SPORT 13 Wie weet: Posthoorn vervangen door Turk' Als Maassluis maar een wens mocht doen... Politiek theater Bram Hanemaaijer verslaafd aan korfbal &mcïïi SLUIÏEN 25-50 Buitelaar te gast bij SSV Aanpak Lingen succes EN DE WD ZAG, DAT HET GOED WAS... AGHHRGRONO Kantine niet geschikt voor gemeenteraad CPN: laten wij partner zoeken in Sovjet-Unie Vlaardingen in de slag met gemeente DVO'32 buigt zich over damesvoetbal Nieuw clubrecord Geraldine Peters Driebanders in Griffioen SPORTAGENDA Rotterdams Nieuwsblad dinsdag 26 november 1985 Het móest ervan komen. Tot dusver had het stadsbe stuur lauw gereageerd op fhet bericht dat sociëteit J Lentefeest aan de Tuinlaan ;gaat draaien op de horeca- papieren van wethouder Posthoorn. Het geeft toch aanleiding tot misverstan- 1 den: moet de wethouder nu spreekuur houden aan de j stamtafel? Gisteravond, op de eerste avond van de be grotingsbehandeling van de gemeente Schiedam, had Bart de Leede het erover. De PSP'er had kritiek op Post hoorns personeelsbeleid, onder andere omdat de gemeente nog te weinig heeft gedaan aan het in dienst nemen van buitenlanders, In het besef dat er ook in de PvdA kritische geluiden over Posthoorn worden gehoord, zei De Leede koel: „Wie weet komt er nog eens een tijd, dat de wet houder wordt vervangen door een Turk, zodat hij zich ten volle kan gaan wijden aan het benut ten van zijn horeca-dïploma." Daar was dan toch nog een mals woordje voor een Pvd A'er, Want verder kreeg het liberale deel van de PvdA/VVD-coalitie de pepernoten naar het hoofd ge smeten: opnieuw was wethouder Hafkamp degene die het verwijt kreeg van alles te verknoeien: opbouwwerk, kindercentra, woonwagenkamp, de moeizame samenwerking met Vlaardingen en Maassluis op het gebied van volksgezondheid het is zo on derhand een eentonige opsom ming, er zit weinig roulatie in Hafkamps voortgangslijst CDA en Klein Links deden hun best het de VVD zo akelig moge lijk naar de zin te maken, waarbij de PvdA over de hele linie tame lijk buiten schot bleef. De Leede knipoogde zelfs naar de PvdA en nam nog maar net niet het begrip 'samenwerking na de verkiezin gen' m de mand Ook CPN'er Bruseker toonde zich kalm voor de PvdA, verweet de coalitie weliswaar een Schiedarase uit- door Kor Kegel werking van het kabinetsbeleid, maar kon zich kwader maken op het CDA, in Schiedam eveneens oppositiepartij, omdat deze wel zei in Gods naam een 'schild voor de zwakken' te zijn, vanuit een goed rentmeesterschap, maar 2ich in geen enkel opzicht te dis- tancieren van landelijke CDA- items die volgens Bruseker ten koste gaan van de minima. Zo deelde Klein Links tikken uit naar CDA en VVD om zich voor het eerst sinds 197" weer eens warm tegen de PvdA aan te vlei en. Bruseker: ,.De linkse partijen zouden meer één lijn kunnen uit zetten dan de PvdA met de VVD." De Leedes sneer naar Posthoorn moest de indruk voor komen, dat Klein Links al te graag de socialistische slippen wil gaan dragen. De PvdA, die stadsvernieuwing, onderwijs en emancipatie punten van grote zorg noemde (niet ge heel toevallig gegrepen uit het ta kenpakket van de twee VVD- wethouders en Posthoorn), maakte zich bij monde van Gé Brouwer niet druk. Met harde, concrete uitgangspunten kwam hij niet. ook moties bleven uit, evenals van de VVD trouwens, zodat de oppositie het zoveelste 'bewijs' had dat de twee partijen teveel binnenskamers konkelen om plannetjes gaar te stoven, zó veel dat zij aan openlijke beleids voornemens nauwelijks meer be hoefte hebben. Reijnhout hekel de dat gebrek aan openheid. Eén vriendelijk zinnetje had ie mand over voor een VVD'er. Reijnhout prees de democrati sche gezondheid van de schei dende Van Tilborg Verder kre gen de liberalen de wind van vo ren, iets dat Verhulsdonk kenne lijk niet had zien aankomen, want vrolijk zei hij in zijn toe spraak zich te voelen als de zes scheppingsdag' daarna is het tijd voor rusten. De WD zag dat het goed wasEven tevoren had CD A'er Piet Roosen de bede weer ingevoerd in de Schiedamse politiek door Hem aan te roepen. En het was avond geweest en het was morgen geweest en van avond om acht uur gaat men ver der. Dan komen burgemeester en wethouders aan de beurt. Maassluis De WD plaatste gisteren tijdens de ilgemene beschouwingen in Maassluis kritische kanttekeningen bij de privatisering. Vacatures, met name bij de fdeling plantsoenen en de fdeling reiniging worden isnog opgevuld. In plaats 'an de begroting structureel e verlagen en in de rich- ing van privatisering te kij- :en, wilt u eerst het eigen lersoneelsbestand weer op >eil brengen. Privatisering vordt in plaats van makke ijker moeilijker." Je liberalen pleitten verder voor en actief havenbeteid en wilden 'an het college ook uitleg over de 'erborgen subsidies aan theater Je Schuurkerk en ontmoetings- •entrum Koningshof. De fractie van de PPR/PSP ging iel verst in zijn kritiek op het col- egebeleid. EUy Doddema: „Mijn 'racue stelt opnieuw dat er m Maassluis bestuurd wordt vanuit jen mentaliteit waar de mondige xirger het liefst niet wordt ge- loord. Laat staan dat er bewust .vordt bijgedragen aan het mon diger maken van de burgers. Ook Jit jaar kunnen wij ons niet vin den in de grote lijnen van hetcol- egebeieid Doddema hield vervolgens een varm pleidooi voor het benoe men van een vierde- wethouder ^Het werken met arie wethou ders is een misluk experiment, ïn een volgend coboge moeten er weer vier zitten. Wij hopen dat ngt volgend jaar nieuw te vor- hïen college hieraan zal voldoen én tevens in staat zal zijn om de *elatie college, gemeenteraad en bestuurder fundamenteel te ver beteren De fractie sprak zich verder uit voor het beschikbaar «tellen van een bedrag uit de pot werkgelegenheid, om afval ge scheiden op te halen. Financiën Ook het financieel beheer kwam ter sprake: „Het college moeteen veel strakker regiem voeren bij Schiedam Het CDA vindt dat ie Schiedamse gemeenteraad •naar gauw een ander plekje moet zoeken voor zijn vergade ringen. De kantine in het stads kantoor is uitstekend gttcfykt voor het doel, waarvoor zij is in gericht, maar niet voor het her bergen van een stadsbestuur en de daarin geïnteresseerde bur gers. CDA-leider Piet Roosen diende daarom een mode in, waarin hij de raad opriep een onderzoek te doen instellen naar andere ver gaderruimten. Er werd in de wandelgangen meteen al druk gespeculeerd, waar Roosen naar toe wil: net zoals kamervoorzitter Dolman naar nieuwbouw? Stem men gingen op om te vergaderen in sporthal Margriet of in de Blauwe Brug, als deze gebouwen (volgens WD en CPN) straks in particuliere handen zijn geko- het budgetbeheer. Hoogste priori teit daarbij moet zijn het zeer re gelmatig informeren van de ge meenteraad over de feitelijke stand van zaken aangaande in komsten en uitgaven. Dan kan de raad tijdig ingrijpen en bijsturen." Manda Kapil (D"66) vroeg in haar betoog bijzondere aandacht voor de problemen van de bewoners in de Stationsstraat. De oude hui zen moeten worden opgeknapt, maar het ontbreekt de eigenaren aan de benodigde middelen. Ka- pil: „Deze straat zou m onze visie m het kader van een experiment aangepakt kunnen worden. Dat er bijna onoverkomelijke finan ciële moeilijkheden zijn kan waar zijn, maar dat moet u met beletten om toch voldoende me dewerking en inzet te verlenen om de straat te redden." Mocht het college de gedachte van Kapil niet overnemen, dan dient zij een motie in. Zonneweelde Herman van Hoeven (RPF) nam het op voor de bewoners van be jaardencentrum Zonneweelde, die in veel te kleine woningen le ven: „De situatie is onhoudbaar. Men woont op een middeleeuwse wijze. Het bestuur heeft een plan tot renovatie ontwikkeld en ik hoop op ondersteuning van die plannen." Van Hoeven wil ook dat er in Maassluis 30-kilometer- zones worden ingevoerd. „Met name in de binnenstad", aldus het raadslid. De PvdA-fractie wil dat de ge meente een veel aeuever werk gelegenheidsbeleid gaat voeren in de komende jaren: „We ver schillen met u van mening over het feit dat geen verdere werkge legenheid kan worden bewerk stelligd wanneer geen nieuwe ruimte voor de industrie beschik baar komt. De bestaande ruimte dient te worden onderzocht en zo nodig moeten verbeteringen plaats vinden om de bedrijvig heid in Maassluis te activeren", aldus Anton Wustrow. Bouwactiviteiten Ook achter de bouwactiviteiten van de gemeente Maassluis zet de PvdA de nodige vraagtekens: „Wij moeten niet ten koste van alles willen bouwen Bouwen geeft op dit moment niet de ze kerheid van peilhandhavmg of groei. Het leegstandsspook doemt overal op. Als we niet heel voor zichtig zijn zal dat ook in Maas sluis gebeuren. Tot elke prijs moeten we dat zien te voorko men." Het CDA ging in op de onover zichtelijke situatie rond het op heffen van het Openbaar Li chaam Rijnmond. Leo Speel: „In dien de opheffingswet wordt aangenomen, dan moet onze bij drage worden verlaagd tot een niveau dat is gericht op de afwik- kelingskosten." Via een motie willen de christen-democraten dit aan Rijnmond kenbaar ma ken. Het minima-beleid en het sociaal fonds haalde Speel in zijn be schouwing uitvoerig aan: „Het blijkt dat het fonds inderdaad voorziet in een aantal noden, welke uit oogpunt van solidariteit door de Maassluïsse bevolking gezamenlijk gedragen dienen te worden. De voorlichting voor de groep minima is echter zeer on voldoende. De voorlichting moet direct verbeteren." Vanavond antwoordt het college op de beschouwingen van de po litieke partijen. Schiedam De gemeen te Schiedam, die nauwe betrekkingen heeft met partnersteden in Italië (Udine). Frankrijk (Vien- ne) en West-Duitsland (ERhngen), zou het ook eens in het Oostblok moe ten zoeken Gisteravond stelde CPN-fractieJeider Ulferd Bruseker voor om een zustergemeente te zoeken in de Sovjet-Unie. Dat zou mooi passen in een lokaal vredesbeleid, vond hij. Aan zo'n plaatselijk op vrede gericht beleid stelde hij overigens meer eisen. Burgemeester Scheeres zou eens een voorbeeld moeten noemen aan één van diens voorgangers in Schiedam, Ane Lems. die tegenwoordig in Zaanstad van zich doet spreken in de acties tegen de kruisra ketten. Bruseker nam het de gemeente nogal kwa lijk, dat wel ruimschoots medewerking is verleend aan de Bpandersfeesten maar amper aan het volk- spetitionnement. De Schiedamse gemeente raad heeft gisteravond een merkwaardig stukje reclame voor zichzelf gemaakt. Studio IM uit Utrecht kwam video-op namen maken, die bedoeld zijn voor een filmpje voor de bui tenlanders in Schiedam. Zij kunnen begin 1986 dan in hun koffiehuizen zien. waar het om gaat bij de raadsverkiezingen op 19 maart. Daaraan mogen zij voor het eerst meedoen. Daarom brandden gisteravond de schijnwerpers in het gezicht van het publiek, vergaderde de raad onder een flink tempera tuurde en acteerden de VVD'ers Annie Renskers en Luub Hafkamp in een soort -V 'Schiedam wast zo wit, witter kan het niet'. Hun commercial kwam erop neer, dat mevrouw Renskers een ruim van tevoren ingestudeerde vraag stelde over de migrantenvoorlichting en dat Hafkamp een pasklaar antwoord kon geven, zij het in een ambtelijk jargon dat zelfs voor Nederlanders abracada bra is en daarom vast niet let terlijk vertaald zal worden in Turks, Marokkaans, Surinaams of Antilliaans. Het ging nog bij na mis ook, want wethouder Hafkamp wekte de indruk krampachtig een slappe lach te verbergen. „Wij weten nu ze ker, dat de Schiedamse politiek theater is", zei men op de tri bune. gaat een van haar filialen in het centrum van Rotterdam iet grandioze opheffingskortini Kruiskade 6, tussen Lijnbaan en Coolsingel, naast Luxor theater en metrostation Stadhuis, tel. 010-127644 Filialen Boezemweg 136-138, tel. 010-140619 Hillegersberg Frederickaplaata 9 tel. 010-187700 Schiedam: Rubensplein 12 tel. 010-261975 Wim van Buuren Hij heeft nog de periode van de gasmunijes meegemaakt, maar tegenwoordig zit hij achter het beeldscherm met een terminal Nog steeds vindt Wim van Buuren (54) contact met het publiek hei aangename van zijn werk In het bedrijfsrestaurant van de Openbare Nutsbedrijven Schiedam (ONS) rceipicert Van Buuren w/iensdagmid- dag wegens zijn 40-jarig ambtsjubileum Hij maakt gebruik van de vut. De receptie duurt van kwart voor vier tot vijf uur. De ad ministratief medewerker en plaatsvervangend chef van de klantenadministratie zal er ongetwijfeld nog collega's ontmoeten uit de tijd, dat hy nog op straat liep, in de bui tendienst Dat heeft hq 18 jaar gedaan: daarna 'zat' hij 22 jaar binnen, zoals hij zelf zegt. Maar dat was overdag. In zijn vrije Ujd was hij bui ten, in zijn volkstuin, en daar krijgt hij nu meer tijd voor. R. Verhaas R Verhaas, kraan rijder bij de Schiedamse scheepswerf Wilton-Ftjenoord, viert van daag zijn 40-jarig jubileum. Ook elektromoriteur L Koe vermans wordt vandaag door de direeue van Wilton in de bloemetjes gezet we gens het 40-jarig dienstver band. A Roza van de afde ling reparatie heeft ook wat te vieren met zijn 25 dienstja ren. Schiedam De Schiedamse Scheidsrechters Vereniging (SSV) heeft Dick Buitelaar ge strikt om donderdagavond een lezing te hou den over allerlei zaken de voetballerij betrek king hebbende. In het clubgebouw van Schie dam maakt de joviale Brabander om half ne gen 2'n opwachting. De oefenmeester van SVV weet zich in gezel schap van z'n assistenten Hans Schinkel (twee de elftal) en Ron van Dijk (landelijke jeugd), alsmede aanvoerder Henk Saiari en bestuurs lid Aad van Dijk, die na de inleiding antwoord zullen geven op de vragenstroom. Het bestuur van de SSV, dat het in Buitelaar bewondert dat hij langs de lijn geen ophitsende taal jegens arbiters gebruikt, heeft deze bijeen komst ook open gesteld voor niet-leden. Zij vinden, dat een discussie tussen trainer, speler, bestuurderen en scheidsrechters door nie mand mag worden gemist. Jan Madern Vlaardingen Een bestuursdelegaüe van korfbalvereniging Vlaardingen heeft maandag een gesprek met de wethouders Jan Madern (sportzaken) en IJsbrand van der Velden (fi nancien) over de bouw van nieuwe kleedgele- genheid Eerder al brachten voorzitter Cher Willemsen en mede-bestuurder Ane Zwets een bezoek aan de ambtenaren Teun Goedknegt en Van der Bend om hun nood te klagen Afgesproken is. dat het voorstel om nieuwe kleedruimte neer te zetten, zal woiden opgeko men op de agenda van de gemeenteraadsverga dering op 8 januari Vlaardingen hoopt de wet houders duidelijk te kunnen maken, dat verder uitstel onaanvaardbaar ss Indien Vlaai dingen moet wachten lot alle ambtelijke procedures zijn afgerond, kan volgend jaar pas na de bouw- vakantie worden begonnen Veel en veel te laat, aid us Willemsen Maasland Hoewel hij het spelletje al zo wat 25 jaar beoefent, is Bram Ha nemaaijer nog altijd 'gek' van de korfbalsport. Hij mag op de tv wel eens naar voetbal kijken, maar daar bijft het dan ook bij. Liever gaat de aanvoerder van ODO kijken naar hoofdklassewedstrijden in de korfbalcompetitie. Met een topper als Fortuna in Delft redelijk dicht bij huis komt Hanemaaijer dus goed aan zijn trekken. Nu vorige week de zaaleompe titie van start ging, waarin ODO overigens verrassend door Simon van Zuilen met 9-7 een knieval moest ma ken voor Fluks, heeft Hane maaijer er weer volop zin in. Het verschuiven van buiten naar binnen komt dc korfbal lers trouwens goed uit, want met het huidige weer is het op en rond elk veld dan ook slechts koud en guur te noe men „Dat is weer zo'n aantrekke lijk facet van de korfbalsport", gaat de 32-jange ^Jaaldwijker op die omstandigheid m. „Af gelastingen heb je bij korfbal vrijwel niet Van het eerste tot hei laatste team speelt iedci- een een dubbele com petitie op het veld en m de zaal. Korfbal is dan ook een echte totaal- sport Waarmee Bram Hanemaaijer dan meteen zijn stokpaardje berijdt „In welke andere sport spelen mannen en vrouwen tegelijk", verduidelijk hij het begrip loiaalsport „Het is een teamsport, maar tevens een in dividuele sport, iedereen heeft zijn eigen tegenstander Korf bal bestaat zowel uit kracht, techniek als uit concentratie Echtgenote Het beoefenen van deze ge mengde sport bracht voor Bram Hanemaaijer tevens mee, dal hij er zijn echtgenote Pia leerde kennen. Hun zesja rig zoontje korfbalt inmiddels ook al bij de Maaslandse mini's en de twee jongere kinderen zullen weldra volgen „Korf bal is dus ook een familie- en sfeerspori", voegt de prod uk i- leider op een pjanienkwekenj aan, 'zijn' totaalsport toe „De vrouw en kinderen gaan mee „Hoe totaal korfbal wel is", vervolgt de bij alle tegenstan ders gevieesde afstandschut ter. „blijkt de laatste jaren pas goed uit de ontwikkeling van andeie sporten Damesvoetbal en zaalvoetbal zijn volop in opkomst Teiwjjl korfbal al heel lang in de zaal wordt ge speeld en dames altijd al mee hebben gedaan Hel enige, dat Hanemaaijer dc* voetballers benijdt, is hun gro tere publiciteit. „Maar kun je korfbal goed promoten, dan kun je er ook een grote sport van maken Het heeft immers veel meer binding en elemen ten dan andere sporten „Onze tiainingsarbeid", aldus de zelfverzekerde ODO-aan- voerder, „is zeker zoveel als bij voetballeis Voetbal is ei genlijk maar een heel simpel spel Korfbal heeft veel moei aan tactiek en techniek Qua conditie kunnen voetballeis zich zeker niet mei die van korfballers meten", daagt Ha nemaaijer de volgelingen van 'koning voetbal" luchthartig uit Levensstijl „Korfballen", vervolgt Hane maaijer. „is zo'n beetje een le vensstijl gewold en Ik kan er met meer van buiten Twee jaar geleden wilde ik al eens stoppen Ik bedenk me noj? wel een keer om dat te zeggen. Het trainen en het spelen, het past gewoon in je patroon." Bram Hanemaaijer speelde vroeger voor Valto. maar be-* gint bij ODO al aan zijn ne gende seizoen En zoals hét zich laat aanzien, ook nog met aan zijn laatste seizoen. Coach Rolf Latuperisa heeft zijn rou tine in de grotendeels zeer jeugd i ge sel eet te v oo ra) sn og hard nodig Wat de verwachtingen voor de zaalcompetiue belieft, heeft Bram Hanemaaijer wel een idee. „Oranje Wit is zeker ster kei dan wij Alle andeie ploe gen, ook ODO, lijken aan el kaar gewaagd Op het oog «ijn Fluks en Ons Eiland dc zwak ste Maar dat weten wel al snel wam dat zijn onze ceisie tegenstanders", heeft de eerste ontmoeting dus geen goede uitweiking op hc-t zelfvertrou wen gehad Vlaardingen Het bestuur van derdeklasser DVO*32 overweegt een damesafdeling op te richten Om te testen hoe die plannen omvangen zouden kunnen wor den. werd onlangs een kleine en quête gehouden onder leden en mei-leden van de Vlaardingse voetbalclub Daaruit bleek, dat van de leden 86 procent een voorstander van een damestak was Bij de mct-lc- den werd een score van 62 pro- cent Ix'reikt Van de ondervraag den toonden zich bovendien drie mensen txiieid eventueel een Funktie op zich te nemen, als dc plannen werkelijkheid worden. Schiedam De onder lei ding van Hans Lmgen op nieuw opgezette tr a i mngs- aanpak bij De Korenbeurs begint z'n vruchten af te werpen Na een tijdlang in de landelijke afdelingen te hebben ontbroken, heelt de i Schiedamse tafeltenmsvere- komend seizoen weer een landelijk spelend jeugd team Berry Buitenhek en de broertjes Robert en Paul Rtemens werden kampioen in de eerste klasse van de afdeling Zij promoveren naar de landelijke C-grocp De voorjaarscompetilie be gint in de tweede helft van - januari De Korenbeurs-jeugd be- 5 haalde de titel met vlag en wimpel, want van hun ne- gen wedstrijden wonnen zij er acht en werd één keer gelijk gespeeld Met nog één wedstrijd te spelen werd het i team onbereikbaar voor het j op dc tweede plaats staande Ventura Sport Dordrecht In het vernieuwde Combi-bad te Dordrecht vestig de Geraldine Peters van het Vlaardingse Vikmg'60 alle aan dacht op zich Op de 400 meter vnjeslag voor meisjes die in 1975 zijn geboren, veroverde zij in dit uit 25 clubs bestaande en zeer sterke gezelschap een fraaie tweede plaats. Geraldine liet de klokken stilstaan op 6.00.7 minuten, waarmee zij hei oude club record piet liefst 5 6 seconden verbeterde. Rotterdam De Vlaai dmgse bil jartzaal De Griffioen vormt van vi ij< Liga vond lot r*n mei zondag middag het decor vooi dc* gewes telijke utelstnjd eerste klasse di lebdiidcn klein biljart. Deelnemers zijn. Feijeii (Delft). Gijshert.se (Den Ha.ig), Den Adel Dotdrecht). Van der Meer (De Kwakel) De Mooy (Hazerswou- de), Van Dijk (Rhooti) Noordfei- graaf (Outlet kerk .urn den IJssel) en de plaatselijke favoriet Waar- tienburg van DVK '73 Gespeeld wordt over een party- Ienglc van dertig caiamboles mei 0 550 en 0 700 ids moyennegren- zen Vrijdagavond beginnen de wedstrijden om 1900 uur Zater dag en zondag woidi begonnen om 13 00 uur DINSDAG 26 NOVEMBER Voetbal: 19.30 SVV 2—Telstar 2, Zaalkorfbal: Tweede ronde beker- competiiie 20 00 Vlaardingen—Vites se (De Enk, Rotterdam-Zuid). 21 15 NIOHarga (Schlebroek. Rotterdam). 21 30 Eureka—Oranje Nassau (IJsset- monde, Rotterdam-Zuid). Biljarten: 19 30 voorwedstnjden tweede klasse libre In De Grilfioen te Vlaardingen (poute 1), 19.30 Voorwedstrijden Heto-bokaol (poute 1) in cafe De Gou den Leeuw te Vlaardingen. 19.30 Voorwedstnjden De Kroon-bokaal (poule 1) in cafe De Oude Markt te Vlaardingen; 19 30 Voorwedstrijden De Kroon-bokaal (poule 2) in cate De Kroon te Vlaardingen, WOENSDAG 27 NOVEMBER Biljarten: 1930 Voorwedstrijden tweede klasse fibre in De Griffioen te Vlaardingen (poule 2); Zaatvoelbal: Schiebroek Rotterdam: 21.15 VOC SRA: Energiehal Rotterdam veld v. 19.00 WlCO—Ursus (d). Zaalhandbal; Ammo—UVG (d, beker) DONDERDAG 23 NOVEMBER Voetbal: 20 30 Lezing SVV-iraincr Dick Buitelaar voor SchledBmse Scheidsrechters Vereniging in clubge bouw Schiedam (sportpark Harga); Biljarten: 19.30 Voorwedstrijden tweede klasse libre in café De Kroon te Vlaardingen (poule 3): 19.30 Voor wedstnjden Heto-bokaai (pouie 2) in cale De Kroon ie Vlaardingen; 19.30 Voorwedstnjden De Kroon-bokaal (poule 3) in cale 't Spinnewiel le Vlaardingen; Volleybal: 21.15 Shell—- VCO 3 (d). 21 30 Sunlight—Scholle vaar (h)

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1985 | | pagina 2