Schiedams museum het eerste met overzicht Antilliaanse kunst Kees Ie Gussinklo 'pioniert' graag mm Noodkreet: Door Weer en Wind voor SVV WATERWEG 15 SPORT wKSSÊÊm SPORTAGENDA Zes van Sharpeville Provinciale fietstocht Kiebomisme in hotels? Iets meer Schiedammers Hangen aan springplank Tweede nederlaag Excelsior Kilo batterijen: 0,50 Joris krimpt in, meer bedden naar Schiedam Nieuwe baan: supporters-coördinator bij FC Den Haag tl De werkgroep Vlaardingen Tegen Apartheid wil een laatste poging doen de Zes van Sharpeville te redden. Deze Zuidafrikanen zijn ter dood veroordeeld voor hun vermeende aandeel in de moord op een zwarte politieman. De executie van de veroordeelden, die nooit een bekentenis hebben afgelegd, werd tot nu toe eenmaal uitgesteld onder internationale druk. Het vonnis zal nu op 19 juli worden voltrokken. Al leen president Botha kan nog gratie verlenen, en daarom roept de Vlaardingse werkgroep alle stadge noten op een brief te sturen naar de Zuidafrikaanse ambassade in Den Haag, Wassenaarseweg 40. Een voorbeeldbrief is verkrijgbaar bij Ineke Nieuwstra- ten, telefoon 4340078. Een tentoonstelling in het kantoor van het recreatie schap Midden-Delfland is een van de bezienswaar digheden tijdens een fietstocht, die de provincie Zuid-Holland zaterdag in samenwerking met enkele WV's houdt De verbouwde boerderij in de Zuid- buurt is een onmisbare stop voor de deelnemers. De tentoonstelling geeft uitleg over alle bijzonderheden, die de fietsers onderweg in Midden-Delfland tegen komen. In de tocht is ook een vaartochtje met de pont tussen de Vlaardingse Broekpolder en de Maasland- se Trekkade opgenomen. Lang wachten hoeft niet: met het oog op de verwachte drukte wordt een twee de boot ingezet. Deelnemers kunnen kiezen uit afstanden van 25 of 50 kilometer. Startpunt in Vlaardingen van de recre atieve fietstocht is molen Aeolus aan de Korte Dijk. In Schiedam en Maassluis begint de tocht voor de deuren van de VV V-kantoren. Er kan getart worden tussen tien en twee uur. Wat, Wim Kieboom, directeur...? De oud-burge meester van Vlaardingen 2itnu in hotelzaken? In de gemeente Vlaardingen heeft men het werkelijk even gedacht, dat de oud-burgemeester nu dagvluchten naar Birmingham aan het organiseren was. In zijn Vlaardingse tijd was Kieboom namelijk ook al zo reislustig: van de Maasboulevard naar het stadhuis en terug. Het Kiebomisme was een bekend ver schijnsel in de jaren zeventig. Maar het is een misverstand, dat eenvoudig berust op het feit dat er nog een W. Kieboom is. En die is direc teur van Special Events Promotions, die in septem ber voor grafisch personeel een luchtbrug opzet naar het centrum van Birmingham. De statistieken van juni zijn nog niet verwerkt, maar de gemeentelijke afdeling burgerzaken weet wel de score van de maand mei te noemen: het aantal Schie dammers is in die maand weer iets gestegen. Het in wonertal stond eind mei op 69,405, een vermeerde ring dus met 45 mannen en 34 vrouwen, zowel het gevolg van een geboorteoverschot als van vestiging in Schiedam. Het aantal huwelijken neemt weer toe ten opzichte van het aantal echtscheidingen. Was januari een maand, waarin meer werd gescheiden dan ge trouwd; mei liet 40 huwelijken zien tegen 16 maal echtbreuk. Doordat het aantal inwoners per huis afneemt, zal Schiedam niet meer op de oude voet van 83.313 ko men (peildatum 1 januari 1971). Voor 15.000 mensen erbij is in Schiedam gelet op de huidige woningbouw geen ruimte meer. Tegenwoordig vindt de gemeente 70.000 al heel moot. Hoelang zullen ze 't redden? Hoe sterk zijn de arm spieren om lang aan de springplank van zwembad Groenoord te blijven hangen? Zondag zullen we meer weten, want die dag houdt het bad de jaarlijkse hangkampjoenschappen voor jongens en meisges, in twee leeftijdscategorieën, van 13 tot en met 15 jaar en vanaf 16 jaar. Het evenement duurt van twaalf tot vier uur, - Er is ook een reglement. De deelnemers mogen door niemand geholpen worden en zij mogen alleen met hun blote handen en armen aan de plank hangen. Maximaal mag men drie keer proberen het record te breken. Ook de tweede wedstrijd werd door het touring-team van,Excelsior'20 in Engeland verloren. Ditmaal ech ter viel de beslissing op de laatste bal van de niet echt op hoog cricketpeil staande wedstrijd. De jeugdige cricketers van de Schiedamse hoofdklasser kwamen - eerst battend tot 160 runs voor het verlies van 5 wic kets. Tegenstander The Mote C.C., spelend in Maid stone op de prachtige home-ground van county-club Kent, had aan de toegestane 30 overs precies genoeg om het totaal voor het verlies van 9 wickets Burgemeester en wethouders geven voortaan twee kwartjes subsidie voor elke kilo lege batterijen. En ook de subsidie voor ophalen van oud papier gaat omhoog, want deze wordt afgestemd op een regeling i die door het ministerie van Vrom wordt aanbevolen. Wel blijft de subsidie van de gemeente afhankelijk van de oud-papïerprijs. zaterdag S juli wandelconcert in Grote KerK met Lucia van Oor- tmerssen (Hurt) en Albert Moerman (orgel), werk van o.a_ Buxtehude, Héndel, Vi valdi, Mufial en Bruna, 15.00 uur. Cees Romers opent exposi tie Presentatie '38 tn galerie De Duig, met olieverfschilde rijen, tekeningen en aquarel len van cursisten, 16.00 uun tentoonstelling duurt tot en met 10 september, elk© za terdagmiddag te zien van 13.30 lot 16U0 uur. bij Eric Hulsman. 'Rijke straat 2, exposeert ae oud- Schiedammer Cor van Haas teren, een 33-jarige graficus, tekenaar en ■projectenman. zaterdag 9 juil optreden The Sophistics uit Amsterdam, calé Podium. 22-30 uur. maandag 11 iuti vanaf maandag inschrijven voor zomerklaverjastoernoai dc De Woud hoek op 29 juli en 5 augustus, maximaal 52 deelnemers, opgeven tussen 9.00 en 12.00 uur. diRKdeg 12 juli evangelist Johan Maasbach komt zelf weer eens preken in zijn evengelIsaUecenlrunn aan de Lange Haven, beter bekend als de Havenkerkt hij zegent een huwelijk In, 19.30 Schiedam/DelftHet psychiatrisch centrum Joris zal in vijfjaar tijd de capaciteit in Delft terugbrengen met 209 bedden, maar het me rendeel hiervan wordt overgeheveld naar een nieuwe psychiatrische kliniek in Schiedam. En Joris gaat er vast van uit, dat deze kliniek onder haar verantwoordelijkheid zal worden opgezet. De beoogde lokatie is nog altijd het huidige gebouw van het Schiélandziekenhuis aan de Stadhouderslaan (voorheen Nolet). Joris beschikt Sn Delft over 598 plaatsen en bedden, maar dat moeten er in 1993 nog maar 389 zijn. Als gevolg van die inkrimping zal het terrein van de inrichting worden gehalveerd. Dat staat in het zojuist verschenen beleidsplan van het psychiatrische centrum Joris. Dat is de nieuwe naam van wat vroeger het psychia trisch ziekenhuis Sint Joris was. De ontzuiling bracht met zich mee, dat het 'Sint' kon verval len. De plannen hebben ook gevolgen voor het personeel. Volgens het beleidsplan is de werk gelegenheid van al het personeel meteen vast Rotterdams Nieuwsblad vrijdag 8 iuh 1983 van lijk in Schiedam moeten gaan voor het ondersteunend personeel verwacht men dat er banen wegzuilen vallen. Concentreren In Delft wil Joris zijn gebouwen concentreren op het grondgebied tussen Bonairestraai en Aan 't Verlaat. Daarom zal de strook grond tussen Brasserskade en Bonairestraat volledig worden afgestotenen voor een deel is dat al gebeurd, want daar worden nu woningen ge bouwd. De rest kan Joris verpachten of verko pen. Het oude hoofdgebouw (achter de vo alige hoofdingang) wordt gesloopt. Wel v,,i nog gesproken over de mogelijkheid om een klein gedeelte van het toch karakteristieke gebouw overeind te houden. In ieder geval wordt het paviljoen aan Aan 't Verlaat in de huidige staat gehandhaafd. Uit drie alternatieven van het Delftse archi tectenbureau Cepezed is er uiteindelijk één ge kozen die verder zal worden ontwikkeld. Daarna gaat het plan naar het ministerie van welzijn, volksgezondheid en cultuur. De ver anderingen bij Joris zijn een gevolg van het overheidsbeleid ten aanzien van de psychia trische zorg. Het rijk heeft de laatste jaren flink bezuinigd in deze sector. De komende ja ren moet de psychiatrische zorg bovendien meer over de provincie worden gespreid. Mo menteel hebben sommige gebieden teveel aan psychiatrische instellingen en andere te wei nig. Daarnaast rijn veel instellingen te groot Dagbehandeling Het ziekenhuis zal zich de komende vijf jaar steeds meer gaan richten op dagbehandeling van patiënten. De patiënten, die langdurige verzorging nodig hebben, zullen in woningen op het terrein van het Joris worden onderge bracht, waar ze onder begeleiding toch zoveel mogelijk zelfstandig kunnen leven. Daarnaast kunnen ze ook in de zogeheten soeio-wonin- gen terecht: buiten het Joris-terrein, maar wel met volle begeleiding en aandacht van het zie kenhuis. Joris krijgt voor de toekomstige operatie geen extra geld van het rijk. De afgelopen jaren heeft het rijk al fors in de psychiatrische zorg gesneden. Budgetten van ziekenhuizen sver- den met 7 procent gekort. Schiedam - Als eerste museum in Nederland is het Stedelijk in Schiedam van plan een over zichtstentoonstelling te houden van Antilliaanse en Arubaanse kunst. Orn^ de expositie voor te bereiden maakte museumdirec teur Hans Paalman zijn inmid dels geruchtmakende reis van drie weken naar de eilanden. Met het werk van 27 kunste naars hoopt Paalman het Neder landse publiek in december een afgewogen overzicht van het culturele landschap op de Antil len en Aruba te laten zien. Paalman vertrok op 14 mei naar de West om zich te oriënteren in de kunst van de overzeese gebie den. De reis, waaraan de stich ting Culturele Samenwerking Aruba meewerkte, was bedoeld om de beeldende kunstuitingen van de eilanden in kaart te bren gen. Paalmans speurtocht naar een kwalitatief hoog niveau bracht hem in 31 galeries en pri- véverzamelïngen op Aruba, Cu rasao en Sint Maarten- „Ik reisde rond met het idee om een tentoonstelling te maken die goed overkomt in de Nederland se context In gedachten liep ik al rond te kijken met het idee, waar de werken in het museum het best tot hun rest zouden ko men", zo blikt Paalman terug. Verdiepen Naast het zoeken naar kunst be nutte Paalman zijn verblijf ook om enkele lezingen te houden en zich te verdiepen in het mu seumwezen op de eilanden. De beoogde samenwerking tussen het Curasao's Museum en het Stedelijk Museum is door Paal man voorlopig afgeblazen. Een kritische rapportage van Paal man viel verkeerd in Willem stad, terwijl Paalman er niet in slaagde een onderhoud met "de directie van het museum te ar rangeren. Onder de 19 kunstenaars, wier werk in december te zien zal rijn, vindt men namen als Ocalia en Nepomucento. Deze kunste naars worden tot de peetvaders van de Antilliaanse kunst gere kend. Ocalia is een primitief kunstenaar, die zeer zonnige af beeldingen schildert, terwijl Ne pomucento als een van de eerste afvalkunstenaars wordt be schouwd. Nepumucento maakte lange tijd sculpturen van afval van de ShelL Kritiek Paalmans keus kwam hem naast instemming ook op nogal wat kritiek te staan. Bijna alle kunstenaars, die de Schiedamse museumdirecteur koos, zijn au todidact of volgden hun oplei ding in Europa. Sommige ver weten Paalman dan ook Euro- een tristisch denken. Paalman zelf vindt de kritiek onterecht: „Buitenstaanders be moeien zich natuurlijk zelden met kunst op de eilanden. Men is het niet gewend dat zo iemand kritiek spuit". Paalman vindt zelf dat hij uitsluitend artistieke nonnen heeft gehanteerd. Paalman hoopt en denkt dat ook de financiële kant van de zaak in orde komt. Met name het ver voer van de kunstobjecten vormt een fikse kostenpost. Met subsidies uit verschillende hoe ken hoopt Paalman de begroting rond te krijgen. De museumdirecteur, die tijdens zijn laatste bezoek werd ont haald door gevolmachtigd mi- rfisters, gouverneurs en veelvul dig de kolommen van de lokale kranten haalde, keert waar schijnlijk in het najaar naar het Caraïbïsch gebied terug. „Om de laatste zaken voor de tentoon stelling te regelen", aldus de mu seumdirecteur. door THOMAS HENDRIKS Schiedam Veel supporters kent hij nog niet en een groen jack moet hij nog kopen, maar Kees te Gussinklo (35) is er klaar voor. Vanaf 15 augustus gaat hij voor tenminste twee jaar aan de slag als supporters-coördi- nator bij FC Den Haag, een functie bij de stichting Haags sociaal-cultureel werk (SHS). Zijn taak: ondersteuning van de Midden- Noord-aanhang, die bouwt aan een eigen 'home' (klaar in december) en wat meer aan zien bij bestuur, spelers, politie en de Haagse burgerij. De gemeente heeft van het rijk sub sidie gekregen voor dit werk. De Schilderswijker is nu ruim acht jaar werkzaam als jongerenwerker. Zat eerst tweeëneenhalf jaar bij de stichting Hulp of over de heining (Hooh) in Den Haag en bracht de afgelopen zes jaar door in Schie dam. Daar bouwde hij samen met de jeugd het clubhuis De Dijk op, toevluchtsoort van randgroepjongeren. Het werd echter tijd om te verkassen. „Ik kreeg te maken met een nieuwe generatie en allerlei zaken die ik al eerder had gezien. Ik wilde weer wat nieuws ontwikkelen. Ik pio nier graag". Zo kwam hij terecht bij een van de grootste supportersverenigingen van Nederland, en hoewel daar van alles aan wordt gedaan -nog steeds een van de beruchtste." Wat 'voetbalervaring' heeft hij wel, want in De Dijk kwamen wel eens Feyenoord-aanhan- gers. Toch is er een groot verschil tussen sup- Kees te Gussinklo: 'Ik wilde weer wat nieuws ontwikkelen'. porters uit beide steden, „Het verschil is dat Den Haag geen arbeidersklasse heeft. Als je daar uit de goot wil kruipen, moetje een gro te stap maken, terwijl je in Botterdam een sterke arbeidersklasse hebt waar nog werk te vinden is ook. Bovendien is de mentaliteit anders. FC Den Haag-supporters hebben ook meer frustraties. Wéér gedegradeerd en vast en zeker goede aankopen, maar geen aan sprekende spelers die tonnen kosten". Wegcijferen De functie supporters-coördinator is niet nieuw. In Utrecht werkt al langer iemand met de aanhang van de profclub en ook'in Rotterdam en Amsterdam is men bezig met een jongerenwerker. Te Gussinklo verdeelt zijn taak in drie onderdelen: het coachen van vrijwilligers die ieder een paar jongeren gaan begeleiden, het helpen opbouwen van de supportersvereniging en het zijn van een in termediair tussen supporters, bestuur en po litie. Aan dat laatste voegt hij toe vanaf het begin de supporters erbij te willen betrek ken. „Ze moeten met elkaar praten, bestuur en supporters, niet alleen met mij. Er moet van weerszijden begrip komen". Hij barst van de ideeën, maar wil daar eerst eens met de betrokkenen over praten, De eerste maanden zal Te Gussinklo zich vooral toeleggen op het leren kennen van zoveel mogelijk mensen. Hij zal daarom elke thuis- en uitwedstrijd bezoeken. Voorafgaand aan het seizoen zou hij graag een bijeenkomst willen Organiseren lussen de besturen van alle supportersverenigingen in de eerste di visie. „Als ik mezelf straks kan wegcijferen ben ik geslaagd. Het vandalisme uitroeien kan ik niet, daarvoor ben ik ook niet aangenomen". door RENÉ DONS 'Schiedam Geen SW- vlag, geen prijzenkast, zelfs een vaantje ont breekt in het café, waar vroeger de supportersver eniging Door Weer en Wind was gehuisvest. In deze kroeg op de hoek van de Lekstraat en de Hoofd straat in de wijk De Gor zen kwamen vroeger de echte supporters om voor de wedstrijd al de over winning te vieren. Je moest groen-rood bloed hebben om de zaak van Willem Heinsbroek bin nen te mogen. Nu, tien jaar later, prijkt er een an dere naam op de ruit Café De Sluis is niet meer. Een andere eigenaar tapt er de pilsjes. Niets aan het inte rieur doet aan de oude tijden terug denken. De grote vlag van de sup portersvereniging is inmiddels ook al jaren geleden verdwenen. En SVV komt nauwelijks nog ter sprake. Een nieuwe generatie heeft zijn intrede gedaan. Paul de Ruiter is de enige die zich de gloriejaren van Schiedams trots nog kan herinneren. Hij weet waarom Jan van Schijndel als één van de weinige spelers nooit in het café kwam en Rinus Gosens alleen koffie dronk, toen hij zelf nog ac tief voetbalde en trainer was. „Ik was ook SW-supporter in hart en nieren. Wij zijn hier nog wel eens met veertig bussen naar ae uitwed strijden vertrokken", blikt De Rui ter een tikje weemoedig terug in het verleden. „Maar het is hard achteruit gegaan. De laatste vijf- B tien jaar heeft de club geen presta- ties meer behaald. Henk Köne- mann, Jan Schrumpf, Rinus Go- sens, Jopie Meerwijk, Jan van g Schijndel. Ja, ik ken ze allemaal -£ nog. SVV speelde toen aan de Ha- 25 vendijk. Eigenlijk was het de West-Frankenlanrisedijk, maar ie dereen had het altijd over de Ha- vendijk. Nu zwemmen de kinde ren in zwembad Zuid. Daar lag vroeger he t strafsch opgebied Pi F< Het oude speelveld van SVV aan de Havendijk, kwam van Hennes, dan werd die even flink gejend. Ja, er heerste vroeger een grote rivaliteit. Her mes bestond meer uit gegoede lui, een beetje kouwe kak en SVV dat was het duppie van de Gorzen". Boodschap Ook op Har ga leeft SW niet meer als in de jaren voorheen. Na etens tijd staan er nog enkele gepensio- „Het is al minder geworden toen SW naar sportpark Harga ver huisde", vervolgt De Kuiter een tikje geëmotioneerd. „Veel oude Gorzenaren voelden zich flink in de steek gelaten en zijn later nau welijks nog gaan kijken op de nieu we accommodatie. Het was hier -j- -<=> - - - - vroeger beregezellig zowel voor als neerde supporters te filosoferen na de wedstrijd. Ook HermesDVS langs het veld. De kantine isge&lo- was toen nog een topclub. Je was in ten. Op het raam hangt een oproep Schiedam voor Hermes of voor van erevooratter Cor de Vnes om SVV. De Sluis was een echte SW- SW financieel te steunen. Onder- kroeg. Als er eens iemand binnen- aan^de boodschap staat het giro- nummer vermeld, want de club kan elke gift hard gebruiken. De leden zijn inmiddels uitgenodigd om morgen om twee uur naar de kantine te komen, waar door het bestuur duidelijkheid zal worden verschaft over het faillissement en het mogelijk naderende einde. Kornelis Willebrand maakte het afgelopen seizoen het clubblad van de Schiedamse dub en vertoeft in de avonduren menig uurtje op het sportpark om er even uit te kun nen zijn. ,,Ik zal het enorm missen als SW definitief weg is. Het is rauw op mijn dak gevallen, dat kan ik je wel vertellen. Ik weet mij nog te herinneren dat SW. in Spieringshoek voetbalde. De club is daarna verhuisd naar de Haven- Kornelis Willebrand wijst fn het bijzijn van Erik Keijnemans naar de noodkreet van erevoorzitter Cor de Vries. dijk. Het eerste eigen stadionnetje. Ach, je kan dat niet vergelijken met de tribunes op Harga. Een aan nemer had langs de gehele lange zij een verhoging gemaakt met 24 tre den. Er was plaats vooreen kleine tienduizend toeschouwers. Het complex kostte toen 43.000 gulden, dat heeft de oude voorzitter mij nog eens verteld". „SVV kon dat bedrag betalen door de successen in de jaren ervoor. In 1949 werd onze dub immers kam- Joen na vijf wedstrijden in het ■'eyenoord-stadion om het kampi oenschap van Nederland. Ik ben nog naar de beslissingswedstrijd geweest SVV speelde tegen Heer enveen en won met 3-1 door twee doelpunten, van Henk Könemann en één van Arie Lith. Het was een grandioze happening. Omdat er te veel kaarten waren verkocht in de voorverkoop, moesten er nood-tri bunes worden gebouwd. Er waren die dag 66.000 toeschouwers, echt ongelooflijk". Werkloos „Het is vervelend om te moeten ac cepteren dat het over is", klinkt Kornelis Willebrand ineens realis tisch. „Je moet het zien als mijn. werk. Ik ben ineens werkloos. Ja ren geleden ben ik al in de vut ge gaan. Behalve SVV heb ik weinig en ik zie mij dadelijk niet zo ge makkelijk bij een andere club naar Paul de Ruiter voor het café via ar ooit supportersvereniging Door Weer en Wind was gehuisvest. binnen wandelen. Ik heb namelijk wel een groen-rood hart en dat aard t ergens anders niet zo gemak kelijk. Ik ga morgen naar de spe ciale bijeenkomst. En laten wij maar hopen dat het nog goed komt. -Het bestuur doet er alles aan. De vader van Cor de Vries heeft de club zo'n beetje opgericht. Hij was in ieder geval wel een man van het begin en ook Cor de Vries zijn le ven wordt beheerst door SVV. Hij heeft nu al een oproep op het raam geplakt, waarin hij vraagt om een financiële bijdrage. Ik hoop dat er een paar grote bedrijven enige sympathie zullen tonen voor de club. Het is zo enorm oneerlijk ver deeld. De grote firma's wordt altijd de hand boven het hoofd gehou den. Zo is het ook in het betaald voetbal, maar bij de kleintjes wordt het vel van de neus gehaald. SVV is daar nu de dupe van geworden". Uitsluitsel Inmiddels heeft ook reserve-doel man Igrik Keijnemans zich bij het gezelschap op het SW-terrein ge voegd. De achttienjarige speler heeft zijn eerste contract gekregen van de Schiedamse club, maar dreigt zijn kans om zich in het be taalde voetbal te bewijzen te ver liezen door het faillissement van de club. Hij krijgt evenals alle an dere spelers komende dinsdag uit sluitsel. Alles wat hij weet, heeft hij uit de kranten moeten vernemen. Ook hij hoopt op dispensatie van de KNVB, want formeel moeten spelers uit het betaald voetbal voor 15 juli rond zijn met hun nieuwe dub. „Ik wacht maar af", zegt hij. „Mis schien komt alles nog goed en an ders moet ik op zoek naar een nieu we club. Het vervelende is, dat ik nooit aan een nieuwe club kom in het betaald voetbal. Ik heb gedu rende twee jaar in de landelijke jeugd mijn stinkende best gedaan om in aanmerking te komen voor een contract en nu gebeurt mij dit. Ik heb vernomen dat Excelsior nog een tweede doelman zoekt. Mis schien neem ik wel met hen con tact op. Nee, ik ben er niet gelukkig mee. Mijn eerste contract was voor mij toen een aardig centje. Een kleine acht- a negenhonderd gul den loop ik nu per maand mis. Voor mij is dateen hoop geld". Tipa voor deze rubriek Kunt u door geven aan de cportredaktie van deze krant, postbus 110, 3130 AC Vlaardmgon. De sportredaktie is overdag telefonisch bereikbaar on der nummer 010-4345209 ©n in de avonduren onder nummer 010- ZATERDAG 9 JULI Cricket: 11.00 Excels lor'20—VOC (d). Tennis: Toernooi WC Spieringshoek voor B1B2, C1C2, D1 en D2 spelers. ZONDAG 10 JULI Honkbal: 14.30 Gslnoord—Holy, 14.00 Schiedam—Rowdies, 14.30 Gop hers—Neerlands Hoop; Damessoftbat: 10.00- Sullalr/BIrds—Gophers (double- header); Cricket 11.00 Hermes DVS— Bloemendaai, 11-00 Kampong—Excel- sior'20, 11.00 Asvion—VOC 4. Tennis: Toernooi WC Spieringshoek voor BI, 82, C1.C2, D1 en D2 spelers. Voor na bezorging bellen maandag t/m vrijdag 18,00-19.00" zaterdag tot 16.00 u

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1988 | | pagina 2