WATERWEG Lickebaert hoopt op EEG-fondsen MAZDA.WAT 'N TECHNIEK.. 251 Leo van Hagen toch te lijmen 'Laat robotten de premies opbrengen' Taanderijstraat 11,Vlaardingen,tel.010-348482 ■:j:Inspraakrondes in na jaar Gemeente - f. werken wil overlast beperken Dieven stelen voor 45 mille aan CV-ketels Belgische psychiaters in Schiedam Werkloosheid opnieuw lager Schiedam: minus 61 Restauratie van molens Programma Filmhuis Harmonie PUNTSGEWIJS Jelle Groeneveld blijft hoofdklasser Ik heb het voetballen geen minuut gemist' Gouda voor Maart je Pleysier Oefenreeks van RKWIK Van Hassel hulptrainer Westlandia Spirit peutert financiën los SVV bij Ruud van Dijk in het krijt Eric Gudde op zoek naar een doelman V Maasland De reeonstructiecommissie ^«Midden-Delfland is bezorgd over een ^dreigend financieringstekort. Als daar- £*voor geen oplossing wordt gevonden, kan -vdat leiden tot vertraging van de uitvoe- ring van de plannen. Vooral de uitvoering van het recreatief Z gedeelte in het plan Lickebaert loopt daardoor gevaar. De reconstructiecommis- sie gaat echter nog pogingen in het werk stellen om de financiering rond te krijgen. Gedacht wordt daarbij aan uitbreiding van de financiële middelen door het rijk, aan het aanwenden van EEG-fonden en aan privatisering. Van belang is of de Foppenpolder al dan niet onder water wordt gezet. Inunadatie Reconstructie Mara ih on weg/ Wesllandseweg van deze polder is twee miljoen gulden duurder dan een landschappelijke inrich ting, In het laatste geval komen er in de Foppenpolder twee nieuwe boerderijen. Voorzitter Jan Noorland, lid van gedepu teerde staten, zei tijdens de gisteren ge houden vergadering van de iccnnstructie- commissie in Maasland ervan uit te gaan, dat er een oplossing voor de aanvullende financiering gevonden zal worden. Verso bering van het plan zou namelijk beteke nen, dat het totale ontwerp gewijzigd moet worden. Dat impliceert dat er min-' der recreatieplaatsen aangelegd kunnen worden en dat is in strijd met het pro gramma. Ook is er nog geen duidelijkheid over het bodem- en gewasonderzoek, de te ver wachten resultaten van een puinstort, de uitwerking van de M-zone, de resultaten van het evaluatierapport en de tracering van het fietspad Maasland-Broekpolder. Pas als de resultaten van deze onduide lijkheden in het deelplan zijn opgenomen, komen de inspraakrondes op gang. Naar verwachting is dat eind augustus of in september. Vooruitlopend op de inspraak wordt er evenwel toch al iets aan de voor lichting voor de betrokkenen gedaan. Met ingang van eind april wordt er in het Bu reau van Uitvoering te Maasland een informatiestand ingericht, waarin de meest recente plannen zijn weergegeven. Vlaardingen De reconstruc- 1 tie van het kruispunt West- '«s landseweg-Marathonweg. na- bij de op- en afritten van rijks- weg 20, dat zo goed als zeker •vj in september van start gaat. wordt een gigantische opera- tie. Het verkeer van en naar de rijksweg zal gedurende en- kele maanden via de nodige improvisatie moeten worden "V-afgewikkeld. Gelukkig biedt kruispunt ruimte genoeg oor die improvisatie. v£viVerkeersingenieur Wim van Q.^Loosbroek van gemeentewer- v£3ten meent dat het mogelijk zal v<vzijn overlast voor het ver- V^keer zoveel mogelijk te beper- £%ken. „We hebben het geluk dat de Marathon weg twee ge verhelden rijbanen heeft. Daar- >£xioor zal het mogelijk zijn vrij- C^wel gedurende de gehele aan- V*4eg het verkeer in eén richting V>uijdend te houden. Het zal niet slechts voor 2eer korte tijd Sljotodig zijn, de complete weg af sluiten. De Burgemeester V^i'ruissingel willen we gedu- v>tende de werkzaamheden toch V "-."zoveel mogelijk ontzien." - De bedoeling is om eerst de Westlandseweg in de goede richting te leggen. Die weg 1 komt na na de reconstructie haaks op de doorgaande route I Marathonweg-rijksweg te lig- gen. Pas als dat deel van het karwei is afgerond wordt met de aanpassing van de kop van *de Marathon weg begonnen, Onderdeel van het karwei is look de wijziging van de op- en r-afritten van de rijksweg, de •.aanleg van fietspaden en van een ingewikkelde verkeers lichteninstallatie. Overigens ligt de manier van aanpak van de reconstructie nog niet helemaal vast. Het bestek moet nog een keer wor den bekeken, terwijl ook de aannemer die het karwei moet gaan uitvoeren nog niet be kend is. De aanbesteding zal binnenkort plaatsvinden. Schiedam Op een bouwterrein in Woud- hoek-Noord hebben die ven zich 'ontfermd' over elf verwarmingsketels, die een gezamenlijke waarde van 45.000 gulden verte genwoordigen. De CV-ke- tels werden uit in aan bouw zijnde woningen aan de Gildeweg gestolen. Het kostte de dieven wei nig moeite om de nieuwe huizen in de Ambachten- buurt van Woudhoek bin nen te komen. Ze beschik ten over de sleutels; die hadden zij even tevoren uit een directiekeet gesto len, In de keet vonden zij eerst de sleutel van de kluis en in de kluis bleken de sleutels van de wonin gen te liggen. Vanuit een container op hetzelfde bouwterrein zijn drie geisers ter waarde van 6600 gulden ont vreemd. Schiedam Vijfentwintig psychiaters uit Belgie komen medio mei congresseren in het Passagetheater te Schie dam. Zij zullen voorgelicht worden over voorzieningen, zoals de psychiatrische afde ling van het algemeen zie kenhuis Schieland (PAAZ) en het regionaal instituut voor de ambulante geestelij ke gezondheidszorg (EI- AGG). In Vlaanderen is de psychiatrie nog niet zover ontwikkeld, dat de hulp dicht bij huis kan. worden ge boden. Als de Vlaamse psychiaters op 18 mei niet kunnen, en daar is men nog niet hon derd procent zeker van, komt het gezelschap in juli naar Schiedam, Waterweg-Noord De werkloosheid in de regio Nieuwe Wa terweg-Noord is in de maand maart, evenals in de vorige drie maanden, gedaald. Die daling was vooral toe ie schrijven aan de 165 jongeren onder 23 jaar die een baan vonden. r»,Aan het einde van de maand maart stonden 122 mensen minder 'X, ingeschreven bij het gewestelijk arbeidsbureau in Schiedam dan '""vaan het begin. Het aantal vakatures ging van 67 naar 100. De mensen die aan de slag kwamen vonden vooral werk in de -""-bouw of op een kantoor. De werkloosheid in de metaal daalde 'plicht en onder het handelspersoneel was er sprake van een klei- v*ne stijging. De forumleden kregen veel vragen te beantwoorden. Discussie met ouderen: Schiedam Laat de robotten en de automatisering de sociale premies opbrengen. Dat is een van de vele opmerkingen die de ruim honderd Sehiedamse bejaarden maakten en voorlegden aan het forum van raadsleden, Kamerleden en ouderenorganisa- ties. De forumleden vonden het nog niet eens zo'n slechte oplos sing. In het kader van het tien jarig bestaan van het dienstencentrum Woudhoek was deze middag belegd. Centraal stond daarbij de moeilijker wordende positie van de oudere. De twee aanwezige Tweede Kamerleden Frans Moor (PvdA) en Frans Jozef van der Heijden (CDA) wezen met de vinger naar de econnomische crisis. Een op de drie Nederlanders heeft een uitkering. De plaatselijke politici, wethouder Luub Hafkamp en Ulferd Bruse- ker, konden daar Weinig aan toevoegen. Wethouder Hafkamp werd door ouderen gevraagd iets te doen aan de prijs van de warme maaltijden in Schiedam. Die bedraagt op dit moment ze ven gulden. Er is berekend dat ouderen per dag 7 gulden en dertig cent aan voedsel kunnen uitgeven. Wethouder Hafkamp zei alleen te kunnen toezeggen dat de subsidie, die de gemeente op dit moment geeft voor de warme maaltijden niet verlaagd wordt. De vertegenwoordigers van de ouderenbonden wezen er op dat, als «te invloed van de bejaarden op de politiek vergroot moet worden, de bejaarden zich moeten aansluiten bij de ouderenbon den. Een oproep, die Ulferd Bruseker onderstreepte. De bonden waren met informatiestands aanwezig in het dienstencentrum. Schiedam In de maand februari is het aantal inwoners in Schiedam gedaald met 61. Op de laatste dag van de tweede maand telde de gemeente 69.739 inwoners, 34032 mannen en 35707 vrouwen. Sinds 31 december van het vorige jaar is daar mee het inwonertal afgenomen met 110. In februari werden 66 geboorten aangegeven, overleden 60 Schiedammers, terwijl 238 zich in een andere gemeente vestig den. In dezelfde periode kwamen er 171 personen in Schiedam. Er werden 15 huwelijken gesloten. Hei aantal echtscheidingen was 27. Schiedam Monumen tenzorg is door de ge meente Schiedam bena derd voor een aanvul lend subsidiebedrag voor de restauratie van drie Sehiedamse molens, te weten De Walvisch, De Drie Koornbloemen en De Noort. Momenteel staat de molen van het molenbrood, De Vrijheid, reeds in de steigers voor een onderhoudsbeurt Als de subsidie via de provincie is binnengeko men, zal de gemeente het bedrag doorschuiven aan de stichting De Sehie damse Molens. Deze ont fermt zich over de ma lende toeristische trek- ADVERTENTIE HOOGWERF Vlaardingen Een naïeve ze- denprediker en een hoertje, twee tegenpolen, die samen aan geld proberen te komen voor een bejaardentehuis en een kinderspeelplaats, vormen de spil van de film 'Ein komi scher Heiliger'. Deze rolprent van Klaus Lemke is donder dag 19 april te zien in het film huis van de Harmonie aan de Schiedamseweg. Voor het duo heiligt het doel de middelen, zodat ze nog wel eens met de politie in aanraking komen. Met alle gevolgen van dien. Vrijdagavond is de filmversie te zien van Das Liebeskonzil van Oscar Panizza. Deze Duit ser, die aan het begin van deze eeuw leefde, stond bekend als querulant en godslasteraar. In dit geval is er in de hemel een crisissituatie ontstaan en moet de hulp van de duivel worden ingeroepen om de mensen op de aarde weer in het gareel te krijgen. De oplossing wordt gevonden in een te verwek ken dochter van de duiveL Zij wordt Syphilis gedoopt. Zaterdagavond tenslotte draait in het filmhuis van de Harmo nie II Pap'occhio. Het is een in 1980 gemaakte parodie op het Vaticaan en allerhande Vati caanse zaken. In dit geval gaat het om een televisiestation, dat de leegloop van de kerken moet tegengaan. De curie vindt echter, dat de paus iets te hard van stapel loopt en stuurt aan op een mislukking. Een film vol leuke, maar ook flauwe grappen. Alle filmvoorstellingen in de Harmonie beginnen om half negen, Zangeres Cherry Wijden- bosch treedt donderdag om 22,00 uur op in discotheek PeeDee aan de Oosthavenkade in Vlaardingen. Zij kreeg be kendheid in Nederland door de nummers 'Vang me' en 'Dame uit Suriname', De Filmclub Schiedam ver toont vrijdag om 21.30 uur de film 'Reds' met Warren Beat- ty. De film gaat over het op komst van het socialisme en het communisme aan het be gin van deze eeuw in Ameri ka. Met onder andere Diane Keaton en Jack Nicholson. Organist Mark Schaap en de sopraan Conny de Jong geven zaterdag vanaf 15.00 uur een orgelconcert in de aula van het Stedelijk Museum aan de Hoogstraat in Schiedam. Er worden werken van Bach, Walther, Franck en Stanley ten gehore gebracht. Het uit Australië afkomstige Stuffed Puppet Theatre is za terdag vanaf 10.30 uur te zien in sociëteit QT aan de Nieuw- straat. Popjienspeler Neville Tranter treedt sinds 1978 op in Nederland. De mime-act duurt een uur. Vrouwen fantasieën van de Vlaamse schrijver Hugo Claus zijn zaterdagavond vanaf 20.15 uur in het Sehiedamse Passa getheater te zien. Ze worden gespeeld door het Theater coöperatief, dat bestaat uit Si- mone Ettekoven, Caroline van Gastel, Frieda Pïttoors en Ria Wubben. De filmcommissie van het Vlaardingse CJV, de Fico, geeft zaterdag drie voorstellin gen van ae Amerikaanse jeugdfilm 'Paniek in de Ber gen'. In zaal Middelhuyse zijn voorstellingen om 10.00 en om 12.00 uur, in Triangel om 13.30 uur. De oudere Fico-leden kunnen om 18.30 en om 20.45 uur in Triangel kijken naar 'DS Lift'. Sociëteit QT aan de Nieuw- straat wil eerste paasdag extra luister bijzetten door de Rot terdamse band Tumbling Dice te laten optreden. Deze Rotter damse formatie speelt reggae en rockmuziek. De band rije- gint ora tien uur te spelen. Op tweede Paasdag wordt in de Grote Kerk van Vlaardin gen een meditatiedienst ge houden onder leiding van do minee Van Campen. Het the ma van deze bijeenkomst is: paasboodschap en paasop- dracht. Medewerking wordt verleend door soliste Riet den Hertog, de koren Immanuel en Vlaardingen en een drietal or ganisten. Het begint om 09.00 uur. In de laatste voordracht van dit seizoen Iaat bet Theoso fisch Genootschap dinsdag 24 april zijn gedachten gaan over de evolutionaire rol, die de mens kan spelen in een uni versum dat op essentiële een heid en samenwerking berust. De lezing wordt gehouden in het ontmoetingscentrum Ko ningshof, Uiverlaan 20, nabij het NS-station Maassluis-West. De aanvang is om acht uur. Men kan zich er inschrijven voor de cursus 'Anders den ken'. Dat kan ook telefonisch; 01899-13350 en 010-520261. De wijkvereniging Dreven- buurt start dinsdag 24 april een cursus breakdancing in het clubgebouw van De Hol- landiaan. Er worden acht les sen gegeven door de uit Maas sluis afkomstige groep The Magnificent Force. De lessen beginnen steeds om zeven uur 's avonds. Rotterdams Nieuwsblad donderdag RW 19 apnl 1984 Schiedam In de tiende en voorlaatste ronde van het damkampioenschap van de stad Schie dam stelde Jelle Groeneveld zijn positie in de hoofdklasse veilig dank zij een zege op Gert van Willigen. Tïny Mous doet echter een stapje terug na zijn verlies tegen Rob van Eijk. Ron Heusdens, al kampioen, speelde tegen Sjaak Prins met weinig concentratie en liet een punt liggen. Prins speelde zich daarmee even- Stdnamo tegen zijn eerste nederlaag op. Joop van der Schalk toonde zich sterker. De achter stand van Jan Bergen en Peter Lansbergen op de lijstaanvoerder is thans geslonken tot één punt. Met het duel Sidhamo—Lansbergen nog voor de boeg is er in de eerste klasse dus nog van alles mogelijk. Joop van der Schalk, Frans van der Veer en Floor Pauw hebben ook nog een kleine kans op promotie. Dat Cees Suyker de derde degradant wordt, (Jan Lucassen en Henk Autar trokken zich al terug), lijkt na zijn nederlaag tegen Joop Smit onvermijdelijk. In de tweede klasse won Bart Quist de belang rijke ontmoeting tegen Kouwenhoven. Quist behield daarmee zijn tweede plaats op de rang lijst. Koploper Onno Hemminga kwam in ver eens veilig. Voor de twee resterende degrada- i; sr, v tieplaatxen zijn Rob van Eijk, Ger! van Willi- loren P0^10 f?..staan t0gen Edï?m Jager, gen en Aad Prins de belangrijkste kandidaten maar waa™jk miraculeuze wijze wist Hem- Piet Bastiaanse tenslotte behallde in zijn partij v!?8 £0§ naf toe l-e trek- x_üij .i J J ken. Ronald de Bie had wel veel moeite met Oscar Holterman, maar haalde toch twee pun ten binnen, tegen Wim Vrijland een kostbaar punt. In de eerste klase liep koploper Swami Prem Schiedam Eindelijk hadden de lijmpogingen van de spe lers, trainer en het bestuur van Hermes DVS succes. Het was al heel laat toen Leo van Hagen, tijdens het grote jubi leumfeest in de kantine van de eersteklasser, naar trainer Leen Admiraal toestapte. „Ik ga weer beginnen, trainer", was de zakelijke mededeling die Leo van Hagen hem toe voegde. En Admiraal was blij, zeer blij zelfs, met de terug keer van de libero in zijn se lectie. „We zijn meteen hard aan het werk gegaan", aldus Leen Ad miraal. ,,Ik had Leo alleen in de voorbereiding even meege maakt. Al snel haakte hij, af omdat hij er geen zin meer in had. Van de spelers heb ik al tijd begrepen, dat ze zijn be slissing ontzettend betreurden. Hij was één van de steunpila ren van het elftal." Hermes-voorzitter Willem van der Sloot had de eerste contac ten gelegd voor de toenade ring. Leo van Hagen had zich niet meer met sport bezigge houden sinds zijn abrupte be slissing om met voetbal te stoppen. Natuurlijk, hij ging nog regelmatig bij Hermes kij ken, maar behoefte om er in te springen had hij niet. „We zijn het hem blijven vragen", aldus Leen Admiraal. „Toch kwam zijn besluit voor mij als een verrassing, want ik had er eer lijk gezegd niet meer op gere- Tegen VIOS maakte Leo van Hagen in de tweede helft zijn rentree in het elftal van Her- Norrkaping Bij de Europese jeugdkampioenschappen bow ling in Norrkaping hebben Heien Minnebruiker (Spijke- nisse), Maartje Pleysier (Maas sluis) en Mariska Voets (Zoe- termeer) gisteren de gouden medaille veroverd in de trio wedstrijd. Het Nederlandse drietal vergaarde 3328 punten. Denemarken werd tweede (3312) en West-Duitsland (3300) derde. Dinsdag al vero verde Helen Minnebruiker met Annemiek Dagelet het goud bij de duo-wedstrijd. Leo van Hagen in actie in een oefenduel tegen Excelsior Maassluis. Hier belet hij Henk Boomsma het doorbreken. Eric van der Gaag (op de rug) rest toekijken, mes DVS. De stand was toen nog dubbelblank, maar in die tweede omloop stelde Hermes DVS orde op zaken en won de ontmoeting met 0-3. „Dat komt natuurlijk' niet alleen door de inbreng van Leo", weet trainer Leen Admiraal. „Maar er was wel meer rust in de achterste lijn en dat is toch belangrijk". De terugkeer van de laatste man ging in de tweede helft ten koste van Bobby Rietveldt. „In de deze fase van de com petitie moet iedereen meet dan honderd procent inzet to nen. Wie bijvoorbbeld maar één keer in de week traint en ook nog slecht speelt, gaat er dan naast". Leo van Hagen blijft zelf. vrij nuchter onder zijn terugkeer: „Ik heb er wel weer zin in", laat de voetballer weten. „Maar eerlijk, ik heb het voet ballen in al die maanden geen minuut gemist. Het is natuur lijk wel leuk dat ze me hebben gevraagd om terug te komen. Ach, het ging tegen VIOS niet eens zo best, De eerste paar ballen, daar had ik helemaal geen kijk op. Die schoten zo onder mijn schoen door en dan schrik je wel even. Het ging later gelukkig wel beter. Die overwinning kun ie niet alleen mij toeschrijven, dat zou onzin zijn", In ieder geval speelt Leo van Hagen de rest van competitie in het keurkorps van de Schiedammers. Of hij ook vol gend seizoen van de partij zal zijn is nog maar de vraag: „Ik weet het echt nog niet. Nu heb ik er wel weer zin in» maar ik weet niet of dat zo zal blijven. We wachten maar rustig af". Vlaardingen Het standaard- team van RKWIK start de oe fenreeks ter voorbereiding op de nieuwe voetbalcompetitie op 8 augustus met een uitwed strijd tegen het Maaslandse MVV '27. In totaal speelt de selectie van de Vlaardingse afdelingsclub vier oefenwedstrijden. Op 23 augustus wordt deelgenomen aan een toernooi bij PFC. Het volledige schema ziet er als volgt uit: 8 augustus MVV '27—RKWIK, 12 augustus RKWIK—TDC, 16 augustus RKWIK—Zwarte Pijl, 19 au gustus RKWIKSt. Lodewijk, 23 augustus deelneming aan toernooi bij PFC en 30 augus tus RKWIK—WICO. Hellevoetsluis Aad van Hassel is volgend seizoen werkzaam bij de Naaldwijkse eersteklasser Westlandia. De gewezen Schiedammer, die laatstelijk als oefenmeester werkzaam was bij Olympus Schiedam, wordt in het West- land assistent van hoofdtrainer Henny Krijgsman. De 37-jari- ge Van Hassel, sinds kort woonachtig in Hellevoetsluis en in bezit van een C-licentie, volgt bij Westlandia de ver trekkende Jan Niemeijer op. „Een prima club met een schitterende accommodatie. Waar maak je dat nog mae, een vereniging met zelfs twee trainingsvelden? Bovendien is het voor mij plezierig, dat het tweede elftal van Westlandia in de hoogste reserveklasse van de KNVB speelt. Ik hoop er nu weer een beetje in te ko-' men", aldus Van Hassel, die de voorbije drie seizoenen tever geefs trachtte een nieuwe club te vinden. Schiedam Het bestuur van de Sehiedamse hockeyvereniging Spirit is een unieke actie begonnen. Het dak van het clubhuis is hard aan vervanging toe, Financiële middelen ontbreken echter om het dak in zijn geheel te laten repareren. Om externe finan ciering te voorkomen, probeert Spirit het geld nu via een een malige actie binnen te krijgen. Het hele dak is op schaal nagemaakt en in honderdzestig stuk ken verdeeld. Deze stukken worden nu verkocht a 100 gulden per vierkante meter. Het bestuur van Spirit hoopt eind april voldoende kopers gevonden te hebben om met de reparatie van het dak te beginnen. Een ieder die interesse heeft om Spirit te helpen kan zich rich ten tot R. Vromans, teL: 010-74.23.55, D. de Groot, tel.: 26.25.88 of bij J. Kreuger, tel.: 010-26.82.06. Schiedam SVV heeft de arbitragezaak verlo ren, die Ruud van Dijk tegen de Sehiedamse eer ste divisueclub had aan gespannen. Van Dijk, die eind vorig seizoen door de nieuwe techni sche staf niet goed ge noeg werd bevonden voor een nieuw contract en thans bij de West- landse zaterdagclub 's- Gravenzandse SV speelt, meende, dat SW hem niet binnen de daarvoor gestelde termijn de wacht had aangezegd. Hoewel de juridisch ad viseur van Van Dijk een volledig jaarsalaris eis te, besloot de commissie daar slechts gedeeltelijk op in te gaan. SVV moet Van Dijk nu een kleine vierduizend gulden beta- le, omdat het toch in ge breke is gebleven. Schiedam Het is in ie der geval zeker, dat Eric Gudde volgend seizoen niet nogmaals een beroep doet op Eddy van de Roer. Zoals het voorts zeker is, dat Jan van Veen niet in het doel terugkeert, zolang Gudde het op hei tech nisch vlak voor het zeggen heeft. Gudde Is inmiddels naar stig op zoek naar een goe de doelverdedïger, dte hij in de tweede klasse uitste kend kan gebruiken. Het vreemde is alleen, dat zo wel Gudde als het bestuur zich in raadselen hult, ter wijl naar het schijnt de nieuwe man al bekend is. Gudde ontkent, dat het om Dick Bos gaat. de huidige keeper van Hoekse Bovs, van wie bekend is, dat hij slechts naar die club gaat, waar hij de vaste keus on der de lat is. Zo vertrok hij destijds bij Excelsior M, toen hij de slag met Roel- Jan Abbas verloor. Ook de naam van John Marrevee, thans spelend bij SFC, wordt in tweeer lei opzicht genoemd op Thurlede. Zo schijnt PPSC-trainer Arie Kurver het wel te zien zitten in de oud-prof van SVV en zal Kurver dan wellicht in de slag moeten met zijn 'cur susmaatje' Gudde. Ook de naam van Hans Eggelmeij- er (Hermes DVS) wordt genoemd. Ik weet", aldus Gudde, die in recordtijd Norbert Kleinherenbrink (andere besognes). Ronald Groen (naar Sparta) en Van Veen zag verdwijnen, „dat ik best nog een keertje bij Van de Roer kan aanklop pen, maar dat is niet de bedoeling. Ik zal nu zeker nog geen namen noemen. Dat zoek je zelf maar uit..."

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1984 | | pagina 2