WATERWEG Modelvliegers trokken voor niks brandnetels Breedveld eert oude Maassluisse meester Paradij sjeop't spel SPORT Buitelaar houdt van Britse voetballers Volgend jaar weer vliegen Kampioenen, in soorten en maten 'Wij houden van het harmonie model' Hulp voor bejaarden Stalletje verhuist Autokraker veroordeeld Sportieve herfstvakantie ABN te sterk voor Hoek Loos Wielrenners j in feestweek SPORTAGENDA Vlaardingen Ze houden van het harmoniemo del. De straat op met spandoeken, protesteren? Niks hoor! Een tevreden modelbouwer is geen on ruststoker. Die bouwt een model en vliegt ermee. En toen kwam de Radio Mo- delvliegvererugmg Vlaardin gen opeens toch in het nieuws, omdat de gemeente het plan opvatte om in een deel van de Broekpolder koolzaad te zaai en. Net op de plaats waar de modelbouwers, na een jaar hard werken, een start- en landingsbaan voor hun vlieg tuigjes hadden gemaakt. „Een ideaal plekje voor de gemeen te", zegt voorzitter Wim Noor- degraaf. „En wij kunnen op nieuw beginnen." In het voorjaar van 1983 mocht de vereniging, die al vanaf augustus 1980 in oprich ting was, gaan vliegen in de Broekpolder. „In een gedoogsi tuatie", zegt Noordegraaf. „Rijnmond wilde daar wonin gen hebben en Vlaardingen zei dat we loswal 7 mochten gebruiken tot de gemeente de grond nodig had." Dat bleek dus al heel gauw te zijn. „Een of andere slimmerik bij de ge meente kwam op het idee om daar koolzaad te zaaien", zegt de voorzitter met een onder toon van cynisme in zijn stem. Het besluit van de gemeente kwam voor de modelvliegers als een donderslag bij heldere hemel, Ze hadden in een jaar tijd het terrein vlak gemaakt, brandnetels uitgetrokken en gras gezaaid. Een strook die groot genoeg was om de zelf gebouwde zweefvliegtuigen, die soms wel vier meter lang zijn, de lucht in te trekken. De 36 leden en vrienden en ken nissen maakten in de zomer bijna dagelijks gebruik van het veldje. Tot in het detail nage bouwde modellen, radiogra- fisch bestuurd, cirkelden dik wijls boven de polder. Het bestuur van de vereniging had niet eens tijd om alle le den fatsoenlijk te berichten over de tegenslag. Noorde graaf: „Ik moest zo snel moge lijk bij wethouder Quast ko men, vertelde zijn secretaresse me. Daar kreeg ik de koude douche. Dat was op een maan dag, en donderdag mochten we al niet meer vliegen vanaf loswal 7." Het besluit was bij de gemeente blijkbaar nogaï vlot genomen, want tijd voor overleg met de modelvliegers was er niet meer. De vereniging probeerde nog wel om de geëgaliseerde baan door Aad Rietveld te behouden. Zij bood de ge meente aan de opbrengst van het kleine stukje grond te ver goeden, maar Op juridische gronden voelde Vlaardingen daar niets voor. Veel stampij werd daar niet over gemaakt. „De gemiddelde modelbouwer gaat niet met een spandoek de straat op." Het liefst zouden de model vliegers nu een regionale op lossing zien voor hun pro- Een modelbouwer in de Broekpolder bleem. Een veldje in Midden- Delfland, dat zou het mooiste zijn, Noordegraaf: „Meerdere gemeenten zouden dan aan vragen van verenigingen naar Delfland kunnen verwijzen. Daar zouden zelfs internatio nale wedstrijden kunnen wor den gehouden. Maar dat hele Midden-Delflandgedoe, daar zit weinig schot in." Voorlopig moet het bestuur weer de polder intrekken om een nieuw stekkie te vinden. Dat wordt moeilijk, want nog dikker dan koolzaad zijn in de Broekpolder de bomen ge zaaid, en die kunnen model vliegers niet gebruiken bij hun sport. „De slechtste plekjes blijven over", vertelt secretaris Nico Steenbergen. „We hopen volgend vooijaar weer te vlie gen, maar dat zal dan niet on der de meest gunstige omstan digheden zijn." Een ding hebben de model bouwers en -vliegers mee ze hebben geduld en ze worden niet gauw boos. „Dat moet wel, want als je model met de neus in de grond staat moet je koel en nuchter kunnen zeggen: dit deugt niet", legt Noordegraaf uit. „Als je geen geduld hebt begin.je niet aan de modelvlie gerij,'of je houdt er snel mee op. Want als je niet grondig en secuur werkt vallen die din gen gewoon uit de hemel." Maar een piepklein beetje on geduldig worden ze wel van de onzekerheid. Ze zouden 20 graag een plekje hebben, waar ze gegarandeerd niet van af gestuurd worden. Maar de ge meente geeft geen garanties. „We moeten de polder maar weer in", bespreekt" het be stuur de situatie. „Als we dat nou snel doen kan het nog op een avondje. Over een paar weken is het daar te donker voor." Ze verwachten wel een locatie te kunnen vinden, „Als de gemeente dan maar niet weer op het idee komt om koolzaad in te zaaien", lacht Noordegraaf, „want dan blijf je aan het verhuizen." Schiedam Bejaarden, die in aanmerking denken te komen voor kwijtschelding van de onroerend-goedbelasting kun nen bij het invullen van het aanslagbiljet hulp krijgen van een aantal in Schiedam actieve instanties. De Stichting Raad voor het Bejaard en werk, de bewoners verenigingen Schiedam-Zuid en Oost, de sociaal raadslieden, de algemene bond voor oude ren en de protestans christelij ke bond voor ouderen bieden de mogelijkheid om te helpen bij het invullen en het verstu ren van de benodigde papie ren. De papieren die nodig zijn voor kwijtschelding zijn te krijgen op de volgende adres sen: Zwartewaalsestraat 16, Groenelaan 31, Lange Nieuw- straat 181, Broes veld 140, Van Leeuwenhoekstraat 2, Lorent- zlaan 32, Nieuwe Damlaan 766 en de Heijermansplein 36. Schiedam Het plantenstalle- tje van J.Krabbendam ver huist van de Laan van Bol'es, waar het al jaren, staat, naar ^winkelcentrum De Ketel. De - geduchte concurrentie, die Krabbendam in Groenoord .vlakbij gekregen heeft, is een extra reden om in het kwij nende winkelcentrum aan de Borodinlaan te gaan proberen een gat in de markt te vullen. Burgemeester en wethouders hebben hun medewerking ge- geven door Gorzenaar Krab- •■bendam een vergunning te - verlenen voor zijn nieuwe standplaats. Vlaardingen/Den Haag Het hof van de Haagse rechtbank heeft een 23-jarige Vlaardin- ger veroordeeld tot een maand voorwaardelijke gevangenis straf met een proeftijd van twee jaar en 400 gulden boete. Een 22-jarige compagnon werd hij verstek veroordeeld tot zes weken gevangenisstraf, waar van vier weken voorwaarde lijk met aftrek met een proef tijd van twee jaar. Het tweetal was ten laste ge legd dat het op 21 september in Vlaardingen uit een perso nenauto geld en goederen had gestolen. Ze werden daarbij op heterdaad betrapt. Op diezelf de dag hadden ze uit een ande- ,re personenauto al een radio cassetterecorder gestolen. Expositie in De Koningshof Maassluis De aandacht die in Maassluis tot heden is getoond voor het werk van de Neder lands-Franse schilder Johan Barthold Jongkind is ver beneden de maat. De schilder, die een deel van zijn jeugd in Maassluis doorbracht en daarna in Frankrijk onder de naam Jean Bap- tiste baanbrekend werk verzette voor het latere impressionisme, is ondanks zijn belang voor de 19e eeuwse schilderkunst in Maassluis nooit als zodanig erkend. „Toch was hij het die de weg effende voor gro ten als Monet en Renoir", meent de Haastrecht se amateur-schilder Ad Breedveld. Als een eer betoon aan de grote meester heeft hij een ge trouwe kopie van Jongkind's 'Schaatsers bij Maassluis' opgenomen in de expositie die hij tot 14 oktober in De Koningshof heeft. „'Schaatsers' is alleen al van belang, omdat Jongkind er tenminste vijf versies van heeft gemaakt met allemaal de Grote Kerk op de achtergrond. Het is duidelijk dat hij geraakt was door dat tafereeltje", meent Breedveld. Hij toont in De Koningshof 33 van zijn eigen wer ken. Water vormt het steeds terugkerend the ma in zijn realistische schilderijen. In zijn onderwerpkeuze heeft Breedveld, die in hel dagelijks leven als ambtenaar werkt bij de gemeente Maassluis, zich grotendeels bepaald tot landschappen en schepen. Een interesse die hij deels heeft overgehouden uit zijn jeugd, die hij doorbracht vlakbij de waterrijke Biesbosch. Ook zijn oudste broer Henk, die als professio neel kunstschilder eendjes tot zijn belangrijkste thema heeft gemaakt, was voor hem een be langrijke inspiratiebron. „Daarom hangt er ook van hem een schilderij in de Koningshof. Het gaat om een in Amerika vervaardigde reproduktie van een typisch Hol lands landschap", vertelt Breedveld. Amerika schijnt een ziekelijke belangstelling te hebben voor goede kopieën van oude Neder landse meesterwerken. „Ze betalen er daar grif tienduizenden, guldens voor", weet Breedveld, daarmee de culturele armoede van het 'beloof de land* blootleggend. „Weet je dat ze er zelfs niet voor schromen een complete molen naar Amerika te laten transporteren?" Over zijn eigen werk zegt de kunstenaar dat er niets abstracts in zit. „Ik hou er gewoon niet van dat te doen. Ik schilder uitsluitend herken bare zaken", is de simpele verklaring daarvoor. Zijn werk, waaronder ook vier tekeningen, is wekelijks op maandag tot en met vrijdag van 12 tot 22 uur te bezichtigen. Op zaterdagen kan men van 9 tot 13 uur in De Koningshof terecht. Schiedam Als het Rotter damse quarantaine-station aan de overkant van de Nieuwe Waterweg gesloopt wordt, is dat volgens de Schiedamse VW-directeur Ruud Pillard eerder bevorderlijk dan scha delijk voor het dagtoerisme in de mjlieustad. Pillard hecht niet zo aan het gebouwtje, dat zich op het schiereilandje van Heyplaat in groene luister bevindt, omge ven tenslotte door veel bomen en struiken en met een strand je naar de Nieuwe Waterweg. Vroeger werden er zieke ma trozen in quarantaine onderge bracht, tegenwoordig is het door Rotterdamse kunstenaars gekraakt en kan men er via de verrekijkers van het poffert jesrestaurant De Stuurhut eni ge bedrijvigheid gadeslaan. „Het is een bron van gissin gen," weet Pillard. „Veel men sen vragen zich af, waar her voor dient en wat er allemaal gebeurt" Het is ook een opval lend decorstuk temidden van het verdere uitzicht op de Rot terdamse havenindustrie. Niettemin denkt Pillard, dat toeristen op de Maasboulevard in Schiedam niet komen voor dit groene prieel tussen de Rotterdamse Droogdok Maat schappij en de Eemhaven, maar voor een view op de we reldhaven. Als plannen van de gemeente Rotterdam om er de Dienst Vrij Entrepot te vestigen dan ook doorgaan en het strandje plaatsmaakt voor een stevige kademuur, is Pillard daar niet rouwig om. „Dan gebeurt er tenminste wat. Dan is er ver keer en activiteit en dat lijkt mij voor toeristen aantrekke lijker," zegt de VW-directeur. Die Dienst Vrij Entrepot zit nu nog nabij het Poortgebouw in Rotterdam. De gemeente en Heyplaat zijn het echter niet zo eens over de bestemming van het quarantaine-station. Eerst wilde Heyplaat er wo ningen. Dat wilde Rotterdam niet. Toen kwam er een plan voor container-uitbreiding. Dat is ook van de baan. Daar- Het quarantaine-station recht tegenover Schiedam: mooi of niet mooi voor toeristen? na werd weer een plan. ont wikkeld om bedrijfjes uil de stadsvemi eu w i ngsge oi eden Feyenoord en Katendrecht naar het schiereiland over te hevelen. Ook dat staat op losse schroeven. De kunstenaars, die het station kraakten, blij ven er liever zitten. En wan delaars op de Maasboulevard in Schiedam noemen hun uit zicht op dat groen juist een welkome afwisseling in het schouwspel dat de wereldha ven biedt: een klein paradijsje, noemen zij het. Novecento In filmhuis de Harmonie wordt donderdag 2? september de film Noveconto (deel 1 en 2) van de Italiaanse cineast Bernardo Bertoïucci getoond. De film start om 20.30 uur en een kaartje kost 10 gulden. Tiroler Kapel Om het 5-jarig bestaan van de Tiroler Kapel van Sursum Corda te vieren is er op vrij dagavond 28 september een optreden in zaal Harmonie in Vlaardingen. Kaarten voor de feestavond kosten ƒ3,50 en zijn verkrijgbaar bij reisbureau' Evag, Hakkenbar Faber en boekhandel Middendorp. Lianna Filmclub Schiedam draait vrij dag de film 'Lianna' van de Amerikaanse cineast John Sayles. De film handelt over een jonge vrouw die probeert zichzelf te ontplooien, nadat haar huwelijk op de klippen is gelopen. Aanvang 21.30 uur. Orgelconcert In de Immanuaelkerk in Maassluis zal zaterdag 29 sep tember de Rozenburgse orga nist Frans Gort het orgel be spelen. De organist ontving zijn opleiding van Koos Bons en zal werken spelen van Bux- tehude, delen uit een mis van Couperin en delen uit een sui te van CJerambault. Frans Gors start om 20.15 uur en de toegang bedraagt 5 gulden. Excursie De Vereniging tegen Milieube derf in en om het Nieuwe- Waterweggebied gaat zaterdag op excursie naar rioolwater zuiveringsinstallatie 'De Groote Lucht' in Vlaardingen. Behalve leden kunnen ook be langstellenden mee om daar een kijkje te nemen en mee te doen aan een dicussie over waterzuivering die wordt in geleid door bedrijfsleider M. Zeegers- Voor nadere infor matie kan men bellen met de vereniging.' 35.06.96. Muziektheater Het Amerikaanse duo Nadine Caracciolo en Lee Strucker treedt zaterdagavond op in De Teerstoof. Zij brengen een sa tirisch komische fantasie op de planken. Het verhaal gaat over een jonge vrouw die in haar dromen de meeste bizar re, horrorachtige gebeurtenis sen beleeft. Het engelstalige programma, getiteld 'Judy's Floating Head', heeft in Ne derland inmiddels zoveel bij val gekregen dat zij een uitno diging op zak hebben voor het komende 'Festival of Fools' Het optreden begint om 21 uur. AA The Doctors De groep AA The Doctors treedt zaterdagavond op in QT. Onder aanvoering van zanger/saxofonist Apple Al berts brengt de formatie onder andere muziek van hun elpee "Wash mah brain' ten gehore. Rotterdams Nieuwsblad woensdag RW 26 september 1984 Schiedam De Schiedamse sportraad heeft voor de herfstvakantie een drietal Sportieve evenementen uitgeschreven. Voor de leerlingen van het basis- en voortgezet onderwijs wordt maandag 15 oktober een schoolschaaktoernooi gehou den en een dag later een sehooldamtoer- nooi. Beide aktiviteiten hebben vanaf ne gen uur plaats in de bovenzaal van de Margriethal. Het 2aalkorfbaitoernooï wordt woensdag 17 en donderdag 18 oktober afgewerkt, eveneens in de Margriethal. De wedstrij den duren van negen tot vijf uur. Deel neming staat open voor leerlingen van het basisonderwijs vanaf de leeftijd van acht jaar. De teams moeten bestaan uit vier meisjes en vier jongens. Paul Giles (in korte broek, typisch Engels dus) in aktie tijdens de training van SW. Schiedam SVV lijkt de smaak van de Britse markt nu goed te pakken te hebben. Dank zij bemid deling van Chris Toering, de zaakwaarnemer van on der anderen Henk Salari en de Spartaan Silvio Dili- berto, neemt oefen meest er Dick Buitelaar vanaf maandag de Ier John Dela- mare enkele dagen onder handen. „Er moet voorin iets gebeuren", is de stelli ge mening van Buitelaar, die momenteel koortsach tig iedere bruikbare tip na trekt. Of Delamare, indien hij gewo gen en zwaar genoeg wordt bevonden, inderdaad een con tract bij de Schiedamse eerste divisieclugb kan signeren, is nog maar de vraag, Ierland is niet aangesloten bij de EEG en de jongste ontwikkelingen rond de Bulgaarse oud-Feye- noorder Andrej Jeliazkov heb ben opnieuw aangetoond, dat de stichting arbeidszaken in dergelijke gevallen niet gul is met een positief advies over een werkvergunïng. In ieder geval woont Deiama- re, die bij PEC Zwolle geen al te beste reputatie genoot, zon dagmiddag de wedstrijd SVV—-Vitesse bij. 'Na afloop van dit duel zal hij met Buite laar doornemen wat de even tuele mogelijkheden zijn. De oefenmeester van SVV denkt er bijvoorbeeld aan de slimme spits te testen in het tweede elftal, dat dinsdagavond voor de Rijnmond Cup tegen de amateurs van Sparta aan treedt. Ook Paul Giles is dan van de partij. Tweebenig De laatste deed het gister avond niet slecht, hoewel Bui telaar het nog veel te voorba rig vond een oordeel te vellen. De 22-jarige tweebenige vleu gelspits kwam in het een uur durende partijtje, als voorbe reiding op het competitieduel van vanavond tegen FC VVV, veelvuldig aan de bal. „Meer", John Delamare. grinnikte de frêle aanvaller na de luchtige training, „dan vo rig seizoen in een half jaar bij Excelsior. Het is me niet te gengevallen. Het is alleen moeilijk om die jongens een beetje te verstaan". Giles, die met onder andere Ian Rush van Europa Cup- houder Liverpool in het team van Wales voor spelers onder 21 jaar speelde, is inderdaad transfervrij. Dit seizoen heeft door Donald Bax hij als amateur bij Plymouth gespeeld, zodat ,de Stichting Betaald Voetbal Rijnmond (SBVR) uitsluitend behoeft te zorgen voor passende huisves ting en een redelijk salaris. „Ik kan er nog niet veel van zeg gen", aldus Buitelaar. „Hij had een paar goede akties, het is een voordeel, dat hij tweebe nig is, maar ik twijfel een beetje aan z'n fysieke kracht". „Maar", vervolgde de trainer reëel, „eigenlijk weet ik pas meer als ik hem in een paar wedstrijdjes heb gezien. Dan Schiedam Niet de gedood verfde favoriet Hoek Loos, maar de ABN won gisteravond het tweede Schiedamse zaal voetbaltoernooi voor bed rij ven. In de eindstrijd van dit door de Schiedamse Scheids rechters Vereniging georgani seerde en door de Bondsspaar bank gesponsorde evenement, gaf de ABN Hoek Loos met 7- 0 geen schijn van kans. Het klimmen van de jaren is Hoek Loos, vorig jaar nog winnaar van dit sfeer rijke ge beuren, niet ongemerkt voor bij gegaan ABN, dat in SFC'er Rob Oosterwaal een technisch nagenoeg perfecte speler telde, walste in een hoog tempo over de opponent heen. Topscorer bij de ABN werd Martin de Jong met drie treffers. In de strijd om de derde en vierde plaats zegevierden de Gemeente Ambtenaren Schie dam (GAS), overigens erkende zaalvoetballers, met 5-0 over Van der Marei. In de halve fi nale had GAS eerder die avond met 3-1 verloren van Hoek Loos en moest Van der Marei met 3-0 buigen voor de ABN. Vlaardingen Het belooft dinsdag een prima avondje te wor den in de kantine van het Vlaarcungse stadhuis. De jaarlijkse huldiging van de plaatselijke sportkam pioenen (landelijk of re gionaal), zowel individueel ais in teamverband, dreigt een lange bijeenkomst te worden, als men de imponerende lijst met kam pioenen doorneemt. burgemeester Fred van Lier, die in Vlaardingen-voorzitter Sjaak Maat een voortreffelijke ceremoniemeester heeft gevon den, heeft die avond vanaf half acht voor iedere prestatie een passend woord en cadeautje. In totaal worden 32 sporters en sportsters en achttien teams in het denkbeeldige zonnetje gezet. D« te huldigen individuele kampioe nen zijn: Marjolein van Unen (judo), Conny Meijer (wielrennen), Chile Gros» (judo), Caroline Vla (tennis), Meriua de Snayer {atletiek}, Jeffrey ven Loon (gehandicapten zwem men), Andre van der Voorden (zwemmen nrmt vinnen), Danny van Hees (zwammen), Hens Hoogandijk, Leo van Oosten, John Akihary (allen judo), Msriitie Bakhuizen, Jacqueli ne van Dongen, Brands Tenwotde, Marco den Brabander (allen tur nen), mevr. V. van dar Meer, C. van der Cijs, A.C. Mostert, J. Speijer, HJ. Palat, J. Bevers (allen biljarten). Angetique Borst, Christel Zonne veld, Margretb Noordhoak, Ellen Al- bars, Uselte Zoutendijk (allen paardrijden), Patricia Ronke (paard rijden), Gertlne van den Berg, Gsby van Leeuwen, Esther Brouwer an Sander Doolaard (allen zwemmen). De teams die voor het voetlicht wor den gehaaid, rijn; HVO (voetbal), Wi K-da mes en -heren (handbal), Radio Molenaar (tafeltennis), De Rammelaars (tennis), Holy*77 (bari- minton). Holy (tennis), Fortuna VI (damesvoetbal), Vlsardlngse Bed dings Brigade, Broekpolder (golf), 't District, SUrt75, Wilskracht, DVK*73, Emma (alle biljarten). Die Flardingha Ruiters (paardeapori), Fortuna (atlatfek), RKWIK (turnen) en VLTC (tennis). krijg ik een veel beter beeld dan op de training, dat is toch jets geel anders". Om die re den ook heeft SVV voor vol gende week woehsdag (aan vang 18 uur) een oefenwed strijd ingelast tegen de zondag se eersteklasser Xerxes. „Don derdag ga ik na de training met Leen Warnaar meteen door naar Gouda om hem in het tweede tegen Olympia te kunnen bekijken. Ik hoop, dat ik dan wat wijzer word". Samenstelling Vanavond stuurt Buitelaar te gen het sterk draaiende FC VVV dezelfde spelers de mat op als tegen RKC. „Alleen", zegt Buitelaar, „in een andere samenstelling. Met René van Delft diep op links. Jan Küne- mann diep op rechts en Peter van Velzen in de punt. Dan wil ik Chris Treling koppelen aan Remi Reynierse en Harry van Kapel aan Gerrie van Rosmalen, Ik hoop wel, dat ie dereen er nu van is doordrqb- gen, dat er iets moet gebeureri. En dan het liefst vanavond..." Schiedam De zesentwintig ste wielerronde van Schiedam vormt zaterdag een onderdeel van de Schiedamse Feestweek 1984. De ronde is waarschijn lijk het laatste nationale wie lerspektakel voor niet-be- roepsrenners, die een greep kunnen doen in de meer daft aaqtrekkelijke prijzenpot. De Schiedamse middenstand heeft ook ditmaal weer spontaan ge reageerd, zodat de coureurs beslist voor de premies zullen knokken. 1 Op het parcours Lange Nieuw.- straat/Tuinlaan (Plantage) ko men zaterdag drie categorieën in aktie. Om half twee begin nen de recreanten aan een race over veertig kilometer- De liefhebbers en veteranen, met de Schiedammer Ton Steens als favoriet, vertrekken om half drie voor vijftig kilo meter. De amateurs worden om kwart voor vier wegge schoten. Zij hebben honderd kilometer voor de benen. Tot de kanshebbers bij de amateurs behoren Pim Bosch, Lucien Gödde, Axel Hermans, Jan Hoogervorst, Johan Kui ken, Piet Kuijs en criterium- specialist Ar ie Versluis. Hët deelnemersveld belooft in ie dere categorie volop spanning, van start tot finish. WOENSDAG 26 SEPTEMBER Voetbal: 19.30 SVV—FC WV; Zaal voetbal: Margriethal Schiedam: 20.30 FCN'65WOR; Westwijkhal Vlaar dingen: 21.55 VZ'81—Zwaluwen VI; Biljarten: 19.30 Voorwedstrijden wijl de klasse libre in catè De Oude Markt te Vlaardingen (poule 1), 19-30 Voor wedstrijden vijfde klasse fibre In care Rotterdam te Vlaardingen (poule 2). 19.30 Voorwedstrijden vijfde klasse II- bre in café De Kleine Conffance ie Schiedam (poule 3):. 19-30 Voorwed strijden vierde klasse libre tn café De Cockpit te Vlaardingen (poule 2). 19.30 Voorwedstrijden vierde klasse libre In café Corry en Dick te Schie dam (poule 3). 19.30 Voorwedstrijden Harm Knol-bokaal in De GnIHoen te Vlaardingen: Dartaaport: 14,00 en 20.00 Voorrondes landelijk dartstoer- noöi in Pub for Beggars and Kings in Schiedam. DONDERDAG 27 SEPTEMBER Voetbal: 19.30 Olympia—SVV 2; Vol leybal: 20.15 Sunlight—Holy 2 (W. 20.30 Alexandria/A—VCS (d). 19.00 Pendrecht 5—Shell <d); Biljarten- 19.30 Voorwedstrijden vijfde kltóse fi bre in café De Kroon te Vlaardingen (poule 4), 19.30 voorwedstrijden vijf de klasse libre in café De Cockpit te Vlaardingen (poule 5), 19.30 Voor wedstrijden vierde klasse libre In cafe 't Spinnewiel ie Vlaardingen (poule 4). DartMport: 14.00 en 20.00 Voorron des landelijk dartstoerroot in Pub tor Beggars and Kings in Schiedam; Ta- fetlannia: 20.00 Schiedam-TOG-6 (h), 20.00 Smashing Maasland—De Reling 6 (h); Dlvereem 20.00 Lering Bram Leeuwenhoek in Hoty-riökeg- huis over medische en paramedische verzorging bij de voorbereiding op en tijdens de Olympische Spelen.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1984 | | pagina 2