WATERWEG Toth zoekt dialoog SPORT 15 Mariëlle Gudde nog in onzekerheid Holy loopt leeg VAILLANI DE TOEKOMST IN WARM WATER WARM WONEN. Buitenwerker moet jongeren via hun leider benaderen Van der Velden breekt been op twee plaatsen Maassluis: eigen aanpak kleine criminaliteit ONS bespaart 3,6 ton op verlichting Geld van Jantje Bieb dicht Steunfraude ';v Mmiê- Technisch installatiebedrijf Akkerman B.V. Majoor Bosshardt te gast in Habitat-week WACHTEN MET NIEUWE BANDEN KOPEN? DAT WORDT DAN 'N KEERTJE LOPEN. Sportarcade grijpt brons Green Eagles onder de maat Maassluis De gemeente Maas sluis maakt serieus werk van de bestrijding van de kleine crimi naliteit Diefstal van fietsen, in braken in woningen, vernielin gen aan auto's en openbare ver lichting, het gaat allemaal ook aan de Eerste Stad aan de Water weg niet voorbij. De stuurgroep kleine criminali teit heeft in een eerste rapporta ge aan burgemeester en wethou ders de knelpunten op een rijtje gezet en een aantal aanbevelin gen gedaan. De gemeente Maas sluis moet volgens de werkgroep overgaan tot het aanstellen van een 'buitenwerker'. Deze func tionaris moet. blijkt uit de aanbe veling, jongerengroepen via hun v 'leider' aanzetten tot sport- en ^spelactiviteiten „Op deze manier kunnen jonge ren op een gestructureerde wijze hun krachten testen en aan el kaar meten en dus de uitdaging van spanning ervaren", aldus de stuurgroep. In Maassluis zijn ongeveer vijf vaste jongerengroepen. Iedere groep bestaat uit tussen de 10 en 30 jongeren. Vooral voor de lei ders van de groepen is in het pro ject een belangrijke rol wegge legd. „De leiders moeten een sleutelpositie krijgen bij de sport- en spelactiviteiten. Dat kan door hen een aparte instruc tiemogelijkheid aan te bieden. Op die manier kunnen ze een deel van de leiding en verant woording op zich nemen. Het uiteindelijke streven isde leiders via gerichte cursussen in de re creatieve sportsfcer inzetbaar te maken bij andere zwerfgroe-, pen". Wil het project enige kans van slagen hebben, dan moeten pas sende accommodatie en geschikt materiaal beschikbaar zijn. „Een gymnastieklokaal, het zwembad en het jongerencentrum De Toe- vlught zullen beschikbaar moeten zijn voor dit doel", aldus de werkgroep. Het is de bedoeling dat het pro ject twee jaar gaat draaien in Maassluis. Hij het ministerie van justitie zal, als B en W instem men met het voorstel, subusidie worden aangevraagd. Prioriteit Een andere prioriteit is het te rugdringen van het aantal fiet sendiefstallen. Vooral bij win- keleenmtrum Koningshoek, de beide stations, de Uiverlaan en de Beethovenlaan worden rela tief veel fietsen gestolen. Vooral het feit, dat de bewaakte fietsenstalling nabij station Cen trum met sluiting wordt be dreigd, baart de stuurgroep Klei ne Criminaliteit zorgen. De voorzieningen voor fietsers bij winkelcentrum Koningshoek laten ook te wensen over. Veelal is de staüingscapaciteit onvol doende en zijn er te weinig fiets- klemmen. Een bewaakte stalling zou de problemen kunnen ver helpen, maar alle inspanningen van gemeentewege ten spijt blijft het behelpen bij het grootste winkelcentrum van Maassluis, In de periode, dat er dit jaar ge durende een maand een ^be waakte fietsenstalling was* bij zwembad Dol-Ftjn, is er geen en kele aangifte bij de politie ge daan van diefstal. Van de be waakte stalling, hoewel er wei nig gebruik van werd gemaakt, ging een opvallend preventieve werking uit Het rapport over de kleine cri minaliteit in Maassluis wordt eerst besproken in de commissie algemene zaken (16 november) en daarna in de vergadering van de gemeenteraad op 1 december. Op woensdag 18 november is er in het stadhuis een informatiea vond over kleine eriminalitiet. Prof.dr.G, Hoefnagels, crimino loog, zal dan een inleiding over dit onderwerp houden. Schiedam De ONS heeft met de vervanging van de laatste su- perhogedruk-kwiklamp voor een lagedruk-natriumlamp een omvangrijke bezuinigingsopera tie afgerond. Daarmee is de openbare verlichting in de stad beduidend "energiezuiniger ge- j'.worden, De ONS becijfert dat het jaarver- 'bruik vanaf 1978 tot 1986 is ge kelderd van 3,7 naar 2,1 miljoen -kWh. Omgerekend in geld bete- 7 kent dat een besparing van ruim ^3,6 ton per jaar. Ondanks de ver- j'dere uitbouw van de stad wordt voorspeld, dat het energiever bruik de komende jaren nog iets verder zal dalen. De hele operatie is volgens de ONS niet ten koste gegaan van „de kwaliteit van de openbare verlichting. Integendeel, aldus "het gemeentelijk bedrijf, de •openbare verlichting is nu beter -.afgesteld op de functie van de te -verlichten wegen. Waterweg Van de jaarlijkse 'collecte Nationaal Jeugdfonds 'Jantje Beton hebben de laatste 1 keer drie instellingen in deze re gio direct profijt gehad. Uit de opbrengst van de inzame ling was 20.000 gulden bestemd •voor de stichting Scouting Wil lem de Zwijger in Vlaardingen. De scoutinggroep kreeg het geld voor de bouw van een nieuw 5 troephuis. Klubhuis Zuid in •Schiedam ontving zoals bekend 3000 gulden voor het opzetten van een knutselruimte en fiets- onderhoudwerkplaats op het 'Hoofd Tenslotte kreeg de speel- otheek in Hoek van Holland 5000 gulden. *De Jantje Beton-collecte wordt ook deze week weer gehouden. Schiedam Het biblio theekfiliaal in Oost is vanaf volgende week maandag tot 23 november gesloten. In die periode worden extra boe kenkasten geplaatst en krijgt het pand een schilder beurt. Maassluis De politie van Maassluis heeft een man en een vrouw uit de stad aange houden, die worden verdacht van steunfraude. De sociale dienst van Maassluis zou voor een bedrag van 18,000 gulden benadeeld zijn. George Toth wil een modern handelscentrum maken van de voormalige branderij De Koning. Maar hij heeft het ge voel dat de gemeente hem dwarsboomt. door PETEBDE LANGE Schiedam De aan koop van het Bols-com- plex is George Toth niet in de koude kleren gaan zitten. Ruim een half jaar heeft de zakenman vergeefs geprobeerd, met de gemeente tot een 'open dialoog' te komen. Maar het stadsbestuur schijnt zich niet werke lijk te interesseren voor de ontwikkeling van het 14.000 vierkante meter grote terrein aan de Bur gemeester Honnerlage Gretelaan. Toth heeft zelfs de indruk dat de autoriteiten hem dwars bomen. Sinds hij eigenaar is van de voor malige branderij De Koning, heeft Toth al zo'n beetje alle ge meentelijke instanties op zijn dak gehad: bouw- en woningtoe zicht, controleurs van de open bare nutsbedrijven, hinderwe tambtenaren. Vorige week om singelden twintig politieagenten het complex. Op het terrein was zonder vergunning een portoca- bin geplaatst, een noodKantoor- tje voor een groep beginnende autohandelaren, en dat gebouw tje moest weg. „Het leek wel een overval", zegt de onthutste projectontwikke laar, dte vooral kritiek heeft op de inzet van politiehonden. „De autohandelaren hadden óók honden bij zich. De zaak had ge makkelijk uit de hand kunnen lopen". Dankzij de discpline van beide partijen verliep de 'ontrui ming' rustig, maar Toth trok le ring uit het incident. Hij her nieuwde zijn pogingen om met de gemeente in contact te ko men. Brochure Dat resulteerde erin, dat de van oorsprong Hongaarse zakenman twee avonden naar het stads kantoor toog om de begrotings debatten bij te wonen. Hij wilde wel eens kennis maken met de Schiedamse politici en hun op vattingen. En meteen zijn ge zicht laten zien, want tot dusver re was de communicatie schrif telijk verlopen. „Dus dat zijn de mensen aan wie ik al die brieven schrijf?" zei hij, toen iemand hem de tafel van het college van burgemeester en wethouders wees. In de pauze kregen alle fractievoorzitters een brochure, zodat ze kennis konden nemen van Toths plannen. In een brief aan B en W had Toth als directeur van Adge BV die plannen al uitvoerig toegelicht. In de silo van de voormalige branderij en de panden erom heen denkt hij zo'n 80 bedrijven te kunnen huisvesten, die samen goed zijn voor ongeveer 700 ar beidsplaatsen. Dertien huurders, waaronder een dansschool, een Spaanse culturele vereniging, een groothandel in gereedschap pen, enkele autohandelaren en een bedrijf dat gokautomaten re viseert, hebben al een contract getekend. Omdat hij erin slaagde een verpauperd rusthuis aan de Tuinlaan te ontwikkelen tot een bloeiend kantoorcentrum, kan Toth zich de reserves van de ge meente over het Bols-complex eigenlijk niet goed indenken. Hij vermoedt dat de tegenwer king uit rancune voortkomt. De gemeente was immers nog met Bols in onderhandeling over aankoop van het complex, toen Adge BV zich als gegadigde aan diende. Toths BV bood precies twee keer zoveel als de gemeen te Schiedam, die niet verder wil de gaan dan 450.000 gulden. De gemeente was vermoedelijk van plan de silo te slopen, in de eerste plaats omdat het grauwe gevaar te de skyline bederft wethou der Hans van Kleef zou er het liefst een bom op gooien en in de tweede plaats omdat de we deropbouw van molen De Palm boom erdoor wordt gefrustreerd. Volgens die redenering door kruist Toths ambitieuze ontwerp voor een moderne kantorenflat het nostalgische ideetje van de gemeente.^ Flip Bobré, ambtenaar stadsont wikkeling, noemt dat onzin. „Het is gewoon een 2akelijk ver haal. Mystiek heeft er niets mee te maken. De gemeente wil best meedenken, maar Toth zal zelf technische kennis moeten aan dragen. Laat hij maar naar een architect stappen en met een ontwerp komen. Alleen dan kunnen we zijn plannen toetsen aan de voorschriften". Bohré ontkent dat de gemeente Toth liever ziet gaan dan komen: „Hij moet alleen goed beseffen dat je zo'n complex niet van de ene dag op de andere opbouwt. Ik ben er van overtuigd dat het uiteinde lijk allemaal best goed zal ko men". ABC-winkel Inmiddels blijkt dat Toth zijn campagne in de gemeenteraad niet voor niets heeft gevoerd. Nadat directeur gemeentewer ken Harm de Block en diens ad junct Frans Griffioen hadden la ten weten geen tijd voor Toth te hebben, staat voor deze maand een onderhoud met wethouder Van Kleef op de agenda. Vooraf gaand aan dat gesprek is Toth niet te beroerd de hand in eigen boezem te steken: „Al die moei lijkheden zijn ongetwijfeld voor een deel te wijten aan mijn ma nier van doordouwen. Ik ga recht op mijn doel af, te snel naar de zin van de gemeente. Mis schien niet altijd de beste metho de, maar ik kan het ook niet hel pendat ik zo ben". Als de gemeente de silo alsnog wil kopen, valt daar met Adge BV best over te praten. Toth: „Het is niet mijn bedoeling de zaak op een conflict te laten aan komen. De gemeente en ik, wij hebben elkaar over en weer kei hard nodig. Metdie ABC-wjnkel aan de Kreupelstraat komen we elkaar straks ook weer tegen. Ik bezit wat pandjes aan de Boter- straat, die wel eens in de weg zouden kunnen staan. Daar ga ik op voorhand niet moeilijk over doen". TT.ÏÉNVAN 0£ VTlf AWAHATtN Ülf ONS »OWAU*OC WHA- Voor meer informatie vraag uw Vaillant vakinstallateur. Energieweg 11-12 Vlaardingen, tel. 010-4342400 Vlaardingen De vriendschapsband met Vlaardingen levert het Filippijnse stadje Bacolod binnenkort een fo toboek op over stadsvernieuwing in de Haringstad. Vol gende week donderdag begint een Habitat-week, die in Vlaardingen in het teken Staat van de armoedige woon omstandigheden in Bacolod. Majoor A.M. Bosshardt van het Leger des Heils, domi nee Hans Visser van de Pauluskerk in Rotterdam en Fred Kooijman van het Institute for Housing Studies doen Vlaardingen. aan in de actieweek voor Habitat. De eerste twee zijn te gast op een themadag van de Vrou wenraad op donderdag 12 november in het stadhuis. a Kooijman voert op dinsdag 17 november het woord op g een thema-avond Vlaardingen/Bacolod, ook in het-$ stadhuis. De slotavond wordt zaterdag 21 november ge- houden in het Visserijmuseum. 2 De woningbeheerders Samenwerking '77, Patrimoni um en het gemeentelijk woningbedrijf nemen een deel van de kosten van de actie voor hun rekening. Voor het boek voor Bacolod leveren zij een fotoreportage van de renovatie van de Van Lennepsplaats. „Óm die mensen te laten 2ien: zo doen wij het hier", aldus Ton Rijghard namens de gezamenlijke huisbazen. Rijghard vond het aanvankelijk maar cru om naar een stadje, waar tachtig procent van de mensen in krotten woont, een boek te sturen met foto's van mooie en duur opgeknapte woningen aan de Van Lennepsplaats. Maar Ton Rijghard; steuntje in de rug. daar is hij na gesprekken met Ria Chin Kon Sung van de stichting Vlaardingen voor Ontwikkelingssamen werking (VLOS) op teruggekomen. „Het gaat niet al leen om het geld. Het kan voor de mensen daar een steun in de rug zijn, om te zien hoe het overleg bij ons geregeld is". Mocht de actieweek geld opleveren, dan wordt dat overgemaakt aan de Filippijnse organisatie Kaisahan, die poogt de mensen in krottenwijken te helpen. Ais je 'n fiets reel at en toe een beetje vawent, komt een dag dal-fe hel af laai weten. En dan is de kans dat je moet (open vr( groot. Daarom rs hel goed om je fiets eens helemaal Ie laten nakijken. Zo'n nakljk-beul js tt| ons zo gedaan. Mei de winter voor de deur, is hel nu daarvoor de juste lijd. Rijwielhandel de Favoriet Mgr. Nolenslaan 686, Schiedam, tel. 4738272, SCHIEDAM woensdag 4 november bingo, Passagelheater, 20.00 uur. tekenfilm Dumbo, het vliegende oli fantje. Teerstoof, 14.00 uur, lunchconcert van de pianist Renè Rakier. aula Stedelijk Museum, 12.30 uur. VLAARDINGEN woensdag 4 november kinderclub buigt zich over het grots verjaardagsfeest, wijkcentrum De Heipaal. 14.00 tot 16.00 uur. bingo voor kinderkamp, ontmoe tingscentrum West, 20.00 uur. Rotterdams Nieuwsblad dinsdag 'RW/ 3 november 1967 Vlaardingen Cas per van der Velden, de ongelukkige linker spits van Fortuna VI, is zondagmiddag in het Vlaardingse Holy- ziekenhuis operatief geholpen aan een dub bele beendreuk. De chirurg heeft twee plaatjes in het been aangebracht om de breuk sneller te laten helen. Tevens zijn wat losse botsplinterljes ontdekt. Over de mo gelijke verwijdering daarvan wordt pas in een later stadium een beslissing genomen. Fortuna-trainer Jan van Baaren is gister middag bij Van der Velden op'bezoek ge weest en vond dat hij zich gezien de omstan digheden nuchter en positief opstelde. Van Baaren meent dat een terugkeer op z'n vroegst in februari is te verwachten. „Maar", aldus Van Baaren, „dat is niet het belangrijkste. Ik hoop dat hii zosnel mogelijk weer gezond kan rondlopen en dan praat ik niet eens over voetballen. Zijn ge zondheid staat voor op". Ook Jerrv Monkou heeft de nacht van zondag op maandag in een ziekenhuis (het gemeentelijk in Schie dam) doorgebracht. Men hield hem voor observatie wegens maagklachten. Een eerste onderzoek kon niet duidelijk maken of het om een nierstee- naanval ging dan wel een klein scheurtje in de zijkant van de maagwand. Monkou mag deze week wer ken noch sporten en dient zich vrijdag voor een nieuw onderzoek te melden. Van Baaren kan ook zondag, ais Fortuna in Hellevoetsluis op be zoek gaat bij de gelijk namige tegenstander, nog geen beroep doen op Ron Hofman. De getructe rechter spits heeft een knieband verrekt. door DONALD BAX Schiedam Alle in spanningen van Mariël le Gudde zijn voorlopig voor niets geweest. De al meer dan drie maanden keihard aan een entree in UVG's topteam wer kende hand balster is voor zeker vijf weken uitgeschakeld. In het treffen tussen het reser veteam van UVG, waar in de rechter opbouw- speelster wedstrijdritme moest opdoen om de doorstroming te versnel len, en haar oude vere niging Unitas kwam zij dusdanig ongelukkig ten val dat de vrees voor langdurig knieletsel niet ongegrond is. Zowel zondagmiddag als giste ren heeft Marielle Gudde dat ge wricht in het ziekenhuis laten onderzoeken, maar een juiste diagnose was niet mogelijk. De knie was te dik en te pijnlijk om contrastfoto's te kunnen maken dan wel artiscopie toe te kunnen passen. Marielle moet zich don derdag opnieuw in het zieken huis vervoegen. De kruisbanden zijn in ieder geval niet bescha digd. Voorlopig denkt men dat of de binnenste kniebanden zijn gescheurd of dat de meniscus het heeft begeven. Het is niet alleen de aard van de blessure die de situatie er voor Marielle Gudde nog pijnlijker door maakt. In wezen stond zij op het punt een basisplaats op te eisen in de A-selectie van trai ner-coach Leon Luysterburg. Vier jaar geleden stopte zij als speelster bij de Westlandse ere divisieclub Quintus en kreeg ge zinsuitbreiding boven alles de voorkeur. Vanaf mei dit jaar, toen zij besloot bij UVG te gaan spelen, is Marielle Gudde voor zichzelf gaan trainen en voegde zij zich later bij de totale selectie. Achillespees Een kwetsuur aan de achilles pees wierp haar opnieuw achter uit, maar dank zij intensieve fy- siotherapeutische begeleiding en een onmiskenbare dosis wils kracht werd ook die tegenslag overwonnen. Luysterburg liet zelfs jongstleden zondag voor zichtig doorschemeren dat het overhevelen van onder andere Marielle Gudde naar het mo menteel zeer succesvolle eerste team nog slechts een kwestie van en kele weken zou zijn. „Ik had ook het gevoel dat het eerste er heel snel zat aan te ko men", accepteert Marielle Gud de de ellende ogenschijnlijk nuchter. „Ik denk dat er min stens vijf weken voorbij zijn voordat ik weer iets kan doen. Het was gewoon pure pech tegen Unitas. M'n voet bleef staan en m'n been draaide door. Ik was juist zo blij dat ik vorige week m'n laatste behandeling van de fysiotherapeut had gehad. Die kan dus binnenkort ook weer opnieuw beginnen", lacht Ma rielle zichzelf moed toe. Belangstelling Overigens had Luysterburg gis teravond nog ntct de moeite ge nomen om zijn belangstelling te tonen. Terwijl haar ploeggenotes de telefoon rood gloeiend lieten staart, bleven uit het Brabantse Heerle blijken van medeleven uit. „Dat heb ik bij m'n vorige clubs wei anders meegemaakt", aldus Marielle, die er niettemin Marielle Gudde...wachten tot donderdag alles aan zal doen om Luyster burg zo snel mogelijk te overtui gen van het nut van haar aanwe zigheid in het nadrukkelijk naar de eredivisie lonkende UVG. Ouddorp Judoka's van de Schiedamse Sportarcade hebben zich tijdens een sterk bezet toer nooi in Ouddorp goed geweerd. In de eindrangschikking moest Sportarcade slechts Mahorokan (eerste) en Hoogvliet (tweede) laten voorgaan. Aan dit evene ment in de Zuidhollandse bad plaats werd door liefst vijfen twintig sportscholen deelgeno men. Individuele prijzen gingen naar: Dennis Engm eerste tot 32 kilo, Roland van der Wal tweede tot 32 kilo, Jens Maliepaard derde tot en met 29 kilo, Kevin Stiefel derde tot 39 kilo, Jimmy Dull- aard tweede tot en met 34 kilo, Niels Maliepaard tweede boven 40 kilo, Abdullah Mandaraci tweede tot 56 kilo, Ibrahim Man daraci eerste tot en met 34 kilo, Martha Voogdt tweede tot 56 kilo en Mariëlle 't Hart tweede boven 54 kilo. Vlaardingen De gemiste promotie naar de eerste klas se en wellicht ook het vertrek van coach Ab Bruinekool naar Brugman Keuken- s/Neptunus hebben bij Holy een ware leegloop tot gevolg gehad. Werper Leo Voogd volgt John Jonkers naar Euro Stars, de officieel ge stopte John de Vos heeft toch overschrijving aangevraagd naar Zwijndreeht, terwijl Mario Reinders en Danny Rossoni voor SC Botlek ko zen. Ruurd van Drongelen meldt zich daarentegen begin volgend jaar weer bij coach Jan Bonis. De fysiek beresterke werper hoopt in februari zijn militaire dienst- Maassluis Door de volstrekt kansloze nederlaag tegen het Delftse DAS is hel damesteam van Elementum/Green Eagles nu weer één van de degradatie- kandidatien in de promotiedivi sie geworden. De Maassluise bas- ketbaisiers verloren dit week einde met 32-73 van DAS. Het beschamend lage aantal punten dat de Maassluise ploeg wist te scoren, geeft aan dat er aanval lend weinig van deugde. Vreemd genoeg leek Green Eagles de eerste tien minuten van de wedstrijd weinig proble men met de mede-degradatie kandidaat te hebben. Tegen het fysiek spelende DAS stond de ploeg na tien minuten met 12-10 voor, dank zij een goede man-to- man-verdedigingen redelijk uit gespeelde aanvallen. Aanval lend viel de score vervolgens vijf minuten achtereen stil, DAS nam de leiding over (12-22) en bij de rust was het 24-34, De traditionele opleving in de tweede helft bleef deze keer uit bij Green Eagles. Wat de Maas sluise speelsters ook probeerden, aanvallend bleef het tobben: sys teempjes werden niet meer gelo pen en iedereen keek slechts voor de eigen kans en dat resul teerde via 26-42 en 28-50 in een regelmatige nederlaag. „Desa streus die tweede helft, We moeten weer helemaal bij het begin beginnen", aldus een ont goochelde coach Van Loon. *1 plicht te beemdigen. Een ander nieuw gezicht is dat van Marco Dia man tat os. die vorig seizoen niet actief is geweest en daar voor onder meer voor .Feye- noord en Neptunus heeft ge speeld. Johan Korpel houdt het na de degradatie voor gezien btj Schiedam. Hii verhuist naar Euro Stars. Schiedammer Hans van Galen stopt met honkballen. SOFTBAL SCHIEDAM Komon: Caroline van de Water (AOO), Sandra Roodbergen, Mireille GlH'ard (bei den Feyenoord) Gaan: Elme Verhoeven- Biacgmére. Christei van Lexmond (beiden gestopt), Sandra Loenert (Gophers) GOPHERS Komen: Sandra Loorton (Schiedam) Gaan: Marjan Link (Euro Stars) HONKBAL HOLY Komen: Ruurd van Orongeten(was tijdelijk gestopt). Marco Dtamantatos (Feyenoord) Gaan: John Jonkers, Leo Voogd (beiden Euro Stars), Mano Reinders, Danny Rosso ni (beiden SC Botlek), John de Vos (Zwijn dreeht) SCHIEDAM Komen: Coen Kaikhoven. Richard Vogel. Mario von Beek. (atlen Gophers) Gaan: Jo han Korpel (Euro Stars), Hans van Galen (gestopt), Gerard de Graait (Blue Hitters) GOPHERS Kowrc Niemand. Ghbii: Coen Kalkhoven, Ritha-d Vogel. Mano van Beek (allen Schiciiam) SPORTAGENDA Tips voor deze rubriek kun! u door geven aan do sportredaktie ven deze kranl, postbus 110, 3130 AC Vlaardingen. De sportredaktie is overdag telefonisch bereikbaar on der nummer 010-4345209 en in de avonduren onder nummer 010- 4120705. DINSDAG 3 NOVEMBER Voetbal: 19.30 SW 2—Excelsior 2; Zaalhandbal: 20.00 DWSSnetwtek [d, beker); Biljarten: Voorwedstrijden tweede klasse libre (poule 1) tr» Café Rotterdam te Vlaardingen. WOENSDAG 4 NOVEMBER Biljarten; 19.30 Voorwedstrijden der de klasse libre (poule 1) in De Kleine Confiance te Schiedam; 19.30 Voor wedstrijden derde klasse libre (poule 2 en 4) in De Griffioen te Vlaardingen. 19.30 Voorwedstrijden derde klasse libre (poule 3) m De Nieuwe Kroon te Maassluis, 19.00 BOG—Tonegldo, 19.00 Start*75—Apollo'75, 19.00 Boerhave'85—WVA; Zaalkorfbal: Eerste ronde afdelingsbeker: 19.00 Succes—Vitesse (Schuttersveld, Rot terdam). DONDERDAG5 NOVEMBER Zaalhandbal; 19.00 UVG—Wings (d. beker); Volleybal: 21.30 Ervea 2 Shell (d); Biljarten: Voorwedstrijden tweede klasse libre (poule 3) In De Kroon te Vlaardingen, 19.00 DVK"73 C—S en V. •1

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1987 | | pagina 2