WATEHEK SPORT 17 an-reeks VZC grossiert in besttijden Paneel van bedstee laat Vlaardingse molens zien Gerard Verspuy knokt? voor een wondertje Blessure breekt Bröckling op 1 r^rWf^ sportagenda; m Parkeren in 't Proveniershuis Westlandseweg wordt smaller Soundmixshow bij Lentefeest Marco Bakker g in g 1 Maassluis i S3 w.. Vlaardingen trots op nominatie Wim de Haan verzorgt avondvullend amusement Stralende start van Jeugdland ^Gespaarde guldens zijn harde guldens. Dat is een keihard feit! 99 bondsspaarbank SZC kan het nog Romers bedankt Aantal kampioenen al bekend ym Rotterdams Nieuwsblad dinsdag /RW; 20 oktober 1987 door KOR KEGEL Schiedam In de beroemde reeks Falkplannen is voor het .eerst een plattegrond van Schie dam opgenomen. Het toont aan dat de VW en de gemeente- voorlichting ernst maken met hun promotiebeleid; want tot .dusver stond Schiedam er een beetje verloren tussen, in de rek ken met plattegronden bij de boekhandel. Temidden van alle Falkplan-kaartenhad hetSehie- damse plattegrondje van 1984 een mindere status, ook al was de inhoud nog zo verzorgd. ODe nieuwe Falkplan-uitgave bei vat geactualiseerde informatie: het gehele stratenplan van Woudhoek-Noord is erin opge nomen, ook zijn alvast de oortjes aan rijksweg 19 ingetekend later deze maand zullen zïj voor .het verkeer worden openge- •steld. s Bij vergelijking tussen de oude kaart en het Falkplan van Schie dam vallen ook deveconomische ontwikkelingen op; Uitbreiding van industriegebied 's-Grave- land, verlenging van de Matlïn- gewe'g naar de Oostabtspolder, steigers in de Wilhelminahaven, zelfs een inkrimping aan de Woudweg. Andere opvallende veranderingen zijn de verlen ging van de Havendijk op Delta hoogte en de verlenging van de Sportlaan als randweg in het Hargapark. Maar los van die stedelijke ont wikkelingen heeft de platte grond van Schiedam een ander karakter gekregen. De kaart is meer afgestemd op de gebruiker, die in Schiedam niet zo goed thuis is. Veel meer 'bijzondere' gebouwen zijn erin opgenomen, dus de kaart doet met ai die rode vlekken wat bonter aan. Ook staan de wijken vermeld (al lijkt het trefwoord 'grachten' erop te duiden dat er ook een wijk is die zo heet). We vinden de molens erop terug, het dierenasiel en het vogelasiel, de kinderboerderij in - het Beatrixpark en zelfs de schooltuincomplexen en.-- de heemtuin. De" namen van alle bruggen staan erop. Bovendien zijn wegen, die toch niet voor pu bliek zijn opengesteld, simpel weg van de kaart gepoetst, zoals bij Wilton-Fijenoord en aan het eind van de Nieuwe Waterweg straat, waar zich de laatste tijd veel bedrijven hebben gevestigd. Maar dat nieuwe karakter van de Schiedamse plattegrond roept ook vragen op. Waarom kozen de WV en de gemeentevoor- lichtïng wel voor het noemen van de provinciale bibliotheek centrale en de rijksgebouwen dienst, die geen enicele publieks- functie hebben, en waarom wer den de wijkcentra buiten be schouwing gelaten? Waarom wel alle kerken en niet de club huizen? Waarom wel de bejaar dentehuizen en niet de kinder centra? Heeft wethouder Haf kamp geen inspraak gehad? En welk nut heeft het om op een plattegrond de plaatsen aan te geven, waar in de stad platte gronden staan? Op de kaart van. '84 stonden de brievenbussen nog vermeld, op de nieuwe niet meer. De Beukenhof wordt ge noemd, en jekuntzien dat er een begraafplaats is, maar niet dat er ook een crematorium staat. 'De heidje bevindt zich op de voor kant. Daar staat dat de kaart is fl vervaardigd in opdracht van de f VW, met medewerking van het I gemeentebestuur. Maar in een I begeleidend persbericht schrijft I voorlichter Theo Reyman, dat I de kaart er kwam in opdracht van het gemeen tebestuur. jachthaven bij'de Schie prijkt Dat laatste is juist Drukker wel op de kaart, de andere jacht-' Falkplan-Suurland uit Eindho- havens niet Op de kaart staat zo- wel Zuid als de Gorzen vermeld, maar in Oost niet het Singel kwartier. Op de nieuwe kaart duikt ineens de Oude Dijk weer op, ofschoon die naam vorig jaar uit het straatnamenregïster werd geschrapt Bij één spoor baan staat de aanduiding Rotter dam-Hoek van Holland, bij de andere spoorbaan (Rotterdam- Den Haag) ontbreekt deze. Verder zijn er spelfouten, zoals 'kïnderboerederij' en Volkpark in plaats van Volkspark, die niet thuishoren op een kaart die in principe voor langdurig gebruik is bedoeld: Het aardigste slordig- ven heeft de (foutieve) vermel ding overgenomen van de kaart I van '84, toen gedrukt door Suur- land's Vademecum BV. Er was geen tijd om te corrigeren, aldus Reyman, want pas in laatste in- j stantié bleek de geleverde litho van onvoldoende kwaliteit en moest er snel een alternatieve plaat komen. Dat werd een foto van Jan van der Meyden (wiens naam onder de foto van't Nieuw Werek ook verbasterd is). Rey man benadrukt overigens dat de' I samenwerking tussen VW en voorlichting goed is verlopen. Dat belooft voor 1990 een nog be tere kaart. Vlaardingen De wedstrijden waaraan de Vlaardingse Zwem Club (VZC) dit weekeinde deel nam, leverden zonder uitzonde ring aansprekende resultaten op. In de A-afdeling van de ZRO-competitie nestelden de Vlaardingers zich nog steviger op de tweede plaats achter Kempvis uit Spijkenisse, maar royaal voor Nautilus uit Dor drecht. Sonja Stein (meisjes 1973100 me ter schoolslag in 1.16.8) en Mi chael Numan (jongens 1972 100 meter vrijeslag in 0.56.6 en 100 meter rugslag in 1.06.0) verover den een startbewijs voor de na tionale winterkampioenschap pen. Deze titelstrijd wordt op 26, 27 en 28 februari en op 4,5 en 6 maart gehouden. De 4 x 1D0 meter vrijeslag esta fette jongens onder 16 jaar ver beterde het uit 1969 daterende clubrecord. De toen door Roger van Hamburg, John Bot, Ruud ten Napel en oud-bondscoach Ruud Beele neergezette 3.57,0 werd aan flarden gezwommen (3.55.0) door Michael Numan, Martijn van de Maagdenberg, Remko Lieshout en Arno Dirks. Nieuwe clubrecords waren er te vens voor Sonja Stein (meisjes onder 14 en 16 jaar 100 meter schoolslag in 1.16.8), Martijn van de Maagdenberg (200 meter1 schoolslag jongens onder 16 jaar in 2.34.3), Remko Lieshout (100 Clubkampioenen Vlaardingen Op het on-~~ derdeél 100 meter rugslag .1 werden de clubtitels van*t VZC veroverd door: Haryatj^ van L,ankeren (meisjes on-** der 10 jaar), Stefan van derff Mast (idem jongens), Lecja^J Bitanc (meiges onder 12> jaar), Allaerd Mensoaides- (idem jongens), Gertine van den Berg {meiges onder 16 jaar), Remko Lieshout (idem jongens), Marjon Stam (meisjes onder 16 jaar), Mi chael Numan (idem jon gens), Jacqueline Claas (da mes) en Andrê van der Voorden (heren). meter vrijeslag jongens onder 14 jaar in 0.59.4) en de estafette ploeg 4 x 50 meter wisselslag meisjes onder 14 jaar (Gertine van den Berg, Sonja Stein, Diana Korb en Natasja van Bommel) in 2.18.3. Schiedam Op de achter kant van het Falkplan van Schiedam bevindt zich een zogenaamde komkaart, waarop dg binnenstad en de plattegrond op de voorzij de. Met een P zijn hierop de -parkeerterreinen aangege ven. Er bevindt zich ook een P in het Proveniershuis. Dat zou zonde zijn van het rustieke hofje. De bewoners kunnen beter een paaltje neerzetten bij de ingang van hun hofje, want met kleine lettertjes staat op de platte grond vermeld dat de uitge ver/maker niet aansprake lijk is Voor schade die het gevolg zou zijn van verkeer de vermelding van enig ge geven op deze kaart'. Maassluis Nog deze week wordt begonnen met het ver smallen van de Westlandseweg in Maassluis. De werkzaamhe den aan de weg, ter hoogte van het politiebureau, zullen onge veer zes weken in beslag nemen. Het verkeer zal nogal wat Onge mak ondervinden tijdens de werkzaamheden. Zo zullen eerst de zuidelijke rijstroken, direct naast het politiebureau, worden opengebroken'. Het verkeer"zal worden omgeleid via de naast liggende, noordelijke, rijstroken. Op de verkeersmaatregel is vooral vanuit de politiek in Maassluis aangedrongen. Velen ervaren het kruispunt van West landseweg en Rozenlaan als ge vaarlijk. Door nu de Westlandse weg te versmallen hoopt de ge meente dat de situatie overzich telijker wordt. Schiedam De Tuinlaan wacht in de maanden november tot en met maart een groot muzikaal evenement. Weliswaar is het po dium in de Plantage met het oog op geluidsoverlast voor optre dens gesloten, maar elders aan de rustieke laan schallen straks toch vrolijke klanken. De stich ting Lentefeest, ondergebracht in een oud schoolgebouw, werkt met ingang van november elke maand één ronde van een soundmixwedstrijd af. Voor het evenement heeft Len tefeest-voor vrouwe Rietje Ko- nings het Rotterdamse theater bureau Gerhard de Kok inge schakeld. Over het aantal deel nemers is nog weinig bekend, maar al wel vast staat de naam van de presentator. Dat wordt zanger/parodist Frank van Dru nen- De eerste ronde gaat van start op 14 november, om half twee 's middags. De finale is op 26 maart volgend jaar. i in uuiiifiiiif min if tn imtJ nu »tu i itt ni MaassluisHet Rozen- burgs Mannenkoor viert het 60-jarig be staan ondermeer met een concert in de Grote Kerk van Maassluis. Voor het concert op za terdag 31 oktober is de beroemde bariton Mar co Bakker als solist aan getrokken. Aan het muzikale fees tje in de Grote Kerk zul len ook organist Addie de Jongen pianist Frans Gort hun medewerking verlenen. Het concert begint om 20J5 uür. Vlaardingen Een van de pronkstukken op de expositie, die het streek museum Jan Anderson inricht over de geschie denis van Vlaardingen, is een schilderij van de Galgkade anno 1850 op het houten paneel van een bedstee. Het paneel toont de vier molens, die tot het begin van deze eeuw nog de industrie aan de Galgkade bepaal den. De expositie, die de historie vanaf 2500 voor Christus in beeld brengt, wordt op 19 november geopend. Geen van de vier molens (De. Bonte Os, De Vrijheid, De Hoop 2 en De Roos) bestaat nog. Alleen - de fabriek De Pelmolen herin nert aan de tijd, dat vier wind molens het gezicht van de Galg kade bepaalden. De Bonte Os en De Hoop waren pelmolens, die in 1885 plaatsmaakten voor stoommeelfabriek De Pelmolen. 'De Roos was de molen van een houtzagerij en in De Vrijheid werden snuiftabak en specerijen gemalen. Museumeigenaar An derson noemt het paneel een uniek stuk; het laat verder de boetvelden zien, een boeren vrouw die terugkeert van het melken en een vrouw die de was doet met water uit de sloot. De permanente expositie in het streekmuseum wordt ingericht aan de hand van een beknopte versie van de geschiedenis van Vlaardingen, die stadsarchivaris Theo Poelstra het afgelopen jaar heeft geschreven. Poelstra heeft Beeld van de Galgkade in 1850, een juweeltje op de permanente expositie over de geschiedenis van Vlaar dingen. zijn verhaal klaar, en dat bete kent dat Joop Stigter en Jan An derson aan de inrichting kunnen beginnen. Anderson gaat volgende week naar de rijksuniversiteit van Amsterdam, waar het materiaal van de Vlaardingen-cultuur wordt bewaard. De meer dan drieduizend jaar oude gebruiks voorwerpen, die in de jaren vijf tig in de Westwijk werden opge graven, bewezen dat er al in de Late Steentijd groepen mensen leefden in het gebied van het te genwoordige Vlaardingen. Een* deel van die collectie, die voor namelijk bestaat uit gebruiks voorwerpen, wordt op de zolder van het streekmuseum aan de' Kethelweg tentoongesteld. Vlaardingen Vlaardingen staat met de gemeenten Den Helder en Zoetermeer op de no minatie voor de ANWB-ver- keersveiligheidsprijs voor ge meenten van tussen de 5Q.0Q0 en 100.000 inwoners. Verkeersdes- kundige Roel Blom vindt dat een hele eer. „Je bent op de goeie weg, dat mag best wel eens den volke be kend worden gemaakt", vindt Blom. Het verkeersbeleid wordt in Vlaardingen juist heftig be kritiseerd. Maar uit statistieken 1 blijkt dat he'. aantal verkeerson- I gevallen in Vlaardingen daalt, tegen de landelijke trend in. De ANWB heeft de gemeente I uitgenodigd een rapport op te stellen over het verkeersbeleid. 1 De ambtelijke werkgroep ver- keer heeft daar alle tijd vóór, f want welke gemeente de "prijs I ten deel valt wordt pas in het j voorjaar van 1989 bepaald. De I prijs van de ANWB ging vorig jaar naar Schiedam. Gerard Verspuy...nadruk op discipline.,. Schiedam Wim de Haan heeft de smaak van het entertainen te pakken. De robuuste boks schoolhouder, die zich de laatste tijd van een onverwacht tedere zijde toont door op literaire avondjes gedichten voor te le zen, heeft zich met succes in de amusementswereld gestort. Koud een maand na zijn eerste (uitverkochte) Bokssalon pre senteert de Schiedammer op nieuw een avondvullend pro gramma. De tweede aflevering -op 2 no vember gaat volgens de spor tieve kleinkunstenaar annex impressario alle records breken. „Het wordt een minder serieus gebeuren voor de maandag, zo dat de mensen zeggen: hé, kan dat ook op een doordeweekse avond?" De Haan heeft honderd voor de tweede Bokssalon zijn al rond. Ron Visser, de Gorzenees die onlangs in het Vlaamse Bob- bejaanland een playbackshow won met zijn André van Duin imitatie, bijt het spits af. Daarna brengt zanger Cor van Pelt en kele Tom Jones-evergreens, „Een echte zalenpakker", be looft Wim de Haan. Minstens zo enthousiast is hij over keyboard virtuoos Henny Cordino, ook vaardig accordeonist, die voor de elektronisch versterkte klanken zorgt. Klapstuk van de avond wordt de travertieshow van Stel la. Wim de Haan draagt ook een steentje bij, maar niet in dicht vorm. „Anders wordt het zo se rieus. Ik doe deze keer wat met humor". Gebokst wordt er ook, zij het niet om enige titel: De Elbürg Sylvain -Bröckling I kwam op ds Nederlandse judo- kampioensrhappen voor heren tot 18 jaar met tot medaillewinst. De Zuidhollandse kampioen tot 71 kilo won zijn eerste partij van de Limburger Anton Hendriks op beslissing, maar moest ver volgens zijn meerdere erkennen in de geblokte Brabander Mi chael Massuger. stoelen beschikbaar, maar hij Haans prijsvechter Yilmaz is ge- kan het dubbele aantal bezoe kers herbergen. „Het is niet de bedoeling dat iedereen gaat zit ten het publiek moet wat heen en weer kunnen lopen. Goed voor de sfeer". De contracten met de artiesten blesseerd en loopt 'met kram men in zijn handen', dus geven 'een paar goeie jongens' een de monstratie. „Alles bij elkaar een klinkend programma, goed voor een lekker avondje", besluit bokser-entertainer De Haan. BEZORGING 010 - 4004.444 Maandag t/m vrijdag 16.00- 19.00 uur Zaterdag 9.00 -16.00 uur Stralende kindergezichten op een stralende dag Jeugdland kan nu al niet meer stuk. Maan dag ging het herfstfestljn voor jong Schiedam van start met twee drukbezochte filmvoorstellingen en een middagje creativite't. Op het Edisonpleln ging de vindingrij ke jeugd aan de slag met elerdo- zen en wc-rollen. Ook seizoens gebonden artikelen als denneap- pels en kastanjes werden gretig verwerkt. Volgens Jeugdland-, baas Joop van Broekhoven wordt het een leuke week. Het slotstuk, vrijdag in het Passagetheater, wordt een klapper: het Limburgs Jeugdtoneel speelt dan Meneer Prlkkebeen. Voor Van Broekho ven is dat jeugdsentiment. „Dat hoort er ook bij, anders zou Ik het enthousiasme voor dit werk niet meer kunnen opbrengen". Onze gulden heeft een sterke positie in de in ternationale geldhandel. Dat verstevigt uw koopkracht. Bovendien hebben we in ons land momenteel een bijzonder lage inflatie. Daar door wordt de verkregen rente op spaargeld niet langer "ingehaald" door stijgende kosten van het levensonderhoud. Sparen is daarom nu interessanter dan ooit tevoren. Vraag om een persoonlijk spaaradvies bij de bank met de S. Dat loont de moeite! Bij u in de buurt is de bank binnen loopafstand Schiedam Vlaardingen spaarbank Schiedam Voor de eerste keer was het eerste herenteam van SZC weer compleet en dat reslu- teerde in direct In een overwin- f. Van het Rotterdamse )M wonnen de Schiedamse waterpoloers met 6-8. Een echt- overtuigende zege was het dus nog niet, hoewel SZC zeker het spel bepaalde en SCOM vanaf het beginsignaal duidelijk tekort kwam. SZC liet zich echter het tempo van SCOM opdringen, waardoor de vaart uit de wedstrijd ver dween. Bovendien verzuimden de Schiedammers om echt door te drukken. Telkens wanneer er een veilige marge van twee doel punten op het scorebord stond, nam SZC zoveel gas terug dat SCOM volop kansen kreeg om wederom aansluiting te krijgen. Via de periodestanden 2-2,3-4 en 4-6 werkte de ploeg van trainer Van Kranenburg desondanks aan een regelmatige overwin ning. De Schiedamse doelpunten kwamen uit handen van Henny van Deurzen 3x, Erik de Sturler 2x, Lex de Sturler, Francis van Laarschoten RobertoBrugmans lx. Vlaardingen Mart Romers is I niet langer trainer-coach van de I korfbalselectie van Oranje Nas sau. Begin deze week maakte Romers, die aan het begin van dit seizoen Charles van der Mee opvolgde, zijn beslissing bekend I aan de korfbalselectie. Hoewel drukke werkzaamheden in een I officieel persbericht als reden I wordt aangegeven, kon Romers I ook niet langer het enthousias- I me opbrengen om zijn taak naar behoren uit te voeren. Rolf I Pieck, vorig seizoen nog selectie- j speler, heeft nu de jonge Nassau- groeponderzijnhoede. Massuger scoorde een yuko met een schouderworp en verdedig de vervolgens zijn voorsprong uit. In de herkansing draaide Bröckling zich met een voor sprong van een half punt (waza- ari) toch nog in een verwurging bij de Amersfoorter Danny Hen driks, waardoor het toernooi ge speeld was. De nummer twee van Zuid-Hol land, Schiedammer Remco Mul der, stootte mede door een gun stige loting (nummer één en nummer drie zaten in Bröc- klings wedstrijdhelft) door naar de finale, waar Glenn Sonne- mans (Noord-Holland) hem de weg naar goud versperde. „Als je ziet dat Mulder wèl die fi nale haalt, moet je toch even slikken", aldus Sylvain Bröc kling. „Ér valt echter niets op -zijn prestatie af te dingen. Hij stak in een betere vorm dan ik. Ik had ook wat last van mijn en kel. Er is echter niets aan de hand. Ik ga gewoon door naar het volgende toernooi. Mijn tijd komt nog wel!" Vlaardingen Een aantal van de Vlaardingse sportkamploe- nen, die dinsdag 27 oktober :n de recreatieruimte van het stads kantoor woidengehuldigd, is al bekend. Degenen die menen eveneens voor een ontvangst door burgemeester Fred van Lier en wethouder Jan Madem in aanmerking te komen, kun nen zich aanmelden bij Gerard van Leeuwen van de afdeling sporten recreatie (010-4355888). De Individuele kampioenen zijn: Chile Gross, Arco van der Veer, Pelle Engel, Marcel Dekker, Edwin Koetsen rui tsr, Robert Puiion, Margo ven '1 Oor (allen Judo), Jeffrey van Loon, Sonja Sleln (bei den zwemmen), Connie Meijer, Ruud Christotfers (belden wielrennen), Bep Naler (surfen), Annette Schepers, Wal ter Elgenraam (belden zwemmen met vinnen). Hans Scheffers, Joanne Kaplein (beiden alletiek), Caroline Via, Vic. E. de Boer (tennis), Margret Noord hoek (paar densport) en W. Noordegraat (schaal modellen). Bij de teams worden de vol gende clubs in hel zonnetje gezeh Die Flardlngha Ruiters (paardensport), Vlaardingen Holy (honkbal). De Ramme laars (tennis), Zwaluwen (voetbsl), For- tuna VI (dameavoolbst), Vlaardingse Reddingsbrigade (zwemmen met vinnen en onderwaterhoekay) en WIK (hand bal). door PETER VAN DUYL Schiedam FCN'66 zag tijdens de jongste over- sehrijvingsperiode vrij wel de gehele selectie naar elders vertrekken. Even speelde zelfs de ge dachte om de club maar op heffen, maar de le denvergadering in mei besliste daartegen. Op de valreep werd Gerartj Verspuy als trainer bin"; nengehaald, die voor dé immense taak staat hëj£ bijzonder verzwakte F.é Nieuwland voor dè KNVB te behouden. '5 Vooralsnog gaat een en ander niet van een leien dakje. De Schiedammers verloren de eer ste zes wedstrijden op rij. Het valt echter niet te ontkennen dat de stijgende lijn er in zit. Leek FCN'66 in 'de aanvangsweken het lachertje van de competitie te worden, eergisteren was Mar- tinlt maar net te sterk (1-2). „Ik ben hier pas laat begonnen", steekt Gerard Verspuy, die het een pure uitdaging vindt om de ontspoorde FCN-trein weer op de rails te krijgen, van wal. „Ook de spelers wisten lange tijd niet waar ze aan toe waren. Tijdens de eerste oefenwedstrijden ben ik ook wel geschrokken", geeft Verspuy toe. „Er liepen, overigens goedwil lende. jongens die geen bal kon den raken. Ik ben gaan inventa riseren en heb toen een selectie van zeventien man bijeen ge- schraapt Ik ben blij dat routi- 1 niers als Jim Corver en Arie van der Windt zich weer beschik baar hebben gesteld. We hebben nu een heel nieuw elftal en dat is voor iedereen wennen. Veel zh- ken die bij andere ploegen nor maal zijn, moeten hier nog groei en". Fanatiek „Ik ben fanatiek en ik kan niet verliezen. Dat probeer ik over te brengen. We zijn dus hard aan de slag gegaan", vertelt Verspüy over zijn trainingsaanpak. „Wij moeten met veel inzet spelen om de technische tekortkomingen te compenseren. Daarnaast leg ik veel nadruk op discipline. Er waren nogal wat lastige spelers, maar met hem ben ik gaan pra ten. Jan Pasztjerik en. Roy van Ommeren leggen zich nu enorm veel zelfdiscipline op. Je moet het zo zien", orakelt Verspuy. „Ik heb een cactus, daar haal ik de stekels uit en houd dan een rond balletje over. Dat moet dan gaan draaien. Over de mogelijkheden om het wonder inderdaad te volbren gen, is de eigenaar van een staal- straalbedrijf realistisch- „We willen er natuurlijk graag inblij- ven, maar we spelen om de laat ste plaats, dat staat vast. In tde winterstop moeten we hard blij ven werken, omdat dan veel ploegen versloffen", hoopt hij. „De sfeer is goed. Er wordt gela chen en keihard gewerkt. Ik kan nu moeilijk gaan roepen dat we het gaan redden, maar spelers en trainer zullen er voor vechten". Tips voor deze rubriek kunt u door geven aan de sportredaktie van dBze krant, postbus 110, 3130 AC Vlaardingen. De sportredaktie is overdag telefonisch bereikbaar on der nummer 010-4345209 en In d» avonduren onder nummer 010- 4120705. DINSDAG20 OKTOBER Voetbal: 19.30 SW 2—Sparta 2; Bil jarten: 19.30 Voorwedstrifden vierde klasse libre (poule 2) in Café Rotter dam te Vlaardingen, WOENSDAG 21 OKTOBER i Biljarten: 19.30 Voorwedstrijden der de klasse libre (poule 1) In De Kleine Confiance te Schiedam; 19-30 Voor- wedstrijden derde klasse libre (poule 2} in De'Griffïoen te Vlaardfngen; Zaal voetbal: Alex an derpol der Rotterdam: 20.45 Hel rieken—MW'27 (d); w®ft_ wlikhal Vlaardingen: 21.00 Vlaardin gen—OLDI (d). 21.45 VZ'81—RRCV_ DONDERDAG 22OKT0BER Biljarten: 19.30 Voonvedslrljdenvter- de klasse llbre (poule 3) In Ca'è Van der Valk Ie Vlaardingen; lp-30,^™r: wedstrijden darde klasse Hbrejpoule 4) In De Kroon ie Vlaardingen; Volloy- bal: 19.30 Sunlight—Provfml/DVO 4 (li), 20.15 Nationale Nederlanden— Holy (d), 21.15 Shell—Hou stand 4(d),

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1987 | | pagina 2