SPORIWATIRWie Ruud Geels NACs snoepje van de week Neerslag dooft ook kaarsje SVV Waterlanders voor Hollandiaan 13 Excelsior '20 spoelt Martinit van het veld Supporters in de ban van Sheba Zurundi Verdediging Schiedam houdt stand: 0-0 DHS knokt zich naar gelijkspel Hoekse Boys op schot ter meuten 2?5 Reserves houden stand Ruytenberg:'Niets aan de hand' KNVB ZATERDAG 36 KLASSE Vlaardingen verrast 46 KLASSE Nipte zege WK fflffi ZATERDAG Peter Friederich matchwinnaar KNVBZONDAG 4e KLASSE Demos matig °VeJk4 Henk Salari brengt redding voor SVV voordat Wïtly Jans sen gevaarlijk kan worden. Leen Warnaar (rechts) en Ger van de heide (links) zijn aan wezig voor assistentie. Schiedam 'Als het regent in de Kuip', zo meende SW's voorzitter Cor de Vries aan het begin van het alweer zes officiële speeldagen oude seizoen, 'dan druppelt het op Harga'. Te gen het noodweer, dat gistermiddag geheel Zuid-Holland teisterde, was evenwel geen en kele neutrale voetballiefhebber bestand. De 'twijfelaars' meden derhalve de thuishaven van de Schiedamse eerste divisieclub. De ongeveer duizend tans (tegen een begroot aantal van vijfentwintighonderd) die toch de parapluie hadden gevonden, konden boven dien slechts met enige wre vel constateren, dat de 're cord' neerslag ook het tot dan voorbeeldig brandende kaarsje van SVV had ge doofd. SVV contra NAC (1-1) was, samengevat, een eerst in de slotfase boeiende con frontatie, die terecht zonder winnaar bleef. De waarden zijn in deze jaar gang inmiddels drastisch ver legd. Wellicht geldt dat met nadruk voor de eerste divisie. waarin iedere ogenschijnlijk onbeduidende outsider zich ae tijdelijke favorietenrol kan op spelden. Een carrousel ook, waarin ook de regelrechte top pers, afgaande op" naam en faam, de vingers aflikkend het veld verlaten na een in theorie doodgewoon knullige punten- deling. Gejuich Zo lag en ligt de situatie blijk baar tevens in het Bredase, waar gistermiddag het eerste winstpunt in een uitwedstrijd (3-0 verlies tegen RBC en 6-4 bti Eindhoven waren de eerde re" tegenvallers) met een on verwacht en overrompelend gejuich werd ontvangen. Na een tweestrijd, die op de val reep wondrwel nog twee tref fers bracht en zo nog een vleugje kleur in het druilerige geheel aanbracht. Het was, dat zal du id lijk zijn, een weinig verheffende verto ning tussen wat eens Brabants trots was en de Schiedamse 'armoe'. Twee vermeldens waardige akties slechts waren de produktieve druppels op een al constant nat gehouden plaat in de eerste omloop. Dat was toen Henk Dirven robuust ingreep op de doorgebroken Guus van de Borgt (slim passje Ruud Geeis), iets later gevolgd door een verwoestende uithaal van Jeffrey Oost, SVV's beste speler, op de lat. ,,Maar toch", meende SVV- trainer Huib Ruygrok, „waren we in de eerste helft zeker niet minder dan NAC. Ik vond zelfs, dat we onze zaakjes uit stekend voor elkaar hadden. Alleen voorin, hè", haalde Ruygrok de achillespees aan, „daar scoorde eigenlijk alleen Richard Dereks een voldoen de. Daarom was het ook zo jammer, dat hij in de tweede helft haast niet meer werd aangespeeld". Daarenboven maakte SVV na de onderbreking een warrige periode door. waarvan het met de minuuut onnauwkeuriger opbouwende NAC echter niet haar voordeel wenste te doen. „Toen", bekende Ruygrok, „heb ik echt tien miunten in door Donald Bax m'n rats gezeten, zo'n chaos was het". In welke fase vooral Gerrie van der Heide een aan zienlijke 'bijdrage' had door ondoordacht aan te vallen en Guus van de Borgt aldus een enorme vrijheid presenterend. Niettemin overleefde SVV de schade en nam het daarenbo ven de leiding. Versnelling Een versnelling van Harry van Kapel was te veel voor OPSTELLINGEN SVV: Henk Dirven, Rob Kiebert, Leen Warnaar, Henk Salari, Ger van der Heide (Rob Koevennans), Harry vAn Kapel, Mark Wotte, Jeffrey Oost, Richard Dereks, Jan Kroos en Rob van Hemen. Ton Smits en via de linkervoet zeilde het afstandschot achter de kansloze Ton van Eenen- naam. Dezelfde Smits stond aan de basis van de pakweg zestig seconden later volgende gelijkmaker. Zijn vrije trap spatte tegen de muur bijna loodrecht omhoog en de slim me Geels duwde er bijna on zichtbaar zijn kalende voor hoofde tegenaan: 1-1. Merkwaardig genoeg werd het daarna nog een beetje het aan zien waard. Opnieuw Harry van Kapel was dicht bij een tweede treffer (Van Eenen- naam redde uitstekend), maar het bleek slechts een tijdelijke opflikkering van het kaarsje. Ruygrok: „Ik denk niet, dat we ontevreden mogen zijn over de eerste vijf partijen. Per slot van rekening zaten daar wel de drie degradanten NAC: Ton van Eenennaam, Hans van den Dungen, Ton Smits, Anton Joore, Hans Hoeren, Willy Janssen, Hans Kraaij jr, Edu de Schepper, Guus van de Borgt, Ruud Geels en Guus van Schijndel (Dirk van der Den Bosch Het door ve len te jong geachte tweede team van SVV heeft voor lopig de critici de mond gesnoerd. In een aantrek kelijk duel wisten de Schiedamse beloftes FC Den Bosch op 0-0 te hou den. Dit was vooral te danken aan de verdedi ging, waarin doelman John Bos en laatste man Rob Koevermans een hoofdrol voor zich opeis ten. Bijna kon de ploeg van Aad Putters nog met een overwinning naar huis terug, maar doelman Hans van der Pluim wist de kopbal van Edwin Bleiks- loot nog net te keren. Vlaardingen De spectaculaire activiteiten rondom de competieopening van De Hollandiaan vielen door het noodweer van gisteren natuurlijk een beetje in het water. Buikdanseres/vuurspuugster Miss Sheba Zurundi en de Amazing Stroopwafels waren echter niet voor niets con tractueel vastgelegd en traden derhalve voor de wed strijd maar op in de meer dan behaaglijke kantine. Fred Piek en Wim Kerkhof kregen het opdrogende voet balpubliek voor de wedstrijd al in hun ban met de aanste kelijke folkmuziek en buik danseres Sheba Zurundi hield met haar professionele act de ogen van vele tiental len navelstaarders op haar gericht. Het zal weinigen verbazen dat ze de spiritus maar in haar kleedkamer liet en het vuurspugen voor een andere keer bewaarde. De overhandiging van het nieuwe tenue door het spon sorende café De Arepol vond wel in de open lucht en dus de stromende regen plaats. Omdat het om kwart over vier nog plensde en de meeste mensen besloten maar even te wachten tot het opklaarde trad Miss She ba tot groot enthousiamse voor een tweede maal op. Een bomvolle kantine ge noot aan het optreden van de buikdanseres en vuur- spuugster. Vlaardingen Nauwelijks verholen teleurstelling in het kamp van De Hollandiaan. De onverdroten uit de lucht vallende regen dwarsboomde diverse geplande activiteiten, de Vlaardingers slaagden er niet in het po vere Schiedam op de knieën te krijgen en zagen tot overmaat van ramp middenvelder Ben Floridas heel dom opponent Sjaak van Huet een tik in het gezicht verkopen. Hollandiaan eindigde de derby derhalve met tien man en slechts één punt in de knip. t Sjaak van Huet, dondersgoed ben ik m een paar weken beseffend dat een stukje pro- i vocatie van zijn kant de oor- i zaak van het heenzenden van i Floridas was, probeerde na af- loop bij de scheidsrechter nog een goed woordje te doen voor i de man die hem een pijnlijk door John Bunte gelaat bezorgde. De voortreffe lijk leidende Gerard Maat riAblasserdam) echter: „Ik weet niet van er aan vooraf ging. Ik keek om en zag 'm net die klap geven." Hotlandiaan- trainer Hans Voets: „Floridas moet gewoon z'n verstand ge bruiken. Ze waren allebei ver velend aan het doen, alleen, was die jongen van Schiedam wat slimmer. Maar voorlopig ben ik 'm kwijt." Voets had voldoende reden te leurgesteld te zijn. Met name in de eerste helft was zijn ploeg superieur, maar faalde keer op keer in de afwerking. Voorhoede en middenveld van Schiedam waren in die perio de onzichtbaar en de twee backs Gerard van Pelt en Mi chel Hakker werden keer op keer uitgespeeld. Laatste man Nico van Huet regeerde echter soeverein in het strafschopge bied en werkte koppend en schoppend vrijwel alles weg wat bij hem in de buurt kwam. Achter hem keepte Jaap van der Nol een meer dan solide partii. Er kwamen natuurlijk wel kansen voor Hollandiaan, maar met name spits Martin Blitterswijk had het vizier niet op scherp staan. Martin de Jongh was nog het dièjjtst bij een treffer, maar hij schoot op de paal. Schiedam kon hier niet één fatsoenlijke aanval tegenover stellen. Iets dat ook trainer Cor Habermehl niet ontgaan was. „Het liep niet bij ons, het enige dat je dan kunt doen is door keihard te werken alsnog proberen een puntje te pakken en als dat dan lukt mag je al leen maar heel erg blij zijn. We hebben erutt gehaald vyat er in zat." Toch waren er in de tweede helft wat kleine kansjes voor Schiedam met enkele doorglij dende ballen en afstandscho ten. Marco Weeda mocht zelfs nog een keer vrij voor de Vlaardingse doelman Bert Groen opduiken, maar heel ty perend voor de Schiedamse onmacht struikelde hij. De Hollandiaan bleef ook in de tweede helft het beste van het spel houden, kreeg ook weer wat kansen (Martin Blitters wijk), maar verprutste die of stuitte op keeper Van der Nol. Hans Voets: „Het is net als vo rig jaar, we kunnen geen goals maken. Er wordt voorin veel te statisch gespeeld. Ze komen pas in beweging als die knik ker al onderweg is. Er wordt redelijk gevoetbald tot de zes- tien-meterlijn, dan is het ge beurd...." Schiedam 6e super plaatselijke derby tussen Martinit en Excelsior '20 is op een eclatant succes voor laatstgenoemde vereniging uitgedraaid. Met iets meer precisie en overleg was de uitslag veel groter uitgevallen dan zoals nu met 0-4 het geval was. De thuisclub werd onder de alsmaar neergutsende hoosbuien bijkans letterlijk van het veld gespoeld, want het beeindigde de wedstrijd met slechts negen spelers. Die nivel lering deed aan de suprematie van Excelsior '20 overigens niets af. toen een tegencounter het op dringende Martinit fataal werd. Nagelhout kreeg nog wel een hand tegen de door aanvoerder Rob Glimmerbee! ingeschoten bal, maar de re bound was voor Scheffers niet meer te missen: 0-2. Martinit-trainer Hans Ruyten berg beriep zich na afloop slechts op de wat ongelukkig opgelopen achterstand. De aanvankelijke gretigheid van zijn ploeg in de beginfase ver stomde op slag, toen Edwin van der Hoeven na een misser van Ton van de Water alle tijd kreeg om in te schieten: 0-1. „Dan al moet je het spel gaan maken", aldus Ruytenberg, „en dat is op zo'n veld vrijwel niet mogelijk". „We hebben overigens heel verdiend verloren", analyseer de de ditmaal wel toepasselijk gelaarsde trainer. „Zeker in de tweede helft zijn we wegge tikt. We hebben wel gespan nen naar deze derby toege- leefd, maar komen ten opzich te van Excelsior gewoon nog te kort". Slechts eenmaal kon Martinit zijn tegenstreven voor de rust echt bedreigen, toen Jan Blom keihard inschoot. Jan van Veen klaarde in de korte hoek het karwei, zoals hij later ook de weinige tot hem komende ballen naar behoren wist te keren. Omdat Matthieu Schef fers en kil om eter-vreter Wilco Berenschot vooralsnog op John Nagelhout stuitten, was de derby met 0-1 bij de rust nog niet beslist. Luttele minuten na de thee •was dat echter wel het geval, Dordrecht DHS is de com petitie redelijk voortvarend van start gegaan. Opponent SVW hield de Schiedammers met name in de tweede helft zwaar onder druk, maar met het nodige kunst- en vlieg werk hield de sterk keepende André Heine zijn doel schoon: 0-0. De formatie van trainen, Wim Freriks ging voortvarend uit de startblokken. Met name in het eerste half uur werd er vanuit een gesloten verdedi ging duchtig op los gecombi neerd. Het laatste kwartier van de eerste helft werd DHS ver teruggedrongen. André Heine behoedde zijn ploeg voor een achterstand, al had hij twee,maal, op de doellijn hulp nodig van de op het oude nest weergekeerde Sjaak Le men. Ook in de tweede helft bleef het Dordtse SVW opper machtig, al waren de Schie damse uitvallen niet van ieder gevaar ontbloot Spits Marcel van de Ven kreeg nog de beste kans, maar hij schoot op de knie van.de goed uitgekomen doel verdediger. Counter „Ik wist dat onze kansen in de counter lagen", had Excelsior- trainer Eric Gudde in een eer der 'bespieden' van Martinit ontdekt. „Ze zijn namelijk zwak in het uitverdedigen. Daarna zijn we echter te lang op 0-2 blijven staan om de1 wedstrijd definitief te beslis sen". Wat op zich weer .de verdien ste van Martinit was, want het wenste zich niet zonder slag of stoot gewonnen te geven. „Al was de wedstrijd met 0-2 wel beslist", aldus Ruytenberg, die met Dick Sparreboom en Sjaak de Jong voor Ruud van der Horst en Rob Steens tever geefs nog wat nieuwe impul sen probeerde in te brengen. Omdat nog geen minuut na beide wissels doelman Nagel hout geblesseerd afhaakte, moest Martinit met Chiel Gou- ka in het doel met tien man verder. Pas toen Gouka Jos Wennekes had neergelegd, slaagde 'Pino' van der Hoeven er van elf meter in het over wicht meer gestalte te geven: 0-3. Vlak voor tijd werd het ook nog 0-4 door Martin de Vette, waarmee het arme Mar tinit (Michel Löke haakte ook nog af) de koude voor de ver lossende warme douche mocht verruilen. „De competitie is nog lang, er is nog niets aan de hand", al dus Ruytenberg niet ai te zor gelijk. Collega Gudde noemde de verdiende winst een aardi ge opsteker. "Met twee spitsen hebben we toch niet defensief gespeeld. Qua spel is de goede voorbereiding voortgezet Met deze speelwijze en teamgeest kunnen we best ver reiken" k Rotterdams Nieuwsblad maandag RW 12 september 1983 Vlaardingen DVO'32 paste zich prima aan het nieuwe niveau aan en kwam tot een verdienstelijk gelijkspel tegen ARC (1-1). Ook Hoekse Boys startte sterk via een afgetekende 1-4 overwinning op Maasdijk, TSB verloor ongeluk kig van Excelsior Pernis (2-1). terwijl ook MW27 (3-0) het onderspit moest delven tec en Katwijk, DVO'32—ARC 1-1 Vooral m de eerste heltt legde het brutale DVO haar wil op aan ARC. Volkomen verdiend na men de Vlaardingers dan ook de lei ding via jubilaris Aad Hanson (250ste wedstrijd), die de bal maar voor het Intikken had. nadat de doelman van ARC het leer na een keihard schot van Roel Sentges niet onder controle had gekregen. Na de hervatting viel DVO sterk terug en kwamen de gas ten meer in de wedstrijd. De verdien de gelijkmaker kwam lot stand door een foutje van invaller-doelman Jan Struis (Jan Scheepmaker is met va kantie). die een bal tegen het lichaam van een ARC-aanvatfer stompte. ARC-aanvoerder Frits ven Dijk werd één minuut voor tijd nog uit het veld gestuurd vanwege het neerhalen Yan Addy Nljssen. MaatdijkHoekse Boy» 1-4 Binnen een half uur slond Hoekse Boys op een comfortabele 0-4 voorsprong, John van de Bos (tweemaal), Alex Pepping en Louis Kmpscheer maak ten goed gebruik van grove fouten In ds verdediging van Maasdijk. Na de onderbreking geloofde de ploeg van Cor van Rooij het verder wel en dat resulteerde In vele kansen voor de gastheren. Slechts eenmaal kon men het net vinden, daarbij geholpen door een foutieve terugspeelbal van Ge rard Omhof. Excelsior PTSB 2-t Een afgekeurd doelpunt heeft TSB uiteindelijk de das omgedaan. Via een dekkmgsfout kwamen de gastheren al snel op een 1-0 voorsprong en die wisten zij goed tot aan de rust te consolideren. Na da thee was TSB onmiskenbaar sterker en dat leverde een doelpunt op van Wim Maurits, die een hoekschop van Ton Roovers goed afrondde. Via een snel uitgevoerde counter kwam Ex celsior andermaal op een voorsprong, maar Maurits dacht door een af standschot de zaken nog recht te kunnen trekken. De arbiter had ech ter hinderlijk buitenspel geconsta- KatwijkMVV27 3-0 In de eerste omloop kon MW'27 het hoge tempo van Katwijk nog redelijk bijbenen en hield men de zaak achter goed dicht. Verdediger Jan Poot moest echter met een enkelblessure in de kleedka mer achterblijven tijdens de rust en dat was fataal voor de Maaslanders. Een foutje van Johan Verboon lever de het eerste doefpunt op en dat werd al snel gevolgd door nog twee treffers. MVV'27 kon daar alleen een goede actie van Gilbert Remeeus te genover stellen, maar hij werd nog net op tijd door een verdediger bui ten de beruchte lijnen neergelegd. Vlaardingen Geheel tegen de verwachting in won het door blessures geteis terde Vlaardingen haar eerste wedstrijd tegen ZBVH (2-1). Ook HVO had een goede start en troefde Hoogvliet met 4-2 af. HBSS kwam tegen Zwammerdam niet verder dan een 2-2 gelijkspel. Vlaardingen^uvfi z-'i ion 'Hoog land. Jaap Westenberg. Sjaak Riedfjk en Arie Wander ontbraken in het team van trainer Boerma. Deze had een 4-4-2-systeem uitgedacht met Cees Wander als laatste man. Dit liep zeker niet onverdienstelijk, maar door een dekklngsfout van Sïem Hoogwerf kon ZBVH toch de leiding nemen. Na da hervatting was het eerst Ron van Baaien die Vlaardingen op gelijke hoogte met do gasten bracht. Nadat Danny Molendijk in het strafschopge bied gevloerd was kon Cees Wander zijn ploeg naar de verrassende over winning schieten. HVOHoogvliet 4-2 Hoogvliet kon HVO in de eerste omloop nog redelijk partij geven, maar na de onderbre king namen de Vlaardingers snel af stand. Via doelpunten van Casper van der Velden, Chris Hendriks en Teun Kornaat stond HVO binnen de kortste keren op een comfortabele 3- O voorsprong. Vla een mislukte bui- tenspelval kon Hoogvliet nog wat te rugdoen, maar Kornaat vergrootte de voorsprong andermaal. Hoogvliet kon nog tot 2-4 terugkomen, maar verder liet de Ger Pijl-brigade het niet meer komen. HBSSZwammerdam 2-2 De eerste helft was gelijkopgaand. Beide ploe gen kregen weinig doelnjpe kansen. Na de rust sloeg echter de vlam in de pan. Zwammerdam nam de leiding uit een hoekschop, waarbij ledereen van HBSS stond te slapen. Kort daarop kwam HBSS langszij via een goede combinatie tussen Leen Rademaker en Rob van der Meer, waadoor Karei van der Berg kon scoren. Weer uit een corner wist Zwammerdam op 1-2 te komen en dat was voor trainer Ger Hoogerwerf de aanleiding om de nog steeds niet titte Roel den Hartog m te zetten. Leen Dijkshoorn schoot eerst nog op de lat, voordat inderdaad Den Hartog de gelijkmaker binden schoot. Vlaardingen Clon kwam tegen Botlek niet verder dan 0-0, terwijl GTB van Goudswaardse Boys verloor (1-3). WK behaalde een nipte zege op Onit (1-0), VDL tenslotte zegevierde met 4-2 over Nelson. CionBotlek 0-0 Het was een goeae wedstrijd van de kant van Clon, dat echter In aanvallend opzicht nog steeds tekort schiet. Verdedigend kwamen de Vlaardingers nauwelijks *(n de verdrukking, mede door de aan winsten Cees Stam. Hans Krijtenberg en Jan den Breejen. De laatste kopte nog op de lat. maar dichter bij een doelpunt kwam men niet, GTBGoudswaard*» Boy» 1-3. Een teleurstellende nederlaag voor de ploeg van trainer Henk Steenbergen. Sandar Randiawan bracht zijn ploeg nog op een 1-0 voorsprong na een goede combinatie met Peet Feelders. Door twee fouten van Rob Rosters konden de gasten echter op 1-2 ko men en vlak voor tijd werd het zelfs nog 1-3. WKOnit 1-0 Hel was een slechte wedstriid die WK loch nog winnend wist af te sluiten, Ger zuicgeest wero binnen de beruchte lijnen onderuit gehaald en Peter van der Meer verzil verde dit buiienkansje koelbloedig. Verdedigend is WK verder nauwe lijks In de problemen geweest. VDLNelson 4-2 VDl. heeft door hard werken een verdiende overwin ning behaald. Het waren achtereen volgens Jan Bekker, Bob Clarcka, Jan Ou wend ijk en Jan Rijpsma die hun ploeg aan een overwinning hiel pen. Even kwam Nelson nog in de buurt van VDL (2-1). maar de Maas- luizenaren wisten toch aan de positie ve kant ven de score te blijven. Vlaardingen Het 'leeggelopen' FCN '66 is de competitie goed van start ge gaan. SCO '63 werd met 1-0 bedwongen. Minder fortuinlijk was VDL. In de slotminuten werd bi] het Rotterdamse RFC het onderspit gedolven. 3-2. FCN *66-SCO '63 1-0 Mei name in de eerste helft was FC-Nieuwland supe rieur. Een inzet van Hennie Tuyl be landde op de kruising. De scorende voorzitter Peter Friederich deed zijn reputatie echter weer eens eer aan: 1-0. Ook In dé tweede helft bleef de ploeg van trainer Piet Kattestaart het besle van het spel houden. Een doel punt van Henny Tuyl werd om duiste re redenen afgekeurd en In da laatste minuut leek alle moeite zeifs vergeefs geweest toen SCO een penalty mee kreeg. Doelman Rob Hoogerwerf stopte de bal echter. Het was tevens het laatste wapenfeit van de wed strijd. RFC-VDL 3-2 fiené Verhagen kopte VDL at vroeg in de wedstrijd op voor sprong. Een fout in de Maas3luise verdediging betekende 1-1. maar Kees de Man schoot uit een vrije trap VDL opnieuw naar een voordeiigB marge. Ook drt was van korte duur, want RFC bracht de stand nog voor rust weer in evenwicht. In de tweede heltt gebeurde er weinig meer. Bei da teams lekan zich met het gelijkspel verzoend ie hebben totdat er vier mi nuten voor tijd een scrimmage voor het doel van VDL on stond waarbij een Rotterdammer ten val werd ge bracht. De scheidsrechter wees gede cideerd naar de slip en RFC liet zich dit buitenkansje niet ontntmen: 3-2. Vlaardingen In de afdeling gingen slechts drie wedstrijden door. DRZ verloor met 1-2 van Animo H, DRC was veel te sterk voor Demos (4-0) en SFC won met 1-0 van Bolnes. DRZ-Animo H 1-2 Een gelijkspel had de verhoudingen veel beter weerge geven. Cees Bruinsel opende de sco re RZ uit een strafschop, maar nog voor de rust kwamen de gasten tangszij. In de tweede heltt liep het zells uit naar 1-2. DRZ miste een groot aantal kansen. Hennie van Oam schoot nog op de lat, Doelman Marlo Krabbendam is voorlopig niet be schikbaar, Hij heeft een blessure aan Zijn knie. SFC-Boln»s 1-0 Een uiterst matige wedstrijd, fn de eerste helft liep het totaal niet bij SFC. Een donder- speech van coach Hennie van Leeu wen In de rust bracht de ommekeer. Goalljesdlaf André Oosterwaal scoor de ai snel. SFC zou de voorsprong niet meer uit handen geven. DRC-D»mo* 4-0 Een uiterst eenzijdi ge wedstrijd. DRZ dicteerde de wed strijd en liep slmpe! uit naar een 4-0 score. Demos kon aanvallend geen vuist maken en was verdedigend zwak. Nü kopen... Wat een voordeel, deze prach tige witte fantasiestore in di verse dessins en met een hoogte van 150 cm. Van 5,75 voor 180 cm van 6,75 voor 3,50

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1983 | | pagina 5