Schiedam heeft Hansje Brinker niet meer nodig fatlltssements* opheffing vloerbedekking Centraal Wonen krijgt kansje 'Rotgers leeft van succes' Erkenning van de ploeg sum SPORTAGENDA Twaalf miljoen voor dijk in Wijldelta Abbadag in Lijnbaanhal 85- 90,- ƒ250,- NOVOTEL Hargalaan 2, Schiedam In Oost en centrum Hanneke Burggraaf nieuwe voorlichter Trainer terug bij SFC SVV wacht 'avondje NAC' Huib Ruijgrok in volledige dienst bij HBS Alle ogen gericht op Ron Carli Zwembad Zuid in Schiedam aan de Westfrankelandsedijk 3 T,houdt met ingang van 21, fe- bruari elke dinsdagavond van 19.45 tot 20.30 uur een zwe- muurtje voor aanstaande moe ders. Wie mee wil doen doet goed aan, eerst te overleggen met de verloskundige of de huisarts. VOS Schiedam begint op 21 februari met een avondcursus. Die vindt plaats in het Vrou- wenontmoetingseentrum aan de Lange Kerkstraat 62 in Schiedam. De cursus duurt van 20 tot 22 uur. Wie mee wil doen betaald voor twaalf bij eenkomsten vijfentwintig gul den. Wie nog mee wil doen moet zich snel melden bij Elly van Helden, tel. 707884, De in oprichting zijnde Kring Waterweggebied van de Vereniging Vrienden van Scouting (VVS) houdt op woensdag een kennismakings bijeenkomst bii mevrouw G. Egbers-Baumüüer, Havendijk 329 in Schiedam. De bijeen komst is vooral bedoeld voor oud-leden van vroegere pad- vindersorganisatïes en van Scouting Nederland. Inlichtin gen geef mevrouw Egbers, tel. 73.29.61. Wijkvereniging Hoofdste- denbuurt houdt woensdag ir zaal De Deel aan de Baarnhoe- ve een tekenfilmfestival, dat begint om 14,00 uur. De zaal is een half uur eerder open; de toegang kost 1,50 gulden. Wijkvereniging Groenoord houdt op 3 maart in Boerderij Landsvreugd aan de Sweelinc- ksingel 7 carnaval. Er is leven de muziek. Kaarten a 10 gul den (voor leden) en 15 gulden (voor niet-leden) zijn verkrijg baar op 20 februari in de boer derij. Op het Hess-orgel in de aula van het Schiedams Stedelijk museum aan dé Hoogstraat speelt Koos Bons aanstaande zaterdag werken van Swee- linck. Bach, Mozart en Wal- ther. Het concert begint om drie. Het orgel van de Grote Kerk aan de Markt in Vlaardingen wordt vanavond bespeeld door 'de belgische organist Kamiel d' Hooge. Het concertbegint om drie uur. Petra Vreeswijk en Arie Hoek geven vrijdag 24 februa ri om 19.30 uur een concert in de dorpskerk in Kethel. zij spelen diverse quatre-mains- composities. Sinds afgelopen zaterdag zijn in Galerie Kunst+ aan de Jo- han Willem Trisolaan in Vlaardingen werkstukken te 2ien van Hans Vredegoor en Charon Kransen. Vredegoor maakt kleureisten die de on vermijdelijkheid van tijd uit drukken en Kransen tracht met uitzonderlijke materialen draagbare sieraden te maken, waarvan de sluitingen onzicht baar zijn. Op zaterdag en zon dag is de galerie van 14.00 tot 18.00 uur geopend. De tentoon stelling duurt tot 1B maart, Jan de Bloeme en Matthijs Struys geven dinsdag 24 sep tember in de Betheikerk aan de Verkadesingel een diale zing over Vlaardinger-Am bacht. Aanvang kwart over acht. Het tweede VOP-popfestival wordt aanstaande zaterdag ge houden in en rond het VOP- buurthuis aan de Willem Pij perstraat. Vijf Vlaardingse bands op. De opbrengst is be stemd voor de kinder- en tie nerkampen van de wijkvere- niging. Het festival begint om acht uur. De Fico vertoond zaterdag om tien uur in de toneelzaal van de Ichtuskerk aan de van Maerlantlaan de jeugdfilm Pim Pandoer. Om een uur be gint daar de tweede voorstel ling. In de aula van het Groen van Prinstererlyceum wordt om drie uur een derde voor stelling gegeven. 'De val van Rome' is een klassieke spectaeelfilm, die vanavond vertoond door Film club Schiedam in het gebouw van Theater de Teerstoof aan de Nieuwstraat. De voorstel ling begint om half tien. De aeht-mansformatie Im- passadoble speelt zondagavond in café de Quibus aan de Lan ge Haven 28. Impassadoble speelt eigentijdse muziek waarin elementen uit de Funk. Soul en Latin te bespeu ren zijn. Het concert begint om half tien. De film Lianna van John Sayles is dinsdagavond in het Vlaardingse Vrouwenhuis aan de PKD 65 te zien. Centraal staan de veranderende inzich ten van een getrouwde vrouw. Zij moet kiezen om inhoud en vorm aan haar leven te geven. De voorstelling begint om acht uur. Vlaardingen Abóa Info Holland geeft mor gen een fanclubdag in de Lijn baan hal ir,- Vlaardingen. Tussen elf uur 's morgens en half zeven "a avonds worden videoclips vertoond, wordt er Abbamuzïek gedraaid en zijn aller hande artikelen te koop, die te maken heb ben met deze groep. De fanclubdag wordt afgesloten niet een Abba disco, die tot half tien duurt. Naast Ne derlandse fans komen er ook belangstellenden uit Belgie, Schiedam In het zande rige niemandsland, dat zich uitstrekt van Gusto tot het Hoofd, doet de Voorhaven denken aan de Nijl'en de Nieuwe Water weg aan de Middellandse Zee. Geen piramides aan weerszijden, wel een an der wereldwonder: de Buitensluis. Het is een kostbaar bouwwerk, dat het Schiedamse achter land moet behoeden voor overstroming. Wie Schiedam via die Nijl bin nenvaart, ziet links een stuk Deltadijk in aanbouw. Het Al pheuse bedrijf Cultuurweg legt de laatste hand aan een Deltawerk, dat van Hoek van Holland loopt tot aan de Bui tensluis. Het stukje langs de Hoofdstraat was de ontbreken de schakel in de ketting, die sinds februari 1953 noodzake lijk werd geacht. Als Cultuur- weg klaar is, is ook het Hoog heemraadschap Delfland klaar met zijn Deltawerk, de Delf- landdijk. Bij Delflands buur, Sehieland, Dcalternatieve heemtuin wordt drastisch omgeploegd en restanten van oude gevels worden met de grond gelijk gemaakt. Alles opzij voor het laatste stukje van de Delflanddijk. door Kor Kegel bestaan dan nog problemen. Het Deltawerk houdt immers bij de Buitensluis niet op. Langs de verlaten scheepswerf Gusto loopt de Maasdijk, die door het waterschap Sehieland beheerd wordt, maar overi gens Schiedams grondgebied is. Ooit stonden er 181 huizen aan die Maasdijk: het was de Gusto wijk, een complexje wo ningen van Eendracht, dat eind jaren zeventig gesloopt moest worden vanwege de noodzakelijke ophoging en verbreding van de Maasdijk. Het leek alsof het er nooit van kwam, en een ieder zei: dood zonde, dat die huizen weg moesten. Maar aanstaande maandag neemt de Schiedamse gemeen teraad een besluit. Er wordt dan een mïljoenenplan vastge steld. Het hele stuk vanaf de Buitensluis tot aan de Rotter- damsedijk, waar Schiedam overgaat in Rotterdam, zal voor meer dan twaalf miljoen gulden opgekrikt gaan wor den. Hiervan betaalt Schiedam ongeveer een derde, het rijk doet de rest. Damwand De woestenij zal een bergke ten worden, bij wijze van spre ken. Schiedam wordt wat dik ker in zijn flanken, Het dijk- gedeelte, dat thans in aanbouw is, za! de Havendijk met de Buitensluis verbinden. De dijk komt hier te bestaan uit een slurf van beton, beschermd door een damwand, die Cul tuurweg BV uit Alphen aan de Rijn momenteel aan het neer zetten is. Over de dam komt een rijweg te lopen, dte de Bouwen in de 'Nijldelta': Cultuurweg BV legt er de laatste hand aan t Voorhaven. i damwand langs de Lekstraat moet ontlasten van al het drukke doorgaand ver keer. Wie over de weg rijdt, zal er misschien iets in her kennen van de Heusdensweg ter hoogte van het Holyzie- kenhuis in Vlaardingen. Sfeer tje anno 2000. Cultuurweg doet zijn naam eer aan. Intussen is het overigens wel gevaarlijk terrein geworden achter de Heilig Hartkerk, op dezelfde plaats waar deze zomer nog kinderen speelden op een ver hard trapveldje en Turkse vrouwen hun kruiden voor het avondmaal plukten. Na de Hoofdstraat de rechte roever van de 'Nijl' nog. Met de woestenij van Gusto weet de gemeente Schiedam weinig te beginnen, want de grond is particulier eigendom. Maar de Maasdijk kan inclusief de Nieuvv-Mathenesserstraat we! aangepakt worden. Het is voor de gemeente nog een hele touwtrekkerij geweest om daar meer geld voor te krijgen, want de rijksoverheid dacht zich er eerst met een koopje vanaf te maken, blijkt uit het voorstel aan de gemeenteraad. Er is lang onderhandeld: „Deze moeite is niet vergeefs geweest en heeft uiteindelijk geleid tot een nadere beschik king van de minister van ver keer en waterstaat, waarbij alsnog een rijksbijdrage van honderd procent werd toege zegd voor de verlegging van de riooipersleidtng vanaf het rioolgemaal Marconi weg van uit de Nieuw Mathenesser- straat naar de Buitenhaven weg." Misschien dat het met de lengte van de Deltadijk te maken heeft, maar lange zin nen construeren kunnen ze bij de gemeente nog steeds. Het scheelde de gemeente uitein delijk 2,45 miljoen gulden. Het werk zal anderhalf jaar duren. Daarna heeft Schiedam geen Hansje Brinker meer no dig. Want gaten in zo'n miljoe- nendijk lijken uitgesloten. (ADVERTENTIE) Diverse partijen tegen INKOOPSPRIJZEN- (Het tapijt is niet versneden, levenng franko hms.) Smash, zware projekten kwaliteit, in 4 tinten, rSstoelvast, 70% wol^0% acryl 400 cm breed van/ 179.-nu Int attest, zuiver scheerwollen noppen tapijt voor zwaar intensief gebruik van 21S,~ nu Dpsso. zuiver scheerwollen nopp en tapijt, inde kleuren camel, bruin, linde, berber en soft Sue op dubbele jute rug van f 2B9,-rmperstr. mtr. Int ert e st, zwaar wollen noppen tapijtop dubbele jute rug in wel 6 nieuwe herfsttinten 400 cm breed X l CQ van/ 349,-perstr. mtr. nu superstunt J Louis de Poonera, zwaar grof woUen noppentapijt 17C- op dubbele jute rug, m 5 tuiten vanf389,-nu 1X3, Bergoss, het bekende zuiver scheerwollen hoogpolig tapijt (2 cm) op dubbele j ute rug r 200.— f/tta-teaeninkooospnis J van 439,-tegen inkoopsprijs Int ert est, superzware ncpperal kwaliteit 5 schapen m* van 489,- per str. mtr. nu tegen inkoopsprijs (stoffering mogelijk) Inlichtingen en stalen: zaterdag 18 februari van u tot 15 uur Vlaardingen In de Oostwijk en het centrum zullen de mo gelijkheden voor een Centraal Wonen-project worden beke ken. Dat heeft het college van burgemeester en wethouders besloten na een dergelijk ver zoek van de initiatiefgroep Centraal Wonen in Vlaardin gen. De groep beoogt een woonvorm, waarbij de deelne mers allemaal de beschikking hebben over Èen eigen woning in een groot complex, waar tal van gemeenschappelijke ruim tes zijn. De projectgroepen voor beide wijken zullen nu bekijken waar een dergelijk project kan worden gerealisieerd. Coordi nator voor de Oostwijk Jan Landsheer noemt als mogelij ke locatie een plek achter het Hollandiagebouw. „Maar het zal moeilijk worden. Want oen kavel waar je wel gewone rijt jeshuizen kunt bouwen komt niet in aanmerking. Door do specifieke eisen, zoals gemeen schappelijke ruimten, kom je op een blokvorm uit en daar is veel ruimte voor nodig." Landsheer zegt dat de project groep zo snel mogelijk een be slissing zal nemen omdat het enthousiasme dat de initiatief groep nu heeft anders teveel op de proef wordt gesteld. In Schiedam wilde enkele ja ren gelederv een project voor Centraal Wonen ma.tr niet van de grond komen, omdat steeds meer deelnemers af haakten toen het te lang ging duren. Schiedam heeft een nieuwe voorlichter voor culturele minderheden. Per 15 februari is Hanneke Burggraaff (23) in dienst getreden van de ge meente Schiedam als voorlich ter. Zij woont m Tilburg en heeft daar de school voor de journalistiek doorlopen. In op dracht van het ministerie van WVC heeft zij in Dordrecht een ondetzoek gedaan naar de leefgewoonten van Turkse vrouwen. Ook heeft zij enkele publicaties op haar naam staan over minderheden. Hanneke Burggraaf is 's maandags en woensdags de hele dag aanwe zig bij bureau voorlichting en dinsdags alleen 's morgens. Het was weer een slechte dag voor de Neder landse en de Noorse schaatsers op de 1.500 me ter. Ik vraag me af of de Oostbloklanden ook bij het schaatsen de macht overnemen, maar ik geloof het eigenlijk niet, De Noren en de Ne derlanders hebben gewoon onder hun kunnen gepresteerd. Het is duidelijk dat de nationale ploeg op te veel afstanden heeft gegokt en net dat beetje extra miste om in de prijzen te val len. Misschien dat de 10.000 meter iets goed kan maken. Tomas Custafson is mentaal sterk en fysiek hersteld van de vijf kilometer. Die af stand heeft bijzonder zwaar gewogen bij de jon gens en ik geloof dat dat bij sommige rijders in de prestaties op de 1.500 meter was terug te vinden. De prestatie van Van Helden was indrukwek kend. Ik heb hem ook naar de dopingcontrole zien lopen. Dat vind ik een bijzonder goede zaak. want er wordt nogal wat gespeculeerd de laatste tijd over de comeback van Hans van Helden. Nu weetje tenminste dat hij geen ver sterkende middelen heeft gebruikt. Daar ga ik van uit en dan is het een schitterende prestatie op zijn leeftijd. Gisteravond heb ik Gustafson de laatste massa ge gegeven voor de 10.000 meter. Dat doen we altijd twee dagen van tevoren en dat betekent eigenlijk dat de echte voorbereiding is begon- Peet van der Meyden bij de Olympische Spelen nen. Morgen nog even Jekker op het ijs trainen, maar niet te Jang en dan moet het helemaal klaar zijn. Dat Tcmas populair is bij de Nederlandse pers. dat hebben we gisteren op de persconferentie kunnen zien waar toch echt wel de Nederland se top onder de journalisten aanwezig was. Dat vinden ze in Zweden toch ook wel geweldig. Zelf heb ik ook erkenning gekregen van de Zweedse ploeg omdat de twee slalomcracks Stig Strand en Bengt Fjaellberg door mij onder han den worden genomen. Dat vind ik een hele eer. Ze hebben mij zien masseren en de Zweedse therapeuten zijn zelf naar me toegekomen om te vragen of ik die jongens een keer goed wil masseren. Prachtig toch. Het succes van een sporter heeft ook met de mentale begeleiding te maken. Ik heb toch wel een heel klein stukje van de taak van trainer Hans Maas overgenomen op dat vlak. Het is be slist niet zo dat er nu ineens veel problemen zijn tussen Gustafson en de trainer, maar To mas pakt gewoon het beste aan wat hij kan krijgen. Toevalligerwijs sla ik goed bij hem aan en kan hem goed opvangen. Op die manier maak je samen een wedstrijd. Schiedam De ambities van Jan Rotgers reiken ver, verder in ieder geval dan SFC, waar de oefen- meester vanaf de komen de voetbaljaargang werk zaam is. De succestrainer, hij promoveerde met SFC zes seizoenen terug naar de KNVB, behaalde met OVV vorig jaar het kam pioenschap in de tweede klasse van de afdeling en staat nu met de Oost- voornse vereniging weer bovenaan, kijkt verder. Jan Rotgers wil hogerop, dat is duidelijk, maar hij heeft de tijd. „Ik ben nu in het bezit - Jan Rotgers, staand tweede van links, is terug bij SFC. door Chris Woerts van het B-diploma en wil als het even kan naar de oplei ding coach betaald voetbal. Ik weet het, het is moeilijk om er tussen te komen, maar met de relaties die ik heb moet het ge woon lukken". Maar eerst wacht SFC. Jan Rotgers terug op Thurlede, waar de afdelingsclub 2it te springen om nieuwe successen en de in Barendrecht woon achtige oefenmeester is er ze ker van dat hij bij SFC weder om tot aansprekende successen komt. En weer koos Jan Rot gers voor een club in de afde ling. „Ik doe dat steeds heel bewust. Ik wil nu eenmaal succes hebben. Een tweede plaats zegt mij niets. In de KNVB zijn de onderlinge ver schillen klein. Kans op succes is gering en dat past niet bij mij. Ik leef van successen". Succes „Ik heb SFC nooit uit het oog verloren", aldus de kalende Rotgers. „Het was destijds mijn eerste club en ik had er direct succes. Ik heb, toen ik wegg- ging, een goede groep achter gelaten. Het deed me echt pijn dat de club weer is afgegleden naar de RVB. Eerst het eerste een stapje terug, toen het tweede en ga zo maar door. Dat past toch niet bij SFC. De vereniging heeft goed materi aal, tc- goed voor de RVB in ie der geval en daar komt nog bij dat de clufa leeft". Jan Rotgers verwacht dan ook zeker met SFC terug te keren naar de vierde klasse "an de KNVB. Het bestuur van de Schiedamse vereniging was verder zo alert om Rotgers di rect voor twee jaar te contrac teren. want ook de jeugdafde ling moet nieuw leven worden ingeblazen. „En dat is hard no dig ook", weet Rotgers op voorhand. „Ik heb daarbij ook de hulp van de spelers van de selectie nodig. Zij moeten zich ook met de jeugd bezig gaan houden. Dat was een aantal ja ren geleden al een succes en ik wil dat systeem opnieuw op zetten". Echter, voor Jan Rotgers op Thurlede aan de stag gaat, maakt hij zich op voor een reis naar Spanje. Hij heeft de Spaanse bondscoach Munoz, gevraagd om de voorbereiding mee te mogen maken van het Spaanse voetbalelftal, dat zich ten koste van Nederland heeft weten te plaatsen voor de eindronde van het Europees kampioenschap. „Ik heb die buitenlandse ervaring nodig om toegelaten te worden tot de cursus. Internationale ervaring is belangrijk. Ik zit nog up ant woord te wachten van de Spaanse bond. Ik ben hele maal gek van het Spaanse voetbal. Regelmatig vertoef ik in Spanje om getuige te zijn van wedstrijden. Sommige mensen zijn helmaal dol van het Franse of het En gelse voetbal, ik van het Spaanse. De manier van spe len, de explosiviteit van de spelers en natuurlijk de tech niek, Daarom wil ik ook de voorbereiding van de Spaanse ploeg mee maken. Het lijkt me een geweldige ervaring Schiedam Pim Visser, de ad-interim trainer van SVV, kan mor genavond, als de ontmoeting met het Bredase NAC op het pro gramma staat, nog niet beschikken over middenvelder Harry van Kapel. Het Ioopwonder van SVV maakt zijn rentree in het tweede elftal van de Schiedammers, Het is de bedoeling dat Van Kapel minimaal één helft speelt bij de reserves. SVV maakt zich op voor een 'Avondje NAC', want sinds de En gelse spits Bob Latchford en buitenspeler Geert Meijer, de ex- eredivisïonist zijn komen versterken, leeft de vereniging weer. De 4-2 zege op Eindhoven was daarvan een eerste bewijs. SVV gaat het dus zwaar, heel zwaar krijgen in Breda. Pim Visser evenwel zag zondag tegen NEC al een stijgende lijn in het spel van SVV en hoopt dat die lijn kan worden doorgezet. Iedereen is fit, maar traditiegetrouw maakt Visser pas vlak voor de wedstrijd de opstelling bekend. Den Haag Huib Ruijgrok treedt per 1 juli in volledige dienst bij de vierdeklasser HBS. De verleden maand voortijdig bij eerste divisieclub SVV vertrokken Hagenaar zal naast het trainen en begelei den van de hoogste selecties ook als een soort bedrijfsleider op Craeyenhout. gaan optre den. Dat betekent dat Ruij grok, al vanaf zijn jeugd lid van HBS, veel organisatorisch- administratieve werkzaamhe den gaal verrichten voor de vereniging. HBS, dat graag weer hogerop wil met zijn eerste elftal, krijgt voor het invullen van deze functie steun van de overheid. Schiedam/Maassluis Excel sior Maassluis wacht morgen in Schiedam een warm ont haal. PPSC, dat deze voetbal competitie zo verrassend sterk voor de dag komt, is erop ge brand om de Maassluise ploeg met een forse nederlaag naar huis te sturen. Trainer Arie Kurver kan be schikken over een fitte selec tie, Alle ogen zullen tijdens de confrontatie op Thurlede (14.30 uur) ongetwijfeld zijn gericht op Ron Carli, sinds jaar en dag woonachtig in Maas sluis, maar nog steeds spelend voor PPSC. De donkere tech nicus steekt de laatste weken in een uitstekende vorm en lijkt door niemand af te stop pen. Fer Groene weg evenwel gaat uit van de kracht van zijn eigen elftal en zal zeker geen speler opofferen aan Carli, die momenteel ook nog eens in de belangstelling staat van diver se betaald voetbalorganisaties. Bij Excelsior M maakt Cor van Hoeven zijn rentree na een schorsing van vier wedstrij den. Hij moet zijn ploeg aan vallend nieuwe impulsen ge ven, want die zijn hard nodig. Wie voor de behendige aan valler moet wijken is nog een vraagteken. Vermoedelijk zal Dick van Rijn, toch al niet best op dreef de laatste weken, voor Van Hoeven plaats moe ten maken. Ron van Straten is in ieder geval nog niet van de partij. Hij zit voor zijn werkge ver nog steeds in Duitsland. Vrijdag 17 februari: Volleybal: Heren: 21,30 uur Holy-HPV, Dames: Holy- VCS-4; Zaterdag 18 februari: KNVB- voetbal: 19.30 uur NAC-SW, 14.30 uur SVV-2-Roda JC-2, 14.30 uur PPSC-Excelsior M, 14.30 uur Spmt- 2watuwen, 14 30 uur SVPTT-DVO '32. 14,30 uur Hoekse Soys-JAC. 14,30 uur MW '27-ARC. 14.30 uur Meer- kerk-TSS. 14.30 uur Jodan BoyS- HBSS. 14.30 uur viaardmgen-SC Voorns, 14 30 uur HVO-Herkmaen, 14.30 uur DSS '26-ZW, 14.30 uur ZBVH-Sateltiel; 13.45 uur GTB-FIak- kee, 13.30 uur Cion-Goudswaardse Boys, 13-00 uur GSS-Melissant, 14.30 uur FC Vlotbrug-WK, 14.30 uur Ztn- kwegse Boys-VQL, 16.00 uur SVDPW-NHC/Ommoord; Korfbal: 1B.OO uur Succes-Ter Gouw-2, 19.30 uur ODO-Kinderdtjk. 19.50 uur Spirit- Olympla, 19.55 uur KOAG-Oranje Nassau; Volleybal: Heren: 17.00 uur VCH-VCS, 16.45 uur Radius-Sroleco Vlaardingen, 15.4S uur MVC-VCS-2. Dames; 16.00 uur Be Falr-BrolefiO Vlaardingen, 13.45 uur MVC-VCS. Tafeltennis: 17.30 uur Seine Meube- ler)-NOAD-1, 15.00 uur LUTO-NOAD- 2; Basketbal: Dames: 20.00 uur Ju- ventus-Vcome-2, Heren: 21.30 uur J u ven tus- Ducke rs Zondag 19 februari: KNVB-voelbek 14.00 uur Hermes DVS-HJON. 14.00 uur DHS-Overmaas, 14.30 uur Fortu- na Vlaardlngen-OOS, 14.30 uur NSV "46-Martinit. 14.30 uur Excelsior '20- VDL. 14.30 uur VFC-SSW, 14.30 uur GDA-Hoak van Holland, 14.30 uur De Hollandiaan-Hilieslufe, 14.00 uur Scbiedam-Groen Wilten. 14.30 uur St. Lodwljk-FCN '66. RVB-voetbal: 14.30 uur DRZ-Olympus Schiedam, 14.30 uur RKWIK-NP '81, 14.30 uur Ursus-SVDPW. 14.30 uur Schiedam se Boys-WICO: Korfbal: 12.00 uur Harga-Vlasrdlngon; Basketbal: He- ran: 18,45 uur BC Voorna-Green Eagles, Dame*; 16.45 uur BC Voor- ne-Green Eagles; Handbal: Dame*: 12.40 uur Verburch-DWS, 13.00 uur ÜVG-Velo, 12.10 uur Quintus-2-Oe Holland laan, 12.20 uur WiK-Saturnus; Heren: 14.10 uur UVG-Actlef Rotter dam, 14.15 uur Westlandia-De HoJ- landiaan, 12.00 uur Hellas-2-DWS' Hockey: Heren: 13.30 uur Evergreen- Dopie, 14.00 uur Spirit-HBS (vr.) Da mes: 12.30 uur Spiril-Crayenhouf

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1984 | | pagina 2