m groepen met eigen gezicht Hema:geen concreet plan voor Schiedam SPORT 15 Natsec groeit maar door I I If "Onder geen beding een knieval maken Yoga-cursus start met lezing Jubilea bij Crest Hotel Indianen, punkers en clowns in Koningshof Fietspaden aan Mozartlaan en Industrieweg PERSOONLIJK Waterwegloernooi op complex UVG Schiedam is er bijna 'mm* kanovereniging wil eigen clubhuis RKWIK aanvallend SVV wacht warm onthaal SPORTAGENDA VlaardiBgen „De groepen, die bij ons zijn onderge bracht mogen onder geen be ding een knieval maken voor de commercie. Juist op groepen die dat niet doen rieht het management zich. Als een band ineens bruilof ten- en partijemnuziek gaat speleD vind ik dat prima, maar dan zeg ik wel: die zijn er ai zoveel". Aan het woord is de Vlaar- dingse manager Peter van der Laan. Met nog drie liefhebbers van popmuziek runt hij al een aantal jaren Editions Magenta Management en helpt zo groe pen met een eigen geluid aan optredens en als het even kan platencontracten. „Het klinkt allemaal erg idealistisch, maar er is ons veel aan gelegen dat een groep niet voor de com mercie kiest. We staan in het buitenland bekend als een pro gressief management met een eigen identiteit en dat willen we zou houden." Van der Laan startte zijn acti viteiten vijf jaar geleden, na- dat het blad Symfonie Credo Magazine werd opgeheven. Dat had vier jaar bestaan en veel geschreven over groepen, die symfonische popmuziek en jazzrock ten gehore brachten. „Het is jaren hard werken ge weest, maar de laatste tijd zit het management in de lift. Ook uit het buitenland komen goede reacties op onze groe pen." Van der Laan noemt men name West-Duitsland en Frankrijk. „Daar is veel be langstelling voor wat wij doen. Het is zeer waarschijnlijk dat drie van onze groepen in Frankrijk elk een lp gaan uit brengen, Frankrijk is juist een land, waar een buitenlandse band maar moeilijk aan de bak. kan komen." Ook in Duitsland timmert het management aan de weg. „In Nederland hebben we overigens netzomin te kla gen. Een aantal groepen heeft een platencontract. Van de band Differences komt een de zer dagen een lp op de markt." Op dit moment bestaat de 'stal* van Editions Magenta uit ze ven groepen. Van de naam van het manage- mant kan al worden afgeleid wat voor soort groepen er bij zijn aangesloten: symfonische groepen en jazzrock. Editions Magenta klinkt nogal bombas tisch. De naam van het mana gement is bewust gekozen. Tij dens een vakantie in Zuid- Amerika zag Van der Laan hoe hoog in het gebergte de bliksem insloeg. De hemel werd daardoor rood verlicht. „Dat was een fantastisch ge zicht, dat magenta. Overweldi gend. Verder heeft de naam geen betrekking op de muziek of de bands, of het moet slaan op het overweldigende karak ter ervan." De groepen die dat willen, kunnen met enige regelmaat in den lande optreden. „De bands, waarvoor wij zorgen zijn misschien voor de grote platenmaatschappijen niet aantrekkelijk genoeg, maar wij hebben gemerkt dat de markt die zij laten liggen veel groter is dan zij denken." Die markt is kennelijk niet zo groot, dat hij er samen met Gerard Molenaar, Jeanette Smit en Martin Roeting van kan bestaan. Editions Magenta heeft ook nog het beheer over een computergestuurde 'Mega Lightshow'. Bovendien houdt men zich bezig met het impor teren van synthesizers uit Frankrijk. Veel groepen wil Van der Laan niet meer erbij hebben in zijn 'stal'. „Ik moet wel ge noeg tijd overhouden voor de begeleiding van een groep, want anders glijdt een band snel af", verduidelijkt hij. „Mochten we nieuwe bands onder onze hoede nemen, dan letten we vooral op één ding: een eigen identiteit." i Peter van der Laan: „Jaren hard werken geweest." Schiedam De Hema heeft de komende één waarvan wij denken: daar is wat aan toen hij vanochtend met de Hema-visie jaren geen concrete plannen om in Sehie- de hand. Maar er is nu geen enkele reden geconfronteerd werd. „Het is onderhande- dam tot nieuwbouw over te gaan. Dat tot nieuwbouw. Ik begrijp de beweegrede- lingsmuziek," zei hij. „De Hema zit in een deelt de afdeling voorlichting van de nen ook niet, waarom een gemeente de tijdelijk gebouw, wat altijd al als een tijde- Hema in Amsterdam desgevraagd mee. naam van ons bedrijf zou noemen. Onze lijk gebouw gezien is. In feite staat het er Ook op langere termijn zijn geen bouw- plannen hangen natuurlijk sterk af van al langer dan de bedoeling was. Finan- plannen voor Schiedam in het uitvoe- de ontwikkelingen in een stad en in eieel is dat voor de Hema uiterst gunstig." ringsschema opgenomen. Schiedam speelt de zuigkracht van ge- Volgens Zijdeveld levert dat een situatie meenten als Vlaardïogen en Rotterdam op, waarin de Hema moeilijk nee kan zeg- Twee weken geleden herinnerde de sterk mee. Ik heb geen cijfers van die gen tegen een meegroeien met de rest van Schiedamse wethouder voor ruimtelijke zuigkracht. Misschien dat wij over een de Schiedamse binnenstad, die in ontwik- ordening Chris Zijdeveld eraan, dat de jaar of twee eens naar die ontwikkeling keiing is. „Op het moment, dat wij zeggen: Hema in een nood vestiging zit, waarvoor willen gaan kijken." nu moet die binnenstad af, gaan wij daar het contract van jaar tot jaar verlengd Over twee jaar zal de tramlijn van Rotter- ook bij de Hema op uit." Zijdeveld denkt wordt. Zijdeveld; „De Hema is altijd een dam naar Schiedam-Noord in gebruik zijn echter dat die onderhandelingen in goede correct bedrijf geweest voor Schiedam." genomen. Het effect daarvan zou de Zijn indruk was, dat de Hema op termijn Hema %villen afwachten, hoewel een pas- wel tot nieuwbouw zal willen overgaan. sieve houding alleen maar de zuigkracht De voorlichter in Amsterdam bevestigt van Rotterdam zou vergroten, dfe verwachting allerminst. Wel noemt hij Niet verbaasd Schiedam „een goed lopend filiaal, niet Wethouder Zijdeveld keek er niet van op, sfeer kunnen verlopen. Wat de terughou dendheid van de Hema-voorlichting be treft, zegt hij: „Ik kan mij voorstellen, dat de Hema in een gesprek met een journa list een grotere broek aantrekt dan eigen lijk haar maat is." Vlaardingen Rama Polder man verzorgt op 27 augustus een lezing over het praktische nut van Yoga voor de westerse mens. De landelijke stichting Yoga en Vedanta opent met deze lezing het nieuwe cursus jaar. De stichting wil de studie van yoga bevorderen en de praktische beoefening stimule ren; De Vlaardingse afdeling begint ook in dit jaar met cur sussen, bijeenkomsten en le zingen. Deelnemers ontvangen het blad 'Yoga' en kunnen op geleid worden tol dócent(e). De cursussen worden gegeven door Rama Folderman. Hij is mede-oprichter en bestuurslid van de stichting en arts voor biologische geneeswijzen in Baarn. Polderman is daarbij ook yoga-therapeut en acu puncturist. Hij schreef ver schillende boeken en werkte mee aan radio- en televiosie- programma's. De lezing op 27 augustus wordt gehouden in zaal Triangel aan de Fransenstraat. Het begint om 20,00 uur en kaarten zijn verkrijgbaar bij Boekhuis Den Draak en bij galerie Te Hooi en te Gras, Vlaardingen Het is woensdag 22 augustus feest in het Vlaardingse Delta Crest Hotel. Vier medewerkers ontvangen dan versierselen omdat ze 5, 10 of 25 jaar in dienst zijn. Mevrouw A.M. Janson werkt al 25 jaar bij de huishouding. Mevrouw H.J. van Giesen zwaait op die afdeling de scepter al tien jaar. Tot slot. worden het ka mermeisje -mevrouw L. Tlarizia en oberkelner ;ax Leonard in het zon nette gezet omdat zij vijf jaar In het. hotel werken. Maassluis Clowns, pun kers, de Hulk, indianen; je komt ze allemaal dagelijks tegen op de Speelinstuif in Maassluis. De schminkhoek blijkt ieder jaar een succes op bet uitgebreide program ma van dit bijna veertien da gen durende kinderparadijs in Koningshof. Het vakantie-evenement van de gemeentelijke afdeling sport- en recreatie heeft er haar eerste week bijna opzit ten, en dat is zeker geen slech te week geweest. Al heel wat kinderen hebben de weg naar Koningshoek gevonden. Per dag kopen ongeveer 500 kin deren een kaartje voor 1,25 gulden, waarvoor ze vanaf tien uur tot het einde van de middag naar hartelust kunnen deelnemen aan de meest uit eenlopende activiteiten zowel binnen als buiten het gebouw. Vooral in de timmerhoek is het doorgaans een drukte van jewelste. Snerpende zaag- en dreunende timmergeluïden doen een aanslag op het ge hoor. Een jongetje dat zich in de 'werkplaats' waagt doet di rect zijn handen voor z'n oren. Wanneer je een tijdje om je heen kijkt, verbaast het je dat er a?n het einde van zo'n dag niet een paar vingers tussen het afval worden aangetrof fen. Rien Koene, de man die zorg draagt voor de materia len: „Ik maak de zagen erg scherp, want juist met een bot te zaag krijg je ongelukken". Volksdansen Ook jazz- en volksdansen zijn in trek. Nieuwkomers blijven aanvankelijk even op de drmepel staan, maar geven i Vooral de schminkhoek trekt altijd veel belangstellenden. zich dan toch over aan de sim pele passen van Israëlische volksdansen. Ook de electric boogie-demonslratte die deze week werd gehouden trok veel belangstelling. Verder wordt, vaak met het puntje van de tond zichtbaar, geknipt, geplakt en gebakken, maar ook onverstoorbaar gele zen in de boekenhoek. 'Tante Jopie', ieder jaar weer een centrale figuur, is druk in de weer met het omroepen van activiteiten. Voor vandaag stonden er op de Speelinstuif brandweer- wedstrijden op het program ma. Ongetwijfeld zal daaraan een groot aantal jeugdige spuitgasten hebben meege daan. De Speelinstuif duurt nog tot en met 24 augustus. Op de slot dag verzorgen goochelaar Hans Kazan en de clown Bobo met zijn partner Racey een feestelijke middag vol trucs, grappen en grollen. Kaarten daarvoor zijn nu al In Ko ningshof aan de Uiverlaan 20 te koop. 4- Orpheus Het Koninklijk Schiedams Man nen koor Orpheus begint dinsdag weer met de repeti ties. Het koor gaat zich nu toe leggen op de uitvoering van het Requiem van Verdi op 14 november in de Margriethal Hieraan werken ook drie an dere Schiedamse koren mee. In oktober maakt het koor nog een concertreis naar Gronin gen. Volgend jaar vertegen woordigt Orpheus Nederland op een culturele manifestatie in Boedapest. Orpheus repe teert dinsdags van acht uur tot kwart over tien in zaal Tivoli aan de Nieuwe Haven. Orgelconcert Jaap Kronenburg geeft zater dag 25 augustus een concert op het orgel van de Grote Kerk in Maassluis. Hij speelt werken van Jan Zwart, Bach, Stanley, Mendelssohn, Guilmant, Mulet en Feike Asma. Het concert begint om kwart over acht. Dienstencentrum Dienstencentrum Holy aan de Willem de Zwijgerlaan begint dinsdag 28 augustus het nieu we seizoen voor dammers en schakers. Tussen twee en half vijf kunnen zowel beginnende als gevorderde dammers schakers in Holy terecht. Fototentoonstelling Marion Busch, Rob Meijer en Jaap Jan Verheij Pols expose ren van 31 augustus tot en met 9 september foto's in de Ro zenhof aan het Kerkplein in Maasland. De drie fotografen ;even op persoonlijke wijze lun visie op het fenomeen rei zen. De expositie is van dism dag tot en met vrijdag te be zichtigen van 3 tot 5 en 7 tot uur en op zaterdag en zondag van 2 tot 5 uur. Meidenklup De Meidenklup in buurthuis De Haven begint woensdag 5 september aan het nieuwe sei zoen. In september wordt er tijdens de vaste wekelijkse avonden van acht tot half tie?n gesproken over mode, worden t-shirts bedrukt en spelletjes gedaan. Het buurthuis is nog op zoek naar vrijwilligers die de woensdag- en donderdag middag activiteiten voor kin deren van 4 tot 12 jaar willen begeleiden. Maassluis Momenteel jrdt in Maassluis hard gewerkt aan de reconstructie van de Mo zartlaan en de Industrieweg. De verbeteringswerkzaambe- den behelzen het aanleggen van fietspaden langs beide zij- G.A. van Leeuwen De heer G.A. van Leeuwen, chauffeur bij de dienst Ge meentewerken van Maassluis, heeft in verband met het be reiken van de VUT-gerechtig- de leeftijd de gemeentedienst verlaten. Eergisteren, woens dag 15 augustus, heeft hij af scheid genomen van zijn colle ga's. Dit handen van burge- .meester Hans van Es ontving hij een wijnroemer als aanden ken aan zijn 15-jarig dienst-* verband. den van de twee wegen. De rijbaanbreedte zal op 7 meter worden gebracht. Om de veiligheid van het ver keer te waarborgen, zullen di verse aanvullende maatrege len worden getroffen. De aan weerszijden geprojecteerde fietspaden zullen verplichte fietspaden worden. Voor de noord-oostelijke zijde van de Industrieweg (vanaf de Mo zartlaan tot aan de Govert van Wijnkade) wordt een parkeer verbod van kracht. De voor rangsbepaling op de Industrie weg wordt uitgebreid tot en met de kruising met de Govert van Wijnkade. De nu geldende verkeersmaat regelen zullen zoveel mogelijk worden gehandhaafd. Alleen zal het parkeerverbod (gele streep) bij de Govert van Wijnkade worden ingetrok ken. Rotterdams Nieuwsblad vrijdag RW 17 aqgusttis 13S4 Schiedam Op het complex van de Schiedamse hand balvereniging UVG wordt zondag het traditionele Wa* terweg-handbaltoernooi gespeeld. De wisselbeker is door het Rotterdams Nieuwsblad beschikbaar gesteld. Het toernooi voor de dames en de heren start in sport park Harga om 10.00 uur. De wedstrijden duren 2 maal 15 minuten zonder pauze. Aan het evenement nemen de teams deel van HVK, Valerius, DWS, De Hollandiaan en UVG. De wisselbeker werd vorige veroverd door DWS, dat zich zowel bij de dames als de heren de sterkste ploeg toonde. Het speelschema voor het toernooi ziet er als volgt uit Heren: 10.00 uur UVG-HVK, 10.30 uur Valerïus-DWS, 11-00 uur De Hollandiaan-UVG, 11.30 uur HVK-Valeri us, 12.00 uur DWS-De Hollandiaan, 12.30 uur UVG-Vale- rius, 13.00 uur De Hollandiaan-HVK, 13.30 uur DWS- HXS'Jl4'00 uur Valerius-De Hollandiaan, 14.30 uur HVK-DWS. Dames: 10.00 uur Valerius-De Hollandiaan, 10.30 uur DWS-HVK, 11.00 uur UVG-Valerius, 11.30 uur De Hol- landiaan-DWS, 12.00 uur HVK-UVG, 12.30 uur Valerius- DWS, 13.00 uur UVG-De Hollandiaan, 13.30 uur HVK- Valenus, 14.00 uur DWS-UVG, 14.30 uur De Hollandi aan-HVK. Schiedam De softbalster van Sehiern kunnen 2ondag het kampioenschap in de tweede klasse veroveren. Met nog drie wedstrijden voor de boeg hebben de Schiedamse dames nog twee punten nodig om zich kampioen te mogen noemen. Tegen Zwijndrecht moet zon dagmorgen (11.00' uur) ,de kroon op het werk worden ge zet. Na een uiterst geslaagd seizoen kan het kampioen schap de discipelen van coach Kees Bol vrijwel niet meer ontgaan. Behalen de dames inderdaad het kampioenschap dan is er natuurlijk na afJoop van de wedstrijd een instuif in het clubgebouw. Het kanovaren wint steeds meer aan populariteit. Ook de jeugd krijgt er steeds meer plezier in. Vlaardingen Het kanovaren blijft maar in populariteit toenemen. Zeker ook door de cursussen van de de Vlaar dingse Raad voor Sport en Recreatie (VKSR) groeit het le dental van Natsec, de Vlaardingse kanovereniging, gestaag. Nu al telt de club meer dan 100 leden en het bestuur denkt nu al serieus aan een ledenstop. De heer Lamens, voorzitter van Natsec, kan zijn geluk dan ook niet op: „We kunnen denk is nog zo'n tien leden kwijt, dan zitten we voorlopig echt vol. Door de cursussen van de VRSR is het ledental weer sterk toegenomen en we zitten nu bijna aan ons plafond". De vereniging ontbeert eigen lijk alleen nog een eigen club huis. „Maar we hehben verge vorderde plannen om binnen door Chris Woerts afzienbare tijd een eigen on derkomen neer te zetten", blikt Lamens vast vooruit. „De gemeente heeft voor ons ruit- me gecreeërd in de Broekpol der. Wij zouden naast de wa tersportveren igng De Kulk komen, maar de nieuwbouw van die vereniging is door alle bezuinigingen in het gedrang gekomen. Gas, water en elec- tra is er dus nog niet. Gaan wij bouwen, dan zal het in bet be gin wei improviseren wor den". Medewerking De medewerking van de ge meente heeft Natsec in ieder geval: „Daar zijn we ook erg gelukkig mee,", aldus de prae- ses van de vereniging. „De ge meente staat welwillewnd te genover onze plannen. Alleen de finaeiën vormen voor ons nog een probleem, want een nieuw clubhuis kost natuurlijk wel wat. Maar we zijn er als club wel aan toe. Nu al kun nen we de mensen niet meer kwijt. Met het nieuwe clubhuis moeten we kunnen uitgroeien tot een club met tussen de 200 en 250 leden". En Lamens is er heilig van overtuigd dat zijn verenïgjg dat ledental zal haleq: „De ka nosport neemt ieder jaar nog in populariteit toe. Het is een heel boeiende sport en duur is het zeker niet". Het heie jaar door zal er tal van activiteiten.' In de zomer maanden worden tochten ge houden. door de Vlïetlanden en het Westland. Ook worden de Reeuwijkse Plassen en Nieuwkoop regelmatig aange daan. Zelfs naar het buiten land wordt regelmatig afge reisd. Zo heeft men al gevaren in de glashelderen rivieren in de Ardennen zoals de Ourthe. de Lesse en de Semois. In de winter geeft Natsec een eskiomoteercursus in een zwembad en kunnen de leden terecht op de zolder boven de kanoloods om zich om te kle den, een kopje koffie te drin ken of ervartingen uit te wis selen. „Het gaat goed met Nat sec", is dan ook de gerecht vaardigde conclusie van La mens. „In korte tijd Is de vere niging uitgegroeid tot volwas sen club met een goede toe komst. Een clubhuis ontbeert ons alleen nog. Laten we maar hopen dat we binnen afzienba re tijd de beschikking hebben over een eigen aecomodatie". Op de sportredactie van het Rotterdams Nieuwsblad, editie Wa terweg is plaats voor een tweetal medewer kers. Zij zullen zich be zig gaan houden met de berichtgeving over het regionale hand- en korfbal. Geïnteresseerd den kunnen contact op nemen met de sportre dactie van deze krant; 010-34.52.09. KKWÏK-Zwarte Pijl 2-3 Bei- de ploegen kozen voor aanval lend voetbal en zo ontstond er een uiterst boeiende vertoning. Zwarte Pijl, technisch zeer vaardig, nam al snel ruim af stand (0-3), maar in de slotfase van de eerste helft kon RKWIK via nieuwkomer Martin van Blitterswijk en Je roen Ploeg nog iets terug doen. SW 2-Ursus 7-1 Mei liefst 7-1 wonnen de discipelen van Hans Schinkel de oefenwed strijd. De doelpunten voor de Schiedammers kwamen op naam van Marcel Oosterdijk (tweemaal), Rob de Roo, Si mon Poort, Uli Lionar (twee maal) en Rick Westdijk. Voor Ursus scoorde Leen Ramaker. Op het terrein van Fortuna Vlaardingen wordt 26 augus tus 10.00 uur voor de 14e maal het Leen van der Linden-toer nooi afgewerkt. Vijf scheids- rechtersverenigingen uit het district West II zullen de strijd aan de Marathonweg met el kaar aanbinden. De winnaar van het toernooi zal het dis trict vertegenwoordigen in de landelijke eindstrijd. Schiedam SVV wacht morgenavond in Leeuwarden een warm onthaal. SC Cambuur, ondermeer versterkt met de En gelsman Andy King, heeft dit seizoen maar één doel en dat is promoveren naar de eredivisie. De Schiedammers hebben het nog nooit gemakkelijk gehad bij SC Cambuur. Meestal liep SVV in het eerste kwartier van de wedstrijd al averij op en was de ontmoeting beslist. Dick Buitelaar heeft de Friese formatie aan het werk gezien tegen Heerenveen (3-1 winst voor Cambuur) een raakte on der de indruk van de ploeg, maar zag toch ook mogelijkhe den: „Natuurlijk is het een sterke tegenstander, maar bang ben ik zeker niet, We gaan gewoon ons eigen spelle tje spelen en dan zien we wel wat er uit komt". En: „Cam buur heeft een heel brede se lectie. Wat Verlangen op de bank heeft zitten zou bij mij in de basis staan. Zo simpel ligt dat". Theo Verlangen was getuige van SVV 's laatste echte test tegen Sparta (2-2). Theo 'de topper' hield zich na afloop op merkelijk op de vlakte. „SVV is sterker dan het vorige sei zoen. Een goede ploeg, we zul len het zeker niet eenvoudig krijgen". SC Cambuur moet zaterdag presteren. Nu al zijn er reeds 2500 seizoenkaarten verkocht (een record) en na de winst op concurrent Heerenveen ver wacht Verlangen zeker 8.000 toeschouwers. SVV zal aantreden met de for matie zoals die tegen Sparta van start ging. Mark Wotte, Jeffrey Oost, Jan Könemann, vorig jaar nog deel uitmakend van het basisteam zullen dus op de bank beginnen. Dick Buitelaar start derhalve met: Henk Dirven, Michael van Al phen, Leen Warnaar, Henk Salari, Jan Mulder, Harry van Kapel, René van. Delft, Hans Neeskens, Peter van Velzen, Chris Treling, Rob Koever mans. Vrijdag 17 a'igustus; Tennis: Toer nooi VLTC Vlaardingen (BI, B2, C. D. overdag C- en D-hu is vrouwen): Zaterdag 18 augustus: KNVB-voet bal: 19.30 uur SC Cambuur-SW, Oe fenvoetbal: DHS en VFC nemen deel aan toernooi DHL in Delft, 14.30 Naaldwijk—Zwaluwen VI, 14.30 TOGR—HVO. 14.30 MVV'27—TSB, 14.00 Fortuna VIQuick Amersfoort (KNVS-sportcentrum te Zeist), 14.30 Duiven—SFC, 14.30 DVO"32—Den Bommel. 14.30 CION—Vlaardingen, 14.30 ScheveninganPPSC. 15.00 Excelsior M.Sparia. SVV 2 neemt deel aan toernooi Nietiwenhoorn, 15.00 uur Goudswaard se Soys-DSS '26, 14.30 uur HBSS-Atexandrja '66; VFC neemt deel aan toernooi DRL, FCN '66 doet mee aan toernooi In Helmond, Schiedam doet mee aan toernooi Texas DHB. 14.30 uur Cion- Vlaardingen, 14.00 uur WK-DVC, 14.30 uur 's-Gravenzande-TSB, 14.30 uur GSS-SW-3, Tennis: Toernooi VLTC Vlaardingen (BI, B2, C, D, overdag C- en D-hulsvrouwen); Zondag 19 augustus: Voetbal: DHS er SFC nemen deel aan toernooi DHL in Deff. 14.00 Olympus S—ASB, 14.30 ODB—SFC, 14.30 RKWIK—St. Lade- wijk, 14.30 Ursus—DRC, SW 2 neemt deel aan toernooi Nieuwen- hoorn: DRZ neem deel aan het toer nooi van DJS. Florijn-toernooi Her. mes DVS met deelname van Excelsior '20, Mariinlt, Neplunus, Slisd:echt, Sparia, Tonegido, VFC en Hermes DVS, 14.30 uur VDL-De Hollandiaan, FCN "66 doet mee aan toernooi in Helmond, Schiedam doel mee aan toernooi Texas DHB, Tennis: 10.00 Finales Toernooi VLTC Vlaardingen (81, E2, C, D. oyerdag C~ en D-huis- vrouwen), Handbal: 10.00 uur Water weg-ha nd balt Demool op het terrein van UVG: Cricket: 11.00 uur HBS-Ex- celslor '20, Softbal: 11.00 uur Schie- dam-Zwijndrecht (d); Honkbal: 14.30 uur Jeka-Vlaardingen Holy, 14.00 uur Zwijndrecht-Schiedam; Maandag 20 augustus: Bridge: 19.45 Instuif in bovenzaal Margriethal; Ten- nia: Toernooi Evergreen Maassluis (C. D); Dinsdag 21 augustus; Wielrennen; 19.00 Compleet wedstrijdprogramma wielerbaan Schiedam (Harga): Voet bal: 19.00 Zwaluwen VI—RFC, 19-00 Delf iaMW'27, 19.00 VFC—Ursus, 19.00 Quintus—SFC, 19.00 uur DSS '26-HBSS; 19.00 uur DRZ-FCN '66, 19.00 uur VFC-Ursus. 19.00 uur De Hollandlaan-DJS, 19.00 uur VDL-Her- mandad, 19.00 uur Vlaardingen-Ex- celsior '20, Cion-Bemisse. 19.00 uur NP 'B1-WK, 19.00 uur Excelsior '20- Xerxes (Rijnmond-Cup), 19.00 uur Vtaardlngen-Excelsior-2 (Rijnmond- Cup), 19.00 uur Spijkenlsse-Hermes DVS (Rijnmond-Cup), 19.O0 uur Rljn- mond-DHS (Ri|nmond-Cup), 19-00 uur CW-SW-2 (Rijnmond-Cup), 19.00 uur Excelsior M-FeIjenoord-2 (Rijnmond-Cup). Tennis: Toomooj Evergreen Maassluis (C. D), Toernooi Be Quick Maassluis (Jeugd t/m 9,1x, 14, 17 jaar); .'f

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1984 | | pagina 2