WATERWEG Contract levert 1,2 miljoen op J e praat als vrij williger geen ambtenaar onder tafel' Resultaat zelf afgedwongen' SDfllT 91 Henk Schniermanni (GSS) verbijsterd over straf Filmhuis Harmonie mikt op Pasolini SPORTAGENDA Elektriciteit Vlaardingen: Poppe boos over prijsafspraken Amnesty houdt wedstrijd voor Libiërs Inbraak in renovatie woning Inbreker ontglipt politie Muziekweek 25e keer Pistool in auto PvdA opnieuw bijeen over 5e wethouder Puntsgewijs Acht wedstrijden buitenspel HVO op weg naar kampioenschap Wim Freriks verlaat DHS Toertocht DSS '26 toch niet in actie Stegink stapt op SVV vrij Vlaardingen Het nieuwe elektriciteits- - contract, dat Vlaardingen na lang onder- handelen heeft gesloten met Rotterdam, levert de stad 1,2 miljoen gulden op- Het contract is voor Vlaardingen aanmerke- v lijk voordeliger dan het vorige. De nieuwe "overeenkomst gaat met terugwerkende kracht in op 1 januari 1980. Over de afge- lopen jaren heeft Vlaardingen 1,2 miljoen daardoor teveel betaald voor de Rotter- v^damse electriciteit. Dat bedrag wordt nu - teruggestort. De Vlaardingse gemeenteraad toonde zich deze week tevreden met de nieuwe voor waarden. Niet alleen de inkoopprijs is la ger geworden; ook op andere punten is Rotterdam, onder de dreiging dat Vlaar dingen haar electriciteit ergens anders zou kunnen inkopen, overstag gegaan. Zo is bepaald, dat Vlaardingen zelf met wind molens energie mag opwekken. Niet alle voorwaarden in het nieuwe con- tract zijn voor Vlaardingen even aantrek kelijk. De eis van Rotterdam, dat aan de Vlaardingse klemgebruikers hetzelfde ta rief in rekening wordt gebracht als in de Maasstad, is ingewilligd. Een eigen prijs politiek voor Vlaardingen wordt daarmee onmogelijk. Van een deel van de winst die Vlaardingen maakt op de electriciteit. moet vijftig procent aan Rotterdam wor den teruggestort. De SP'er Poppe maakte zich heel boos over de door Rotterdam vastgestelde klei n verb ruikerspr ijs „Rotterdam ge draagt zich hiermee als een regionaal im perialist", meende hij. Een motie van Pop pe, waarin het college werd opgedragen de prijsbepaling in het contract af te wij zen kreeg echter geen steun van de ande re fracties. Het nieuwe contract moet nog worden goedgekeurd door de Rotterdamse ge meenteraad. Van Puyvelde: politiek moet met varianten werken Schiedam Vrijwilligers in het welzijnswerk kun nen nog heel wat leren van de sport, zei wethouder Hafkamp pas. De inzet van vrijwilligers in de sport is volgens hem veei groter. Vandaag een reactie van Armand van Puyvelde, opbouwwerker van Schie- dam-Zuid. Hij werkt ook met vrijwilli gers, probeert hen inderdaad te stimuleren, zoals Hafkamp wil, maar het gaat daarbij niet om hel schoonmaken van kan tines. Nee, 't is big business; knokken met ambtenaren, en niet alleen voor hun eigen club, maar over problemen die soms hele wijken aangaan, zo als stadsvernieuwing. Hafkamp vindt dat vrijwilli gers, dus wijkbewoners die ac tief zijn in bewonersverenigin gen. de vereiste deskundigheid door Kor Kegel moeten kunnen opbrengen. Vindt Van Puyvelde dat ook? Dan zou hij tenslotte zelf min der kunnen doen en meer aan de wijkbewoners kunnen overlaten. Hij vindt het net zo'n dooddoe ner als de theorie dat iedereen de wet moet kennen: en dat is ook niet het geval. Zijn erva ring is: „Vrijwilligers worden voortdurend afgeknald door ambtenaren. Stel je een wille keurige wijkbewoner voor, die met een deskundige in ruimte lijke ordening gaat praten. Je praat als vrijwilliger zo'n amb tenaar niet onder tafel, eerder andersom." Het punt is, dat ambtenaren voor hun deskundigheid be taald worden en er hele dagen aan kunnen werken en dat vrijwilligers daar in hun avonduurtjes eenvoudig niet aan kunnen tippen. „En toch blijkt herhaaldelijk, dat bewo nersorganisaties er belang bij hebben, dat er tegengas gege ven wordt. Wam ambtenaren hebben ook niet als enigen de wijsheid m pacht. Kijk, B en W controleren de ambtenaren en hebben daar greep op. Wij hebben voor het contact met de gemeente diezelfde ambte- Vlaardingen De Vlaarding se afdeling van Amnesty vraagt mensen een tekening, gedicht of ander creatief werkstuk te maken met als thema: 'Schrijf ze vrij'. De be doeling is de inzendingen op te sturen naar de Libische autori teiten. om te pleiten voor vrij lating van vijf Ltbiers die om godsdienstige redenen tot le venslang veroordeeld zijn. Amnesty probeert al een aan tal jaren die mensen vrij te krijgen, maar tot nu toe zon der resultaat. De inzendingen kunnen in kerken en scholen in daarvoor bestemde dozen gedeponeerd worden. De wedstrijd loopt tot 15 maart. De inzendingen wor den beoordeeld door de Vlaar dingse cartoonist Len Munnik. Die reikt ook op zaterdag 24 maart om elf uur in het Vlos- gebouw aan de Cornells Hout manstraat de prijzen uit. Am nesty stelt de inzendingen in dat gebouw ten toon. Behalve in scholen en kerken kunnen de werkstukken ingeleverd worden bij het secretariaat van Amnety aan de Van Rie- beeckstraat 43 in Vlaardingen. naren nodig, maar om wat te zeggen te kunnen hebben moet je een gedegen contra-ar gumentatie ontwikkelen." Van Puyvelde zou zich kun nen voorstellen, dat het voor vrijwilligers eenvoudiger zou zijn, als de politiek niet zo star was. „Ik ben van mening, dat de gemeente moet werken met varianten in het beleid. Dat gebeurt niet. Wal ik doe, en wat opbouwwerkers in feite horen te doen, is die varianten aandragen. Ja. als de politiek nu een continue discussie had met de belangenorganisaties, dan was het wat anders. Als dat niet gebeurt, functioneert de democratie niet meer. Dan vindt het hele beleid plaats op basis van ambtelijk-juridische kennis." Pool stijf Van Puyvelde geeft een recent voorbeeld. „De toekomstige bewoners van de nieuwbouw op het GTB-terrein hebben ge kozen voor warme-lueht-ver- warming. Dat wordt een kwestie van de poot stijf hou den. De gemeente zegt: het kan niet, en wijst op proble men in Woudhoek. Nou. dan is dat daar kennelijk slecht uit gevoerd, want wij zijn in ande re gemeenten geweest en daar kan het wek daar juichen de mensen erover." Hij merkt op dat het voor wijkbewoners in dit soort kwesties wel handig is om daarvoor hun eigen 'ambte naar' te hebben, de opbouw werker dus. Trekt de conclu sie: „Natuurlijk is het zo, dat de gemeente van opbouwwerk af wil, omdat wij ons werk doen en lastig zijn. Onze orga nisatievorm is zo, dal wij bij' wijze van spreken elke dag verantwoording moeten afleg gen aan de wijkbewoners, ze ker als het consequenties voor hen heeft. De politiek doet dat in wezen pas na vier jaar. Je werkt als opbouwwerker veel meer toe naar wat de mensen willen. De politiek hoeft dat voor mij niet, maar dan moet zij wel de rol van de belangen organisaties onderkennen. Dat moet dan verder gaan dan in spraak. Ik ben bang, dat de po litiek een opbouwwerker ziet Opbouwwerker Van Puyvelde: „Als er geen bewonersverenigingen waren, zou de gemeente weer heel snel achteruit hollen." ais niet meer dan een in- spraakleider. Ja, dat hoort best bij je taak, maar wat wezenlij ker is, is kwaliteit geven aan de inhoud van die inspraak, zodat bewoners zien, dat met hun wensen echt rekening wordt gehouden." „Maar ik wil met steeds kan keren op ambtenaren. Ik wil nog wel eens een particulier zien, die een binnenstad even goed weet vol te bouwen, re kening houdend met alle ver schillende belangen die daar bij elkaar komen." Maassluis Uit een renova tiewoning in Maassluis heb ben inbrekers een grote hoe veelheid goederen, waaron der een stofzuiger en een naaimachine ontvreemd. Met behulp van een ijzer draadje werd ingebroken in een auto die stond gepar keerd aan de Van Beetho- venlaan. De buit bestond uit een radio-cassetterecorder, boxen en een leren jas. Een 26-jarige Maassluisse- naar werd op heterdaad be trapt bij het stelen van een portemonnee uit een jas in de kantine van een bedrijf. ADVERTENTIE Vlaardingen De Harmonie en de Stadsgehoorzaal hebben voor komend weekend toneel, films en muziek op het pro gramma. In het filmhuis Harmonie 2tjn dit weekeinde uitsluitend films van de m 1975 overleden Pier Paolo Pasolini te zien Vanavond en morgen draait 'Decamerone'. Uit deze bundel van honderd verhalen van Boccacio heeft Pasolini er ne gen verfilmd op zijn eigen wij ze. De voorstellingen beginnen om half negen. Vrijdagavond staat Peter Fa- ber op de planken van de Stadsgehoorzaal met zijn nieuwste productie 'Een opti mist'. In de Harmonie brengt theatergroep De L'jn een pro ject, waarin de Franse schrij ver Céhne centraal staat. Na afloop hiervan speelt om half elf in de Harmonie de jazz- rock-formatie Hara. Zaterdag avond in de Stadsgehoorzaal Nooy's Volkstheater ie zien met De Jordaan. In de Harmo nie zijn de verrichtingen van Theater '80 te zien. Het te spe len stuk heet 'Don Juan komt uit de oorlog". Schiedam De politie heeft gisteren een inbreker, die tij dens zijn 'werk' op een dak m winkelcentrum De Ketel op heterdaad werd betrapt, laten ontglippen. De man negeerde een waarschuwingsschot van een agent, nadat hij weigerde naar beneden te komen, en klom op een iets hoger gelegen dak. Hoewel de politie de om geving zo goed mogelijk trachtte af te grendelen, bleek de vogel gevlogen. Maassluis De vijfentwintig ste muziekweek in Maassluis gaat morgen, zaterdag 3 maart, van start in de Koningshoek Het gebeuren, aangekondigd als een 'loop-in-manifestatie', begint om een uur met een openingslied van muziekvere niging Kunst na Arbeid. Daar na volgt een twintig minuten durend optreden van Kunst na arbeid, gevolgd door een op treden van het Telemann En semble m de kleine zaal van de Koningshof Er worden werken van Festing, Hummel en Von Beethoven gespeeld. In de hal treedt daarna de Maassluise Handbelgroep op, gevolgd door het Jongenskoor Timbre en boerenkapel Dr- Af kokers De openingsmanifesta tie wordt afgesloten met een optreden van de jeugdgroep van de Speelgroep Telemann. Schiedam Tijdens een routi necontrole heeft de politie vannacht om vier uur op de Nieuwe Damlaan een 45-jarige Schiedammer aangehouden. De man had in zijn auto een schietklaar pistool en een pa tronenhouder met patronen. Het wapentuig is in beslag ge nomen. Schiedam De PvdA wijdt woensdag 14 maan een specia le ledenvergadering aan de vraag, of er nu toch nog een vijfde wethouder moet komen. Het bestuur is van mening dat twee PvdA'ers naast twee VVD'ers in het college van B en W te weinig is. De fractie heeft de vacature echter in de ijskast gezet. En de achterban kan nu beslissen, hoe het ver der moet. De vergadering vindt 's avonds plaats in het nieuwe wijkcentrum van Nieuwland aan het Dr. Wi- bautplein. Keramiek De Vlaardingse WAO-groep begint maandag in buurthuis De Heipaal aan de Meerkoet- straat in Holy met een cursus keramiek. Die cursus begint om half tien en duurt lot twaalf uur. Belangstellenden kunnen zich in de Heipaal aanmelden. Vrij zwemmen De jeugd kan in de voorjaars vakantie in het Schiedamse zwembad Zuid aan de West- frankelandsedijk 3 gratis zwemmen. Dat kan van maan dag 5 tot en met vrijdag 9 maart 's morgens van zeven tot negen uur, 's middags van een uur tot half vier en van kwart over vier tot kwart over vijf en 's avonds van half ne gen tot kwart over negen. Al leen op woensdagmiddag is er van kwart over vier tot kwart over vijf geen vrij zwemmen. Boekenverkoop In het Vlaardingse biblio theekfiliaal De Loper in de wijk Holy worden op donder dag 8 maart afgeschreven boe ken verkocht. Dat gebeurt 's morgens van tien tot twaalf uur. Teerstoor In het Schiedamse theater De Teer- stoof zijn vrijdagavond en zaterdag avond iry-outs te zien van het nieu we programma van Joke van Leeu wen: 'Lappendag" Hierin speelt nj iemand die door de samenloop van omstandigheden in een ziekenkamer belandt Van daaruit wordt de we reld op een andere manier belicht en zij vertelt daarover De heide inspeel- voorstellingen beginnen om half tien Zaterdagmiddag treedt Clown Woudi op m de Teerstoof. Voor deze voor stelling is het sprookje Het Ezeltje van de gebroeders Gnmm bewerkt De voorstelling begint om half drie Expositie Vanaf 1 maart is tn het Schiedamse dienstencentrum De Woudhoek (Heijcrmanspiem 36) een expositie te zien van de tekenclub van 65-plus- sers Het teken- en schilderwerk kan worden bekeken op maandag en dinsdag van elf lot half vijf, op woensdag van tien tot één uur en van half drie tot half vijf Op donder dag en vrijdag van tien tot half vijf Orgelconcert De organisten Koos» en Arno bons geven zaterdag 3 maart een luiu. vil in de groie zaal van de Koningshof tn Maassluis Er worden werken van Schubert, Bach, brahms, Tjaikowski cn Chaubert gespeelt Het concert, dat wordt gehouden in het kader van de 25e muziekweek. begint om half acht Koningshof In de Koningshof m Maassluis js vanavond de film 'The border' van Tony Richardson te zien De hoofd rollen worden gespeeld door Jack Ni cholson. Harvey Keitel en Valerie Perrine Het gaat om een een ambte naar van de grensbewaking, die in conflict komt met zijn corrupte colle ga's De voorstelling begint om huif negen Filmclub Dc Filmclub Schiedam vertoond vrijdag 2 maart twee films, die bei den de kijkcijfets tot onderwerp heb ben De eerste is 'Deathwatch' en gaat over een nieuwe show. waarin de laatste levensuren van een ster vende wordt getoond. Daarna volgt 'Network*, die gaat over de alles ver nietigende kijkcijfers De voorstelling begint om half negen, een uurtje eer der djn gebruikelijk De filmclub is ondergebracht m gebouw De Teer stoof Cardiny Cardiny de goochelaar treedt zc dag 4 maart op in eafé de Quibus Schiedam Zijn optreden begint twee uur en hel optreden is voor c_ ders alleen toegankelijk als 7e onder feleide van hun kinderen komen lieverdjes De Ftco van CJV Liefde en Vrede vertoond zaterdag -1 maart in de Vre- deskerk aan de Olmen dreef twee voorstellingen van de jeugdfilm 'Lie- vertjes uit Amsterdam'. De voorstel lingen beginnen om half elf en half twee *s Avonds om half acht wordt "Honderd geweren' gedraaid Quibus De Ierse zanger Martyn Travis treedt zondag 4 maart op in café De Quibus aan de Lange Haven Hij wordt onder andere bijgestaan door Siard de Jong uit Nijmegen Travis speelt traditionele lese volksmuziek en combineert dat met folk uit ande re Engelstalige gebieden Het concert begint om half tien Carnaval De vereniging Wijkbelangen Vette- n oord se polder viert vrijdag 2 maart carnaval in het pand aan de Willem Pijperstraat in VJaardmgen Het feest begint om negen uur De muziek wordt verzorgd door de Gespleten Klomp, een boerenkapel die bestaat uit tien muzikanten Orun I RW 2 ïïMfl Ï984 Mm I Schiedam Met verbijste ring is bij de afdelingsclub GSS gereageerd op de straf, die de RVB in petto had voor hun aanvoerster en doelman Henk Schnierman ni. Naar aanleiding van on geregeldheden in de slotfase van de wedstrijd DOS'32- GSS werd Schniermanni voor acht wedstrijden ge schorst. Pikant detail: in het betreffende duel werd de goalie zelfs nog niet geno teerd door de scheidsrechter. „Ik kon wel janken toen ik die brief kreeg", aldus een trooste loze Honk Schniermanni. „Wie had er nu een straf ver wacht"' En dan acht wedstrij den en twee jaar geen aan voerder Ik ben nu bijna 38. voetbal al zo'n dertig jaar, en heb nog nóóit ook maar één officiële waarschuwing ge had De straf is een gevolg van de tumultueuze slotfase van het competitieduel m de eerste klasse zaterdagafdclmg tussen DOS'32 en GSS. De Schiedam se club stond (en staat nog steeds) laatste. De directe op ponent had slechts twee puil- ten meer verzameld Vlak voor tijd scoorde GSS 2-2 Een zuiver doelpunt, aanvankelijk ook m de ogen van de scheids rechter. Na lang aarzelen be sloot hij echter toch op het ad vies van de DOS-grensrechter in te gaan* afkeuren dus Een fikse opstoot was het ge vuig Er werd een GSS-spel er weg gestuurd, die even later weer terug mocht komen, kortom chaos troef Schniermanni weer „Toen ben ik natuurlijk, als aanvoer der. ook mijn goal uitgerend Ik werd echter op vijftien me ier van de scheidsrechter te gengehouden door enkele DOS-spelers Toen heb ik ook wei geroepen dat 'de scheids ons bestal, dat-ie toch nooit zo op een dubgrensrwhter af kan gaan'. En als ze er dan van maken: beledigen en be dreigen van de scheidsrechter, ja, dat was misschien wel.zo. Maar tk ben met eens bij *m in de buurt geweest! Ben ook he lemaal met opgeschreven of zo- Feu is wel dat de arbiter rap port opmaakte van de gang van zaken en Schniermanni werd verzocht voor de straf- comrmssie te verschijnen. „Toc-n heb ik vooral acht vel len volgeschreven met hoe het gegaan is en heb vervolgens nog anderhalf uur m'n zegje kunnen doen Ik zou met we ten wat ik er nog aar» toe zou kunnen voegen Misschien moot ik me maar by die absur de straf neerleggen Overigens is wat dat betreft het duel DOS'32-GSS nog met afgedaan voor de strafcommis- sie De RVB wil ineer mensen straffen, maar weet niet wie. Het bestuur van de Schiedam se club heeft deze week een brief ontvangen waarin een dringend verzoek wordt ge daan namen te noemen van andere nauw betrokkenen. Zo met, dan dreigen er verdere straffen voor de vereniging GSS Vlaardingen Vorig jaar al stelde HVO-trainer Ger Fiji, dat zijn ploeg aan de derde klasse toe was. Die woorden werden toen net niet be waarheid, maar dit seizoen maakt HVO de verwachtin gen meer dan waar. HVO is bezig aan een zeer sterk sei zoen, waarin het bereiken van de derde klasse nog slechts een kwestie van tijd is. „Het kampioenschap zit er nu dik in", meldt een zelf verzekerde trainer Pijl, Die zelfverzekerdheid van Ger Pijl is bepaald niet mis plaatst De Vlaardmgers heb ben een straatlengte voor sprong op de concurrentie (8 punten op het op de tweede plaats staande Herkingen, dat wel een wedstrijd minder speelde) „Je komt niet zo maar zoveel punten voor", wijst Pijl op die indrukwek kende kloof. Dit resultaat heb ben we zelf afgedwongen". In de veertien gespeelde wed strijden schoot HVO liefst 23 punten bij elkaar, met een doelsaldo dat er wezen mag. De oranjehemden lieten liefst 38 maal (twee driekwart doel punt per wedstrijd) het net van de tegenstander bollen, terwijl doelman Jan van Eys- den slechts twaalf 'pegels' moest toestaan. De mooiste van die 38 goals staat ongetwij feld op naam van Teun Kor- naat, de leider van het lopsco- rersklassement van deze krant. Met links kanjerde Kor- naat afgelopen zaterdag een voorzet tn de dei by tegen stad genoot DSS'26 in een keer als een streep legen het net. Van de drie verliespuntcn le verde HVO er in een tegen anders stadgenoot Vlaardingen en twee tegen het laag geklas seerde Voorne. „Onvoorstel baar". hgt Pijl die enige neder laag nog vers in het geheugen „We waren veel en veel ster ker, maar slaagden er niet in te scoren. Het was net hand bal, zo druk was het rond het 16-nietergebied van Voorne" HVO was door die tegenvaller geenszins van slag want met twee overwinningen werd de draad naar het kampioenschap weer opgepakt. „Van die ne derlaag heb ik ook geen drama gemaakt. We hebben immers goed gespeeld, maar zoiets kan gebeuren". Pijl greep die gele genheid wel aan om even btj elkaar te komen „Maar dat doen we toch zo om de vier a vijf weken", vervolgt hij. „Lekker bij elkaar om wat ontspannen te bomen. Je praat dan wat makkelijker bij el kaar Die bijeenkomsten zijn zo van die dingetjes die in deze groep bijzonder positief uit pakken" Het was dan ook niet zo verwonderlijk dal Pijl (37) en HVO nog een vierde jaar met elkaar door willen gaan „Ik heb het het hier goed naar mijn zin", benadrukte de vroe gere seim-prof van Fortuna Vlaardingen dan ook. Na die actieve voetbalcarrière speelde hij nog twee jaar voor VFC. waar hij vervolgens twee jaar jeugdtrainer was. Na twee jaar RKW1K volgde dc* overstap naar HVO. waar Pijl nu nog maar weinig van zijn eerste echte irainerssucces af is. „De tegenstandeis gaan ons nu wel kennen", wijst Pijl op het verloop van de competitie. „Jongens als Casper van der Velden en John Westerdijk krijgen constant een man in de nek, maar echt moeilijk wordt het toch niet. Kornaat heeft volgens Pijl minder last van een stringente mandek king.' „Teun loopt gewoon erg slim te voetballen. Die laat zich wel zakken, om van daaruit de .aanval op te zetten". Ger Pijl voigt gespannen de verrichtingen van zijn pupillen in het veld. ,,!n de derde klasse moeten we ook goed mee kunnen draai en". - „Ik preiereer", vervolgt de succesvolle trainer, „toch altijd maar om te blijven voetbal len". Tegen Herkingen stapte hij echter even van zijn geloof „Toen telde meer het resultaat en was hei qua voetbal wat m nder" Met suices overigens Want ook toen trok HVO aan het langste eind „Mei dit elf tal". kijkt Ger Pijl teeds naar het volgende sei/oen. „moeien \U' ook m de derde klasse goed mee kunnen draaien" Schiedam Oefenmeester Wim Freriks en tweede- klasser DHS gaan al na één seizoen uit elkaar. De oud-Feyenoorder, die met de Schiedammers nog hard - moet knokken om niet te degraderen, kan uitstekend, overweg met de spelersgroep, maar zit met het be stuur niet op één lijn. Schiedam Hel fiets tocrsei- zoen van TC Rijnmond wordt zondag 4 maart geopend met een EumddX-pj opagan da tocht over 50 kilometer Eurodax- fietstoehien worden in groeps verband veneden achter voot- njders. Die zorgen rrvonj dat het tempo niet boven dc* 25 ki lometer per uur komt ie lig gen. Toer fiets el's die eens ken nis willen maken met deze- vorm van hotsen, kunnen ui terlijk tol 19 00 uur inschrijven in de kantine van de wieler baan. sportpark Harga m. Schiedam Deelnemers tn hot bezit van een f iet stoer kaart betalen J 2,50 en mensen zon der kaart een gulden meer Vlaai dingen DSS *26 komt morgen w h niet voor do com petitie in actie legen Hoog vliet DSS '26 vei kooide m de verurtderslfiling dat hel mol zou spelen tn had de spoieis- groop al vrijaf gegeven om iainav.ll te vitn-n Toen do KNVB alsnog de wedstrijd in I - upnani teken- tk sti renins Wim Vink met suet is piotisl aan De wed- si njd wordt nu op /ateidag 10 maart gesp» old Schiedam Karei Stegink is afgetreden als vonr/uter van de Schiedamse voetbalvereniging DHS Na een diepgaand menings verschil mei de rest van het bestuur over het te voeren beleid, stelde Stegink rijn functie beschikbaar Om nu uit dc impasse te komen, heeft hei bestuur een buitenge wone algemene led en vei ga dor mg uitgeschreven Op donderdag 22 maart komen de leden van de vereniging bijeen m hel club gebouw Tot die tijd zal secretaris Aad Kloppers als inierim- voorzitter fungeren Schiedam SVV kom het ko mende (carnavals) weekeinde mot in actie De somi-profs van de Schiedamse vereniging spelen op 6 maart een oefen wedstrijd Legen DHS Zondag 11 maart is Fortuna Vlaardin gen de tegenstander van SVV Aan de Marathons* eg wordt, op speciaal verzoek van Foi tu na. al om 12 uur begonnen. De oefenwedstrijd die voor dinsdag 13 maart op het pro gramma stond tegen de Rot terdamse hoofdklasser Xerxes gaat niet door Dit in verband met de inhaalwedstrijd SVV- FC Twente, die een dag later wordt afgewerkt Zaterdag 3 maart: KNVS-voelbal: 14 30 uur SSS-PPSC. 14 30 uur Xer- xes-Zwaluwen. 14 30 uur SVPTT- Hoekse Boys, 14 30 uur Berkel- HBSS. RVB-voetbal: 14 30 uur Flak- kee-Cion, 14.30 uur Sleüendam-GTB. 14 30 uur Rockanje-GSS, 14 30 uur FC Veromca-VDL. Beker: 14 00 uur FC Oen Haag-2-Foriuna Vlaardingen. 14 00 uur Bolnes-SVV-2. 14 00 Marli- mt-NSVV, Basketbal: Haren: 19.00 uur Green Eagles-KadorZR, 21.30 uur Juventus-Grasshoppers, Dame*: 17.30 uur Green Eagles-Cheetah. 20.00 uur Juventus-Haganaars, Vol leybal: Heron: 16 30 uur VCS-Tiem- stra/Nijmegen, Dames: 16.30 uur VCS-Kangoeroes. Zondag 4 maart: KNVB-voetbal: 14 00 uur Hermes OVS-Westiandia. 14 30 uur Hitlesluis-FGM '66. 14 30 uur Hollandiaan-Zwarte Pijl, 14,00 uur Scheidam-St bodewijk. RVB-voetbal: 14.30 uur DRZ-RKWIK. 14 30 uur MSV '71-SFC, 14 30 uur Demos-SC de Roel, 14 30 uur SVDPW-Euro- sport, 14 30 uur FC Schut pwec- Schiedamse Boys; Beker: 14.00 -uur Excelsior '20-Sliedrechi, 14.00 uur Overmaas-VFC: Hockey: Keren: 14.00 uur Roomburg-Asvion. 14,00 uur Voorne-Poiiux (vr). Dames: 12.00 uur Groen-Geel-Asvion, 13.00 uur Oude Maas-Pollux; Video-films horen? vanaf/4,- per dag Super 8 speel/sexfilms.'6 voor 27.50 voor een hele week BALY, DAM 5a, SCHIEDAM. Tel. 010 267216 Geopend van 10-18 uur. Donderdagavond koopavond Geen borg - Legitimaiie vereist

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1984 | | pagina 2