I Bewoners op de bres voor veilig kruispunt In elk geval ook in Oost een clubhuis SPORT Sportraad krijgt meer èn minder te vertellen Directeur in duur verbouwd, goedkoop huis SVV kan het toch ACHTERGROND SPORTAGENDA Grijze haren van 't jongerenwerk Automobilist rijdt door na botsing Behendige inbrekers STK wil naar vredescongres Son ja Stein maakt indruk YZC vierde SFC op de bres voor een Schiedams kampioenschap Michael NumanC twee maal NK Open dag SZG door CHRIS WOEHTS Maassluis De emoties kun- nen vanavond in de statige bur gerzaal van het stadhuis in Maassluis hoog oplopen, als de raadscommissie voor onder meer verkeersaangelegenhe- den zich buigt over het kruis punt van Westiandseweg, Ro- zenlaan en Wagenstraat' een levensgevaarlijke verbinding tussen het westelijke deel van de stad en het centrum in de ogen van niet alleen automobi listen, maar zeker ook van voetgangers en (brom)fïetsers. Eind 1985 was de reconstructie een feit. Direct kwam er een j storm van kritiek. Dagelijks stónden er in het spitsuur lange files in de Wagenstraat. De toch al zo geplaagde winkeliers in de binnenstad kregen een extra klap te verwerken. Veel Maas- sluizers doen hun inkopen in Koningshoek, waar'voldoende parkeerruimte voor handen is en waar geen files staan op de toegangswegen, en zij mijden nu het rustieke centrum. De'bewoners van de Seringen flat en omgeving worden sinds de reconstructie van het kruis punt bijna dagelijks geconfron teerd met het geluid van pie pende remmen. „Er gaat vrij wel geen dag voorbij of er is een ongeluk of een bijna-ongeluk", weet mevrouw M.Brouwer. Zij m Wethouder Anton Wustrow; „Stoplichten kostbare investe ring". moet dagelijks de kruising oversteken om bijvoorbeeld boodschappen in het centrum te doen. „Maar het is iedere keer weer een hele toer om vei lig de kruising over te komen. Je moet'zo verschrikkelijk uit kijken. Van alle kanten komt het verkeer op je af. Als voet ganger heb je totaal geen over zicht. Het is aan de beleefdheid van sommige automobilisten te danken, dat je over kunt ste ken. Anders sta je uren te wachten". Kritiek De kritiek ging ook niet voorbij aan het college van burgemees ter en wethouders. Eerst was het Mees Duimelaar (PvdA) die met de klachten werd gecon fronteerd. later, na de verkie zingen van 19 maart 1986, zijn opvolger Anton Wustrow (eveneens PvdA). Er gebeurde echter niets. An ton Wustrow liet bij herhaling weten dat het een kwestie van wennen was voor de Maassluis- se bevolking. Het viel allemaal wel mee. Hij zag er geen heil in om extra beveiligende maatre gelen te nemen. De onvrede bij de bevolking blijft echter bestaan. Er gaat geen week voorbij of er staan in de lokale krant De Schakel boze brieven van mensen die pleiten voor een veiliger kruis punt. Daarbij moet ook de per soom Anton Wustrow het ont gelden. Zijn starre houding is velen in het verkeerde keelgat geschoten. De kritiek op de wethouder is niet helemaal terecht. Niet hij alleen, maar de geheie gemeen teraad is verantwoordelijk voor de aanpassing van het kruis punt. Met unanieme stemmen werd het plan enkele jaren ge leden in de raad aangenomen. „Maar de gemeenteraad kan wel de moed opbrengen om te zeggen: op papier zag het er heel anders uit In de praktijk blijkt het tegen te vallen, laten we het kruispunt weer aanpas sen", stelt opbouwwerker Gé- rard Neesen, die zich samen met verontruste bewoners sterk maakt voor een aanpas sing van het kruispunt. Stoplichten moeten er komen. Dat is volgens mevrouw M. Brouwer het ei van Columbus om uit de problemen te komen. De politie en de wethouder staan niet te juichen bij dit plan. „Plaats je stoplichten, dan kun je ze nooit meer weghalen. Het is daarbij oak nog een kostbare investering", liet Anton Wu strow enkele maanden geleden in deze krant weten. De reconstructie van het Ha venplein, de nieuwe doorgaan de route naar de snelweg vla Laan '40-'45 moet in de toe komst de drukte Op het kruis punt Rozenlaan-Wagenstraat minder maken. Het kan echter nog wel enkele jaren duren voordat het zover is. Het CDA en D6ö hebben in de gemeente raad al laten doorschemeren zolang niet meer te kunnen wachten. Of wethouder Anton Wustrow en de overige partijen in de raad ook een ommezwaai zullen maken, moet worden af gewacht. Het zal ongetwijfeld druk wor den, vanavond in het stadhuis. Mevrouw Brouwer zal namens de verontruste bewoners ge bruik maken van het spreek recht. Daarna zal blijken of er inderdaad voldoende politieke moed aanwezig is om het kruis punt wederom aan te pakken. Want dat het hu geen ideale si tuatie is, daar is iedereen het wel over eens. door KOR KEGEL Schiedam Een écht jon gerencentrum, dat komt er in Schiedam pas als de initi atiefnemers in het bejaar denhuis zitten. Dat waren de laatste woorden van de ineengestorte stichting OJC, die jarenlang vergeefs streefde naar een open jonge rencentrum aan de Polder vaart, bij Bijdorp. Het is nu tien jaar later en wa rempel, opnieuw staan er men sen op die pleiten voor een groot schalig jongerencentrum in Schiedam. Dat was in de jaren zestig ook al zo. En in de jaren vijftig. Die van toen staan al bijna op de wacht lijst voor Driemaasstede. Niet zo vreemd, dat in het jonge renwerk cynisme heerst Als Anbo-voorzitter Arie van Loe- nen zegt dat werken voor bejaar den werken aan de toekomst is, omdat iedereen bejaard hoopt te worden, dan lijkt het met een va riant wel alsof werken aan jonge ren werken aan het verled-m is. En daarom, zeggen ze in het jon gerenwerk, gebeurt er niks. Schiedam op z'n taaist. Sleurdam. Die vondst van Harr Wiegman houden we erin. Buidel Met bewonderenswaardig opti misme spreekt Joh an Janssen zijn ideeën uit. Hij is voorstander van een kleinschalig clubhuis voor jongeren In Schiedam-Oost („zoiets ais De Dijk") en als er dan ook nog een grootschalig jonge rencentrum in Schiedam wordt gerealiseerd, dan kan de Sint Jo ris Doele als clubhuis blijven be staan. Een andere variant is, dat de Doelé verbouwd wordt tot jon gerencentrum, bijvoorbeeld na een 'fusie' met Aladdin. Ook daar zijn voorstanders voor. Maar wat er ook gebeuren moge, de ge meenteraad zal in de buidel moe ten tasten. Johan Janssen (33) is jongeren werker in de Sint Joris Doele. Zijn cliëntèle vertoeft doorgaans op zolder, te bereiken via een lan ge trap aan de buitenkant: „Knap lastig, als je bevoorraden moet Dan zijn er een paar de sigaar". Die trap is een nadeel, maar op zichzelf is de plek niet zo gek. Het Dpeleplein ligt tamelijk geïso leerd, woningen rondom zijn er amper dus niemind klaagt over disco-lawaai, en de jeugdige be zoekers zijn heel aardig want te genwoordig gooien ze bij de en kele gebouwen in de buurt geen ruit meer in. Johan Janssen, sjekkie draaiend: „Je kunt jongeren niet in de polder stoppen", Johan Janssen is niet gelukkig met termen als randgroep, rand jongeren, risicojongeren. Zo bij zonder zijn ze namelijk niet „ïk heb zelf ook als l?-jarig jongetje met mijn brommer op piemen staan ronken. Dat hou je. Je kunt jongeren nou eenmaal niet in de polder stoppen". Balletje De Doele-zolder heeft vorig jaar de naam Le Clochard gekregen, kort na de verbouwing, waaraan overigens de zes ton aan kosten niet af te zien zijn. Wat ook de toekomst van de Doele is, verde re verbouwingen zijn nodig. Een deel van de vloeren is gerepa reerd, zodat een balletje trappen en beatballet wel weer kunnen. Maar andere vertrekken zijn bar slecht, vindt Jobap Janssen. En die computergestuurde centrale verwarming is ook niet om over naar huis te schrijven: „Of hij staat te hoog, of hij doet het niet Eigen thermostaatknoppen krij gen we niet". In augustus hoopt Johan Janssen op een beslissing over de toe komst van het Schiedamse jonge renwerk. Hij verwacht dat dan de nodige conclusies getrokken kunnen worden uit het onlangs verschenen rapport 'De wonder lamp en de draak'. Wat hem be treft komt er in Sehiedam-Oost een nieuw clubhuis voor jonge ren. De meeste bezoekers van de Sint Joris Doele komerv uit Oost- Bovendien geldt Oost als een pro bleemwijk, te meer omdat de jon- gerenruimte die er was, in de oude school aan de Galiletstraat, verre van ideaal was wegens bot singen met ander clubhuiswerk. Ook pleit Johan Janssen voor een stedelijk jongerencentrum, waarvan de kleinere centra ge bruik kunnen maken. In een klein clubhuis is voor bepaalde activiteiten geen plaats, boven dien is de menskracht niet voor begeleiding van projecten (sleu tel- en timmerwerkplaats, mu ziekworkshop) als deze verspreid o\ 2r de stad plaatsvinden. Dat wil zeggen, de mensen zijn er wel, maar het geld is er niet om ze te betalen. Of zo'n jongerencentrum nu komt in de Doele of elders in de stad, is een keus die aan de ge meenteraad is. Johan Janssen en zijn jongeren gaan daar niet op wachten, want ze zouden er nog grijze haren van krijgen- Zij heb ben hun eigen bezigheden. Voor lopig plannen zij het seizoen vol met disco, popconcerten, dart, ta feltennis, kamperen en kanova ren. Le Clochard is dagelijks open, al vanaf een uur of twaalf. Dat er veertig tot zestig jongeren komen, maakt duidelijk dat Jo han Janssen er niet voor mets zit Er zouden nog meer jongeren ko men, ais die loopbrug over de Sehie naar de Boierstraat eens werd aangelegd. Ook zo'n tienja renplan van de gemeente. Johan Janssen: „Ik denk dat ze daar nog steeds over denken". Vlaardïngen Door toedoen van een onbekend gebleven au tomobilist heeft een 22-jarïge Vlaardinger zich gisteravond onder doktersbehandeling moe ten stellen. De man werd in de Meidoornstraat van zijn fiets ge reden door een witte Renault. De fietser maakte een lelijke smak, maar in plaats van te stoppen doofde de automobilist zijn lichten en reed hij door. Het slachtoffer hield aan het onge luk een pijnlijke schouder en een wond aan een knie over. Ook op de kruising van de Ke- thelweg en de Burgemeester Heusdenslaan vond gisteren een aanrijding plaats. Daar reed een bromfietser op een taxi in. De bromfietser, een 16-jarige jon gen uit Vlaardingen, moest met een verbrijzeld been in het zie kenhuis worden opgenomen. De taxi en de brommer raakten Schiedam De winkel in lede rartikelen van Rob Lengkeek aan de Hoogstraat is bij een in braak nagenoeg leeggeroofd. De dieven deinsden niet voor een klauterpartijtje terug. Via het dak en de binnenplaats drongen zij de opslagruimte binnen en namen alle tassen, koffers, por temonnees en riemen die zij maar dragen konden, mee. Lengkeek schat de schade op rond de 7500 gulden. Op een soortgelijke manier drongen onbekenden de winkel en het kantoor van Service Van Dijk aan de Boterstraat binnen.. Op de bovenverdieping maak ten de inbrekers een gat in de vloer. Daarna lieten zij zich in de verkoopruimte zakken en stalen 'zij een grote partij ge luidsapparatuur, cassetteband jes en snoeren. De buit heeft een handelswaarde van circa 12.000 gulden. Schiedam Schiedam Tegen Kernbewapening heeft er bij het gemeentebestuur op aange drongen toch vooral present te zijn bij een vredesconferentie eind mei in Delft, Daar treffen vertegenwoordi gers van kernwapenvrije ge meenten elkaar. STK ziet dat congres als het lo gische vervolg op internationaal overleg. In oktober vorig jaar werd in het Italiaanse Perugia over een lokaal vredesbeleid gedebat teerd. STK-secretaris F. van der Drift wijst het gemeentebestuur op het belang van initiatieven die kunnen leiden tot vredesactivi- teiten en ontspanning, juist vanwege de internationale ont wikkelingen en stappen die worden ondernomen", ver klaart hij ineen brief. De vredesgroep wil, als Schie dam naar Delft afreist, graag bij de voorbereidingen betrokken worden. Rotterdam/Vlaardingen Di recteur ing.F. Melis van het Ge meentelijk Woningbedrijf in Vlaardingen huurt van de Stichting voor Volkshuisvesting Tuinstad-Zuidwijk (STZ) uit Rotterdam een aan de Ellemare gelegen rijtjeshuis, dat vorig jaar vqpr 120.000 gulden verbouwd is tot modelwoning. Melis, die voor het toegewezen krijgen van een dergelijke wo ningwetwoning een te hoog sa laris verdient, betaalt een Huur van 614 gulden per maand- De dienst woonruimtezaken, van Rotterdam heeft een woon vergunning aan de man voor heen directeur van het woning bedrijf in Ridderkerkgege ven, omdat hij in aanmerking kwam voor dispensatie op socia le, medische gronden. Directeur woonruimtezaken ing.F. Meijer bevestigde giste ren, dat de toewijzing tot stand was gekomen in nauw overleg met STZ. Er is volgens hem niks onoirbaars gebeurd ten aanzien van de toewijzing. Tijdelijk directeur van Tiun- stad-Zuidwijk J.Roodenburg, die de plaats van de ontslagen Vlaardinger P.C. Floor waar neemt, is verbaasd over de hoogte van de kosten van de verbouwing van de woning. Of het investeren van 120.000 gul den in zo'n woning een gevolg is van de verregaande machtiging, die het STZ-bestuur destijds aan Floor vestrekte, noemt Rooden- burg een legitieme vraag. Hoe de vork precies in de steel zit, zal nog worden onderzocht. Bouwfraude-rechercheurs van het ministerie van volkshuis vesting zijn al geruime tijd bezig een hele waslijst van dubieuze zaken uit te spitten op het STZ- kantoor in Zuidwijk. Melis ontkent met klem, dat hij 'gematst' is door STZ. Hij ver wijst het bericht, dat de verbou wing 120.000 gulden gekost zou hebben, naar het land der fabe len. „Vlak voordat ik begin vo rig jaar te horen kreeg, dat ik die wÖning kon huren, is door STZ gevraagd of ik geen be zwaar had tegen die verbou wing. Ik heb toen ja gezegd, waardoor ik er pas in maart kon intrekken. Als Roodenburg zegt, dat die verbouwing 120.000 gulden heeft gekost, dan denk ik dat hij zich sterk vergist. Dat valt ook wel af te leiden uit de geringe huurverhoging, die mij in rekening is gebracht. Thans betaal ik 614 gulden per maand. Ik schat, dat die verbouwing zestigduizend gulden gekost heeft". Rotterdams Nieuwsblad woensdag RW/ li februari 1987 Nootdorp Eindelijk kon ook Dick Buitelaar een wat vrolijker getinte gezichtsuit drukking demonstreren. Voor het eerst acterend op gewoon gras, bleek SVV zo waar het maken van doelpunten nog niet helemaal te zijn verleerd. Derdeklasser RKDEO werd met 7-1 het slachtoffer van deze bijna voor onmogelijk ge houden gedaanteverwisseling. „Er moest na de nederlagen te gen Xerxes en Spijkenisse weer wat uitstraling komen", had de trainer zijn groep voorgehouden. „Meer gretigheid ook- Er zaten nog wat haken en ogen aan ons spel, maar er werd eindelijk weer eens agressief gevoetbald en lek- ker afgejaagd. Ik vind alleen dat we nog te veel kansen hebben ge mist". Bij de Schiedammers ontbraken Henk Dirven, Henk Salari, Hans Loovens, Jan Mulder en Hans 'Neeskens De enkelblessure van de laatste blijkt mee te vallen. Hem is voorlopig veertien dagen rust voorgeschreven, maar de en kelbanden zijn met afgescheurd. Tegenover hun afwezigheid stond de rentree van Roy van Duppen en Paul Oschner SVV nam halverwege met 3-0 de leiding via Coen van der Hoeven, Glenn Sonneville en Ard Ooster- lee. Doelman Erik Keijnemans stopte een door André Bakker mkiv geschoten strafschop. Na rusr£ voerden Van der Hoeven, Johrv^ Rietveld, Jan Kónemann en nieuw Van der Hoeven de score-'- op naar 7-0, waarna André varf-. der Gaag {via de voet van Rob Koevermans) de eindstand op 7-W* bepaalde. SVV speelde in de volgende op- stelling: Keijnemans, Van Kapel* Treling (Rietveld), KoevermahsT" Oschner. Konemann, Van Dup-^ pen. Oosterlee, Sonneville (Dilk- berto). Van der Hoeven en Wil- denberg Luub Hafkamp: periodiek overleg om angst» g to namen. door KOR KEGEL Schiedam Sport heeft bij Luub Hafkamp altijd al een streepje voor gehad. Ook in zijn nieuwste plannen komt de WD-wethouder naar vo ren als een man: die voor de sportclubs tot een diepere knieval bereid is dan hij voor bewonersverenigingen, kin dercentra of ander welzijns werk ooit zal maken. Want: Hafkamp gaat periodiek overleg voeren met het sport leven. Bewonersverenigingen moeten het met ambtenaren doen. En toch raken de sportvereni gingen flink wat invloed kwijt. Doordenkertje. De puz zel ziet er als volgt uit. Het heeft te maken met de komst van de nieuwe dienst Sport en Recreatie. De datum is serieus: op 1 april moet bij de gemeente Schiedam die dienst een Lit zijn. De dienst. Emmen Vlak voor de winter kampioenschappen steekt Sonja Stein in een blakende vorm. De VZC-2wemster onderstreepte dat in Emmen, waar zij op haar favoriete nummer (schoolslag) een startbewijs voor de zomer- kampioenschappen veilig stel de. Zij raffelde de 100 meter af in 1.19.6 minuten, goed voor een gouden plak en een nieuw club record voor meisjes onder veer tien jaar. Arno Dirks vlinderde in hetzelfde bad naar 1.11.9, wat ook hem een nieuwe persoonlij ke besttiid opleverde. Rotterdam -In de ZRO/A- competitie staat het Vlaardmgse VZC na vijf wedstrijden op de vierde plaats in het algemeen klassement. De Vlaardingse ploeg veroverde ditmaal, dank zij een flinke dosis motivatie en inzet, een goede derde plaats. Marion van Irsen pakte goud op de 100 meter vlinderslag (onder 12 jaar) m 1.24.9 minuten. Zilver ging naar Haryati van Kanke ren. die op de 100 meter rugslag (onder 10 jaar) aantikte na 135.2, waarmee zij ruim vijf se conden onder haar vorige best tiid (1.40.6) dook. met een eigen directeur, komt in de plaats van het bureau sportza ken en krijgt er meteen wat amb tenaren by van andere afdelin gen. Bij openbare werken (OW) en cultuur, sport en jeugd (CSJ) krijgen ze straks namelijk min der met sport te maken. Daar is die dienst tenslotte voor. De sportraad blijft bestaan, maar komt er anders uit te zien. Ge meenteraadsleden zullen er geen zitting meer in hebben. De sport verenigingen gaan zelf de sport raad vormen, niet meer beïn vloed door raadsleden die er tot dusver meteen gemeentelijke pet op zaten. De sportraad kan dan ook veel meer de sportbelangen sec behartigen. De gemeente mag rekenen op gevraagde èn onge vraagde adviezen. Belangen Tot dusver vormde hel bureau sportzaken het secretariaat van de sportraad, en de verenigingen namen voetstoots aan dat het bu reau hun belangen zou verdedi gen. De betrokken ambtenaren kwamen zo tussen twee vuren, want de gemeenteraad of B en W waren het soms helemaal met met het verenigingsleven eens en ambtenaren moeten toch primair luisteren naar hun baas: het stadsbestuur. Komt er de dienst Sport en Reee- atie, dan zullen de ambtenaren geen tegenstrijdige belangen meer hoeven te vermengen. In feite komt de dienst tegenover de sportraad te staan De sportraad is er voor de sport, de dienst is er voor de gemeente. In de nieuwe structuur verraadt zich een ver minderde invloed vanuit de sport op de gemeente. Bewonersvere nigingen kunnen ervan meepra ten. hoe dat gaat, als je tegenover ambtenaren staat. Maar om nu juist die angst in de sport weg te nemen, beveelt een ambtelijk werkgroepje aan dat wethouder Hafkamp periodiek gaat proberen om het gemeente lijk beleid zoveel mogelijk af te stemmen „op de ideeën en ver langens van de Schiedamse bur gerij". Bedoeld is* de sportwereld. Want Hafkamp gaat met over leggen met tegenstanders van sport, die er m de burgerij óók zijn, maar met het bestuur van de sportraad, waarin dus uitsluitend vertegenwoordigers van de sportclubs zitting krijgen. Du overleg wordt zelfs een voor waarde genoemd. overigens geen geld mag kosten De werkgroep, die alles heeft voorbereid, heeft geprobeerd de taken van de nieuwe dienst af bakenen Dat lezen, toneel, mu-L ziek en museurn bezoek met als;^ sportieve recreatieve worden ge- zien, is niet bepaald verrassend Maar dat volkstumieren uit de- recreatieve sector wordt gelicht, - is wel een opmerkelijk feit. Met hondend ressuur hoeft deji; dienst zich niet bezig te houden.*^ Gymlokalen blijven een zaak* voor de afdeling onderwijs, maar'" de zeggenschap over sporthaL* zwembaden en andere sportac- commodates neemt de dienst y over van de twee tot nu toe ver-? antwoordelijke stichtingen, res-",'* pcctieveiijk de dienst gemeente- In werken. Uitgifte van water voor hengel^ sport en van terreinen voor paar— desport blijft bij OW, en over cku verantwoordelijkheid voor de^ Korenbeurs en een deel van Micfc! den-Delfland lopen de meningerC in het stadskantoor nog uiteen. Een vraag is ook, of de directeur van de nieuwe dienst straks rechtstreeks Hafkamp mag advl£ seren of dat het, zoals ook bij dere afdelingen het geval ts, via. CSJ moet. Waarschijnlijk raakfc CSJ een stukje macht kwijt - - Werkgroep Volgende week dinsdag praat Hafkamps weizijnscommissie over de herstructurering, die Schiedam SFC wil nog dit vooijaar de aanzet geven tot een Schiedams voetbalkampioenschap voor standaardteams. Het in middels opgerichte comité Schiedams kampioenschap heeft alle verenigingen een bnef gstuurd met daarin het verzoek voor 16 fe bruari te reageren, zodat zo snel mogelijk met de voorbereidingen kan worden begonnen. Deze plaatselijke titelstrijd moet min of meer de plaats innemen van de onlangs ter ziele gegane ABC-com- peittie. Het inschrijfgeld zal honderd gulden per team bedragen. De organi satie ven vacht dat mede door sponsoring geen financiële proble men zullen ontstaan en dat zeer waarschijnlijk zelfs een klem batig saldo zal overblijven Dat bedrag zal aan het einde van de rit wor den geschonken aan een nog nader te bepalen instelling die als doel heeft de lichamelijke opvoeding van de Schiedamse of Nederlandse bevolking te bevorderen. Vlaardingen - Een kleine dele gatie van de Vlaardingse Zwenï Club (VZC) neemt dit weekem.- de onder leiding van trainer Theo Komeyn deel aan de natio- nale wmter-kam pioenschap pen. In Emmen verschijnen Som? Stein (200 m school 1973) en Mi* chaeï Numan (100 m vrij 197%} zaterdag aan start. Een dag later is Martijn van de Maagdenberg aan de beurt op de 200 m school 1971 T Een week later wordt deze tit^L strijd voortgezet en krijgen Son£ ja Stein en Michael Numan op nieuw de kans zich te bewijzejt De derde Vlaardingse deel neemster is Caby van Leenen. 'Z Schiedam De verenigingSZ6 houdt op de dinsdagen 24 febni,- ari en dinsdag 3 maart- open dai gen voor de jeugd, die «s gefntö- resseerd in waterpolo. Van 18.15 uur tot 19,00 uur kunnen allé kinderen van zeven tot en mi dertien jaar kennis maken mt$ het waterpolo en SZC in het bij zonder. Tevens zullen de initia tiefnemers (Erwin Zwerver, Cor Malta. Bianea Wijsbroek eo Anneke Gernb»; enkele trainin gen verzorgen. Tip» voor dos* rubriek kunt u doorgaven aan d« iportredakli» van daso krant (Postbu» 110, 3130 AC Vlaardingen). D* •portrodaklle is telefonisch btrtikbur onder nummer 010-4345209. DONDERDAG -•? Voel bal: 20.30 Spreekbeurt RVB-voorziUel Piet Spelbrlnk bij Schiedam» Scheidt rechters Vereniging lp clubgebouw Schie dam. -Tt VRUDAG 1 Volley bal: 19.30 Smash—MVC {d), 20.li Holy—RVC/Ubanon 3 (d), 2130 Holy— WVC 2(h) Cl

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1987 | | pagina 2