fWATERWEG met meer in 'Als je o is het al warm' SPORT 19 Holy neemt wraak Woudhoek in wording (slot) m ■tü Langer werk aan Koemarktbrug Meer uit- jvingen bij arbeids bureau Ophalen huisvuil Euro-kandidaten naar Schiedam Schiedammers toch naar Woensdreeht Vlavoc naar Zweden Inrichting Groenoord op papier gereed Henny Polet naar nationale titelstrijd Evergreen wil ook kunstgras Hans Verhart nieuwe keeper Exeelsior'2ö Homeruns van Van den Bergh, Donnelly en Pierre Ludieke wedstrijd VFC kiest nieuw bestuur Sterk toernooi DVO'32 Slotavond Schiedams kampioenschap SPORTAGENDA Vlaardingen Zwalu wenlaan-bewoner F. J. Van Tienen blijft proberen gehoor te vinden bij de Schiedam De werkzaamhe den aan de Koemarktbrug, ter verbreding van de rijweg, zul len nog tot tenminste 8 juni duren. In de nacht van 29 op 30 mei is de brug van half een tot vijf uur voor alle verkeer, ook voetgangers afgesloten. In verband met de aanleg van het hoofdriool in de 's Grave- landseweg en in de Burg. Hon- nerlage Gretelaan is de Delf land seweg vanaf dinsdag 29 mei voor alle verkeer afgeslo ten. De werkzaamheden zullen ongeveer acht weken duren. Waterweg Het Gewestelijk Arbeidsbureau Nieuwe Water weg-Noord in Schiedam heeft de afgelopen maand 884 men sen uitgeschreven. Daartegen over stonden slechts 568 bewo ners van het Waterweggebied, die zich als werkzoekende lie ten inschrijven. Dé bij het arbeidsbureau gere gistreerde werkloosheid is de afgelopen maand dus iets ge daald. Volgens de cijfers van het ar beidsbureau waren aan het eind van de vorige maand In Schiedam, Vlaardingen, Maas- sluis. Maasland en Rozenburg 10,631 mensen zonder werk. Voor vrouwen is dat aantal 14,1 procent van.de beroepsbe volking, en bij de mannen is dat percentage 13,3. De werkloosheid nam iets af iri alle sectoren: Zowel in de bouwnijverheid en de,metaal als bij het handels- en het kan toorpersoneel verminderde het aantal inschrijvingen. Ook de jeugdwerkloosheid werd iets minder. Het gewestelijk arbeidsbureau verwacht dat de daling van het aantal ingeschreven werk- - lozen binnenkort wel tot staan zal komen. Over enige tijd wordt de nieu we stroom schoolverlaters ver wacht, die zich bij het arbeids bureau als werkzoekende meldt Waterweg-Noord Op He melvaartsdag en tijdens de pinksterdagen wordt geen huisvuil opgehaald. De ophaal diensten van donderdag 31 mél en maandag II juni wor den verschoven. In Schiedam vindt het nu plaats op maandag 4 juni en donderdag 14 juni. In Maas sluis zal het vuil in de Steen- dijkpolder op woensdag 30 mei Wörden opgehaald en in de an dere wijken op vrijdag 1 juni. Ook in Vlaardingen zijn er wijzigingen: daar worden de wijken waar op donderdag het huisvuil wordt opgehaald vol- gende week al op woensdag gedaan. Ook alle gemeentelijke dien sten en bedrijven zijn op He melvaartsdag gesloten. Padvindsters De Tono-Ravogroep uit Schie dam, die is aangesloten bij Scouting Nederland, bestaat vijftig jaar. Het bestuur van de groep wil op zaterdag 10 no vember een een reünie hou den. Oud-leidsters eri oud-le den van de groep wordt ge vraagd zich voor 15 juni in verbinding te stellen met I. de Jong-Sunderman (268124) of F. Sjoerdsma-Van Renswoude (709430). Samenvoeging De lagere scholen De Boeg en Het Baken houden vrijdag 15 juni een.feestdag, waarbij de leerlingen dan de twee scholen aan. elkaar kunnen wennen. •'.jt,—...r leerlingen dan de twee scholen n wennen. Hét nieuwe cursusjaar trekt De Boeg in bij Het Baken; De 220 leerlingen doen die dag mee aan een speurtocht door Holy. Ze starten, bh' De Boeg eneindigen bij Het Baken. Daar wordt dan gegeten en wordt 's middags film ge draaid. - gemeente voor zijn al ja ren durend protest tegen de opheffing van de vroe gere gemeenschappelijke antenne inrichting in zijn flatgebouw, en de over eenkomst die daarna is gesloten met woning bouwvereniging Patrimo nium over signaallevering via de uitgebreidere en duurdere CAI. Weer heeft Van Tienen, die er inmiddels voor heeft ge zorgd dat er op het stadhuis een dik dossier is ontstaan door alle brieven die hij daar in de loop der tijd al over heeft geschreven, zich ge wend tot de gemeenteraad, het college van B en W en de burgemeester. De protesten, die Van Tienen nu weer heeft gestuurd, heb ben vrijwel dezelfde strek king als zijn eerdere epistels. Nadat eerder al in commis sievergaderingen was beslo ten dat Van Tienen met zijn bezwaren ongelijk had, be sloot de gemeenteraad in juni vorig jaar dat een serie brie ven die hij toen over dat on derwerp had geschreven niet meer in behandeling zou worden genomen. Die brieven werden uitslui tend voor kennisgeving aan genomen. Het college van B en W heeft nu met betrekking tot de nieuwe brieven besloten de raad te adviseren, de zaak op dezelfde manier af te doen. Van nieuwe argumenten van Van Tienen zal dus kennis worden genomen, maar er gebeurt verder niets mee. Van Tienen, die optreedt ais secretaris van de huurders- vereniging van de betreffen de flat, zal van de wijze van afhandeling van de brieven op de hoogte worden gesteld. Joan Vogel in het Kaarsenmakerhof: „Aparte groep voor mensen met een allesbran- der..." Schiedam In de Ambach- tenbuurt is de eerste straat, waar het verpleeghuis Drie- maasstede uitzicht op biedt de Heelmeesterstraat. De straatnamencommissie was niet van humor ontbloot. Het lag nogal voor de hand om in een buurt, waar alle straten naar oude ambachten zijn ge noemd, de 'heelmeester' te plannen pal ten noorden van de verpleeginrichting. We zijn beland in de meest recent opgeleverde woningen van Woudhoek. In het wes ten is het tennispark Kethel- haghe verrezen, en in de noordwestelijke punt ziin de 88 koopwoningen van Euro woningen gepland. Tussen de Drïemaasstede, het tennis- centrum. het plangebied van Eurowoningen en het centra le deel van Woudhoek waar winkels en scholen zijn ge pland, daar ligt de Ambach- tenbuurt, waarvan sommige stukkeft nog In aanbouw zijn. Behalve de gemeente Schie dam behoorden ook de Alge mene Nederlandse Woning stichting en Urbibouw tot de opdrachtgevers! Jan Verbiest woont pas in de Ambachtenbuurt. Hij werkt op een booreiland. „Nee. in derdaad, da's niet zo'n oud ambacht", zegt hij. Zijn wo ning staat aan de Geelgieter- hof en hij is bezig met zijn tuintje. Buurvrouw Jeanne van Steijn kijkt toe. Zij behoren tot de eerste bewoners van deelplan 2-D2 in Woudhoek- Noord, maar omdat het niet klinkt om te zeggen dat je in 2-D2 woont, omschrijven we dit als het duurdere Urbi- bouw-project in de Ambach tenbuurt. Urbibouw heeft er hier twee; het goedkopere was het zogenaamde Witte Dorp van Woudhoek. Urbibouw boft met de Schie- damse stadsuitbreiding. Ook de Geuzenbuurt ten oosten van de Ambachtenbuurt werd door deze dochter van het Bredero-concem gereali seerd. Hoe kwam dat zo? Een andere dochteronderne ming van Bredero, Empeo, had tien jaar geleden een contract met de gemeente Schiedam voor het prestigeus volbouwen van de binnen stad, .maar de gemeente kon onder dit contract uitkomen door Bredero een project in Woudhoek te gunnen, Urbi bouw ging het doen, want Empeo was in Schiedam een beladen begrip. Uiteindelijk sleepte Urbibouw drie projec- Jan Verbiest en Jeanne van Sleljn aan de Geelgieterhof: „Als 's winters de zon schijnt, is stoken niet nodig..." ten in Woudhoek in de wacht. Met de meeste woningen van Woudhoek is wel iets bijzon ders aan de hand. Milieu en energiebesparing zijn in dit nieuwe stadsdeel overbeken de begrippen. Kristinsson, De Bruïjn, het zijn architecten waar wethouder Chris Zijde veld via de televisie mee door Kor Kegel werd geconfronteerd: in Sehiedam-Woudboek konden zij aan het ontwerpen gaan. Ook de woningen in het duurdere Urbi-deel, waar Jan Verbiest en Jeanne van Steijn wonen, heeft energie besparende foefjes. Die hui zen zijn ontworpen door de bureaus Zanstra, Zubli, Van de Oever partners in Am stelveen en Sterenberg in Ter Apel. „Als de zon schijnt, hoef je hier nauwelijks te stoken, ook 's winters niet", zegt Jan Verbiest. Hij is tevreden. Schuin aan de overkant, aan de Ambachtsweg, woont Rob Jannesen. Hij gelooft er ook in, maar is vooral benieuwd naar de eindafrekening van de ONS over dit jaar. Het is verbluffend. In som mige woningen van de Am bachtenbuurt volstaat vol gens wethouder Zijdeveld de lichaamswarmte om de. tem peratuur binnenshuis op peil te houden. TNO heeft metin gen verricht of er binnen wel een gezonde atmosfeer be staat. Want allesbranders slikken ook chemische com ponenten en het risico van 'binnenluchtverontreiniging', zoals dat heet, leek niet denkbeeldig. Klachten zijn er echter nog niet, Joan Vogel, bewoonster van de Kaarsen makerhof, is tevreden over de begeleiding door de ge meente. Pas was er nog een druk bezochte bijeenkomst in de Heijermansflat. De luiken voor Haar ramen zijn met een slingertje heel gemakkelijk van binnenuit te bedienen en dat scheelt veel kou. De thermostaat staat bij na nooit hoog, meestal even een kwartiertje voordat zij uit bed komt „en dan is het al warm", zegt zij. Is alles dan perfect aan Woudhoek? „Tja", peinst Joan Vogel, „de balkons had den wel wat groter gekund." Toch nog iets- Maar afgezien van de finan ciële problemen van huisei genaren in de Botenbuurt vormen die balkonnetjes de enige wanklank tot dusver uit de Schiedamse nieuw bouwwijk in wording. De voorgaande artikelen in de ae rie 'Woudhoek in wording' werden geplaatst op 25 en 26 april en 2, 4, 9 en 17 mei Schiedam De politieke partijen zijn momen teel druk doende met bijeenkomsten in het ka der van de Europese verkiezingen. CDA-euro- parlementariër mr. J. L. Janssen van Raaij doet zaterdag met de CD A-verkiezingskaravaan Schiedam aan. Tussen half twaalf en een uur stopt de karavaan achtereenvolgens bij Hof van Spaland, het museum en bij de Rema, Volgende week dinsdag spreekt Janssen van Raatj vana* acht uur in hotel Rijnmond aan het Nieuwland- plein 12. De VVD haalt dinsdag mr. Jules Hosman naar Schiedam. Hij is eveneens kandidaat voor. het Europees Parlement. Het thema van de bijeen komst die om acht uur in het Stadscafé aan de Overschiesestraat 3a begint, is: de liberale visie op de verkiezingen. Schiedam Het comité 'Schiedam tegen Kernbewape ning' heeft op het laatste mo ment besloten op 31 mei in Woensdreeht aanwezig te zijn bij de actiedag 'Muziek tegen Kernwapens'. Ondanks vele gesprekken daarover is con crete steun vanuit Schiedam tot heden achterwege geble ven. Pas tijdens de onlangs ge houden actieweek is besloten met bussen naar Woensdreeht af te reizen. Vanwege het motto 'Speel niet met kernwapens...speel er te gen1 wordt iedereen die mee wil gevraagd die dag een mu ziekinstrument mee te nemen. Om half elf vertrekken de bussen vanaf het Emmaplein. Het weekend van 1,2 en 3 juni wordt de landelijke kampeer- actie gehouden, vanuit Schie dam, Vlaardingen en Maas sluis vertrekken 1 juni 's mor gens fietsers naar Woens dreeht. Voor informatie over deze actie kan men zaterdag terecht bij de vredeskraam die dan op de Hoogstraat staat of men kan bellen met Fred van de Drift, tel. 713674. Vlaardingen Niemand min der dan de koningin van Zwe den komt in de week van 15 tot 20 augustus kijken naar de verrichtingen van de Vlaar- dingse volksdansclub Vlavoc. De dansgroep is die week in Stockholm voor een interna tionaal amateur-volksdansfes- tival. Vlavoc, die als enige groep de Nederlandse drie kleur verdedigt, brengt haar dansen in Volendamse en Markense kostuums ten tone le. Het is de tweede keer dat Vla voc Zweden aandoet. In 1981 waren de dansers te gast bij hun collega's in Tranas, op on geveer 300 kilometer afstand van de Zweedese hoofdstad. Schiedam Gemeentewerken Schiedam heeft de inrichtings plannen voor Groenoord-mid- den/noord afgerond. Het-ge bied omvat ruwweg de pleinen Louis Zimmermann, Sem Dresden, Dirk Schöfer en Jac ques Urlus. Aan de westzijde, in de omgeving van het Louis Zimmermannplein zijn de werkzaamheden inmiddels be gonnen. Gemeentewerken weet nog niet precies wanneer waar op de vier pleinen zal worden gewerkt..- Gelijktijdig met het ophogen van de wij ken wordt aan de lichtmasten gewerkt. Op diverse plaatsen zullen speel werktuigen worden ge plaatst Het Sem Dresdenplein krijgt in de noord-zuidrienting een groengebied met wandel pad. Op het Dirk Sehfiferplein verdwijnen enkele parkeer plaatsen. Daarvoor in de plaats komt een groengebied. Par keerproblemen daar zouden goed door het overschot aan parkeerplaatsen op Jacques Urlusplein kunnen worden opgevangen. Rotterdams Nieuwsblad vrijdag RW 25 mei 1984 Rotterdam Henny Polet van de Vlaardingse biljartver eniging De Molenwiek, die kortelings in het Rotterdamse biljarteentrum Groot Weena de gewestelijke titel derde klasse driebanden klein vero verde, is als vierde geplaatst voor de nationale eindronde. Van vanavond tot en met zon dag ontmoet Polet in Assen delft de volgende tegenstan ders: Jaspers (Etten-Leur), Keijzers (De Zilk), Lakerveld (Maarssenbroek), Klerks (Berghem), Stallinga (Min- nertsga), Smetsers (Oirschot) en Jansen ('s-Heerenberg). Met 0.250 en 0.40D als moyen ne-grenzen wordt gespeeld over een partijlengte van 15 caramboles. In de openingsronde, vrijdag, om 19.00 uur, krijgt Polet de als vijfde geplaatste Klerks als tegenstander. Op zaterdag en zondag beginnen de wedstrij den aan om 13.00 uur. Maassluis Het bestuur van de Maassluisse hockeyvereni- ging Maassluis installeert bin nenkort een speciale commis sie, die zich gaat bezighouden met de verwezenlijking van een kunstgrasveld op het com plex aan de Albert Schweït- zerdreef. Tijdens de jongste ledenverga dering kwam duidelijk aan het licht, dat vrijwel alle leden hiervan een fervent voorstan der zijn. Er zal nu een gedegen onderzoèk worden vericht om te bekijken of de aanleg, van een kunstgrasveld in ieder ge val financieel een haalbare kaart is. Zodra de commissie klaar is met haar onderzoek en hier over een rapport heeft samen gesteld, zal het bestuur een buitengewone ledenvergade ring uitschrijven. Waarschijn lijk 2al dat in bet najaar ge beuren;, Voor die tijd zullen de leden al regelmatig worden geconfronteerd met de ver schillende aspecten van het kunstgras. Schiedam De kersverse tweedeklasser Excel sior'20 lijkt eindelijk een opvolger te hebben gevonden voor in eer ste instantie Jan van Veen en later de in allerijl opgetrom melde Eddïe van de Roer. Het is Hans Verhart, afkomstig van Fortuna Vlaardingen, waar hij er niet in plaagde con current Remy Leerdam uit het eerste te kiepen. Verhart komt oorspronkelijk van De Hollan- diaan. Rob Kiebert, tot 1 juli nog op de loonlijst bij SW, heeft in middels een positief gesprek gehad met trainer Eric Gudde. De blond gelokte vleugelver dediger, die bij Excelsior'20 op het middenveld zou moeten gaan spelen, laat zijn beslissing afhangen van de uitkomst van een gesprek met het Belgische Wuustwezel. Op 4 juni zal hij. samen met zaakwaarnemer Cor Pot persoonlijk in het zui den poolshoogte gaan nemen. Waneer een en ander afketst, kiest Kiebert definitief voor Excelsior 20. Tim Donnelly ...homerun.. Vlaardingen Op het terrein van Vlaardingen Holy wordt vanavond aanvang 19.00 uureen ludieke softbalwedstrijd gespeeld. Bestuur en begeleiding van Holy neemt het dan op tegen een regionaal pers team, dat zich in een overmoedige bui zelf voor deze tweestrijd had uitgenodigd. Vandaar dan ook, dat de leiding in handen is van internationaal scheidsrech ter Fred de Kramer. De selectie van Holy, dat met een aantal spelers van het eerste honkbalteam in het veld versch^nt, be staat uit: Ab Bruinekool, Rob Middendorp, Tim Don nelly, Karei van Veen, Gé Hoedt, Gerard Wapenaar, Frans Schnitjer, Fred Krabbendam en Deen de Gids. Coach Chris Woerts kan bij de verslaggevers pulten uit: Alex van Kalken, Chris Woerts, Donald Bax, Norbert Kleinherenbrink, Aad van Hassel, John Bunte, Bas van Noortwijk, Peter Molkenboer, Cock Kïjneveen, Richard Dercks en Peter van Zwienen. Vlaardingen Vlaardin gen Holy heeft er geen twijfel over laten bestaan, dat de drie dagen eerder te gen het Goudse Braves op gelopen 4-2 achterstand uit sluitend op een misver stand berustte. De Vlaar dingse honkballers sloegen in de midweekse inhaal wedstrijd vooral in de zes de slagbeurt keihard toe, waardoor de umpire na 6 1/2 innings met een 10-2 stand beide ploegen naar de kleedkamer stuurde. De eerste Goudse werper. Klaas van Weelde, hield bet 0 slechts korte tijd uit. In de tweede slagbeurt sloeg Dan- ;-'l ny Rossoni Aad van den -j Bergh en Cedric Pierre over de thuisplaat en was de tik van Ab Bruinekool (run Ros soni) goed voor een 3-0 voor sprong. Een slagbeurt later joeg Van den Bergh de bal over de afrastering: 4-0. Ronald Tarmond, Holy's startende werper, moest daarna twee tegenpunten in casseren (runs van Maarten en Paul Scheurkogel) en werd vervangen door Gerry van der Velden. Holy kwam niet meer in de probemen, maar liep zelfs verder weg. Jan Lugthart scoorde 5-2, waarna Tim Donnelly met Van der Velden en Gerard Wapenaar op de kussensde bal rich ting Zwaluwen sloeg: 8-2. Daarmee was het Vlaarding se slaggeweld nog niet afge lopen. Van den Bergh liet in dezelfde zesde innings de scorer een honkslag noteren, waarop de hekklap van Pier re goed was voor twee pun ten. In de zevende Goudse innings schakelde Van der Velden de drie in het slag- perk verschijnende Gouwe naars simpel uit, zodat het 10-2 bleef voor Holy, Holy—Braves 10-2 Holy 0-3-1-0-0-6-x= 10 Braves 0-0-0-0-2-0-0= 2 Werpcijfers: Holy: Ronald Tarmord (4 2/3 innings) 7-4-2-4 en Gerry van der Velden (restant) 3-tM-O. Braves: Klaas van Woelde (2 innings 1 man) 3-2-6-0, Peter Brulkman (3 1/3 innings) 5-1-3-3 en Ronald van der Glas (restant) 1-0-3-0. Vlaardingen Het interim-, bestuur van VFC heeft voor maandag een tweede buitenge wone algemene ledenvergade ring uitgeschreven. Deze is een vervolg op die van 12 maart, toen het bestuur de le den over de penibele financië le situatie informeerde. Het bestuur is drie maanden' geleden bereid gevonden aan te blijven tot de eerst volgende buitengewone vergadering, die maandag zal zijn gewijd aan de verkiezing van een nieuw be stuur. Tevens worden de notu len van de vorige vergadering behandeld. Interim-voorzitter Jaap.Barendregt opent de ver gadering maandagavond om acht uur. Horeca actief bij Satelliet Vlaardingen Op de velden van de Vlaardingse vierdek lasser Satelliet wordt zondag het jaarlijkse horecatoernooi afgewerkt. De eerste wedstrij den gaan om negen uur van start. De deelnemende ploegen zijn verdeeld in drie poules van vier. De nummers een en twee spelen kruisfinales, waaruit de twee finalisten te voorschijn moeten komen. De eindstrijd staat rond vier uur op het programma. De prijsuit reiking wordt verricht door Martin Bannet, de enige scheidsreh ter in het betaald voetbal diede Waterwegregio rijk is. Vlaardingen DVO'32, dat onlangs op 't nippertje promotie naar. de tweede klasse miste, houdt zaterdag een groot toernooi voor eerste elftallen. De inzet van dit toernooi is de Piet Zegers- trofee. De poule-indeling luidt: poule 1: CION, Lisse, DSVP (Pijnacker), Zwart Wit'28 (Rotterdam); poule 2: DSS'26, Excel sior Pernis, DVO'32 en Unicum (Rotterdam). Het toernooi begint om 10 uur, waarna om 15.45 uur de grote finale tussen de beide poulewinnaars van start gaat. Direct na afloop van deze eind strijd volgt de prijsuitreiking. Schiedam In de Margriethal wordt vanavond de finale van- het Schiedams zaalvoetbalkampioenschap gespeeld. De winnaar ontvangt de naar oud-RVB-voorzitter en Schiedammer Jan Bij- loo vernoemde wisselbokaal. Na een groot aantal voorronden zijn de sterkste zes ploegen overgebleven, die in twee poules zijn ondergebracht. Poule 1 bestaat uit Groenoord, PPSC en SFC en in poule 2 spelen GAS, DCMR en het organiserende WK. Vrijdag 25 mei: Softbal: 19.00 Feye- noordSchiedam (dames), 18.30 Euro StarsVlaardingen Holy (he ren). 19.00 Holy—Regionale sport-, pers (tieren): Biljarten: 19.00 Nationa- ie titelstrijd derde klasse driebanden In Assendelft mei deelneming van Henny Polet (Vlaardingen): Zaalvoet bal: 19.00 Finale Schiedams zaalvoet balkampioenschap in Margriethal. Zaterdag 26 mei: Voetbal: 14.30 Nieuw Lekkerland—PPSC, 14.30 SSS—Excelsior M, 14.30 SHO—Gel noord (nacompelitie tweede klasse). 10.00 Toernooi DVO'32 voor eersla elflallen; Honkbal: 14.30 DOS'32— Vlaardingen Holy: Softbal: 18,30 Jeka—Schiedam (dames); Biljarten: 13.00 Nationale tiielslrljd derde klas se driebanden in Assendelft met deelneming van Henny Polet (Viaar- dingen); Korfbal: 16.00 Maassluis-. Zondag 27 mei: Voetbal: 14,00 Her mes DVSOud-Beljerland. 14.00 DHS— Neptunus, 14.30 SVW—Fortu na Vlaardingen, 09.00 Horecaioer- nool Satelliet, 10.00 Toernooi Abben- broek mei deelneming van Olympus Schiedam, 09.30 Toernooi Martinlt voor spelers tol en met 23 jaar; Honkbal: 14.00 Schiedam—Nado Vooruitgang; Softbal: 10.30 Vlaardin gen Holy—Alexandrla'66 (dames): Cricket: 11.00 Exce!slor"20VOC, 1100 BIoemendaalHermes DVS: Basketbal: 11.45 Toernooi Gfeen Eagles in Weihouder Smithal voor damesteams; Wielersport: 10.00- 12.00 Fietstochten TC Rijnmond van af badpaviljoen Kolpabad Vlaardin gen, 09.00 Ronde van Zuid-HOiland 160 km toertocht vanaf café De Kroon te Maassluis: Biljarten: 13.00 Nationale titelstrijd derde klasse drie banden in Assendelft met deelneming van Henny Polet (Vlaardingen).

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1984 | | pagina 2