Bestem mingsplan tast karakter Gorzen aan Fn je eentje het veel gemakkelijker De rijen gesloten □AGHlEiKfflONd SPORT 23j oBALHADIRo Sjaak Hoogendijk is vol vertrouwen Crisisteam snijdt in renovatie Tien miljoen voor woningbouw GTB Marjan van Mourik heropent galerie 20 Fortuna-atleten in Westland-marathon Dubbel verlies Deelnemers Pim Visser rekent op Dereks ODO pakt draad weer op SPORTAGENDA Schiedam Voor de bewonersvereniging Schie- dam-Zuid zitten er nog wat haken en ogen aan het voorontwerp-bestemmingsplan voor het GTB-ter- rein en omgeving. Het is niet uitgesloten, dat er en kele bezwaarschriften worden ingediend» als de ge meenteraad het bestemmingsplan voor dit deel van de Gorzen in de huidige vorm zou vaststellen. Het gaat er hierbij niet om, dat de nieuwbouw op het GTB- terrein zelf wordt vertraagd. Daar kan eventueel gebouwd worden via een artikel- 19-pro- cedure, die bouw mogelijk maakt zonder dat het bestem mingsplan door gedeputeerde staten van Zuid-Holland hoeft te zijn goedgekeurd. De bezwaren richten zich te gen andere onderdelen van het bestem mingsgebied. De hoogte van toekomstige nieuwbouw aan de Willemska de en de Hagastraat gaat de bewonersvereniging te ver: er zou hier hoger worden ge bouwd dan verder in de Gor zen gebruikelijk is. „Die bouw plannen staan ons meer en meer tegen", aldus Koos Os- terholt, secretaris van de werkgroep Schiedam-Zuid in de steigers. „Wij hebben in Schiedam al een flat Over de Veste, straks krijgen wij nog een Achter de Veste." Oster- holt doelt hiermee op een lang front van hoge bebouwing aan de rand van de Gorzen, die verder uit laagbouw bestaat. Hij twijfelt ook aan het nut van openbaar groen middenin zo'n hoog bouwblok. „Dat wordt nagenoeg onbruikbaar. De openbaarheid ervan neigt naar anonimiteit en steriliteit en wordt slecht bezond", zegt hij over de schaduwplek. Hij hikt aan tegen een gepland straatje van tien meter breed met aan weerszijden huizen van minimaal drie bouwlagen. „Wie beneden' woont, ziet nooit zon", aldus Osterholt. Opbouwwerker Armand van Puyvelde heeft de commissie stadsvernieuwing ervoor ge waarschuwd, dat niet licht vaardig moet worden omge sprongen met open plekken in de wijk. De bewonersvereni ging wil de grasvlakte op de kop van de Groenelaan, hoek Willemskade, onbebouwd la ten, nu de oudere jeugd uit de wijk hier als vanzelf een ont moetingscentrum van maakte. „Dat soort plekken is kostbaar in een wijk, waar nogal wat klachten bestaan tegen over last van de jongeren", zegt Van Puyvelde. Maar ook hier zit het er niet in, dat de bewoners vereniging haar zin krijgt. De exploitatie van de geplande woningbouw zou het niet toelaten om de bouwhoogte en de woning dichtheid te beperken. Woonboten Gemeentewerken voelt er ook niet voor om de woonboten in de Westerhaven in het be- .stemmingspian voor het GTB- terrein en omgeving op te ne men. Schiedam-Zuid heeft De woonboten in de Westerhaven moeten in het bestemmingsplan worden opgenomen, vindt Schiedam-Zuid. Rechts op de achtergrond de door te hoge bebouwing bedreigde kaal slag aan de Willemskade. hier al enkele keren op aange drongen om de bewoners extra rechtszekerheid te bieden. In Amsterdam gebeurt dat ook via bestemmingsplannen. Maar in Schiedam zou de woonschepenverordening die zekerheid al bieden. Een extra bepaling in een bestemmings plan betekent voor de woon bootbewoners dus alleen maar een schijnzekerheid, aldus ge meentewerken. Tenslotte zit de bewonersvere niging erg met een tekort aan parkeerruimte in de omgeving van de Groenelaan en de Hoofdstraat in de maag. Bij de toekomstige gymzaal achter de bouwput aan de Hoofdstraat is met parkeren geen rekening gehouden. Ook mist de ge meente een kans door bij de Willemskade parkeerruimte te scheppen voor bezoekers van de Groenelaan. De verkenners van Guus Klepke zullen met hun schuit De Groene Vrede moeten wij ken zonder een alternatieve ruimte aangeboden te krijgen. En de verkeerscïrculatie in de wijk wordt onduidelijk, als er vanaf de Buitensluis/Deltadijk een hellingbaan komt te lopen die ver de Hoofdstraat in leidt. Schiedam De gemeente raad spreekt zich 16 april uit over de financiering van 93 nieuwbouwwoningen op hec GTB-terrein, waarvoor mi nister Winsemius tien mil joen gulden zal moeten door sluizen naar Schiedam. De aannemer, die na een voorse lectie uit de bus rolde, 3s Wilma West geworden. De eerste paal kan worden ge-, slagen na de bouwvakva kantie. De oplevering van de huizen op het GTB-terrein wordt - verwacht tussen maart en juli 1985. Het gaat om de eerste fase van de woningbouw op het GTB-terrein. Totaal is er plaats voor 140 woningen. Van het door Winsemius toe gewezen contingent woning wetwoningen worden er 69 gebruikt voor het GTB-ter rein, terwijl de resterende 24 worden gebouwd met een 'knip' op 1985. Dat wil zeg gen, dat deze nu alvast van het contingent voor volgend jaar afgaan. Schiedam Tot ongenoegen van CDA en CPN heeft wet houder Van Tilborg meege deeld dat er vooralsnog geen fezamenlijke vergadering omt van de commissies stads vernieuwing en ruimtelijke ordening, waar over de stich ting Samenwerkende Schie- damse Woningcorporaties (SSSW) gesproken zal worden. Van Tilborg kreeg vooral van CDA-raadslid Els Hellwig het verwijt dat hij met onvoldoen de informatie naar buiten komt over de SSSW-proble men. Van Tilborg wilde 'niet snoe verig' doen over het crisis- team-Fabriplein, waarin de gemeente is gaan zitten samen met de Nationale Woningraad. De problemen rond de renova- tie lijken volgens 'crisisambte naar' Han de Kluyver op te lossen door in een aantal ge vallen geen schoorstenen en plafonds weg te breken. Dat spaart geld uit. Volgens De Kluyver is de SSSW aanvan kelijk oneconomisch te werk gegaan door in het renovatie plan zonder meer alles weg te breken, terwijl er soms op de zelfde plek een nieuwe schoor steen zou verrijzen. Visnet Meester Meerman, vroeger leerkracht van basisschool het Visnet in Vlaardingen, werkt tegenwoordig in een kinderte huis in Suriname, maar zijn oud-leerlingen zijn hem niet vergeten. Zaterdag houden zij van half tien tot drie uur een fancy -fair om geld in te zame len voor het kindertehuis. Een deel van de opbrengst is voor het Visnet zelf. Vlaardingen Het is vier Vlaardingers niet gelukt, maar de Schïedamse Marjan van Mourik is ervan over tuigd dat zij er wel in zal slagen een galerie in de Smalle Havenstraat draai ende te houden. Ze liep al een jaar te zoeken naar een pand en had plannen óm in de foyer van het Passagethe ater exposities in te richten. Dat ging niet door. Toen werd het pand, waar tot eind maart galerie Te kunst en te Keur in gevestigd was, haar min of meer in de schoot geworpen. Vanavond om acht uur,opent ze haar Foyer. st „Het is geen werk voor een eenling", zei Janny Timmer, van Te kunst en te Keur, toen zij en drie anderen er een punt achter zetten. De nieuwe gz' riehoudster is een heel andere mening toegedaan. „Ik stoor me er niet aan, dat het ande ren niet is gelukt. In je eentje is het veel gemakkelijker om de zaak draaiende te houden, Je hebt meer overzicht en je kunt geen ruzie krijgen", zegt Marjan van Mourik laconiek. De Schiedamse zag in de krant dat de galerie in de Smalle Ha venstraat zou worden gesloten, ze kwam een kijkje nemen en het pand beviel haar. „Ik vind Vlaardingen cultureel gezien toch een leuke stad." Ze heeft zich maar weinig tijd gegeven om het pand te verbouwen. De hele week is ze druk bezig ge weest met schilderen en be timmeren, maar geen moment twijfelde ze eraan dat de gale rie voor vrijdagavond naar haar idee zou zijn ingericht. Foyer opent vanavond met een expositie van werken van Chris de Goey, de man die Matjan van Mourik tekenen en schilderen leerde en die haar enthousiast maakte om in de kunst verder te gaan. „Ik wil proberen hier moderne kunst te propageren, maar het moet wel aanspreken, het moet wel commercieel verant woord zijn." Marjan van Mourik ver bouwde Te kunst en te Keur in een week tijd tot haar ei gen Foyer. Het is een logische zaak dat de interpellatie van CDA-lei- der Jo Schriel, gisteravond in de Vlaardingse gemeente raad, ovei wat hij noemde de 'Wassenaarse Slag' geen poli tiek vuurwerk meer oplever de. Niemand die zich regel matig in het raadswerk ver diept had dat ook verwacht. Een enkele toezegging van de zijde van het college was ai voldoende om de proble men uit de wereld te helpen. Vorig maari ontstond in de Vlaardingse gemeenteraad een pittig debat over het feil, dat het toenmalige PvdA- CD A-college een weekend zijn intrek in het Rotterdam se Hilton-hotel had genomen om de meerjarenbegroting voor te bereiden. De VVD en de kleine fracties spraken er schande van: wat een ver spilling van gemeenschaps geld! Achteraf gaf het college toe, dat de keuze van het Hil ton vanwege de dure klank niet zo gelukkig was geweest. Men wilde echter niet zover gaan dat de kosten van dat vergaderweekend door de collegeleden zelf zouden wor den betaald, en ook voelde burgemeester Fred van Lier er toen niets voor in een der gelijk geval vantevoren toe stemming aan de raad of een van de commissies te vragen. Dit jaar kreeg de muis een interessant staartje. Weer fing het college waarin et CDA inmiddels plaats door Paul Houkes had moeten maken voor de VVD in retraite, deze keer in een goedkoper etablisse- v ment dat toevallig in Wasse- v naar stond. En toen was Vlaardingen natuurlijk in last. Vooral toen tijdens de raadsvergadering van vorige maand bleek dat de VVD- wethouders, tegen hun aan vankelijke belofte tegenover hun fractie in, hun aandeel in de meerkosten niet voor eigen rekening hadden geno men, De WD-fractie, die dat tijdens die raadsvergadering moest vernemen, steigerde. Het was vanwege de vorm waarin de SP'er Poppe de zaak had aangekaart; door vragen te stellen in het spreekhaifuur, dat dat gestei- ger op dat moment geen ge volgen had. De overige raadsfracties mochten niet mee-discussieren over het Onderwerp. En daarom kwam de zaak gisteravond nogmaals aan de orde: via een interpellatie die door Jo Schriel was aange vraagd. Volgens het regle ment van orde mogen bij zo'n interpellatie wél alle fracties meepraten. SchrieTs betoog kwam er op neer, dat hij geen moeite had met de ver gadering buiten de deur het CDA had daar vorig jaar immers ook mee ingestemd maar wel wilde hij stil staan bij het merkwaardige verschil tussen de opvattin gen van de VVD-fractie vo rig jaar en de houding van de VVD-wethouders nu. Burge meester Van Lier legde ge duldig uit, dat de liberale wethouders het voordeel van zo'n vergadering buiten de deur nu hadden ingezien, en dat ze daarom ook hadden afgezien van het zelf betalen van hun aandeel in de kos ten. Van Lier zegde toe een dergelijke vergadering, zo die in de toekomst weer 2ou moeten plaatsvinden, eerst in de commissie voor algemene zaken aan te zullen kondi gen. Natuurlijk kon VVD-fractie- voorzitter George Neyssel niet anders dan in eerste ter mijn verklaren, dat zijn frac tie nog steeds op het stand punt staal dat dergelijke uit stapjes niet kunnen, op kos ten van de gemeente. Na tuurlijk moest hij wel zeggen nog steeds van oordeel te zijn dat zijn eigen wethouders hun aandeel wél uit eigen zak hadden moeten betalen. Neyssel hoefde daar echter geen consequenties aan te verbinden. Het college had het hem gemakkelijk ge maakt: door de belofte dat dergelijke zaken voortaan eerst in de commissie zullen worden gebracht. En zo kon hij, ook al hield hij zijn be zwaren staande, in de tweede termijn zonder al te veel po litiek gezichtsverlies verkla ren, geen behoefte meer te hebben aan de ingediende moties, waarvan er twee de zelfde tekst hadden als die welke de VVD vorig jaar zelf had mede-ondertekend. Er lag immers een duidelijke toezegging van het college? Dat de VVD-wethouders wél aan gezichtsverlies leden, daaraan was niets meer te doen. Het is achteraf duidelijk dat het voor de VVD zeer wel kom is geweest dat Poppe vo rige maand de vormfout had gemaakt om de Wassenaar affaire via het spreekhaifuur aanhangig te maken. Nu kon er immers een maand lang rustig overlegd worden tus sen de VVD-fractie en de wethouders, de coalitiepart ner en de burgemeester, om een waardige oplossing voor het conflict te vinden. De plooien konden intern wor den gladgestreken, ook al zullen er achter de gesloten deuren van de fractiekamer heus nog wel wat boze woor den zijn gevallen, En zo kon ook worden voorkomen, dat het CDA voluit de gelegen heid zou krijgen, de betrok ken partijen en personen te gen elkaar uit te spelen. Dat zou vorige maand, als de dis cussie toen had kunnen wor den voortgezet, wellicht zijn gelukt, maar nu waren de rij en intern al gesloten. Dat ivil zeggen: nadat de VVD de toezegging van de burge meester van gisteravond had afgedwongen, natuurlijk. Want zo werkt dat in de poli tiek. Rotterdams Nieuwsblad vnjdag KW 6 apnl 1984 De voetballers van Excelsior M 9 en 11 konden zaterdag de wei niet in 'Het veld is te nat,' oordeelde hoofd consul Koos WiJlemse De spelers: Te nat?, twee keer stampen en de stof komt van het veld' Gelukkig was het bier In de kantine niet afgekeurd door Koos Willemse Wim Ver- hey [Oranje Nassau) is nu ook al actief als helderziende Baldadig zal hem echter nooit inschakelen Het zal je voorzifter overigens maar zijn Paniek bij Spirit Het dak van de kantine is lek en moet zo snel mogelijk worden gerepareerd De le den zijn echter niet al te enthousiast Ze ker geen loodgieters en dakbedekker3 in de club Ursus laat het ook dit jaar weer op een beslissingswedstrijd aankomen Een beetje spanning is tenslotte nooit weg Ron 'Strobaaltje' van Straten heeft de juiste champoo voor zijn haar weer ge-- vonden Ger de Ligt, de kantinebaas van Excelsior M is zijn gips kwijt Overigens stopt hij volgend jaar met zijn werkzaam heden SFC 'a Van Ttggelen rekent nog steeds op een positie in de Intertoto Vanavond In de kantine van Excelsior '20 een onvervalste Play-Back-show met me dewerking van Pat Benatar, Cyndi Lauper, Golden Earring en Bette Midler Henk Zuyderwïjk wil als Wim 'easy catch* Bru- ning optreden De zondagafdeling van MW '27 is alweer ter ziele Simon van Zuilen weigerde om voorzitter te worden Toch benieuwd hoeveel mensen er dit jaar weer in al die 1-april grappen zijn getrapt Baldadig trapte gelukkig nergens in Vlaardingen Sjaak Hoog endijk, de trainer van de lange afstandploeg van de atletiekvereniging Fortuna Vlaardingen, is vol vertrou wen. De belangrijkste troe ven van zijn club, Maritis de Snayer, Henri Riedijk en Domia Brandsma, zijn door verschillende omstandighe den, dan wel de grote afwe zigen tijdens de 15e editie van de Westland-marathon, toch komen er nog 20 atleten van zijn groep aan de start: „Mari Paalvast en Rien Oele zijn toch jongens die een heel goede prestatie kunnen neer zetten. Mari is bijvoorbeeld al tweemaal al besté Maassluizer over de finish gekomen en ook door Chris Woerts nu maakt hij een heel goede kans. Hij kan de wisselbeker dus defintief in bezit krijgen". Sjaak Hoogendijk rekent er op dat de beide atleten rond de twee uur en dertig minuten nodig zullen hebben om de 42 kilonneter en 195 meter af te leggen. Verloop „Onze marathon-ploeg is mo menteel de sterkste van Ne derland", laat een trotse Sjaak Hoogendijk dan ook weten. „Indertijd zijn we met vijf jon gens begonnen en nu zijn we met 50. De hele sport maakt een stormachtige ontwikkeling mee. Vroeger had je ook nog veel verloop, maar dat is ook voorbij. Er komen eigenlijk al leen maar meer atleten bij en dat is zeker voor Fortuna een heel verheugende ontwikke ling". Al vijf maanden bereiden de atleten zich onder de fanatieke leding van Sjaak Hoogendijk voor op het spektakelstuk. Zelf komt de besnorde Vlaar- dinger ook in actie op de ma rathon. „We trainen tussen de 100 en 150 kilometer per week. Ja, het is heet zwaar, ■want het trainen moet vrijwel geheel In de avonduren gebeu- Sjaak Hoogendijk komt na een vermoeiende loop over de finish. De trainer van de lange ren omdat vrijwel iedereen nog een dagtaak te vervuilen heeft. Je moet echter wel zo hard trainen om de afstand zonder problemen af te leg gen". Het parcours van de West land-marathon wordt gere kend tot één van de zwaarsten in Nederland: „Daarom ook start Gerard Nijboer niet graag in die loop", laat Sjaak Hoog endijk weten. „Maar omdat hij nu verwacht dat de eerste 25 kilometer erg snel zullen gaan is hij toch van 'de partij. Het zal dan ook een heel interes sante loop worden. Ik ver wacht dat Westlander Jacques Valentin heel ver komt. Hij is heel goed in vorm en de aan- wzigheid van Rudi Verriet werkt nog eens extra stimule rend. Beiden willen immers dolgraag naar de Olympische Spelen. Nee, ik voorspel een heel boeiend gevecht". afstandploeg van AV Fortuna verwacht tijdens de 15e editie van de Westland-marathon veel van zijn atleten. Vlaardingen Uit de Waterwegregio doen een groot aantal atleten mee. De grootste afvaardiging levert uiter aard Fortuna Vlaardingen, maar ook de nieuwbakken Maassluise vereniging AV Waterweg komt met een rede lijk grote ploeg ploeg aan de start. Ook twee dames-atleten van Fortuna komen in Maas sluis aan de start. Anneke Koopal en Dinie van der Pais gaan proberen om de 42 kilometer en 195 meter te vol brengen. De volgende heren gaan van start: Wim Bij voet, Ed van den Berg, Koos van den Wal, Jos Hollan der, Martïen Cordia, Aad van der Poel, Roel de Wilde, Jacques Droog, Martin Hadderingh, Hans Pols, Piel Stuut, Kees van den Boogerd, Nico van der Marei, Theo Maat, Ton van der Meer, Gerrit Langstraat, Mari Paal vast, Tan Stoffels, Jos Veldhuis, Jan Wieïaart, Flip Wij- ker, Ton van der Zande, Gert Tiele, Leo Dirks, Freek van der Gaag, Sjaak Hoogendijk, Hans Kleinekort, Peter van der Made, Ed Schlarmann, Wiep Steen, Wim Gou- drïaan, Karei Leeuwangh, Henny va*n Bruggen, en Aad van Genderen [allen Fortuna Vlaardingen). Schiedam Pim Visser re kent voor de thuiswedstrijd van SVV tegen Heracles op ae terugkeer van Richard Dereks. De flegmatieke vleugelspeler is nog steeds herstellende van de blessure die hij opliep in de wedstrijd tegen SC Cambuur. Visser moet het zeker nog stel len zonder Mark Wotte en Jef frey Oost, die nog twee wed strijden schorsing te gaan heb ben. Marcel van Hattem en Michael van Alphen, die tegen FC VVV in de basis stonden, zul len vermoedelijk ook nu weer deel uit maken van de hoofd macht. Keert Dereks terug in het elftal, dan zal dat waar schijnlijk ten koste gaan van Edwin Bleiksloot of de laatste weken bijzonder tegenvallen de Jan Konneman. Vlaardingen De korfballers maken zich op voor de tweede helft van de veldcompetitie. Het Maaslandse ODO moet zien te ftroberen om tegen Tjoba de.draad weer op te pakken. De Maas anders degradeerden in de zaal, maar willen zich op het veld in de eerste klasse handhaven. Vlaardingen begon op het veld sterk door de beide inbaalduels te winnen. Om in de kop te blij ven meedraaien is winst op Terheyden noodzakelijk. Oranje Nassau gaat uit van handhaving in de tweede klasse. Te gen DKV, tweede op de ranglijst, moet dan wel minimaal gelijk worden gespeeld, Fred Molhuyzen verwacht de opgaande lijn van Succes te kunnen voortzetten. HSV mag dan ook geen pro blemen opleveren. Harga evenwel zal alle zeilen bij moeten zet ten om niet te degraderen. Winst op Juliana is dan ook strikt noodzakelijk. Maassluis Zowel de heren als de dames van basketbal- verenigng Green Eagles moes ten in hun midweekse wed strijd verlies incasseren. De heren met 81-80 tegen Black Egles uit Rosmalen en de da mes in Amsterdam tegen AMVJ: 79-46. Black Eagles-Green Eagles (h) 81-80 Green Eagles had de pech dal topschutter Rob Schriel al na 'es minuten te gen vier persoo./üke fouten was opgelopen. De Ms^luise heren keken de gehele wed strijd tegen een achterstand aan. Naderden Black Eagles toch wel dicht, maar konden de overwinning net niet pak ken: 80-81. AMVJ-Green Eagles (d) 79- 46 Alleen in de beginfase van de wedstrijd konden de Maas sluise dames AMVJ bijbenen Daarna ging het mis en was het zoveelste verlies een feit: 79-46. Vrijdag S april: Volleybal: Dames: 20.15 uur Holy-Schovocomca; Zater dag 7 april: KNVB-voatbal: 14.30 uur SVV-2-Fortuna S-2, 15.00 uur Zwer- ver-Exceisior M. 15.00 uur Weerjans- dam-PPSC, 14.30 uur FC Lisse-Zwa- luwen. 14.30 uur Maasdt)k-OVO '32. 14,30 uur 's-Gravenzande-MW '27. 14 30 uur Rijsoord-TSB, 15 00 uur Valken '6B-HBSS, 14.30 uur Vlaardin- gen-Oen Bommel, 14.30 uur HVO-Sa- lalliet, 14 30 uur DSS '26-FC Rijn mond. RVB-voetbal: 14.30 uur Flak- kee-Cion. 13.45 uur GTB-Oude Maas, 13,00 uur GSS-OFB, 15 30 uur Onll- VVK, 14.30 uur VDL-WHR. 14.30 uur KD-SVDPW; Korfbal: 16.00 uur Maassluis-Sportief, 16.00 uur Spirit- 2-0Dl, 16.00 uur Tjoba-ODO. 16.00 uur DKV-Oranje Nassau; Volleybal: Heren: 16.30 uur Brofeco Vlaardin- gen-DOS, 12.15 uur Hou Stand-2- Holy, Dame*: 16.45 uur Broteco Vlaardingen-KDS, 13.45 uur MVC- Pendrecht; Basketbal: Heren: 18.30 uur MFdlarid-Juventus; Dames: 16.00 uur Green Eagles-Voorne, 14.00 uur Grasshoppers-Juventus: Alletiek; 14.00 uur Start Westland-marathon aan de Dr. Jan Schoutentaan In Maassluis; Honkbal: 14.30 uur Hoty- Pirats: Zondag 9 april: KNVB-VOetbal: 14.30 uur SW-HoracIes '74, 14.00 uur DHS-DBGC, 14.30 uur Fortuna Vlaar- dingen-Sparta. 14.00 uur martlnit- IFC, 14.30 uur ONA-VDL. 14.30 uur Zwervers-Excelsiar *20, 14,30 uur VFC-PFC, 14 30 uur Oe Hollandlaan- FCN '66, 14.00 uur Schledam-SIOD, RVB-voetbal: 14.30 uur RKWIK-OW, 14,30 uur Animo H-DRZ, 14.30 uur The Harvards-Olympus Schiedam, 14.30 uur Aeolus-SFC, 14.30 uur MSV '71-Dirksfand, 14.30 uur Activr- tas-Schiedamse Boys; Korfbal: 14 00 uur Terheydan-Vlaardlngan, 14.00 uur HSV-Succes, 14,00 uur Jullana-Har- ga; Handbal: Hererr. Actiel-UVG. Sa- turnus-De Hollandlaan, 15.00 uur WIK-SOS, Dame*: 13.45 uur -WIK- OASE, 14.00 uur De Hollandiaan- AthBne, Vefc-UVG, HEC-HVK; Hoc key: Heren: 14.45 uur Pollux-Tempo. 14.45 uur Asvion-Rapld, 14.45 uur Spirit-Groen Geel, 14.45 uur Ever- green-Soudurgh; Dames: 13.00 uur Evergreen-Westland,' 13.00 uur zand- voort-Spirit. 11.00 uur Rapld-Asvion: Honkbal: 14.30 uur Holy-VUC;

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1984 | | pagina 3