kleinzoon van jou heeft die maar één keer de Tour gewonnen, terwijl mijn neef Eddy dan misschien wat minder rap naar boven storm de, maar wel vijf keer won". Het Spaanse bloed in grootva der Bahamontes kolkte, maar hij hield zich in en zweeg ge kwetst Een al jaren terug van de Mont-BIanc afgekukelde al pinist lachte schamper. „Op een fiets over de bergen, over mooie paden, wat stelt dat nou helemaal voor. Nee, aan een paar touwen hangen tussen hemel en aarde, je voet op een richel, terwijl je weet dat de kleinste fout fataal is, dat is pas leven", meende hij. „Maar het werd je dood", krij ste een vrouwtje, dat in de duistere Middeleeuwen als heks was verbrand en, dat vond bijna iedereen, toch op wel uiterst dubieuze referen ties toegang had verkregen tot het chiquere deel van het hier namaals. Zo werd er gepraat en gepraat en gepraat en het wonderlijke was eigenlijk dat er zo weinig deernis met de daar beneden zo zwoegende renners te be luisteren viel. Ja, sterker nog, men werd het er uiteindelijk over eens dat het stelletje fiet sers op die toppen van de Py- reneeen nog niet de schoenen had mogen poetsen van de grote vedetten weleer. Alleen het lieve tengere omaatje van Agostinho pinkte een traan weg, toen ze zag hoe haar na komeling wanhopig zijn reeds lang voor hem op de loop ge- gane jeugd najoeg, met die aandoenlijk op en neer pom pende dikbeaderde benen Tersluiks, want ze wilde voor geen goud aanstoot geven. Hel Het zal menigeen verbazen, maar een enkeling toch wel licht ook niet, dat er in de na burige hel wat meer begrip heerste voor de problemen van de renners. Wie zelf zit te puffen verstaat natuurlijk ook beter de lijdensweg van een ander onder de schroeihitte van de Franse zomerzon. Neen, dat bontgetinte gezel schap van het laagste allooi leefde gedegen mee met de renners. „Kijk die Lévitan eens", wond een nog in de vo rige eeuw opgehangen struik rover uit de Pyreneeen zich op. „Gisteravond in Pau at hij nog een kreeft van drie pond op, hij kan geen pap meer zeg gen, hangt amechtig in de kus sens van zijn limousine en de arme jongens kunnen zich uit de naad fietsen om zijn zakken te spekken". Het werd een heel gekrakeel. maar tenslotte concludeerde men unaniem dat er best mooi gekoerst werd, gezien het on waarschijnlijk warme weer. Maar, gevloekt is er, hebben wij, die niet van grote hoogte toekeken, maar ons midden in de hectische strijd bevonden, geconstateerd. Vooraf zei Frits Pirard het nog netjes toen ie mand hem vroeg hoe hij tegen de bergen opkeek. „Zoals ze zijn", sprak de Brabander droogjes, „een heel stuk te hoog". Onderweg bediende hij zich van krachtiger taal om zijn misnoegen over het zo vér reizen boven zeeniveau tot uit drukking te brengen. En met hem vele, vele andere ver moeide waterdragers. Kortom, het was een geraas en getier van jewelste. Debutant Het is natuurlijk verleidelijk om als debutant in de Tour de verschrikkingen van zo'n tocht over het dak van de we reld in de meest-schilderachti- ge bewoordingen op het papier neer te vlijen. Maar ach, dat is in het verleden al zo vaak en wellicht ook beter gedaan. Daarbij, die avond, in een morsig restaurant in een don ker straatje in LucHbn word je bediend door Boris Karioff in zijn onvergetelijke creatie als het monster van Frankenstein. Hij is zeker al tegen de zeven tig, smijt de borden neer alsof ze stuk moeten, kijkt je van Leed op de Aubisque. Peter Winnen in moeilijkheden. onder een laag voorhoofd in dringend aan en heeft boven armen van een omvang, die je van tevoren ai doen besluiten geen aanmerkingen te maken op de kwaliteit van het gebo den e. Bij het horen van Hollandse klanken kijkt hij verrast op. Holland, hij kent het. Arnhem, Nijmegen, hij was er, nu zo'n slordige veertig jaar terug. Dat was niet best daar geweest, ze schoten z'n aan hun parachu tes bengelende kameraden als kleiduiven uit de lucht. Het was, zegt hij bitter, verraders werk. Zelf halveerden ze hem een paar dagen later op de Etappe 13 JULI 264k Pascal Simon bijt op de tanden. In de Pyreneeën is hij op weg naar de gele trui. Luchon In de hoek van versla gen Nederlanders zorgde Henk Lubberding in Luchon voor een vrolijke noot. Hij was onderweg een van zijn stifttanden kwijtge raakt. Coureurs trekken altijd met hun tanden het dopje van de drinkbussen af. Lubberding had het ook gedaan, alleen wat te hard. Het dopje bleef op de bus, maar een van zijn voortanden liet los en viel uit zijn mond. Als rijdend 'fietsenrek' zorgde Lub berding voor de nodige hilariteit. Luchon Tourbaas Felix Levitan heeft de Belgische neoprof Eric Vandera'erden een waarschuwing gegeven. Vanderaerden, die niet ver trok voor de tiende etappe in de ronde van Frankrijk, wordt er door Levitan van verdacht dat hij in de Tour niet optimaal zijn kansen heeft verdedigd. Wanneer Vande raerden tijdens het verdere verloop van de Ronde van Frankrijk ergens anders in actie komt zal hem door de UCI volgens de reglementen een boete worden opgelegd van duizend Zwitserse francs (1400 gulden) en een voorwaardelijke schorsing van vijftien dagen. ÏVP-VUl-mP tWT iCWEHipe N/ET CE CE£LNHM.ER<S ZOM &'J T tvWëfif- 60MS wctr5j.oRoi<&jes &c>Of£kJ TêVeel met De UDSS€ EXCUSES' \f AFZkVW&?7U£ IK U Al'. e/ÊDE/J TWEE ZIT- /VjGE. WERP ER ©DNA AFee.- ZtdAAlD PITAF- TOUR DE FRANCE Tiond* lappa van Pau naar Bagnarsa-d»- - Luchon: 1 Millar (GBr, öerlanci 201 km in 6 uur 23 minuien en 27 saconden (gemid delde snelheid 31,451 km/uur). 2 Delgado [Spa, Echevarrl) op 6 seconden. 3 Simon [Era, Berlanö) op 1 13 minuut, 4 Jimenez (Col) op 1 30. 5 Corredor <COI) Op 3 40. 6. Bernaudeau (Fra. Boishardy) op 4 06, 7 Fig- non (Fra. Guimord) op 4 23, 0 MJchaud (Fra. Danguillaume) op 5 45, 9 Madiot [Fra, Gul- mard) z.t10 Atoan [Fra, Crepel>zt. 11 Van Impe (Bel, PoggiaU)2t12 Boyer (VSt, De Gribaldy] op 7.30, 13 Arroyo (Spa, Eehevarn) op 7.42. 14. Bazzo (Fra. Danguil laume) op 6 55, 15. Zoeiemelk (Ned, Dan- guillaurne) z t16. Winnen [Ned, Posl) z 1 17. Veldscholten (Ned. Post] op 10 00, 18 Kelly (Ier. De Gnbaldy) op 10 11. 19 Agos- linho (Por, De Gribaldy) op 10 28. 20 Gre- zei (Zwl, Dn Gribaldy) z.1., 21 Van der Velde (Ned/Post) op 10 28. 30 De Rooy (Ned. /Post) op 15.59. 44 Lubberding (Nad/Post) op 21 34. 67 Van der Poel (Hed/DeBruyne) op 34 26, 80. Pirard (Ned/Poggiaii) op 34.46, 88 Ooaierbosch (Nsd/Post) op 39 26, 92 Lammerls (Ned/Post) z t93 Manders (Ned/DeBruyne) zt. 110. Van Houwolingen (Ned/Jossarl) op 47 57 Uit de strijd genomen wegens tijdovorschrtj- üing Dhaenans (Bel). McKenzm (NZl) en Vermeulen (Bel) Niet gestart Vanderaerden (Bel) Opgegeven Magnnl (Ita), Rooks (Ned), Blttlnger (Fra), Kuiper (Ned), Segers (Bel), Claea (Bel). Matihijs (Bel), Van Vliet (Ned). Vlllamajo (Spa), Gorospe (Spa). Laguia (Spa) en Fiorez (Gal) Algemeen kl»«»m«nl: i. stmon 48 uur 34 min 3 sec, 2 Figrwn op 4 22, 3 Bernaudeau op 5.34. 4 Kelly op 6 13, 5 Zoetemelk op 621. 6 Michaud op 7.16. 7. Madiot op 736, 8 Delgado op 9 09, 9. Alben zt. 10 Anderson op 9 22, 11 Agostinho op 929. 12. Arroyo op 9 38, 13 Van dar Velde op 9 57. 14 Winnen op 10 18, 15 Boyer op 10 34. 16 Grezet op 11 07, 17 Van Impe op 11 28. i B Bbzzo op tl 31. 19 Corredor op 11 51. 20 Roche op 11.57.. 21 Jimenez op 12 29, 23, Andersen op 14 20, 27 Millar op 17 30, 31 De Rooy Op 23 55, 37 Veldscholten op 27 44 38. Lubberding op 27 55, 62 Pirard op 41.07, 66 Van der Poel op 4249, 84 Oosierbosch op 52 07. 87 Van Houwelmgen op 52 23, 100 Lammens op 1 04.03.103. Mandors op 1 06.35 Puntenklassement: t Kelly 206 punten. 2 De Wilde (Bel) 182, 3. Van der Velde 102. 4 Van Brabant (Bel) 87, Bef g k lasaement: Debuiantanklasaemanl: 1. Flgnon 48 38,25. 2 Delgado op 4 47. 3 Arroyo (Spa) op 5 16, 4 Grezet op 6 45. 5. Corredor op 7 29 Dagploegenklaaaemanl: 1. Ploeg Borland 19 24,15. 2 Colombia 19 33.48,3 Ploeg DanguiHoumo 19 33.56.4 Ploeg Guimard 19 36.26, 5 Ploeg De Gri baldy 19 38,30; 7. Ploeg Post 19 39.44 Algemeen ploeg enk lasaement: 1. Ploeg Borland 152 67.06, 2 Ploeg Oan- guiBaume op 9 14, 3 Ploeg Post op 17.16, 4 Ploeg Da Gnoardy op 17 55; 5 Ploeg Gul- DAMMEN Achlkamp Amsterdam: Gantwarg (Sov) - Kouassi (Ivo) 1-1, Baliakln (Sov) - Wlrni (Sov) 1-1; Clerp (Ned) - Kaplan (Vel) 1-1; Wiersma (Ned) - Van der Wal (Nad) 1-1. Stand is na negen ronden: 1 Wlmi en Wiersma 12 punten. 3. Baljaktn. Kouassi en Clerc 10; 6 Gantwarg 9, 7 Kaplan 6, 8 Van der Wal 3 grond zo ongeveer met een machinegeweer. En dan loopt hij weer weg, sjouwt met de dienbladen, zwetend, met die onrustige blik in de ogen, die doet vermoeden dat voor hem de tijd sedert '44 praktisch heeft stil gestaan. En ineens realiseer jo dan dat die man in jouw land op voor hem vreemde bodem voor zijn leven knokte, terwijl je zelf op dat moment nog bozig was te leren een strik m je schoenve ters te leggen. En dan ook, maar misschien komt het ook van de vermoeienissen van de dag, zie je toch het betrekkelij ke in van al dat zogenaamde leed op de Aubisque, de Tour- malet en hoe al die andere cols ook mogen heten, geleden door goed-gesoigneerde, uitste kend voorbereide en aardig betaalde renners. Het zal laat worden die avond, als de drukte is afgenomen vertelt hij hoe het was toen bij die landingen bij Arnhem. We worden vrienden en dan haalt hij een vergeeld kiekje tevoor schijn. Een ernstig kijkende, toen al oud-ogende man, krijgt het Légion d'Honneur opge- speld. Gekregen uit handen van Mon General, zegt hij - trots Maar dan even later mompelend en nauwelijks - verstaanbaar: „Gek ben ik ge- weest, gek zijn we allemaal ge- - weest, zij aan die kant en wij I aan deze kant". Als we tenslotte betalen T schudt hij ons lang de hand, merci, merci. En wat kun je - dan nog méér zeggen dan: „U ook bedankt. Hartelijk. Voor - toen...". Luchon Zelfs de anders zo onverstoorbare Joop Zoetemelk keek toch even geschrokken op. „Bijna negen minuten op Millar? Zo veel? Nee, ik had niet gedacht dat de verschillen zo groot zouden zijn. Toen ik in de laatste klim een inzinking kreeg en moest afha ken, dacht ik dat ik misschien een minuut of drie zou verliezen. Natuurlijk, Parijs is nog ver, maar dit valt me tegen. Het zal erg lastig worden om die Simon nog uit het geel te krijgen". De Fransman Pascal Simon nam in de eerste bergetappe in de Pyreneeen dus duidelijk een optie op de eindzege. Hij finishte achter zijn Schotse ploeggenoot Robert Millar en de Span jaard Pedro Delgado als derde. De gele trui zat niettemin stevig om zijn schouders. Zijn concur renten telden minuten achterstand en zijn wel beschouwd, zo goed als kansloos geworden. Pascal Simon als toekomstig Tourwinnaar, het is even wennen, maar er is moeilijk onderuit te ko men. Nog niet eens zozeer om zijn aanval, als wel om het zwakke verweer in de cols van zijn tegenstanders. Geholpen door de Colombianen en zijn ploegmakker de Schot Robert Millar hield Simon grote schoonmaak onder zijn tegen standers. Er bleef een slagveld achter, Bernau deau verloor 2.53, Alban met Van Impe 4.32, Zoetemelk en Winnen 7.42, Kelly 8.58, Grezet met Van der Velde en Breu 10,28, Anderson (in eerste instantie zijn kopman) 11.28 en Roche 12.28. Een ware slachting dus vooral onder de Nederlandse favorieten. Luchon gaf na de 200 kilometer lange rit over de klassieke bergtoppen, ouderwetse, zeg maar an tieke. wielersport te zien, Eén voor één kwamen de renners binnendruppelen. Leeg en murw. Geen van allen meer in staat tot een sprintje. De Sch^t Millar en de Spanjaard Delgado (levensge vaarlijk leunend over het stuur om zo snel moge lijk te kunnen dalen) stalen de show. Die twee hadden nog reserves over in de jacht om de dag prijs. Simon was ook kwiek. Hij ging op het geel en een haast onaantastbare eerste positie in het klassement af. De meeste lof. de grootste geld- premie en een speciaal plaatsje in het geschiede nisboekje van de Tour de France verdienden in tussen de Colombiaanse amateurs. Op het mo ment dat de Colombianen eindelijk hun geliefde bergen in zicht kregen, gingen ze als gekken te keer. Fiorez, die later met maagklachten afstap te, Corredor, Cabrera en uitblinker Jimenez re den iedereen de vernieling in. Inclusief zichzelf. Millar, Delgado en Simon waren uitzonderingen. Van de kanshebbers was alleen Pascal Simon klaar voor zo'n harde koers op de eerste dag in het hooggebergte. Een maand geleden gaf de Dauphiné Liberé een duidelijke aanwijzing uat met Pascal Simon ernstig rekening gehouden diende te worden in de Ronde van Frankrijk, De winnaar van de Ronde van de Toekomst in 1981 zegevierde in de 'kleine Tour' met twee minuten voorsprong op de Amerikaan Greg Lemond. Op de Mont Ventoux, eveneens met smeltend asfalt onder de brandende zon, reed hij drie minuten van. iedereen weg. Eén week later was Simon zijn overwinning kwijt en werd Lemond tot winnaar uitgeroepen. Bij de dopingcontrole kwam vast te staan, dat Si mon 'micorene' had gebruikt. Een stimulerend middel, dat pas tijdens de laatste winter op de lijst van verboden middelen werd gezet. Simon gaf toe te hebben 'gepakt', niet wetend dat het vrij m iedere Franse apotheek verkrijgbare mi corene inmiddels verboden was. Toch ging de 26-jarige klimmer onverstoorbaar door met zijn voorbereiding op de échte Tour. Het is de vraag of hij het geel nog zal afstaan. Jammer dus. Het is n;e in de Pyreneeen weer niet ge- Jukt. De klap kwam wel niet zo hard aan als in 1980, toen ik liefst zeventien mi nuten verloormaar ook tien minuten is erg veel. Toch kwam ik niet eens zo ver achter Zoetemelk en Winnen binnen. Ook Kelly zat vlak voor me en tegelijk met mij gingen Agostinho, Breu en Grezet over de eindstreep. Een prachtig groepje eigenlijk, waarbij een favoriet als Phil Ander son nog weer achter bleef. In het klassement lijken de kaarten voorlopig geschud. Drie Fransen aan de lei ding. Pascal Simon in het geel, met Fignon op ruim vier en Bernaudeau op vijf- eneenhalve minuut. De rest staat op zes minuten of meer. Ikzelf moet bijna tien minuten goedmaken en Pe ter Winnen nog een paar seconden meer. Dat lijkt een hopeloze zaak, maar pas op, we zijn nog niet in Pa rijs. Eenmaal in het lyceum van Bagnères de Luchon, waar bijna alle renners na de tocht over twee cols uit de extra en twee van de eerste categorie zijn onderge bracht, hebben we de zaken eens op een rij gezet. Het is natuurlijk spijtig dat ik er op de Tourmalet af moest en later in mijn eigen tempo alleen maar kon proberen de schade te beperken, maar ik geef het nog niet op. Vorig jaar riep iedereen in Pla d'Adet ook dat ik niets meer kon, en toch stond ik op de Champs Ely- sées nog op het podium. Kijk, wanneer Bernard Hi- nault zo'n tik had uitge deeld als nu Simon heeft gedaan, dan was het met de Tour gebeurd geweest. Een dergelijke coureur geeft die voorsprong nooit meer uit handen. Maar, met Simon weet je het nooit. Hij kan ook een slechte dag krijgen en tussen de anderen zijn de verschillen dan niet zo groot. Er zijn volgers die beweren dat ik met Van Impe cn Breu heb geprobeerd die Colombianen bij te houden. Onzin, ik heb me gehouden aan de opdracht van Post. Op de Aubisque heb ik me niet geforceerd. Ik geef eer lijk toe: ik kon gisteren met harder. Maar, ik leef nog. Wij, Peter Winnen en ik, moeten onze kop niet verliezen. Rustig blijven dus. De kans af wachten. Attent rijden. We moeten bijvoorbeeld de Puy de Dome ook nog op. En in de Alpen hebben wij vorig jaar ook alles en iedereen een keer eraf gereden. Heus. er staan de komende dagen een paar lelijke etap pes op het programma. Met niet al te hoge, maar toch sluwe colietjes. Misschien kan ik daarop een keer weg komen en wat goedmaken vandeze nederlaag in de Pyreneeen. Dit is immers een gekke Tour. Deze rit was niet normaal. En ik heb zo het idee dat er nog veel gekkere dingen gaan ge beu- Maak iedere dag kans op een Gazelle sportfiets 1. Dagelijks het antwoord op de vraag insturen. Bij voorkeur per briefkaart (frankering 50 cent). U moet daarvoor uitsluitend het invulformulier gebruiken, uit de krant knippen en op de achterzijde van een brief kaart plakken. Het invulformulier kan ook worden in gestuurd per brief. 2. Inzendingen aan het Rotterdams Nieuwsblad, Postbus 959, 3000 AZ Rotterdam. Ook kunt u uw op lossing in de bus doen bij ons kantoor aan de Cool- singel 67. 3. Op de briefkaart/brief in de linkerbovenhoek ver meiden TOURPRIJSVRAAG. 4. Te laat binnengekomen antwoorden tellen niet meer mee. Correspondentie over de uitslag is niet mogelijk. VRAAG 13: Wie is de Nederlands wielerkampioen op de weg? 0 Henk Lubberding 0 Jan Raas 0 Adri van der Poel Kruis het volgens u juiste antwoord aan en maak ver der onderstaande zin op een originele manier af: Een Schot was de Nederlanders te slim af (Uw antwoord moet uiterlijk vrijdag 15 juli met de eerste post in ons bezit zijn. Uitslag in de krant van za terdag 16 juli.) INZENDER: Adres: Postcode:Woonplaats:--

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1983 | | pagina 5