waterweg SPORT 'Bewoners hebben op u vertrouwd, wethouder!' We gaan echt niet 9 oBUBADKo Goede nachtrust Hans Buitenweg Stadsgids verrijkt met zakenregister Burger zonder poeha bereikt ook heel waf Verlies reserves 7 Smits troeft 't Hart af Straffe hand Kees Bol Hoe 'diligent' is de gemeenteraad? Scholengemeenschap levert derde bedrijf af rmm'mmiULB DOVCEva-BEND.: Uitleg over gif wijk in Koningshof Fietsen langs de Waterweg Herstel van TSF De Rooij r? neemt waar T SPORTAGENDA Rotterdams Nieuwsblad woensdag P>Y/ 31 december 1985 Wethouder Van Tri borg Schiedam Heeft wethou der Cor van Tilborg in mei .vorig jaar nu beloofd dat de ^ontwikkelingen in de Som- Imelsdijksestraat nauwlet tend gevolgd zouden wor gden, zodat de gemeenteraad t misschien op zijn sloopbe- jjsluit kon terugkomen? Of beeft hij alleen bedoeld dat de gemeente zo soepel mogelijk met "tde bewoners wilde onderhande- &1en over de aankoop van hun ^huizen, zonder dwangmatig te willen optreden? Daarover verschilden gister- j avond de meningen. In ieder ge il val heeft "Van Tilborg anderhalf i'jaar geleden gezegd dat de ge meenteraad wel zo 'diligent' (ij verig, toegeweid) zou zijn om de zaak te blijven volgen. Herman Noord eg raaf (PSP/PPR) had via een motie willen bereiken dat de gemeente rekening zou houden met op handen zijnde verbeterin gen van de Sommelsdijksestraai En de wethouder had daar geen behoefte aan gehad omdat de raad dat toch wel zou doen, zo be- door Kor Kegel greep men van hem, en daarom was Noordegraafs motie overbo dig. Maar nu er een voorstel ligt om in de buurt van het bedreigde straatje in Schiedam-Zuid tot sloop over te gaan en nu er be zwaarschriften 2tjn Ingediend, beginnen de bewoners-zich af te vragen: waarom komt de ge meenteraad helemaal niet meer kijken? De Sommelsdijksestraat wordt wekelijks mooier en fraai er, omdat de bewoners geloven in de redding van hun materieel ei gendom, maar Van Tilborg blijft uitgaan van sloop. „Hoe diligent bent u nu eigen lijk?", vroeg mr Doreen Cleton gisteravond in het stadhuis. Zij is de advocate van de Vereniging tot behoud van de Sommelsdijk sestraat en is werkzaam bij het Rotterdamse kantoor Nolst Tre- nité, Hoogenraad Van Velzen. Frustreren Mr Cleton betoogde dat de bewo ners anderhalf jaar geleden niet in beroep zijn gegaan tegen het sloopbesluit van de gemeente raad, omdat de Sommelsdijkse straat hierin niet op zichzelf stond; ook de Jaeobastraat en de Berendinastraat zouden tegen de vlakte gaan en daar had nie mand bezwaar tegen, integen deel, de meeste bewoners wilden hun pandjes graag verkopen. De bewoners van de Sommelsdijkse straat wilden die gang van zaken niet frustreren. Nadat de advoca te dat uitgelegd had, 2ei Van Til borg dat mooi en aardig te vin den, maar feit was dat er geen be zwaarschrift was ingediend en dat zijn dingen die tellen. Hij wil de gewoon vasthouden aan het raadsbesluit; besluit is besluit, re deneerde hij. Vlaardingen „We gaan niet failliet". Joyce van de Bend rea geert pinnig als die mogelijkheid wordt geopperd. Voor haar is het volstrekt duidelijk dat de Haïti World Shop BV de succesvolste onderneming wordt, die tot he- den uit scholengemeenschap Be neden Maas is voortgekomen. De winst van de Beneden Maas BV (100 gulden) en opvolger Maas- fund BV (600 gulden) waren een aardige opsteker voor de leao- léerlïngen, die een heus eigen be drijf opzetten, maar voor hetRaï- ti-project is optimistisch een batig saldo van zo'n 1.000 gulden becij- J ferd. - In het nauwbemeten kamertje in het pand van de Kamer van Koophandel zijn de vier directie leden aanwezig om hun jeugdon- dememing ten doop te houden. Diek, Mireille, Bert en Joyce zijn enthousiast. Ze hebben tijdens de voorbereiding geleerd hoe leer zaam die betrekkelijk nieuwe on derwijsvorm is. Leren door te doen. Dat was het motto waaron der de Juniorkamer twee jaar ge leden het eerste bedrijf hielp op starten. Leraar Nederlands K. Kigterink gelooft heilig in die aanpak. „Leerboeken gaan uit van een papieren situatie, maar pas in de praktijk leren de kinde ren er echt van", weet hij inmid dels uit ervaring. Inzicht De vier directieleden vertellen hoe 2ij inzicht hebben gekregen in zo ongeveer alles dat bij het lei ding geven aan een onderneming komt kijken.Je leert hoe je ge matigd moet inkopen, hoe het in schrijven bij de Kamer van Koophandel werkt", lepelt Dick op. „Ja, en ik wist bijvoorbeeld niet dat we voor de verkoop van artikelen een vergunning van de politie nodig hadden", vult Joyce aan. Mireille noemt het schrijven van brieven en het maken van folders ais leermomenten. Alle maal vinden ze het heel belang rijk om verantwoordelijk te zijn Schiedam Op ue kaft prijkt een foto van, bij nader inzien, de Broersvest zó groen, zó zonnig, dat het wel een ansichtje uit het j .verre zuiden lijkt Die indruk wordt versterkt door twee regels in een mediterrane taal, die er als opschrift boven, staan. De titel rlaat echter geen misverstand be- "staan: stadsgids Schiedam. De nieuwe is uit en burgemeester -Scheeres toont zich op pagina 4 v blij dat het ding nog vóór L986 bij de Schiedammers in de bus ligL •'Scheeres, landelijk vermaard als ';economisch burgemeester', be loofde het bedrijfsleven al enkele malen de totstandkoming van 'een zaken- en bedrijfsregister. Inderdaad bestaat het laatste deel van de stadsgids uït zakelijke in formatie, qua vormgeving geént "Op de Gouden Gids, dus aange vuld met advertenties en tegelijk - incompleet omdat lang niet alles erin staat (één cafetaria, één hotel bijvoorbeeld). Nieuw is ook de ruimte, die is in- 7geïast voor de buitenlandse inge- zetenen van Schiedam. De meest relevante gemeentelijke infor matie is voor hen vertaald; het aantal pagina's is ongeveer de helft van wat de hollands spre kende Schiedammers wordt ver teld. De stadsgids is uitgebreider dan ooit. Feitelijk is het de eerste stadsgids, die in handigheid niet onder doet voor het gidsje uit 1974, dat. hoewel verouderd, bij een enkeling nog steeds in de bu reaula ligt. Het oranje boekje van Schiedam is huis aan huis be zorgd. De vier directieleden van Haiti World Shop BV houden bij" de Kamer van Koophan del hun bedrijf ten doop. voor hun daden. Immers, de klas genoten zijn de werknemers die voor 2,50 een aandeel hebben ge kocht en zij kunnen de directie bij een foute aanpak ter verant woording roepen. Haïti World Shop richt zich deze maand op de verkoop van kerst- produkten, die deels door de leer lingen zelf zijn gemaakt en deels bij SOS Wereldhandel zijn be trokken. Daarna wordt begon nen met een postorderbedrijf. Le raar Rigterink legt uit waarom daarvoor gekozen is. „Het postor derbedrijf is bij uitstek geschikt om de hele administratieve kant van een onderneming te leren kennen". Rigterink verwacht dat de prak tische aanpak van Beneden Maas op den duur overal navolging zal vinden. „Momenteel beperken deze projecten zich nog tot mea- o's, maar steeds meer scholen gaan beseffen hoe nuttig deze werkwijze is". De opbrengst van het bedrijf komt ten goede aan een kinder huis op Haïti. „Het mes snijdt aan twee kanten, want ook het socia le aspect willen we niet uit het oog verliezen", aldus Rigterink. Vlaardingen Het steekt Vlaardinger J. Zouten dijk een beetje, dat alle eer voor de overwinning van de gemeente op het openbaar lichaam Rijn mond in de affaire-Broekpolder naar wethouder Bas Goudriaan gaat. Niets ten kwade van die wet houder en het gaat natuurlijk om het uiteindelijke resultaat, waar 2owel de gemeente als Zoutendijk heel blij mee zijn, maar de Vlaardinger is ervan overtuigd dat de argumenten in zijn bezwaarschrift tegen het streekplan bij Rijnmond ook heel zwaar hebben gewogen. Net als de gemeente maakte Zoutendijk er bezwaar tegen, dat de Broekpolder in het streekplan werd aangewezen als potentieel stads- en dorpsgebied. „Juist waar het gaat om recreatie in de buitenlucht komt Vlaardingen er in vergelijking met andere Rijnmondgemeenten bekaaid af', betoogde Zouten dijk in zijn brief. En blijkens de grote reclamebor den aan de gemeentegrenzen kampen de Rjjn- mondgemeenten toch al met een woningoverseHot, redeneerde de trouwe bezoeker van de Broekpol der. Zoutendijk is ervan overtuigd, dat zijn argumenten zwaar geteld hebben in het besluit van het openbaar lichaam Rijnmond om woningbouw in de Broek polder te laten vallen. „De polder is aangewezen voor bos èn openluchtrecreatie, terwijl de gemeente de hele polder voor bosbouw wilde bestemmen". Voor de geboren Vlaardinger is die keuze van Rijn mond een bewijs, dat een 'eenvoudige burger, bui ten de politiek om en zonder veel poeha, ook heel wat invloed kan hebben op de besluitvorming'. „Anders hadden ze de polder wel alleen de bestem ming bosbouw gegeven, maar mijn pleidooi voor meer ruimte voor recreatie in de open, lucht heeft blijkbaar meegeteld". J Tegen deze uitleg van zijn. woor den, dat de raad 'diligent' zou zijn, kwamen zowel de advocate als de raadsleden Noordegraaf (PSP/PP), Eef Collé (CPN) en Adri Reijnhout (D'66) in het ge weer. Cleton: „Wij zijn bewust niet in beroep gegaan, omdat u beloofde de ontwikkelingen te volgen. Daar hebben de bewo ners op vertrouwd, mijnheer de wethouder!" Zij refereerde aan een enquête, die uitwijst dat de Gorzenaren in de omgeving van de Sommels- dijkse- helemaal geen behoefte hebben aan een grasveldje op de plaats waar nu de huizen staan. De meeste omwonenden zijn na melijk bang voor geluidsninder van rumoerige jongeren en voor stank wegens hondepoep. Vol gens de advocate zijn er redenen te over voor de gemeenteraad om op het sloopbesluit terug te ko men. PvdA'er Hans van Kleef zag die redenen op dit moment niet en steunde VVD-wethouder Van Tilborg, waarop Collé uit riep: „De partij van Van Kleef wil wel het zwaarwegende raket- tenbesluit van de regering in he roverweging nemen. Dan kan dat met zo'n besluitje over een kleine straat toch ook? De raad kan zijn besluit toch intrekken, als blijkt dat die huizen verbeterd zijn?" Het CDA, dat de Sommeisdiikse- straat bij monde van Els Hellwig altijd gesteund heeft, stelde rich gisteravond laks op. Luud Snel zei geen behoefte te hebben aan het 'terugfluiten' van de wethou der (daar had niemand het over gehad, dus men vroeg zich af wat Snel bedoelde) en hij riep Klein Links op met een initiatiefvoor stel te komen tot heroverweging van het sloopbesluit. Of het CDA dat dan steunt en waarom het CDA daar eigenlijk zelf niet mee komt, was alle bewoners van de straat onduidelijk. Toen Snel hen ook nog aanraadde met de wet houder rond de tafel te gaan zit ten, omdat er met die man best te praten valt, was er vee! hilariteit. „Die Snpl is ook erg diligent, zeg," zei men op de gang. PERSOONLIJK M.J. Loch Niet Rijnmondgecommitteerde Theo Bakkers, maar zijn partijge noot M. J. Loch komt in de Schie- damse gemeenteraad als opvol ger van de vertrokken VVD'er André Klug. De heer Loch heeft het stembureau gemeld, dat hij zijn benoeming aanvaardt Dominees De Schiedamse predikant J.P, Boiten is beroepen door de chris- telijk-gereformeerde gemeente Sint Jansklooster-Zwartsluis. De gereformeerden (vrijgemaakt) te Dronten hebben een tweede be roep uitgebracht op dominee B. Luiten, die nu De Lier en Maas sluis als kerkgemeente heef L Verpleeghuizen De Schiedamse wethouder voor welzijn en volksgezondheid, Luub Hafkamp, wordt commis saris van de stichting Verpleeg huizen Nieuwe Waterweg-Noord (Driemaasstede). Hafkamp is de enige kandidaat op de voordracht van B en W voor de raad van commissarissen. Maassluis De bewoners van de Albert Schweitzerdreef in Maas sluis kunnen vanavond tijdens een inloopavond in ontmoetings centrum Koningshof informatie krijgen over de ernst van de situ atie in de gifwijk. De woningen zijn gebouwd op de voormalige vudstort en de grond is ernstig verontreinigd. De commissie bo demonderzoek zal uitleg geven over de ernst van de situatie. Om acht uur kunnen de bewoners aan de Uiverlaan terecht. Vlaardingen Cock Sparre- boom, de gewestelijk voorzitter van het Nivon, heeft in de Hoog kamer in Vlaardingen de eerste fietsroutes in ontvangst geno men. De route gaat van het Au gust Reitsmahuis in Hoek van Holland naar de Kleine Rug in Dordrecht en is het begin van een landelijk net van fietsroutes tussen natuurvriendenhuizen en kampeerterreinen door heel Ne derland. Op korte termijn wor den nog meer routes gepresen teerd, Om nog even in de sfeer van 5 december te blijven De gedichten van Gerard P.R. zijn nog erger dan zijn geblèr Dat moest er even uit Bïj UVG zitten ze verlegen om meer thuisfluiters Zou Jan van Pelt soms zijn gestopt? Basketballer Peter Snel (Juventus) verdween opnieuw voor tijdig naar de kant Voor de zesde maal, op een totaal van negen wedstrijden, werd hij op vijf fouten 'onthaald' Martin de Ja ger miste zondag het derde doelpunt van SVV o Hij klouterde op dat moment net naar de radïokamer om door te geven, dat het licht aan moest Overigens miste Bal dadig ook iets aan De Jager Hermes- doelman Hans Eggelmeijer overweegt een zwemcarrière te beginnen Sinds kort wordt hij iedere vrijdagavond met zijn aanstaande schoonfamilie in het zwem bad gesignaleerd Gerard Gommel vindt, dat DWS wat vaker in deze rubriek moet worden genoemd Gerard Voorwald ffoot zondag de topper Schiedam 8VDL 7 De tweede helft duurde maar 35 minuten Voorwald: 'Ik kreeg dorst' Rïcn Klink is ook in het bezit van een deftige ribcord- broek De leden van sectie I noemen hem trouwens constant Van der Klink Cor Habermehl neemt iedere zondagochtend een bad Robert van de Broecke van Ex celsior Maassluis doet binnenkort mee in het Pisa-feuilleton De Verpleegster Het is opvallend stil rond Rob Kiebert In hui ze Van der Vlies (De Hollandïaan) wordt thee gezet van gebruikte zakjes Zonder Langs de Lijn staat er eigenlijk niets in de weekbrief van Excelsior'20 Wim Verheij heeft weer toegeslagen bij Oranje Nassau Bij Juventus heet Jan Kouman voortaan Joris Driepunter Heeft de terugkeer van Marline Kramer iets te maken met de mindere resultaten van Green Eagles? De tegenstandster van Annemieke Wtl- lemsen werd deze keer uit louter tacti sche overwegingen gewisseld SFC-ma- nager Aad Gudde verliest tweede kerst dag een weddenschap van Aad Moerman Op zeker De damesselectie van De Hollandïaan ziet na een vermoeiende trai ning de kleding niet meer hangen Alle SFC'ers zijn 6 januari van harte welkom op de receptie van Martin Schaap bij de EAS Schaap is van plan om voor de re turn tussen Aeolus en SFC een clown op een kameel door Thurlede te laten lopen In De Amstelbron vonri Schaap onlangs z'n sleutels in een tc:',n terug Gerard Voorwald gaat nóóit meer met Nico van Huet mee naar een vergadering De VSV houdt op 10, 17 en 24 januari de jaarlijkse spelregeltesten voor de jeugd Mits er voldoende belangstelling is Leny Zand bergen (DWS) vindt Annette Kroon (UVG) niet zo aardig Baldadig wel. Hans Buitenweg =•*- instrueert enkeiS spelers. De oefen meester begint nu zelf ook stilaan te geloven in het succes van Hoek; van Holland. - Hoek van Holland Hans Buitenweg heeft de laatste dagen uitstekend geslapen. De oefenmeester van vierde klasser Hoek van Holland en zijn spelers hebben na de schitterende overwinning op naaste concurrent Delft wei nig meer te vrezen. De Hoe- kenaren staan drie punten voor op Delft en lijken dit maal wèl hard op weg naar het kampioenschap. „Toch moeten we niet te hard van stapel lopen om te zeggen dat de titel nu al binnen hand bereik is", weel Buitenweg. ..We spelen zondag uit tegen Spoor wijk en dat is zeker geen slechte ploeg. Winnen we ook die partij, tja, dan kan ons in derdaad vrij weinig meer ge beuren." Buitenweg, zelf ooit trainer van Spoorwijk. beseft terdege dat Hoek van Holland niet in een roes moet verkeren. „Er zijn nog elf wedstrijden te spe len en daarm kan veel gebeu ren. Maar, als je ziet, dal we pas vijf doelpunten tegen heb ben, ga je inderdaad onbewust aan de titel denken," De tram er was voor de belang rijke conconfrontatie met Delft al tevreden geweest met een puntje. „In Delft", zegt de besnorde trainer, „waren die gasten haast met te houden. In de eerste helft hadden we zo maar met 3-0 achter kunnen staan, maar gelukkig bleef het 0-0 en hadden wij een punt ge wonnen." „Gisteren in Hoek van Hol land ging het heel anders", vervolgt hij. „Wij hebben, op misschien uen minuten na, de wedstrijd gedomineerd, öelft kwam slechts sporadisch voor ons doel, hetgeen me eigenlijk een beetje verraste. We bar sten nu van het zelfvertrou wen, dus kan ik zeggen dat we de komende competitiehelft zonder zorgen tegemoet zien." Alkmaar De uitstekende resultaten van de laatste weken*- waarin het schaduwteam van SVV zeven punten pakte in vier-7 duels, werden gisteravond abrupt onderbroken. Gastheer AZ'67 toonde zich met 4-0 (rust 1-0) te sterk voor de pupillen van trai ner Hans Schinkel. De Schiedamsen beloften zijn eigenlijk geen moment echt in de - wedstrijd geweest. AZ'67 was niet alleen sterker, het was ook., beter met de afronding van de aanvallen. Bij SVV gaf Jan Kö^L nemann deze keer als enige contractspeler acte de presence. Schiedam Het eerste team van TSF herstelde zich uitstekend van het verlies tegen koploper Ommoord De Schiedamse bad» mintonformatie won met 8-0 van Reeuwijk, waardoor het zich in de districts overgangsklasse ste vig op de tweede plaats heeft ge nesteld. Promotie naar de hoofd klasse is binnen bereik gekomen, hetgeen mede de verdienste is van nieuwe trainer Danny Hof man Ook de verhuizing naar Kethelhage heeft TSF goed ge daan. Schiedam Jan de Rooij treedtf, tot het einde van het verenigingJv— jtL-ir op als voorzitter van DWSIF De Rooij voorziet bij de Schie-; damse handbalvereniging tijde-,, lijk in deze vacature, omdat*. Frans Bouman het volslagen oon verwacht en ineens voor gezien*, hield. De Rooij ambieert dezfe/ functie echter allerminst, maar heeft zich toch tot de eerst voe gende ledenvergadering laten, strikken. WOENSDAG 11 DECEMBER Zaalvoetbal: Westwijkha! Vlaardin gen. 21 00 HVO—BKB, 21 45 VSV— RKWIK; Biljarten: 19.30 Voorwed strijden Tulip Holland-bok&ai (poule 3) m De Gnlfioen ie Vlaardingon; 19,30 Voorwedstrijden De Kroon-bo- kaal {poute 1) in café De Oude Markt te Vlaardingen; 1S.30 Voorwedstrij den De Kroon-bokaal (poule 2) in cafe De Kroon te Vlaardingen; Diver sen: 19.45 Huldiging Maassiuise sportkampioenen In gemeentebuis. DONDERDAG 12 DECEMBER Voetbal: 20.15 SVDPW zon—RlOS (kunstgras Spirit); Volleybal: 20.30 Atexondna/A—De Biaakse VCS (d), 21 30 Van Winden Qerkel 2—Shell (d). 21.30 Keijzer/V—Sunlight (h), Bil jarten: 19.30 Voorwedstrijden Tulip Holland-bokaal {poule 4) in cató Van der Valk te Vlaardingen: 19.30 Voor wedstrijden Heto-bokaal (poule 2) in café De Kroon te Vlaardingen; 19.30 Voorwedslrljden De Kroon-bokaal (poule 3) in cale 't Spinnewiel te Vlaardingen. VRIJDAG 13 DECEMBER Basketbal: 21.15 Rowic-—Green Eagles (h), Volleybal: 21.30 Holy— Vlaardingen 3 (h). Schiedam Maurice Smis heeft hei zevende Irene- schaaktoernooi op z'n naam geschreven. De grote favoriet Daan 't Hart. mede door de af- wczigneiu van de nationale topper en /orige winnaar Gert Timmerman, gmg weliswaar voortvarend van start, maar trof in de slotfase in Smits een te groot obstakel. Met de fraaie score van 4'4 uit 5 het Smits stadgenoot Ron Heusderts (tweede) en 't Hart (derde) achter zich. Nam Cees van der Waai. de voorzitter van de Rotterdamse schaakbond, de opening voor z'n rekening; Bob Lutz reikte de prijzen uit. De eigenaar van zaai Irene zorgde voor een flinke domper met de sponso ring van dit evenement te stoppen. Zijn wens, een groot schaakevenement voor de hele Schiedamse gemeenschap, was in de voorbije jaren in zijn ogen niet voldoende in vervul ling gegaan. Het door de schaakvereniging Schiedam georganiseerde toer nooi gaat volgend jaar echtet, gewoon door. Temeer, daa) zich ditmaal voor het eers^ meer dan honderd deelnemen-' aanmeldden. Namens het be-;, stuur van Schiedam bedankte. Mario van Kleef Lutz, die do, aanwezigen toch maar vaSi,', voor volgend jaar uitnodigde' voor de financiële steun die hi: m het veieden heeft gegeverv Db eindstanden: 1A: 1. Smits, ?-> Heusdens, 3. 'I Hart; 1B: 1. Algera, 2' Key boor, 3. Riksen; 2: 1. Ven CalmJ ihout, 2. Van Eeuwen, 3. Bakken 3:1 Van Zessen, 2. Ven Ommeren. Hoos; 4: 1. Van der Kooi}, 2. Klinge" 3. Tocczynaki; 5; 1, Schoolenherg, 2C- Van Opstal, 3. Steeboom; 6: 1- Troosl, 2. Ouwenu. 3. Schraul«l ri kamp: 7: 1. Duyvestem, 2. Laban, 3* De Boar; 8: 1. Wijngaarden, 2. Dek ker, 3. Odak; 9: 1. Seip, 2. Hooltmart- 3. Der Kinderen; 1D: 1. De Bakker, 2* Van Vuuren, 3. Rijkeboen 11: 1. Mo: lenaor, 2- Van Krayfalt, 3. Stolk; 127' 1, Ketting, 2. Kloos, 3. Hofstede, A Melchera; 13:1. De Zwarl, 2. Van M'J phen. 3. Meyer. 4. Caapon; jeugd: .1" Engel bert», 2. Lucaa, 3. Möhrlng. Schiedam De softbalselectie van Schiedam werkt in de aan loop naar de competitie een in tensief programma af. Coach Kees Bol, die inmiddels al is be gonnen met de slagtraining, heeft van 9 maart lot en met 19 april liefst twintig oefenwedstrijden vastgesteld. Bovendien trekt de eersteklasser zich van vrijdag 29 tot en met maandag 31 maart voor een trainingsstage terug in het sportcentrum Papendal, waar j* yier dueIs worden gespeeldf Het oefenprogramma luidt; maart HolySchiedam, 15 maart- SchiedamGiants (2x), 16 maartj CAZSchiedam (2x), 22 maart, SchiedamKennemerland (2x)^ 23 maart HoofddorpSchiedam: 29 maart SchiedamRun'?l (23y Papendal), 30 maart Schiedam^ Euro Stars (2x, Papendal), 5 april NuenenSchiedam, 6 apriï DVH-—Schiedam, 12 april Schie damADO (2x), 13 april HeP looSchiedam (2x) en 19 ap^i Jeka—Schiedam (2x). s

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1985 | | pagina 2